شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۸:۵۲Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان آب و برق»

معاون شبکه های آبیاری و زهکشی سازمان آب و برق خوزستان از راه اندازی ارتفاع سنج سد تنظیمی انحرافی کرخه پای پل خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۱    
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، فرهاد ایزدجو دوشنبه در آیین افتتاح دوازدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی رودخانه در سالن همایش های سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه آب رسانی به شهرها و روستاهای کشور در دستور کار دولت قرار گرفته است، افزود: طرح آب رسانی غدیر تامین کننده 52 درصد آب [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۷    
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا محمدعلی آخوندعلی شنبه در نشست خبری دوازدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی رودخانه در سالن سازمان آب و برق خوزستان افزود: ورشکستگی آبی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه کارون3 سازمان آب و برق خوزستان از تعمیر، راه اندازی و اتصال واحد شماره 2 این نیروگاه به شبکه کشور خبر داد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ مدیر کل دفتر اطلاعات و داده های منابع آب ایران از مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان به جهت انجام اقدامات موثر در راهبری پروژه پایلوت رصد خانه ملی آب قدر دانی کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
طرح مشترک پژوهشی مدیریت تحقیقات سازمان آب و برق خوزستان و دانشگاه خاتم الانبیا بهبهان در مجموعه طرح های صنعتی برگزیده دانشگاه های کشور انتخاب شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان آب و برق خوزستان در دومین دوره جشنواره پژوهشی شهید فخری زاده، به عنوان پژوهشگر برتر استان خوزستان و پژهشگر شایسته تقدیر در گروه فنی و مهندسی انتخاب شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
با این حال، مجتبی گهستونی که روزنامه نگار و از فعالان میراث فرهنگی است، به ایلنا خبر داده که صبح روز 20 بهمن ماه، فعالیت بیل های مکانیکی سازمان آب و برق خوزستان برای ایجاد یک سیفون کانال آبی به طول 200 متر در محوطه باستانی آغاز شده است.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۲۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
نخستین مرکز مانیتورینگ شبکه های آبیاری در شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال سازمان آب و برق خوزستان با هدف رصد و پایش توزیع آب در بیش از 180 هزار هکتار از زمین های کشاورزی تحت پوشش شبکه های آبیاری دز و کرخه شمالی افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از آغاز اجرای طرح جامع تامین آب شهرهای شمال شرق خوزستان ( طرح فدک) از سد کارون سه خبر داد و گفت: با اجرای این طرح آب شرب هفت شهر و روستا با جمعیت 720 هزار نفر و اراضی کشاورزی به وسعت 20 هزار هکتار تامین خواهد شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به آغاز اجرای طرح آبرسانی فدک یا طرح جامع تأمین آب شهر های شمال شرق خوزستان از سد کارون 3 گفت: انتقال آب به این اراضی موجب رونق کشاورزی و کسب و کار، ایجاد عدالت اجتماعی و جلوگیری از مهاجرت در این مناطق است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۳    
فرماندار دشت آزادگان گفت: حل بحران آب شهرستان نیازمند همکاری و پیگیری جدی وزارت جهاد کشاورزی، سازمان آب و برق است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب غدیر سازمان آب و برق خوزستان از عملیات موفق افزایش پایداری انتقال آب در طرح آبرسانی غدیر با اتصال مستقیم خط لوله از ایستگاه پمپاژ شمالی به مخازن تعادل کننده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان یک دوستدار میراث فرهنگی مدعی شده است در اثر اهمال سازمان آب و برق استان و بی توجهی میراث فرهنگی خوزستان بخش های زیادی از قصر مرکزی کوشک حمیدیه تخریب شده است.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا، عباس صدریان فر روز جمعه 6 بهمن 1402 به همراه استاندار خوزستان و فرمانداران شهرستان ها هویزه و دشت آزادگان و جمعی از مسئولین استانی از وضعیت آب کشاورزی در شهرستان هویزه به صورت میدانی بازدید کرد و در دیداری چهره به چهره با کشاورزان نظر آنها را در خصوص رهاسازی آب که به منظور تامین بخشی ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۲۰:۵۸    
