دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۰:۳۰Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان آب و برق»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به نگرانی ها از تنش آبی در حوضه رودخانه های کرخه، دز و مارون، گفت: 55 میلیون مترمکعب آب از سدهای حوضه کارون بیش از برنامه برای تولید برق رهاسازی شده است.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۰:۳۰    
معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان در گفتگو با خبرنگار تابا؛ با یادآوری وضعیت سال گذشته در حوضه های مختلف آبی خوزستان اظهار کرد: سال گذشته شاهد وقوع 12 سیلاب بودیم که همگی آنها در مخازن ذخیره شدند و بجز در حوضه مارون در سایر حوضه ها شرایط نرمالی از حیث [...] ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۱۶    
مدیر دفتر آموزش سازمان آب و برق خوزستان از برگزاری دوره آموزشی مدیریت پروژه IPMA سطح D در این سازمان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، "فرزاد جونعلی وند" به عنوان مدیرعامل جدید سد و نیروگاه شهید عباسپور منصوب و جلسه معارفه او برگزار شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان،مدیر طرح های توسعه شبکه های آبیاری و زهکشی حوضه کرخه،زهره و جراحی منصوب شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور معاونین و مدیر دفتر پژوهش های کاربردی از محققین، پژوهشگران وفعالان تحقیقات و پژوهش های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان تقدیر بعمل آمد.
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس: مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس با حضور رییسی مدیر بازرسی و مجامع، کاووسی معاونت بهره برداری به همراه خادم مدیر حراست و امور محرمانه سازمان آب و برق خوزستان فرزاد جونعلی وند به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت و از زحمات ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۹    
خوزستان - دبیر نظام صنفی کشاورزی هندیجان: سازمان آب و برق مقصر نابودی رودخانه زهره است؛ بالادست رودخانه زهره همه چیز می کارند ولی کشاورزان هندیجان آب ندارند! ؛ بی عدالتی سازمان آب و برق را نمی پذیریم.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین تقدیر از تلاشگران تامین آب شرب و کشاورزی استان پیش از ظهر امروز دوشنبه با حضور فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، معاونین سازمان و جمعی از مسئولان استانی در محل سالن اجتماعات گیت بوستان اهواز برگزار شد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تابا ؛ در حاشیه آیین تجلیل از تلاشگران تامین آب کشاورزی و شرب در سال 98-99 مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: برنامه امروز به جهت تقدیر از همکاران بنده به خاطر تامین آب شرب، صنعت و کشاورزی در استان پهناور خوزستان تشکیل شده است. ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حریم بانی سازمان آب و برق خوزستان از رفع تصرف سه هکتار از اراضی رودخانه کارون در شهرستان گتوند توسط تیم حریم بانی سازمان خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون درگذشت غمبار خبرنگار اخلاقمدار و دلسوز عرصه رسانه استان مرحوم زنده یاد بهروز صالحی موجب تالم و اندوه فراوان گردید. این خبرنگار متعهد و دلسوز همیشه در کنار مردم و برای تعالی جامعه تلاش میکرد و با رفتنش ما را داغدار این فراق جانسوز کرد. ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد و تحقق مصادیق حقوق شهروندی و ایجاد فرصتی یکسان برای همه اقشار جامعه برای ارتباط مستقیم تلفنی با مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی، دکتر فرهاد ایزدجو ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم شطرنج سازمان آب و برق خوزستان در پایان دوره مسابقات مجازی شطرنج وزارت نیرو برای اولین بار به رتبه نخست دست یافت.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛کیسان روئینیان در جریان دیدار با امام جمعه دزفول در دفتر امام جمعه این شهر افزود: به دنبال سیل سال گذشته و ادامه پیگیری های گذشته نقاطی که از سیل آسیب دیده بودند با نظر همکاران در امور آب و کاشناسان سازمان آب و برق خوزستان و اساتید استانی و کشوری شناسایی شدند و سازمان آب و برق ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان،دکتر فرهاد ایزدجو همراه با مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان با حضور در نمایشگاه نقاشی “در ستایش رود” از آثار نقاشان استان خوزستان با موضوع “رود” بازدید کرد.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد با حضور مهندس ایزدجو مدیر عامل سازمان اب وبرق استان خوزستان در مرکز سامد استانداری برگزار خواهد شد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از کشاورزان نخیلات کارون با نوشتن نامه ای نسبت به افزایش آب بها نخلستانها از سازمان آب و برق خوزستان به استاندار شکایت کردند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۲:۱۵    
