سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۱:۳۷Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب و هوای کشور»

پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
روز جمعه از سمت غرب سامانه بارشی جدیدی وارد کشور شده و 20 استان را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
دمای هوا تا پایان هفته در شمال شرق بین 6 تا 10 درجه کاهش می یابد.آسمان تهران نیمه ابری در بعدازظهر افزایش ابر، وزش باد و بارش پراکنده پیش بینی شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی و آب و هوای کشور از بارش باران در 7 استان نیمه شمالی کشور خبر داد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از فردا (پنچشنبه) تا یکشنبه کاهش دمای قابل توجه در نیمه شمالی کشور پیش بینی می شود و بیشترین بارش های امروز در گیلان، غرب مازندران، شرق اردبیل، شمال زنجان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و شمال فارس خواهد بود. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۳۴ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش شدید باران در 11 استان کشور طی امروز و فردا (21 و 22 آبان) خبر داد و گفت: دمای هوا نیز در برخی مناطق کشور بین 5 تا 8 درجه سانتیگراد کاهش می یابد. ...
امین حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فریبا گودرزی روز دوشنبه درباره وضعیت آب و هوای کشور به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: امروز در استان های واقع در نیمه غربی کشور بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت ادامه دارد. ...
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۹    
کارشناس هواشناسی آخرین وضعیت آب و هوای کشور را اعلام می کند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، کارشناس هواشناسی در گفتگویی اظهار داشت: بارش باران در شمال غرب کشور و سواحل غربی ...
گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۷:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: پایتخت، شنبه شب بارانی و خنک می شود، از یکشنبه وزش باد و کاهش دما در تهران رخ می دهد و کاهش دما دوشنبه نیز تداوم خواهد یافت.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۱۹    
نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در این فیلم آخرین گزارش از وضعیت آب و هوای کشور را مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
جوی آرام در اغلب مناطق کشور حاکم است.آسمان تهران صاف همراه با غبار محلی در برخی ساعات پیش بینی شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی چند روز آینده در اکثر مناطق کشور جو آرام است، گفت: در شهرهای پر جمعیت و صنعتی شاهد افزایش آلاینده های جوی خواهیم بود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی های سازمان هواشناسی تا اواسط هفته آینده غلظت آلاینده های جوی در شهر های صنعتی و پرجمعیت افزایش می یابد.
کبرا رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به تشریح وضعیت آب وهوای کشور پرداخت و اظهار کرد: از امروز تا روز یکشنبه هفته آینده در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایداری خواهیم داشت و همین شرایط سبب خواهد شد که بر میزان غلظت آلایندگی های جوی در شهرهای صنعتی ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور وزش باد شدید و در شمال شرق کشور کاهش 5 تا 8 درجه ای دمای هوا پیش بینی می شود.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۷   + ۴۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای آخرین وضعیت آب و هوای کشور را شرح داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۱۷    
کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
امین حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی وضعیت آب و هوای کشور طی پنج روز آینده را تشریح و از افزایش غلظت آلاینده های هوا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
در مناطقی از شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید گاهی با گرد و خاک پیش بینی می شود.آسمان تهران صاف همراه با غبار محلی پیش بینی شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی وضعیت آب و هوای کشور را تا 5 روز آینده آرام پیش بینی کرد.
فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب وهوای کشور را تشریح کرد.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۳   + ۶۲ سایت دیگر  
امروز بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید در شرق کردستان وکرمانشاه، سواحل خزر، دامنه های زاگرس مرکزی، در استان های اصفهان و لرستان، تهران و زنجان پیش بینی می شود.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه طی امروز و فردا (17 و 18 مهر) بارش در ارتفاعات البرز و زاگرس به صورت برف خواهد بود، از بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و کاهش محسوس دما در برخی مناطق کشور از امروز (17 مهر) خبر داد. ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۴   + ۵۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه طی امروز و فردا (17 و 18 مهر) بارش در ارتفاعات البرز و زاگرس به صورت برف خواهد بود، از بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و کاهش محسوس دما در برخی مناطق کشور از امروز (17 مهر) خبر داد. ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۴   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام بارش باران و برف 4 روزه در اکثر مناطق کشور از کاهش 4 تا 8 درجه ای دما در برخی استان ها خبر داد.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۳۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: امروز رگبار شدید باران و رعد و برق در گیلان، البرز، تهران، مرکز و نیمه شمالی آذربایجان غربی، نیمه شمالی آذربایجان شرقی، اردبیل و مازندران پیش بینی می شود. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۶:۵۵    
خبرگزاری میزان _ صفحه اینستاگرامی unitednations نوشت: این تصاویر نفس گیر از آسمان های هنگ کنگ، کرواسی، مقدونیه شمالی و نیجریه برای مسابقات تقویم سازمان جهانی هواشناسی 2021 گرفته شده است. سایت سازمان جهانی هواشناسی برای امتیازدهی به شرکت کنندگان تاکنون باز است. ⠀ آسمان هنگ کنگ آسمان کرواسی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۲۷    
مدیر کل دفتر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گزارش پیش بینی وضعیت آب و هوای کشور را اعلام کرد.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
امین حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: در مناطق شمالی کشور تا پایان هفته شاهد بارش باران خواهیم بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۳    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی طی سه روز آینده برای ارتفاعات تهران افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی کرد.
کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
الف   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
امروز و فردا در پاره ای از نقاط آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، غرب مازندران بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
خانم معصومه احمدی با اعلام این مطلب افزود: طبق آخرین اطلاعات و آمار های هواشناسی روز های نسبتا آرامی را پیش رو داریم و فقط در نوار شمالی کشورمان بارندگی به شکل رگبار و رعد و برق و وزش باد در ساعات بعد از ظهر انتظار می رود. ...
فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۴۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی با پیش بینی رگبار باران و رعدوبرق طی امروز تا سه شنبه آینده در 10 استان از افزایش 3 تا 6 درجه ای دما در سواحل شمالی کشور خبر داد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۱    
فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور در مورخ 17 شهریور را تشریح کرد.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی امروز در سواحل شمالی و مناطق غربی کشور بارش شدید باران پیش بینی می شود.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی بابیان اینکه فردا برای برخی از مناطق شمال غرب، سواحل غربی دریای خزر، ارتفاعات البرز غربی و مرکزی و ارتفاعات زاگرس مرکزی در برخی ساعات بارش باران گاهی همراه با رعد وبرق و وزش باد شدید پیش بینی می شود افزود ...
کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۴:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه آسمان تهران در چهار روز آینده صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود، گفت: در سه روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه زابل و وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود. ...