چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۵:۵۳Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایانه های مرزی»

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۶    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از افزایش 260 درصدی تردد مسافر از پایانه های مرزی آذربایجان غربی خبر داد.
ایران خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان راهداری از راه اندازی سامانه "نوبت دهی" در مرز آستارا تا 15 الی 20 روز آینده خبر داد و گفت: نبود مدیریت واحد مهم ترین مشکل پایانه های مرزی است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای خراسان رضوی گفت: تردد در پایانه های مرزی سرخس و لطف آباد در 10 ماهه سال جاری افزایش 39 درصدی را با ثبت 145 هزار دستگاه ناوگان نشان می دهد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از رشد نزدیک به 14 درصدی کامیونهای خروجی از پایانه های مرزی استان در 9 ماهه گذشته از سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری قصرشیرین از تخصیص 21 میلیارد تومان از اعتبارات مصوب سفر رییس جمهور برای توسعه پایانه های مرزی خسروی و پرویزخان در این شهرستان خبر داد.
حمیدرضا شهرکی معاون حمل و نقل سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای به همراه فرهاد مهریاری مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک این سازمان در سفر یک روزه به استان آذربایجان غربی به ضرورت تقویت و توسعه مولفه های استقرار مدیریت موثر در پایانه های مرزی تأکیدکرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: تردد در جاده های ترانزیتی و سه پایانه مرزی فعال استان به رغم برودت بی سابقه دما بین 15 تا 20 درجه زیر صفر در این مناطق، اکنون به صورت روان و عادی در جریان است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت:افزایش تبادلات اقتصادی در پایانه های مرزی این استان با کشور دوست و همسایه پاکستان در اولویت این اداره کل قرار دارد.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فعال بودن 25 درصد از پایانه های مرزی کشور در استان گفت: آذربایجان غربی نقش ویژه ای در صادرات کشور دارد و بخش قابل توجهی از صادرات ایران از مرزهای استان محقق می شود
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- پایانه های مرزی خراسان رضوی ازجمله لطف آباد و دوغارون با توجه به ازسرگیری مراودات تجاری با کشور ترکمنستان و رونق تجارت با افغانستان این روزها با ترافیک سنگینی روبرو است.
رئیس اداره ترانزیت و اموربین الملل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: 460 هزار و 142 مسافر از طریق پایانه های مرزی شمال این استان تردد نمودند که رشد 108 درصدی را نسبت مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد.
نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان مرزی قصرشیرین با ظرفیت های بسیار خوباز جمله پایانه های مرزی خسروی و پرویزخان نقش بسیار مهمی در تحولات اقتصادی استان کرمانشاه و منطقه ای دارد.
استاندار سیستان و بلوچستان بر تسریع تکمیل و اجرای طرح های جامع پایانه های مرزی این استان برای ارائه خدمات مطلوب تر تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۸    
بیش از 2 میلیون تن کالا از پایانه های مرزی خوزستان جابجا شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - سرپرست پایانه مرزی بازرگان گفت: امسال دو میلیون و 598 هزار نفر مسافر از طریق پایانه های مرزی استان تردد کرده اند که نسبت به پارسال سه برابر افزایش دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا گفته مراقبت های مرزی برای جلوگیری از ورود افراد مبتلا به کرونا به کشور تشدید می شود. به گفته مهرداد حق ازلی، هر چند مراقبت های کرونایی در کشور کمتر شده، اما در پایانه های مرزی به ویژه افرادی که از آسیای جنوب شرقی وارد کشور می شوند، به شکل دقیق باید رصد شوند ...
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، ایسنا نوشت: عضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا با تاکید بر لزوم تشدید مراقبت های مرزی برای جلوگیری از ورود افراد بیمار به کشور ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۵:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
دکتر مهرداد حق ازلی در گفت وگو با ایران اکونومیست، درباره آخرین وضیعت بروز کرونا در دنیا و ایران، گفت: در قسمتی از کشورهای دنیا بویژه در آسیای شرقی و چین شاهد افزایش قابل توجه بروز بیماری بوده ایم ولی تاکنون این افزایش منجر به افزایش گزارش بروز مرگ و میر نشده است. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۰۹:۵۵    
نگاهی به عملکرد آذر1400 تا آذر 1401 پایانه های مرزی استان کرمانشاه در حوزه ترانزیت و حمل و نقل بین المل را مشاهده نمایید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش میزان تردد در پایانه های مرزی نوردوز و جلفا در مرز ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۹:۳۴    
رئیس کل دادگستری آذر بای جان غربی، از بازداشت مدیر یکی از پایانه های مرزی استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری آذربایجان ِغربی از بازداشت مدیر و یک کارمند یکی از پایانه های مرزی استان به اتهام رشوه خبر داد.
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۲۲:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن گلخانه داران و صادرکنندگان محصولات سبزی و صیفی گلخانه ای ضمن اشاره به اینکه کانتینرهای حمل محصولات کشاورزی به دلیل وجود مشکلات بسیار در پایانه مرزی آستارا 8 روز معطل می شوند، از بی توجهی دستگاه های مربوطه به یارانه سوخت حمل هوایی گلایه کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد: همزمان با سفر رییس جمهور به استان خراسان جنوبی و با هدف تکمیل کریدور شمال- جنوب در شرق کشور و اتصال بنادر جنوبی به بنادر شمالی و پایانه های مرزی 50 کیلومتر از بزرگراه های این استان به بهره برداری رسید.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۰:۴۵    
نصر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی از افزایش 56 درصدی تردد خودروهای تجاری در پایانه های مرزی استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۲۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از جابه جایی بیش از یک میلیون و 307 هزار تن کالا از پایانه های مرزی شمال این استان طی هفت ماهه سال جاری خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۶:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر کل ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در حال حاضر تردد متوسط روزانه از 25 مرز کشور به بیش از 90 هزار دستگاه کامیون رسیده است که اکنون نرخ متوسط تردد کامیون از مرزهای کشور فراتر از دوران قبل از کرونا است. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۲:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به بازنگری و اجرای طرح های جامع مرزی در بسیاری از پایانه های مرزی کشور اشاره کرد و گفت: پایانه مرزی باشماق که پس از بازرگان دارای بیشترین میزان ترانزیت و تردد در میان گذرگاه های مرزی است ...
