جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۲:۳۹Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایانه های مرزی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از صادرات 705 هزار و 483 تن کالا از پایانه های مرزی میلک و میرجاوه این استان در هفت ماهه نخست سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور با قدردانی از اقدامات خوب انجام شده در حوزه راهداری و پایانه های مرزی آذربایجان غربی گفت: اعتبار لازم برای افتتاح طرح های فاخر حوزه راه این استان تامین می شود.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: بیش از 141 هزار تن کالای ایرانی در 7 ماه گذشته از پایانه مرزی بیله سوار صادر شده است. ”
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از افزایش حجم عملیات در تکمیل تونل های آزادراه ارومیه به تبریز خبر داد و گفت: آزادراه ارومیه به تبریز، بسترساز شکوفایی اقتصاد شمال غرب کشور و رونق صنعت گردشگری است، و آزادراه ارومیه-تبریز نقش پررنگی در سهولت دسترسی به پایانه های مرزی ایفا می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در راستای توسعه تجارت و تبادل مرزی و همچنین برای کمک به احداث کامل کریدور بندر امام (ره) - بازرگان، 2 هزار میلیارد ریال به همت دولت تدبیر و امید در پایانه های مرزی استان سرمایه گذاری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: افزایش تبادلات اقتصادی در پایانه های مرزی استان با کشور دوست و همسایه پاکستان در اولویت این اداره کل قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای شرایط واگذاری مدیریت یکپارچه پایانه های مرزی به این سازمان را تشریح کرد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در حوزه پایانه های مرزی استان گندزدایی و ضدعفونی کامیون های داخل پایانه و بازارچه انجام می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۳:۵۷   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ضعف مدیریت عامل اصلی تضعیف سیستان و بلوچستان و محرومیت این استان دانست و با اشاره به ظرفیت های بسیار مهم این استان در حوزه های کشاورزی ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در نیمه اول امسال، 15 کشور همسایه، 70 درصد از سهم صادرات ایران را به خود اختصاص داده و این در حالی است که سال 97، سهم کشورهای همسایه از صادرات 55 درصد و سال 98، این رقم به 60 درصد رسید بود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به منظور ایجاد مدیریت واحد در راستای انسجام بخشی به امور پایانه های مرزی کشور مدیریت این پایانه ها، همچون پایانه های هوایی و دریایی به وزارت راه و شهرسازی محول شد.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تصمیم ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در خصوص سپردن مدیریت پایانه های مرزی به این وزارتخانه گفت: این اقدام با هدف تسهیل، تسریع و ساده سازی شرایط موجود انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۲:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: ضرورت واگذاری پایانه های مرزی به این وزارتخانه در جهت تسهیل گری در امور تبادلات مرزی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۲:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
اسلامی گفت: تغییر قیمت بلیت هواپیما از اول آبان ماه فعلا متوقف شده تا نتیجه نهایی بعد از بررسی های بیشتر اعلام شود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به منظور ایجاد مدیریت واحد و انسجام بخشی به امور پایانه های مرزی کشور، مدیریت این پایانه ها، همچون پایانه های هوایی و دریایی را به وزارت راه و شهرسازی محول کرد.
به گزارش نویدتهران،رئیس جمهور پس از ارائه گزارش دستگاه های مرتبط از وضعیت تبادلات و مراودات اقتصادی و تجاری با همسایگان، با اشاره به اهمیت راهبردی روابط با کشورهای همسایه گفت: با تشکیل هر چه سریع تر کارگروه و کمیته ای متشکل از دستگاه های مرتبط با حوزه مراودات تجاری با همسایگان ...
