جمعه ۰۴ اسفندساعت ۰۷:۱۲Feb 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار جلالی»

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور: سردار جلالی با بیان اینکه اقدام جسورانه ناوگروه 86 توانست بن بست شکنی کند، گفت: دریا، محور توسعه اقتصادی است و همه کشورهای دارای ساحل دریایی، آن را به عنوان یک فرصت برای خود می دانند . ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سردار جلالی گفت: جشن ملی 22 بهمن، نمونه ای بی همتا از وفاداری به آرمان های یک انقلاب مردمی و الگویی برای ملت های آزاده در سراسر جهان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سردار جلالی مشارکت در انتخابات را عرصه تقابل مردم سالاری دینی و تفکر آمریکایی دانست و گفت: اتکا به آرای مردمی مهم ترین مؤلفه قدرت ملی ایران اسلامی است.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام موحدی گفت: در نبرد سایبری با یک حمله ناگهانی دشمن به یک مرکز داده، بسیاری از اطلاعات ارزشمند کشور در معرض آسیب قرار می گیرد. بیست و ششمین همایش سراسری دادستان های عمومی و انقلاب سراسر کشور با موضوع پدافند غیرعامل ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: در نبرد سایبری با یک حمله ناگهانی دشمن به یک مرکز داده، بسیاری از اطلاعات ارزشمند کشور در معرض آسیب قرار می گیرد. بیست و ششمین همایش سراسری دادستان های عمومی و انقلاب سراسر کشور با موضوع پدافند غیرعامل ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۸:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: برگزاری انتخابات و حضور باشکوه مردم در این عرصه موجب مصونیت کشور از تهاجم دشمنان شده و به تعبیری نظام جمهوری اسلامی ایران را بیمه می کند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۸:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: دادستان های سراسر کشور موضوع پدافند غیرعامل را مصداقی از حقوق عامه بدانند.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: در نبرد سایبری با یک حمله ناگهانی دشمن به یک مرکز داده، بسیاری از اطلاعات ارزشمند کشور در معرض آسیب قرار می گیرد. خبرگزاری میزان- بیست و ششمین همایش سراسری دادستان های عمومی و انقلاب سراسر کشور با موضوع پدافند غیرعامل ...
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۲    
سردار دکتر غلامرضا جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی عروج شهادت گونه سردار زین العابدین رضوی خرّم استاندار آذربایجان شرقی را تسلیت گفت.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۹:۰۳    
با حضور سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و سردار محمدعلی قمی معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور
ایثار   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۱    
مراسم گرامیداشت هجدهمین سالگرد شهادت حاج احمد کاظمی و شهدای عرفه با سخنرانی سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و با مدیحه سرایی حاج رضا نبوی پنج شنبه 21 دی ماه 1402، بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها نجف آباد برگزار شد.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۳:۱۲    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، در پیامی انتصاب سردار سید تیمور حسینی به سمت رئیس پلیس راهور فراجا را تبریک گفت.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۲    
جلسه پدافند غیرعامل در مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور سردار جلالی و جمعی از مسئولان کشوری برگزار شد.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۲    
سردار جلالی از پنجمین نمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت و حراست و سومین نمایشگاه تخصصی سلامت، ایمنی و محیط زیست پارس بازدید کرد.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۲    
جلسه بررسی دستورالعمل پدافند غیرعامل منطقه عملیاتی شهید رئیسعلی دلواری در سازمان منطقه ویژۀ اقتصادی انرژی پارس با حضور سردار جلالی و مهندس اسدی برگزار شد.
تفاهم نامه مشترک همکاری در خصوص طرح پدافند غیرعامل در منطقه ویژه پارس با حضور سردار جلالی و مهندس اسدی امضا شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۵:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سردار جلالی گفت: یکی از الزامات پدافند غیرعامل که برای مناطق حیاتی در نظر گرفته شده، پیش بینی تشکیل شورای هماهنگی پدافند غیرعامل است که در سلسله مراتب وزارت نفت قرار داشته و سازمان پدافند غیرعامل کشور هدایت تخصصی آن را برعهده دارد.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۲۱:۳۲    
سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور از هفتمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل بازدید کرد.
