سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۴:۰۱Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصرف بنزین»

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: مصرف بنزین با استاندارد یورو 4 در 11 ماه گذشته در سطح استان به 174 میلیون لیتر رسید.
علی روح اللهی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از صرفه جویی 17 درصدی مصرف بنزین در 11 ماهه سال جاری با جایگزینی استفاده از سوخت سی ان جی در استان خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: مصرف بنزین یورو 4 در 11 ماهه گذشته امسال در منطقه اردبیل به 174 میلیون لیتر رسید.
واحد بازیافت فلزات گران بها از کاتالیست های مستعمل با همکاری کارشناسان معاونت مهندسی مگاموتور و مرکز جهاد دانشگاهی دانشگاه تربیت مدرس در گروه خودروسازی سایپا راه اندازی شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون صعود پرقدرت دلار در معاملات خارجی، قیمت نفت خام جهش کرد، قیمت سبد نفتی اوپک از 62 دلار گذشت، گاز پروم صادرات ال ان جی خود را تا 2025 دو برابر می کند، عرضه و مصرف بنزین سوپر کاهش یافت، بیتکوین یک میلیون دلاری می شود؟ و کاهش قیمت دلار در صرافی های مجاز را در بر دارد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۸:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فراورده های نفتی کشور گفت: برخی روزها فروش بنزین سوپر در کشور تا 80 درصد کاهش یافته است. اسدالله قلیزاده با بیان اینکه در یک ماه اخیر با تاخیر و کمبود دریافت بنزین سوپر مواجه شده ایم ...
نعمت الله نجفی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت: سومین محموله سوختی (نفت سفید) به ظرفیت 500 هزار لیتر روز سه شنبه پس از بارگیری از انبار نظامیه اهواز راهی شهر زلزله زده "سی سخت" در استان کهگیلویه و بویراحمد شد. ********************** ...
معاون فنی عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس از سهم 48 درصدی شیراز از مصرف بنزین استان خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در تمامی جایگاه های شهر شیراز بنزین یورو 4 توزیع می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۲۳    
مسعود حجت/ کارشناس ارشد و فعال صنعت برق در اختراعات و نوآوری هایی که انجام می شود در بدو پیدایش، مساله اقتصادی چندان مطرح نیست. مثلا در ابتدای پیدایش خودرو هزینه تمام شده آن چندان و نیز میزان مصرف بنزین آن چندان مهم نبوده ...
با برنامه ریزی های صورت گرفته در تمامی جایگاه های شهر شیراز بنزین یورو4 توزیع می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان گفت: امسال با جایگزینی سی ان جی به جای بنزین، 300 میلیون لیتر در مصرف بنزین صرفه جوئی شده است.
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۳    
این روز ها بسیاری از ما ممکن است بر سر مصرف میزان بنزین و هزینه هایی که ممکن است برای ما ایجاد کند با مسائلی رو به رو شده ایم ، میزان مصرف بنزین هر ماشینی بسته به حجم موتوری که دارد و یا مدل آن میتواند متفاوت باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
جوهری با بیان اینکه "میانگین قیمت صادراتی گازمایع 328 دلار و میانگین قیمت صادراتی بنزین 294 دلار در هر تن است"، گفت: اگر 2 میلیون تن در سال گازمایع را به جای صادرات، به سوخت خودروها تخصیص دهیم و با فرض اینکه تمام این 2 میلیون تن، از مصرف بنزین بکاهد و ما بنزین صرفه جویی شده را صادر کنیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان گفت: طی یازده ماه گذشته با جایگزینی سی ان جی به عنوان سوخت پاک و ارزان با بنزین 322 میلیون لیتر در مصرف بنزین صرفه جویی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در 11ماه گذشته بیش از 300میلیون لیتر در مصرف بنزین در گیلان صرفه جوئی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ معاون پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: میانگین مصرف بنزین در استان فارس نسبت به مدت مشابه پارسال 17.5 درصد کاهش داشته است.
با انجام اقدامات زیربنایی وتوسعه صنعت سی ان جی در فارس ،روزانه یک میلیون و600 هزارلیتر در مصرف بنزین صرفه جویی می شود .
