چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۲۳:۰۰Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجتمع قضایی»

میزان   ۷ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- یحیی جعفری در آیین تودیع و معارفه سرپرست جدید مجتمع قضایی شهید قدوسی، ضمن تسلیت ایام رحلت امام خمینی (ره) و قدردانی از زحمات مدیران و همکاران قضایی و اداری در این مجتمع، با اشاره به حدیثی از امیرالمومنین (ع) اظهار کرد: اگر هدف قاضی رسیدن به حقیقت باشد ...
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۱۵    
زن آقای مجری معروف ایرانی بعد 20 سال زندگی مشترک برای طلاق اقدام کرد. به گزارش وقت صبح به نقل از ایران، 5 سال پیش زن میانسال پس ازورود به مجتمع قضایی خانواده – مستقردر میدان ونک – به طرف شعبه 267 رفت و منتظر ماند تا برای طرح دادخواست به دادگاه احضار شود. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- یحیی جعفری در راستای بازدید های میدانی و مستمر از مجتمع های قضایی این بار در برنامه ای از پیش اعلام نشده از مجتمع قضایی ارشاد بازدید کرد و در نشستی تخصصی در جمع قضات این مجتمع حضور یافت. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران به همراه معاونان قضایی دادگستری استان تهران در ملاقات مردمی با بیش از 135 نفر از متقاضیان دیدار و ضمن استماع مشکلات و در خواست هایشان، دستورات مقتضی را در جهت رفع مشکلات مطرح شده و در چارچوب قوانین صادر کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران به منظور دیدار مردمی مستمر و برنامه ریزی شده، در مجتمع قضایی خانواده یک حضور یافت و به مشکلات حقوقی و قضایی مراجعان به این مجتمع رسیدگی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
دادگاه رسیدگی به دو پایگاه خبری جرائم مطبوعاتی در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کریمی در مجتمع قضایی شهید سلیمانی تهران برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – کریمی، مستشار شعبه 9 کیفری یک استان تهران خصوص جزئیات جلسه رسیدگی به جرائم مطبوعاتی و سیاسی پرونده دو پایگاه خبری در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۵    
مراسم معرفی محمد مهدی حکیمی به عنوان سرپرست مجتمع قضایی نیروگاه و مسلم خانی به عنوان سرپرست مجتمع قضایی پردیسان با حضور جمعی از مسئولان قضایی استان قم برگزار شد.
رئیس کل دادگستری استان تهران، از آغاز محاکمه متهمان پرونده موسوم به کینگ مانی در دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه های شیراز با رییس کل دادگستری، مدیر کل بازرسی استان فارس و دادستان عمومی و انقلاب مرکز شیراز دیدار و گفتگو کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
در نشستی تخصصی فعالان اقتصادی و کارآفرینان در حوزه تولید و صنعت در مجتمع قضایی ولایت مشهد گرد هم آمدند و به طرح مسائل و مشکلات خود در زمینه های گوناگون پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران در راستای سیاست های تحولی محاکم در روزهای تعطیل، از 2 مجتمع قضایی شهید مطهری و قدس بازدید کرد و از نزدیک در جریان آخرین تلاش ها و زحمات پرسنل قضایی و اداری قرار گرفت.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عزیزی خادم آدرس دسترسی به اطلاعات در مورد خوبان عالم را فاش کرد! روز دوشنبه جلسه رسیدگی به شکایت شهاب عزیزی خادم از اعضای هیات رئیسه و حسن کامرانی فر، دبیرکل اسبق فدراسیون فوتبال در شعبه 26 مجتمع قضایی صدر برگزار شد ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - یحیی جعفری رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران اظهارکرد: نظر به پراکندگی شعب دادگاه خانواده و استقرار آن در شش مجتمع قضایی (خانواده یک، خانواده دو، شهید باهنر، شهید مطهری، شهید صدر و شهید مفتح) مدیریت محاکم تهران بلحاظ ضرورت و اداره بهتر امور ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۴    
خبرگزاری میزان - معاونین قضایی_ستادی رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران در امور اجرایی و امور حقوقی (محمد ملایی و عادل ترازوی زر) در راستای حضور مستمر و جهادی همکاران محاکم تهران در روز های تعطیل، از 4 مجتمع قضایی (شهید باهنر، شهید مفتح ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ یحیی جعفری رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران، در ادامه بازدید های مستمر و میدانی و همچنین برنامه ملاقات های مردمی در مجتمع های قضایی 24 گانه تهران بزرگ، این بار در برنامه ای از پیش اعلام شده به همراه معاونین و مدیران قضایی_ستادی در مجتمع قضایی قدس حضور یافت. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
