شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۵:۰۰Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغداری»

ایسنا   ۴۹ دقیقه پیش    
ایسنا/همدان فرماندار همدان گفت: در دهه فجر مرغداری 850 هزار قطعه ای تخمگذار در راستای تامین بخشی از نیازهای مردم کلنگ زنی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاش گفت: با راه اندازی مجدد کشتارگاه صنعتی طیور شهرستان روزانه بیش از 3 تن گوشت مرغ کشتار روز با هماهنگی ستاد تنظیم بازار روانه بازار مصرف می نماید که این امر در رونق توسعه واحدهای مرغداری و تأمین گوشت مرغ سالم و بهداشتی در منطقه حائز اهمیت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران از جوجه ریزی 14 میلیون و 774 هزار قطعه ای در مرغداری های گوشتی و مادر استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: 6 کانون قطعی بیماری نوظهور آنگارا (التهاب حاد ویروسی کبد در طیور) در مرغداری های استان شناسایی و به سرعت معدوم شد و در حال حاضر این بیماری تحت کنترل است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۶    
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از نحوه جمع کردن تخم مرغ ها با روشی متفاوت خواهید بود.
فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
1400-11-06 08:50 به گزارش فاخته ، سید فرزین حسینی روز چهارشنبه به ایرنا اظهار داشت: بیشترین کانون بیماری های طیور در استان مربوط به بیماری تنفسی نیوکاسل است و این بیماری سبب تلف شدن 155 هزار قطعه مرغ در مرغداری ها شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ششتمد در استان خراسان رضوی گفت: طی روزهای گذشته یک کانون بیماری آنگارا در واحدهای مرغداری این شهرستان مشاهده شد که بر اثر آن 15 هزار جوجه گوشتی تلف یا معدوم شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی اصفهان گفت: کانون آلوده آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان از ابتدای سال جاری تا کنون در این استان شناسایی و گزارش نشده است اما کوچکترین بی توجهی در مرغداری ها می تواند به شیوع این بیماری منجر شود.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عزیزالله شهیدی فر با اشاره به انجام 14 میلیون و 600 هزار قطعه جوجه ریزی در دی ماه امسال از شکسته شدن رکورد 10 ساله جوجه ریزی در واحدهای مرغداری مازندران خبر داد و گفت: تا 45 روز آینده نگرانی خاصی برای تامین مرغ استان و پایتخت نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۶    
جوجه ریزی در مرغداری های استان چهارمحال و بختیاری 20 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت:در حال حاضر در سامانه بازارگاه نهاده مورد نیاز مرغداران بارگذاری شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : کاهش جوجه ریزی، کمبود و گرانی نهاده های دامی، نوسانات ارزی، عدم ترخیص به موقع نهاده ها از بنادر، تخلف برخی شرکت های واردکننده و از همه مهم تر نبود یک مدیریت مناسب و منسجم موجب سردرگمی در صنعت مرغداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: مرغداران استان به منظور جلوگیری از شیوع بیماری نوظهور آنگارا (التهاب حاد ویروسی کبد در طیور) رعایت اصول بهداشتی قرنطینه ای و امنیت زیستی در واحدهای پرورشی را تشدید کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل جهاد کشاورزی مازندران: رکورد 10 ساله جوجه ریزی در واحد های مرغداری استان شکسته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۱۵    
به دنبال روند صعودی تلفات ناگهانی یک واحد مرغداری 15 هزار قطعه ای در شهرستان ششتمد و پس از نمونه گیری و انجام آزمایش های اختصاصی، مشخص شد تلفات این واحد به علت ابتلا به بیماری ویروسی آنگارا است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: در راستای تنظیم بازار گوشت مرغ بیش از چهار میلیون قطعه جوجه یک روزه در مرغداری های استان جوجه ریزی شده است و در ماههای آتی هیچ مشکلی در تولید گوشت مرغ وجود نخواهد داشت.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ساری- خبرنگار کیهان: میانگین مصرف گاز در مازندران 30 میلیون متر مکعب است که به علت شرایط جوی چند روز گذشته و برودت هوا، این میزان مصرف به حدود 37 میلیون مترمکعب افزایش یافت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- معاون توسعه بازرگانی و صنایع سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: مرغ مورد نیاز بازار قزوین برای شب عید و نوروز 1401 با افزایش جوجه ریزی در مرغداری ها تامین شده و هیچ کمبودی در خصوص این محصول نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ب اقدامات انجام شده بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان در تالاب