پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۴:۲۰May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توزیع سوخت»

یک گروه هکرها با حمله به شبکه خط لوله توزیع سوخت در شرق آمریکا این کشور را با یک بحران جدی در توزیع سوخت مواجه کرد و شرایط اضطراری همچنان ادامه دارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۳:۲۰    
خبرگزاری میزان - به تازگی در پی حمله سایبری پیچیده ای که کارشناسان آن را چشمگیرترین حمله سایبری به خاک آمریکا تاکنون خوانده اند، بزرگترین شرکت توزیع سوخت در این کشور بسته شد. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۹    
به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، در پی حمله سایبری بزرگ به بزرگترین شبکه توزیع سوخت در آمریکا و در سایه هجوم رانندگان برای پر کردن خودروهای خود از بنزین، سوخت در جنوب شرق آسیا به پایان رسید. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - کارشناسان بزرگترین خط لوله سوخت آمریکا در تلاش هستند تا عملکرد این تاسیسات را پس از حمله سایبری ویرانگر که باعث قطع جریان سوخت رسانی شد، بازیابی کنند. حمله سایبری به کلونیال پایپ لاین به عنوان یکی از مهمترین حملات به زیرساخت های ملی آمریکا در طول تاریخ، خوانده شده است. ...
تعطیلی بزرگترین خط لوله بنزین آمریکا که پس از یک حمله سایبری روی داد، ممکن است کرانه شرقی این کشور را با کمبود سوخت روبرو کرده و باعث بزرگترین افزایش قیمت بنزین در هفت سال گذشته شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – کاخ سفید در 17 ایالت آمریکا، منطقه کلمبیا و واشنگتن، اعلام وضعیت اضطراری کرد. به گزارش خبرگزاری شینهوا ، این اعلام وضعیت اضطراری در واکنش به حمله سایبری اخیر به شرکت کولونیال پایپ لاین صورت می گیرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی جنوب استان کرمان از استمرار فرآیند توزیع سوخت، بین روستائیان 7 شهرستان جنوبی استان کرمان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از مستقل شدن توزیع سوخت نفت گاز در بخش کشاورزی شهرستان های جدید خبر داد و گفت: سوخت نفت گاز در شهرستان های مذکور توسط کاربران همان شهرستان تایید و توزیع می شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۱    
به گزارش خبرخودرو، رئیس انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده های نفتیسراسر کشور تامین فرآورده های نفتی در جایگاه های سوخت را رضایت بخش عنوان کرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری، توزیع سوخت در بین کشاورزان را منوط به ثبت نام در سامانه تجارت آسان اعلام کرد و گفت: ذخیره سازی سوخت بخش کشاورزی در سطح این منطقه افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس، تامین و توزیع سوخت در استان به عنوان چهارمین مصرف کننده سوخت کشور در سال 99 بدون وفقه انجام شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: در پی انسداد کانال سوئز و تاخیر ورود یک نفتکش به بنادر سوریه، دمشق از جیره بندی نفت و فرآورده نفتی در این کشور خبر داد. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : ذخیره سازی فرآورده های نفتی بخش کشاورزی منطقه ساری افزایش یافته است و در روند توزیع سوخت به این بخش مشکلی وجود ندارد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۲    
هم رانندگان و هم جایگاه داران بر وجود مشکل در توزیع سوخت گازوئیل اذعان دارند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۲۵    
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: کلیات طرح الزامات اجرایی توزیع و عرضه سوخت و CNG در کشور در جلسه امروز این کمیسیون تصویب شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۲۵    
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: کلیات طرح الزامات اجرایی توزیع و عرضه سوخت و CNG در کشور در جلسه امروز این کمیسیون تصویب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۳    
گروه استان ها- مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین گفت: میزان رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا در جایگاه های توزیع سوخت و مراکز پمپ بنزین استان 22 درصد کاهش یافته است.