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۷:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی جایگاه داران با پیش بینی افزایش 15 تا 20 درصدی مصرف بنزین در صورت لغو منع تردد ایام نوروز، گفت: چنانچه ممنوعیت تردد اعمال شود افت مصرف بنزین خواهیم داشت.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۱۸    
آمار و ارقام مربوط به انواع سوخت در استان اصفهان حاکی از کاهش 24 درصدی مصرف بنزین و افزایش 8.4 درصدی گاز طبیعی فشرده (سی ان جی) است که به گفته کارشناسان، اجرای طرح مدیریت سوخت و محدودیت های ناشی از شیوع کرونا در این زمینه تاثیرگذار بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - آمار و ارقام مربوط به انواع سوخت در استان اصفهان حاکی از کاهش 24 درصدی مصرف بنزین و افزایش 8.4 درصدی گاز طبیعی فشرده (سی ان جی) است که به گفته کارشناسان، اجرای طرح مدیریت سوخت و محدودیت های ناشی از شیوع کرونا در این زمینه تاثیرگذار بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: پیش بینی شده است در 20 سال اول بهره برداری از آزادراه غدیر، صرفه جویی 700 میلیون لیتر بنزین و 1600 میلیون لیتر گازوئیل محقق شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی:یکی از مواردی که در مصرف سوخت مهم است، استفاده از راهکار هایی است که به کاهش مصرف سوخت کمک کند.از زمانی که قیمت بنزین در کشور گران شد، صرفه جویی در مصرف بنزین بسیار مورد توجه قرار گرفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: هر چند میزان مصرف بنزین در 10 ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 22 درصد کاهش داشته است اما با توجه به اعمال محدودیت های کرونایی انتظار کاهش بیشتری را داشتیم.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان از کاهش 24.9 درصدی مصرف بنزین در 10 ماهه نخست سال جاری در سطح منطقه آبادان خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان گفت: با جایگزینی سی ان جی به عنوان سوخت پاک و ارزان به جای بنزین، طی ده ماهه نخست سال جاری، 268 میلیون و 650 هزار لیتر در مصرف بنزین صرفه جوئی شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۰:۰۰    
علیرضا صادق آبادی، معاون وزیر نفت نسبت به احتمال بازگشت به عصر واردات دوباره بنزین هشدار می دهد و می گوید که پیش بینی می کند متوسط مصرف بنزین در سال1400 به روزانه 95 تا 100میلیون لیتر برسد ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۸    
صادق آبادی معاون وزیر نفت: ▫️پیش بینی من این است که متوسط مصرف بنزین در سال 1400 به 95 تا 100 میلیون لیتر در روز برسد که این به معنای کاهش ظرفیت صادراتی بنزین کشور خواهد بود. ▫️در صورت ادامه این روند در سال 1401، ممکن است دوباره به واردکننده بنزین تبدیل شویم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت با بیان اینکه "توسعه CNG کوتاهترین و به صرفه ترین راه حل کاهش مصرف و افزایش صادرات بنزین است"، گفت: پیش بینی من این است که متوسط مصرف بنزین در سال 1400 به 95 تا 100 میلیون لیتر در روز برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: مصرف بنزین طی 10 ماه سپری شده از سال جاری در مقایسه با سال گذشته، حدود 23 درصد کاهش یافته است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از کاهش 18 درصدی مصرف بنزین در ده ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در سطح استان کردستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه با اشاره به توزیع 392 میلیون و 113 هزار و 250 لیتر بنزین در 10 ماه سپری شده از جاری گفت: این رقم در مدت مشابه سال 98 معادل 509 میلیون و 722 هزار لیتر بوده که رقمی معادل 23 درصد کاهش مصرف را نشان می دهد.
