جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۲:۴۷Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صادرات مرغ»

سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ را در روزهای اخیر برای مرغ گرم کیلویی 73 هزار تومان اعلام کرده اند.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی گفت: مازاد تولید مرغ گوشتی به شرط تامین نیاز داخل صادر خواهد شد لذا تولیدکنندگان بدون دغدغه به تولید ادامه دهند . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سیدمحمد آقامیری سرپرست وزارت جهاد کشاورزی که امروز به استان خراسان رضوی سفر کرده است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمان – حسن زاده، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان از صادرات مرغ به پاکستان پس از افزایش تولید در کرمان خبر داد.
فودنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های زنجیره ای تولید گوشت مرغ کشور گفت: در حال حاضر تامین گوشت مرغ مناسب است و پیش بینی می شود بعد از ماه رمضان مرغ مازاد صادرات شود.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار گلستان گفت: 120 تن برای تنظیم بازار استان و 220 تن برای بازار تهران مرغ روزانه تامین شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از صادرات هفتگی 200 تن مرغ به کشور های مختلف عربی از جمله عمان و عراق خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی استان کرمانشاه خواستار پیگیری از سوی استاندار برای اختصاص لاین تخصصی صادرات مرغ از کرمانشاه به اقلیم کردستان عراق به منظور حمایت از تولیدکنندگان مرغ در استان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۰۳    
سرپرست فرمانداری قصرشیرین گفت : مرز رسمی پرویزخان آمادگی لازم برای صادرات مرغ، تخم مرغ و ماهی از استان کرمانشاه به اقلیم کردستان عراق را دارد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از آمادگی برای صادرات مرغ و تخم مرغ از مرز پرویزخان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۲۱    
معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از اعلام آمادگی برای صادرات مرغ و تخم مرغ از مرز پرویزخان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد گفت: با تامین کامل بازار، 100 هزار تن مرغ و 80 هزار تن تخم مرغ تا پایان سال صادرات خواهیم داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: آمادگی صادرات مازاد تولید مرغ توسط مرغداران استان کرمانشاه به اقلیم کردستان عراق به منظور تعادل بازار مرغ و ایجاد درآمد ارزی وجود دارد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۸   + ۵۴ سایت دیگر  
افزایش تولید مرغ در کشور و تولیدات مرغی باعث شده تا وزارت جهاد کشاورزی از صادرات مرغ تا پایان سال 1401 خبر دهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۹:۱۵    
زاهدان- سیدحسینی، رییس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: در حال فراهم کردن بستر لازم برای صادرات مرغ به کشورهای همسایه هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۲۰:۰۷   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه هیچ مشکلی در صادرات مرغ وجود ندارد و مشکلات صادرات به افغانستان و عراق نیز برطرف شده است، گفت: 5 هزار میلیارد تومان از هفته گذشته برای این موضوع اختصاص دادیم و با جدیت آن را دنبال خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: مدیریت عملیاتی تولید مرغ کشور، خرید مرغ مازاد و صادرات مرغ به اتحادیه مرغداران سپرده شد و وزارت جهاد کشاورزی دیگر خرید مازاد مرغ انجام نخواهد داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با تقدیر از حمایت مردمی از تولیدکنندگان مرغ گفت: ممنوعیتی در صادرات مرغ نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات صورت گرفته توسط سازمان جهاد کشاورزی در افزایش واحدهای مرغداری، این استان را علاوه بر خودکفایی در تامین گوشت مرغ به سمت صادرات سوق می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران مازندران با اشاره به ظرفیت مناسب تولید مرغ در کشور و استان مازندران به عنوان قطب تولید مرغ کشور گفت: توسعه صادرات مرغ نیازمند زیرساخت و تسهیلات صادراتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
روزهایی که دولت قصد داشت ارز رانتی 4200 تومانی مشهور به ارز جهانگیری را حذف کند، عده ای با ادعای حمایت از مردم هراس ایجاد می کردند که حذف ارز 4200 تومانی مرغ را به قیمت 100 هزار تومان می رساند اما امروز نه تنها مرغ با قیمتی زیر نرخ مصوب عرضه می شود بلکه دولت برای تنظیم بازار اقدام به صادرات مرغ هم ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۲۰:۰۶   + ۷۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: هیچگونه محدودیت و سهل انگاری در زمینه صادرات مرغ پذیرفتنی نخواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام- استاندار ایلام گفت: صادرات مرغ مازاد استان ایلام به عراق در دستور کار است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بازی دولت در زمین عرضه و تقاضای مرغ هنوز تمام نشده و هر روز برای تولید، قیمت و عرضه این محصول پروتئینی به بازار سیاست جدیدی اعلام می شود؛ امروز موضوع واردات و صادرات مرغ نگرانی مصرف کننده از قیمت نهایی این محصول در بازار را بیشتر کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی امور دام وزارت جهاد کشاورزی گفت: از چند ماه گذشته واردات هم متوقف شده است وتعرفه صادرات هم برای صادرات مرغ داران صفر شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اخیراً برخی رسانه ها از ورود پنج شرکت روسی برای واردات مرغ به ایران خبر دادند. این در حالی است که چندی پیش، مجوز صادرات مرغ در راستای تولید مازاد این محصول صادر شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از آزادسازی صادرات مرغ و تخم مرغ در استان ایلام خبر داد و گفت: هیچ دستگاهی حق ندارد با این مسئله مخالفت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۰۸:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: صادرات محصولات بخش کشاورزی از استان ایلام به کشور عراق بلامانع است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۰۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با صدور مجوز صادرات مرغ با عوارض صفر از سوی دولت، باز هم این محصول در بازار دچار تکان قیمت شد و احتمال گذر قیمت مرغ در بازار از نرخ مصوب زیاد شده است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۲۰    
در حالی که معاون وزارت جهاد کشاورزی از امکان صادرات مرغ با عوارض صفر خبر داده رئیس اتحادیه پرنده و ماهی هم با اشاره به افزایش تقاضا در بازار مرغ اعلام کرد قیمت مرغ به کیلویی 60 هزار تومان رسید. ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۵   + ۷۳ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از امکان صادرات مرغ با عوارض صفر خبر داد و گفت: براساس برآوردها تا پایان سال هیچ مشکلی در حوزه تولید و مصرف مرغ نخواهیم داشت. ...
