دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۹:۱۴Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان آب و برق»

رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان از رسیدن حجم مفید آب سدهای خوزستان به زیر 10 درصد خبر داد و گفت: هم اکنون سدهای خوزستان در حدود 9 تا 10 درصد حجم مفید خود آب دارند و با توجه به شرایط خشکسالی، به شدت چشم انتظار بارش باران هستیم ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست 《یک طبق نان، یک طبق عشق》امروز در سالن جلسات آب و برق خوزستان برگزار شد. در این نشست که با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- رییس اداره حریم بانی سازمان آب و برق خوزستان گفت: از فعالیت کارگاه های ماسه شویی غیرمجاز در شهرستان دزفول با تخریب سازه های ایجاد شده، جلوگیری شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا حمید رضا جانباز روز شنبه در نشست بررسی پروژه های آب و فاضلاب خوزستان در سرسرای اداری سازمان آب و برق خوزستان افزود:طرح ساماندهی فاضلاب اهواز در سه بخش لوله گذاری ، احداث ایستگاه های پمپاژ و رفع گرفتگی های نقاط بحرانی توسط پیمانکاران قرارگاه خاتم الانبیا انجام می شود. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان، از آغاز عملیات حفاری 114 چاه مشاهده ای در این استان خبر داد.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۵    
همزمان با سراسر کشور مراسم تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت، در استان خوزستان با حضور سردار خادم سیدالشهدا فرمانده منطقه جنوب غرب، استاندار خوزستان ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور آیین تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت، در استان خوزستان نیز در گیت بوستان سازمان آب و برق استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: احداث سد بختیاری باعث می شود تا از پخش سیلاب در حوضه های آبی دز و کارون جلوگیری شود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، روابط عمومی شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به کاهش شدید منابع آبی خوزستان نسبت به سال گذشته و پیرو مصوبه نشست استانداری خوزستان با موضوع “برنامه ریزی کشت محصولات پاییزه سال زراعی 1401-1400 بویژه در حوضه رودخانه دز” و ابلاغ سازمان آب ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
داشبوردهای جدید و بروزرسانی شده رصدخانه آب و انرژی در سازمان آب و برق خوزستان رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب وبرق خوزستان گفت: به علت خشکسالی، 43 درصد ورودی آب به سد های استان کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به تبعات استفاده از شبکه فاضلاب برای تخلیه آب های سطحی، گفت: حجم دبی بسیار قابل ملاحظه از مجرای محدود عبور داده می شود و این سیستم، آسیب می بیند و در نتیجه در سال های خشکسالی و تابستان ها، ریزش خطوط و پس زدگی فاضلاب رخ می دهد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: ما در یکی دو حوضه آبی امسال وضعیت آب بحرانی و در دو حوضه آبی دیگر هم وضعیت نسبتا بد نیست. خدارحم امیری زاده افزود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه ارتقای و بهره وری منابع آب سازمان آب و برق خوزستان برای بررسی ظرفیت و پتانسیل سد ها در حوزه های مختلف از سد کرخه بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب وبرق خوزستان : 12 درصد حجم مفید سد های خوزستان پر می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه برای رفع تنش آبی در تابستان سال جاری 20 پروژه در این استان طراحی شده است، گفت: مخزن سدهای خوزستان حدود 13 درصد آب دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با تاکید براینکه باید کشت محصولاتی چون چغندرقند و کلزا که نیاز آبی در مهر و آبان دارند محدود شود گفت: برای اینکه در پاییز با مشکل کمبود آب مواجه نشویم باید کشت این محصولات در خوزستان محدود شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایزدپناه گفت: اختیارات از شرکت های بزرگ خوزستان همچون حفاری، نفت و سازمان آب و برق گرفته شده که شایسته است این اختیارات مجدد به خوزستان داده شود و این خواسته نمایندگان استان است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با بیان اینکه اختیارات مناطق نفتخیز جنوب و سازمان آب و برق خوزستان سال ها از دست استان خارج شده، گفت: نمایندگان استان خواهان بازگشت این اختیارات به خوزستان هستند.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۲۴    
