چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۹:۰۵May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروهک تروریستی منافقین»

میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۶    
سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات 104 نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق موسوم به منافقین و همچنین ماهیت این سازمان به عنوان یک شخصیت حقوقی، امروز سه شنبه (8 خرداد 1403) در شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حجت الاسلام والمسلمین دهقانی و مستشاران دادگاه مرتضی تورک و امین ناصری ...
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) امروز (سه شنبه) 8 خردادماه در شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی دهقانی آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سیزدهمین جلسه رسیدگی به پرونده گروهک تروریستی منافقین آغاز شد و در این جلسه اعلام شد: صدور اوراق شناسایی برای منافقین خلاف قوانین پلیس بین الملل است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۵    
سیزدهمین جلسه رسیدگی به پرونده گروهک تروریستی منافقین برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - قاضی دادگاه رسیدگی به اتهامات 104 نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین گفت: صدور اوراق شناسایی برای متهمان این پرونده خلاف قوانین پلیس بین الملل است؛ از اینرو به همه کشورهایی که قوانین را پذیرفته اند اعلام می کنیم با این نهاد بین المللی همکاری و برای تامین امنیت مردم خود اقدام کنند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
قاضی دهقانی با بیان اینکه اهداف پلیس بین الملل ایجاد امنیت عمومی در دنیا، مبارزه با تروریسم و تحت تعقیب قرار دادن مجرمین و استرداد آن ها است، خطاب به کشورهای میزبان متهمان پرونده سرکردگان گروهک تروریستی منافقین اعلام کرد که هرگونه صدور اوراق شناسایی یا تسهیل روادید برای متهمان این پرونده خلاف ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
جدیدترین گزارش ها از درون اردوگاه اشرف 3 از تشدید و تعمیق اختلاف ها درون گروهک تروریستی منافقین حکایت دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، گروهک تروریستی منافقین از خرداد 1360 و پس از عزل بنی صدر به صورت رسمی عملیات مسلحانه و ترور را برای مقابله با انقلاب مردم ایران برگزیده بود، در طول این سال ها دست به جنایات زیادی در حق مردم ایران زده است ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس ضمن قدردانی از دستگاه قضا برای برگزاری دادگاه محاکمه اعضای گروهک تروریستی منافقین گفت: با نتایج این دادگاه می توان مدعیان دروغین حقوق بشر که این تروریست ها را در دامن خود حفظ کردند در افکار عمومی دنیا رسوا کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۰۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه برگزاری دادگاه محاکمه اعضای گروهک تروریستی منافقین حرکت ماندگاری در تاریخ است گفت: برگزاری این دادگاه همسو با اجرای عدالت و وظیفه ذاتی و اصلی قوه قضاییه است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شبکه سعودی در گزارشی با انتشار تصاویری، مدعی شناسایی یک پایگاه سری پهپادی ایران شد. نکته جالب اینکه استناد سعودی ها به گزارش فاکس نیوز است که این شبکه دست راستی افراطی خود به گروهک تروریستی منافقین استناد کرده است. ادعاهای این شبکه را با زیرنویس فارسی به نقل از کاوش مدیا می بینید.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: برگزاری دادگاه محاکمه اعضای گروهک تروریستی منافقین اقدام درست و قانونی برای احقاق حقوق شهدای ترور و خانواده های آنان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۰۴    
یازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات گروهک تروریستی منافقین مورخ 4 اردیبهشت 1403 را ببینید.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
دادگاه رسیدگی به اتهامات 104 نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق موسوم به منافقین و همچنین ماهیت این سازمان به عنوان یک شخصیت حقوقی آغاز شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سازمان مجاهدین خلق ایران در شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حجت الاسلام دهقانی و مستشاران دادگاه مرتضی تورک و امین ناصری و وزیری نماینده دادستان در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) صبح امروز به صورت علنی برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
دادگاه رسیدگی به اتهامات 104 نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق موسوم به منافقین و همچنین ماهیت این سازمان به عنوان یک شخصیت حقوقی آغاز شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اول کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات با تاکید بر اینکه از سال ها پیش برگزاری دادگاه محاکمه اعضای کروهک تروریستی منافقین درخواست مردم بوده است گفت: دادگاه محاکمه اعضای گروهک تروریستی منافقین متقن و با سند برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
