چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۳:۴۹Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنوب غرب کشور»

رهیاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
امیر سرتیپ دوم حمزه بیدادی گفت: نیرو های لشکر 92 زرهی مستقر در مرز های جنوب غرب کشور با کشور عراق، در درگیری با اشرار و قاچاقچیان، موفق به کشف 16 عدد برنو جنگی دوقبضه در منطقه فکه شدند.
اول فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود 2 سامانه بارشی به کشور طی هفته جاری خبر و نسبت به آب گرفتگی معابر، احتمال طغیان آب رودخانه ها و مسیل ها هشدار داد. به گزارش اول فارس ، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در شمال شرق، شرق، جنوب و جنوب غرب کشور ابرناکی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرمانده قرارگاه منطقه ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی خود باید در همه مولفه ها در منطقه و جهان الگو باشد گفت: ارتش جمهوری اسلامی برای الگو بودن، به تربیت نیروی انسانی تراز انقلاب و کاهش جرایم در این سازمان اهتمام جدی دارد.
مرکز مدیریت راه های کشور از کاهش 7.7 درصدی تردد در جاده های مواصلاتی طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
امروز به تدریج سامانه بارشی از غرب و شمال غرب وارد کشور شده و در 6 استان کشور سبب بارش برف و باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۴:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
اهواز- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: پیوند قلب انجام شده دومین پیوند موفقیت آمیز قلب در جنوب غرب کشور است که با توانمندی کادر مجرب پیوند اعضای دانشگاه در صورت گرفت.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ،” فرهاد علیدوستی” ضمن اعلام این خبر گفت :راکتور 50 مگاوار سر خط انتقال چهارصدکیلوولت مسجدسلیمان- گلپایگان بدلیل بروز محدودیتهای فنی شبکه با ابلاغ مدیریت شبکه برق ایران با تلاش شبانه روزی نصب و راه اندازی شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۲۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اندیمشک-ایرنا-فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور با بیان اینکه سردار سلیمانی شخصیت ماندگار تاریخ است گفت: حاج قاسم برای دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب اسلامی با نهایت اخلاص و اعتقاد تلاش کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور گفت: نقش برجسته و موثر سردار قاسم سلیمانی در مدیریت میدان های نبرد و خدمت به مردم باید به الگویی برای تمامی مسئولان و رهروان این شهید والامقام تبدیل شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی کشور، از افزایش شدت بارش ها در استان های جنوبی و جنوب شرق کشور و کاهش شدت بارندگی در جنوب غرب کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۶    
کارشناس سازمان هواشناسی کشور، از افزایش شدت بارش ها در استان های جنوبی و جنوب شرق کشور و کاهش شدت بارندگی در جنوب غرب کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو حوضه های آبریز جنوب شرق، جنوب و جنوب غرب کشور در حوضه های آبریز درجه سه شاهد بارش خواهند بود که به تدریج از میزان بارش ها در این حوضه ها کاسته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۵:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- فرمانده قرارگاه منطقه ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور با توجه به مأموریت ارتش در حفظ ارضی و جذب نیرو گفت: محوری ترین برنامه گزینش و پذیرش در ارتش، جذب نیروهای کیفی است.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۴۵ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به بارش برف و باران در 10 استان طی امروز (9 دی ماه) از تداوم آلودگی شهرهای پرجمعیت تا سه روز آینده خبرداد. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۰:۳۵    
کارشناس هواشناسی گفت: با ورود سامانه بارشی به جنوب غرب کشور در برخی استان ها بارش برف و باران پیش بینی می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۰۳:۲۸    
کارشناس هواشناسی گفت: امشب با ورود سامانه بارشی به جنوب غرب کشور در برخی استان ها بارش برف و باران پیش بینی می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۲۳:۰۱    
کارشناس هواشناسی گفت: امشب با ورود سامانه بارشی به جنوب غرب کشور در برخی استان ها بارش برف و باران پیش بینی می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۲۳:۰۱    
اقتصادنیوز: کارشناس هواشناسی از ورود سامانه بارشی به جنوب غرب کشور و بارش برف و باران در برخی از استان ها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امشب با ورود سامانه بارشی به جنوب غرب کشور در برخی استان ها بارش برف و باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۰    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از بامداد امروز سامانه بارشی از سمت جنوب غرب وارد کشور شد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات ضمن اشاره به فعالیت سامانه بارشی در جنوب و جنوب غرب کشور از بارش برف و باران در 10 استان طی امروز (8 دی ماه) خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات ضمن اشاره به فعالیت سامانه بارشی در جنوب و جنوب غرب کشور از بارش برف و باران در 10 استان طی امروز (8 دی ماه) خبر داد.