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۴۳   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: تعرفه صادرات مرغ به صفر رسیده است و صادرات مرغ بدون هیچ محدودیتی برای تولید کنندگان، کاملا میسر و قابل امکان است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
همدان - فضلی، معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از صادرات لاشه مرغ و مرغ زنده همدان به سایر استان ها خبرداد و گفت: نیاز روزانه استان همدان به مرغ 80 تا 90 تن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: با وجود آن که سال ها صادرات به کویت انجام نمی شد، اما وقتی نگاه می کنند که ایران عاری از بیماری است خواستار صادرات شدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: با توجه به پاکی کشور ایران از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان و در عین حال افزایش موارد ابتلا در کشورهای همسایه و حتی کشور اروپایی انگلستان، رفع محدودیت های صادراتی از طیور ایران توسط کشورهای هدف نوید رونق صادرات را ایجاد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور دام و طیور وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به شرایط تولید برای صادرات مرغ های مازاد برنامه ریزی کرده ایم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شیوع بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در بسیاری از کشورها و مصون ماندن مزارع پرورش مرغ گوشتی در کشور از این بیماری، فرصت طلایی برای صادرات این محصول فراهم کرده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: به دلیل عاری بودن کشور ما از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان، کشورهای دیگر از جمله کویت درخواست واردات مرغ از ایران کرده اند.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد که صادرات مرغ و تخم مرغ، جوجه یک روزه، پولت و تخم مرغ نطفه دار به کویت آزاد شده است.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سید محمد آقامیری از آزادسازی صادرات مرغ و تخم مرغ به کویت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ، به نقل از ایسنا، سید محمد آقامیری در ششمین نمایشگاه بین المللی شیلات ...
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۹   + ۴۱ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق مشترک ایران و عراق گفت: پیش بینی می شود که صادرات ایران به عراق تا پایان سال به 10 میلیارد دلار برسد.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۷:۱۵    
مهدی یوسف خانی گفت: جوجه ریزی مهرماه برای پایان آبان ماه به اندازه مصرف داخلی است و پیش بینی می شود 100 میلیون جوجه ریزی انجام شده باشد و با در نظر گرفتن مصرف داخلی 90 میلیون جوجه ریزی بازار متعادل خواهد بود مگر اینکه تحت تاثیر صادرات مرغ وضعیت بازار تغییر کند
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۷    
مرغداران با انتقاد از سرکوب قیمتها توسط دولت می گویند: در استانهای مرزی قابلیت صادرات مرغ به کشورهای اطراف وجود دارد و کیفیت مرغ ایران، عامل موفقیت در رقابت با تولیدکنندگان ترکیه در این بازارها است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور گفت: بیمه، حقوق و آموزش در حوزه دامپزشکی مسائل مهمی است که در جلسات مطرح شده است و همه ما باید به حرفه و شغل خود باید افتخار کنیم. مرغ، تنها محصول با صادرات حلال است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور گفت: مرغ تولید شده در کشور که با روش حلال کشتار می شود به کشورهای دیگر صادر می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۱:۵۵    
گرگان- اردلان، رئیس هیات مدیره زنجیره تولید گوشت مرغ پیگیر، گفت: ایران جایگاهی در صادرات مرغ به کشورهای همسایه ندارد و در این زمینه خیلی عقب هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۲۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با آزادسازی صادرات، میزان محدودی صادرات مرغ انجام شد درحالیکه پتانسیل صادرات یک میلیون تن مرغ در سال به سهولت وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی از پیشنهاد بخش خصوصی به وزارت جهاد کشاورزی برای اینجاد صندوق توسعه صادرات خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مبصری، دبیرانجمن تولیدکنندگان زنجیره ای گوشت مرغ کشور از افزایش 40 درصدی تعرفه صادرات مرغ به عراق خبر داد و گفت: اغلب صادرات ما در بخش گوشت مرغ و تخم مرغ به کشور عراق است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۹    
در حالیکه صنعت طیور با کمبود نهاده و کاهش تولید مواجه است به گفته کارشناسان قیمت تمام شده تولید مرغ با ارز نیمایی چندان متناسب با قیمت صادراتی نیست لذا نمیتوان با دیگر کشورها در امر صادرات رقابت کرد.
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
1401-05-24 11:37 به گزارش فاخته ، مهندس پورمنصور مسؤول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه مدتی است مجوزهای لازم از سوی وزارت جهاد کشاورزی برای صادرات مرغ از کشور صادر و برخی کشتارگاهها که از استانداردهای لازم در این زمینه برخوردارند معرفی شده اند گفت ...