شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۱:۲۰Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغداری»

ایلنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن وکشاورزی گرگان گفت: دراستان تعداد کمی از واحدهای مرغداری از سوخت جایگزین استفاده می کنند و قطعی گاز اخیر باعث شده مرغ داری ها زیان کنند.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران از جوجه ریزی 11 میلیون و 503 هزار قطعه ای در مرغداری های گوشتی استان خبر داد.
سرپرست جهادکشاورزی مهاباد گفت: جوجه ریزی در مرغداری های این شهرستان در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش 35 درصدی را نشان می دهد.
تیتر20   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت:نهادهایی که وظیفه حمایت از تولید را دارند از خود سلب مسئولیت کرده اند؛ حتی شرکت پشتیبانی امور دام کشور دراین مقطع حساس از بار مسئولیت شانه خالی کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست جهادکشاورزی مهاباد گفت: 651 تن مرغ کشتار روز مازاد بر نیاز واحد های مرغداری این شهرستان در راستای اجرای طرح تنظیم بازار به شهر ها و استان های دیگر ارسال شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران از جوجه ریزی 11 میلیون و 503 هزار قطعه ای در مرغداری های گوشتی استان خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان با تاکید بر توجه ویژه نسبت به اعمال مدیریت منطقی بر حلقه های زنجیره تولید مرغ در استان گفت: تمامی ظرفیت ها برای ساماندهی خرید مرغ تولیدی مازاد استان به کارگرفته شد. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
حبیب اسدالله نژاد مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی کشور، از جمع آوری مرغ مازاد از مرغداری ها به منظور جلوگیری از کاهش بیشتر قیمت مرغ و جبران ضرر مرغداران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۰۱    
مدیر خدمات بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان از تولیدسالانه 100 هزار تن گوشت مرغ در استان خبر داد و گفت: این میزان در 710 واحد فعال مرغداری تولید می شود.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از مرغداری در میدان جنگ و جنگ پرملات، واحد مخاطرات با موضوع طنز دفاع مقدس منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران سخنگوی شرکت ملی گاز مازندران از وصل شدن گاز مشترکان غیرخانگی خُرد شامل ساندویچی ها، کله پزی ها، رستوران و تالارها، مغازه ها، نانوایی، مرغداری ها، گلخانه ها، شالیکوبی ها، استخرها ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی از جایگزینی قیمت تضمینی به جای خرید تضمینی مرغ از واحدهای مرغداری خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یک میلیون قطعه پولت تخمگذار وارد مرغداری های فعال شهرستان شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۰    
طلاکش دبیرکل فدراسیون طیور ایران با بیان اینکه حاکمیت به 30درصد از تعهدات خود نسبت به صنعت مرغداری عمل نکرده می گوید: اعطای تسهیلات به مرغداران و کارت پروتئین به مردم اصلی ترین وعده مسئولان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که مرغدار هر کیلو تخم مرغ را درب مرغداری 34 هزار تومان می فروشد، اما در مغازه ها به کیلویی 48 هزار تومان فروخته می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سه کارگر مرغداری در حاشیه شهرمهریز یزد بر اثر استنشاق گاز مونوکسیدکربن دچار مسمومیت شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۷    
ایسنا/اصفهان مدیر جهاد کشاورزی اردستان گفت: راه اندازی کشتارگاه صنعتی طیور در اردستان کمک شایانی به کاهش هزینه های تولید و رونق صنعت مرغداری در منطقه خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- معاون جهاد کشاورزی لرستان مشکلات صنعت مرغداری در این استان از جمله نداشتن سرمایه در گردش، عدم توانایی در تامین وثیقه و ضمانت نامه بانکی، کمبود فضای سردخانه ای و ... را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی اردستان گفت: شهرستان اردستان با داشتن 136 مورد مرغداری گوشتی و تولید سالانه 43 هزار تن گوشت سفید 19 در صد تولید گوشت استان را تامین می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن گفت: با توجه به مازاد تولید، هرکیلو تخم مرغ درب مرغداری 4 تا 5 هزارتومان با نرخ مصوب اختلاف دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دامپزشکی سبزوار گفت: 4200 قطعه مرغ گوشتی 30روزه مبتلا به آنگارا حذف و معدوم سازی شدند.
سازمان نظام دامپزشکی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۴    
پرندگان حیات وحش ،باغ پرندگان ،پرندگان خانگی دوره آموزش مجازی 6 ساعته با 5 امتیاز بازآموزی ظرفیت محدود جهت صدور و تمدید پروانه : ✔ داروخانه ✔ آزمایشگاه ✔ مرکز واکسیناسیون و مایه کوبی ✔ درمانگاه طیور ✔ درمانگاه دام کوچک ✔ درمانگاه عمومی ✔ مسئول فنی بهداشتی مرغداری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی گفت: شبکه دامپزشکی شهرستان بافت در مورد بیماری آنگارا به مرغداران هشدار داده است.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بحران و کاهش مخاطرات سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: با کاهش دما و برودت هوا از 10 روز گذشته تاکنون 996 واحد گلخانه، نانوایی و مرغداری استان با دریافت سوخت جایگزین از مدار شبکه گاز سراسری خارج شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهریز از نجات جان 3 کارگر که در یک مرغداری دچار مسمومیت ناشی از گازگرفتگی شده بودند، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بسیاری از طرح های اقتصادی و عمرانی بویژه در حوزه مرغداری ها با سرمایه گذاری بخش خصوصی و طرح هادی روستایی بلاتکلیف ماندهاست.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۲:۴۲    
فرماندار مینودشت گفت: با تشویق واحد های مختلف تجاری و صنعتی شهرستان به استفاده از سوخت نوع دوم، در حال حاضر 30 واحد مرغداری و خبازی این شهرستان از سوخت جایگزین استفاده می کنند.
