سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۲:۲۱Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دلگان»

خبرگزاری فارس   ۲۲ دقیقه پیش    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عامل ربایش جوانی 20 ساله در عملیات ضربتی و هوشمندانه ماموران انتظامی شهرستان دلگان دستگیر و جوان 20 ساله ربوده شده از چنگال آدم ربا نجات یافت
شهرستان دلگان با داشتن بیش از 14 هزار نفر شتر به عنوان قطب پرورش شتر محسوب می شود، اما این روزها، نوعی بیماری در بین شترها رخنه کرده و موجب شده سرمایه دامداران تلف شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- 20 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره ) شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان با اعتباری افزون بر 10میلیارد ریال امروز /دوشنبه/ با حضور فرماندار و شماری از مسوولان مورد بهره برداری قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کار برداشت گندم از سطح چهار هزار هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان به وسیله کمباین آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۳۵    
به مناسبت ماه مبارک رمضان 300 سبد غذایی بین نیازمندان و محرومین دلگان توزیع شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۱    
در سال زراعی جاری، در قراردادی با آستان قدس رضوی، 800هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان دلگان به کشت این محصول اختصاص داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مسن ترین فرد ثبت نام کننده برای این دوره انتخابات شوراهای اسلامی در سیستان و بلوچستان، مردی 105 ساله است که در شهرستان دلگان کاندیدا شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و 449 کیلو و 400 گرم مواد مخدر تریاک وحشیش در درگیری مسلحانه اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و تکاوران انتظامی شهرستان های نیکشهر،ایرانشهر و دلگان با قاچاقچیان مواد مخدر، کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و 449 کیلو و 400 گرم مواد مخدر تریاک وحشیش در درگیری مسلحانه اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و تکاوران انتظامی شهرستان های نیکشهر،ایرانشهر و دلگان با قاچاقچیان مواد مخدر، کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
در درگیری مسلحانه و عملیات مقتدرانه جان برکفان اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان و تکاوران انتظامی نیکشهر، ایرانشهر و دلگان با قاچاقچیان مواد مخدر، یک تن و 449 کیلو و 400 گرم مواد مخدر تریاک و حشیش کشف شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ساخت و ساز غیر اصولی و ناقص یک سالن ورزشی نیمه تمام در دلگان باعث ریزش سقف آن بر اثر باد شد، اتفاقی که طبق گفته مردم منطقه نشان از ضعف مدیریت متولیان در احداث پروژه های عمرانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۱    
نبود کامیون حمل بار در بخش جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان باعث خسارات جبران ناپذیری به کشاورزان این بخش شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرماندار دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: یکهزار و 406 نفر برای334 کرسی در 108 شورای اسلامی روستایی این شهرستان با پایان یافتن مهلت هفت روزه نام نویسی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
دو شرور مسلح در عملیات ضربتی پلیس شهرستان دلگان شناسایی و دستگیر شدند .
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سردار احمد طاهری از دستگیری عاملان رعب و وحشت در دلگان و انهدام 75 باند قاچاق مواد مخدر و کشف بالغ بر 156 تن مواد افیونی در سال 99خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
جهادگران راهیان شهادت در فروردین 1400 با اهتمام و عزم جهادی خود توانستند دو مدرسه با یازده کلاس درس و زیربنای 600 متر مربع را با 80 درصد پیشرفت در ساخت برسانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۱    
قرارگاه عملیاتی کردن شعار سال در دلگان راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۵۵    
هندوانه بخش جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان، محصولی که هر سال بر زمین می ماند!
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۰    
دلگان-روح الله زمانی نیا گفت: مدرسه دو کلاسه شهید یوسف اللهی در روستای چاه میرجان شهرستان دلگان در حال احداث است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرجهاد کشاورزی شهرستان دلگان سیستان وبلوچستان با اشاره به آغاز برداشت کلزا در شهرستان دلگان اظهار کرد: کشت قراردادی مورد استقبال کشاورزان دلگانی قرار گرفته و این امر سبب افزایش 60 درصدی سطح زیر کشت کلزا نسبت به فصل زراعی گذشته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک مجتمع بزرگ آموزشی در شهر گلمورتی دلگان ساخته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۵    
شب گذشته به طور همزمان از 70طرح روشنایی روستایی در 70روستای شهرستان دلگان بهره برداری شد .
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۵    
زاهدان-جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان گفت: در راستای طرح نوروزی با همت بسیج جامعه پزشکی سپاه استان سیستان و بلوچستان بیش از 600 بیمار نیازمند در منطقه هودیان شهرستان دلگان به صورت رایگان ویزیت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در راستای مبارزه با بیابان زدایی و مبارزه با پدیده ریزگردها دو طرح بیابان زدایی ،مراقبت و آبیاری در روستاهای نَلوُکی (Naloki) و باغ نیل (Bagh nil) بخش جلگه چاه هاشم دلگان کلنگ زنی و افتتاح شد .
