جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۱:۳۶Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروهک تروریستی منافقین»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
برنامه تاریخی سرچشمه ، پنجشنبه (8 آبان ماه) با موضوع بازخوانی و واکاوی تغییر ایدئولوژی در گروهک تروریستی منافقین از شبکه پنج سیما راهی آنتن می شود.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۰۱    
اکثریت جمهوری خواه سنای آمریکا، ایمی کنی بَرِت، قاضی منتخب دونالد ترامپ را برای عضویت در دیوان عالی آمریکا تایید کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
قاضی محافظه کار آمریکایی که در کارنامه اش وکالت برای گروهک تروریستی منافقین و حمایت از خشونت پلیس علیه معترضان وجود دارد با رأی مجلس سنای آمریکا نهمین قاضی دیوان عالی آمریکا شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
قاضی محافظه کار آمریکایی که در کارنامه اش وکالت برای گروهک تروریستی منافقین و حمایت از خشونت پلیس علیه معترضان وجود دارد با رأی مجلس سنای آمریکا نهمین قاضی دیوان عالی آمریکا شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
قاضی محافظه کار آمریکایی که در کارنامه اش وکالت برای گروهک تروریستی منافقین و حمایت از خشونت پلیس علیه معترضان وجود دارد با رأی مجلس سنای آمریکا نهمین قاضی دیوان عالی آمریکا شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
قاضی محافظه کار آمریکایی که در کارنامه اش وکالت برای گروهک تروریستی منافقین و حمایت از خشونت پلیس علیه معترضان وجود دارد با رأی مجلس سنای آمریکا نهمین قاضی دیوان عالی آمریکا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در آستانه برچیده شدن تحریم تسلیحاتی ایران، کشور های غربی که گروهک ترویستی منافقین را پناه داده اند، بار دیگر این مُهره سوخته را به بازی گرفته و با عروسک خیمه شب بازی خود مشغول شده اند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی هابیلیان با انتشار فیلمی درباره مسن ترین شهید ترور نوشت: شهید عطاالله اشرفی اصفهانی که در تاریخ 23مهر1361 به دست گروهک تروریستی منافقین در محراب نماز جمعه به شهادت رسید، مسن ترین شهید ترور در تاریخ انقلاب اسلامی است. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری اسنا: گروهک تروریستی منافقین در تازه ترین اقدام، این روزها در تلاش است تا با طرح ادعاهایی کذب درباره محمدرضا شجریان، اعتباری برای خود به دست آورد؛ این در حالی است که این هنرمند ایرانی بارها در زمان حیاتش تاکید کرده بود که به هیچ حزب یا گروه سیاسی تعلق ندارد ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۵۱    
گروهک تروریستی منافقین مدعی شده که استاد شجریان با سرکرده این گروهک دیدار داشته است!
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – در ماه های اخیر باردیگر اخبار و گزارش هایی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی در خصوص مرگ "مسعود رجوی" سرکرده گروهک تروریستی منافقین منتشر شده که در تمامی آنها با استناد به برخی ظواهر گفته می شود که وی به هلاکت رسیده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
فردی را که رئیس جمهور آمریکا برای عضویت در دیوان عالی این کشور معرفی کرده قبلا وکالت گروهک تروریستی منافقین را به عهده داشته است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی هابیلیان کلیپی درباره شهید سید عبدالکریم هاشمی نژاد را منتشر کرد: عبدالکریم هاشمی نژاد 7مهر1360 جلوی درب دفتر حزب جمهوری اسلامی مشهد در عملیات انتحاری توسط هادی علویان یکی از عناصر نفوذی گروهک تروریستی منافقین به شهادت رسید. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۰    
به گزارش مشرق، پیمان علیشاهی، کاریکاتوریست در توییتر نوشت: گروهک تروریستی منافقین ضدخلق 4مهر60 گفته بود رژیم فردا چنج میشه! هنوز هم همین بیماری بین اپوزیسیون رایجه.. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی هابیلیان نوشت: دفاع مقدس جلوه ای از مجاهدت اقشار مختلف مردم ایران برای مقابله با دشمن بعثی بود. اما در این میان گروهک تروریستی منافقین کارنامه ننگینی را در خیانت و جنایت علیه مردم ایران به جا گذاشت. گروهکی که کاملا به استخدام صدام در آمده بود. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۵    
روز گذشته شبکه های اجتماعی نسبت به خبری عجیب واکنش نشان داد؛ حمایت قاتل 17 هزار شهروند بی گناه ایرانی از یک فرد قصاص شده! مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین در مراسمی به نوید افکاری ادای احترام کرد ...
