پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۲۲:۴۴Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توزیع سوخت»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک مقام مسئول در شرکت آرامکو فاش کرد که بر اثر حمله موشکی روز گذشته نیروهای مسلح یمن به ایستگاه توزیع فرآورده های نفتی آرامکو، یکی از مخازن این ایستگاه آسیب دید و از کار افتاد.
با حضور امیر سرتیپ نصیرزاده انجام شد؛ فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور درپایگاه شهید لشگری مهرآباد، جایگاه ذخیره و توزیع سوخت هواپیما را افتتاح کرد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: توسعه اشتراک گاز خانگی در هرمزگان و قطع توزیع سوخت مایع از برنامه های شرکت گاز استان است.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۲    
تاریخ انتشار: 1399/09/04 مهندس قربانی معاون حمل و نقل سازمان در سفر به استان کرمانشاه با حضور رؤسای کانون های سراسری رانندگان و کامیون داران و دبیران تشکل های صنفی بخش رانندگان و شرکت های حمل و نقل کالای این استان، وضعیت عرضه سوخت به ناوگان حمل و نقل برون شهری را بررسی کرد. ...
جلسه ای اضطراری با حضور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی، شرکت های زنجیره ای توزیع سوخت و انجمن صنفی جایگاهداران استان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
پنج میلیون لیتر نفت و گاز سهمیه ای بین کشاورزان این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
این طرح مدتی قبل برای سروسامان دادن به روند توزیع سوخت در مناطق روستایی، آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۴۹    
گروه استان ها- مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین گفت: گرانی لوازم خودرو سبب شده تا شرکت های حمل و نقل رغبتی و انگیزه چندانی برای توزیع سوخت در استان نداشته باشند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران در بازدید سرزده از تعدادی از جایگاه های عرضه سوخت منطقه تهران از صدور دستورعمل های بهداشتی سختگیرانه تر در این جایگاه ها خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
درحالی قرار است اسفند امسال اولین نیروگاه زمین گرمایی در مشکین شهر به بهره برداری برسد که بسیاری از فعالین صنعت برق احداث این نیروگاه را هزینه بر می دانند. البته پرخیال مجری این طرح میگوید: اینکه ساخت سایر نیروگاه در ایران توجیه اقتصادی بالاتری دارد ناشی از توزیع سوخت یارانه ای است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۲    
کرمان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: نباید توزیع سوخت خارج از شکبه وجود داشته باشد و با متخلفان در این زمینه قاطع برخورد می کنیم و نظارت و بازرسی باید جدی تر انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- افزون بر یک میلیون و 83 هزار لیتر سوخت از نوع نفت سفید ظرف 6 ماه نخست امسال در بین خانوارهای روستایی ساکن شهرستان مرزی تایباد واقع در شرق خراسان رضوی توزیع شده که نسبت به مدت مشابه پارسال پنج درصد بیشتر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل استاندارد لرستان گفت: با مراجعه کارشناسان استاندارد به جایگاه های توزیع سوخت مایع، بیش از هزار نازل مورد آزمون دوره ای قرار گرفت.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: رییس هیات مدیره انجمن صنفی سی.ان.جی کشور با اشاره به ثابت ماندن کارمزد جایگاه های سی.ان.جی در سال 99 با وجود افزایش نرخ دلار و شیوع کرونا، گفت: انتظار می رود وزارت نفت همانگونه که در یکسال گذشته اقدام های خوبی را در بخش تقاضا در حوزه سی.ان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - رییس هیات مدیره انجمن صنفی سی.