دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۰۵:۵۷May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروهک تروریستی منافقین»

راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عملکرد غرب در پرونده دیپلمات ایرانی هویدای رفتار متناقض آنها در مدعی حقوق بشر بودن است، زیرا گروهک تروریستی منافقین 17 هزار ایرانی را ترور کرد، خیلی ها را برای مقاصد شوم خود به بند کشید و شکنجه کرد ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
آزادی اسدالله اسدی دیپلمات آزاده و مقاومت بیش از چهارساله اش در زندان نه تنها توطئه دو وجهی، موساد و سازمان سیا را در هم شکست بلکه مشت محکمی بر حیثیت نداشته گروهک تروریستی منافقین بود.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اسدالله اسدی دیپلمات زندانی کشورمان در بلژیک بعد از پنج سال اسارت وارد کشور شد. این دیپلمات کشورمان با تحمل بیش از 58 ماه حبس در بلژیک آن هم با اتهام واهی تلاش برای بمب گذاری در نشست گروهک تروریستی منافقین در پاریس عصر امروز به ایران [...]
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
اسدی، دیپلمات ایرانی است که حدود 5 سال در آلمان و بلژیک با اتهام واهیِ تلاش برای بمب گذاری در نشست گروهک تروریستی منافقین بازداشت بود. امروز عمان اعلام کرد که دولت بلژیک اسدالله اسدی را در ازای آزادیِ یک بلژیکی از ایران آزاد کرده است.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی که 5 سال در آلمان و بلژیک بازداشت بود به کشور بازگشت.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
عصبانیت گروهک تروریستی منافقین از بازگشت دیپلمات ایرانی و فحاشی به ربع پهلوی را مشاهده می کنید. دقایقی پس از منتشر شدن خبر آزادی اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی گروهک تروریستی منافقین با صدور بیانیه ای رضا پهلوی را عامل این شکست دیپلماتیک معرفی کرد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شماری از نمایندگان وابسته به گروهک تروریستی منافقین و رژیم صهیونیستی در پارلمان انگلیس، درخواست برای شناسایی سپاه پاسداران به فهرست موسوم به سازمان های تروریستی را تکرار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
کارگردان مستند بی وتن ها در این فیلم مستند به موضوع دادگاه حمید نوری و نحوه رفتار اعضای گروهک تروریستی منافقین پرداخته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۵۳ سایت دیگر  
حکم اعدام محکومان صالح میرهاشمی، مجید کاظمی شیخ شبانی و سعید یعقوبی کردسفلی از عوامل حمله تروریستی محله خانه اصفهان در آبان ماه 1401 که منجر به شهادت تعدادی از نیروهای حافظ امنیت شد، بامداد امروز 29 اردیبهشت 1402 به اجرا درآمد.
حکم اعدام محکومان صالح میرهاشمی، مجید کاظمی شیخ شبانی و سعید یعقوبی کردسفلی از عوامل حمله تروریستی محله خانه اصفهان در آبان 1401 که منجر به شهادت تعدادی از نیروهای حافظ امنیت شد، بامداد امروز 29 اردیبهشت 1402 به اجرا درآمد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
بررسی این موضوع حاکی از آن است که گروهک تروریستی منافقین به دنبال این موضوع است تا در روزهای پایانی سال تحصیلی و فعالیت مدارس، بتواند با زنده نگه داشتن موضوع ناامنی مدارس، اهداف شوم و پلید خود را دنبال کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۳:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
یکی از اقدامات خرابکارانه عناصر گروهک تروریستی منافقین ساخت خمپاره های دست ساز و استفاده از آنها در حوادث و اغتشاشات پاییز 1401 علیه مردم در صحنه است که نمونه هایی از آن نیز در نمایشگاه تبیینی روایت میدان وزارت اطلاعات نیز به نمایش در آمده بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عضای انجمن نجات که از خانواده اعضای گرفتار در اردوگاه گروهک تروریستی منافقین در آلبانی تشکیل شده است، مقابل مقر کمیته صلیب سرخ در تهران تجمع کردند. تجمعی که به منظور پیگیری وضعیت نامعلوم افراد گرفتار در اردوگاه های فرقه رجوی برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بابلسر از شناسایی و متلاشی شدن یک شبکه با عنوان جوانان محلات بابلسر با هدف فریب و جذب جوانان و نوجوانان مرتبط با گروهک منافقین در بابلسر خبر داد و گفت: با تلاش های پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سپاه بابلسر این گروه متلاشی شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ساری- ایران پرس: فرمانده سپاه بابلسر از بازداشت لیدرهای شبکه جوانان محلات مرتبط با گروهک تروریستی منافقین در بابلسر توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