میقان مهار شده و هیچ موردی از شیوع این بیماری در واحد های مرغداری و طیور روستایی استان مرکزی گزارش نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا- معاون بهبود تولیدات دامی جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تا پایان دی ماه بیش از 13 میلیون و 762 هزار قطعه جوجه ریزی در مرغداری های استان انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد جعفر گودرزی جانباز 30 درصدی که عشق به تولید و کارآفرینی او را به وادی اشتغال کشانده و در حال حاضر 25 نفر به طور مستقیم در واحد مرغداری او مشغول به کار هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها کاهش جوجه ریزی، کمبود و گرانی نهاده های دامی، نوسانات ارزی، عدم ترخیص به موقع نهاده ها از بنادر، تخلف برخی شرکت های واردکننده و از همه مهمتر نبود یک مدیریت مناسب و منسجم موجب کلاف سردرگم در صنعت مرغداری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۳:۲۵    
مدیر جهاد کشاورزی چابهار گفت: عملیات احداث 13 واحد مرغداری در مناطق روستایی بخش پیرسهراب شهرستان چابهار آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان درمیان گفت: از ابتدای امسال پنج میلیون و 284 هزار جوجه ریزی در واحدهای مرغداری این شهرستان انجام شده است و گوشت مرغ تولیدی درمیان به استان های همجوار از جمله سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی صادر می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۰:۲۷    
زدشت: مجتمع کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرمدره آذر ماه 1400، مبلغ 9/ 26میلیارد تومان درآمد داشته که تمام آن مربوط به فروش داخلی شرکت است. درآمد شرکت در این دوره نسبت به ماه قبل 86/ 40درصد و نسبت به میانگین ماه های قبل 01/ 9درصد کاهش داشته است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۱    
اردبیل- سرپرست فرمانداری اردبیل بر حل مشکلات واحدهای دامداری و مرغداری اردبیل در مواقع بحران برف تاکید کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ناصر نبی پور، رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار تهران: قیمت تخم مرغ درب مرغداری 17700 تومان به فروش می رسد و 400 تومان زیر قیمت مصوب است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: از امروز صبح عرضه مستقیم تخم مرغ از مرغداری به فروشگاه های زنجیره ای کوثر شهرداری عملیاتی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت:جوجه ریزی در 9 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال حدود 20 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۰    
مراغه- ایرنا- مدیر جهادکشاورزی عجب شیر گفت: 9 واحد مرغداری راکد این شهرستان در قالب طرح تولید قراردادی و پس از سه سال وقفه به چرخه تولید برگشت و برای 18 نفر به صورت مستقیم اشغال ایجاد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر جهادکشاورزی عجبشیر از بازگشت به تولید تعداد 9 واحد از مرغداری های راکد و فاقد پروانه در شهرستان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راهکار مناسب برای حذف ارز ترجیحی پرداخت یارانه به تولید است، معتقد است مردم باید با همان قیمت ها مثل ارز ترجیحی محصولات را خریداری کنند ولی ما به ازای قیمت تولید را به صورت پلکانی دولت به تولیدکننده ها در پایانه های تولید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۰:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مازندران از انهدام باند جرایم سازمان یافته اقتصادی با 50 هزار میلیارد ریال کلاهبرداری در استان خبر داد.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی نکا از شناسایی و کشف 24 دستگاه بیت کوین در 2 مرغداری این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
با شیوع ویروس آنگارا در شهرستان های مجاور جوین به مرغداران این شهرستان اعلام آماده باش شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان - مدیر جهاد کشاورزی میرجاوه گفت: از ابتدای امسال تاکنون به منظور توسعه واحدهای مرغداری در این شهرستان برای 36 متقاضی تشکیل پرونده و تخصیص آب برای همه این متقاضیان انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۱    
فرماندار گرمی از راه اندازی مجدد یک واحد مرغداری گوشتی با ظرفیت جوجه ریزی 30 هزار قطعه مرغ گوشتی در هر دوره در این شهرستان خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۳:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
آقارضا فتوحی در این بازدید در جریان آخرین وضعیت مسایل پیرامون فعالیت های اقتصادی شهرستان بهبهان قرار گرفت و دستورات لازم جهت رفع موانع و مشکلات واحدهای تولید و صنایع این شهرستان را صادر کرد. ...
فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
1400-10-23 19:09 به گزارش فاخته ، محمود ترخاصی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: طی روزهای گذشته نخستین کانون از بیماری آنگارا در واحدهای مرغداری شهرستان خوشاب مشاهده شد که بر اثر آن هشت هزار جوجه گوشتی تلف و بقیه جوجه های این واحد مرعداری معدوم شدند. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۴    
رئیس هیات مدیره اتحادیه سراسری صنعت مرغداری ضمن انتقاد از بی برنامگی دولت در روند حذف ارز ترجیحی گفت: در صورت حذف یکباره ارز ترجیحی نهاده های دامی، بیش از 70 درصد مرغداری های کشور تعطیل خواهند شد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا ،دکتر علی بهرود روز پنجشنبه در جلسه ستاد پیشگیری و کنترل بیماری انفلوانزای فوق حاد پرندگان خلخال اجرای دوره های آموزشی متصدیان مرغداری های صنعتی و کنترل وضعیت مرغ های بومی درمناطق روستایی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۳    
چهارآیین فعال صنعت مرغداری می گوید: وضعیت صنعت در دوره وزیر جدید نسبت به دوره های قبل بدتر شده است و وزیر برخلاف آنچه در ابتدای کار ادعا داشت به هیچ وجه در پی اجرای برنامه های تولید محور خود نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کاظم غنی زاده فرماندار سلماس به همراه تعدادی از روسای ادارات شهرستان از مرغداری صنعتی تمام مکانیزه، کشتارگاه مرغ نمونه، واحد تولیدی آذر آریادارو، سلماس نسج و همچنین از عملیات زیرسازی و جدول کشی معابر شهرکت صنعتی بازدیدکرد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فسا از تولید 3 هزار و 472 تُن گوشت مرغ در 9 ماهه نخست امسال در این شهرستان خبر داد و افزود برای تولید این مقدار گوشت مرغ یک میلیون و 438 هزار قطعه جوجه ریزی انجام شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت: از سال 1396 تاکنون هیچ موردی از ابتلا به آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در مرغداری های این استان گزارش نشده است و مراقبت های لازم در واحدهای پرورش طیور انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل دامپزشکی هرمزگان گفت: موردی از انگل مرغی در مرغداری های هرمزگان تاکنون شناسایی و ثبت نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی خوشاب با اشاره به شیوع بیماری انگارا در مرغداری های این شهرستان گفت: 8 هزار جوجه گوشتی شهرستان تلف شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۶    
چابهار - ایرنا - مرغداری های موجود در چابهار تنها 15 درصد نیاز این شهرستان را تامین می کردند اما با آغاز عملیات اجرایی 13 واحد مرغداری جدید با تولید 360 هزار قطعه مرغ گوشتی پیش بینی می شود بیش از 70 درصد نیار این شهرستان تامین و درصورت افزایش تولید، مسیر صادرات نیز هموار شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - عملیات اجرایی احداث 13 واحد مرغداری با حضور جمعی از مسوولان چابهار در مناطق روستایی بخش پیرسهراب این شهرستان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خاش گفت: عملیات ساخت هشت واحد پرورش مرغ گوشتی با سرمایه گذاری 260 میلیارد ریال به ظرفیت جوجه ریزی سالانه 680 هزار قطعه در این شهرستان در حال انجام است.