یک جایگاه جدید عرضه فرآورده های نفتی در ناحیه قاین استان خراسان جنوبی افتتاح شد، این جایگاه تحت پوشش یکی از شرکت های زنجیره ای توزیع سوخت است و هر سه استیج طرح کهاب ( کاهش، هدایت، انتقال و بازیافت) در آن اجرا شده است.
احمد مجرد؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه از افتتاح یک جایگاه جدید در مجتمع خدماتی و رفاهی شهر سلماس خبر داد و گفت: این جایگاه تحت پوشش یکی از شرکت های زنجیره ای توزیع سوخت (صاحب نشان) آغاز به کارکرده و با راه اندازی آن، شمار جایگاه های عرضه سوخت منطقه به 131 باب افزایش یافت. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه از افتتاح یک جایگاه جدید در مجتمع خدماتی و رفاهی شهر سلماس خبر داد و گفت: این جایگاه تحت پوشش یکی از شرکت های زنجیره ای توزیع سوخت (صاحب نشان) آغاز به کارکرده و با راه اندازی آن، شمار جایگاه های عرضه سوخت منطقه به 131 باب افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که سوخت یورو 4 و سوپر در کاهش آلایندگی های زیست محیطی و کاهش مصرف سوخت اهمیت به سزایی دارد با اینحال قریب به 5 ماه است که بنزین سوپر در جایگاه های توزیع سوخت استان ایلام به کیمیا تبدیل شده و به نوعی ردپای آن در استان پاک شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۰:۲۵    
آذربایجان شرقی - ماهان فلاح: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از تخصیص سهمیه گاز مایع خانوارهای نفت سفید سوز و سایر مصارف با زیرساخت الکترونیکی در بهمن ماه سال جاری خبر داد. ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۲۳:۳۱    
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،جانشین استاندار خوزستان در کارگروه کاهش آلودگی هوا، نسبت به توزیع سوخت غیراستاندارد هشدار داد و گفت: میزان گوگرد در برخی جایگاه های بنزین استان تا بیش از 10 برابر استاندارد گزارش شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - جانشین استاندار خوزستان در کارگروه کاهش آلودگی هوا، نسبت به توزیع سوخت غیراستاندارد هشدار داد و گفت: میزان گوگرد در برخی جایگاه های بنزین استان تا بیش از 10 برابر استاندارد گزارش شده است.
سیمان خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۲    
به گزارش سیمان خبر ، معاون بازاریابی و فروش هلدینگ سیمان شرق چالش های اساسی صنعت سیمان را به چهار دسته تقسیم کرد و از سیاست گذاران خواست که در هنگام تصمیم گیری برای این صنعت، ویژگی های منحصر به فرد آن را به ویژه در حوزه حمل و نقل در نظر بگیرند. ...
با توجه به آغاز طرح توزیع سوخت حرارتی بخش خانوار روستایی و شهری فاقد شبکه گاز شهری در بستر بانکی و بصورت الکترونیکی از ابتدای مهرماه سالجاری، ثبت نام بیش از 17 هزار خانوار مصرف کننده نفت سفید و گاز مایع (کپسول ال پی جی) در سطح استان انجام شد.
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از تداوم کنترل و نظارت بر کیفیت و کمیت توزیع سوخت در استان خبر داد و گفت: تأمین سوخت استاندارد و پایدار، بر عهده منطقه است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۷    
سرمازدگی محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان تراژدی دردناکی است که هر ساله گریبان کشاورزان را می گیرد؛ امسال نیز به دلیل ضعف مدیریت در توزیع سوخت در گلخانه ها توسط نهادهای مسئول، بعضی از گلخانه ها خسارت بسیار زیادی را متحمل شدند.
