یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۵:۰۴Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وتجارت»

طلا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: در بازدید چهارشنبه، محسن منصوری استاندار تهران را وحید گلی کانی سرپرست فرمانداری شهرستان قدس، حق وردی نماینده شهریار و جمعی از معاونین و مدیران و رؤسای سازمان های صنعت، معدن وتجارت استان همراهی می کردند. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان اشنویه اظهار کرد: از ابتدای سالجاری تا پایان دی ماه 2 هزار و 622 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی این شهرستان با تشکیل 127 فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش بیش از 2 هزار و 562 میلیارد ریال انجام شده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر، 28 طرح صنعتی و معدنی در استان آماده بهره برداری گردیده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان-معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان گفت : شرکت سفیران یگانه بازاریابی آسیا درکیش ،بازاریابان ایرانیان زمین (بیز) ، شرکت تجارت الکترونیک راد فرتاک در سطح استان دارای مجوز قانونی بوده و مشغول به فعالیت می باشند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: باید دیدکه از این 17 خودرو چند خودرو کیسه هوای روشن داشتند چون معمولا ناآگاهی وجود دارد و دربعضی از خودروها کیسه هوا خاموش است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت لرستان گفت :درج قیمت تولید کننده روی کالاهای تولیدی برای 12 گروه و یکهزار و 700 قلم در مراحل مختلف انجام می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان از اجرای طرح درج قیمت تولید بر روی کالا اظهار خرسندی کرد و گفت: بسیاری از واحدهای تولیدی رقمی کاذب و غیرواقعی برای محصول تعیین می کردند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۲    
معاون نظارت وبازرسی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان گفت: طبق دستورالعمل ابلاغ شده از سوی سازمان حمایت از تولید کنندکان و مصرف کنندکان سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان گلستان بر عملکرد واحد های روغن نباتی با استقرار عوامل مقیم نظارت خواهند نمود .
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش،پژوهش و فناوری سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان گفت: کارفرمایان استان جهت بهره مندی از مزایای طرح کارورزی و مشوق بیمه ای، با هماهنگی ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان وشهرستانها اقدام کنند.
خانه صنعت و معدن خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۳    
آیین معارفه رییس جدید سازمان صمت با حضور مدیران دستگاههای اجرایی ، مدیر کل حوزه وزارتی وزارت صمت ،فعالان اقتصادی ، مدیران تشکلها و رییس و دبیرکل خانه صنعت ،معدن وتجارت استان در مشهد برگزار شد . ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سامان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهرگفت : درج قیمت تمام شده کالاها توسط تولیدکنندگان اجباری است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۴    
رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان آزادشهر گفت : نهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان آزادشهر با حضور اکثریت اعضاء در محل اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان برگزار گردید.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس-رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان بر لزوم ایجاد حلقه ارتباط بین دانشگاه، صنعت و تولید تأکید کرد و گفت: دانشجویان باید در حین و بعد از تحصیل به صنعت وصل شوند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۹    
به درخواست کاربران سایت نبض بورس دو نماد شتران و وتجارت به لحاظ تکنیکالی مورد بررسی قرار گرفتند تا روند احتمالی آن ها در روزهای آینده بورس مورد بررسی قرار گیرد. این دو سهم چه روندی را طی خواهند کرد؟
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان اصفهان ، گفت: جشنواره ویژه خرید شفاف توسط فروشگاه های زنجیره ای، اصناف و نمایشگاه های عرضه مستقیم و... از 22 دی تا 22 بهمن در استان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل دفتر بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: در روزهای 22 و 23 دیماه با استقرار تیم بازرسی وزارت صمت، 76 درخواست مردم این استان در سامانه پاسخگویی سامد ثبت شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۵    
معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت و رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور با اعضای هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کردند.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
بیست و یکمین همایش صنعت چاپ مازندران با حضور علی اکبر ابراهیمی مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نور برگزار شد. بیست و یکمین همایش صنعت چاپ مازندران در مجتمع تجاری - هنری دیدی واقع در ایزدشهر شهرستان نور و با حضور علی اکبر ابراهیمی مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و وتجارت لرستان گفت: درج قیمت تولید کننده روی کالاهای تولیدی برای 12 گروه و یکهزار و 700 قلم در مراحل مختلف انجام می شود که با اجرای فاز دوم آن، برای برخی تولیدکننده های استان اجباری شده است.
اقتصاد آنلاین / هرمز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تاکنون درج قیمت تولید کننده بر روی محصولات 12 گروه کالایی به صورت آزمایشی درج شده است که نتیجه خوبی داشته است.
