جمعه ۰۸ اسفندساعت ۲۲:۲۳Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طوایف»

جماران   ۵ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به دنبال وقوع حوادث اخیر در گذر مرزی با کشور پاکستان دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده ای در این ارتباط در دادسرای نظامی خبر داد. ...
قلم | qalamna.ir : مرکز رسانه قوه قضاییه، علیرضا موسایی در نشستی که با حضور استاندار، سران طوایف و ریش سفیدان و فرماندهان نظامی و انتظامی درباره حوادث اخیر تشکیل شده بود، افزود: درباره حوادث رخ داده در گذر مرزی شمسر شهرستان سراوان، از همان لحظات ابتدایی ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا_ زاهدان_ جمعی از علمای سنی و شیعه به همراه سران، معتمدان و ریش سفیدان طوایف و بسیجیان و مردم انقلابی جنوب سیستان و بلوچستان در نشست بصیرتی اقدامات وحدت شکن دشمن در این استان را محکوم کرده و خواستار برخورد قانونی با عاملان این اقدامات شدند.
به گزارش روابط عمومی استانداری به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام علیرضا بی نیاز روز پنجشنبه در نشست سران طوایف و معتمدان با حضو ر استاندار سیستان و بلوچستان در مورد حوادث اخیر اظهارداشت: امنیت از نگاه قرآنی و اسلامی یکی از مسائل اساسی و زیربنایی هر جامعه ای است. ...
احمدعلی موهبتی روز پنجشنبه در نشست با سران طوایف برای بررسی حوادث اخیر با اشاره به اجرای طرح رزاق اظهارداشت: جا دارد از شجاعت و شهامت فرماندهان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه برای اجرای این طرح تشکر کنم زیرا با وجود اینکه حفاظت اطلاعات در کشور گفته بود این کار را نکنید اما وارد این موضوع شده و گفتند ...
اوشیدا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۳۰    
همایش سران طوایف و ریش سفیدان شمال سیستان و بلوچستان با حضور فرمانده تیپ حضرت علی اکبر(ع)امام جمعه زابل و امام جمعهداهل سنت شهرستان هامون برگزار شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان صبح امروز پنجشنبه در نشست با سران طوایف سیستان و بلوچستان اظهار داشت: کسانی که آن سوی مرز ها نشسته اند و در کشته شدن مردم سخن می گویند چرا در حوادث تروریستی تاسوکی، دارزین و بمب گذاری در مساجد مختلف سکوت کرده بودند؟ ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا: استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برخی از افراد در تلاش هستند تا امنیت سیستان و بلوچستان به خطر بیفتد و برای این هدف دست به هر اقدامی می زنند. احمدعلی موهبتی 7 اسفندماه در نشست با سران طوایف سیستان و بلوچستان با اشاره به اتفاقات چهارم و پنجم اسفند سراوان با بیان اینکه برخی از افراد در تلاش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۱    
جلسه صلح و سازش طوایف شهرکی و شهریاری در شمال سیستان و بلوچستان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر امور عشایر استان البرز گفت: عشایر استان البرز از چهار ایل شاهسون، مغان، سنگسر، کلهر و طوایف مستقل عرب، کلکو، کلوند، گلزن، الیکایی و تات تشکیل شده اند که حدود 56 درصد آنان کوچنده هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا - سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون در عراق در بیانیه ای با استقبال از سفر پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان به این کشور تاکید کرد که دیدار تاریخی پاپ با آیت الله سیستانی مرجع عالیقدر دینی عراق روابط پیروان ادیان و طوایف مختلف را تقویت خواهد کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم صلح و سازش بین دو طایفه پلنگی و شهریاری با طایفه رئیسی و صلح دو طایفه آبیار و شیخ زاده با طایفه بزمانی امروز با حضور فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار، مسئولین استان کرمان، سران طوایف و معتمدین در شهرستان بم برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۵    
گردهمایی علما و روحانیون و سران طوایف و معتمدین در شرق استان کرمان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس حوزه قضایی هندیجان گفت: اعمال ممنوعیت برگزاری مراسم عروسی و ختم در این شهرستان با همکاری سران عشایر و طوایف میسر می شود.
