جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۲:۴۴Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تنظیم بازار»

شهروند البرز   ۳ ساعت پیش    
رییس اتحادیه سوپرمارکت داران کرج با اعلام این خبر که هفته قبل توزیع مرغ منجمد تنظیم بازار درواحدهای منتخبسوپرمارکت داران شروع شده است گفت: در این خصوص اولویت توزیع بامناطق کم برخورداراست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۱    
رئیس اداره صمت باغملک گفت: به منظور تنظیم بازار، گوشت مرغ منجمد در این شهرستان توزیع می شود.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با بیان اینکه مردمی که خواسته صنفی داشتند با هوشیاری صف خود را از مخالفان جدا کردند، گفت: بخشی از خواسته های مردم خوزستان در اعتراضات اخیر درست و به حق بود. ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۴    
مرصاد نیوز:رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پاوه گفت: مرغ منجمد در قالب طرح تنظیم بازار در پاوه توزیع می شود.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
آمار گمرک نشان از انباشت و فساد هزار تن موز در گمرک دارد که همچنان به حجم آن افزوده می شود. کارشناسان دلیل این اتفاق را مصوبه سال گذشته ستاد تنظیم بازار و تصمیمات یک شبه بدون توجه به نتایج آن می دانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۳۱    
در ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی وضعیت بازار مرغ،سیمان و علوفه بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه باغداران مازندران طلب باغداران مازندرانی از دولت را 40 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: ستاد تنظیم بازار کشور ضامن بدهکاری دولت به باغداران مازندرانی است. هرچند دولت در پرداخت مطالبات باغداران بدعهدی کرده است.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: متن نامه بدین شرح است: حناب آقای دکتر مفتح قائم مقام محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی با سلام و احترام پیرو مذاکرات قبلی در حاشیه جلسه کارگروه تنظیم بازار مورخ 04/05/1400 و مذاکرات متعاقب آن و عطف به نامه شماره 755/ص/00 مورخ 20/04 ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
آمار گمرک نشان از انباشت و فساد هزار تن موز در گمرک دارد که همچنان به حجم آن افزوده می شود. کارشناسان دلیل این اتفاق را مصوبه سال گذشته ستاد تنظیم بازار و تصمیمات یک شبه بدون توجه به نتایج آن می دانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
یکی از بزرگ ترین مشکلات دولتمردان این است که متوجه نیستند زمانی که قیمت ارز بالا می رود و سعی در کنترل آن دارند، این کار از ضربه اولیه به اقتصاد که همان افزایش نرخ ارز است، ضربه بزرگ تری ایجاد می کند.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۶    
شیخی مدرس دانشگاه آزاد، اعظمی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، انصاری بازرگان مشاور رئیس نظام صنفی کشاورزی در برنامه چشم انداز به بررسی نقش و جایگاه وزارت جهاد کشاورزی در اقتصاد پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – مدیر نمایندگی شرکت پشتیبانی امور دام در استان البرز اعلام کرد که 20 واحد مرغداری این استان از هشتم مردادماه جاری گوشت مرغ با قیمت دولتی روانه بازار می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
آشفتگی بازار مرغ که روز به روز هم بدتر می شود نشان از بی کفایتی مدیرانی است که بدون برنامه بر روی صندلی های مدیریتی نشستند و تاوان آن را مردم به ویژه قشر ضعیف و متوسط جامعه می پردازند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۱۴    
فضل الله آذر فر مدیرکل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شرکت پشتیبانی دام عشایر به تنظیم بازار کمک می کند و در این زمینه وظایفی دارد، افزود: شرکت پشتیبانی دام عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد باید این دام های مازاد عشایر را خریداری کند و 10 هزار دام مازاد داریم و با این کار ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد -ایرنا - رییس اتحادیه دامداران یزد مشخص نبودن قیمت شیرخام و گوشت قرمز از سوی ستاد تنظیم بازار کشور را مهمترین مشکل فعالان این حوزه دانست و گفت: وزارت جهاد کشاورزی قیمت هر کیلوگرم شیر خام را 6 هزار و 400 تومان اعلام کردکه ساز و کار اجرایی آن فراهم نیست باید این مجموعه قیمت را مصوب و ابلاغ کند.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان زنجان با تاکید براینکه همچنان با مشکل کمبود سیمان در بازار استان زنجان مواجه هستیم گفت: هفته آینده با آغاز فعالیت کارخانه ها مشکل سیمان برطرف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۶    
