یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۴:۱۲Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضد بشری»

آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
آشکارتر شدن وجه دیگری از تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی و حامیانش لزوم توجه به بومی سازی ساختار نرم افزاری و شبکه ای کشور را برای مصون ماندن از چنین ساختارهای جاسوسی و ضد بشری الزام آور می سازد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شعر سلمان، سرشار از عشق، ایمان و خلوص است که ارزش های بی بدیل هویت انسانی را نشان می دهد. در شعر او جنگ، عنصری ضد بشری و ویران کننده نیست، بلکه زیبا و واجب است و رنگ دفاع مقدس به خود می گیرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : به گزارش سوت چاینا مورنینگ پست، قتل عام نیروهای ارتش افغانستان که از سوی گروه های حقوق بشر به عنوان جنایت ضد بشری توصیف شده است، سوالات زیادی در مورد آمادگی ارتش افغانستان برای مقابله و حتی کنترل طالبان پس از خروج نیروهای آمریکایی مطرح کرده است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
گروه طالبان تاکنون عقاید اصلی و راهبرد های خویش را پنهان کرده است، اما تا آنجا که این گروه جسته و گریخته افکار خویش را برملا و در شعار ها و عملکردش می توان تمرکز کرد، این گروه ساخته و تربیت شده دست قدرت های غربی و همدستان منطقه ای آن ها از جمله وهابیت است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۸:۰۵    
خالد قدومی در گفت وگو با میزان، با اشاره به فلسطین، آئینه افشای حقوق بشر آمریکایی، گفت: اگرچه سیستم دموکراسی و مدیریتی آمریکا گسترده و دیرینه است و توانسته آیین نامه ها و مقررات تنظیم کننده تعاملات بشری بسیاری را به جهان صادر کند ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۸:۰۱    
ایران پرس: جنگ، کودتا، انقلاب رنگین، حمایت از گروه های تروریستی، پشتیبانی مالی اطلاعاتی و رسانه ای برای سرنگونی حکومت های ملی و مردمی و استقرار حاکمان دست نشانده، مصادیقی از جنایت های آمریکا است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه شهید حسن باقری با تأکید بر اینکه رژیم جنایت کار آمریکا صرفاً برای فریب اذعان عمومی و لاپوشانی جنایات خود، شعار حقوق بشر را سر داده است، تصریح کرد: این ها بزرگ ترین ناقض حقوق بشر در دنیا هستند و در عمل جنایات ضد بشری در جهان انجام داده اند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۴    
محمد طی، کارشناس مسائل حقوق عمومی و استاد دانشگاه لبنان در وبینار نقض منظومه قانونی حقوق بشر از سوی آمریکا به ترور شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و آن را از انواع نقض حقوق بشر آمریکایی برشمرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ کریمی هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی را مجموعه ای از اقدامات ضدبشری علیه ملت ایران دانست و گفت: در تمام حوادث و وقایعی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی علیه ملت عزیز ایران رخ داده است، رد پای آمریکا در آن دیده می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۲:۵۰    
از اعماق تاریخ کانادا، تا همین روزها، یک رسوایی بزرگ به بار آمده است: کودک کشی. گور های جمعی کودکان در مستعمره بریتانیای سابقاً کبیر یکی یکی کشف می شود و بر خشم های داخلی و جهانی می افزاید. این روز ها البته کودکان یمنی هم گواه دیگری هستند بر خوی ضد بشری پرمدعا ترین کشور حقوق بشری دنیا.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی تأکید کرد: حادثه تلخ و ناگوار حمله ضد بشری ناو آمریکای جنایتکار به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران نهایت پلیدی و رذالت دشمنان اسلام و انقلاب به ویژه آمریکای جنایتکار را به جهانیان نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اتحادی فراگیر میان دولت مردان و محافل رسانه ای غربی برای پنهان سازی و اهمیت زدایی از نسل کشی بومیان کانادا و واکنش افکار عمومی به آن شکل گرفته است.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج حقوقدانان آذربایجان شرقی،هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی را کلکسیونی از اقدامات ضدبشری علیه ملت ایران عنوان کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: آمریکا بزرگترین حامی جنایتکاران عالم و ناقض اصلی حقوق بشر و اسرائیل کودک کش در رأس ناقضان درجه یک حقوق بشر قرار دارند؛ تنفر روزافزون جهانیان از سیاست های ضد بشری این دو دولت خودکامه، گواه این ادعا است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۴۹    
بندرعباس – ایرنا – گزارش تصویری از تجلیل از شماری از خانواده های شهدای هواپیمای ایرباس در سی سومین سالگرد جنایت ضد بشری آمریکا در خلیج فارس.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
راستینه هفشجانی گفت: جهانیان رفتار دو گانه آمریکا در حقوق بشر را به خوبی شناخته و مواضع ضد بشری آمریکا در نقاط مختلف جهان به وضوح برای جهانیان روشن شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۳:۰۸    
در میزگردی با عنوان افشا حقوق بشر آمریکایی ابعاد مختلف جنایت های وحشیانه آمریکا و همچنین ابعاد حقوقی حمله به هواپیمای مسافربری ایرباس ایران مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.
