چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۳:۱۹Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایانه های مرزی»

ایرنا   ۵ دقیقه پیش    
تبریز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری تردد کامیون ها از پایانه های مرزی جلفا و نوردوز به طور میانگین 12 درصد رشد یافته است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: حجم مبادلات اقتصادی اعم از صادرات، واردات و ترانزیت در پایانه های مرزی میلک و میرجاوه در 7 ماهه سال جاری به یک میلیون و 414 هزار و 366 تن رسید.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۸:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه مهدی میر اشرفی در این نشست بر تکمیل زیرساخت های ترانزیتی برای افزایش صادرات و واردات از مبادی ورودی خروجی کشورمان تاکید کرد. وی با بیان اینکه ما سه گلوگاه برای صادرات و واردات داریم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به بازگشایی مرز ایران و ترکمنستان گفت: روادید تجاری و اقتصادی در پایانه های مرزی فعال و برقرار است و مرزبانان با تلاش شبانه روزی برای تسهیل در امور با جدیت مشغول به خدمت رسانی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرمانده مرزبانی ناجا گفت: اصول دیپلماسی با کشورهای همسایه برقرار است و هیچ یک ازگذرهای مرزی و پایانه ها بسته نیست و وضعیت اقتصادی در مرزها بهتر از گذشته است.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد: در حال حاضر مرزهای زمینی چهارگانه ایران و ترکمنستان با محدودیت هایی بازگشایی شدند و امیدواریم مشکلات کامیون داران در تبادلات تجاری با این کشور برطرف شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۴۴    
ارومیه- ایرنا- آذربایجان غربی در شمال غرب کشور 967 کیلومتر مرز دارد که دارای پنج پایانه مرزی در نقطه ورودی از کشورهای عراق، ترکیه و نخجوان است که در حال بهسازی پایانه های مرزی خود برای نشان دادن میهمان نوازی و زیبایی های کشور در نخستین نقطه ورود به ایران اسلامی برای گردشگران خارجی است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - براساس اعلام روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، جواد هدایتی با بیان این که مرز اینچه برون با روش تعویض یدک در داخل مرز ایران بازگشایی شد ...
معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: برای جلوگیری از اعمال محدودیت در تأمین انرژی مشترکان، باید در آخرین روزهای پاییز توجه بیشتری در مصرف انرژی (گاز و برق) داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۷   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت و پایانه های مرزی سازمان راهداری گفت: گذرگاه سوم مشترک مرزی ایران و ترکمنستان در مرز اینچه برون بازگشایی و از صبح امروز جریان حمل ونقل با عبور آزمایشی یک کامیون آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : در شش ماهه نخست امسال تردد ناوگان باری از پایانه های مرزی استان از رشد 85 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل حکایت دارد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای اجرای طرح مراقبت های بهداشتی مبادی ورودی مرزی، غربالگری مسافران در پایانه های مرزی استان به بیش از 39 هزار نفر رسید.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۸    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت :پایانه های مرزی جلفا ونوردوز درشش ماه اول سالجاری شاهدترددبیش از80هزاردستگاه وسائط نقلیه سنگین باری بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین الملل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : در 6 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد رشد بالغ بر 187 درصدی تردد مسافر از پایانه های مرزی استان بوده ایم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۷:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در نیمه نخست امسال تعداد وسایط نقلیه سنگین باری عبوری از پایانه مرزی جلفا و نوردوز نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی گفت: پایانه های مرزی استان آذرغربی از فردا با رعایت کامل دستورهای بهداشتی برای تردد مسافران ایرانی و خارجی بازگشایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده های خوزستان گفت : یک میلیون و 204 هزار و 642 تن کالا در 6 ماه نخست امسال از مرزی های شلمچه و چذابه ترانشیپ (حمل و نقل کالا به مقصد میانی و سپس به مقصد اصلی) شد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان حمل ونقل جاده ای گفت: یکی از بزرگ ترین مشکل در مرزها نبود دستگاه ایکس ری است و به طور خوشبینانه 50 درصد پایانه های مرزی و گمرکات ایران از این تجهیزات برخوردار نیستند و مابقی هم تکنولوژی قدیمی و فرسوده دارند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
