پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۱:۱۴Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فراجا»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مراسم امضای یادداشت تفاهم شناسایی گواهینامه های رانندگی بین ایران و بلغارستان با حضور سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور فراجا و نیکولینا کونووا سفیر جمهوری بلغارستان در وزارت امور خارجه برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
مراسم "امضای یادداشت تفاهم شناسایی گواهینامه های رانندگی" فی مابین ایران و بلغارستان، با حضور سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور فراجا و نیکولینا کونووا سفیر جمهوری بلغارستان در وزارت خارجه برگزار شد.
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از مسدودبودن 7 محور اصلی در اثر بارش برف و یخ زدگی خبر داد و گفت: تا پایان هفته از سفرهای غیرضروری پرهیز شود.
رویداد ایران   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده فراجا گفت: سربازان فراجا برای مشارکت در انتخابات یازدهم اسفند 4 روز مرخصی تشویقی می گیرند.
کرج رسا   ۷ ساعت پیش    
سرهنگ کامران چراغی گفت: در پی اقدامات مشترک اطلاعاتی ماموران انتظامی شهرستان چهارباغ با ماموران سازمان اطلاعات فراجا در استان البرز، نگهداری میزان قابل توجهی مواد محترقه خطرناک در یک منزل مسکونی در شهر کرج محرز شد. ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس راه فراجا با اشاره به هوشمند شدن سامانه های ثبت تخلفات رانندگی گفت: امروز 95 درصد از پیامک اولیه تخلف زیر 10 دقیقه به مالکان خودروهای متخلف ارسال می شوند.
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
رئیس پلیس بین الملل فراجا از استرداد کلاهبردار 9 هزار و 500 میلیارد ریالی از طریق ایی به کشور خبرداد.
رئیس پلیس آگاهی فراجا گفت: در 11 ماه امسال، بیش از 85 درصد از مجموع جرایم جعل و کلاهبرداری کشف شده است که کشف پیشدستانه این جرایم نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 38 درصد افزایش را نشان می دهد.
رویداد ایران   ۹ ساعت پیش    
فرمانده فراجا با بیان اینکه پلیس امنیت انتخابات آتی را در سراسر کشور تامین می کند، گفت: درهمین راستا نیز اگر تخلفی رخ دهد، با متخلفان بر اساس قانون برخوردی قاطع خواهد شد، کما اینکه تعدادی از این متخلفان نیز شناسایی و دستگیر شدند که البته تعدادشان بسیار اندک است.
فردا نیوز   ۹ ساعت پیش    
فرمانده کل انتظامی کشور: سربازان فراجا برای مشارکت در انتخابات یازدهم اسفند 4 روز مرخصی تشویقی می گیرند.
فردا نیوز   ۹ ساعت پیش    
فرمانده کل انتظامی کشور: سربازان فراجا برای مشارکت در انتخابات یازدهم اسفند 4 روز مرخصی تشویقی می گیرند.
زیر نویس   ۹ ساعت پیش    
به گزارش زیرنویس از ایرنا، فرمانده کل انتظامی کشور از اعطای 4 روز مرخصی تشویقی به سربازان فراجا خبر داد. سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور امروز در همایش بصیرت آفرینی کارکنان فراجا که در ستاد فرماندهی برگزار شد ...
زیر نویس   ۹ ساعت پیش    
به گزارش زیرنویس، فرمانده فراجا با بیان اینکه پلیس امنیت انتخابات آتی را در سراسر کشور تامین می کند، گفت: درهمین راستا نیز اگر تخلفی رخ دهد، با متخلفان بر اساس قانون برخوردی قاطع خواهد شد، کما اینکه تعدادی از این متخلفان نیز شناسایی و دستگیر شدند که البته تعدادشان بسیار اندک است ...
رکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: تامین امنیت انتخابات خط قرمز فراجا تامین امنیت انتخابات خط قرمز فراجا و امنیت انتخابات امانتی در دست ما است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده فراجا با بیان اینکه پلیس امنیت انتخابات آتی را در سراسر کشور تامین می کند، گفت: درهمین راستا نیز اگر تخلفی رخ دهد، با متخلفان بر اساس قانون برخوردی قاطع خواهد شد، کما اینکه تعدادی از این متخلفان نیز شناسایی و دستگیر شدند که البته تعدادشان بسیار اندک است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا علاج رفع مشکلات کشور را برگزاری یک انتخابات قوی و پرشور دانست و از مردم خواست که خانواده خود را پای صندوق های رای ببرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی از استفاده از بالگردهای فراجا برای انتقال صندوق های رای به مناطق صعب العبور و مناطقی که به دلیل بارش برف امکان تردد وجود ندارد، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده فراجا از مردم خواست که برای رفتن به پای صندوق رای، دیگران و به خصوص افرادی را که دچار شک در مشارکت شده اند، به پای صندوق رای ببرند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه راهور فراجا با بیان اینکه 54 درصد نسل جوان در تصادفات جان خود را از دست می دهند، گفت: برای سومین سال متوالی در راه های برون شهری استان اصفهان شاهد افزایش آمار تصادفات هستیم و از ابتدای سال تاکنون این آمار 11 درصد افزایش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/البرز فرمانده انتظامی البرز از دستگیری یکی از اشرار و اوباش خطرناک استان تهران توسط عوامل سازمان اطلاعات فراجا در استان البرز خبر داد.
