جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۰:۴۶Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایانه های مرزی»

خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس ضرورت نصب دستگاه "ایکس ری" کامیونی در پایانه های مرزی جهت تسریع امور بازرسی و کنترل کامیون ها را مورد تاکید قرار داده و از تلاش کمیسیون متبوع خود برای یکپارچه سازی مدیریت پایانه های مرزی خبر داد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، علی پهلوان با بیان اینکه فعالیت تیم های غربالگری مستقر در پایانه های مرزی استان خوزستان همچنان ادامه دارد افزود: این طرح با همکاری ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا به ویژه دانشگاه علوم پزشکی و مرزبانی استان از 24 اسفند ماه سال گذشته آغاز شده است و از ابتدای اجرا تا کنون 16 هزار و ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از کاهش 31 درصدی تردد ناوگان باری از مرزهای استان طی سال گذشته خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که سازمان راهداری مدعی مدیریت بهینه پایانه های مرزی است، گمرک می گوید راهداری نمی تواند در توسعه ترانزیت مدیریت مناسبی داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۵:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
در حالی که سازمان راهداری مدعی مدیریت بهینه پایانه های مرزی است، گمرک می گوید راهداری نمی تواند در توسعه ترانزیت مدیریت مناسبی داشته باشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۶:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت:درسفر به کشور آذربایجان از زیرساخت های ریلی، جاده ای، بندری و امکانات آذربایجان و پایانه های مرزی جلفا و آستارا درمرزدوکشوربازدیدبه عمل آمد.هدف از این بازدیدها این بود که بتوانیم ظرفیت سازی بیشتری برای فعال تر کردن کریدور شمال-جنوب و همچنین کریدور شرقی-غربی در این منطقه دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از افزایش جذابیت رفاهی و معیشتی برای کارکنان پایانه های مرزی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: سه میلیون و 500 هزار تردد مرزی طی یک سال گذشته از پایانه های مرزی پنجگانه در این استان ثبت شده است.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ ماندانا زنگنه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در این نشست خاطرنشان کرد: با توجه به سفر والی نیمروز در هفته آینده به استان و بازدید از مرز میلک، دستگاههای ذیربط با نظارت فرمانداری آمادگی لازم را برای این سفر داشته باشند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۱    
ارومیه- آذربایجان غربی پنج پایانه مرزی و 9 گمرک برای دسترسی به بازارهای جهانی به خصوص اروپا دارد حالا اما مسئولان از اختصاص 200 میلیارد تومان به این پایانه ها برای تقویت تعاملات اقتصادی خبر می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: تردد کالا و مسافر در پایانه های مرزی با مدیریت واحد این پایانه ها تسهیل و تسریع می شود و این موضوع در دستور کار این سازمان قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
خرمشهر- مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان گفت: مدیریت واحد در پایانه های مرزی به ادارات کل راهداری در سراسر کشور واگذار شده است و این شامل مناطق آزاد نیز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در مدت سپری شده از سال جاری بیش از 23 هزار و 700 دستگاه وسایط نقلیه سنگین باری از پایانه های مرزی جلفا و نوردوز تردد کرده اند.
پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در دو ماه اول امسال شاهد تردد بیش از 23هزار و700 دستگاه وسائط نقلیه سنگین باری بودند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به مشکلات زیرساختی پایانه های مرزی به ویژه در مرز تمرچین و ضرورت یکپارچه سازی مدیریت مرز های کشور، از تشکیل کمیته ای برای بررسی مشکلات و تهیه گزارشی جهت قرائت در صحن مجلس خبر داد.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
قاسم سلیمانی دشتکی در جلسه ستاد مبارزه با کرونای استان خوزستان اظهار داشت: پس از محرز شدن این موضوع که منشأ ویروس جهش یافته کرونا از خارج نظارت ها بر مرزها و پایانه های مرزی تشدید شده است که در نخستین گام مرزهای زمینی چذابه و شلمچه برروی مسافران بسته شده است. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۳:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
سعید جلیلی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره مشکلات مرزنشینان گفت: من به اکثر مرز های کشور رفتم و در پایانه های مرزی بخصوص در غرب حضور یافتم. من در سفری به بانه نگاه می کردم که جوانان ما نشستند که باری بیاید و کولبری کنند ...