قاضی دادگاه رسیدگی به اتهامات اعضای گروهک تروریستی منافقین گفت: در دور جدید جلسات دادگاه اعضای سازمان مجاهدین اظهارات وکیل شکات درباره اتهامات کادر رهبری و اعضای اصلی سازمان مطرح می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
وکیل گروهک تروریستی منافقین گفت: مسعود رجوی بعد از آنکه هم رتبه های او در سازمان مجاهدین خلق اعدام شدند، از طرف شاه حکم عفو گرفت و همکاری خود با ساواک را آغاز کرد، این موضوع در یک نامه ارتشبد نصیری به صراحت آمده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دور جدید دادگاه رسیدگی به اتهامات 104 نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق موسوم به منافقین و همچنین ماهیت این سازمان به عنوان یک شخصیت حقوقی، امروز سه شنبه (4 اردیبهشت 1403) در شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حجت الاسلام والمسلمین دهقانی و مستشاران دادگاه مرتضی تورک و امین ناصری و ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
دادگاه رسیدگی به اتهامات 104 نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق موسوم به منافقین و همچنین ماهیت این سازمان به عنوان یک شخصیت حقوقی در حال برگزاری است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
دادگاه رسیدگی به اتهامات 104 نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق موسوم به منافقین و همچنین ماهیت این سازمان به عنوان یک شخصیت حقوقی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
در این گزارش مروری بر پرونده اعضای گروهک تروریستی منافقین خواهیم داشت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۵۴ سایت دیگر  
دور جدید دادگاه رسیدگی به اتهامات 104 نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق موسوم به منافقین و همچنین ماهیت این سازمان به عنوان یک شخصیت حقوقی فردا آغاز می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام های بیش از 100 نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین از آذر سال گذشته در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران به صورت علنی آغاز شد ...
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فاش نیوز - قسمتی از کتاب در کمین گل سرخ که روایتی است از زندگی سپهبد شهید علی صیاد شیرازی منتشر شد. دفاع پرس ، در آستانه بیست وششمین سالگرد شهادت شهید علی صیاد شیرازی هستیم ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: مقابله با گروهک تروریستی منافقین در هر نقطه ای از کره زمین اقدام اساسی است که قوه قضاییه به خوبی به آن ورود کرده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: گروهک تروریستی منافقین لطمات زیادی را به کشورمان وارد کرده است و برگزاری دادگاه محاکمه آن ها می تواند چهره واقعی این جنایتکاران را به نسل آینده نشان داده و در تاریخ ثبت کند.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۲۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به نظر می رسد پوریا ذراعتی، قربانی چاقو کشی اخیر در لندن، توسط عوامل گروهک تروریستی منافقین و با هدف پاکسازی عناصر هوادار رضا پهلوی صورت گرفته شده باشد.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جهت پرس ؛ حمید نوری شهروند ایرانی و کارمند سابق قوه قضاییه 18 آبان 98 حین ورود به فرودگاه استکهلم توسط پلیس سوئد بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان انفرادی به سر می برد. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
8 نماینده مجلس سنای آمریکا با ارائه طرحی خواستار محافظت دولت کشورشان از اعضای گروهک تروریستی منافقین در اردوگاه اشرف 3 در تیرانا، پایتخت آلبانی شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی با بررسی فهرست حامیان مالی تیم حقوقی سناتور باب منندز که با اتهام رشوه و فساد مواجه است، گزارش داد بسیاری از اهداکنندگان او را افرادی تشکیل می دهند که با گروهک تروریستی منافقین مرتبط هستند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، مهرافروز پیکرنگار متهم ردیف 67 پرونده اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) است. او پس از عزیمت به کشور انگلیس، به عضویت انجمن دانشجویان فریب خورده، وابسته به گروهک تروریستی منافقین در شهر نیوکاسل در آمده و در سال 1361، در حمله به سفارت جمهوری اسلامی ایران در آن کشور ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
او که در سال 1359 جذب گروهک تروریستی منافقین شده بود، در تاریخ یکم ابان ماه سال 1360 به دلیل اقدامات مجرمان های از قبیل پخش اعلامیه، جمع آوری کمک مالی برای گروهک مذکور و غیره، بازداشت شده، ولی پس از 20 روز، با سپردن تعهد آزاد می شود. در ادامه و در سال 1362، او مجدداً [...]
