سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۵:۵۳Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیل صادرات»

دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاون اول رئیس جمهور بر ضرورت حمایت از تجار و صادرکنندگان کشور تا کید کرد و از وزارت صمت خواست با حساسیت بیشتری موضوع تسهیل صادرات کالاها و تا مین نیازهای داخلی را در دستور کار قرار دهد ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۵   + ۷۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جلسه شورای اقتصاد صبح امروز(دوشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد. اسحاق جهانگیری در این جلسه با تاکید بر اهمیت موضوع بهینه سازی مصرف سوخت از سازمان برنامه و بودجه خواست تا پیگیر مصوبات شورای اقتصاد درخصوص پیشگیری از هدر رفت انرژی باشد. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت : رویکرد اصلی حمایت از تولید کننده و کشاورزان است و نباید کشاورز ضرر و آسیب ببیند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: با پیگیریهای انجام شده از طریق شورای پول و اعتبار و تصویب در ستاد تدابیر ویژه اقتصادی استان، مشکل مربوط به تعیین سقف برای خروج زیورآلات نقره همراه مسافر از مرز این استان برطرف می شود. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بسیاری از شرکت ها از این مناطق نه برای تولید بیشتر بلکه برای واردات و کار های دیگر استفاده می کنند. با گذشت بیش از 20 سال از تشکیل مناطق آزاد در ایران، این مناطق نه تنها در تحقق اهداف پیش بینی شده برای خود موفق نبوده اند بلکه زمینه بروز برخی مفاسد اقتصادی را در کشور فراهم کرده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا-استاندارهرمزگان گفت: در شرایط جنگ اقتصادی با هدف صرفه اقتصادی برای صادرکنندگان و تسهیل صادرات باید ازتمام ظرفیت های دریایی برای توسعه بیشترکشورمان استفاده کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
تسهیل صادرات دانش بنیان ها هدفی است که منجر به خلق ثروت و ارزش آفرینی اقتصادی در کشور می شود.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
گزارش عملکرد شرکت فولاد خراسان در یک سال اخیر، چگونگی اجرای طرح های توسعه و میزان پیشرفت آنها، موانع و مشکلات صادراتی و چالش های تامین مواداولیه، لزوم کمک های دولت به تسهیل صادرات و رفع موانع صادراتی، ویژگی های فنی شرکت فولاد خراسان، از جمله به روز بودن فناوری های آن و.. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۳۰    
دبیر انجمن سنگ ایران درخصوص آخرین وضعیت معادن سنگ تزیینی ایران گفت: امسال با کاهش 20درصدی تولید معادن سنگ تزیینی روبرو خواهیم بود؛ پیش بینی ها حاکی از آن است که میزان تولید تا پایان سال به 8میلیون تن برسد و این درحالیست که سال گذشته 10میلیون تن سنگ تزیینی در کشور تولید شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : کشورهای عضو کارگروه اعتبار صادراتی و ضمانت اعتبار سازمان OECD طی نظرسنجی که توسط این سازمان انجام شده، به معرفی اقداماتی که برای تسهیل صادرات و حمایت از صادرکنندگان پس از بروز بحران کووید-19 انجام داده اند، پرداخته اند ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۸    
بعد از جنگ جهانی دوم ایده ایجاد مناطق آزاد تجاری با هدف رسیدن به اقتصاد آزاد و گسترش صادرات در میان کشورهای جهان شکل گرفت.تاسیس مناطق آزاد تجاری در ایران نیز با هدف کمک به توسعه صادرات و ارز آوری و اشتغال آفرینی و گسترش فعالیت های اقتصادی با کشورهای منطقه ایجادشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۰    
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت استان قزوین با بیان اینکه مهمترین راهکارهای جهش تولید ملی در استان توسط مهندسان بسیجی شناسایی شده گفت: از مهمترین این راهکارها توسعه و تسهیل صادرات به کشورهای همسایه و آفریقایی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا – نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایطی که برای صادرات نفت با مشکلات زیادی روبرو هستیم، تسهیل در صادرات خرما می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور و بویژه نخلداران را برطرف کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امام بخش تیره عیدوزهی گفت: می توان با راه اندازی سامانه های متفاوت برای بازرگانان و تجار محلی، توسعه خطوط ریلی، افزایش تجهیزات حمل و نقل خصوصا در استان سیستان و بلوچستان می توان صادرات را در مناطق مرزی تسهیل کرد.