داریوش امانی درباره جزئیات بازگشت زمینی زائران اظهار کرد: گرچه نمی توان آمار دقیقی از تعداد زائرانی که از طریق مرزهای زمینی بازگشتند، ارائه کرد اما حدود 20 هزار نفر از زائران اربعین حسینی امسال از پایانه های مرزی مهران و شلمچه وارد کشور شدند و با توجه به اینکه در سال های گذشته بیش از دو و نیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون پرستاری وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی گفت: با کمک و بسیج نیروهای داوطلب از استانهای معین کار بیماریابی و تست سریع کرونا در پایانه های مرزی شلمچه و مهران تا بازگشت همه زائران ادامه دارد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ سردار اشتری، با بیان اینکه هفت هزار نیرو امنیت زائران اربعین را در مرزهای خوزستان و ایلام تأمین می کنند، گفت: همکاران ما در ناجا با تمام توان تمهیدات لازم را از نقطه صفر مرزی و در تمامی مسیرهای ارتباطی منتهی به پایانه های مرزی اندیشیده تا زائران پس از ورود به خاک کشور بدون مشکلی به شهرهای خود ...
درمان سرپایی، اندازه گیری فشارخون و غربالگری کرونا در مسیر برگشت به ایران بخشی از خدمات قرارگاه هلال احمر خوزستان در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه بوده است. ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "هوشنگ بازوند" امروز چهارشنبه در جلسه کارگروه ویژه مرز استان اظهار داشت: در این جلسه طرح جامع پایانه های مرزی سومار، شیخ صله و شوشمی تصویب شد که این طرح ها برای تصویب نهایی در کارگروه ویژه شورای امنیت ملی ارسال خواهند شد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کوثری فر گفت: به زائرانی که می خواهند از طریق مرز زمینی وارد کشور شوند، توصیه می کنیم که از طریق دو مرز مهران و شلمچه وارد کشور شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
دبیر شورای ساماندهی مبادی ورودی و خروجی کشور از یکپارچه شدن مدیریت پایانه های مرزی از سوی وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۷    
تصاویری از تست کرونا و کنترل زائران در راه برگشت در پایانه های مرزی را مشاهده می کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از صادرات 791 هزار و 83 تن کالا توسط 34 هزار و 567 دستگاه کامیون از پایانه های مرزی میرجاوه و میلک در 6 ماهه سال جاری خبر دادکه نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 42 درصدی را نشان می دهد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۱۶   + ۴۴ سایت دیگر  
انجام تست سریع کرونا در پایانه های مرزی به منظور اطمینان از سلامت زائران، پیش بینی 5000 اتوبوس برای تسهیل بازگشت زائران ازجمله مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته در خصوص اربعین 1400 بوده است.
رادیو پیام   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۰۳    
بدون ارائه آمارناوگان آماده به خدمت برای ورود زائران به کشور فقط به آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی در پایانه های مرزی بسنده کرد . این در حالیست که سالیان گذشته وسایل عمومی مبالغ گزافی از زائران دریافت می کردند . ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از آماده بودن پایانه های مرزی خوزستان برای جابجایی زائران اربعین حسینی(ع) خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور تاکید کرد: در پایانه های مرزی از زائران اربعین حسینی تست سریع و فوری کرونا گرفته خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از اعزام ناوگان حمل و نقل مسافری این استان به پایانه های مرزی مهران و شلمچه به منظور تسریع و تسهیل در جابجایی زائرین اربعین خبر داد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب غرب رگولاتوری از استقرار سامانه های پایش و مانیتورینگ سیار و انجام درایوتست در مسیر حرکت زائران اربعین حسینی (ع) در پایانه های مرزی شلمچه، چذابه و مهران خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی با بیان اینکه زائران کرونامثبت قرنطینه می شوند جزئیات غربالگری زائران در پایانه های مرزی را اعلام کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- دبیر کمیته مشارکت های مردمی و اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین حسینی، گفت: برای استقبال از زائران در هنگام ورود به کشور آمادگی داریم و این خدمات در داخل پایانه های مرزی و شهرها به آنها ارائه می شود. ...