ان.جی کشور با اشاره به ثابت ماندن کارمزد جایگاه های سی.ان.جی در سال 99 با وجود افزایش نرخ دلار و شیوع کرونا، گفت: انتظار می رود وزارت نفت همانگونه که در یکسال گذشته اقدام های خوبی را در بخش تقاضا در حوزه سی.ان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره انجمن صنفی CNG کشور گفت: تعیین رقم مناسب کارمزد در سال جاری با توجه به افزایش کم سابقه هزینه های جایگاه داران، می تواند از بروز چالش جدی در امر توزیع سوخت CNG جلوگیری کند.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۲    
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان با اشاره به نحوه تخصیص سوخت که بر اساس میزان سطح زیر کشت، تعداد ادوات تایید شده از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان توسط مراکز عرضه تحویل می شود و با تاکید بر اینکه سهمیه اعلام شده جوابگوی نیاز استان می باشد میزان توزیع سوخت در گلستان را نسبت به استان های ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۳۶    
فرماندار زهک گفت: با فرارسیدن فصل سرما طرح تشدید نظارت بر توزیع نفت سفید و گاز مایع در زهک اجرا می شود و با متخلفان برخورد قاطع می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۵    
مدیر شرکت ملی نفت منطقه گلستان گفت: از آنجایی که شرکت نفت تنها تامین کننده سوخت مصرفی است، جهاد کشاورزی به عنوان سیاستگذار توزیع سوخت در بخش کشاورزی بایستی عدالت در توزیع را رعایت کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۳    
مسئول واحد مکانیزاسیون مهاباد گفت: همزمان با فصل کشت غلات در مهاباد به هر دستگاه تراکتور بومی و ردیف کار سوخت یارانه ای داده می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایمانی خواستار عدالت در توزیع سوخت کشاورزان شد و گفت: شرکت فرآورده های نفتی مسئول تامین سوخت است و سیاست گذاری در توزیع از طریق جهاد کشاورزی اتفاق می افتد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مالک شریعتی نیاسر در یک گفت و گویی تلویزیونی گفت: قرار نیست هیچ تغییری در قیمت های یارانه ای و آزاد بنزین رخ دهد. وی با بیان اینکه حدود نیمی از خانوارهای کشور فاقد حتی یک دستگاه خودرو هستند ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
داود محمدی در گفت وگو با میزان، با اشاره به وضعیت تامین لاستیک اظهار کرد: در خصوص تامین لاستیک با مشکل مواجه هستیم و قیمت آن ظرف سه ماه اخیر افزایش 5 برابری داشته است و طبع این افزایش قیمت، سایر تجهیزات نیز رشد چشمگیری داشته اند. ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۲۹    
وضعیت چگونگی توزیع سوخت در بخش بنارویه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان بررسی شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان،...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا وعده داده که توزیع سوخت و بنزین در این کشور به حالت عادی باز می گردد. ایران در زمینه تامین سوخت با ونزوئلا همکاری می کند. هفته گذشته سه تانکر حامل سوخت ایران وارد آب های ونزوئلا شده اند ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس در گردهمائی با انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل، فرآیند تامین و توزیع سوخت استان را مثبت ارزیابی کرد و تسریع در رفع چالش های شبکه حمل و نقل سوخت که جزء اولویت ها است را در دستور کار قرار داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: سالانه حدود 91 هزار تن ترکیبات آلی فرار در شهر تهران تولید می شود که 78 درصد از آن ناشی از فعالیت خودروها است و 14 درصد آن نیز در اثر تبخیر بنزین در جایگاه های نگه داری و توزیع سوخت بنزین تولید می شود.
