چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۰:۵۰Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنوب غرب کشور»

کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت از کشف منابع نفتی جدید در جنوب غربی کشور خبر داد و گفت: جزئیات این اکتشاف، توسط وزیر نفت اعلام خواهد شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۵    
شرکت ملی نفت از کشف میدان نفتی جدید در جنوب غربی کشور خبر داد؛ جزئیات این اکتشاف، بزودی توسط جواد اوجی وزیر نفت اعلام خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
فکور گفت: برای نخستین بار به دانش جدیدی برای اکتشاف نفت از طریق هوایی کشف کرده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت از کشف منابع نفتی جدید در جنوب غربی کشور خبر داد و گفت: جزئیات این اکتشاف، توسط وزیر نفت اعلام خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت از کشف منابع نفتی جدید در جنوب غربی کشور خبر داد و گفت: جزئیات این اکتشاف، توسط وزیر نفت اعلام خواهد شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۰:۱۰    
برای روزهای آینده در استان های جنوب غربی کشور شاهد فعالیت سیستم بارشی خواهیم بود که بارش های قابل توجه و شدیدی را در برخی نقاط به همراه خواهد داشت . ...
برترین ها / میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در 21 استان، بارش برف در مناطق کوهستانی و کاهش دما تا 8 درجه سانتیگراد در نوار شمالی کشور خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از نفوذ سامانه بارشی جدید از جنوب غرب کشور در روز دوشنبه خبر داد و گفت: این هفته بارندگی پراکنده را در اغلب استان ها رخ خواهد داد و برای کلان شهر تهران نیز به دلیل بارش خفیف باران و وزش باد هفته ای بدون آلودگی هوا پیش بینی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
صادق ضیاییان در گفت وگو با ایران اکونومیست در مورد آخرین وضعیت آب و هوای کشور، اظهار کرد: هفته ای پُر بارش را برای اغلب استان های کشور پیش بینی می کنیم تا جایی که روی کاهش آلودگی هوا در کلان شهرها از جمله تهران و تبریز تاثیر خواهد گذاشت ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، محمد اسلامی در حاشیه مراسم آغاز احداث نیروگاه 300 مگاواتی دارخوین گفت: در راستای اجرای سند جامع راهبردی که توسعه نیروگاه اتمی یکی از اهداف ان سند است نیروگاه اتمی که در استان خوزستان به خاطر بدعهدی خارجی ها سالیان سال متوقف مانده بود را با استفاده حداکثری از توان ساخت داخل ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۵    
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از مرزهای جنوب غرب کشور بازدید کردند.
سلامت نیوز / رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
جنوب غربی کشور بار دیگر در انتظار یک ماجرای آبی است. این بار هم احداث یک سد که نام آن در کنار سد دیگری که زمانی در این بخش از کشور خبرساز شد، آورده می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: محور اصفهان شهرضا، ارتباط شهر اصفهان با مناطق جنوبی کشور و محور آزادراه ذوب آهن، ارتباط اصفهان با مناطق جنوب غرب کشور را برقرار می کند لذا احداث کمربندی جنوب غرب اصفهان در تسهیل ارتباط بین این دو منطقه بسیار نقش مهمی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی پدافند هوایی در بازدید از منطقه پدافند هوایی جنوب غرب کشور پدافند هوایی را هر روز در حال پیشرفت دانست و اظهار کرد: شرایط فعلی پدافند هوایی با 8 سال دفاع مقدس که هیچ، با دیروز هم قابل مقایسه نیست.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته بسیج رئیس کل دادگستری خوزستان به همراه جمعی از معاونین خود با فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
شادگان- فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور گفت: بیش از 2 هزار و 500 کیلومتر نهر در جنوب غرب خوزستان از ابتدای سال لایروبی شده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۶    
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، از امشب تا روز سه شنبه، افزایش غلظت آلاینده ها، افزایش شاخص های آلودگی هوا، کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای گروه های حساس و در صورت عدم مهار منابع آلاینده (ثابت و متحرک) در بعضی از ساعت ها در حد ناسالم برای تمام گروه ها پیش بینی می شود. ...
اکو فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از سکون هوا و افزایش غلظت آلاینده های جوی در اراک، اصفهان، تبریز، ارومیه، کرج و تهران خبر داد و اعلام کرد: بارش پراکنده باران در ارتفاعات زاگرس مرکزی، جنوب غرب کشور و ارتفاعات یزد و کرمان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سازمان هواشناسی از سکون هوا و افزایش غلظت آلاینده های جوی در اراک، اصفهان، تبریز، ارومیه، کرج و تهران خبر داد و اعلام کرد: بارش پراکنده باران در ارتفاعات زاگرس مرکزی، جنوب غرب کشور و ارتفاعات یزد و کرمان پیش بینی می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۰    
پنجشنبه روز مخاطره آمیزی در بخش های جنوب غربی کشور بوده و با بارش های شدیدی در این مناطق همراه خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سازمان هواشناسی سامانه بارشی جدید مناطقی از غرب و جنوب غرب کشور و استان هایی همچون همدان، شرق کرمانشاه، لرستان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، غرب اصفهان را تحت تاثیر قرار می دهد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره منطقه ای گوهر فاطمی نزاجا با حضور استان های لرستان، کرمانشاه و خوزستان در 2 سطح کارکنان پایور و خانواده های آنان به میزبانی قرارگاه منطقه ای جنوب غرب کشور در اهواز برگزار شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۳:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نسبت به بارش باران، برف و وزش باد شدید در پنج استان کشور هشدار داد. مهدی ولی پور در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی نسبت به بارش شدید باران ...