کانون سبحان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش کانون سبحان مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین به نوید افکاری در کنفرانس ضدایرانی حمایت از ایران آزاد و ضرورت تحریم در واشنگتن دی سی ادای احترام کرد. http://kanoonsobhan.ir/wp-content/uploads/2020/09/144.mp4 انتهای پیام/ مطالب مرتبط ...
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
شاخص : ادای احترام مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین به نوید افکاری در کنفرانس ضدایرانی حمایت از ایران آزاد و ضرورت تحریم در واشنگتن دی سی!
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بازرگان، پدر معنوی گروهک تروریستی منافقین است. همان گروهک جنایتکاری که 17 هزار ایرانی از جمله کودک، زن باردار و پیر و جوان را بی رحمانه و به طرز وحشیانه ای به شهادت رساند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، از پاریس، تعدادی از جداشدگان گروهک تروریستی منافقین در اعتراض به رفتار غیرانسانی دولت آلبانی و حمایت محور عبری، عربی و غربی از این گروهک مقابل سفارت آلبانی در فرانسه تجمع کردند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان مسائل بین الملل گفت: یکی از حوادث دردناک تاریخ انقلاب اسلامی ترور دو مجاهد بزرگ و راستین انقلاب اسلامی شهیدان رجایی و باهنر است که اوج توحش و ددمنشی گروهک تروریستی منافقین که در آن زمان در بالاترین دستگاههای اجرایی نفوذ کرده بودند را می رساند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۱:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: تاریخ تنها بیان رویدادهای گذشته نیست. تاریخ برای عبرت آموزی است. البته برای کسانی که بخواهند عبرت بگیرند. اگر خاطرات مبارزان علیه دوران پهلوی را بخوانید، پی به این نکته می برید ...
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
در این گزارش مناسب دیدیم به سوابق کاری برخی از کارکنان این تلویزیون فارسی زبان نگاهی مجدد بیندازیم؛ خبرنگارانی که فعلا ترجیح داده اند درباره نسبت رسانه متبوع خود و گروهک تروریستی منافقین سکوت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسلام آباد با اشاره به حمایت های برخی قدرت های غربی از گروهک تروریست نفاق عنوان کرد: سرنوشت این گروهک علی رغم این حمایت ها تغییر نخواهد کرد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه: وطن فروشی گروهک تروریستی منافقین هرگز از یاد ملت ایران محو نخواهد شد. حمایت های برخی از کشورها از این تروریست ها را نیز فراموش نمی کنیم.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- فهرست شهدای جنایات گروهک تروریستی منافقین در سال 67 برای نخستین بار منتشر شد. تاریخ انتشار: 15:39 - 06 مرداد 1399 - کد خبر: 641323
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مستند سازمان که به بررسی و واکاوی گروهک تروریستی منافقین می پردازد، از امروز ( دوشنبه 6 مردادماه) از شبکه پنج سیما پخش می شود.