فرمانده فراجا گفت: بر اساس آمار، افرادی که به خدمت سربازی رفته اند، از حیث انتقال مطلب و تجربه و تحمل در سختی بسیار متفاوت تر از افرادی هستند که به خدمت نرفته اند و در واقع بهتر از پس مشکلات برمی آیند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور از انتقال صندوق های رأی توسط بالگردهای سپاه، ارتش و فراجا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
بنا به پیشنهاد فرمانده کل انتظامی و تصویب فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان به درجه سرتیپ دومی نائل آمد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۷    
مراسم بزرگداشت شهدای امنیت فراجا استان مازندران با محوریت اولین سالگرد شهادت مدافع امنیت شهید عدنان طالبی در مسجد علی ابن موسی الرضا(ع) بوستان ولایت ساری برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده کل انتظامی کشور اعلام کرد: سربازان فراجا برای مشارکت در انتخابات یازدهم اسفند چهار روز مرخصی تشویقی می گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده فراجا ماهشهر دستور فوری برای دستگیری عاملان قتل پزشک در این شهرستان را صادر کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۲    
سربازان فراجا برای مشارکت در انتخابات یازدهم اسفند چهار روز مرخصی تشویقی می گیرند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۷    
تهران - ایرنا - فرمانده کل انتظامی کشور اعلام کرد: سربازان فراجا برای مشارکت در انتخابات یازدهم اسفند چهار روز مرخصی تشویقی می گیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس عقیدتی سیاسی فراجا گفت: امروزه بنگاه های رسانه ای دشمن به دنبال عدم مشارکت ملت ایران در انتخابات هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: سربازان فراجا برای مشارکت در انتخابات یازدهم اسفند 4 روز مرخصی تشویقی می گیرند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۴    
همایش بزرگ بصیرتی خانواده های کارکنان وظیفه فراجا امروز با حضور سردار رادان برگزار شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۲    
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا تاکید کرد: از سفر های غیرضروری به دلیل شرایط جوی پرهیز کنید
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا تاکید کرد: از سفرهای غیرضروری به دلیل شرایط جوی پرهیز کنید
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور را اعلام کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه فراجا از ادامه روند صدور گذرنامه زیارتی با اعتبار 5ساله برای سفر به کشور عراق و زیارت عتبات عالیات خبر داد. سردار علی ذوالقدری با بیان اینکه این گذرنامه برای سفر به کشور عراق در تمام ایام سال اعتبار دارد در خصوص قیمت صدور این گذرنامه اعلام کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت های قطعی و احتمالی تردد در جاده های کشور برای تعطیلات پایان هفته را تشریح کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
از ماه ها قبل از آغاز انتخابات مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی، پلیس نیز با قدرت وارد میدان شده و انجام اقدامات مختلفی را در دستورکار قرار داد. وظایف و اقداماتی که سردار سعید منتظرالمهدی، سخنگوی فراجا درباره آن گفته است: بر اساس ماده 19 و 68 قانون انتخابات، تامین نظم انتخابات برعهده پلیس است [...]
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24 - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت های قطعی و احتمالی تردد در جاده های کشور برای تعطیلات پایان هفته را تشریح کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۶:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت های قطعی و احتمالی تردد در جاده های کشور برای تعطیلات پایان هفته را اعلام کرد.
خبر گوهر دشت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگوهردشت؛ اواخر سال 99 همزمان با نام گذاری هفته فراجا به نام پلیس هوشمند در مجموعه انتظامی بحث کروکی برخط مطرح شد تا این که سرانجام پس از چندین مرتبه وعده زمانی در آذر ماه امسال این طرح به ایستگاه پایانی خود نزدیک تر شد. پروژه کروکی برخطی که علی استادهاشمی رئیس کل بیمه مرکزی [...] ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۴:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت های قطعی و احتمالی تردد در جاده های کشور برای تعطیلات پایان هفته را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ووشو پاس فراجا گفت: قول می دهم با تیم منتخب لیگ موفق به شکست تیم ملی چین شوم و اگر این کار را نکردم در میدان آزادی اعدامم کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سردار مویدی گفت: تیم های آموزشی پلیس پیشگیری فراجا با حضور در کلانتری و پاسگاه های استان ها، نحوه مدیریت انتظامی انتخابات و شعب اخذ رای را آموزش داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فراجا گفت:در موضوع مبارزه با موادمخدر باید به نحوی عمل شود که خرده فروشان به هیچ عنوان احساس امنیت نکنند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا فراجا درخصوص نشت داده های بانک های اطلاعاتی کشور و قرار گرفتن اطلاعات شخصی هموطنان در دست هکر ها و مجرمان سایبری هشدار داد.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی جزئیات جدیدی از فساد شرکت چای دبش را افشا کرد. احمد اصانلو در همایش سراسری پلیس امنیت اقتصادی فراجا از جزئیات جدیدی از فساد شرکت چای دبش پرده برداشت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا فراجا از اقدامات پلیس فتا برای برگزاری دو انتخابات روز جمعه 11اسفند خبر داد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون سردار علی مویدی خرم آبادی، با بیان اینکه با تلاش مجموعه کارکنان انتظامی بستری امن برای مشارکت شهروندان در انتخابات فراهم شده است، اظهار داشت: تیم های آموزشی پلیس پیشگیری فراجا با حضور در کلانتری و پاسگاه های استان ها ...