جمعه ۰۸ اسفندساعت ۰۱:۲۸Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایانه های مرزی»

حیاتی گفت: تردد مسافران و تجار عراقی به کشور از طریق پایانه های مرزی چذابه و شلمچه تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان عصر پنجشنبه 7 اسفندماه در جلسه ای با اعضای قرارگاه نظارتی ستاد استانی کرونا ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
اورجعلی علیزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با راهبردنامه از تردد بیش از127 هزار دستگاه وسائط نقلیه سنگین باری از پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در 11 ماهه سال جاری خبرداد و افزود: در این مدت بیش از77هزار و 200 دستگاه کامیون ایرانی و خارجی از مرز نوردوز و 49 هزار و 800 دستگاه [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیون و 338هزار و 528 تن کالا توسط 57 هزار و 268 دستگاه کامیون در 11 ماهه سال جاری از طریق پایانه های مرزی میلک و میرجاوه به کشورهای افغانستان و پاکستان صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۱    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از حذف موازی کاری در پایانه های مرزی با اجرای مدیریت یکپارچه مرزی خبر داد.
در راستای نظارت بر فرآیند کنترل و پایش کامیونهای ترانزیتی و ترانشیپی و پایش عملکرد عوامل سازمان همیاری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از پایانه مرزی باشماق مریوان بازید کرد.
پایانه های مرزی جلفا ونوردوزدریازده ماه سال1399 شاهدترددبیش از127هزاردستگاه وسائط نقلیه سنگین باری بودند.مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان آذربایجان شرقی بااعلام این خبرافزوددراین مدت بیش از77هزارو200دستگاه کامیون ایرانی وخارجی از مرزنوردوز و 49هزارو800دستگاه کامیون ایرانی وخارجی ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت: براساس اعلام ستاد مقابله با کرونا، تردد مسافر از پایانه های مرزی پرویزخان و خسروی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا در خوزستان از ایجاد اقامتگاه های موقت در محل پایانه های مرزی خوزستان برای مدت تشخیص نتیجه تست کرونای مسافران ورودی از عراق به ایران خبر داد.
طی آیینی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، عملیات اجرایی طرح ساماندهی و توسعه مرز رسمی باشماق مریوان آغاز شد. به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ...
ملیت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حادثه آتش سوزی اسلام قلعه هشداری جدی برای تسریع در انجام اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از تکرار حوادثی مشابه در گمرک مرزهای کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استان کرمانشاه 371 کیلومتر مرز مشترک با عراق دارد، اما به راستی حجم خروجی این همه محصولات از مرز که باعث رونق اقتصادی می شود نیازمند زیرساخت های لازم در بحث مدیریت بحران نیست؟
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
تسنیم: مرز های کرمانشاه با تصمیم ستاد استانی مدیریت کرونا بر روی مسافران بسته شد. بنا بر تصمیم ستاد استانی مدیریت کرونا با توجه به تهدیدات بهداشتی و شیوع واریانت جدید ویروس کرونا موسوم به کرونای انگلیسی در کشور عراق تردد مسافران از پایانه های مرزی استان ممنوع شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه مرز باشماق از مرزهای مهم تجاری ایران است، گفت: مسئولیت این مرز به سازمان راهداری و پایانه های مرزی وزارت راه و شهرسازی واگذار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به ضرورت توسعه مسیر های ترانزیتی منتهی به بنادر و پایانه های مرزی؛ گفت: استانداردسازی جاده های مواصلاتی و مسیر های ترانزیتی منتهی به بنادر و پایانه های مرزی استان سیستان و بلوچستان باید بیش از گذشته مورد توجه قرار بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت:پایانه مرزی چذابه و شلمچه برای ورود و خروج مسافران به مدت یک هفته از صبح شنبه تعطیل می باشند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
جابه جایی مسافر توسط خودروهای شخصی در پایانه های مرزی مهران ممنوع بوده و در صورت مشاهده، پلیس برابر مقررات با راننده های خاطی برخورد می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: این استان با وجود منابع و ذخایر منحصر به فرد در زمینه های معادن، کشاورزی، گردشگری، آموزش عالی، تجارت و بازرگانی، امکان و آمادگی لازم را برای توسعه همکاری های مشترک بین ایران و افغانستان دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران خواستار رسیدگی به وضعیت ایمنی مرزها، که در حال حاضر شرایط نامناسبی دارند، شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: شرایط مطلوب مرز ماهیرود، این مطالبه را تقویت کرده که دیگر مرزهای استان به ویژه مرز یزدان نیز فعال شوند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۱:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
چندی است که در پایانه های مرزی نابسامانی هایی وجود دارد که حتی صدای انتقاد وزیر راه وشهرسازی را هم بلند کرده است، اما مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای معتقد است که برای حل این مشکل از طریق سامانه ای واحد چاره ای اندیشیده شده که در پایانه های مرزی اجرایی ...
وزیر راه با اشاره به نابسامانی پایانه های مرزی، گفت: با سازماندهی یک سامانه مدیریت یکپارچه در پایانه های مرزی، مشکلات موجود در این پایانه ها برطرف می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تقویت پایانه های مرزی و استاندارد سازی آن ها از اولویت های این وزارتخانه است که با قوت ادامه خواهد یافت.