مکران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۱۶    
نژاد سالاری رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی شهرستان کهنوج در جلسه ی کمیسیون هماهنگی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز و سوخت شهرستان قلعه گنج گفت: توزیع سوخت تراکتورداران در قلعه گنجی دقیق انجام نمی شود. نژاد سالاری رئیس شرکت پخش فراوردهای نفتی شهرستان کهنوج ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۱    
همزمان با سرد شدن هوا، الکترونیکی شدن توزیع فرآورده های نفتی، برای مردم به خصوص در شهرستان نهبندان مشکلاتی ایجاد کرده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل با اشاره به این که توزیع سوخت زمستانی برای مناطق سخت گذر استان اردبیل از ابتدای پاییز شروع شده است اظهار کرد: ساکنان نقاط سخت گذر استان تا پایان آذرماه فرصت دارند برای دریافت این سهمیه به فروشندگی های نفت سفید مراجعه کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۱    
دلالان باعث به وجود آمدن صف های طولانی و تجمع در محل توزیع سوخت گاز مایع در نیشابور شده اند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: خوشبختانه در تامین و توزیع سوخت بخش های مختلف مصرف مشکلی نداریم و سهمیه گاز مایع و نفت سفید خانوارها، ماهیانه شارژ می شود.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بیان کرد: توزیع گسترده سوخت فسیلی همچون کپسول گاز در بین ییلاقات انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بیش از یک میلیون لیتر سوخت بین روستائیان شهرستان هندیجان توزیع شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کلاله در جلسه کمیته سوخت شهرستان ضمن تاکید بر تامین بموقع سوخت کشاورزان در نیمه دوم سال جاری؛ گفت: جهاد کشاورزی بر توزیع سوخت ادوات کشاورزان نظارت مستمر داشته باشد. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار با تاکید بر تامین به موقع سوخت گفت : ما در تامین و توزیع سوخت بخش کشاورزی و نفت سفید و گاز مایع خانوار های فاقد گاز شهری مشکلی نداریم
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۶    
جلسه کمیته سوخت شهرستان بهارستان به ریاست معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری بهارستان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
شرکت نفت دولتی ونزوئلا طی بیانیه ای اعلام کرد: ما یک طرح اضطراری مخصوص و موقتی برای عرضه سوخت داریم که هدف آن تنظیم کردن و قانونمند کردن توزیع سوخت در کوتاه مدت و میان مدت است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
وزارت نفت در هفت سال اخیر، علی رغم تحریم ها و محدودیت ها، توانسته در حوزه صنعت نفت دستاوردهای مهمی از قبیل افزایش ظرفیت تولید نفت خام در میادین غرب کارون؛ خودکفایی در تولید بنزین؛ افزایش تولید و توزیع سوخت پاک و تسریع در روند توسعه پالایشگاه ها و پتروشیمی ها داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: جایگاه اختصاصی سوخت سازمان اتوبوسرانی با هدف استانداردسازی و ساماندهی فرآیند توزیع سوخت ناوگان روز چهارشنبه، 19شهریور به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی "استاندار" پیش از ظهر امروز پنجشنبه ، از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان بازدید کرد. موهبتی طی بازدید از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان از اقدامات انجام شده در زمینه تامین و توزیع سوخت مورد نیاز مردم و اجرای طرح های انجام شده ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
چند ماه قبل بود که بد قولی خودروسازها برای تولید خودرو یورو5 و درخواست آن ها برای تمدید مهلت زمان اجرای این استاندارد، به خبر داغ رسانه ها تبدیل شد. در همان زمان علت اجرا نشدن این طرح را از مسئولان جویا شدیم که سر خط این ماجرا به وزارت نفت متصل شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۸:۱۹    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان گفت: توزیع سوخت ناوگان حمل و نقل جاده ای بر اساس پیمایش خودرو می باشد و خودروی فاقد بارنامه به عنوان وسیله نقلیه متوقف در نظر گرفته میشود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۶۳ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه "مخالفت با پالایشگاه سازی اتهام بی دلیلی است که به من وارد می کنند"، گفت: بنیان پالایشگاه سازی در زمان من گذاشته شده و امروز افزایش ظرفیت پالایشگاه های داخلی را شاهدیم و ظرفیت پالایشی به 2.2 میلیون بشکه در روز رسیده است.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۲۱:۱۱    
بازتاب ایلام- مدیر کل استاندارد ایلام از آغاز مرحله دوم تست نازل های سوخت در ایلام خبر داد. به گزارش بازتاب به نقل از روابط "مهناز همتی " افزود: بازرسان این اداره کل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی از عملیاتی شدن توزیع و تخصیص سوخت در فضای کارت بانکی متقاضیان با اولویت ماشین های کشاورزی دارای پلاک خبر داد.
سبحان رجب پور؛ مدیر شرکت ملی پخش منطقه ساری گفت: توزیع الکترونیکی گاز مایع در منطقه ساری با استفاده از زیرساخت بانکی از یکم شهریورماه آغاز شد. . با توجه به مصوبات کمیته طرح و نظارت و کنترل توزیع سوخت ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : شرکتهای زنجیره ای توزیع سوخت و انجمن صنفی جایگاهداران استان با تجهیزات بهداشتی دوشادوش این شرکت در پیگیری و رعایت پروتکل های بهداشتی همکاری داوطلبانه داشته اند .