استاندار آذربایجان شرقی از بازگشایی پایانه مرزی خداآفرین در آینده نزدیک و ساماندهی مشکلات مربوط به پایانه مرزی نوردوز خبر داد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۸:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر صمت در شورای ساماندهی مبادلات مرزی پیرانشهر از آمادگی وزارت صمت برای واگذاری تمام اختیارات خود در حوزه مرزنشینی به استانداران خبر داد و گفت: آذربایجان غربی پایلوت برای شروع و اجرای این تصمیم است.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، علیرضا رزم حسینی در این سفر، 4 طرح تولیدی و صنعتی را افتتاح می کند و از 4 واحد صنعتی و معدنی هم بازدید به عمل خواهد آورد. سفر وزیر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- قائم مقام ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: توسعه پایانه های مرزی و تقویت زیر ساخت های آنها به منظور افزایش مبادلات اقتصادی با کشورهای همسایه جمهوری اسلامی ایران در اولویت این سازمان قرار دارد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در تداوم سفرهای استانی خود فردا پنج شنبه به استان آذربایجان غربی سفر می کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، علیرضا رزم حسینی در این سفر 4 طرح تولیدی و صنعتی را افتتاح و از 4 واحد صنعتی و معدنی بازدید به عمل خواهد آورد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۷:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: 300 هزار و 288 تن کالا توسط 13 هزار و 261 دستگاه کامیون در سالجاری از طریق پایانه مرزی میلک و میرجاوه این استان صادر شد که افزایش 78 درصدی در تناژ و 93 درصدی در تعداد دستگاه را نشان می دهد.
مجلس شورای اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
کمیسیون عمران، ماندگاری و رکود خودروهای ترانزیتی در مرزهای ایران را بسیار زیاد دانست و بر ضرورت ساماندهی مرزها و پایانه های مرزی تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه عملکرد وزارت راه و شهرسازی در حوزه احداث جاده های ترانزیتی بسیار ضعیف است، گفت: توسعه جاده های ترانزیتی کشور به عنوان یکی از زیرساخت های مهم صادرات محصولات داخلی در جهش تولید باید بیش از گذشته مورد توجه قرار بگیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: چهار هزار و 611 تست رپید کرونا و چهار هزار و 614 تست تشخیصی PCR از 24 اسفند ماه سال گذشته تا کنون در پایانه های مرزی خوزستان توسط جمعیت هلال احمر انجام شد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، محمد اسلامی با بیان این که هم اکنون 18500 کیلومتر بزرگراه داریم که امیدواریم تا پایان دولت آنرا به 20 هزار کیلومتر برسانیم، اظهار کرد: طی هفته های آینده 1000 کیلومتر خط آهن در کشور افتتاح می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان بر تکمیل زیرساختهای لازم در پایانه های مرزی شلمچه و جذابه تاکید کرد .