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۱۲۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز یکشنبه در یکصد و هفتاد و دومین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت تاکید کرد که دستگاه های مسئول موظفند رفع موانع اداری در روابط تجاری و اقتصادی با همسایگان را در اولویت کاری خود قرار دهند و هر گونه ناهماهنگی در رویه های اداری را برطرف کنند. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۹   + ۴۳ سایت دیگر  
امسال به دنبال شیوع بیماری کرونا برگزاری مراسم اربعین حسینی از سوی دولت عراق لغو و رسماً اعلام شد آن ها پذیرای زائران دیگر کشورها نخواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۱    
امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و تصمیم ستاد کرونا در کشور و اعلام رسمی کشور عراق مراسم اربعین حسینی برگزار نمی شود و پایانه های مرزی شلمچه و چذابه مسدود است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۲:۰۰    
فرمانده انتظامی استان با تاکید بر اینکه بنا به تدابیر ستاد ملی مقابله با کرونا پایانه های مرزی ایران با عراق مسدود است، گفت: هموطنان به مرزها مراجعه نکنند.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامی استان با تاکید بر اینکه بنا به تدابیر ستاد ملی مقابله با کرونا پایانه های مرزی ایران با عراق مسدود است، گفت: هموطنان به مرزها مراجعه نکنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۷:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون فنی و اجرایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: با ساخت و تجهیز بیش از هشت پایانه مرزی در دولت تدبیر و امید که ارزش روز آن بالغ بر یک هزار و 453 میلیارد ریال است، ساخت و تجهیز پایانه های مرزی شتاب گرفت.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر گمرک چذابه اقدامات و پروتکل های بهداشتی این گمرک مرزی را تشریح کرد. به گزارش تابا ، حسن غیبی رفتار اظهار کرد: یکی از راه های کاهش مواجهه و قطع زنجیره تماس رعایت فاصله گذاری اجتماعی است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به مسدود بودن مرز ایران و عراق و عدم پذیرش زائران در پایانه های مرزی گفت: شهروندان مراقب تبلیغات افراد سودجو باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به عدم برگزاری مراسم پیاده روی اربعین حسینی در سال جاری گفت: پایانه های مرزی ایران با کشور عراق مسدود است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در نیمه نخست امسال 73 هزار و 100 دستگاه وسیله نقلیه سنگین باری از پایانه های مرزی جلفا و نوردوز تردد کردند.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از صادرات 558 هزار و 785 تن کالا توسط 23 هزار و 596 دستگاه کامیون از پایانه های مرزی میرجاوه و میلک این استان در 6 ماه نخست سال جاری خبر داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
پایانه های مرزی باید به روز، مستعد و توانمند باشند تا خروج کالا و ترانزیت، سریع و در کمترین زمان ممکن و ساده ترین روش انجام شود تا موجب ارز آوری به کشور شوند.
پایانه های مرزی بستر توسعه اقتصادی و دستیابی به زمینه های توسعه پایدار از طریق جابجایی کالا و مسافران بین المللی محسوب می شود، گذشته از نقش این مبادی ورودی و خروجی در افزایش ارتباطات و تعاملات با کشورهای همسایه، این مرزها در افزایش درآمدهای ارزی و کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی نیز بسیارکارگشا هستند.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اکوفارس: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از روکش آسفالت 2 هزار و 161 کیلومتر از محورهای مواصلاتی و جابجایی افزون بر 19 میلیون تن کالا از پایانه های مرزی و بندرچابهار همزمان با دولت تدبیر و امید خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۰    
معاون امنیتی استاندار خوزستان از عزاداران حسینی خواست که به مرزها مراجعه نکنند چون در طول مسیر و پایانه های مرزی به آنها خدمات ارائه نمی شود و عراق مرزهای خود را به روی مسافران و زوار اربعین بسته است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون امنیتی استاندار خوزستان در خصوص مراجعه برخی افراد به مرزها برای پیاده روی اربعین گفت: خدماتی در طول مسیر و پایانه های مرزی ارائه نمی شود. دولت عراق با توجه به شرایط کرونا به هیچ زائر ایرانی و خارجی اجازه ورود نمی دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از روکش آسفالت 2 هزار و 161 کیلومتر از مسیرهای ارتباطی و جابجایی افزون بر 19 میلیون تن کالا از پایانه های مرزی و بندرچابهار همزمان با دولت تدبیر و امید در این استان خبر داد.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: متاسفانه شرایط گذشته در حال تکرار شدن است و نگران بازگشت دوران تلخ و پر اضطراب اوج بیماری در استان هستیم؛ از مردم عزیز استان انتظار داریم توصیه ها را جدی گرفته و شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۴    
نخستین نشست کارگروه کمیته حمل ونقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با حضورمیرفتحعلی زنوزی دبیر انجمن، محمد جمالی خزانه دار، افسانه فخری، قربان جعفرزادگان ، قاسم حبیب پور اعضای هیئت مدیره، نجف زاده رئیس کمیته حمل ونقل کشور، دکتر سلیمی رئیس کارگروه کمیته حمل و نقل ...