زن جوان گفت: همسرم مرد دهن بینی است و هرچه خانواده اش به او دیکته کنند همان را انجام می دهد. مطمئن هستم که دادخواست طلاق نیزخواسته مادرش است نه خودش.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۱:۴۰    
مسئول بسیج حقوقدانان سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران با چند تن از قضات مجتمع قضایی نیروهای مسلح غرب استان تهران دیدار و گفتگو کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۱:۲۳    
سرهنگ خرسند با حضور در سازمان قضایی نیروهای مسلح غرب استان تهران مستقر در شهریار، به اتفاق مسئولین کانون بسیج حقوقدانان شهرستان با دکتر قاسمی رئیس مجتمع دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان از راه اندازی مجتمع قضایی خانواده در مرکز استان ظرف چندماه آینده خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - معاونان قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران، در ملاقات مردمی این هفته با بیش از 225 نفر از متقاضیان دیدار و ضمن استماع مشکلات و در خواست هایشان، دستورات مقتضی را در جهت رفع مشکلات مطرح شده و در چارچوب قوانین صادر کردند. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- بحیی جعفری در ادامه بازدید های مستمر، میدانی و همچنین برنامه ملاقات های مردمی در مجتمع های قضایی 24 گانه تهران بزرگ، این بار در برنامه ای از پیش اعلام شده به همراه معاونین و مدیران قضایی_ستادی در مجتمع قضایی شهید مفتح حضور یافت. ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۳   + ۶۵ سایت دیگر  
در پی حضور بدون حجاب باران کوثری در مراسم تشییع مرحوم حسام محمودی، برای وی پرونده قضایی تشکیل و به مجتمع قضایی ارشاد ارسال شده است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه فرهنگی: خبرگزاری تسنیم می گوید در پی حضور بدون حجاب باران کوثری در مراسم تشییع مرحوم حسام محمودی، برای وی پرونده قضایی تشکیل و به مجتمع قضایی ارشاد ارسال شده است. ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در پی حضور بدون حجاب باران کوثری در مراسم تشییع مرحوم حسام محمودی، برای وی پرونده قضایی تشکیل و به مجتمع قضایی ارشاد ارسال شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۰    
در پی حضور بدون حجاب باران کوثری در مراسم تشییع مرحوم حسام محمودی، برای وی پرونده قضایی تشکیل و به مجتمع قضایی ارشاد ارسال شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۵۷ سایت دیگر  
در پی حضور بدون حجاب باران کوثری در مراسم تشییع مرحوم حسام محمودی، برای وی پرونده قضایی تشکیل و به مجتمع قضایی ارشاد ارسال شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
دادستان تهران با حضور در دادسرای ناحیه 20 تهران از این مجتمع قضایی بازدید و با کارکنان و شهروندانی که برای پیگیری پرونده های قضایی خود به این دادسرا مراجعه کرده بودند، دیدار کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان -علی دهقانی به همراه معاونین خود و رئیس توسعه حل اختلاف استان، صبح امروز با حضور سرزده در مجتمع قضایی شهید تندگویان اهواز، ضمن بازدید از شعب حقوقی و کیفری یک و گفت وگو با تعدادی از مراجعه کنندگان، در نشستی با رئیس و قضات این مجتمع قضایی دیدار کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کارگروه استانی تفاهم نامه قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی گفت: با هماهنگی لازم صورت گرفته با نمایندگان مجلس پروژه احداث دادگستری شهرستان اردبیل برای بهبود خدمت رسانی قضایی به مردم است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - یحیی جعفری رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران در ادامه بازدید های مستمر و میدانی خود، این بار در مجتمع قضایی شهید کچویی حضور یافت و از نزدیک ضمن گفتگوی چهره به چهره با همکاران قضایی و اداری در جریان آخرین تلاش ها و زحمات همکاران این مجتمع در راستای خدمت رسانی مطلوب به مردم ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۲    