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی به اهمیت دیپلماسی ترانزیتی و توسعه تبادلات مرزی اشاره کرد و گفت: پایانه های مرزی استان سیستان و بلوچستان به منظور تسهیل ترددهای مرزی بین ایران و پاکستان و رونق ترانزیت ظرف مدت کوتاهی به سه مرکز تبادل مرزی توسعه پیدا کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۸:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تشخیص 5 دقیقه ای مواد مخدر در پایانه های داخل شهری و مرزی و گیت های هواپیمایی از دستاوردهای دانش بنیان یکی از شرکت ها است که با استفاده از نانو ذرات طلا سنسورهایی برای این منظور تولید کرده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
ارسلان شکری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در صدد هستیم تا پایان فعالیت دولت، طرح جامع پایانه مرز رازی خوی به بهره برداری برسد. وی با اشاره به وجود 5 پایانه مرزی و سهم 23 درصدی در ترانزیت و جابجایی مسافر توسط پایانه های مرزی استان در کشور، اضافه کرد: وجود [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان - مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: 15 هزار تست کرونا از اسفند ماه سال گذشته تاکنون از مسافرانی که از پایانه های مرزی قصد ورود به استان را داشتند، انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: 2 هزار و 300 میلیارد ریال برای توسعه پایانه های مرزی پنجگانه در آذربایجان غربی سرمایه گذاری شده که رقم قابل توجهی در این استان مرزی به شمار می رود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نشست مشترک مدیران گمرک و پایانه های مرزی ایران و ترکیه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۷۷ سایت دیگر  
وزیر راه با اشاره به آشفتگی های عمیق در پایانه های مرزی و جذب سرمایه گذاران خارجی در بنادر گفت: طرح ملی مسکن تحویل می شود اگر مردم آورده خود را به موقع واریز کنند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۲:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رضا اکبری روز شنبه پس از بازدید از راه های ارتباطی منتهی به مرز بازرگان در گفت و گو با خبرنگاران با تاکید بر اهمیت ایمن سازی محورهای دسترسی به پایانه های مرزی و مناطق گردشگری افزود: محورهای شریانی خوی – ایواوغلی و ماکو – بازرگان از محورهای مهم ترانزیتی کشور است زیرا بیشترین مبادلات [...]
همچون دیگر زیرمجموعه های وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز تا پایان دوران خدمت دولت تدبیر و امید قرار است چندین پروژه را در حوزه راه های روستایی، رفع نقاط حادثه خیز و همچنین پایانه های مرزی افتتاح و به بهره برداری برساند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: 10 هزار و 400 دستگاه وسایط نقلیه سنگین باری، فروردین امسال از پایانه های مرزی جلفا و نوردوز تردد کردند.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۹    
پایانه های مرزی جلفا ونوردوز درفروردین ماه سالجاری شاهدترددبیش از10هزارو400دستگاه وسائط نقلیه سنگین باری بودند.مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان آذربایجان شرقی بااعلام این خبرافزوددراین مدت بیش از6هزارو800دستگاه کامیون ایرانی وخارجی از مرزنوردوز و بیش از3هزارو500دستگاه کامیون ایرانی وخارجی ...
اکو فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اکوفارس: مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری گفت: با توجه به وضعیت شیوع کرونا و دستور وزیر کشور سختگیری ها در پایانه مرزی پاکستان تشدید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 754 هزار تن کالا از پایانه های مرزی خوزستان صادر شد.
استاندار خوزستان در جلسه ستاد اربعین حسینی(ع) ضمن بررسی وضعیت پایانه های مرزی استان گفت: اقدامات خوبی توسط راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان در پایانه مرزی شلمچه انجام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در جلسه استانی مقابله با بیماری کرونا خلاصه ای از اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اختصاص کد گمرکی سرعت تبادلات مرزی را افزایش می دهد گفت: برای اختصاص کد گمرکی به پایانه های مرزی پیشین و ریمدان سیستان و بلوچستان تلاش می کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از امضای تفاهم نامه جهت برپایی 6 بازارچه مرزی بین دو کشور ایران و پاکستان خبر داد و اظهار کرد که هر دو کشور پرظرفیت هستند و این هم جواری و قرابت فرهنگی و مذهبی کمک می کند که تعاملات گسترش پیدا کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ملانوری گفت: باید زمینه سرمایه گذاری مشترک با سرمایه گذاران خارجی به خصوص تجّار کشور افغانستان فراهم شود چراکه فعالیت پایانه های مرزی به منافع مشترک بستگی دارد که لازم است با توجه به فرصت های مرز، سرمایه گذاری مشترک مطالعه شود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۰    
سالانه بیش از یک میلیون تن کالا از بازارچه ها و پایانه های مرزی استان سیستان و بلوچستان صادر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۲    
شیوع ویروس کرونا در کشور علاوه بر مشکلات عدیده ای که برای مردم و جامعه به وجود آوردهم اکنون شاهد ضربه مهلک این ویروس بر اقتصاد و صادرات آبزیان آذربایجان غربی هستیم که صادرات آبزیان استان از پایانه های مرزی را به شدت کاهش داده است.