چهارشنبه ۱۹ بهمنساعت ۰۱:۴۳Feb 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایجاد ناامنی»

برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۵۸   + ۳۵ سایت دیگر  
جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان از هلاکت دو نفر از اشرار مسلح طی درگیری مسلحانه با ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی موسسه امام خمینی(ره) با بیان اینکه امیرالمومنین(ع) پس از رسیدن به خلافت سه اقدام مهم و راهبردی انجام دادند، گفت: حضرت(ع) در اصطلاح امروزی با جریان آقازادگی و سلبریتی ها مقابله کردند و در مقابله اغتشاش و ایجاد ناامنی تسامحی نداشتند.
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس جمهوری با بیان اینکه به وزیر ارتباطات و بخش های دیگر از مسوولان همیشه گفتم که نباید در اینترنت اختلال باشد، گفت: کاری که در ارتباط با فیبرنوری و شبکه ملی اطلاعات در این دولت انجام شده ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۸    
تلاش دشمن در طول چند ماه گذشته برای ایجاد ناامنی راه به جایی نبرد و به نوعی امسال یکی از خاص ترین دهه فجر انقلاب اسلامی در طول چهل و چهار سال گذشته به شمار می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۴    
نماینده مجلس شورای اسلامی : دشمنان بدانند که هر اقدامی بر علیه ایران و ایجاد ناامنی در محدوده جمهوری اسلامی بخواهند ایجاد کنند قطعا با آن ها آن چنان محکم برخورد می شود که از کرده خودشان پشیمان شوند.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
1- وقتی جنگ طلبی ها و تهدیدها و حمایت از تروریست ها و مالیخولیاهای تحریمی و ایجاد ناامنی ها و آزمایشگاه های بیولوژیکی و... از سوی آمریکا و اروپا و تورم و بحران غذایی کنونی و همه گیری های بیماری ها در جهان ناشی از این جنایات ضدبشری برای کشتار و نابودی انسان ها را در کنار سخنان غربی ها و پروژه های ...
کمال مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۱    
جانشین فرماندهی انتظامی البرز از دستگیری 6 نفر از اراذل و اوباشی که با عربده کشی و نزاع اقدام به بستن راه و ایجاد ناامنی برای شهروندان در یکی از محلات شهرستان چهارباغ این استان کرده بودند، خبر داد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده دائم سوریه رفتارهای مخرب آمریکا را موجب ایجاد ناامنی و بی ثباتی بین میلیون ها نفر از شهروندان سوری دانست.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۲   + ۳۸ سایت دیگر  
سعید جلیلی نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اقدامات دشمنان گفت: امروز در چه نقطه ای هستند؟ در نقطه ای هستند که او احساس می کند گزینه قابلی دیگر روی میز ندارد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز دشمن در نقطه ای است که احساس می کند گزینه قابلی دیگر روی میز ندارد؛ وقتی دشمن از زور و تزویر ناامید می شود روی به ایجاد ناامنی می آورد، این به معنای استیصال طرف مقابل است.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۱:۲۲    
سخنگوی فرماندهی انتظامی کل کشور از اجرای طرح های مستمر راهبردی برای سرکشی به جایگاه های عرضه و تانکرهای حمل سوخت از هفته جاری خیر داد. به گزارش ایرنا ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
فارس: محسنی اژه ای ، امروز دوشنبه (سوم بهمن) طی سخنانی در نشست شورای عالی قوه قضاییه، با اشاره به هوشیاری و بیداری دستگاه های اطلاعاتی و انتظامی کشور و همچنین قوه قضاییه در امر مقابله و مبارزه با ناامنی ها ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
دشمن نهایت تلاش خود را برای ایجاد ناامنی می کند| اقدامی که پارلمان اروپا در قبال سپاه انجام داد یک شوی تبلیغاتی و رسانه ای است| در تلاش هستیم عناصری که در جریان اتفاقات اخیر لغزش کردند و اکنون نادم هستند به آغوش جامعه بازگردند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سردار حاجیان با اشاره به برنامه دشمن برای کشته سازی و ایجاد ناامنی در کشور گفت: بیش از 9300 قبضه سلاح به خصوص سلاح جنگی در سه ماه ناآرامی ها کشف شد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۹۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در مورد شیوه جدید عدلیه در مبارزه با فساد توضیح داد و با اشاره به هوشیاری و بیداری دستگاه های اطلاعاتی و انتظامی کشور و همچنین قوه قضاییه در امر مقابله و مبارزه با ناامنی ها ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی فراجا گفت: دشمن پس از شکست در اغتشاشات و ایجاد ناامنی در کشور، بحث سپاه را مطرح کرده است.نیروی انتظامی اقدام بی خردانه و بدون مبنای قانونی اتحادیه اروپا را محکوم می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
اصفهان - جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری 8 نفر از اراذل و اوباشی که اقدام به ایجاد ناامنی و تخریب شیشه خودروهای شهروندان در یکی از محلات شهرستان خمینی شهر کرده بودند خبر داد.