رئیس مجتمع قضایی خانواده شهرستان رشت به اتفاق قضات شعبات این مجتمع با همراهی معاون دکتر رضا جعفری معاون امور اجتماعی بهزیستی استان، مژگان اخوان رئی بهزیستی رشت ، مشاور حقوقی و کارشناسان مسئول دفاتر خانه و خانواده از شیرخوارگاه بهزیستی مهر رشت بازدید به عمل آوردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی: مدیران کم کار و آن ها که وظایفشان را به درستی انجام نمی دهند، شناسایی می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران در ادامه بازدیدهای مستمر و میدانی خود از مجتمع های قضایی 24 گانه تهران بزرگ به صورت سرزده از ستاد محاکم و مجتمع قضایی کارکنان دولت بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک زن هندی در مجتمع قضایی منطقه ساکت دهلی مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل محاکم تهران گفت: با اقدامات صورت گرفته در مجتمع قضایی تخصصی رسیدگی به دعاوی تجاری و شرکت های دانش بنیان، امروزه میانگین رسیدگی به پرونده ها از زمان تشکیل و تا انتهای اجرای آن به 161 روز رسیده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رسیدگی به پرونده های مهم امنیتی، اقتصادی و اجتماعی مجتمع قضایی اصفهان انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل محاکم تهران: مجتمع قضایی تخصصی رسیدگی به دعاوی تجاری و شرکت های دانش بنیان توانسته وجهه ملی و بین المللی پیدا کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نخستین مزایده تمام الکترونیک قوه قضاییه با حضور رئیس مرکز پیگیری اجرای سند تحول قضایی در مجتمع قضایی شهید صدر تهران برگزار شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
دادستان تهران با حضور در دادسرای ناحیه 23 تهران از این مجتمع قضایی بازدید و با کارکنان و شهروندانی که برای پیگیری پرونده های قضایی خود به این دادسرا مراجعه کرده بودند، به صورت چهره به چهره دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فعالیت و عملکرد در مجتمع قضایی عدالت اصفهان مطلوب است و بیشتر پرونده ها بدون اطاله دادرسی در حال رسیدگی هستند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل محاکم تهران در راستای بازدید های مستمر و میدانی از مجتمع قضایی عدالت بازدید کرد و ضمن دیدار و گفت وگوی چهره به چهره با همکاران قضایی و اداری در جریان آخرین تلاش های جهادی و ارزشمند همکاران قرار گرفت.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از خفت کردن خبرنگار حوزه قضائی توسط زورگیران قمه به دست خواهید بود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بهمن ماه سال گذشته بود که هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تصمیم به عزل شهاب الدین عزیزی خادم از ریاست این فدراسیون گرفت. رئیس سابق فدراسیون فوتبال معتقد است عزل او از غیرقانونی بوده و به همین خاطر تصمیم به شکایت از 7 عضو هیات رئیسه گرفته بود ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نشست کمیته شناسایی اموال و دارایی های قاچاقچیان مواد مخدر شرق تهران با حضور مرتضی تورک معاون قضایی رئیس کل و رئیس حوزه ریاست دادگستری تهران، سعیددوستی نژاد دادستان شهرستان قرچک و محمد حسن پور دادستان شهرستان پاکدشت و تعدادی از روسای ادارات مربوطه شرق تهران در سالن ولایت مجتمع قضایی امام خمینی(ره) ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مجتمع قضایی دادگاه های خانواده خراسان رضوی گفت: در اصل ازدواج دچار افراط و تفریط هستیم، نه ازدواج دیرهنگام و نه زودهنگام معقول است. در موضوع کودک همسری کسانی که به فقه مراجعه می کنند بدانند در فقه زمان و مکان دو عنصر تعیین کننده هستند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
برنامه ملاقات مردمی معاونین قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران به منظور "استماع بدون واسطه مشکلات حقوقی و قضایی" به صورت چهره به چهره " توسط حوزه ریاست دادگستری استان تهران در سالن اجتماعات مجتمع قضایی امام خمینی(ره) برگزار شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین امیررضا دهقانی نیا با دریافت ابلاغ خود از رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران به عنوان سرپرست جدید مجتمع قضایی شهید بهشتی معرفی شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مصدق ، معاون اول قوه قضاییه روز دوشنبه در جریان سفر یک روزه رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی و در حاشیه ملاقات مردمی در مجتمع قضایی این استان در جمع خبرنگارن در اراک ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه گفت: دادستان قم مامور پیگیری مسمومیت دانش آموزان شد. به گزارش تسنیم، حجت الاسلام محمد مصدق کهنموئی پیش از ظهر امروز در حاشیه ملاقات مردمی در مجتمع قضایی در اراک با اشاره به برخورد قاطع قضایی با مفاسد اقتصادی در کشور اظهار داشت ...