خبر روز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۲    
نماینده راه آهن مراغه از آتش سوزی واگن نفر بر در ایستگاه مراغه هشترود خبر داد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور انتقال نیروی برق استان قزوین گفت: ما در تولید برق در نیروگاه ها هیچ مشکلی نداریم و این مشکلات به دلیل سیستم توزیع سوخت حاصل شده است به طوریکه نیروگاه سلطانیه زنجان که 600مگاوات تولید دارد امروز به دلیل عدم دستیابی به گاز، تولیدش به شدت کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان گفت: میزان توزیع سوخت در این استان در 9 ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 27 درصد افزایش یافته است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در جلسه ویدئو کنفرانس کشوری گفت: در مناطق مرزی استقرار سامانه های الکترونیکی توزیع سوخت و کنترل و نظارت های سیستمی یکی از راهکارهای مهم و راهبردی پیشگیری از قاچاق سوخت بوده و نحوه توزیع سوخت به مصرف کنندگان را تسهیل می کند.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جلیل رمضانی اظهار داشت: سه جایگاه توزیع سوخت مجهز به پمپ و 194 نمایندگی توزیع مواد سوختی در استان فعالیت دارند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
پایین بودن بازدهی نیروگاه های تولید برق به دلیل مدیریت نامناسب توزیع سوخت باعث شده تا در 90 روز گذشته حدود یک میلیارد لیتر سوخت مایع بیشتر در نیروگاه ها مصرف شود که این موضوع به آلودگی هوا دامن زده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه به عنوان یکی از سخنران های اصلی جلسه ویدئوکنفرانس کشوری سامانه سدف گفت: در مناطق مرزی استقرار سامانه های الکترونیکی توزیع سوخت و کنترل و نظارت های سیستمی یکی از راهکارهای مهم و راهبردی پیشگیری از قاچاق سوخت بوده و روش توزیع سوخت به مصرف کنندگان را ...
برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس در راستای مدیریت هوشمندانه توزیع سوخت به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز: جلسه ایی با موضوع مدیریت هوشمندانه توزیع سوخت با حضور عباسی مدیرعملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: دولت سوریه می گوید توزیع سوخت در مناطق تحت کنترلش را به اجبار و به طور موقت کاهش داده است. مخالفان می گویند در حلب برای پنجمین روز در پمپ بنزین ها صف سوخت تشکیل شده است. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآرده های نفتی منطقه سبزوار از آمادگی کامل منطقه برای تامین و توزیع سوخت مورد نیاز مردم در ایام سرد سال خبر داد.
عبدالله گیتی منش؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: تامین و توزیع سوخت مورد نیاز بخش کشاورزی در جهت حمایت از تولید از رسالت های این شرکت است که در نه ماه گذشته، 36 میلیون و 500 هزار لیتر سوخت به بهره برداران بخش کشاورزی شهرستان های قروه و دهگلان تحویل شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سخنگوی پالایشگاه اصفهان با بیان اینکه این مجموعه تنها مازوت را تولید می کند، گفت: پالایشگاه اصفهان مازوت تولیدی خود را به شرکت توزیع پخش فراورده های نفتی تحویل می دهد و هیچ دخل و تصرفی در توزیع ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: فرمانداران با نظارت جدی نسبت به توزیع مناسب و هدفمند سوخت در مناطق مختلف استان اقدام کنند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآرد ه های نفتی منطقه سبزوار از آمادگی کامل منطقه برای تامین و توزیع سوخت مورد نیاز مردم در فصل سرما خبر داد
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – گرگان : مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان از آمادگی کامل این شرکت برای تامین و توزیع سوخت در فصل سرما و شرایط اضطرار خبر داد. عیسی افتخاری با اعلام این خبر بر ضرورت اقدامات پیشگیرانه به منظور حصول اطمینان از آسیب پذیری حداقلی ناشی از ورود به فصل سرما تاکید کرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس از توزیع روزانه هفت میلیون لیتر بنزین و نفت گاز در استان خبر داد و گفت: 70 درصد از جایگاه های استان فارس تحت پوشش شرکت های زنجیره ای توزیع سوخت هستند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۸    
اگرچه مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران چند روز پیش از عدم وجود مشکل در توزیع سوخت گازوئیل خبر داد و گفت که روزانه 50 میلیون لیتر نفت گاز توزیع می شود اما رانندگان برای اثبات ادعای خود در زمینه کمبود گازوئیل و توزیع نامناسب آن دست به کار شده و عکس ها و فیلم های مختلفی از جایگاه های سوخت ...