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۰۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
تیتربرتر، محمود بنی هاشمی متهم ردیف 63 پرونده در دادگاه رسیدگی به اتهامات اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) است. این متهم قبل از انقلاب، در رسته مهندسی ارتش بوده و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، در سال های 1359 لغایت 1360 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
پس از انتخابات، پیوند راهبردی گروهک تروریستی منافقین و نیروهایی نظیر تاجزاده با هدف حمله به جمهوریت نظام وارد مرحله تازه ای شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
21 آذر 1402 برای نخستین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دادگاه رسیدگی به جنایات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین در تهران آغاز گردید. اقدامی که با واکنش مثبت جامعه همراه بوده و بسیاری از مردم کشورمان ضمن حمایت از برگزاری این دادگاه خواستار اشد مجازات برای 104 متهم پرونده مذکور شده اند.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرگزاری مهر، گروهک تروریستی منافقین که هر ساله در ویلپنت فرانسه اصلی ترین همایش سالانه خود موسوم به کهکشان را برگزار می کرد، بنا دارد تا در چندمین سال متوالی، تیر ماه 1403 هم این نمایش را برگزار کند. این همایش که هر سال با دعوت [...]
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
جان بولتون که به واسطه مواضع ضدایرانی و ضداسلامی اش شناخته شده است، ارتباط ویژه ای با گروهک تروریستی منافقین دارد. بولتون ازجمله افرادی بود که با لابی گری موفق شد این سازمان را از لیست گروه های تروریستی آمریکا خارج کند ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
جنازه مسعود رجوی تحویل انگلیسی ها شد/ پایان همکاری استخبارات عربستان با گروهک تروریستی منافقین به گزارش هشدارنیوز به نقل از مشرق نیوز ؛ اوایل تابستان سال 95 ترکی فیصل مسئول ارشد اطلاعاتی و رئیس سابق استخبارات سعودی در نشست منافقین در ویلپنت پاریس به ناگهان همه حاضران در جلسه را غافلگیر کرده و ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۰۱    
نشست بررسی ماهیت گروهک تروریستی منافقین و روند دادگاه رسیدگی به اتهامات اعضای سازمان مجاهدین خلق موسوم به منافقین با حضور خانواده های شهدای ترور در خبرگزاری میزان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ادمین سابق گروهک تروریستی منافقین که به تازگی از این گروه جدا شده با انتشار تصویری دست به افشاگری جدید علیه این گروه زد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مستنداتی که در دادگاه محاکمه اعضای گروهک تروریستی منافقین ارائه می شود مدارکی قوی است و امیدوارم این جلسات به خوبی برگزار شود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فائزه خیاط حصاری محمدی در حال حاضر، عضو فعال شورای مرکزی گروهک تروریستی منافقین است. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، فائزه خیاط حصاری محمدی متهم ردیف 45 پرونده اتهامات اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) است. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گروهک تروریستی منافقین در شهریور ماه سال 1360 شهید درویشوند را طی حمله به یک کتابفروشی به شهادت رساندند، این گروهک تروریستی کتابفروشی را نیز به آتش کشیدند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۱۵    
حوزه/ معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهراء سلام الله علیها اهواز گفت: نشست تبیین مناسبات درون سازمانی گروهک تروریستی منافقین و چگونگی فعالیت آنها در فضای مجازی توسط دو نفر از اعضای جداشده از گروهک تروریستی منافقین برگزار شد.
رادیو ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، سیما پاتیمار تهیه کننده روزی که پروانه شدیم دوشنبه 23 بهمن گفت: با توجه به هفته های ایرانی و این هفته سفر به استان اصفهان، در برنامه امروز مروری بر زندگی شهید بهشتی نژاد خواهیم داشت. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
گروهک تروریستی منافقین در مرداد ماه سال 1360 شهید علی اکبر بختیاری را بر اساس مشخصات ظاهری، با شلیک چند گلوله از فاصله ده متری در یک ایستگاه اتوبوس به شهادت رساندند.