مقاله ایالات متحده آمریکا مدافع یا ناقض حقوق بشر از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در اوگاندا منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۴۹    
همدان-فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با تأکید بر لزوم بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی گفت: حقوق بشر پوششی بر جنایات ضدبشری و تأمین منافع شیطانی و ضد حقوق بشری سران استکبار و به خصوص آمریکا است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سی و سومین سالروز جنایت ضد بشری آمریکا در آب های خلیج فارس، محل شهادت مسافران هواپیمای ایرباس جمهوری اسلامی ایران گلباران شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی با عنوان فهرست سیاه حقوق بشر آمریکایی ، به تشریح سابقه اقدامات ضد بشری رژیم ایالات متحده آمریکا در یک قرن اخیر پرداخته است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
در این مراسم که شماری از مسوولان اجرایی هرمزگان و خانواده های شهدای این جنایت آمریکا برگزار شد، شرکت کنندگان به هنگام گلباران محل شهادت عزیزانشان بار دیگر فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند و این جنایت جنگی و ضد بشری آمریکا را محکوم کردند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان متن پیام این بود: به سوی هر نوع هواپیمای ایرانی که بر فراز آب های خلیج فارس پرواز می کند، شلیک شود . آنها هواپیمای مسافربری ایران را که در آسمان آب های اطراف جزیره هنگام پرواز می کرد، با دو موشک مورد اصابت قرار دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: اقدام ضدبشری آمریکای جنایتکار در هدف قرار دادن هواپیمای ایرباس که مسافران آن مردان و زنان و کودکان بی دفاع بودند، نشان داد که ارزشی برای حقوق بشر و جان انسان ها قائل نیست.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۷:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در میزگردی با عنوان افشا حقوق بشر آمریکایی ابعاد مختلف جنایت های وحشیانه آمریکا و همچنین ابعاد حقوقی حمله به هواپیمای مسافربری ایرباس ایران مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
در تاریخ 42ساله پیروزی انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی ایران همواره آماج حملات ضدبشری امریکا قرار گرفته است و اکنون نیز دولت امریکا با همدستی متحدانش با تروریسم اقتصادی و بستن مسیر های ورود دارو و غذا به کشورمان در کوران همه گیری جهانی کرونا همچنان این جنایت را ادامه می دهد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان امام جمعه ابهر گفت: صفحات تاریخ پر از اقدامات ننگین و ضدبشری آمریکا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-امام جمعه زنجان گفت:حقوق بشر آمریکایی در راستای اهداف سیاسی و بازیچه این کشور است و آمریکا حقوق بشر مورد نظر خود را ابزاری برای رسیدن به اهداف شوم و ضد بشری خود کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۴:۲۶    
اصفهان_ایرنا_پژوهشگر و عضو هیات علمی دانشگاه امیرالمومنین(ع) گفت: جنایات ضد بشری آمریکایی ها و انگلیسی ها، بر مردم آمریکا پوشیده نیست و واکنش آنها در جنبش وال استریت نشان از همین انزجار بود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان گفت :واقعه 12 تیر سند ننگین آمریکایی درتاریخ است و این شهدای عزیز از مظلوم ترین شهدا به شمار می آیند .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بمباران سنگین شهرهای ایران، نقطه عطف جنایات ضدبشری آمریکایی ها بود اما ایران اسلامی همچنان سربلند راه خود را تا رسیدن به افق های روشن ادامه می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- 290 مسافر ایرباس چه سبک بال و آرام به آسمان پرواز کردند و چه خونین بال از فراز خلیج فارس فرود آمدند و جانشان را به زیر آب فرو بردند تا نام آن ها در دفتر جنایت ضد بشری آمریکا در 12تیرماه سال67 ثبت شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
زهره الهیان در ارتباط زنده تلفنی با برنامه رویداد در پاسخ به این سوال که ایران چگونه می تواند از شرایط افول امریکا استفاده کرده و در قضیه ترور دانشمندان هسته ای کشورمان احقاق حق نماید ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین اختری بر اتخاذ موضع واحد جهان اسلام بر اساس اندیشه های امام رضا(ع) در برابر جنایات ضدبشری در یمن، بحرین، سوریه و آفریقا که با حمایت محافل صهیونیستی و امپریالیستی انجام می شود، تاکید کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - همایش بین المللی مجازی بمناسبت دهه کرامت و میلاد باسعادت امام رضا(ع) توسط موسسه مطالعات فکری امت واحده و موسسه بین المللی عاشورا و آستان قدس رضوی با حضور شخصیت های معروف مذهبی و فرهنگی و شعرا از جهان اسلام و کشور های بین المللی تحت عنوان پرتو های تمدنی مقام و منزلت امام رضا علیه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یک پژوهشگر حوزه سیاسی، سازمان های جهانی از جمله ملل متحد را بازیچه دست سیاست های ضدبشری امریکا بیان کرد و گفت: تحریم های امریکایی در عراق به مرگ 500 هزار کودک منجر شد.