چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۰:۱۶Oct 2020 21

جدیدترین‌های «مصرف بنزین»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام گفت: مصرف بنزین در سال جاری(6 ماهه اول) در این استان با توجه به شیوع ویروس کرونا با کاهش 23 درصدی همراه بوده است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کانون جایگاه داران سوخت کشور ضمن رد جریمه مالکان خودرو پیرو رعایت نکردن نکات بهداشتی، گفت: برخی از تصمیمات دولت باعث تشدید تردد در شهر شده است و نمی توان تمام مسئولیت را تنها متوجه مردم کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
در 6 ماه گذشته میانگین مصرف روزانه بنزین در استان فارس نسبت به مدت مشابه سال قبل 22 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام، گفت: در شش ماهه اول سال جاری در استان مصرف بنزین 23 درصد، مصرف گازوئیل( نفت و گاز) 24 درصد کاهش و مصرف CNG نیز 20 درصد افزایش داشته است.
وارک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۲    
به گزارش وارک نیوز، پیمان بهرامی در جمع خیزنگاران با اشاره به اهمیت اجرای این طرح در کاهش آلودگی های زیست محیطی و نیز صرفه جویی در مصرف بنزین گفت: از آغاز اجرای این طرح، تعداد دو هزار و 500 دستگاه خودرو در این استان جهت تبدیل به سی ان جی ثبت نام کرده اند که 850 دستگاه روند تبدیل را بطور [...]
وزارت نفت در حالی رشد تولید خودرو را به عنوان عامل افزایش مصرف بنزین معرفی می کند که آمار و ارقام موجود، این ادعا را رد می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان گفت: میزان مصرف بنزین در استان گلستان در شش ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد کاهش پیدا کرده است.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۰    
پدال نیوز: در صورت تصویب لایحه پیشنهادی، خریداران پورشه و فراری در فرانسه باید مالیات سبز 59 هزار دلاری پرداخت کنند. پیش نویس قانون بودجه ای در پارلمان فرانسه در حال بررسی است که می تواند خریداران پورشه، فراری، لامبورگینی و به طور کلی خودروهایی را که مصرف بنزین بالایی دارند به تجدید نظر وادار کند.
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
در صورت تصویب لایحه پیشنهادی، خریداران پورشه و فراری در فرانسه با مالیات سبز 59 هزار دلاری رو به رو هستند. به گزارش سایپانیوز، پیش نویس قانون بودجه ای در پارلمان فرانسه در حال بررسی است که می تواند خریداران پورشه، فراری ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی از کاهش 25 درصدی مصرف بنزین در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
با حاشیه نشین شدن سیاست های مدیریت مصرف بنزین در کشور، در زمانی که ایران می توانست سریع تر تبدیل به صادرکننده بنزین شود، ارز کلانی برای واردات این محصول از بین رفت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۳    
محسن وزارتی گفت: با کاهش مصرف ناشی از شرایط ایجاد شده پس از شیوع بیماری کرونا، مصرف این فرآورده در ناحیه سراوان بر خلاف سایر نقاط کشور، به طور چشمگیری افزایش یافته است.
زرک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان از دو گانه سوز شدن رایگان 850 خودرو در استان خبر داد. به گزارش خبرنگار زرک ؛ پیمان بهرامی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت اجرای طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروها در کاهش آلودگی های زیست محیطی و نیز صرفه جویی در مصرف بنزین اظهار ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۵    
سمنان- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود با اشاره به کاهش مسافرت ها به دلیل شیوع کرونا گفت: نیمه نخست امسال مصرف بنزین در استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 37 درصد کاهش یافت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۸    
ایلام- چاغروندی، مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از کاهش 23 درصدی مصرف بنزین در استان ایلام در سال جاری خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: مصرف سی ان جی خودروها در شهریور ماه امسال در سطح این استان 10 درصد افزایش یافته است. مجتبی شکوری گفت: با مصرف 48 میلیون متر مکعب سی ان جی در نیمه نخست امسال در سطح استان خراسان شمالی، 51 میلیون و 215 هزار لیتر در مصرف بنزین صرفه جویی شد ...