این نامه رسمی را سرپرست امور دینی و فرهنگی وزارت نیرو در استان خوزستان خطاب به مدیرعامل سازمان آب و برق و دیگر مسئولان مربوطۀ خوزستان نوشته که در شبکه های اجتماعی فاش شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر لایروبی و اجرای طرح های ساماندهی رودخانه های سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه بیش از 29 میلیون مترمکعب از رودخانه های خوزستان شامل کارون، بهمنشیر و کرخه به لایروبی نیاز دارند گفت: برای انجام عملیات لایروبی این رودخانه ها بالغ بر 47 هزار میلیارد ریال اعتبار لازم است.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
یکی دیگر از سدهای بزرگ خوزستان بحرانی شده است؛ فرونشست 6متری سد مسجدسلیمان، بیخ گوش شورابه های سد گتوند، نگرانی از وضعیت این سدها را دوباره به میان آورده است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۲:۲۰   + ۶۱ سایت دیگر  
اعتبار مورد نیاز این پروژه حدود هزار میلیارد تومان بوده که در حال تامین است و به سازمان آب و برق خوزستان تکلیف شده تا ظرف مدت کمتر از یک سال این پروژه اجرا شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر برنامه ریزی مخازن سدها و رودخانه های سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 75 درصد مخازن سدهای خوزستان خالی است، گفت: پیشنهاد می کنیم برخی از کشت های پاییزه به ویژه گندم با تاخیر انجام شود تا شاهد آغاز بارش ها باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان اعلام کرد: مهلت یک روزه برای عقد یا اصلاح قرارداد ذرت بهاره امسال با موافقت سازمان آب و برق خوزستان فراهم شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با وجود این که متولیان برق همزمان با کاهش دما، نوید کاهش خاموشی ها را داده بودند، ذخایر سدهای برق آبی استان خوزستان هم دوباره به وضعیت هشدارآمیز رسیده و به گفته معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان، حجم مفید مخازن امسال، حدودا 15 تا 20 درصد مخازن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان گفت:خط آبرسانی شهر مرزی رفیع از توابع شهرستان هویزه روز سه شنبه پس از بازسازی در مدار انتقال قرار گرفت.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل موسسه جهاد نصر با بیان این مطلب که اجرای 22هزار هکتار از اراضی طرح عظیم 550 هزار هکتاری با هماهنگی وزارت نیرو، جهاد کشاورزی و سازمان آب و برق خوزستان با اعتباری حدود 4 هزار 500میلیارد تومان در سال جاری در دستور کار قرار گرفته است اظهار کرد ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۱۷    
به گزارش تابا، پس از سفر یک روزه رئیس جمهوری منتخب به استان خوزستان؛ عکسی به همراه لوگو این رسانه و متنی کوتاه در خصوص انتصاب یکی از معاونان سازمان آب و برق خوزستان به عنوان مدیرعامل این سازمان منتشر شد. صبح امروز با پیگیری های دفتر تاباخبر و استعلام از مراجع مطلع مشخص شد [...] ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۷    
به گزارش تابا ؛ علی اکبر محرابیان با بیان اینکه امروز در معیت رییس جمهور نخستین سفر دولت را به خوزستان داشتیم تا از نزدیک برخی از طرح های آب و فاضلاب استان بازدید کنیم، اظهار داشت: در طی سال های گذشته سرمایه گذاری های بسیار زیادی در حوزه آب و فاضلاب خوزستان انجام شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: وضعیت منابع آبی استان به هیچ وجه مناسب نیست به گونه ای که هم اکنون 15 درصد مخازن سدهای خوزستان آب دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: در حال حاضر حدود 15 درصد مخازن سدهای استان خوزستان آب دارند و حجم مفید آب 2 میلیارد و 100 میلیون مترمکعب است در صورتی که در سال گذشته در زمان مشابه، آب پشت سدها 7 میلیارد و 300 میلیون متر مکعب بود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۹:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو ضمن بازدید از رصدخانه آب و انرژی سازمان آب و برق خوزستان در جریان وضعیت سدهای این استان قرار گرفت. به گزارش تابا به نقل از روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان علی اکبر محرابیان روز جمعه در گفت و گویی مستقیم با خبر ساعت 14 از سازمان آب و برق با [...] ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: 295 هزار هکتار از گام نخست طرح 550 هزار هکتاری رهبر معظم انقلاب با استان ایلام مشترک بوده که 254 هزار هکتار آن در خوزستان انجام شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پروژه علاج بخشی شیرهای کشاورزی سد دز در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان از بازدید معاونت سد و نیروگاه سازمان آب و برق از پروژه علاج بخشی شیرهای کشاورزی سد دز خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون سد و نیروگاه های سازمان آب و برق خوزستان :به علت خشکسالی سد های خوزستان با محدویت تولید برق روبرو هستند.