الف   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۴    
آمار کشتار توسط گروهک تروریستی منافقین در کشورمان را در این اینفوگرافی ببینید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران –ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اینکه هیچ گونه صداقتی در گفتار و کردار آمریکایی ها وجود ندارد، تاکید کرد: گفت و گوهای بین الافغانی باید با محوریت دولت افغانستان باشد و ما هرگونه دخالت خارجی را در این باره مردود می دانیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دادستان وقت انقلاب تهران در یک مراسم درباره جنایات وحشتناک گروهک تروریستی منافقین صحبت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۲   + ۶۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای به مناسبت سالروز عملیات مرصاد تاکید کرد: تاریخ نشان می دهد گروهک تروریستی منافقین همواره تحت راهبردهای نظام سلطه و صهیونیسم به عنوان پیاده نظام و ستون پنجم دشمنان قسم خورده ایران و ایرانی عمل کرده و همواره در تلاش بوده است روند پیش ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۲    
پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، گروهک تروریستی منافقین با اقدامات خرابکارانه خود علیه نهال انقلاب از هیچ جنایتی فروگذار نکرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۲:۴۷    
مرصاد نام عملیاتی است به فرماندهی سردار رشید اسلام شهید صیاد شیرازی در برابر لشکرکشی گروهک تروریستی منافقین و با پشتیبانی ارتش رژیم بعث عراق که در منطقه چهار زبر به فاصله 34 کیلومتری شهر کرمانشاه انجام شد. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۷:۱۴   + ۳۵ سایت دیگر  
عضو گروه مشاورین نظامی رهبر معظم انقلاب با اشاره به تهدیدات اخیر گروهک تروریستی منافقین، گفت: از نظر عملیاتی و رزمی حسابی روی این پیرمرد و پیر زن های خائن، جانی و احمق نمی کنیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
پوشش زنده نشست سالانه گروهک تروریستی منافقین در 27 تیر ماه با حضور دیپلمات های ورشکسته کانادایی، اروپایی، آمریکایی و اعضای این گروهک تروریستی توسط شبکه تلویزیونی خاص، نشان داد که پوشش خبری حوادث تروریستی، به پوشش آگاهانه مواضع تروریست ها قابل تغییر است و این شبکه مستقیما در جنایات تروریستی نقش دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- حمله تند کاربران توئیتر به اظهارات مریم رجوی از سرکردگان گروهک تروریستی منافقین و نیز شبکه تلویزیونی ایران اینترنشنال به علت پخش زنده مراسم این گروهک تروریستی بعد از گذشت چندروز همچنان ادامه دارد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شبکه سعودی اینترنشنال، رسما از سران گروهک تروریستی منافقین برای حضور در این شبکه دعوت کرد!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اپوزیسیون به پوشش همایش ضدایرانی گروهک تروریستی منافقین توسط "ایران اینترنشنال" انتقاد تندی کرد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۲۲:۴۲    
در پی پوشش زنده همایش گروهک تروریستی منافقین در شبکه سعودی اینترنشنال، انتقادات شدید علیه این رسانه از سوی اپوزیسیون خارج نشین صورت گرفت.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۱:۱۰    
میتینگ سالانه گروهک تروریستی منافقین در حالی برگزار شد که شبکه سعودی اینترنشنال این مراسم را همچون سال گذشته به صورت زنده پخش کرد.
برترین ها / شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۹۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در پی اشراف اطلاعاتی بر روی تحرکات و فعالیت های عناصر خودفروخته منافقین در داخل کشور؛ تیم اقدامی این سازمان تروریستی که به منظور انجام عملیات ایضائی وارد استان فارس شده بود توسط سازمان اطلاعات سپاه شناسایی و منهدم و اعضای آن دستگیر شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
میتینگ سالانه گروهک تروریستی منافقین شب گذشته در حالی برگزار شد که شبکه ایران اینترنشنال این مراسم را بصورت زنده پخش کرد. این رسانه ها که توسط دشمنان ایران مانند سعودی تامین مالی می شوند مدعی اند دنبال آزادی خواهی در ایران هم هستند!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن عنوان کرد: شبکه سعودی ایران اینترنشنال با پخش گردهمایی گروه تروریستی منافقین، وقاحت و بی شرمی تمام عیار خود را به نمایش گذاشت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- سخنرانی شب گذشته مریم رجوی در گردهمایی سالانه گروهک تروریستی منافقین با واکنش های تندی از طرف کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی روبه رو شد. تاریخ انتشار: 14:42 - 28 تیر 1399 - کد خبر: 638588
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اعضای یک تیم خرابکار وابسته به منافقین دستگیر شدند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: یک تیم خرابکار وابسته به گروهک تروریستی منافقین که به منظور انجام عملیات ایذائی وارد استان فارس شده بود توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه شناسایی و منهدم شد و اعضای آن دستگیر شدند. ...