به نظرم باید سران سه قوه نظارت کافی بر روند صحیح و سریع اجرای طرح های پتروپالایشی داشته باشند. تأمین مالی این طرح ها با استفاده از جذب سرمایه های مردمی از بازار سرمایه و بخش عمومی و خصوصی انجام می شود و اقتصاد ما را در برابر تحریم های نفتی آمریکا مقاوم می کند.
مدیر منطقه اردبیل : مصرف سی ان جی در استان اردبیل به مقدار 39% (سی و نه درصد ) در شهریور ماه جایگزین مصرف بنزین موتور شده است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: نیمه نخست امسال، با مصرف 48 میلیون مترمکعب سوخت سی. ان. جی در استان، میزان مصرف بنزین نسبت به سال گذشته 25 درصد کاهش یافته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۳۶    
قاسمی ده چشمه قائم مقام شرکت پخش و پالایش گفت: در حال حاضر روزانه 2.5 میلیون مترمکعب CNG در کشور مصرف می شود و تنها 1.5 میلیون مترمکعب با نقطه دلخواه ما فاصله وجود دارد. البته با دوگانه سوز کردن 1 ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
قاسمی ده چشمه، قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه به دلیل پاندمی کرونا حدود 3 ماه از برنامه خود عقب هستیم، ادامه داد: با این وجود تا کنون تبدیل رایگان 25 هزار خودروی عمومی تک سوز به دوگانه سوز انجام شده است. حالا روزانه حدود 350 هزار لیتر در مصرف بنزین صرفه جویی می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۱    
صالحی رئیس کانون انجمن های صنفی جایگاه داران، برداشتن محدودیت ها و افزایش ترددها را علت افزایش مصرف بنزین به دوره قبل از کرونا دانست.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
همایون صالحی با حضور در برنامه تلویزیونی با اشاره به میزان مصرف بنزین اظهار کرد: مصرف بنزین در کشور پیش از سهمیه بندی به 98 تا 100 میلیون لیتر در روز رسیده بود که با اعمال سهمیه بندی مصرف به 75 میلیون لیتر در روز رسید. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی جایگاه داران گفت: مصرف بنزین در بعضی از روزهای فروردین ماه به 22 میلیون لیتر هم رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
از آنجا که رشد مصرف بنزین در کشور ایران سریع تر از سایر سوخت ها بوده و پالایشگاه ها علاوه بر بنزین، فرآورده های دیگری هم تولید می کنند، لذا تأمین تقاضای بنزین بجز احداث پالایشگاه که نیاز به زمان و سرمایه زیادی دارد، از مسیرهایی دیگری هم ممکن است.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نسخه پلاگین هیبرید از پرفروش ترین شاسی بلند تویوتا برای سال آینده، بهینه سازی شده است. راو4 پلاگین هیبرید 300 اسب بخار قدرت دارد و مصرف بنزین یک لیتر در 100 کیلومتر فراهم می کند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
هدف عربستان کاهش مصرف بنزین و تشویق به صرفه جویی و افزایش بهره وری خودروهای سبک است. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، سازمان بنادر عمومی عربستان موقتاً واردات از 16 شرکت خودروسازی را بخاطر عدم تبعیت از برنامه عرضه آنها و عدم پیروی از استانداردهای جدید سوخت ممنوع کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: مصرف بنزین در این منطقه از ابتدای امسال تاکنون 15 درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: با تبدیل یک میلیون و 460 هزار خودروی عمومی و توسعه مصرف سی. ان. جی در کشور، تا 15 میلیون لیتر در روز در مصرف سی. ان. جی صرفه جویی می شود.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
درحالی طبق مصوبه شورای اقتصاد، باید یک میلیون و 464 هزار خودرو در طرح CNG، دوگانه سوز شوند که تا کنون تنها 23 هزار دستگاه به صورت نهایی در این طرح تبدیل شده اند.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
پیش از سهمیه بندی بنزین در 24 آبان ماه سال گذشته، مصرف بنزین در کشور حدود 96 تا 97 میلیون لیتر در روز بود که پس از سهمیه بندی با افت 30 درصدی، به حدود 75میلیون لیتر، کاهش پیدا کرد.
فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از مصرف روزانه 900 هزار مترمکعب سی ان جی در پنج ماهه نخست سال جاری در سطح این استان خبر داد و گفت: مصرف سی ان جی در پنج ماه نخست سال جاری ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از مصرف روزانه 900 هزار مترمکعب سی ان جی در پنج ماهه نخست سال جاری در سطح این استان خبر داد. به گزارش پیام فوری به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه ویتول پیش بینی کرد تقاضای جهانی برای نفت در بخشهای حمل و نقل به استثنای سوخت جت تا سه ماهه چهارم سال 2021 به سطح پیش از شیوع ویروس کرونا بازخواهد گشت.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل از صرفه جویی 21 میلیون لیتری در مصرف بنزین موتور استان خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ شهید آیت الله مدنی(ره) در یکی از خطبه ها در ایام جنگ تحمیلی، به مردم سفارش کرد در مصرف بنزین صرفه جویی کنند، خود ایشان سوار ماشین نشد و پیاده به نماز رفت و آمد کرد.
فهیمه سادات قلندرزاده سرپرست روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز گفت: با مصرف بیش از 100 میلیون متر مکعب سی ان جی در 5 ماه نخست امسال، به همین میزان در مصرف بنزین در سطح استان البرز، صرفه جویی شد. ************ ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل از کاهش 27 درصدی مصرف بنزین موتور در پنج ماهه نخست سال جاری در سطح این استان خبر داد.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اگر سنسور دمای هوا نیز مشکل داشته باشد، در بد گاز خوردن موتورسیکلت شما تاثیرگذار خواهد بود. براین اساس باید ضمن بررسی سنسور دمای هوا در صورت نیاز این قطعه تعویض شود.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد ناصر رئیسی فرد با اشاره به مصرف بنزین در کشور اظهار کرد: پس از کاهش محدودیت های اجتماعی ناشی از شیوع کرونا میزان مصرف بنزین به 75 درصد مدت مشابه در سال های گذشته رشید و عبارت دیگر میزان مصرف بنزین کاهش 25 درصدی داشته است ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل از کاهش 27درصدی مصرف بنزین موتور در پنج ماهه نخست سال جاری در استان خبر داد.
با مصرف بیش از 103 میلیون متر مکعب گاز فشرده (CNG) از طریق 53 باب جایگاه CNG استان به همین میزان صرفه جویی در مصرف بنزین انجام شده است.
وزارت نفت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
1399/6/11 سه شنبه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، حسین صادقیان در این باره گفت: به طور طبیعی افزایش مصرف گاز طبیعی فشرده (سی ان جی) کاهش و صرفه جویی مصرف بنزین را به دنبال خواهد داشت. ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
متنوع سازی سبد سوخت در بخش حمل و نقل، یکی از اولویت های کشورها به منظور افزایش امنیت عرضه انرژی است. از سال 1385 در جهت کنترل روزافزون مصرف بنزین و کاهش واردات آن ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مشاور انجمن مالکان جایگاه های عرضه سوخت گفت: با توجه به اینکه بنزین سوپر گران است و با نرخ آزاد توزیع می شود، مشتری زیادی ندارد، بنابراین جایگاهداران هم تمایلی به تامین آن ندارند.
مدیر منطقه اردبیل : مصرف سی ان جی در استان اردبیل به مقدار 39% (سی و نه درصد ) در مرداد ماه جایگزین مصرف بنزین موتور شده است
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۹:۲۵    
تهران (پانا) - – عضو کمیسین انرژی مجلس اجرای طرح سهمیه بندی بنزین را به عدالت اجتماعی نزدیک تر می داند و می گوید قطعا اجرای این طرح اثرگذار و تشویقی برای کاهش مصرف بنزین هر خانواری است که به آن تعلق میگیرد و از انجایی که که خرید کالای ایرانی شاید مدنظر باشد هدف این است که خانوار تشویق بشوند که ...
مصرف بنزین در پنج ماهه امسال در استان اصفهان،18 و نیم درصد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
کاهش 18 درصدی مصرف بنزین در استان، انبار مطبوعات آمادگاه را تخلیه کنید، هزینه برق 3 میلیون نفر رایگان می شود، افتتاح سه طرح بزرگ ملی در حوزه نفت و کرونا در کمین کرونا گرفته ها؛ از عناوین اصلی روزنامه های صبح امروز اصفهان است.