دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۷:۳۲Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعضای کابینه سیزدهم»

روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند. دهقان: فرش های سرقت رفته سعدآباد هنوز پیدا نشده است ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
جلسه هیات دولت امروز چهارشنبه 23 خرداد با سرپرستی محمد مخبر برگزار شد و پس از آن اعضای کابینه سیزدهم با حضور در جمع خبرنگاران در حاشیه حیاط دولت پاسخگوی سوالات و دغدغه های آنان بودند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۷    
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه 23 خرداد) هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سؤالات آنها پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست وسوم خرداد 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سؤالات آنها پاسخ دادند.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۳۴ سایت دیگر  
از موضوع فرش های سرقت شده کاخ سعدآباد تا سرنوشت سند همکاری 20 ساله بین ایران و روسیه، اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 23 خرداد ماه 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۶:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
شورای نگهبان قانون اساسی در دومین اطلاعیه خود اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران را اعلام کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 16خرداد 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سؤالات آنها پاسخ دادند.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: با حمایت و پیگیری های رییس جمهور فقید در گازرسانی و خطوط انتقال گاز به استان سیستان و بلوچستان، انقلاب بزرگی شد که به زودی توسط آقای مخبر افتتاح می شوند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
محمد دهقان، معاون حقوقی رییس جمهور، در پاسخ به سوال تابناک مبنی بر اینکه آیا اعضای کابینه سیزدهم از حضور مخبر در انتخابات حمایت می کنند؟ گفت: طبق قانون هیچ یک از اعضای فعلی دولت نمی تواند از جایگاه و امکانات خود برای حمایت از کاندیدای خاصی استفاده کنند و جرم به حساب می آید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) نهم خرداد 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 9 خرداد 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سؤالات آنها پاسخ دادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۷:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم زودتر از آنچه فکر می کردیم آغاز شد. نه به خاطر سقوط هلی کوپتر رئیس جمهور و هیئت همراه و نه به خاطر درگذشت او و فعال شدن ماده 131 قانون اساسی، بلکه به خاطر رفتار عجیب برخی اعضای کابینه سیزدهم که به فاصله چند ساعت از وقوع حادثه و حتی قبل از اعلام رسمی آن ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در روز 26 اردیبهشت 1403 به تشریح 3 مصوبه مهم این هفته هیات دولت پرداخت و گفت: جلسه هیات وزیران با حضور رئیس جمهوری و اعضای کابینه سیزدهم تشکیل شد. در این جلسه گزارش های متعددی از موضوعات مختلف ارائه شد و مصوبات متعددی نیز داشت ...
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
طبق سخنان جواد اوجی در حاشیه جلسه روز گذشته هیأت دولت، خط لوله فرآورده نفتی از تبریز، خوی تا ارومیه به طول 222 کیلومتر به منظور انتقال بنزین، نفت گاز و نفت کوره آماده بهره برداری شده است. ...
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۱:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و ششم اردیبهشت 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم، امروز (چهارشنبه) 26 اردیبهشت 1403 در حاشیه جلسه هیات دولت، با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آنها درباره موضوعات مختلف پاسخ دادند.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۳۶ سایت دیگر  
از موضوع بررسی اعتراضات طلافروشان تا برخورد با ماموران متخلف فراجا، اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 26 اردیبهشت ماه 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و ششم اردیبهشت 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۱    
سرویس سیاسی روز پنجشنبه و جمعه (فردا و پس فردا) آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور به همراه چند تن از اعضای کابینه سیزدهم در قالب دومین سفر از سفرهای استانی دولت به مازندران خواهند آمد، سفری که دور نخست آن در روز جمعه 20 اسفند 1400 انجام شده بود و مصوبات خوبی هم داشت و بخش عمده [...]
