شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۲:۴۶Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه های امنیتی»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: به بنیاد شهید و امور ایثارگران ابلاغ شده است که افرادی که در درگیری ها بی گناه کشته شدند اگر دستگاه های امنیتی تأیید کنند شهید اعلام شوند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دادستان کل کشور کشف حجاب را از رنج های کنونی یاد کرده و گفت: مجلس و شورای عالی انقلاب اسلامی در حال کار و مطالعه روی مسئله حجاب هستند که نتایج آن تا 15 روز آینده مشخص خواهد شد؛ این تصمیم سازی ها باید براساس تدبیر صورت بگیرد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز با بیان اینکه پروپه ناامن سازی نظام سلطه در ایران شکست خورد، گفت: دشمن با رفتار نمایشی و نشات گرفته از عصبانیت به دنبال زخم زدن مجدد باشد، از این رو دستگاه های امنیتی باید مثل همیشه هوشیار باشند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۵۱   + ۴۵ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه بسیاری از دستگیرشدگان حوادث اخیر نیازمند موعظه و کارهای فرهنگی هستند، گفت: حوزه های علمیه در این عرصه نقش مهم و موثری دارد و دستگاه قضایی حمایت کاملی برای اجرای آن خواهد داشت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: به نظر من بسیاری از راهبردهایی که در حوزه سخت گرفته می شود، می تواند با راهبردهای نرم و اقدامات نرم تعدیل شود. در واقع ما چون در حوزه دوم کمتر کار می کنیم سختی کار می افتد روی دوش دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی ...
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم ایذه در مجلس شورای اسلامی گفت: از دستگاه های امنیتی می خواهیم هر چه سریعتر عاملین حادثه ایذه را دستگیر کنند.
آنا / پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۲:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
جانشین وزیر دفاع گفت: طراحان اصلی ترور شهید فخری زاده که رژیم غاصب صهیونیستی یکی از صحنه گردانان اصلی آن است نیز پاسخ اقدامات خود را خواهند دید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با اذعان رسانه های صهیونیستی به غافلگیر شدن رژیم اسرائیل از عملیات های قدس اشغالی، نیروهای مقاومت فلسطین در کرانه باختری ظرف 24 ساعت گذشته توانستند 11 عملیات موفق علیه اشغالگران انجام دهند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۱    
رسانه های صهیونیست به موفقیت آمیز بودن عملیات اخیر در قدس اشغالی و غافلگیر شدن دستگاه های امنیتی این رژیم در پی این عملیات اعتراف کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیست به موفقیت آمیز بودن عملیات اخیر در قدس اشغالی و غافلگیر شدن دستگاه های امنیتی این رژیم در پی این عملیات اعتراف کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۵    
دستگاه های امنیتی رژیم صهیونیستی اعتراف کردند که دوربین های نظارتی بسیار حساس این رژیم هدف حمله هکری قرار گرفتند.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۹:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دستگاه های امنیتی رژیم صهیونیستی اذعان کردند که هکرهای ایرانی دوربین های نظارتی بسیار حساس یک نهاد امنیتی بزرگ و مهم اسرائیل را در جریان سلسله انفجارهای روز چهارشنبه هفته گذشته در شهر قدس هک کرده اند.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، دستگاه های امنیتی رژیم صهیونیستی اذعان کردند که هکرهای ایرانی دوربین های نظارتی بسیار حساس یک نهاد امنیتی بزرگ و مهم اسرائیل را در جریان سلسله انفجارهای روز چهارشنبه هفته گذشته در شهر قدس هک کرده اند. ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
این وضعیت هوشیاری بیشتر دستگاه قضایی و امنیتی را طلب می کند که بدانند از ابتدا روی فعالیت مجازی سینماگران برای هیاهوی زنانه در ایران چه حساب ویژه ای باز شده است و چه دستانی دانسته یا نادانسته درون این پازل نقش آفرینی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر گفت: اغتشاش گران برای آسیب به انبار بزرگ گندم در شهر چغادک این استان برنامه ریزی کرده بودند که با هوشیاری و اقدام دستگاه های امنیتی و انتظامی خنثی شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۵    
بیانیه وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه در بخش های مهمی به نفوذ دستگاه های امنیتی کشور به سازمان های جاسوسی انگلیس و آمریکا اشاره کرده است.
