جمعه ۰۸ اسفندساعت ۲۱:۴۹Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب و هوای کشور»

کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سامانه بارشی از جنوب وارد کشور و روز چهارشنبه در مناطق جنوب، جنوب غرب و برخی مناطق مرکزی کشور باعث رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید و در مناطق سردسیر و ارتفاعات باعث بارش برف می شود.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود دو سامانه بارشی طی امروز و چهارشنبه از سمت شمال غرب و جنوب غرب کشور خبر داد که پیامد آن آغاز بارش ها در نیمی از کشور است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۰    
در هجدهمین قسمت پادکست رادیو ایسنا به اوج گیری چندبارۀ کرونا در یک سالگی اعلام رسمی ورود این ویروس به ایران اشاره خواهیم کرد و بعد از آن هم کمی درمورد ادامه حواشی مربوط به ترور شهید محسن فخری زاده خواهیم پرداخت و در پایان هم از وضعیت این روزهای آب و هوای کشور غافل نشده ایم.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۷    
خرید ویلا در حال حاضر به عنوان یکی از روش های مناسب برای تهیه مسکن در شمال کشور و همچنین سرمایه گذاری پر سود محسوب می شود. از زمان های نه چندان دور خرید و فروش ویلا در بسیاری از مناطق خوش آب و هوای کشور همچون شمال با استقبال خوبی روبرو بوده و همه روزه افراد بسیاری جهت انجام آن اقدام می نمودند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۴۳ سایت دیگر  
رکنا: بنا به پیش بینی کارشناس هواشناسی، آسمان کشور از اواخر هفته آتی ابری و و بارانی خواهد شد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: تا پایان هفته جوی آرام و پایدار و در طی روز آسمانی صاف و آفتابی را در غالب مناطق کشور پیش رو خواهیم داشت. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: آخرین وضعیت آب و هوایی کشور در 5 روز آینده اعلام شد.
اقتصاد آنلاین / اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از افزایش آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت طی امروز و فردا و بارش برف و باران طی پنجشنبه و جمعه در برخی مناطق کشور خبر داد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۲   + ۳۶ سایت دیگر  
رکنا: اداره کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی وضعیت آب و هوای کشور را پیش بینی کرد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا: با ورود سامانه بارشی در مناطق غربی و دامنه های البرز با بارش برف و باران مواجه خواهیم بود.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۸:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: پیش بینی می کنیم از امروز تا یکشنبه دمای هوا در استان های ساحلی خزر تا 10 درجه و در شمال غرب تا 8 درجه کاهش پیدا کند. مرتضی ضرابی با اشاره به سامانه بارشی که دیروز از شمال غرب وارد کشورمان شده اشاره کرد و افزود: این سامانه امروز ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۸   + ۲۹ سایت دیگر  
تا روز پنج شنبه آسمانی صاف همراه با افزایش دما در اغلب نقاط کشور خواهیم داشت. از پنج شنبه سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور می شود و سبب بارش برف و باران پراکنده در این مناطق می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم وزش بادهای شدید طی امروز و فردا در نوار شرقی کشور و افزایش آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت از اواسط هفته خبر داد. ...
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به احتمال وقوع بهمن، لغزندگی و یخ زدگی معابر و جاده ها در دامنه های البرز از برقراری پایداری جوی از فردا و افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد. ...
برترین ها / اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۶۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف، باران و وزش باد شدید طی امروز و فردا در 17 استان خبر و نسبت به وقوع بهمن در دامنه های البرز هشدار داد. ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از نفوذ جریان سرد به کشور خبر داد و اظهار کرد که از امروز به تدریج کاهش محسوس دما را در سراسر کشور خواهیم داشت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت راه و شهرسازی ...