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از این وزرا که در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سؤالات آنها پاسخ داد جواد اوجی، وزیر نفت بود که در این فرصت به وضعیت صدور کارت هوشمند سوخت اشاره کرد و گفت: طبق قانون بودجه وزارت نفت موظف است عملیات سوختگیری در پمپ بنزین ها تا سقف 95 درصد را از طریق کارت سوخت خودروهای شخصی انجام دهد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۲:۰۷    
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه دیروز هیئت وزیران در حیاط دولت حاضر شدند تا پاسخ گوی سؤالات خبرنگاران باشند. در این بین حضور وزیر امور خارجه یکی از مهم ترین بخش های حیاط بود که با خبر بهبود رابطه با مصر و جزئیات حمله وعده صادق در جمع خبرنگاران حاضر شده بود ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) نوزدهم اردیبهشت 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۷۲ سایت دیگر  
از موضوع بازگشت روابط عادی دیپلماتیک بین ایران و مصر تا بحث سوخت گیری با کارت سوخت، اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 19 اردیبهشت ماه 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم طبق روال هر هفته با حضور در حیاط دولت به پرسش های خبرنگاران پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۰    
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) دوازدهم اردیبهشت 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۲    
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) دوازدهم اردیبهشت 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۹   + ۷۵ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم با حضور هیأت وزیران صبح امروز 12 اردیبهشت 1403 در حیاط دولت به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
از موضوع همکاری شهرداری تهران با طرح نور در موضوع حجاب تا بحث بازرسی های آژانس، اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 11 اردیبهشت ماه 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۶:۰۷    
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) پنجم اردیبهشت 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) پنجم اردیبهشت 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
از رفع فیلتر گوگل پلی تا موضوع حذف کیسه های پلاستیکی، اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 5 اردیبهشت ماه 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
وزیر اقتصاد اعلام کرد که مسیر دور زدن تحریم در پرداخت بدهی ایران به بانک توسعه اسلامی را پشت سر گذاشتیم و بدهی های ایران را تا سال 1402 به صفر رساندیم.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۱:۰۴    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین مطیعی با تقدیر از تلاش های صادقانه و جهادی رئیس جمهور و اعضای کابینه سیزدهم گفت: امیرالمؤمنین علی علیه السلام عموم مردم را دارای اهمیت و ستون دین دانسته اند که باید به آنها تمایل و توجه داشته باشیم.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۵۰ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه قاچاق کالا خنجری بر پشت تولید است، گفت:.رشد تولید و اقتصادی می تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی را حل کند و باید افزایش پیدا کند زیرا در حال حاضر تولید هیچ تناسبی با قاچاق کالا ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
سمنان- هواپیمای حامل رییس جمهور، اعضای کابینه سیزدهم و هیات همراه، لحظاتی قبل در فرودگاه شهدای سمنان به زمین نشست.
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد گفت: به گونه ای برنامه ریزی کرده ایم که بلیت کنسرت و اجراهای صحنه ای حداکثر 900 هزار تومان باشد
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه نشست امروز (چهارشنبه) 29 فروردین 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه روز گذشته چهارشنبه 29 فروردین هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم با حضور هیأت وزیران، صبح امروز بیست نهم فروردین در حاشیه برگزاری هیئت دولت به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و نهم فروردین 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیر کار و رفاه اجتماعی استقبال از کالابرگ الکترونیکی را خصوصاً در دهک های پایین بالای 90 درصد توصیف کرد که پیش بینی می شود در مرحله سوم این طرح به حدود 95 درصد برسد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) پانزدهم فروردین 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
سلام نو / خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۴۳ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: در پارک قیطریه درختی قطع نمی شود ،بلکه یک ساختمان قدیمی به مسجد بدل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) هشتم فروردین 1403 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۴    
اعضای کابینه سیزدهم در اولین دیدار با خبرنگاران در حاشیه جلسه هیات دولت در سال جدید پیرامون موضوعات اقتصادی، فرهنگی و سیاسی خبرهای خوبی دادند.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۷   + ۱۰۷ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز هیأت وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
عکس:پریسا بهزادی اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه چهارشنبه 23 اسفند هیأت وزیران، در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.این جلسه آخرین جلسه هیأت وزیران در سال 1402 با خبرنگاران بود.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۱   + ۷۰ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز یأت وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۲۲:۳۳   + ۳۹ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه روز چهارشنبه هیئت وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سؤالات شان پاسخ دادند.