حل قطعی و همیشگی مشکل انتقال آب در درون همین استان و از طریق تغییر شیوه مدیریت در سازمان آب و برق استان خوزستان و موافقت آقای دکتر ایزدجو و کمیته تخصیص سازمان با اعطاء مجوزهای برداشت آب کشاورزی برای کشاورزان ذیحق در حاشیه رودخانه های استان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر برنامه ریزی مخازن سدها و رودخانه های سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به آورد 3.9 میلیارد مترمکعبی مخازن سدهای استان در فصل پاییز امسال، از افزایش 12 درصدی آورد پاییز نسبت به سال گذشته خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اهدا لوح تقدیر از نقش ارزنده مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در تحقق اهداف پویش "هر_هفته_الف_ب_ایران" تقدیر کرد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در بازدید از پروژه شهرک گردشگری گدار بر توانمندسازی جامعه میزبان به عنوان یک اولویت در طرح های گردشگری آبی سازمان آب و برق خوزستان تاکید کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۱:۳۱    
منابع مطلع خبر دادند قرار است فردا نشست محجوبی و مدیران سازمان با یوسفی رییس صنف کشاورزان ماهشهر برگزار شود که به نظر می رسد اگر باز هم بجای اقدامات عملی، محجوبی بخواهد تنها وعده بدهد باز هم بحران نارضایتی گسترده تر شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- مدیر امور آب شمالغرب خوزستان با اشاره به حواشی ایجاد شده پیرامون طرح زیپ لاین شهرداری دزفول گفت: این طرح با رعایت شرایط سازمان آب و برق خوزستان قابل اجرا است.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ آیین تجلیل از دست اندرکاران پویش #هرهفته_الف_ب_ایران و رونمایی از کتاب “دلگرمی ها و همراهی ها” بصورت ویدئوکنفرانسی با حضور وزیر نیرو، استاندار خوزستان و مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان و جمعی از دست اندرکاران پویش #هرهفته_الف_ب_ایران برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: ورودی به سدهای خوزستان در پاییز امسال پنج درصد افزایش داشته اما در حوضه کرخه با 24 درصد کاهش آورد نسبت به سال های نرمال روبه رو هستیم.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۱۹    
به گزارش تابا؛ مجری طرح های آبزی پروری سازمان آب و برق خوزستان در پاسخ به علت حساسیت ها و مخالفتها با توسعه پرورش ماهی در مخازن سدها گفت: در سال های اخیر، مساله پرورش ماهی در قفس در مخازن سدهای استان به کرات توسط اداره کل شیلات خوزستان و بخش خصوصی مطرح و از طریق استانداری پیگیری شده است. ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: میزان ورودی آب به حوضه های آبریز این استان در اثر بارش های 48 ساعت گذشته به 329 میلیون مترمکعب آب رسیده که از این میزان 238 میلیون مترمکعب در مخزن سدها ذخیره شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اندیمشک-ایرنا-مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت:آبگیری سد بالارود اندیمشک برای نیمه دوم اسفندماه هدفگذاری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: لایروبی رودخانه شاوور در شهرستان شوش در حال انجام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به وجود 9 میلیارد مترمکعب ظرفیت خالی در مخازن سدهای استان گفت: سدهای خوزستان آمادگی مهار سیلاب های احتمالی بالادست را دارند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، فراز رابعی گفت: در حال حاضر خروجی سد گتوند علیا 250 متر مکعب بر ثانیه ، دز 150 متر مکعب بر ثانیه ، کرخه 75 متر مکعب بر ثانیه و مارون هفت متر مکعب بر ثانیه می باشد. وی افزود: میزان حجم خالی سد های خوزستان حدود 9 میلیارد متر مکعب است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به نهایی نشدن مطالعات پرورش ماهی در قفس در مخازن سدهای این استان گفت: مجوز پرورش ماهی در قفس، فقط در سد مارون به صورت آزمایشی صادر شده است.