جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۲:۲۹Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب و هوای کشور»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۸:۲۹    
اقتصادنیوز: مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی درباره آخرین وضعیت آب و هوای کشور توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۴۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور از آغاز بارش برف، باران، وزش باد و کاهش دما طی روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۵    
کارشناس سازمان هواشناسی از جو آرام و پایدار در بیشتر نقاط کشور تا روز پنجشنبه خبر داد و گفت: از اواخر هفته با ورود یک سامانه بارشی بیشتر نقاط نیمه شمالی بارش خواهند داشت.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور خبر داد و گفت: از روز چهارشنبه (پس فردا) مجددا بارندگی در کشور آغاز می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش پراکنده برف، باران و وزش باد شدید موقتی در برخی مناطق تا آخر هفته خبر داد و برای 3 کلانشهر کشور هشدار صادر کرد.
کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش آلاینده های جوی در شهرهای تهران، کرج و اصفهان تا روز سه شنبه و ناسالم بودن هوای برای همه گروه های سنی خبر داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
وضعیت آب و هوای کشور برای امروز چهارشنبه 29 دی ماه منتشر شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰    
سازمان هواشناسی اعلام کرد: سامانه بارشی فعلی فردا از شرق کشور خارج می شود اما سرمای هوا تا پایان هفته با ورود سامانه ای دیگر ادامه خواهد داشت.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۷۷ سایت دیگر  
برترین ها: در حالی سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی هفته جاری برای تهران بارش برف و باران پیش بینی کرده که سخنگوی اورژانس کشور از کشته و مصدومیت 4 نفر در پی ریزش بهمن در آزادراه تهران شمال خبر داده است. ...
سازمان هواشناسی شدت بارش ها در شرق هرمزگان و جنوب کرمان، گیلان، غرب مازندران، نیمه جنوبی اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، ایلام و ارتفاعات شمال خوزستان است؛
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: برف و باران همراه با کاهش محسوس دما، این هفته بیشتر مناطق کشور را در بر می گیرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
روز جمعه (24دی) گستره فعالیت سامانه بارشی شمال غرب، غرب، جنوب غرب، سواحل خزر، استان های واقع در جنوب البرز مرکزی شامل تهران، البرز و قزوین و برخی از مناطق استان کرمان را در بر خواهد گرفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن تشریح وضعیت آب و هوای کشور در هفته آتی، در عین حال از کاهش تدریجی دما در اغلب مناطق کشور از روز جمعه 24 دی ماه خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش آلاینده های جوی امروز و فردا در شهر های صنعتی خبر داد و گفت: از فردا عصر با ورود یک سامانه بارشی، استان های غربی کشور شاهد بارش برف و باران خواهند بود.
رادیو پیام   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
امین حسین نقشینه امروز درباره وضعیت آب و هوای کشور ایرنا افزود: امروز همچنین با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر، در استان های ساحلی خزر بارش پراکنده داریم. ...
اقتصاد آنلاین / تین نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۳:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از فردا تا دوشنبه 20 دی در اغلب نقاط کشور جوی پایدار حاکم است که در شهرهای صنعتی و پرجمعیت موجب افزایش غلظت آلاینده های جوی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در اکثر نقاط کشور جوی آرام داریم که شرایط را برای افزایش غلظت آلاینده ها در شهر های پرجمعیت صنعتی نظیر تهران، کرج و تبریز، فراهم می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
مهر : صادق ضیائیان با بیان اینکه از روز جمعه تا دوشنبه در اکثر نقاط کشور جوی پایدار پیش بینی می شود، گفت: این روند در شهرهای صنعتی و پرجمعیت با افزایش غلظت آلاینده ها همراه خواهد بود.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن توضیح درباره وضعیت آب وهوای کشور طی امروز و روزهای آینده از بارش برف و باران در 14 استان کشور خبر داد و گفت: در برخی از مناطق کشور بارش ها به صورت برف است و توصیه می شود مسافران در این محورها حتما خودروهایشان به تجهیزات زمستانی مجهز باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بنابر آخرین پیش بینی ها شدت بارندگی های شنبه، در نوار جنوبی کشور است و موج پرقدرت تری از بارش ها یکشنبه وارد می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۰۸:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
صادق ضیائیان درباره آخرین وضعیت جوی کشور گفت: امروز سامانه بارشی در استان های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، لرستان، بوشهر، فارس، هرمزگان، ایلام ...