محمدمهدی اسماعیلی با بیان اینکه در خصوص مشکلات بوجود آمده اخیر برای برخی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، جلسات متعددی با نهادهای امنیتی و دستگاه قضایی داشته ایم، تصریح کرد: برحسب وظیفه تا حد امکان تلاش خواهیم کرد به کسانی که دچار مشکل شده اند ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارشاد اسلامی با اشاره به بازداشت جمعی از هنرمندان در اتفاقات اخیر گفت: وظیفه خود می دانیم که از اهالی فرهنگ و رسانه حمایت کنیم. با نهادهای امنیتی جلسه داریم تا به افراد کمک کنیم. دستگاه های امنیتی و قضایی هم همکاری های خوبی داشتند. ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بیانیه وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه در بخش های مهمی به نفوذ دستگاه های امنیتی کشور به سازمان های جاسوسی انگلیس و آمریکا اشاره کرده است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۶    
دکتر محمود محمدی کارشناس مسائل سیاسی و امور بین الملل در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نما در خصوص دلایل خویشتن داری دستگاه های امنیتی نظام اسلامی در قبال اغتشاگران تاکنون گفت: علت خویشتن داری دستگاههای امنیتی در مقابله با اغتشاشگران ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: آذرماه تمام فرهنگیان استان در طبقه خود سازماندهی می شوند و هر کسی از مزایای رتبه بندی طبقه خود استفاده می کند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه استان گلستان، گفت: ضروری است دستگاه های امنیتی و قوه قضائیه عوامل اغتشاش و ناامنی را شناسایی و برخورد قاطعی با آنان داشته باشند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مهاباد: نباید به خانه ها و خودروهای شهروندان آسیب وارد شود. مردم باید به راحتی بتوانند در شهر تردد کنند. این موارد خواسته های ما از دستگاه های امنیتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی شهرستان بهشهر از دستگیری 5 نفر از هدایت کنندگان اصلی اغتشاشات اخیر در عملیات پلیسی خبر داد و گفت: ماموران پلیس و دستگاه های امنیتی با اقدامات اطلاعاتی و مشارکت مردمی پنج نفر از عاملان اصی اغتشاشات اخیر را شناسایی و طی سه مرحله اقدام عملیاتی دستگیر کردند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه دستگاه های امنیتی به زودی تقاص خون شهدای مدافع امنیت را خواهند گرفت، گفت: امروز یک بار دیگر مردم برای تجدید میثاق با شهدا به میدان آمدند تا این پیام را به جهانیان برسانند که هیچ تفاوتی با گذشته نکردند و همچون اوایل انقلاب در صحنه حضور دارند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- محمد شیاع السودانی ، نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق نشستی با مسئولان و فرماندهان دستگاه های امنیتی و نظامی در استان الدیوانیه برگزار کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۲    
یزد- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: هوشیاری و درایت دستگاه های نظامی و امنیتی و بصیرت و همکاری مردم و مسئولان موجب شکست فتنه دشمنان انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت قزوین گفت: دشمن تلاش کرده تا نوجوان و جوان ما ایران قوی را نشناسد به همین دلیل نیز مقام معظم رهبری بر جهاد تبیین و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید جدی دارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: مسوولان بدانند صبر انقلابی مردم و مماشات با تعدی کنندگان به قرآن، مسجد، اموال عمومی و امنیت و آرامش جامعه حدی دارد و باید این وضعیت با ورود جدی دستگاه قضا، نیروی انتظامی، بسیج محلات و دستگاه های امنیتی جمع شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه قم گفت: ما معتقدیم که باید اشکالات را رفع کرد و به مطالبات توجه کرد، اما در برابر تروریست و در برابر حمله و کشتار و کشته سازی انتظار ملت این است که دستگاه های امنیتی و قضایی با قاطعیت هر چه بیشتر اقدام کنند.