هرمز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۳    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از مرکز پاسخگویی سازمان صمت استان هرمزگان بازدید کرد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
صبح امروز وزیر صنعت، معدن وتجارت در دومین روز از سفر خود به استان هرمزگان از واحد تولیدی آب معدنی یام یام بازدید کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن وتجارت در حاشیه نشست با فعالین صنعتی، معدنی و تجاری هرمزگان اظهار داشت: فعالیت سامانه پاسخگویی توسط وزارت صمت در مرحله نخست در پنج استان از جمله استان هرمزگان آغاز شده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۱:۴۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت، دقایقی پیش وارد شهرستان بندرعباس در استان هرمزگان شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
با اهتمام رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان گچساران، جلسه ستاد تسهیل ورفع موانع تولید برای اولین بار درشهرستان گچساران برگزار شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
هرمزگان-معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن وتجارت استان هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 212 فقره تسهیلات مشاغل خانگی به بانک های عامل معرفی شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاملات بازار سهام در روز نخست هفته با نوسان محدودی دنبال شد و با وجود تلاش خودرو، وبملت، وبصادر، خساپا و وتجارت که بیشترین تاثیر را برای صعو شاخص داشتند اما فارس و فولاد مانع از باقی ماندن جهت صعودی شاخص ها شدند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۷    
شپنا و وتجارت از جمله نمادهای مهم و شاخص ساز بازار سرمایه می باشند که سهامداران بسیاری دارند. این دو سهم بر اساس سناریوهای الیوتی چه روندی را طی خواهند کرد؟
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: شاخص کل بورس امروز با افت 751 واحدی به عدد یک میلیون و 362 هزار واحد رسید و شاخص هم وزن نیز امروز با افت 337 واحدی به عدد 359 هزار و 134 واحد رسید. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرازانجام 57 هزار فقره بازرسی از اصناف استان بوشهر طی نه ماهه سال جاری 1400 خبرداد. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار کرد: در راستای نظارت و بازرسی از واحدهای کشتارگاه مرغ و مرغداری های استان در 9 ماهه نخست سال جاری 188 فقره پرونده تخلفات صنفی به ارزش بیش از 412 میلیارد و 378 میلیون ریال تشکیل و به سازمان تعزیرات ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه در راستای نظارت بر عملکرد بازار و کنترل فعالیت واحدها، 123 هزار و 292 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی استان انجام شده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۸:۲۴    
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست دفتر اروپا و آمریکا از برگزاری نمایشگاه مواد غذایی در مسکو خبرداد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۸:۲۴    
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه سوم کشوری در میزان رضایتمندی مردمی از پیگیری شکایات در سامانه 124 خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان گفت : نوزدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی، صوتی و تصویری، فرش ماشینی، موکت و کفپوش و دومین نمایشگاه تخصصی لوستر و چراغ های زینتی از 13 الی 17 دی ماه در نمایشگاه دائمی گلستان در حال برگزاری می باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
رییس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان خواف گفت: نظارت بر عملکرد معادن و صنایع معدنی فعال،پیگیری مشکلات احتمالی معادن با همکاری همه جانبه دادگستری شهرستان با جدیت کامل انجام می گیرد
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن وتجارت جنوب کرمان از لزوم ثبت نام کلیه فعالین تجاری، فروشگاه های بزرگ و بنکداران عمده در سامانه جامع تجارت و سامانه جامع انبارها خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
بهزاد پرویزی روز یکشنبه در نشست کارگروه آرد و نان شهرستان فردیس اظهار داشت : براین اساس طرح کیل گیری واحدهای خبازی با هدف نظارت کمی و کیفی بر این واحدها در دستور کار قرار گرفته است. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان میاندوآب اظهار کرد: هم اکنون در این شهرستان 194 واحد صنعتی فعال وجود دارد که با حجم سرمایه گذاری بیش از 10 هزار و 69 میلیارد ریال زمینه اشتغال مستقیم را برای 5 هزار و 725 نفر فراهم ساخته است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
انک تجارت در آذرماه سال جاری شاهد افزایش یک درصدی سپرده های جذب شده نسبت به سپرده های تسویه شده بوده و همچنین تسهیلات اعطایی وتجارت 1,26 درصد بیشتر از تسهیلات وصولی به ثبت رسید.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۸:۵۵    
رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان دیر از انتخاب آقای غلامعلی امینی به عنوان رئیس جدید اتاق اصناف شهرستان دیر خبرداد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان / رئیس اداره اصناف و تشکلهای صنفی سازمان صنعت،معدن وتجارت هرمزگان از ساماندهی واحدهای فاقد پروانه کسب در هرمزگان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فاطمی امین افزایش صادرات و حمایت از صادرکنندگان را از اولویت های اصلی وزارت صنعت، معدن وتجارت برشمرد و گفت: وزارت صمت از صادرات کالا های تولیدی در زمینه تامین سرمایه در گردش و بازاریابی خارجی حمایت می کند.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان رضوی اعلام کرد: طی 9 ماه اخیر سال1400 ، 402 فقره پروانه بهره برداری صنعتی با بیش ا ز 34 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری صادر شد .
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس اداره امور معادن سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: براساس عملیات اکتشافی انجام شده توسط بخش خصوصی گواهی کشف 2 نوع ماده معدنی جدید شامل "دولومیت" و "بیتومین" در این استان صادر شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۰۹:۳۲    
دیدار چهره به چهره (دیدار مردمی) رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان آزادشهر سه شنبه این هفته برگزار گردید.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار کرد: با اجرایی شدن تمام مفاد قانون معادن از سوی دستگاه های اجرایی استان مطابق ماده 113 آیین نامه اجرایی قانون معادن بیشتر مشکلات معدن استان رفع و تأثیر گذاری فعالیت های معدنی در حوزه فرآوری، ثروت آفرینی ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۵۷    
رکنا:رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان اصفهان :در جلسه هم اندیشی با نماینده ومنتخبین حوزه صمت استان در بخش خصوصی از عدم استفاده از پتانسیل های بالقوه معدنی انتقاد کرد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۲    
سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی گفت : 874 میلیون دلار کالای غیرنفتی طی 8 ماه امسال از این استان به مقصد کشورهای دیگر صادر شده است.