موضوع صادرات ریالی بار دیگر خبرساز شده است. رایزن بازرگانی ایران در افغانستان در جدیدترین اظهار نظر در این رابطه اعلام کرده است که صادرات ریالی به افغانستان متوقف شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: وزارت صمت هیچ بخشنامه ای در خصوص لزوم ویرایش ثبت سفارش متعاقب تغییر تعرفه نداشته و همانگونه که بارها تاکید شده، این دفتر ضمن موافقت با تسهیل در واردات و عدم رسوب کالا در گمرکات کشور، آماده هرگونه همکاری با گمرک در این خصوص است.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
جعفر قادری، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: به منظور جلوگیری از رشد یکباره نرخ ارز و همچنین حفظ ارزش پول ملی، باید کانال هایی به منظور هدایت نقدینگی به سمت تولید ایجاد کنیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۲    
رییس اتاق بازرگانی ایران و قطر با اشاره به ادامه روند افزایشی نرخ ارز تاکید کرد: یکی از راه های کنترل بازار ارز افزایش عرضه آن هم به روش تسهیل صادرات است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام مسئول کارگری با بیان اینکه باید از نسخه اقتصاد نفتی فاصله بگیریم، بهترین جایگزین برای درآمدهای نفتی را تکیه بر سرمایه های انسانی و نیروهای تحصیلکرده داخلی دانست و بر فعال شدن بیشتر بخش کشاورزی و تسهیل صادرات محصولات ارزآور در شرایط موجود تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام گفت: فعالیت تجاری مرز مهران به منظور تسهیل صادرات و تردد کامیون های عراقی در روزهای تعطیل نیز انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
یک فعال تعاونی با اشاره به ارزآوری بالای صنعت فرش ایران بر لزوم رفع مشکل تامین مواد اولیه و تسهیل صادرات تعاونی های فرش تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: با هماهنگی های انجام شده در راستای تسهیل صادرات به خارج از کشور و همچنین فروش سیب زمینی در داخل کشور، عرضه و تقاضای این محصول در استان متعادل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۱    
گروه استان ها - معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استاندار اردبیل گفت: با توجه به هماهنگی های انجام گرفته در راستای تسهیل صادرات به خارج از کشور و فروش سیب زمینی در داخل کشور، عرضه و تقاضای این محصول در استان متعادل می شود.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
عباس کمالی روز شنبه در جلسه ستاد تسهیل صادرات در اتاق بازرگانی تبریز با اشاره به این که فصل صادرات انگور و کشمش است و مسئولان امر باید حمایت های لازم را از صادرکنندگان محصولات کشاورزی به عمل آورند ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فرش ایران از برنامه ریزی برای ایجاد پایانه تخصصی صادراتی و همچنین مرکز ملی فرش در برخی کشورها، برای توسعه صادرات هنر و صنعت فرش دستباف ایرانی خبر داد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۷:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) به عرصه شناسایی ظرفیت های سنگ های قیمتی کشور و تقویت فعالیت و رفع موانع در این زمینه ورود کرده که با این رویداد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: با توجه به هماهنگی های انجام گرفته در راستای تسهیل صادرات به خارج از کشور و همچنین فروش سیب زمینی در داخل کشور، عرضه و تقاضای این محصول در استان متعادل می شود.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۱    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، در شرایطی که مشکلات عدیده روابط بانکی و بیمه ای ناشی از تحریم های ناعادلانه ایالات متحدة آمریکا تأثیر نامطلوبی بر روابط تجاری کشور با بازارهای خارجی ایجاد کرده، صندوق ضمانت صادرات ایران دستاوردهای مهمی در سال های دولت تدبیر و امید کسب کرده است ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به نقش محوری سازمان متبوع خود در توسعه روابط کشورمان با اعضای اتحادیه اقتصادی اوراسیا، از آمادگی سازمان منطقه آزاد انزلی برای حمایت و تسهیل صادرات محصولات کشاورزی کشورمان به بازار روسیه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- استاندار گیلان گفت: برخی از بخش نامه ها ، ضوابط و مقررات که به جای تسهیل صادرات مانع این امر است ، اصلاح می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش داریم با رایزنی با مسئولان، زمینه تسهیل صادرات خرما را فراهم سازیم زیرا این کار به بهبود معیشت نخلداران کمک می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۱:۲۱    