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۹    
معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان با بیان این که پایانه های مرزی در وضعیت کنترلی مطلوبی قرار دارند توضیح داد: ورودی زائرین در حال حاضر از 2 پایانه مرزی تاکنون 20هزار نفر گزارش شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس کمیته جذب مشارکت های مردمی ، اسکان و تغذیه ستاد اربعین خوزستان گفت:41 موکب برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی که در حال بازگشت از کربلا هستند در پایانه های مرزی خوزستان و اهواز برپا شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدی فر گفت: مرز مهران فعلا برای بازگشت زائران باز است، اما ما در مرز شلمچه هم آمادگی هایی را ایجاد کردیم.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان با بیان این که پایانه های مرزی در وضعیت کنترلی مطلوبی قرار دارند توضیح داد: ورودی زائرین در حال حاضر از 2 پایانه مرزی تاکنون 20هزار نفر گزارش شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: بر اساس تجارب سال های گذشته پیش بینی می کنیم که ظرف سه روز آینده تعداد زیادی از زائران اربعین حسینی به کشور بازگردند.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافر سازمان راهداری گفت: قیمت مصوب برای بلیت اتوبوس همان نرخ در سال 98 بوده و با نصب بنر در پایانه های مرزی اعلام شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات و رئیس کمیته جذب مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین خوزستان از خدمات رسانی اضطراری 32 موکب به زائرین اربعین در پایانه های مرزی خوزستان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۷    
علی رغم حضور صدها نفر در پایانه های مرزی مهران و شلمچه، این دو مرز از سوی عراق به روی زائران ایرانی اربعین بسته است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که سقف تعداد ایرانیان مجاز برای حضور در راهپیمایی اربعین از سوی عراق مشخص و هرگونه تردد زمینی زوار ممنوع اعلام شده است، اما تجمعات کرونایی و ازدحام جمعیت در پایانه های مرزی منجر به کشته شدن یک نفر و مجروح شدن 40 زوار در پایانه های مرزی در پی تلاش برای عبور از مرز شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
دیروز برای مدت خیلی کوتاهی مرز شلمچه باز شد و تعداد از زائران با موافقت دولت عراق توانستند با داشتن مدارک قانونی از جمله ویزای معتبر از مرز عبور کنند ولی اکنون مرز بسته است و کسانی که به پایانه های مرزی مراجعه می کنند با چالش مواجه می شوند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: تا این لحظه هیچ گزارشی از اختلال در پایانه های مرزی ارائه نشده و تمامی سرویس های ارتباطی به صورت پایدار در اختیار زائران قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی، اظهار کرد: اتوبوس هایی در پایانه مرزی شلمچه و مهران برای بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور در نظر گرفته شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
خدادادی از برپایی 2 قرارگاه عملیاتی امداد و نجات در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه خبر داد و گفت: زائران از قرار گرفتن در تجمعات پرهیز و جهت بازگشت به میهن با برنامه ریزی قبلی اقدام کنند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از پایانه مرزی خسروی و پرویزخان اجاره تردد به هیچ مسافری داده نمی شود، فقط مسافرانی که در اقلیم کردستان مشغول به کار هستند اجازه تردد دارند و بازگشت زمینی از سفر اربعین تنها از مرز مهران امکان پذیر است.
تابش کوثر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره اجتماعی یگان های ویژه ناجا با اعلام استقرار کارکنان یگان ویژه در پایانه های مرزی مشترک با کشور عراق از انسداد مرزهای زمینی خبر داد.