طلوع ارگ   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۳:۰۸    
به گزارش طلوع ارگ، چهارمین گردهمایی علما و سران طوایف عشایر شرق استان کرمان پنجشنبه 30 بهمن در محل ارگ [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس کل دادگستری استان کرمان از رونمایی تمبر میثاق نامه عدالت و امنیت پایدار در چهارمین گردهمایی علما و سران طوایف جنوب و شرق استان کرمان در شهرستان بم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۱    
رییس کل دادگستری استان کرمان با تاکید بر نقش و جایگاه سران طوایف، معتمدین و متنفذین قومی در حل و فصل منازعات، درگیری های طایفه ای و اختلافات خانوادگی گفت: 2 هزار و 400 پرونده طی سال جاری در این استان با مشارکت گروه های مردمی اعم از سران طوایف و مصلحین به صلح ختم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: ریش سفیدان و سران طوایف جامعه را به سمت همراهی، همکاری و همدلی پیش می برند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس دادگستری شهرستان ریگان با اشاره به اثرات ماندگار و مستمر میثاق نامه عدالت و امنیت پایدار در شرق استان، گفت: در جریان برگزاری چهارمین گردهمایی علماء و سران طوایف جنوب و شرق استان (میثاق نامه عدالت و امنیت پایدار) صلح و سازش بین چهار طایفه در شرق استان کرمان برقرار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سردار ناظری گفت: از معتمدان، سران طوایف و ریش سفیدان انتظار می رود برای از بین بردن رسم نادرست تیراندازی در مراسم عروسی تلاش کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
با حضور رئیس کل دادگستری استان کرمان گردهمایی علما و سران طوایف شرق استان کرمان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان اظهار کرد: کشور ایران یک کشور متنوعی با اقوام محتلف می باشد که بزرگان اقوام و طوائف در معادلات سیاسی و اجتماعی کشور نقش مهمی دارند اکنون بزرگان سران و طوایف می توانند در آسایش و آرامش مردم نقش اساسی ایفا کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کل دادگستری استان کرمان با تاکید بر این مطلب که نقش و جایگاه سران طوایف، معتمدین و متنفذین قومی در حل و فصل بسیاری از منازعات قومی، درگیری های طایفه ای و اختلافات خانوادگی ملموس و تاثیرگذار بوده است ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان از برگزاری چهارمین گردهمایی علما و سران طوایف شرق استان کرمان در بم خبر داد و با اشاره به اینکه میثاق نامه عدالت و امنیت پایدار فرصت مغتنمی برای کنترل خشم و پیشگیری از خشونت و نیز ترویج فرهنگ صلح و سازش، مدارا ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۵    
فرماندار ایوان گفت: برای ممانعت از برگزاری مراسمات ترحیم و جشن ها در این شهرستان نیازمند مشارکت بزرگان ایلات و طوایف هستیم.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیر امور عشایر استان اصفهان گفت: اجرای کامل آیین نامه جامع ساماندهی عشایر، اجرای برنامه ها و امور این جامعه بزرگ را تسهیل خواهد کرد. مختار اسفندیاری اظهار داشت: آیین نامه ساماندهی عشایر مُصوب هیات وزیران بوده و لازم الاجراست ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایرج مسجدی در گفت وگو با میزان، با اشاره به سفر آیت الله رئیسی به بغداد، آن را حاکی از یک دیپلماسی قضایی و حقوقی دانست که در سطح بالاترین رده مسئول قضایی دو کشور انجام شده است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ روزنامه جوان نوشت: سید عبدالله امینی با بیان اینکه سفر آیت الله رئیسی به عراق در مقام رئیس قوه قضائیه بسیار حائز اهمیت است، افزود: این سفر اعلام خطری برای امریکا و نیرو های امریکایی در عراق محسوب می شود ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضاییه در دیدار با اقشار مختلف مردم عراق، از مردم این کشور به عنوان ملتی مقاوم، ملتی قهرمان، ملتی متحد با طوایف مختلف، ملتی با ایمان و مسلمان، ملتی عزیز شده و بزرگوار ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله مصطفی محامی، نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان در همایش سران، معتمدین و ریش سفیدان قبایل و طوایف استان سیستان وبلوچستان گفت: انقلاب ماندگار شد و نظام پیشرفت های متعددی به ارمغان آورد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سران، معتمدین و ریش سفیدان قبایل و طوایف سیستان وبلوچستان گفتند: اگر چه امسال به علت شیوع ویروس کرونا راهپیمایی 22 بهمن به صورت حضوری برگزار نشد، اما مردم ولایی پایتخت وحدت کشور همچنان پای دفاع از آرمان ها و اهداف نظام و انقلاب ایستاده اند.
