شنبه ۱۶ اسفندساعت ۰۴:۵۳Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وتجارت»

دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در هفته اخیر نماد اپال (فراوری معدنی اپال کانی پارس) بیشترین ورود پول حقیقی و نماد وتجارت (بانک تجارت) بیشترین ورود پول حقوقی را داشت.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۳    
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: جلسه تعیین تکلیف یک رصد فروش معادن استان گلستان در راستای اجرای بند 3 دستورالعمل نحوه اجرای بند 5 ماده 43 قانون برنامه ششم توسعه (اختصاص 1درصد فروش معادن و صنایع معدنی) با حضور دستگاههای متولی برگزار گردید. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۰    
در معاملات بورس امروز وتجارت با افت دو درصدی قیمت 2,520را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این نماد به رقم 100میلیارد تومان نزدیک شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اقتصاد دیجیتال وتجارت الکترونیک گفت: برای هم راستا شدن اقتصاد دیجیتال با اقتصاد مقاومتی باید موانع دولتی رفع و زیرساخت های امنیتی و ارتباطی فراهم شود.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در شروع معاملات آخرین روز هفته، شاهد فشار فروش کمتری به نسبت روز گذشته هستیم و در اکثر نمادها در محدوده بالاتر ازکف قیمت روزانه آغاز بکار کردند. در جریان متعادل گروه بانکی ها شاهد نوسانات مثبت و نشان دادن واکنش به محدوده حمایتی در نماد وتجارت هستیم و سهم اکنون در قیمت 259 تومان با رشد بیش از 1 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- رئیس اداره امور اصناف و تشکل های سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گلستان گفت: جشنواره بهاره 1400 به طور مجازی در گلستان آغاز به کار کرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۹    
رئیس اداره امور اصناف و تشکلهای سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گلستان گفت: هیأت مدیره اتحادیه های صنفی استان گلستان از عضویت در شوراهای اسلامی سراسر کشور محرومند مگر آن که قبل از ثبت نام از سمت خود استعفا نموده و به هیچ وجه در آن پست شاغل نباشند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۵    
بندرعباس – ایرنا -برگزاری نشست هم اندیشی با محوریت حمایت از تولید صادرات با استفاده از ظرفیت فعالان حوزه اصناف وتجارت خارجی هرمزگان به صورت مشترک با حضور نمایندگان اتاق های اصناف وبازرگانی بندرعباس.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۱    
سهام بانک تجارت با افت 1.2درصدی برای سیزدهمین روز متوالی سبزپوش شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
افراد حقیقی در بورس امروز 450میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک ها و موسسات اعتباری و همچنین سهام وتجارت بود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش ، شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات امروز سه شنبه 12 اسفند 1399 با رشد 1895 واحدی به یک میلیون و 183 هزار و 500 واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز با رشد 339 واحدی به 431 هزار و 764 واحد رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: طرح فرآوری سرب و روی مهدی آباد (یزد) با قدمت 60 سال، تا پایان 1400 راه اندازی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان گفت: با توزیع روزانه 130 تن مرغ گرم و منجمد، هیچ گونه کمبودی در بازار هرمزگان وجود ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۸    
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت ،معدن وتجارت هرمزگان ، از تشکیل 44 پرونده تخلف نانوایی ها به ارزش یک میلیارد 229میلیون ریال طی بهمن ماهه امسال در شهرستان بندرعباس خبر داد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۶:۱۳    
بانک تجارت با رقم 242 هزار میلیارد تومان مانده تسهیلات ریالی و ارزی در بهمن 99، سهم وتجارت از کیک تسهیلات ریالی و ارزی بانک های کشور را به 8.9 درصد رسانده و سهم این بانک با رقم 291 هزار میلیارد تومان مانده سپرده، معادل 7.9 درصد از کیک سپرده های ارزی و ریالی کشور در بهمن 99 بوده است ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۲:۱۱    
سود عملیات درآمد تسهیلات و هزینه سپرده یا درآمد مشاع بانک تجارت در 11 ماه نخست 99 نسبت به کل سال قبل 22 برابر شده و از 2314 به 52352 میلیارد ریال رسیده است ...