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: تردد کامیون های صادراتی به عراق در پایانه های مرزی خسروی و پرویزخان در شهرستان قصرشیرین روندی افزایشی و رو به رشد دارد.
مشهد فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: پایانه های مرزی بسترساز توسعه مناسبات تجاری و ترانزیتی با کشورهای همسایه هستند و اکنون 90 درصد ترانزیت کشور از طریق حمل ونقل جاده ای صورت می گیرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از جابجایی 550هزارو 812تن کالا توسط 23هزار و577 دستگاه کامیون از پایانه های مرزی میلک و میرجاوه در 6ماهه نخست امسال خبر داد.
رهیاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در هشت ماه سال جاری بیش از یک میلیون و 800 هزار تن کالا از پایانه های مرزی استان ترانشیپ شد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: تردد403 هزار و 366 مسافر در 8ماهه سالجاری از پایانه های مرزی میلک و میرجاوه به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته در مجموع افزایش 105 درصدی را نشان می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ترانزیت سازمان راهداری با اشاره به احداث و نگهداری پایانه های مرزی توسط وزارت راه و شهرسازی،گفت:با تغییر راننده ماشینی که به سمت دره می رود، اتفاقی نمی افتد.
رئیس شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ناحیه گنبد کاووس گفت: میزان موجودی فراورده در باک تمامی کامیون هایی که امکان تردد از پایانه های مرزی استان گلستان و بخصوص مرز اینچه برون را دارند با دستگاه های الکترونیکی سنجیده می شود.
حمل و نقل ریلی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل ریلی و ترانزیت، با حضور مدیرعامل راه آهن و فورواردرها و شرکت های فعال حوزه حمل و نقل بین المللی ریلی برگزار شد و طی آن، موانع توسعه و جهش در صنعت حمل و نقل ریلی به ویژه در بخش ترانزیت مورد بررسی قرار گرفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۲    
مدیر کل راهداری خراسان رضوی از رشد 13 درصدی تردد ها و رشد 17 درصدی جا به جایی کالا از طریق 3 پایانه مرزی خراسان رضوی در 8 ماهه 1401 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۳:۲۲    
از ابتدای امسال تاکنون یک میلیون و 548 هزار و 415 تن کالا از پایانه های مرزی میلک و میرجاوه سیستان و بلوچستان جابجا شده است.
دو طرح جامع مربوط به پایانه های مرزی دوغارون و ریمدان در شورای ساماندهی مبادی ورودی و خروجی مجاز زمینی کشور به تصویب رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۵    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در 8 ماهه امسال، بیش از 2 میلیون و 300 هزار مسافر از پایانه های مرزی استان تردد کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تردد بالغ بر دو میلیون و 315 هزار مسافر از طریق پایانه های مرزی استان در 8 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با بیان اینکه یک چهارم پایانه های مرزی کشور در آذربایجان غربی واقع شده است گفت: این استان در حوزه اقتصاد کشور نقشی محوری و ملی دارد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از جابجایی یک میلیون و 548 هزار و 415 تن کالا،توسط 65 هزار و 976 دستگاه کامیون از پایانه های مرزی میلک و میرجاوه خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: درحالی بحث مدیریت پایانه های مرزی بین وزارت راه، گمرک و اخیرا وزارت کشور به یک چالش تبدیل شده که معاون اول رئیس جمهوری دستور بررسی این موضوع را صادر کرده است.
استاندار آذربایجان شرقی در بازدیداز پایانه مرزی جلفا درجریان نحوه عملکرد و فعالیت و نحوه خدمات رسانی مسافر و کالا توسط دستگاه های ذی ربط مستقر در این پایانه های مرزی قرارگرفت.
تاکید برنقش مهم پدافندغیرعامل در پایانه های مرزی وتسریع درتعیین تکلیف طرح جامع پایانه مرزی جلفااز موارد مهم مطرح شده در جلسه بود.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
علی نوید در نشست با مدیران شرکت های حمل ونقل فعال در ارس و مدیران گمرک و پایانه های مرزی جلفا و نوردوز، راه اندازی مرکز لجستیک ارس برای جابجایی کالاهای صادراتی و وارداتی را فرصتی برای رونق و احیای تجارت و ترانزیت در این منطقه عنوان کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل ترانزیت سازمان راهداری با بیان "آیین نامه مدیریت پایانه های مرزی 18 ماه است خاک می خورد" گفت: تفسیر گمرک از قانون امور گمرکی یک تفسیر "موسع" است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: 209 هزار و 470 نفر در مهر امسال از پایانه های مرزی شلمچه و چذابه در خوستان تردد کردند.
اقتصاد ایران: ییس کل گمرک در حاشیه دیدار وزیر اقتصاد با فعالان اقتصادی خراسان رضوی اظهار داشت: از ظرفیت های پایانه ای گمرکات برای توسعه تجارت ایران و کشور های همسایه استفاده می شود