شهرخوان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۲    
بیماری آنفولانزا خطرناک مشترک بین انسان و طیور می تواند مخاطراتی برای جمعیت انسانی و دیگر واحدهای مرغداری در کشور داشته باشد که رعایت نکات بهداشتی خطر ابتلا به آن را از بین می برد یا به حداقل ممکن می رساند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۶    
اردبیل- معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی گفت: هشت هزار لیتر گازوئیل مورد نیاز واحدهای مرغداری، گلخانه داران و صاحبان صنایع تبدیلی کشاورزی در استان اردبیل تأمین شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های طیور، آبزیان و زنبور عسل اداره کل دامپزشکی استان مرکزی گفت: 209 میلیون واحد واکسن برای ایمن سازی طیور علیه بیماری های مختلف امسال در مرغداری های استان مصرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیریت جهاد کشاورزی کاشمر گفت: با تأمین به موقع سوخت مایع برای 19 مرغداری از وارد شدن تلفات به 630 هزار قطعه مرغ گوشتی جلوگیری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نمین - مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل گفت: بیش از 12 هزار قطعه مرغ در یکی از مرغداری های شهرستان نمین به خاطر عدم تهویه مناسب سالن تلف شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست شبکه دامپزشکی دیواندره گفت: در طرح رصد و پایش جوجه ریزی مرغداری ها و با هدف پیشگیری و کنترل آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان، یک واحد مرغداری غیرمجاز در این شهرستان شناسایی و پلمب شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۷    
فرماندار مینودشت از مرغداری ها و نانوایی های شهرستان در راستای صرفه جویی و جلوگیری از قطع گاز مشترکین خانگی به همراه معاون برنامه ریزی، رئیس اداره گاز شهرستان، رئیس شرکت نفت و تعدادی از مسئولات مرتبط بازدید نمودند. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- بیش از 12 هزار قطعه مرغ در یکی از مرغداری های شهرستان نمین بر اثر سوخت ناقص، عدم تهویه مناسب سالن و خفگی تلف شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
پرورش مرغ سویه ایرانی آرین در صنعت مرغداری خراسان جنوبی جواب داده و در وزن دهی و دوره رشد، چیزی از نمونه خارجی کم نمی آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: در حال حاضر فقط 3.5 درصد از واحدهای مرغداری استان بالای 50 هزار قطعه ظرفیت دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی با توجه به تداوم سرما و برودت هوا نسبت به جلوگیری از بروز خسارت در مرغداری ها هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۳    
اردبیل- مدیر شرکت فرآورده های نفتی استان اردبیل گفت: در یک ماه اخیر 758 هزار لیتر گازوئیل به عنوان سوخت دوم برای مرغداری ها و گلخانه های استان اردبیل تأمین شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۵    
گلخانه داران و صاحبان مرغداری های خراسان جنوبی نگران قطع گاز واحد های تولیدی شان هستند.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان البرز بر تعیین تکلیف مرغداری های غیر فعال با اولویت احیاء و راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی تأکید کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرماندار شهرستان نمین گفت: در یک ماهه گذشته 10 نفر بر اثر نشت گاز در شهرستان نمین جان باختند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرمشهر از جوجه ریزی 280 هزار و 960 قطعه ای در واحدهای مرغداری گوشتی این شهرستان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سه کارگر مرغداری در ناحیه صنعتی نوجه ده در استان اردبیل دچار گازگرفتگی شده و جان خود را از دست دادند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
صنعت مرغداری کشور درگیر بحران است و به گفته فعالان در حالی مرغداران روزانه بیش از 120میلیارد تومان زیان می دهند که هزاران میلیارد تومان سود از ناحیه حذف یارانه ها نصیب دولت شد و به بخش تزریق نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۰    
مدیر جهاد کشاورزی گچساران گفت: از ابتدای سالجاری تا پایان آذر ماه یکهزار و 716 تن گوشت سفید توسط واحدهای فعال طیور مرغ گوشتی در این شهرستان تولید و روانه بازار شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۰    
مرغدار و تولیدکننده گرامی جهت پیشگیری از بیماری انفلوآنزای فوق حاد پرندگان به موارد ذیل توجه فرمایید: جلوگیری از ارتباط پرندگان داخل سالن مرغداری، دان و آب مصرفی آنها با پرندگان وحشی، آزاد پرواز و نیز سایر حیوانات جلوگیری از هر گونه رفت و آمد غیر ضروری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۷    
صادر نکردن مجوز بارگیری گازوئیل و بارگیری نشدن این حامل سوخت به یک واحد مرغداری، سبب سرمای سالن پرورش و مشکل برای جوجه ها شده است.
سینا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سه نفر در اثر خفگی با گاز مونوکسیدکربن در اردبیل جان باختند. به گزارش سیناپرس اردبیل، بعد از ظهر روز گذشته طی تماس با اورژانس و بدنبال مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن در یکی از مرغداری های شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل، بلافاصله آمبولانس 115 به محل حادثه اعزام شد. ...