به گزارش روابط عمومی خانه صنت،معدن وتجارت ایران عصر دوشنبه 99/12/11 نشستی با حضور معاون طرح وبرنامه وزارت صمت،معاون وزیر و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران،هیئت مدیره خانه صنعت،معدن و تجارت ایران ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۲:۱۱    
نرخ جذب کل سپرده ها یا نرخ جذب پول در بانک تجارت از 16.9 درصد در اسفند 96 به 6.64 درصد در بهمن 99 رسیده و بیش از 10 درصد کاهش داشته است. بانک تجارت موفق شده از طریق جذب سپرده های جاری و قرض الحسنه و بدون هزینه و کم هزینه بیشتر نسبت به سپرده های بلندمدت ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۵    
مانده تسهیلات وتجارت از 158 هزار میلیارد تومان در بهمن 98 به 242 هزار میلیارد تومان در بهمن 99 رسیده و با افزایش 53 درصدی به میزان 84 هزار میلیارد تومان تسهیلات جدید به واحدهای اقتصادی و طرح های عمرانی پرداخت کرده است. این رشد 53 درصدی بالاتر از رشد مانده تسهیلات کل نظام بانکی بوده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سهامداران نماد وتجارت امروز برای فروش سهام هایشان صف کشیدند. این صف در میانه راه برچیده شد اما سهامداران صف فروش جدیدی شکل دادند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
افراد حقیقی در بورس امروز 680میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک ها و موسسات اعتباری و همچنین سهام وتجارت بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۸    
افراد حقیقی در بورس امروز 680میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک ها و موسسات اعتباری و همچنین سهام وتجارت بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۶    
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان بجستان گفت: ثبت اقلام در سامانه جامع تجارت ضروریست و عدم ثبت، احتکار محسوب می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۰    
اقتصادنیوز : خساپا ، وتجارت و خودرو در صدر سهام با بیشترین حجم و ارزش صف فروش ها قرار دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی گفت: 83 پرونده تخلف صنفی در خصوص تنظیم بازار عرضه و فروش گوشت مرغ تشکیل شده است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بانک تجارت در 11 ماهه منتهی به بهمن ماه سال جاری درآمد 22946 میلیارد تومانی از تسهیلات اعطایی خود کسب کرده است. بانک تجارت با نماد معاملاتی وتجارت در عملکرد 11 ماهه منتهی به بهمن ماه سال جاری، حدود 22946 میلیارد تومان درآمد از تسهیلات اعطایی خود کسب کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون بازرسی وحمایت ازمصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی از شناسایی دو متخلف در حوزه تولید وعرضه مرغ گوشتی در استان خبر داد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش نما، شاخص کل بورس تهران با رشد چهار هزار واحدی در 10دقیقه آغازین معاملات امروز تا این لحظه در ارتفاع یک میلیون و 215هزار واحد قرار گرفته است. فملی، فولاد و شبندر بیش ترین تأثیر مثبت و نمادهای خودرو، وتجارت و کویر بیش ترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته اند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
هرمزگان-معاون امور بازرگانی سازمان صنعت معدن وتجارت هرمزگان گفت:براساس تفاهم نامه مرکز ملی فرش ایران و شرکت سهامی بیمه ایران به منظور حمایت از صنعت فرش دستباف ، روستائیان و عشایر، قالیبافان متقاضی بیمه اجتماعی از مزایای ویژه بهره مند می شوند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: با استفاده از ظرفیت کاسبین امین بسیج اصناف و همکاری بخشداری ها آماده توزیع 300 تن روغن تنظیم بازار به روستائیان عزیز استان هستیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: طرح حامی بیمه قالیبافان به منظور ثبت نام بیمه درمان تکمیلی در این استان اجرا می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۲۰    