لیدر های "شبکه جوانان محلات" مرتبط با گروهک تروریستی منافقین در بابلسر توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
تنها چیزی که گروهک تروریستی منافقین را با فلسطین پیوند می دهد، مناسبات سال های دور میان این گروه و سازمان آزادیبخش فلسطین بوده و هیچ نشانی از حمایت این گروهک از حقوق مردم فلسطین به ویژه آوارگان فلسطینی، محکومیت شهرک سازی ها و اقدامات مغایر با قطعنامه های شورای امنیت در آن به چشم نمی خورد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
نقش منافقین در پرونده حمید نوری، ابعاد ارتباط این گروهک تروریستی با غرب را بیش از پیش آشکار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان اردکان از دستگیری یکی از عوامل و فریب خوردگان گروهک تروریستی منافقین در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
یزد- دادستان اردکان از دستگیری یکی از فریب خوردگان گروهک تروریستی منافقین در اردکان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان اردکان از دستگیری یکی از گروهک تروریستی منافقین در این شهرستان خبر داد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایران نوشت: اشکان فدایی خواننده ضدانقلاب، از ارتباط همسر سروش لشکری (ملقب به هیچکس) و صفحه مجازی 1500 تصویر با گروهک منافقین خبرداد. با این اتفاق که مدرکی دیگر دال بر جدیدترین سیاست گروهک تروریستی منافقین به حساب می آید، به نظر می رسد منافقین برای سفیدسازی خود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۵:۴۳    
گروهک تروریستی منافقین پس از به شهادت رساندن 17هزار نفر از هموطنان بی گناه با استفاده از حمایت افراد سرشناس به دنبال تطهیر خود است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۴۰ سایت دیگر  
اشکان فدایی رپر معاند در توییت خود خبر از ارتباط همسر سروش لشکری (ملقب به هیچکس) و صفحه مجازی 1500 تصویر با سازمان منافقین داد. اتفاقی که مدرکی دیگر دال بر جدیدترین سیاست گروهک تروریستی منافقین به حساب می آید. بنظر می رسد منافقین برای سفیدسازی خود، بوقچی های مخفی استخدام کرده اند!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
در برخی از منابع آمده است که او از جمله توابین سال 67 بوده، اما پس از رهایی از زندان بلافاصله برای پیوستن به گروهک تروریستی منافقین به عراق رفته است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : علی صیادشیرازی 15 روز قبل از ترور به دست گروهک تروریستی منافقین در تاریخ ششم فروردین 1378 به دست مقام معظم رهبری به درجه سرلشکری ارتقا درجه پیدا کرد. اما درروز 21 فروردین در حالی که قصد عزیمت به محل کارش را داشت در مقابل منزلش از سوی عامل منافقین با شلیک چند گلوله به شهادت رسید.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی از بازداشت یکی از عناصر گروهک تروریستی منافقین حین ورود به کشور در روزهای گذشته خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۲    
یک منبع امنیتی از دستگیری یکی از عناصر گروهک تروریستی منافقین حین ورود به کشور در روزهای گذشته خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۷   + ۳۹ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی از دستگیری یکی از عناصر گروهک تروریستی منافقین حین ورود به کشور در روزهای گذشته خبر داد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
صابرین نیوز به استوری صفحه اینستاگرام حمید فرخ نژاد ( بازیگر سینما و تلویزیون) که به تازگی مهاجرت کرده است، واکنش نشان داد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۳۹   + ۱۰۹ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای از کشف شبکه ها و تجهیزات خرابکاری برای عملیات در شب چهارشنبه آخر سال (چهارشنبه سوری) خبر داد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پیش نویس اولیه جزوه تجزیه ایران توسط عمار ملکی فرزند محمد ملکی از عناصر گروهک تروریستی منافقین به نگارش درآمده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۲۸    
عضو جداشده از گروهک تروریستی منافقین و مدیرعامل انجمن نجات ایران گفت: منافقین با ارایه خوراک فکری مسموم در فضای مجازی و بازی با ذهن قشر های مختلف جامعه و به خصوص جوانان به دنبال پیشبرد اهداف شوم خود و توطئه در ایران هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۷    
معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا در جمع گروهک تروریستی منافقین مدعی شد که تلاش های دولت بایدن برای پیوستن مجدد به توافق هسته ای بحث برانگیز 2015 می تواند راه را برای دستیابی ایران به سلاح هسته ای هموار کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۳:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور سابق آمریکا با درخواست برای محاکمه رئیس جمهور اسلامی ایران، گفت که باید یک رژیم سکولار و بدون دانش هسته ای در این کشور مستقر شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
کاردار ایران در لندن با اشاره به دیدار نماینده پارلمان انگلیس با سرکردگان گروهک تروریستی منافقین در آلبانی گفت: مردم ایران هرگز حامیان این سازمان تروریستی را نمی بخشند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن خطاب به آن دسته از نمایندگان پارلمان انگلیس که طرفدار گروهک تروریستی منافقین هستند هشدار داد که همسویی با دشمنان ایران، به سان خصومت با ملت ایران است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : دادگاه قانون اساسی بلژیک با تائید قرارداد تبادل زندانیان با ایران راه بازگشت اسدالله اسدی، دیپلمات ایرانی به کشور باز کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۶   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به اغتشاشات اخیر در ایران و سوء استفاده جریان های تروریستی از این شرایط اظهار داشت: متأسفانه برخی از دولت های اروپایی تحت تأثیر دروغ سازی گروهک تروریستی منافقین که سال ها در فهرست سازمان های تروریستی آمریکا قرار داشت، دچار خطای تحلیل شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گروهک تروریستی منافقین از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در ایران تا امروز ظلم ها و جنایات فروانی را در حق مردم و ملت ایران انجام داده به صورتی که کشتار 17 هزار نفر از مردم کشور تنها بحشی از کارنامه سیاه و ننگین منافقین است.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
بخشی از تحلیل روزنامه همشهری درباره مسمومیت دختران دانش آموز را بخوانید.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
نشریه دیلی تلگراف انگلیس مدعی شد که دیپلمات های دولت جو بایدن روی لندن فشار آورده تا مانع اجرای طرح وزارت کشور دولت ریشی سوناک، برای قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست موسوم به سازمان های تروریستی شوند.
مستند 10 دقیقه شبکه پرس تی وی عملکرد گروهک تروریستی منافقین را در پیش و پس از انقلاب زیر ذره بین می برد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۸:۲۵    
معاون وزیر کشور انگلیس که از هواداران گروهک تروریستی منافقین و قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست موسوم به سازمان های تروریستی این کشور بشمار می رود، تصریح کرد که دولت لندن صدای مخالفان سپاه را می شنود.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
حمایت از تروریستها و جنایتکاران، بخش تفکیک ناپذیر سیاست خارجی آمریکاست. حمایت از تروریستها و جنایتکاران، بخش تفکیک ناپذیر سیاست خارجی آمریکاست. رژیم صهیونیستی بعنوان مظهر تروریسم سازمان یافته ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بررسی های امنیتی در روزهای اخیر نشان می دهد که در پشت پرده درج این آگهی ها در نرم افزار دیوار، گروهک تروریستی منافقین قرار دارند و از این برنامه به عنوان ابزاری برای ارتباط گیری استفاده کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: هم اکنون کشور های مدافع حقوق بشر، حامی سازمان جهنمی و گروهک تروریستی منافقین هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد صدور قطعنامه از سوی اعضای کنگره آمریکا برای حمایت از گروهک تروریستی منافقین مصداق بارز تروریست پروری است.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، طی روزهای اخیر آگهی های متفاوتی در خصوص فروش چرخ های خیاطی در سایت و نرم افزار دیوار با قیمت های نجومی و میلیاردی واکنش های زیادی در فضای مجازی داشته و مجددا شایعاتی که در خصوص قطعات گران بهای بکار رفته در این چرخ های خیاطی مطرح شده بود را به سر زبان ها انداخت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کارتون | قطعنامه حمایتی نمایندگان آمریکا از مریم رجوی! / وزیر امور خارجه در واکنش به قطعنامه کنگره آمریکا در حمایت از گروهک تروریستی منافقین گفت: این قطعنامه بی ارزش نشان داد که آنها به دنبال استفاده ابزاری از تروریسم و سناریوی داعش برای ویرانی ایران هستند ...