آنا / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: با توجه به گشایش های خوب ارزی، فضای مثبت روانی در بازار تقویت شده و نرخ ارز به ثبات بیشتری خواهد رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا که خودش را برای یک سفر کم سابقه به چین آماده می کند، گفت: تنش های بین واشنگتن و پکن کاهش یافته است؛ اما نسبت به مقاصد چین در قبال تایوان هشدار داد.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۱:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: دشمنان خارجی با تولید روایت های نادرست و هراس افکنی به دنبال فرار سرمایه و ایجاد ناامنی اقتصادی در کشور هستند تا بتوانند مانع حرکت جمهوری اسلامی به سمت اهداف متعالی خود شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۶:۱۸   + ۶۲ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان دانشجویی دانشگاه های مختلف پیش از ظهر امروز (شنبه) در جلسه ای سه ساعته با معاون اول رئیس جمهور به تشریح دغدغه ها و ارائه پیشنهادات خود در خصوص مسائل جاری کشور خصوصا در حوزه اقتصادی پرداختند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: مردم کردستان بیشتر از سایر مناطق کشور، طعم تلخ محرومیت ناشی از ناامنی را چشیده اند و دشمنی و ایجاد ناامنی و ضریب دادن به ناامنی در رسانه ها، باعث شده تا درکردستان از رسیدن به جایگاه متناسب با شأن و ظرفیت خود باز بماند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
پیرو اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) 2 تیم وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش که قصد ایجاد ناامنی در جنوب شرق کشور را داشتند، با عنایت خداوند متعال شناسایی و زیر ضربه قرار گرفتند و منهدم شدند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان اعلام کرد: پیرو اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) 2 تیم وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش و تعدادی از عناصر بیعت کننده با آنها که با هدایت خارج از کشور قصد ایجاد ناامنی در جنوب شرق کشور را در ماه های اخیر داشتند، منهدم شدند. ...
نبأپرس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پیروی اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) دو تیم وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش و تعدادی از عناصر بیعت کننده با آنها که با هدایت خارج از کشور قصد ایجاد ناامنی در جنوب شرق کشور را در ماه های اخیر داشتند، منهدم شدند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
پیروی اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) دو تیم وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش و تعدادی از عناصر بیعت کننده با آنها که با هدایت خارج از کشور قصد ایجاد ناامنی در جنوب شرق کشور را در ماه های اخیر داشتند، منهدم شدند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: پیروی اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) دو تیم وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش و تعدادی از عناصر بیعت کننده با آنها که با هدایت خارج از کشور قصد ایجاد ناامنی در جنوب شرق کشور را در ماه های اخیر داشتند، منهدم شدند. ...
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۹:۲۰   + ۶۲ سایت دیگر  
پیرو اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) دو تیم وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش و تعدادی از عناصر بیعت کننده با آنها که با هدایت خارج از کشور قصد ایجاد ناامنی در جنوب شرق کشور را در ماه های اخیر داشتند، منهدم شدند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۴    
اندیشمند آفریقایی تاکید کرد: برخی اختلافات از جمله عواملی است که به ایجاد ناامنی و از بین رفتن هماهنگی سیاسی در برخی از کشورهای اسلامی منجر شده و هزینه های اقتصادی و اجتماعی زیادی را بر این کشورها و همسایگان آنها تحمیل کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 تن از عاملان ایجاد ناامنی در یکی از محلات شهر یزد خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد سازمان سیا پرورش دهنده اصلی داعش و القاعده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 48قبضه اسلحه در سرپل ذهاب خبر داد و گفت: اجازه نمی دهیم عده ای با هر نیت و انگیزه ای باعث ایجاد ناامنی در جامعه شوند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان مرکزی از دستگیری و انهدام سرشبکه های ایجاد ناامنی در شهر اراک مرتبط با خارج از کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
سرشبکه های ایجاد ناامنی در شهر اراک مرتبط با خارج از کشور دستگیر شدند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