مدیرعامل سد و نیروگاه مسجدسلیمان سازمان آب و برق خوزستان، از پایان عملیات بهینه سازی و رفع اشکال از سیستم نهویه آن نیروگاه خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آب و فاضلاب خوزستان در بازدید از ایستگاه پمپاژ فاضلاب ملی راه اهواز گفت: یکهزار و 380 لیتر بر ثانیه ظرفیت این ایستگاه پمپاژ بوده و یکی از پازل های فاضلاب شرق است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سازوکاری جهت اخذ عوارض از چاه های مجاز فاقد و دارای شمارشگر (کنتور) هوشمند توسط شرکت های آب منطقه ای استانی و سازمان آب و برق خوزستان تعیین کردند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان بر توجه به سلامت کارکنان بعنوان یک اصل مهم تاکید کرد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۰:۰۵    
به گزارش تابا، “غلامحسین عشرتی” با اشاره به ضرورت آماده بکاری و تداوم کارکرد تاسیسات و زیرساخت ها و اهمیت مباحث مربوط به امنیت سایبری و امن سازی اتوماسیون صنعتی در زیر ساخت های تحت مدیریت سازمان آب و برق خوزستان، از برگزاری نشستی با حضور مدیر کل پدافند غیرعامل شرکت مدیریت منابع ایران و هیئت همراه ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۵    
مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان بر رعایت نوبت بندی آب کشاورزی در شادگان به منظور بهره مندی همه کشاورزان این شهرستان تاکید کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۲۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: در بازدید از شادگان که به منظور بررسی آخرین وضعیت آب کشاورزی آن صورت گرفت، موضوع تأمین آب کشاورزی این شهرستان به صورت ویژه پیگیری می شود. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: موضوع تامین آب کشاورزی شهرستان شادگان بصورت ویژه پیگیری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: برای تامین آب کشاورزی شادگان راهکارهایی در نظر گرفته شده و این موضوع بصورت ویژه در حال پیگیری است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه کارون3 سازمان آب و برق خوزستان از راه اندازی موفقیت آمیز واحدهای 7 و 8 نیروگاه و اتصال به شبکه برق کشور خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر تعمیرات ناحیه سد دز در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان از تعمیرات سالیانه واحدهای 4، 6 و 8 نیروگاه سد دز خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
عملیات اجرایی آبگیر طرح جامع آبرسانی به شهرستان دزفول عصر امروز با حضور وزیر نیرو، استاندار خوزستان، مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان و مدیران حوزه آب و برق آغاز شد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا، صبح امروز جمعه 22 دی 1402، آیین آغاز عملیات اجرایی طرح جامع تامین آب شهرهای شمال شرق خوزستان از سد کارون 3 (فدک) با حضور علی اکبر محرابیان وزیر نیرو، حسینی محراب، استاندار خوزستان، آیت الله موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان، عباس صدریان فر مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۲۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو پنجشنبه از طریق فرودگاه آبادان وارد خوزستان شد. علی اکبر محرابیان عصر پنجشنبه برای بازدید از پروژه های آبرسانی استان خوزستان وارد فرودگاه آبادان شد. ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر محرابیان، وزیر نیرو ظهر امروز پنجشنبه برای بازدید از پروژه های آبرسانی استان خوزستان وارد فرودگاه آبادان شد. وی برای افتتاح چند پروژه آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان، بازدید از طرح های آب و فاضلاب و همچنین تصفیه خانه های شهرهای آبادان، خرمشهر، ایذه ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۲۰:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مدیرعامل جدید آبفای خوزستان منصوب شد. با حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، صابر علیدادی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منصوب شد. از سوابق علیدادی می توان به معاونت آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان اشاره کرد. ...
