پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۱:۴۶Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایانه های مرزی»

تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۳    
آخرین نرخ فروش فرآورده های نفتی را در پایانه های مرزی استان آذربایجان غربی اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: امسال تردد مسافر از پایانه های مرزی استان به 4 میلیون و پانصد هزار نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار خوزستان گفت: واگذاری مدیریت، نگهداری، فضاسازی و تامین زیرساخت پایانه های مرزی به بخش خصوصی راهکار توسعه صادرات خوزستان است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: در 10 ماه نخست سال جاری، 744 هزار و 530 نفر مسافر از طریق پایانه های مرزی میلک و میرجاوه در شمال سیستان و بلوچستان تردد کردند که این میزان افزایش 46 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۷:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی از تردد بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر مسافر خارجی از پایانه های استان طی 10 ماه سال جاری خبرداد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۳:۴۳    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت هماهنگی امور عمرانی استاداری خوزستان؛ امروز عملیات اجرایی پل شهر حمیدیه با حضور محمد خانچی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان و مسئولین استانی و شهرستانی آغاز شد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: با توجه به مرزی بودن استان و قرارگیری در مسیر تردد گردشگران پیشنهاد می شود که تابلوهای گردشگری سایر استان های کشور نیز در مبادی ورودی آذربایجان غربی نصب شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: برای جذب گردشگر و جلب رضایت آنها ساماندهی پایانه های مرزی ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان گذرگاه های مرزی عراق با بیان اینکه در اربعین گذشته، تبادل الکترونیکی اطلاعات که به صورت آزمایشی در یکی از پایانه های مرزی مشترک دو کشور اجرا شده بود، تردد زوار را تسهیل کرد؛ گفت: بنا داریم این برنامه را در سایر گذرگاه های مرزی هم به اجرا درآوریم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه مثلث مرزی بزرگترین فرصت برای توسعه ی استان است گفت: آذربایجان غربی با برخورداری از پایانه های مرزی متعدد،دروازه ایران به اروپا و دروازه ترکیه به آسیای میانه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۲۱:۰۰    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: پایانه های مرزی ویترین کشور است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: همکاری های بین این اداره کل و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در زمینه صدور مجوزهای مربوطه و ساماندهی پایانه های مرزی تقویت می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان با اشاره به افزایش تردد عراق بخاطر میلاد امام علی (ع) گفت: از سوم تا ششم بهمن در مجموع 53 هزار و 577 تردد در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه ثبت شد.
نشست مرزی حمل ونقل بین المللی جاده ای ایران و ترکمنستان به منظور توسعه همکاری های حمل ونقل بین المللی، پیگیری توافقات کمیسیون مشترک اقتصادی آبان ماه سالجاری دو کشور در عشق آباد و سایر نشست های قبلی در سالن اجلاس پایانه های مرزی سرخس برگزار شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۱    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای و وزارت راه و شهرسازی برای جلوگیری از پدیده قاچاق سوخت نیازمند همکاری تمام سازمان های ذی مدخل در تمامی مراحل عبور و مرور از پایانه مرزی پلدشت است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۲۲:۰۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور از پایانه های تجاری پرویزخان و خسروی بازدید و آخرین وضعیت زیرساخت های مرزی را بررسی و برای حل مشکلات دستورات لازم را صادر کرد.
بازنگری طرح جامع پایانه های مرزی نوردوز و جلفا و برنامه شرکت ساخت و توسعه برای تجهیز کل شبکه آزادراهی به ETC مهمترین اخبار حمل و نقل جاده ای در هفته گذشته به شمار می روند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی از آغاز به کار کمیته بررسی و ساماندهی فرهنگی و گردشگری در پایانه های مرزی استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: مبادلات مرزی ایران و پاکستان از طریق پایانه های مرزی میرجاوه و ریمدان این استان طبق روال گذشته در حال انجام است.
مدیرکل دفتر تجاری سازی و امور تشکل های وزارت راه و شهرسازی از تصویب بازنگری طرح جامع نوردوز و جلفا خبر داد و گفت: بر اساس دستورالعمل ساماندهی و تقویت پایانه های زمینی کشور، فرآیندهای غیر ضروری و توقف زا از پایانه های مرزی حذف می شود.
فودنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
وزارت صمت در بخشنامه به گمرک کاهش عوارض صادرات گوجه فرنگی زراعی در پایانه های مرزی از 30 درصد به 10 درصد را ابلاغ کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۶    
وزارت صمت در بخشنامه به گمرک کاهش عوارض صادرات گوجه فرنگی زراعی در پایانه های مرزی از 30 درصد به 10 درصد را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: تردد ناوگان حامل محموله های ترانزیتی ورودی و خروجی از چهار پایانه مرزی فعال استان طی 9 ماهه سال 1402 نسبت به مدت مشابه سال قبل 32 درصد افزایش یافت.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از افزایش 43درصدی تردد مسافر از طریق پایانه های مرزی میلک و میرجاوه در شمال استان خبر داد.
از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه حجم ترانزیت کالا از پایانه های مرزی آذربایجان غربی به بیش از 1.5 میلیون تن رسید.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۶:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: در راستای شناساندن و ایجاد بازار فروش برای محصولات صنایع دستی استان غرفه های دائمی نمایشگاه صنایع دستی در پایانه های مرزی آذربایجان غربی راه اندازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تردد مسافر از پایانه های مرزی آذربایجان غربی بیش از 39 درصد افزایش داشته است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تردد 3 میلیون و 611 هزار و 609 مسافر از پایانه های مرزی استان در سالجاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در دولت سیزدهم رشد 40 درصدی ترانزیت کالا را از پایانه های مرزی کشور شاهد هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۰۹:۲۰    
رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در حال حاضر با رشد 40 درصدی ترانزیت کالا در پایانه های مرزی کشور رو به رو هستیم.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بخشی از کریدور بزرگراهی غرب که قرار است مرز بازرگان را به بندر امام خمینی در استان خوزستان متصل کند، در استان آذربایجان غربی قرار دارد. با توجه به موقعیت و جایگاه استراتژیک آذربایجان غربی توسعه محورهای مواصلاتی و راه های منتهی به پایانه های مرزی با هدف سهولت تردد و افزایش ایمنی در اولویت بوده است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از جابه جایی 2 میلیون و 40 هزار و 286 تن کالا در 9ماهه سال جاری از طریق پایانه های مرزی میلک و میرجاوه در شمال این استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی از برنامه ریزی برای بازگشایی مرزهای بین المللی کوزه رش و کیله خبر داد و گفت: پایانه های مرزی آذربایجان غربی 24 ساعته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از ثبت تردد نزدیک به 2 میلیون مسافر از پایانه های مرزی درسال جاری خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی گفت: 25 درصدی پایانه های مرزی کشور مربوط به این استان است که با همت ویژه دولت سیزدهم و اولویت قرارگرفتن توسعه این پایانه ها، زمینه برای ارتقای شاخص های خدماتی در آنها و ارائه خدمات بهتر مهیا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزارت میراث فرهنگی گفت: باید طرح تسهیل تردد مسافر خارجی با خودرو از طریق پایانه های مرزی آذربایجان غربی اجرایی شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: آذربایجان غربی ظرفیت بالایی برای توسعه گردشگری مقاومت به ویژه در چالدران دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۷:۰۰    
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: با ایجاد پایانه مرزی موقت، صف کامیون ها در پایانه مرزی آستارا کوتاه تر شده و روزانه 400 تا 500 کامیون تردد می کنند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۸:۴۹    
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ این موضوع امروز دوشنبه هم در دستور کار مدیران استان کرمانشاه و مسئولان مرزی اقلیم کردستان عراق بود . در نشست امروز که با حضور امیری مشاور استاندار کرمانشاه در امور عراق، بابلی فرماندار سرپل ذهاب، عباس اسماعیل علی مدیر پایانه های مرزی پرویزخان ...
وزیر راه و شهرسازی انعقاد قرارداد راهسازی کشورها با شرکت های ایرانی به میزان 550 میلیون دلار را در تاریخ کشور بی سابقه دانست و گفت: باید از شرکت های دانش علاوه بر بخش های زیرساختی کریدورها، در حوزه نرم افزاری از جمله صدور بارنامه و تسهیل تردد در پایانه های مرزی و ... هم استفاده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی از دستور وزیر ارتباطات درخصوص راه اندازی سامانه تجارت الکترونیک در پایانه های مرزی استان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در 8 ماهه سال جاری بیش از 3 میلیون نفر از پایانه های مرزی استان رفت و آمد کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در 8 ماهه سال جاری بیش از 3 میلیون نفر از پایانه های مرزی استان رفت و آمد کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: پایانه های مرزی آذربایجان غربی با هدف کمک به توسعه و رونق صادرات باید تقویت و تجهیز شوند.