کارشناس هواشناسی گفت: امشب با ورود سامانه بارشی به جنوب غرب کشور در برخی استان ها بارش برف و باران پیش بینی می شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از روز چهارشنبه یک سامانه بارشی وارد کشور خواهد شد که مناطقی از استان های غرب و جنوب غرب کشور را فراخواهد گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۲۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از جنوب غرب کشور در برخی استان ها بارش باران و در مناطق کوهستانی بارش برف پیش بینی می شود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۰:۴۶    
سازمان هواشناسی از ادامه پایداری هوای سرد در اغلب مناطق کشور خبر داد و اعلام کرد: بارش ها موقتا کم، اما از چهارشنبه با ورود سامانه جدید بارشی، جنوب و جنوب غرب کشور بارانی خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۵:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه پایداری هوای سرد در اغلب مناطق کشور خبر داد و گفت: بارش ها موقتا کم می شود اما از روز چهارشنبه با ورود سامانه جدید بارشی، جنوب و جنوب غرب کشور بارانی خواهد بود.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، کبری رفیعی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز برای استان های واقع در شمال غرب، غرب و جنوب غرب کشور و همچنین دامنه های جنوبی البرز نظیر استان های تهران ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۰:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش باران و برف در پنج روز آینده در کشور تداوم دارد، ضمن آنکه از روز چهارشنبه سامانه جدیدی وارد کشور می شود. فریبا گودرزی امروز (دوشنبه) افزود: امروز در استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب کشور و نیز دامنه ها و ارتفاعات جنوبی البرز در استان های قزوین ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۲:۰۴    
ایسنا نوشت: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در جاده های پنج استان کشور خبرداد.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بارش رحمت الهی که از جمعه شب در بیشتر نقاط استان خوزستان شروع شده باعث خرسندی مردم استان به خصوص کشاورزان و دامداران شد. بارش ها که در نقاط سردسیر و مرتفع شمال شرق خوزستان به صورت برف گزارش شده بنابر پیش بینی هواشناسی تا روز سه شنبه با شدت و ضعف در استان ادامه خواهد داشت. ...
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی بعد از ظهر امروز (25 آذرماه) از بارش برف در شمال شهر تهران طی روزهای آتی خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای جمعه و شنبه پیشِ رو در استان های شمال غرب، غرب و جنوب غرب کشور و دامنه جنوبی البرز مرکزی بارش باران، وزش باد شدید موقت، رعد و برق و در ارتفاعات و نقاط سردسیر شمال غرب، زاگرس مرکزی و البرز مرکزی بارش برف داریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فعالیت سامانه بارشی از روز جمعه (26 آذرماه) در کشورمان آغاز خواهد شد و طبق پیش بینی موسسه تحقیقات آب، بیشترین میزان بارش درحوضه های آبریز غربی و جنوب غرب رخ خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۵   + ۴۹ سایت دیگر  
امروز در مناطقی از غرب، جنوب غرب و دامنه های جنوبی البرز، رگبار باران و گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۱    
مدیر سازمان اموال و املاک کوثر در جنوب غرب کشور با خانواده های شاهد شوشتر دیدار و از آنها تقدیر کرد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۳    
سرهنگ محسن بیوک جانشن و معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی از منطقه پدافند هوایی جنوب غرب بازدید و با کارکنان عقیدتی و ستاد این منطقه دیدار کرد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
خوزستان - امیر آهن جان مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز با سردار احمد خادم سید الشهدا فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
جهادگران قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور با یاری سیل زدگان در شهرستان شوشتر رفتند .
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش بارش ها در استان های کهگیلویه و بویر احمد، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و شمال بوشهر خبر داد. به گزارش شفقنا، فریبا گودرزی ...
برترین ها / مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از تداوم آلودگی هوای شهر های پرجمعیت و بارش باران در 14 استان طی امروز (30 آبان ماه) خبر داد. ...
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۸:۲۶   + ۳۳ سایت دیگر  
امروز بارندگی، وزش باد شدید موقت، گاهی رعد و برق در استان های خوزستان، ایلام، همدان، مرکزی، لرستان، بوشهر، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، کرمانشاه، غرب خلیج فارس، تهران، کرج، قزوین، اصفهان و زنجان رخ خواهد داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
شهریار گراوندی در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد وضعیت قطع گاز واحدهای تولیدکننده سیمان، اظهار کرد: از روز سه شنبه هفته گذشته گاز کارخانجات سیمان در شمال، غرب، مرکز و جنوب غرب کشور شد و فقط کارخانجات در جنوب به دلیل پایین بودن مصرف گار در آن بخش از کشور، قطع نشده است. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۵۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی بعدازظهر امروز خبر و نسبت به آبگرفتگی معابر، وقوع سیلاب و بارش تگرگ در 18 استان هشدار داد.
کارشناس هواشناسی گفت: از بعدازظهر فردا با نفوذ سامانه بارشی جدید، بارش در جنوب غرب کشور شروع خواهد شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۳:۳۴    
کارشناس هواشناسی گفت:روز یکشنبه با ورود سامانه بارشی به جنوب غرب کشور در استان های واقع در جنوب غرب، غرب استان فارس، شمال بوشهر و غرب اصفهان بارش پیش بینی می شود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز یکشنبه 30آبان با ورود سامانه بارشی به جنوب غرب کشور در استان های واقع در غرب و جنوب غرب، استان فارس، شمال بوشهر و غرب اصفهان بارش خواهیم داشت.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز درباره جزئیات درمان و فوت سجاد رزمجو خواننده لر زبان که شامگاه دوشنبه بر اثر جراحات ناشی از انفجار کپسول گاز در بیمارستان سوانح سوختگی شیراز درگذشت، توضیحاتی ارائه کرد. ...