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 مدیرکل شیلات خوزستان گفت: شیلات خوزستان قطب آبزی پروری کشور محسوب می شود به همین دلیل انتظار می رود نگاه سازمان ها و ارگان های مختلف به این صنعت کلان و ملی باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر مهندسی رودخانه ها و سواحل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به محدود بودن ظرفیت عبوری رودخانه زهره و سیلاب بر دهملا در هندیجان بر احداث سیل بند در این شهر برای جلوگیری از آبگرفتگی در زمان سیلاب تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۶:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
این نخستین بار نیست که خوزستان بابت آبگرفتگی و بالاآمدن فاضلاب به وضعیتی گرفتار شده که به صدر اخبار آمده یا سوژه خبری برای رسانه های خارج از ایران شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار آبادان: استقرار یک گروه کاردان متشکل از کارشناسان جهاد و سازمان آب و برق در اروندکنار ضرورت دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر برنامه ریزی مخازن سدها و رودخانه های سازمان آب و برق خوزستان گفت: در بارش های هفته های اخیر، حدود 440 میلیون مترمکعب آب به ذخایر سدهای خوزستان افزوده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون مطالعات جامع آب سازمان آب و برق خوزستان ظرفیت خالی سدهای این استان را 9 میلیارد مترمکعب عنوان کرد و گفت: خروجی سدهای استان برهمین اساس در بارش های پیش رو افزایش نمی یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی مخازن سدها و رودخانه های سازمان آب و برق خوزستان از هدایت 250 میلیون متر مکعب آب به تالاب بین المللی شادگان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۲    
ایسنا/خوزستان مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به بارندگی های روزهای گذشته گفت: با توجه به اینکه ظرفیت خالی خوبی در سدهای خوزستان داشتیم آبگیری خوبی در پشت سدها اتفاق افتاد و با سیلاب مواجه نشدیم و این سیلاب احتمالی توسط سازمان آب و برق خوزستان مدیریت شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون مطالعات پایه و طرح های جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: کانال سیلاب بر سد رامشیر با مهار 2571 مترمکعب بر ثانیه دبی سیلاب اخیر، از ورود این حجم از سیلاب به رودخانه جراحی جلوگیری و شهر شادگان را از خطر سیل نجات داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به گذر از شرایط بحرانی در رودخانه مارون در مقطع رامشیر، گفت: بارندگی اخیر باعث وقوع سیلاب در همه حوضه های آبریز خوزستان شد که تمام سیلاب های بالادست در سدهای این استان مهار شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۲    
گروه استان ها- مدیرکل سازمان آب و برق خوزستان گفت: وضعیت سد تنظیمی شهدای رامشیر و کانال های کنترل سیلاب این سد پایدار است. فروکش کردن تدریجی آب با مدیریت خروج از سد تنظیمی در حال انجام است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون مطالعات پایه و طرح های جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: طی بارش های شدید 72 ساعت گذشته، میزان ورودی به سدهای استان خوزستان روند افزایشی یافته و تاکنون 366 میلیون مترمکعب حجم سیلابی در آنها تسکین و کنترل شده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا: معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به کم سابقه بودن بارش در پایین دست سد مارون، گفت: دبی ورودی به سدهای خوزستان در حال افزایش است و روز دوشنبه 10 آذر به اوج خود می رسد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه خروجی سدهای خوزستان در بارندگی های پیش رو افزایش نمی یابد، گفت: پیک سیلاب بالادست، در روزهای یکشنبه و دوشنبه 9 , 10 آذر به پشت سدهای خوزستان می رسد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مراسم اهدای جوایز برگزیدگان دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های سازمان آب و برق با حضور وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد و از شرکت برق منطقه ای خوزستان برای کسب مقام دوم، تقدیر شد. ...