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۸:۰۵   + ۹۴ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، در پیام محمد جواد ظریف، وزیر امورخارجه، به مناسبت گرامیداشت سالگرد بمباران شیمیایی سردشت و روز ملی مبارزه با سلاح های شیمیایی و بیولوژیک آمده است؛ جانبازان عزیز شیمیایی ما دوبار قربانی سیاستهای ضدبشری برخی دولتهای غربی شدند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان گفت: محل هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری ایران بر فراز خلیج فارس توسط ناو جنگی آمریکایی، همزمان با فرارسیدن سالروز این جنایت ضد بشری گلباران می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب، روز گذشته دُز اول واکسن ایرانی کووبرکت را تزریق کردند تا پاسخی زیبا به تلاشهای متخصصِین تولید کننده این واکسن داده باشند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۲۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئولان بومی یکی از استان های کانادا، از کشف مجدد گور جمعی حاوی صدها جسد، که احتمالاً بیشتر آنها کودک هستند، خبر دادند. کانادای مدعی حقوق بشر این روزها مرکز انتشار اخبار ضد بشری شده است ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین روز دوشنبه از دبیرکل سازمان ملل خواست تا رژیم کودک کُش صهیونیستی را به دلیل ارتکاب جنایات ضدبشری و نقض حقوق کودکان به فهرست ننگ بیافزاید.
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
برترین ها: رئیس جمهور منتخب کشورمان در نشست خبری امروز در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اعدام های دهه 60 و حقوق بشر توضیحاتی ارائه داد. سوال خبرنگار شبکه تلویزیونی الجزیره: اتهاماتی از سوی گروههای حقوق بشری علیه شما مطرح است از جمله: نقش شما در اعدام های دهه 60 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۷    
تهران- ایرنا- مصطفی چمران سردار پرافتخار اسلام، روشنفکر و اسوه مقاومت محسوب می شد که همواره در حال مبارزه با ظلم، استبداد و جنایت های ضدبشری بود؛ بزرگ مردی که نه تنها مردم اهواز و پاوه بلکه امت مسلمان ایران و شیعیان لبنان و حتی ملت های مستضعف و رنج دیده دنیا در شهادتش غرق حسرت و ماتم شدند.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۲:۳۷    
انگلیس که سابقه ای طولانی در اقدامات ضد بشری علیه ملت ایران دارد در حالی ادعای حمایت از حقوق زنان را سر می دهد و با این ادعا به دخالت در امور ایران می پردازد که در برابر حمله به زن ایرانی که قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری کشورش در بیرمنگام را داشت واکنشی منفعلانه داشته است چنانکه سفیر این کشور ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین در بیانیه ای به اعدام جوان شیعه عربستانی توسط رژیم آل سعود واکنش نشان داد. در بیانیه این ائتلاف آمده است: این جنایت وحشیانه جنایتی ضدبشری است که نشان می دهد رژیم سعودی یک نظام جنایتکار تروریستی است که به دین و حقوق بشر احترام نمی گذارد. ...
اتاق خبر 24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: لازم است برای آگاهی همگان سند جنایت تحمیل جنگ اقتصادی و اعمال کنندگان تحریم های فراگیر و بی سابقه منتشر شود تا همه دنیا از جنایت ضد بشری دولت ترامپ علیه ملت ایران آگاه شوند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۷   + ۱۲۴ سایت دیگر  
در این گزارش با توجه به روند توسعه و رشد اقتصادی کشورمان در فاصله سال های 93 تا 96 و مقایسه با وضعیت اقتصاد ایران درصورت نبود تحریم ها در سال های 96 تا 99، خسارات و تبعات منفی تحریم های آمریکا بر شاخص های کلان اقتصادی از جمله تولید ناخالص داخلی، نقدینگی، تورم ...
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری با بیان اینکه تحریم نبود، مشکل تامین واکسن خارجی نداشتیم، گفت: دولت به گونه ای برنامه ریزی کرده است که مطمئنا تا پایان سال 1400، همه گروه های هدف واکسینه شوند. ...
جلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا روز پنج شنبه در حضور رییس جمهور برگزار شد و در این جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی و کمیته های بهداشت و درمان ...
ابنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۴    
امام جمعه ملبورن گفت: رژیم ناپاک اسرائیل مرتکب قتل هزاران نفر از فلسطینیان بی گناه شده است و باید به دلیل این جنایات مجازات شود.