به گزارش ایفنا؛ سردار جلالی اضافه کرد: با توجه به اینکه سامانه سوخت متشکل از چندین سامانه است که به یکدیگر متصل هستند بروز مشکل در یکی از این سامانه ها می توانست این اخلال ایجاد کند. ...
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در افتتاحیه هفتمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل جزئیات حمله سایبری اخیر به سامانه سوخت را تشریح کرد.
الف   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
هفته گذشته بود که از حوالی ساعت 9 صبح اختلالی در سامانه هوشمند سوخت اکثر شهرهای ایران دیده شد اما با تلاش متخصصان این اختلال در کوتاه ترین زمان حل شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس نوشت: رئیس سازمان پدافند غیرعامل درباره اختلال شبکه سوخت، گفت: ما توانستیم کمتر از یک روز خدمت به مردم در عرصه سوخت رسانی را به مردم حفظ کنیم و تلاش داشتیم تا حداقل پیامد منفی ممکن برای مردم ایجاد شود که نسبت به اتفاق قبلی موفقیت خوبی داشتیم. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ضد بدافزار مهاجم شناسایی که از جنس APT بود که در حال بررسی دقیق است.در شبکه سوخت و برنامه ریزی آسیب پذیری جدی مشاهده نشد، در یکی از شبکه های دریافت و پرداخت آسیب پذیری وجود داشت که در حال پیگیری امنیتی هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سامانه سوخت سامانه قدیمی است و در برنامه بلندمدت باید حتما به روز رسانی و نوسازی حرکت کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۱:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل توضیحاتی درباره حمله سایبری اخیر به سامانه سوخت ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل درباره اختلال شبکه سوخت، گفت: در شبکه سوخت آسیب پذیری جدی مشاهده نشد، در شبکه برنامه ریزی نیز چنین موردی را شاهد بودیم. اما در یکی از شبکه های دریافت و پرداخت آسیب پذیری وجود داشت که در حال پیگیری امنیتی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۱:۱۴    
سردار جلالی در رابطه با اختلال سامانه سوخت گفت: آسیب پذیری در یکی از شبکه های دریافت و پرداخت این سامانه و بدافزار مهاجم از جنس APT بوده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۱:۰۵    
سردار جلالی در رابطه با اختلال سامانه سوخت گفت: آسیب پذیری در یکی از شبکه های دریافت و پرداخت این سامانه و بدافزار مهاجم از جنس APT بوده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
هفتمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل صبح امروز با حضور سردار جلالی افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۲۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل کشور اعلام کرد: نتایج اولیه بررسی ها در خصوص اختلال سایبری در سامانه هوشمند سوخت، فردا از سوی سردار جلالی در مراسم افتتاحیه هفتمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل اعلام می شود.
بر اساس اطلاعیه روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل کشور، نتایج اولیه بررسی ها در خصوص اختلال سایبری در سامانه هوشمند سوخت، فردا از سوی سردار جلالی در مراسم افتتاحیه هفتمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل که در سالن میلاد محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود اعلام می گردد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون محمد حسین خزاعی نژاد عصر چهارشنبه در شورای پدافند غیر عامل استان گفت: از 88دستگاه اجرایی که باید برای هزینه کرد یک درصد تملک دارایی خود هزینه می کردند، تنها 58 دستگاه مجوز در این زمینه اخذ کرده اند و 30 دستگاهی که مجوز نگرفته اند به بازرسی معرفی شدند. ...