اسلامی از فعال بودن 25 پایانه مرزی کشور خبر داد و گفت: 60 درصد از روابط تجاری ایران از طریق این پایانه انجام می شود.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از فعال بودن 25 پایانه مرزی کشور خبر داد و گفت: 60 درصد از روابط تجاری ایران از طریق این پایانه انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بهبود وضعیت پایانه های مرزی پنجگانه از اولویت های این اداره کل است، گفت: به موازات دیگر پایانه ها، برای بهسازی مرز بازرگان نیز 185 میلیارد ریال هزینه شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ماکو گفت: امروز قاچاق کالا پاشنه آشیل اقتصاد کشور است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۲:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل ترانزیت و حمل ونقل بین المللی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش کامیون های منتظر در پایانه های مرزی از 6300دستگاه تا حدود 1700دستگاه در روز خبر داد و گفت: متوسط انتظار این کامیون ها در نقاط مرزی مختلف از حدود یک ماه به چهار روز رسیده است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۰۹:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدمهدی شهریاری عصر روز چهارشنبه در نشست با مدیران گمرکی استان با اشاره به موافقت وزارت صمت و جهاد کشاورزی با تهاتر سیب و میوه های گرمسیری، تسریع در رویه های گمرکی صادرات سیب را مورد تاکید قرار داد و افزود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تا پایان سال 40 کیلومتر از کریدور و محور های بین المللی منتهی به پایانه های مرزی استان به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در توسعه ترانزیت بین المللی در حوزه های مسافر و کالا نقش بسزایی ایفا می کنند.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۸:۲۱    
پایانه های مرزی جلفا ونوردوز درده ماهه سالجاری شاهدترددبیش از116هزاروسائط نقلیه سنگین ازپایانه های مرزی جلفا ونودوز بود.مدیرکل دفترترانزیت وحمل ونقل بین المللی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای دربازدیدازپایانه های مرزی جلفا ونوردوز ضمن اعلام این خبرافزودنقش این دوپایانه مرزی برای تسهیل ...
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم دقت به نیازهای آینده کشورمان در ارتباط با مرز و پایانه های مرزی، گفت: پایانه مرزی تمرچین به عنوان یکی از پایانه های مرزی مهم کشور با افق 20 ساله ساماندهی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از صادرات یک میلیون و 197 هزار و 283 تن کالا از پایانه های مرزی این استان در 10 ماهه سال جاری خبر داد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیون و 197 هزار و 283 تن کالا توسط 51 هزار و 85 دستگاه کامیون در 10 ماهه سال جاری از طریق پایانه های مرزی میلک و میرجاوه به کشورهای افغانستان و پاکستان صادر شد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان - کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیون و 197 هزار و 283 تن کالا توسط 51 هزار و 85 دستگاه کامیون در 10 ماهه سال جاری از طریق پایانه های مرزی میلک و میرجاوه به کشورهای افغانستان و پاکستان صادر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه با اشاره به احتمال شرایط مساعد بین المللی برای صادرات کشورمان گفت: باید مشکلات پایانه های مرزی را برطرف کنیم تا برای رونق صادرات آماده باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۰    
اهواز- ایرنا- ناظر گمرکات خوزستان با اشاره به اینکه برابر قانون، مدیریت واحد مرزی بر عهده گمرکات است بیان داشت: دستگاه های مستقر در محدوده پایانه های مرزی باید توجه داشته باشند که توقیف کالاهای صادراتی بعد از انجام تشریفات گمرکی به ظن قاچاق مجاز نیست.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از صادرات بیش از 270هزار تن کالا از مرزی های شلمچه و چذابه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان ...
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نقش استان در همجواری با سه کشور و برخورداری از پنج پایانه مرزی، خواستار تامین منابع مالی ساماندهی مبادی ورودی مرزی از محل صندوق توسعه ملی شد و گفت: در راستای توازن منطقه ای ...
یک مقام مسئول گفت: آذر امسال، 159هزار و 996دستگاه کامیون از پایانه های مرزی جاده ای کشور تردد کردند که نشان دهنده رشد عبور و مرور 49درصدی از مرزهای زمینی کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از افزایش 49 درصدی کامیون های عبوری از پایانه های مرزی کشور در آذر نسبت به آبان خبر داد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: اعضای کمیته ساماندهی پایانه های مرزی سازمان تعیین شدند. به گزارش اقتصادتهران، طی حکمی از سوی عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، اعضای کمیته ساماندهی پایانه های مرزی سازمان تعیین شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پایانه های صادراتی این استان بهترین ظرفیت برای سرمایه گذاری بخش خصوصی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:زندگی و معیشت بسیاری از مردم آبادان و خرمشهر به تقویت زیرساخت ها و استفاده های بهینه از پایانه های مرزی شلمچه بستگی دارد.
قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر به آذربایجان غربی با اشاره به مسئولیت بزرگ سازمان در عهده دار شدن مدیریت یکپارچه پایانه های مرزی بر تعامل و همکاری همه جانبه برای موفقیت در این رسالت تاکید کرد.
هفتمین نشست کارگروه شورای ساماندهی مبادی ورودی و خروجی مجاز زمینی کشور در سال 1399 برپا شد و طی آن اعضا در خصوص پیشنهاد خراسان جنوبی و پروژه پایانه های مرزی میلک و باشماق به بحث و بررسی پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان - جانشین هنگ مرزی جکیگور گفت: پس از پایانه های مرزی میرجاوه و ریمدان، سومین پایانه مرزی با کشور پاکستان به زودی در منطقه پیشین راه اندازی می شود.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اعلام کرد: 6 میلیون و 818 هزار تن کالا در 9 ماه سپری شده از سال جاری در استان جابجا شد که بیشترین آن مربوط به سیمان با یک میلیون و 269 هزار تن است. ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۳    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در نشستی با رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه جهت بهبود روابط تجاری ایران با این کشور بر ضرورت چابک سازی پایانه های مرزی با کاهش موازی کاری بین دستگاهی تاکید کرد.