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، خدارحم امیری زاده در حاشیه جلسه شورای جهاد کشاورزی خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از دستورکارهای این جلسه توزیع آب کشاورزی حوضه های آبریز استان بود که مقرر شده تا این کار به نظام صنفی کشاورزان واگذار و توزیع عادلانه تری توسط نظام صنفی به عنوان نماینده کشاورزان انجام شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - استاندار خوزستان گفت: در موضوع کم آبی های استان لطمه شدیدی به خوزستان وارد شده که از این رو سازمان آب و برق خوزستان برای تعیین تکلیف کشت پاییزه چاره اندیشی کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: از سازمان آب و برق خوزستان درخواست می کنیم مسائل و مشکلاتی که برای کشت امسال به وجود آمد، برای کشت پاییزه تکرار نشود؛ امسال خیلی سخت گیری شد که آب نیست اما بعد مجبور شدیم آب زیادی رهاسازی کنیم.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ،علی غلامعلی نژاد ضمن اعلام این خبر گفت:با اقدامات قاطعانه و عملیاتی توسط حریم بانی سازمان آب و برق خوزستان، در ایام تعطیلات کرونا و عاشورا و تاسوعای حسینی از تصرفات صورت گرفته در بستر رودخانه کارون واقع در شهرستان اهواز جلوگیری بعمل آمد . ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۱:۳۷    
به گزارش تابا ، ” الماس سنایی مطلق ” بیان اینکه این رهاسازی متفاوت با بحث پرورش ماهی در قفس بوده و از لحاظ زیست محیطی مشکلی به وجود نمی آورد، گفت : با هماهنگی های صورت گرفته با سازمان آب و برق خوزستان و با همکاری اداره شیلات استان و شهرستان 325 هزار قطعه بچه ماهی بومی از گونه های گطان ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرضا فرجیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان در مراسم تجلیل از آزادگان شاغل در سازمان آب و برق گفت: آزادگان معلمان صبر و استقامت و ایثارگری هستند که برای موفقیت ما در زندگی و فائق آمدن بر مشکلات الگوی خوبی میباشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: طبق گزارش سازمان آب و برق خوزستان و شرکت آبفا استان بسیاری از مجتمع های آبرسانی در دست احداث در راستای رفع تنش آبی روستاهای خوزستان در هفته دولت به بهره برداری می رسند.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه ای که با حضور مدیر عامل و هیئت مدیره موسسه جهاد نصر با استاندار خوزستان تشکیل شد، مقرر گردید با هماهنگی بین سازمان آب و برق خوزستان و جهاد کشاورز خوزستان و موسسه جهاد نصر و با هماهنگی سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری شروع شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اهواز- محمد علاف پور : مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: میزان ذخیره کنونی آب در مخازن سدهای خوزستان 2میلیارد و 830میلیون مترمکعب است که این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال که هشت میلیارد و 200میلیون مترمکعب بود، پنج میلیاردو 370میلیون متر مکعب کاهش دارد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در پیامی 26 مرداد ماه روز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دوازدهمین سمینار بین المللی مهندسی رودخانه، با همکاری دانشگاه شهید چمران اهواز و سازمان آب و برق خوزستان چهارم تا ششم بهمن ماه امسال با حضور اندیشمندان و صاحب نظران داخلی و خارجی برگزار می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۰۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-اهواز-محمد علاف پور : مدیر حفاظت و بهره برداری منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: مرحله جدید رهاسازی آب از سد مارون برای تامین حق آبه نخلستان های این حوضه آبریز آغاز شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: تشکیل جلسات مدیریت مشارکتی تنش خشکسالی می تواند، تصمیمات بخش آب خوزستان را به اصطلاح به اتاق شیشه ای منتقل کرده و در همه ابعاد شفاف سازد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۵:۱۵    
به گزارش خبرنگار تابا، معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان در همایش مشارکتی تنش خشکسالی با بیان جزئیات برگزاری این همایش گفت: نسبت به شرایط عادی، برنامه ریزی منابع آب می تواند تفاوت های زیادی داشته باشد. وی ادامه داد: یکی از تفاوت ها این است که هم اکنون همه پذیرفته اند [...] ...