به گزارش روابط عمومی استانداری به نقل از ایرنا؛ احمدعلی موهبتی روز سه شنبه در همایش سران، معتمدین و ریش سفیدان قبایل و طوایف استان با اشاره به اینکه ایثار، گذشت و فداکاری رمز موفقیت سیستان و بلوچستان است، اظهار کرد: این استان افزون بر یکهزار و 200 شهید در جنگ تحمیلی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۹:۴۶    
به مناسبت گرامیداشت دهه فجر همایش بزرگان ایلات و طوایف با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، فرماندار، امام جمعه دهلران و جمعی از بزرگان و متنفذین دهلران در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: برخی رسوم و عادات غلط در بین طوایف و ایلات بر جو اختلاف افکنی دامن می زند که باید برچیده شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه بسیج عشایری شهرکرد گفت: با ایجاد پایگاه مقاومت بسیج ویژه عشایری بخش عظیمی از سران قبایل و طوایف متشکل از سه قوم بزرگ و تاثیرگذار بختیاری، قشقایی و عشایر گله دار مقیم شهرکرد در راستای خدمت به عشایر ایفای نقش می کنند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۹    
همزمان با میلاد حضرت زهرا(س) هیأتی از طوایف مختلف حزب الله لبنان از جمله رجال دینی از بیماران شهر صور در داخل منازلشان عیادت کردند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
علی ابراهیمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سال 79 تحویل محل اجرای طرح با مساحت 70 هکتار از زمین های منابع طبیعی انجام شد و از سال 80 مطالعه آن آغاز شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان با اشاره به انتخاب منطقه ماسور خرم آباد به عنوان پایلوت طرح همبستگی گفت: هدف از اجرای این طرح استفاده از ظرفیت همبستگی بین طوایف و منتفذین در راستای رفع مشکلات محرومان و مستضعفان است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شماری از سران و طوایف عشایری سیستان وبلوچستان گفتند: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تمام اقوام و مذاهب اعلام موجودیت کرده که این مهم در زمان حکومت ستمشاهی معنا و مفهومی نداشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
ریگان - معاون دادگستری کرمان از برگزاری چهارمین گردهمایی علما و سران طوایف شرق استان کرمان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
میزگرد چهل و دومین بهار پیروزی انقلاب با حضور سران و طوایف عشایری سیستان وبلوچستان در تحریریه خبر عصرهامون برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی گفت:عشایر، طوایف لرستان متعهد به انقلابی گری هستند، تدین در فرهنگ عشایر یعنی دل سپردن به کتاب خدا یعنی تسلیم وحی الهی بودن است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۴۵    
نشست هم اندیشی سراوان طوایف در شهرجالق سراوان برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ استان بوشهر یکی از استان های جنوبی کشور ایران است که تاریخ آن ناگزیر با مقاومت گره خورده و شهرستان به شهرستان آن بوی مقاومت می دهد، دو قرن مقاومت در برابر استعمار به ویژه استعمار روباه پیر انگلیس ماحصل مردمانی فداکار و ازجان گذشته است. ...
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۰    
*ندایِ وحدت طلبانهٔ دکتر حاج ریحان محمدپور، لازمهٔ عبور از طایفه گرایی* سید ابوتراب بلادی دهبزرگ وجود طوایف مختلف در یک منطقه در ابعادِ اجتماعی و سیاسی و فرهنگی مزیتها و معایبِ خاصِ خود را دارد. شهرستانهای باشت و گچساران در زمینهٔ اجتماعی و فرهنگی از دیرباز، بسترِ ظهورِ ایلات و [...]
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۸:۵۵    
صلح و سازش بین دو طایفه کرنکش و چاکری در شهرستان فنوج بعد از مدت ها به همت معتمدین بسیجی،شورای تامین شهرستان و قرارگاه عملیاتی شهید معمار صورت گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - تعدادی از بزرگان طوایف بختیاری در میزگرد خبری ایرنا خوزستان با بررسی رسم تیراندازی در مراسم عشایری ضمن تقبیح این رسم می گویند: انجام فرهنگ سازی و همکاری رسانه ها می تواند به خاتمه دادن آن در استان منجر شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا باغ شیرین گفت: در سیستان و بلوچستان در بسیاری از موارد از ظرفیت ریش سفیدان برای صلح و سازش و رسیدگی به مشکلات استفاده می شود و سران طوایف این موضوع را حل و فصل می کنند و فقط جنبه عمومی جرم باقی می ماند.
شیوا بیان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- پارس آباد- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: منطقۀ مغان، منطقه ای با تنوع طوایف و پتانسیل های بسیار محکم و مستحکم فرهنگی و هنری است