به نقل از مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان، کورش بالادست ، با جایگزینی CNG به عنوان سوخت پاک و ارزان به جای بنزین طی ده ماهه سال جاری 268 میلیون و 650 هزار لیتر در مصرف بنزین صرفه جوئی شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - کاهش 18 درصدی مصرف بنزین در کردستان، کشف محموله گوشی تلفن همراه در بانه، فعالیت 90 درصد واحدهای شهرک های صنعتی سنندج و بهره مندی 68 درصد روستاهای دهگلان از آب سالم از جمله چند خبر کوتاه استان کردستان است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از کاهش 18 درصدی مصرف بنزین درده ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در سطح استان کردستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان با انجام دادن 10 کار ساده، می توانند مصرف بنزین خودرو های شان را تا 13 درصد کاهش دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی مازندران با اعلام اینکه حجم مصرف مازوت در نیروگاه نسبت به سال گذشته رشد داشت، گفت: مشکلی در تامین سوخت دوم نیروگاه برق نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۴:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش که قبلا معتقد بود کاهش مصرف بنزین بعد از آبان ماه سال گذشته اساسا ارتباطی با اجرای مجدد سهمیه بندی بنزین و احیای کارت سوخت ندارد، اخیرا به نقش سهمیه بندی بنزین در کاهش قابل توجهی مصرف اذعان کرده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: با آغاز به کار سامانه هوشمند سوخت و طرح سهمیه بندی، مصرف بنزین در کشور به نحو قابل ملاحظه ای کاهش یافت.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۵    
با بهبود و ارتقای موتور EF7، کاهش یک لیتری مصرف بنزین در هر 100 کیلومتر پیمایش محقق خواهد شد. طراحی و تولید موتور سه استوانه و همچنین طراحی و تولید گیربکس شش سرعته که با کاهش مصرف سوخت، اقتصاد خانوار را تحت تاثیر قرار خواهند داد از دیگر برنامه های ایران خودرو است.
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: با ارتقای موتورهای فعلی و طراحی و تولید موتورهای کم مصرف، علاوه بر کاهش آلایندگی، به دنبال کاهش مصرف سوخت و اقتصادی کردن فعالیت خانوارهای دارای خودروهای کار از جمله تاکسی هستیم.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از کاهش 22 درصدی مصرف بنزین با اجرای طرح دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی و مدیریت بهینه مصرف سوخت در منطقه خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
برخلاف آنچه بیژن زنگنه وزیر نفت و حسن روحانی رییس جمهور وعده داده بودند درآمدهای حاصل از کاهش مصرف بنزین و رشد درآمدهای دولتی از گرانی و سهمیه بندی بنزین به مردم بازنگشت. این در حالی است که سهم هر ایرانی از رشد حاصل از صادرات بنزین در یک سال گذشته چیزی حدود 3 میلیون تومان برآورد می شود.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
انرژی مورد نیاز برای به حرکت درآمدن خودرو بنزین است، اما حجم باک خودرو ها و میزان مصرف بنزین آن ها با یکدیگر متفاوت است؛ بنابراین میزان بنزینی که باید وارد باک هر اتومبیل شود، نیز یکسان نیست ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: در خودرو های دنده ای، وقتی راننده خودرو را متوقف می کند، (مثلا در ترافیک یا پشت چراغ قرمز)، برای اینکه پایش از روی کلاچ آزاد شود، دنده را در حالت خلاص قرار می دهد و در نتیجه سوخت کمتری مصرف می شود.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه ایران بزرگترین صادرکننده بنزین در منطقه است، گفت: با این حجم از فروش و صادرات، معامله ای نبوده که پولی از دولت ضایع شده باشد. ...
تبریزمن   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۲    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از کاهش 21 درصدی مصرف بنزین در 9 ماهه نخست سال جاری در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: مصرف بنزین نسبت به مدت مشابه سال قبل 19 درصد کاهش داشته و مصرف نفت گاز در مدت مشابه سال قبل تغییر نداشته است.
سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه اظهارات کلی، مبهم، سلبی و شعاری مشکلی از بودجه و مردم را حل نخواهد کرد، گفت: بودجه از اختیارات دولت و رئیس جمهور است و شاکله بودجه نباید تغییر داده شود.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیر شرکت فرآورده های نفتی استان همدان از کاهش 19 درصدی مصرف بنزین در همدان طی 9 ماه امسال خبر داد و گفت: مصرف CNG در همدان افزایش یافته است. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از کاهش 21 درصدی مصرف بنزین در نه ماهه نخست سال جاری در سطح استان خبر داد.