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۳   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اعلام کرد که طی امروز و فردا در مناطقی از کشور بارش برف و باران و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: علاوه بر ورود سامانه بارشی جدید از فردا به کشور، روز چهارشنبه نیز یک سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب وارد کشور می شود که باعث بارش برف و باران در مناطقی از شمال غرب و غرب کشور خواهد شد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۹:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به سرمازدگی محصولات کشاوزری برخی استان ها از بارش های "خوب" برای نیمه غربی کشور طی اواخر هفته و اوایل هفته آینده خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۰۹:۲۱   + ۵۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش 4 روزه باران و برف در برخی استان ها و افزایش آلاینده های جوی طی 5 روز آینده در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه وشهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۳   + ۴۰ سایت دیگر  
ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز (پنجشنبه) در بیشتر نقاط کشور بارش باران و در ارتفاعات برف پیش بینی می شود. کبری رفیعی اظهار داشت: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیشیابی، امروز گستره فعالیت سامانه ای شمال غرب، غرب، جنوب غرب، استان های ساحلی خزر، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز ...
رادیو پیام   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
بارش برف و باران از پایان هفته آغاز می شود کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از اواخر روز چهارشنبه و شروع بارش باران و برف در غرب کشور خبر داد و گفت: از امروز تا چهارشنبه نیز با افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی مواجه هستیم. ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام کردن آب و هوای کشور در وضعیت نارنجی و زرد نسبت به تشدید فعالیت سامانه های سرد بارشی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۲:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی درباره وضعیت آب و هوای کشور در روزهای آینده توضیحاتی داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۰:۲۷   + ۵۳ سایت دیگر  
با ورود سامانه جدید از سه شنبه آب و هوای کشور دچار تغییر می شود و بارش باران و برف در شمال غرب، غرب، دامنه ها و ارتفاعات البرز و سواحل دریای خزر آغاز خواهد شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۸   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و برف و وزش باد شدید موقتی در 15 استان کشور طی 24 ساعت آینده خبر داد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، با پایان فعالیت سامانه بارشی از اواخر وقت امروز، پایداری هوا موجب بازگشت آلودگی به کلان شهرها و شهرهای صنعتی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه خواهد شد. تهران – اقتصادبرتر – 17 آبان 1400 ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۱:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه بارندگی در نیمه ابتدایی هفته در دامنه های جنوبی البرز، سواحل خزر، مرکز و جنوب زاگرس خبر داد و گفت: امروز استان های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی هم به مناطق دارای بارش اضافه شدند. ...
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه وشهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۱۶:۱۵    
آغاز فصل پاییز در ایران مصادف با ورود پرندگان مهمان به استان های مختلف است. پرندگانی که از مناطق سردسیر برای گذراندن فصل سرما به مناطق خوش آب و هوای کشور می آیند که چهار فصل دارد و می توانند نقطه ای دنج برای خود پیدا کرده و مدتی را در آن سپری کنند ...
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
امروز شاهد تشدید بارندگی در گیلان و مازندران هستیم. همچنین در نیمه شرقی آذربایجان شرقی، اردبیل، گلستان، خراسان شمالی بارندگی ادامه دارد.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور در سومین روز از آبان ماه گفت: تهران برای امروز آسمانی صاف همراه با وزش باد خواهد داشت و بیشینه دمای ایستگاه مهرآباد 25 درجه سانتی گراد را نشان می دهد.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۴    
وقایع استان در گفت و گو با یک کارشناس محیط زیست و رئیس اداره حفظ کاربری اراضی جهاد کشاورزی استان مرکزی عوامل موثر در تغییر کاربری اراضی جنگلی و کشاورزی استان را بررسی می کند پای بی پولی در میان است فاطمه چاپاری ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۰    
صادق ضیاییان رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به بارش باران و کاهش تدریجی دما در نوار شمالی کشور، همچنین از افزایش وزش باد در 5 استان کشور خبر داد.
598   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی برای روزهای یکشنبه تا سه شنبه در استان های گیلان و برخی نقاط اردبیل و شمال آذربایجان شرقی بارش پراکنده انتظار می رود
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۲۷    
کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
598   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۴۵ سایت دیگر  
دمای هوا امروز و فردا در شمال شرق کشور بین 8 تا 10 درجه کاهش می یابد و دریای خزر تا صبح دوشنبه با توجه به وزش باد شدید مواج خواهد بود.