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۷    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی درگذشت مرحوم سرهنگ جعفر موحدی نیا، از متفکرین و اساتید پدافند غیرعامل را تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان ضرورت ایجاد شعب خاص جهت رسیدگی به جرایم مرتبط با پدافند غیرعامل گفت: با توجه به اهمیت موضوع پدافند غیرعامل، دادستان های سراسر کشور پرونده های احتمالی مربوط به پدافند غیرعامل را در اولویت رسیدگی قرار دهند.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
در اولین همایش سراسری پدافند غیر عامل و مدیریت بحران که در دانشگاه علوم و فنون زمینی امیر المومنین (ع) سپاه اصفهان برگزار شد از خودروی پیشرفته مخابراتی بحران با حضور سردار جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور رونمایی شد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: دارایی های کشور در پنج حوزه فیزیکی، سایبری، انسانی، معنوی و ترکیبی دسته بندی می شود و آستان قدس رضوی در شمار دارایی های معنوی کشور محسوب می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
سردار جلالی گفت: ساخت شهرک های موشکی جلوه هایی از دانش مهندسی بومی است که به دست مهندسان جوان ما ایجاد شده که بخش بزرگی از توان بازدارندگی ما حاصل آن تلاش هاست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سردار جلالی از نگارش طرح درس رشته حفاظت از زیرساخت های حیاتی و آمادگی برای ایجاد این رشته در دانشگاه های بزرگ کشور خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی از تلاش های سردار حاجی زاده و جهادگران عرصه هوافضای کشور به جهت مجاهدت در ارتقای توان موشکی و پهپادی کشور قدردانی کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سردار جلالی با اشاره به اینکه قانون پدافند غیر عامل تصویب و ابلاغ شده گفت: اجرای این قانون برای همه دستگاه ها الزامی است و برای اولین بار اجرا نشدن این قانون و مصوبات، جرم انگاری شده است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
سردار جلالی گفت: آمریکایی ها از سال 2002 زیرساخت ها را به عنوان یک هدف در نظر گرفتند چرا که تخریب زیرساخت ها به معنای قطع خدمات به مردم است.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۱    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور که به اصفهان سفر کرده است از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و مرکز آپای دانشگاه صنعتی اصفهان بازدید کرد. در این بازدید رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و رئیس مرکز آپای دانشگاه صنعتی اصفهان گزارشی از اقدامات خود ارائه نمودند.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا، عصر یک شنبه مورخ21 آبان ماه 1402 هفتمین نشست شورای پدافند غیرعامل استان خوزستان با حضور مهندس علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، دکتر زیدی فر معاون امور مهندسی و پژوهش و فناوری وزیر نفت، دکتر حسینی محراب استاندار خوزستان ...
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۱    
رزمایش پدافند ترکیبی در گروه خودروسازی سایپا با حضور سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، امیر ملک معاون صنعت سازمان، نماینده وزارت صمت و جمعی از مدیران گروه خودروسازی سایپا برگزار شد. در این رزمایش، آمادگی برای عملیات اطفاء حریق، نشت مواد شیمیایی و سمی و سایر تهدیدات احتمالی تمرین شد ...
رزمایش پدافند ترکیبی در گروه خودروسازی سایپا با حضور سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، امیر ملک معاون صنعت سازمان، نماینده وزارت صمت و جمعی از مدیران گروه خودروسازی سایپا برگزار شد. در این رزمایش، آمادگی برای عملیات اطفاء حریق، نشت مواد شیمیایی و سمی و سایر تهدیدات احتمالی تمرین شد ...
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۹:۳۷    
سومین نشست تخصصی زنان و پدافند غیرعامل با حضور سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه تهران، فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان سازمان پدافند غیرعامل کشور و زنان برتر در حوزه های پدافند غیرعامل در سالن شهید آبشناسان برگزار شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۵    
سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور با حضور در مجتمع پتروشیمی اروند در جریان اقدامات این شرکت در حوزه پدافند غیرعامل قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور با حضور در مجتمع پتروشیمی اروند درجریان اقدامات این شرکت در حوزه پدافند غیرعامل قرار گرفت.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس سازمان پدافند غیرعامل، با تاکید بر ضرورت توجه به تهدیدات سایبری به زیرساخت ها، ادامه داد: رژیم صهیونیستی راهبردی علیه ما تنظیم کرده بود و گفته بود که زیرساخت های صنعتی که خدمتی به مردم ارایه می دهند، به میزان خدمت و وابستگی که میان مردم و آن زنجیره خدمات ایجاد می شود، اهمیت دارند