پلیس هرمزگان عامل تیراندازی به یک شرکت تولیدی ،شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر شد. به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری ، فرمانده انتظامی استان هرمزگان امروز گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: رژیم صهیونیستی منشأ و منبع اصلی ایجاد ناامنی و بی ثباتی در منطقه است و ماهیت نژادپرست و افراطی دولت جدید رژیم صهیونیستی نیز بر همگان روشن است و روند عادی سازی برخی کشورهای عربی با این رژیم غاصب و نامشروع، به سوی فروپاشی پیش خواهد رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه دشتی گفت: توسل به هتک حرمت و توهین به مقدسات ملت ایران، نشان از استیصال و درماندگی جبهه استکبار برای مقابله با ایران اسلامی خاصه کینه عمیق آنان از رهبری عظیم الشان انقلاب اسلامی است که با تدابیر حکیمانه و بصیرت الهی خویش ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه خورموج گفت: توسل به هتک حرمت و توهین به مقدسات ملت ایران، نشان از استیصال و درماندگی جبهه استکبار برای مقابله با ایران اسلامی، خاصه کینه عمیق آنان از رهبری عظیم الشأن انقلاب اسلامی است که با تدابیر حکیمانه و بصیرت الهی خویش ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۴:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: اگر کسی میخواهد حرفش را به گوش مسئولان برساند، می تواند برساند اما ایجاد ناامنی و اغتشاش را کسی نمی پذیرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
در پی فراخوان چندی قبل معاندان و آشوبگران برای ایجاد ناامنی و اغتشاش در خیابان های مشهد، عده ای اغتشاشگر در پی اجرای عملیات خرابکارانه خود به برخی اموال خصوصی و عمومی از جمله خودرو شهروندان و سیستم های رایانه ای کنترل دوربین های مداربسته شهری خساراتی را وارد کردند که با شناسایی آنها توسط مأموران ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۱    
باید از سران اصلاح طلب پرسید چاقو زدن، لگد زدن، شکنجه کردن و سلاخی افراد و ایجاد ناامنی در جامعه اگر محاربه نیست پس چیست؟
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شکایت پدر محمد مهدی کرمی از فرزندش در مردادماه را در زیر ببینید. وی با طرح شکایت از مصرف مواد مخدر توسط فرزندش و ایجاد ناامنی در خانه توسط محمدمهدی کرمی خبرداد. در شکایت پدر محمد مهدی کرمی آمده: فرزندش 5 سال مصرف کننده مواد مخدر است و اعضای خانواده را آزار و اذیت و تهدید می کند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۰:۲۴    
محکومیت عوامل تهدید رانندگان به 5 تا 10 سال حبس مجتبی قهرمانی، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از صدور احکام اولیه دادگاه انقلاب در خصوص چهار نفر از متهمان ایجاد ناامنی در جاده های جنوب کشور و تهدید رانندگان به اعتصاب خبر داد ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از صدور احکام اولیه دادگاه انقلاب در خصوص 4 نفر از متهمان ایجاد ناامنی در جاده های جنوب کشور خبر داد. به گزارش صبح ساحل، مجتبی قهرمانی صبح امروز (18 دی ماه) در تشریح این خبر ...
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از صدور احکام اولیه دادگاه انقلاب در خصوص چهار نفر از متهمین ایجاد ناامنی در جاده های جنوب کشور و تهدید رانندگان به اعتصاب خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری مازندران گفت: محمد مهدی محمدی فر به اتهام افساد فی الارض و محاربه از طریق ارتکاب جرم احراق و تخریب اموال، اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم بر ضد امنیت داخلی کشور، اغوا و تحریک برخی از شهروندان به ایجاد ناامنی به اعدام محکوم شده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۱:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری مازندران گفت : محمد مهدی محمدی فر به اتهام افساد فی الارض و محاربه ازطریق ارتکاب جرم احراق و تخریب اموال ،اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم بر ضد امنیت داخلی کشور ، اغوا و تحریک برخی از شهروندان به ایجاد ناامنی به اعدام محکوم شده است.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری، درباره جزییات پرونده مهدی محمدی فرد یکی از متهمان اغتشاشات در شهرستان نوشهر استان مازندران توضیحاتی داد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
جلیلی نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی در یزد گفت: دشمن که با جنگ، ترور و فشار حداکثری راه به جایی نبرد به ایجاد ناامنی روی آورده که نشانه استیصال و ناامیدی دشمن از گزینه های روی میزش است.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تناقض رفتاری و گفتاری برخی از چهره ها و افراد سرشناس در جریان حوادث اخیر از ماهیت واقعی نیت این اشخاص پرده برداری می کند. به گزارش خبرگزاری مهر، پس از شکست پی در پی پروژه های تعریف شده از سوی دشمن برای ایجاد ناامنی و آشوب در کشور در سه ماهه اخیر ...