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت،معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد از تشدید نظارت ها در راستای طرح نظارتی 1400 خبر داد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت اعلام کرد: اکنون برداشت های اکتشافی به روش سیستماتیک در کشور انجام می شود که در این روش در هر سلول یک پنجاه هزارم اکتشافی چهار لایه فلزی، غیرفلزی، عناصر نادر خاکی و سنگ های غیرقیمتی برداشت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت اعلام کرد: اکنون برداشت های اکتشافی به روش سیستماتیک در کشور انجام می شود که در این روش در هر سلول یک پنجاه هزارم اکتشافی چهار لایه فلزی، غیرفلزی، عناصر نادر خاکی و سنگ های غیرقیمتی برداشت می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۰    
امروز مطالبی همچون نرخ دلار در بازاد آزاد چقدر شد؟، نقشه بازار بورس امروز چگونه بود؟، افشای اطلاعات 4 شرکت بورسی، سهام داران فولاد بخوانند، ارزش سهام عدالت و دارایکم در 4 اسفند ماه 99، ارزش پالایشی یکم 4 اسفند 99، حقوقی وتجارت خواب است؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۰    
38.5 درصد از سهام بانک سرمایه متعلق به شرکت ریخته گران به بانک تجارت واگذار شد. با توجه به نامه شماره 9001/1581/232 روز چهارم بهمن ماه سال جاری معاون محترم دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 32 تهران (جرایم اقتصادی) و رای شماره 4544/99 ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۲    
امروز 4 اسفند 99 بورس باز هم قرمز پوش است و مقصر ریزش این بار بورس به خصوص در چند روز اخیر بانک های بزرگ و حقوقی های آن ها هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر از اجرای طرح بیمه قالیبافان به منظور ثبت نام بیمه درمان تکمیلی در استان بوشهر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی سرپرست اداره صنعت، معدن وتجارت سلماس گفت: سالانه 494 هزارتن انواع مواد معدنی از معادن سلماس استخراج می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت در اولین روز سفر خود به استان یزد سه طرح بزرگ صنعتی را در اشکذر، میبد و اردکان افتتاح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان از تخصیص 170 تن کالاهای اساسی جهت همیاری وکمک رساندن به زلزله زدگان شهر سی سخت خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی گفت: سامانه جامع تجارت برای ثبت نام خرده فروشان محصولات دخانی از روز شنبه در این استان راه اندازی شده و صنوف مشمول ملزم به ثبت نام در این سامانه هستند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۵    
به گزارش ، شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز شنبه دوم اسفند 1399 با رشد 588 واحدی به یک میلیون و 238 هزار و 945 واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز 533 واحد رشد کرد و به 439 هزار و 491 واحد رسید. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
بررسی داده های آماری وزارت صنعت، معدن وتجارت گویای افزایش تولید در صنایع معدنی منتخب از جمله شمش فولادی، آلومینیوم، کاتد مس، محصولات فولادی و سیمان در دوره 10 ماهه 99 نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان چایپاره با اشاره به انجام 2 هزار و 629 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی در این شهرستان گفت: در این رابطه تعداد 46 فقره پرونده تخلف تشکیل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت علی آباد کتول از کشف انبار احتکار روغن در این شهرستان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
بررسی مجوزهای معدنی صادره از سوی وزارت صنعت، معدن وتجارت در دوره 10 ماهه امسال در زمینه اکتشاف، گواهی کشف، صدور پروانه های بهره برداری و هزینه عملیات اکتشاف نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش نشان می دهد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش ، در جریان معاملات امروز چهارشنبه 29 بهمن 1399 بازار سرمایه، شاخص بورس با رشد 857 واحدی در ابتدای معاملات، به یک میلیون و 246 هزار و 286 واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز 877 واحد رشد کرد و به 438 هزار و 911 واحد رسید. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گلستان گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و انجام مراسم خانه تکانی، تقاضای مردم برای شتشوی فرش ها افزایش یافته و فعالیت کارگاه های قالی شویی در این ایام بیشتر می شود. ...