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی جمعه با ورود سامانه بارشی به جنوب غرب کشور شاهد بارش باران در بیشتر مناطق کشور هستیم. امروز در جنوب استان های فارس ،خوزستان کهگیلویه و بویر احمد و سیستان و بلوچستان برخی مناطق کرمان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۸:۴۵   + ۵۰ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی جمعه با ورود سامانه بارشی به جنوب غرب کشور شاهد بارش باران در بیشتر مناطق کشور هستیم.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از روز جمعه تا یکشنبه سامانه بارشی شدیدی، مناطقی از غرب و جنوب غرب کشور را تحت تاثیر قرار می دهد که می تواند باعث جاری شدن روان آب ها و آبراهه ها در برخی مناطق شود، اما شدت سیل حاصل از این بارندگی ها ...
بانی فیلم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۵:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی، از راه اندازی دوباره جشنواره های تئاتر منطقه ای، پس از 9 سال تعطیلی خبر داد. او با اشاره به برپایی چهار جشنواره منطقه ای تئاتر در کشور، اعلام کرد استان کرمانشاه، میزبان جشنواره منطقه ای شمال غرب، غرب و جنوب غرب کشور خواهد بود. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
با توجه به هشدارهای هواشناسی که در رابطه با احتمال بارش سنگین باران و سیلاب و در ارتفاعات برف صادر شده مسافران حتما پیش از عزیمت از آخرین وضعیت جاده ها مطلع شوند. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: به دلیل مهیا بودن شرایط برای انتقال گردوخاک در کشور عراق و انتقال به مناطق غرب و جنوب غرب کشور طی دو روز آینده احتمال تحت تأثیر قرار گرفتن استان و کاهش دید افقی و کیفیت هوا دور از انتظار نیست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی شرایط جوی امروز را برای تشکیل توده گردوخاک در کشور عراق فراهم دانست و پیش بینی کرد: این پدیده به استان های مرزی کشور از جمله در غرب و جنوب غرب کشور انتقال یابد.
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به بارش باران در 10 استان کشور طی امروز، از تداوم بارش ها در برخی نقاط کشور تا سه شنبه خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۳۶ سایت دیگر  
ضیاییان درباره وضعیت آب و هوای تهران نیز گفت: امروز پنجشنبه پنجم آبان ماه هوای تهران نیمه ابری، همراه با افزایش ابر و گاهی وزش باد خواهد بود. بیشینه و کمینه دما 24 و 13 درچه سانتی گراد است. فردا جمعه نیز هوای تهران کمی ابری در بعد ازظهر نیمه ابری همراه با گاهی بارش پراکنده و وزش باد شدید است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
نخستین همایش بزرگ نخل در نوار مرزی جنوب غرب کشور با هدف تجلیل از کشاورزان، باغداران و نخل داران مناطق مرزی خوزستان برگزار شد.
سلام نو / روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان غذا و داروی کشور درباره کمبود دارو در کشور گفت: این مشکل در روزهای آتی به حداقل ممکن خواهد رسید .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۳    
ایسنا/خوزستان اولین مرکز آزمون بین المللی تافل و GRE جنوب غرب کشور در اهواز افتتاح شد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۰۵:۰۶    
به گزارش جام جم آنلاین ، بیشتر سد های کشور شرایط مناسبی ندارند از سد کرخه بگیرید تا اکباتان در همدان. تغییر اقلیم و سوء مدیریت در منابع آب دست به دست هم داده اند و در بیشتر استان های کشور شرایط نامناسبی را ایجاد کرده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرمانده قرارگاه منطقه ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور گفت : به مناسبت میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)آئین اهدا جهیزیه با عنوان "هدیه های آسمانی" به 30 زوج جوان از سربازان قرارگاه منطقه ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده به دلیل وزش باد شدید روی عراق و شکل گیری توده گرد و خاک و احتمال نفوذ آن به مرزهای غربی کشور، کاهش دید و کاهش کیفیت هوا در برخی نقاط غرب و جنوب غرب کشور دور از انتظار نیست.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا تاکید کرد: امروز ( پنجشنبه 21 مهر) در بعضی ساعات در جنوب و جنوب غرب کشور وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام شدت بارش در استان های شمالی از صاعقه و آب گرفتگی در شمال و شمال غرب کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا وضعیت جوی کشور طی روزهای آتی را تشریح کرد و گفت: امروز ( پنجشنبه 21 مهر) در بعضی ساعات در جنوب و جنوب غرب کشور وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود. همچنین نفوذ گرد و غبار به برخی از این مناطق دور از انتظار نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه منطقه ای ارتش در جنوب غرب کشور گفت: آمده ایم تا وحدت نیروهای مسلح را به همگان نشان دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرمانده قرارگاه منطقه ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور ، ایجاد آشوب و ناامنی را توطئه دشمن برای تضعیف نظام اسلامی عنوان کرد و گفت: دشمنان تلاش می کنند انقلاب را تضعیف کنند و در این راه امنیت را نشانه رفته تا با تزلزل در آن توان دفاعی ما را کاهش دهند.
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به تصویب برنامه عملیاتی طراحی و ساخت 120 فروند بویه پلی اتیلن جهت بنادر حوزه جنوب غرب کشور گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۴    
ایلام - ایرنا - مقام ارشد آجا در جنوب غرب کشور گفت: تببین بیش از پیش ارزش های دفاع مقدس برای جامعه و بویژه نسل جوان بیمه کننده نظام در مقابل همه حوادث است.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران اضافه کرد:امروز (11 مهرماه) در نوار غربی و جنوب غرب کشور افزایش سرعت وزش باد و نفوذ گرد و غبار از کشور عراق دور از انتظار نیست.به گفته ضیاییان امروز دریای خزر مواج است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از به بارش باران و کاهش دما در سه استان و نفوذ گرد و غبار به نوار غربی کشورو جنوب غرب کشور خبر داد.