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۵۸ سایت دیگر  
براساس آخرین نقشه های هواشناسی امروز بارش برف و باران گاهی وزش باد شدید در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و غرب کردستان و به صورت پراکنده در گیلان و مازندران رخ خواهد داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور آخرین وضعیت آب و هوای کشور را پیش بینی کرد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۴    
ادارات شهرستان های اراک، شازند، به دلیل آلودگی شدیدِ هوا امروز تعطیل است. ▫️هوای تهران هم همچنان ناسالم است،شاخص کیفیت هوا در حال حاضر، از مرز صد و پنجاه، یعنی ناسالم، برای همه گروه ها، عبور کرده است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا: امین حسین نقشینه درباره وضعیت آب و هوای کشور افزود: در پنج روز آینده، جوی آرام و پایدار را در کشور خواهیم داشت که پتانسیل غلظت آلاینده ها را در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش خواهد داد. ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا: فریبا گودرزی درباره وضعیت آب و هوای کشور گفت: در 5 روز آینده آسمانی صاف و جوی آرام در اغلب مناطق کشور حاکم است که با توجه به این وضعیت در شهرهای پرجمعیت و صنعتی افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا انتظار می رود. ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی گفت: براساس مدل های اقلیمی جو ایران تا شش هفته آینده کماکان کم بارش و پایدار خواهد بود. از این رو دور از انتظار نیست که مشکل آلودگی هوا در کشور ادامه داشته باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
براساس آخرین نقشه های هواشناسی امروز در مازندران، گلستان و برخی مناطق خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی باران و در ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی بارش پراکنده برف پیش بینی می شود.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده برف و باران در برخی مناطق کشور طی امروز و فردا (16 و 17 دی) خبر داد. به گزارش گروه محیط زیست اول فارس ، صادق ضیاییان با اشاره به اینکه امروز (16 دی) در استان های مازندران، گلستان ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۸:۴۹    
کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۱۷    
فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
الف   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام جو آرام و آسمان صاف طی 5 روز آینده برای اکثر مناطق از افزایش آلودگی در کلانشهرها و احتمال ریزش بهمن در برخی مناطق کشور خبر داد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۵۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی در بیشتر مناطق کشور کاهش تدریجی دما پیش بینی می شود و در ارتفاعات زاگرس جنوبی احتمال ریزش بهمن وجود دارد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به بارش برف و کولاک در برخی استان ها از افزایش 5 تا 7 درجه ای دما در برخی مناطق و افزایش آلایندگی هوا در شهرهای صنعتی خبر داد. ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۷:۴۹    
دمای تهران در 24 ساعت آینده در سردترین ساعات به 4 درجه زیر صفر خواهد رسید ▫️ دمای هوا فردا در بخش های شمال شرق، شرق و بخش های جنوب شرق کشور 7 تا 12 درجه کاهش خواهد داشت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۵    
آخرین وضعیت آب و هوای کشور و پیش بینی روزهای آینده از زبان کارشناس هواشناسی صداو سیما را می بینید.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۶۹ سایت دیگر  
طی روز پنجشنبه با ادامه فعالیت سامانه بارشی در مناطق مختلف کشور بارش رخ خواهد داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۸:۱۹   + ۵۲ سایت دیگر  
امروز با ورود سامانه بارشی به کشور در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل،لرستان، چهارمحال و بختیاری،تهران، البرز، گیلان و غرب مازندران بارش باران و برف پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۸:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی از آغاز بارش برف و باران در 22 استان، گسترش بارش ها طی روزهای آینده و کاهش 5 تا 10 درجه ای دما خبر داد.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۸:۲۰   + ۴۷ سایت دیگر  
تا ظهر چهارشنبه در اغلب نقاط کشور جوی آرام پیش بینی می شود که موجب افزایش غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از آرامش و پایداری جو تا روز سه شنبه خبر داد و اظهار کرد که با ورود سامانه بارشی فعال از روز چهارشنبه، آخر هفته سراسر کشور به غیر از سیستان و بلوچستان بارانی و برفی می شود.
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا جوی آرام و پایدار را در بیشتر مناطق کشور پیش رو داریم.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
از امروز تا چهارشنبه با پایداری و سکون جو، بر غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در کلان شهر ها و شهرک های صنعتی افزوده خواهد شد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، از روز دوشنبه تا چهارشنبه آسمان بیشتر مناطق کشور صاف و بدون بارندگی خواهد بود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۴۵ سایت دیگر  
امروز غیر از استان های واقع در شمال غرب و استان سیستان و بلوچستان در اغلب مناطق کشور بارش داریم.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه های هواشناسی امروز با ورود سامانه بارشی از شمال غرب و شمال به کشور، کاهش دما و بارش برف و باران در این نواحی و همچنین سواحل خزر، دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق کشور پیش بینی می شود.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۰:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
امروز با ادامه فعالیت سامانه بارشی در بیشتر استان های کشور بارش باران پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۸:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
آسمان تهران روز چهارشنبه ابری، در بعدازظهر همراه با بارش باران پیش بینی می شود.