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۷    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گفت: محوطه باستانی باغ نیل، یکی از محوطه های مهم عصر مفرغ جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان است که عملیات تعیین حریم آن به پایان رسید.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی شجاعی گفت: برنامه های ویژه ای متناسب با شعار سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در دستور کار و اولویت دستگاه های اجرایی دلگان قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- زاهدان- برداشت هندوانه ازسطح هفت هزار هکتار از مزارع کشاورزی شهرستان دلگان آغاز شد به طوریکه پیش بینی می شود 280 هزار تن این محصول برداشت و روانه بازار مصرف داخل و خارج کشور شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
علی رغم دو دهه خشکسالی در سیستان و بلوچستان همه ساله افراد بومی و شهرستانی زیادی با کشت محصول پر آبخواه هندوانه در اراضی کشاورزی دلگان سفره های آب زیر زمینی این شهرستان را به یغما می برند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به همت پاسداران گمنام امام زمان (عج) در ناحیه سپاه شهرستان دلگان، 9 تن و 630 کیلوگرم مرغ منجمد احتکار شده در سطح شهر گلمورتی کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نخستین سینمای شهرستان دلگان با اکران فیلم 23نفر فعالیت خود را در شهرستان دلگان آغاز کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کار برداشت هندوانه ازسطح هفت هزار هکتار از مزارع کشاورزان این شهرستان آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار دلگان گفت: آمریکا با دیکته طرح های نسنجیده دنبال توسعه سلطه بر افغانستان و افزایش مدت حضور خود در این کشور است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۰    
گزارش فعالیت گروه جهادی محمد رسول الله در شهر دلگان استان سیستان و بلوچستان را در قالب این کلیپ می بینید.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۹    
روایتی دیدنی از حضور گروه جهادی محمد رسول الله در شهر دلگان استان سیستان و بلوچستان.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۶    
روایتی دیدنی از حضور گروه جهادی محمد رسول الله در شهر دلگان استان سیستان و بلوچستان.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرماندار دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: با مشارکت حداکثری، وحدت و انسجام ملی حول ولایت بوده که غربی ها و شیطان بزرگ را از مواضع خصمانه خود نسبت به ایران عقب نشینی و قطعا امید، بالندگی در عمران و آبادانی روستاها، شهرها و فضا عمومی کشور و رفع مشکلات مردم تقویت می شود.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلنا: سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ایرانشهر گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو حامل اتباع بیگانه غیرمجاز در محور بمپور - دلگان 8 کشته و مصدوم برجای گذاشت. نادر ستوده درباره این تصادف گفت: ساعتی پیش خبر واژگونی یک دستگاه خودرو حامل اتباع خارجی به مرکز پیام اورژانس اعلام شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه سال نو، یک تن گوشت و 200 سبد غذایی بین ایتام و نیازمندان دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
77نفر برای نامزدی ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر در انتخابات شورا های شهر در شهرستان دلگان ثبت نام کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرماندار دلگان سیستان و بلوچستان گفت: 76 نفر برای داوطلبی ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر در 2 شهر گلمورتی و چگردک نام نویسی کرده اند که 25 درصد از این افراد را بانوان و هشت درصد را خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان تشکیل می دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار دلگان سیستان و بلوچستان با دعوت از نخبگان متخصص و انقلابی برای ثبت نام و حضور در عرصه رقابت های شورای اسلامی شهر گفت: نخبگان به صحنه بیایند تا تنور انتخابات داغ شود و مردم نیز با نگاه تخصصی و چشم خریدار، افراد توانمند متخصص و متعهد را از بین افراد با برنامه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-پروژه دلگان های دشتیاری که با کش و قوس ها و انتقادات زیاد در دوماه گذشته مواجه بوده حالا بخش مهمی از آن به ثمر رسیده و شرکت آب می گوید 19 روستا را تا پایان اسفند وارد مدار آبرسانی می کند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا : 2 برادر که عاملان درگیری مسلحانه در دلگان بودند دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین حوادث امروز چهارشنبه 20 اسفندماه سال 99 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۹    
پنجمین همایش مقام و منزلت بانوی بلوچ در شهرستان دلگان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۴    
دلگان-با همکاری کانون فرهنگی زنان بلوچ دلگان و فرهنگی هنری ناحیه مقاومت بسیج سپاه همایش مقام و منزلت بانوی بلوچ در شهرستان دلگان برگزار شد.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: شش شهر سیستان و بلوچستان در شبانه روز گذشته جزو گرمترین شهرهای کشور بودند. معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در شبانه روز گذشته شش شهر زرآباد، راسک، نیکشهر، دلگان، ایرانشهر و فنوج در صدر فهرست گرمترین شهرهای کشور قرار گرفتند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۹    
گروه استان ها- دانش آموزان دختر یکی از مدارس ابتدایی شهرستان دلگان در جنوب استان سیستان و بلوچستان در اقدامی ابتکاری به تولید صنایع دستی فاخر منطقه رو آورده اند.