جیرفت - ایرنا - فرماندار جیرفت با بیان اینکه تسهیل صادرات آینده روشنی را برای خرماداران رقم می زند، گفت: دولت برای رونق بازار خرما برنامه دارد و با معافیت تعرفه صادراتی، زمینه رونق بازار این محصول را فراهم کرده است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کاوشگران روی زنجان گفت: اگر مسیر صادرات و واردات روی توسط دولت هموار شود، با واردات خاک روی، ظرفیت تولید بسیاری از واحدها افزایش خواهد یافت و همچنین سرمایه لازم برای فعال سازی معادن کوچک مقیاس از طریق ارز حاصل از صادرات تامین خواهد شد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۰:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری برای بهبود وضعیت بازار خرما، گفت: عوارض صادرات خرما برداشته شده است و برگشت پول صادرکنندگان با ارز آزاد انجام خواهد شد که تأثیر خوبی در تسهیل صادرات خرما دارد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران بیان کرد: امضای تفاهم نامه های متعدد همکاری بین سازمان با کشورهای منطقه و همسایگان به تسهیل صادرات نفت ایران به این کشورها کمک می کند.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: بهترین راه تقویت اقتصاد کشور توجه به اقتصاد درون زا، حمایت از کالای ملی، گشایش بازارهای صادراتی و تسهیل صادرات است.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی، شامگاه پنجشنبه در شصت و یکمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان با تاکید بر اینکه باید ساز و کاری برای رفع مشکلات موجود بر سر راه تولید و صادرات بوجود آورد، افزود: تشکیل ستاد تسهیل صادرات در اتاق بازرگانی تبریز و کمیته ویژه آن موجب رفع مشکلات واحدهای تولیدی و [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت تشکیل کمیته ویژه و ستاد تسهیل صادرات برای رفع موانع و مشکلات بخش صنعت و صادرات استان تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۲۳    
گروه استان ها- نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از معاون رئیس جمهور خواست تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تسهیل صادرات محصول سیب زمینی اردبیل اقدام کند چرا که شرمنده سیب زمینی کاران هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - توسعه صادرات غیرنفتی در استان هایی همچون اردبیل که در بخش کشاورزی و بسیاری از حوزه های دیگر قابلیت های بالقوه ای دارد به عنوان یک اولویت اساسی در تحقق رونق تولید در دستور کار است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران، تولید صادرات محور را ضرورت اصلی برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت دانست و از وزیر پیشنهادی این وزارتخانه خواست تا بر روی حمایت از تولید صادرات گرا، تسهیل صادرات و رفع موانع صادراتی متمرکز شود.
خانه صنعت و معدن تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
هیأت وزیران در جهت حمایت از صادرات خدمات فنی مهندسی و ایجاد سازوکارهای مناسب مالی در بازارهای هدف، با اصلاح نرخ های کارمزد (حق بیمه) خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران موافقت کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به اهمیت بازارهای عراق و سوریه برای صادرکنندگان خدمات و کالا، بر اراده این سازمان جهت تسهیل تجارت با این کشورها و رفع موانع پیش رو تاکید کرد ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک ایران برخی اقدامات گمرک در زمینه تسهیل صادرات را تشریح کرد.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۸:۰۰   + ۱۰۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز دوشنبه در جلسه رفع موانع و تسهیل صادرات و فراهم شدن زمینه برای افزایش صادرات کالاهای ایرانی به کشورهای همسایه و هدف را مورد تاکید قرار داد و ضرورت بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد کشور را خاطرنشان کرد. ...
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۱    
به گزارش ماین نیوز، از جمله فعالیت های مهم شرکت بورسی سیمان تهران (با نماد ستران) در سال 1398 می توان به سرمایه گذاری در عمان و اقدام به احداث یک واحد دپارتمان آسیاب سیمان در منطقه آزاد تجاری (SFZ) صلاله با هدف تسهیل صادرات و بازاریابی در منطقه جنوب آفریقا اشاره کرد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
استانداری های البرز، اردبیل، ایلام، چهار محال و بختیاری، فارس، سمنان، کرمان، گیلان، لرستان و مازندران مکلف شدند مازاد محصولات کشاورزی خود را برای صادرات اعلام کنند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان دکتر حمیدرضا حسینی مدیرکل دامپزشکی استان از صدور 23 گواهی بهداشتی بین المللی به منظور تسهیل صادرات محموله های تولیدی این استان اهم از دام و فرآورده های خام دامی در سه ماهه اول سال جاری خبر داد ...