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز، حجت الاسلام سیدمحمود موسوی مسؤول ستاد بازسازی عتبات استان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: باتوجه به اعلام رسمی دولت عراق مبنی بر ممنوعیت ورود زائر خارجی به کشور و بسته شدن مرزها، اطلاع رسانی به مواکب و هیئت های عزاداری جهت اعلام تصمیمات آغاز شده است. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۲    
خوزستان - حجت الاسلام موسوی با اشاره به مراجعه خودسر برخی ها به پایانه های مرزی، گفت: امسال خبری از زیارت اربعین نیست، کسی به سوی پایانه های مرزی حرکت نکند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی گفت: همه مواکب اربعین در شهر های خود مستقر خواهند بود و هیچ موکبی در پایانه های مرزی استقرار نمی یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با اشاره به متوسط افزایش 46 درصدی تردد کامیون های ایرانی از پایانه های مرزی استان در مدت سپری شده از سال جاری گفت: امسال تردد کامیون از مرزهای نوردوز و جلفا نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب 26 و 66 درصد افزایش یافت.
پایانه های مرزی جلفا ونوردوزدرپنج ماهه اول سال1399 شاهدترددبیش از57هزاردستگاه وسائط نقلیه سنگین باری بودند.مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان آذربایجان شرقی بااعلام این خبرافزوددراین مدت بیش از35هزارو300دستگاه کامیون ایرانی وخارجی از مرزنوردوز و 21هزارو700دستگاه کامیون ایرانی وخارجی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر پایانه بازرگان با اشاره به اینکه این مرز یکی از بزرگترین پایانه های مرزی کشور است، گفت: از اواخر هفته گذشته تردد برای پذیرش مسافرانی که اقامت یا تابعیت ترکیه را داشته اند، یا روادید خاص از جمله سفر دانشجویی، درمانی یا دیپلماتیک در آن کشور داشته باشند ...
با حضور مدیرکل و شورای معاونین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی و مدیران پایانه های مرزی استان مسایل و مشکلات پایانه های مرزی استان در جلسه شورای مرزی این اداره کل مورد بحث و بررسی قرار گرفت . ...
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: 433 هزار و 752 تن کالا توسط 18 هزار و 185 دستگاه کامیون در پنج ماهه سال جاری از طریق پایانه های مرزی این استان صادر شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- عضو کمیسیون توسعه صادرات غیرنفتی اتاق بازرگانی ایران خواستار رایزنی دیپلماتیک بین جمهوری اسلامی ایران و دولت عراق برای رفع مشکلات تجاری در پایانه های مرزی مشترک شد.
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ترانزیت ورودی به بنادر و پایانه های مرزی استان هرمزگان از ابتدای سال جاری تا کنون با 115هزار و 455 کامیون انجام شد.
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر تلاش این وزارتخانه برای ارتقای بهره مندی مناطق مختلف کشور از شاخص راه آسفالته روستایی گفت: تا پایان سال 240 کیلومتر راه روستایی در آذربایجان غربی آسفالت می شود.
وزیر راه و شهرسازی از ارتقا و ساماندهی راه های دسترسی به پایانه های مرزی در کشور به خصوص آذربایجان غربی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۱    
گروه استان ها وزیر راه و شهرسازی گفت: پایانه مسافربری سرو ارومیه یکی از مهمترین پایانه های مرزی کشور بوده در حال حاضر نیز روابط تجاری و اقتصادی خوبی با کشور ترکیه وجود دارد و باید تعامل و همکاری اقتصادی ایران با کشورهای همسایه بیش از پیش تقویت شود