آنا / موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه خطاب به روسای دادگستری خوزستان و اصفهان گفت: نسبت به شناسایی عوامل عملیاتی و پشتیبانی این حوادث تأثر آور اقدام کرده و در اسرع وقت پرونده قضایی تشکیل و مجرمان به اشد مجازات محکوم شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: دستگاه های جاسوسی آمریکا و انگلیس و اسرائیل در مسئله ایران همسو هستند و برای مقابله با آرمان های امام(ره) و رهبری و عظمت و شکوه کشور تلاش می کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۹۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: با همکاری دستگاه های امنیتی و انتظامی نسبت به شناسایی عوامل عملیاتی و پشتیبانی این حوادث تأثرآور اقدام کرده و در اسرع وقت پرونده قضایی تشکیل و مجرمان به اشد مجازات محکوم شوند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله کعبی شهادت جمعی از مردم در حادثه تروریستی ایذه را تسلیت گفت و از دستگاه های امنیتی و قضایی خواست در اسرع وقت عاملان و مسببان این جنایت را مجازات کنند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور دستور داد که دستگاه های امنیتی و انتظامی به فوریت عاملان و آمران این واقعه تروریستی را شناسایی و برای مجازات تحویل دستگاه قضایی دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۷:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشور در گفت وگوی تلفنی با استاندار خوزستان، شهادت جمعی از هموطنان را در حادثه تروریستی ایذه به خانواده های آن ها تسلیت گفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۱:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
خلیلیان در پیامی با محکوم کردن حمله تروریستی در ایذه اعلام کرد: این شرارت، قطعا بی پاسخ نخواهد ماند و دستگاه های امنیتی و انتظامی ضمن شناسایی عقبه های این جنایت کور، به طراحان آن پاسخ پشیمان کننده و عبرت آموزی خواهند داد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
"سید ابراهیم رئیسی" رئیس جمهوری اسلامی ایران چهارشنبه شب ضمن تسلیت به خانواده شهدای حمله تروریستی در ایذه، در گفت وگوی تلفنی با "صادق خلیلیان" استاندار خوزستان ...
آنا / ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۳:۵۰   + ۷۵ سایت دیگر  
رئیسی ضمن تسلیت به خانواده شهدای حمله تروریستی در ایذه، در گفتگوی تلفنی با استاندار خوزستان، به دکتر صادق خلیلیان دستور داد اقدامات دستگاه های امنیتی و انتظامی را برای شناسایی و بازداشت عاملان و آمران این واقعه تلخ در کوتاه ترین زمان ممکن پیگیری کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی جنبش حماس تاکید کرد که عملیات ضد صهیونیستی دو جوان فلسطینی در نزدیک منطقه "سلفیت" در کرانه باختری نشان دهنده شکست دستگاه های امنیتی و نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی در مقابله با مقاومت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اینکه باید بدانیم حرف های دانشجویان و نسل جدید دهه هشتاد چیست، گفت: تمام مسائل مطرح شده در نشست پرسش و پاسخ دانشگاه شریف برای روسای 3 قوه ارسال شده و مطالبات دانشجویان را از طریق دستگاه های امنیتی و فرهنگی پیگیری می کنیم.
نماینده سنقر در مجلس گفت: دستگاه های امنیتی و قضا در برابر آزمون بزرگی قرار گرفته اند که باید بدون مماشات با افراد خاطی برخورد کنند و البته ضرورت دارد برای مطالبات این افراد که به حق هم هست، چاره اندیشی صورت بگیرد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک ، حجت الاسلام شیخ علی اکبر راوند امام جمعه دیشموک در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه دیشموک اظهار کرد: تیراندازی های شبانه در دیشموک حق الناس است و باید دستگاه های امنیتی به این مسئله بصورت جدی توجه،ورود کرده و پیگیری کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود دارو با هدف گران کردن آن ظلم و جفا به مردم کشور بود که دستگاه قضا و دستگاه های امنیتی به این موضوع ورود کنند تا مشخص شود مافیای دارو کجاست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۸:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه عراق با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که تحقیقات درخصوص قتل شهروند آمریکایی در بغداد، با هماهنگی دستگاه های امنیتی در جریان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۷:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزارت خارجه عراق با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که با هماهنگی دستگاه های امنیتی در حال پیگیری پرونده قتل یک تبعه آمریکایی در بغداد است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۴۸ سایت دیگر  
در این موارد، دستگاه های امنیتی به دلیل اشراف اطلاعاتی خود که قطعا بسیار بسیار از دانشگاه قوی تر است، اقدام می کنند و دانشگاه اصلا در دستگیری دانشجویان دخیل نیست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در طول یکماه گذشته نیز عربستان سعودی در مدیریت آشوب ها نقش قابل توجهی داشت و دست این کشور برای دستگاه های امنیتی رو و مستندسازی شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گرگان گفت: در حوادث اخیر در شهرستان گرگان کمترین آسیب و مشکل را شاهد بودیم که این شرایط پایدار نتیجه هم فکری، همدلی و همکاری بین دستگاه های امنیتی و انتظامی است. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۲۲:۳۳    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر سامانه پیام کوتاه 30002323 * عوامل طراح اغتشاش اخیر با ورود به خشونت حداکثری و ترور، دنبال آن بودند که نظام کنترل خودش را از دست بدهد و آنان بتوانند به اهداف شوم خود برسند ولی صبر انقلابی و عمل خردمندانه نظام برنامه دشمن را عقیم کرد ...