مدیر حفاظت از بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به اینکه در حوضه کرخه همانند مارون با تنش آبی مواجه خواهیم بود، گفت: شرایط حوضه آبریز کرخه حاد و بحرانی است و باید برنامه ریزی صحیح در مصرف آب بشود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سد و نیروگاه مسجدسلیمان سازمان آب و برق خوزستان از پایان تعمیرات سالیانه واحدهای سه و چهار نیروگاه و راه اندازی موفقیت آمیز آن ها و اتصال به شبکه سراسری خبر داد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا، جلسه سازگاری با کم آبی استان خوزستان با موضوع تامین آب کشت زمستانه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان، روسای حوضه های آبریز کارون بزرگ و کرخه و مرزی غرب، مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان، مدیران کل آب و فاضلاب استان، حفاظت محیط زیست استان، مدیریت بحران استان ...
تابا خبر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۵:۳۳    
به گزارش تابا، این نرم افزار با نام اختصاری DSS (Discharge Stage Software) روابط دبی و اشل رودخانه ها در محل ایستگاه های هیدرومتری را بر اساس اندازه گیری های جریان با بازه زمانی حداقل دو بار در ماه محاسبه کرده که طی انجام فرآیندهای محاسباتی به محاسبه دبی روزانه رودخانه ها منتج می شود. ...
تابا خبر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا، دومین نمایشگاه تخصصی رویداد ملی مدیریت بحران ایران قوی با حضور سازمان ها ، ارگان ها و شرکت های مختلف حوزه مدیریت بحران از سراسر کشور با به نمایش گذاشتن ظرفیت ها و توانمندی های استان ها و دستگاه های ملی و با حضور مقامات کشوری و استانی در مصلی امام خمینی تهران برگزار گردید. ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۲۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
پژوهشگر و رئیس گروه سنجش و توزیع آب شرب و صنعت سازمان آب و برق خوزستان بعنوان پژوهشگر برتر بخش آب وزارت نیرو انتخاب شد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا، روز یکشنبه 3 دی 1402 به درخواست کارگروه مدیریت سبز، نشست هم اندیشی مدیر روابط عمومی سازمان با رئیس و اعضای کارگروه مدیریت سبز در خصوص توجه به اهمیت فرهنگ سازی و ترویج مفاهیم کاربردی حفظ محیط زیست و اشاعه رفتار صرفه جویی در منابع طبیعی، در دفتر مدیر روابط عمومی سازمان برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیر تعمیرات ناحیه مسجدسلیمان در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان گفت: رینگ سایشی توربین واحد یک نیروگاه مسجد سلیمان به همت متخصصان داخلی تعمیر و احیا شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای از مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان به پاس پیگیری های مجدانه در برگزاری جلسات و بازدیدهای میدانی در اجرایی کردن پروژه ها در شوشتر و گتوند قدردانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور : واحدهای چهار نیروگاه اول و هفت و هشت نیروگاه دوم این به شبکه سراسری برق متصل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۴:۱۰    
مدیرعامل سد و نیروگاه مسجدسلیمان سازمان آب و برق خوزستان : درایو کلید قدرت ژنراتور (GCB )واحد 3 این نیروگاه تعمیرات اساسی شد .
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۰:۰۲    
مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال سازمان آب و برق خوزستان از بازسازی کانال آبیاری فرعی منشعب شده از کانال موسوم به E2L13 در محدوده شهر صفی آباد دزفول خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره و جراحی سازمان آب و برق خوزستان، از جلوگیری از برداشت غیرمجاز آب در شبکه آبیاری رامشیر خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مسئول کمیته زیرساخت ستاد اربعین خوزستان در لوحی از تلاش های بی وقفه و صادقانه ی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در برگزاری راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) تقدیر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان :حجم مفید فعلی سد های استان دو میلیارد و صد میلیون متر مکعب بوده که معادل 16 درصد حجم مفید سد ها می باشد.
پاون   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور آب منطقه جنوب غرب سازمان آب و برق خوزستان از آزادسازی 6 هکتار از اراضی حریم و بستر رودخانه مجریه از شاخه های انتهایی رودخانه نیسان خبر داد.