صف های طولانی مرغ، گران شدن گوشت قرمز، گرانی برنج و حبوبات و نان و گرانی های تره بار در بازار قزوین همچنان مردم را آزار می دهد، با وجود برگزاری جلسات تنظیم بازار توسط استاندار و اتخاذ تصمیم ها در مورد وضعیت کالاها و توزیع آن ها، همچنان وضعیت بازار خوب نیست ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ناظر گمرکات استان هرمزگان گفت: گمرک شهید رجایی با دریافت مجوزهای بهداشتی با دستور قضایی مجوز ترخیص محموله 1000 تنی مرغ را صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در شرایطی که متولی اصلی تنظیم بازار سیمان کشور، دلیل اصلی گرانی اخیر این محصول را قطعی برق واحدهای تولیدی اعلام می کند، وزیر راه دیروز در اظهار نظری عجیب عرضه سیمان در بورس را عامل گرانی معرفی کرده است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۰    
می متالز - رئیس اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد تهران گفت: موضوع صادرات بویژه صادرات محصولات فولادی از سیاست های درست هر دولتی است به شرطی که به بازار داخل لطمه نزند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۱    
زنجان - ایرنا - استاندار بر لزوم نظارت و هماهنگی دستگاه های متولی امر در حوزه تنظیم بازار استان گفت: در صورت بروز ضعف در مدیریت این بخش مردم و استان با مشکلاتی مواجه می شوند که این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: دبیر اجرایی اتاق اصناف اهواز گفت: از حدود یک ماه گذشته تاکنون قیمت هر کیسه 10 کیلویی برنج ایرانی از 210 هزار تومان به 290 هزار تومان رسیده است ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین اعلام کرد که کمپینی شش ماهه برای پاکسازی مشکلات جدی در اپ های اینترنتی راه اندازی کرده که حقوق مصرف کننده را نقض می کنند، مختل امنیت سایبری هستند و تنظیم بازار را برهم می زنند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۲    
معاون فرماندار گالیکش در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان بر لزوم تشدید اقدامات بازرسی و نظارت دقیق برای کنترل بازار و قیمت ها تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری گالیکش محمدرضا میرنیا معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان که صبح دوشنبه ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ عبدالامیر نیرومند در نشست ستاد تنظیم بازار خوزستان که در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به پیگیری های انجام شده از سوی استاندار خوزستان برای توسعه بحث دامپروری در خوزستان، امکان صدور مجوز برای احداث واحدهای مرغداری به وجود آمده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۵    
رییس اداره صمت شهرستان اندیکا گفت: منظور تامین نیاز مردم و تنظیم بازار عرضه مستقیم روغن دولتی در شهر آبژدان آغاز شد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری ایلام: در عرضه و توزیع مرغ استان مشکلی وجود ندارد/تاکید بر تعطیلی کشتار غیر مجاز مرغ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، جهانگیر رستمزاد در نشست ستاد تنظیم بازار استان با تشکر از همه عواملی که در فرایند تولید مرغ در استان دخیل هستند ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
جوجه ریزی در ایلام از 2 میلیون قطعه فراتر رفت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی استانداری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از افزایش میزان جوجه ریزی تیرماه امسال در استان از مرز 2 میلیون قطعه خبر داد ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ناصر مدیحی طامه با حضور در استودیوی پخش زنده برنامه گفتگوی اقتصادی به تشریح کارکرد تعزیرات در مبارزه با گران فروشی پرداخت و گفت: با همراهی نائب رئیس اتاق اصناف از کشتارگاه ها و مرغداری ها بازدید و درک تولیدکنندگان را شناختیم و به ستاد تنظیم بازار در دولت هم اعلام کردیم ولی ظاهرا گوش شنوایی نبود. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با بیان اینکه قرار شده است دبی آب رودخانه کرخه به همین شکلی که رهاسازی آب در آن افزایش یافته، ادامه داشته باشد، گفت: وزیر نیرو قول داده تا در پاییز، بخشی از نیاز کرخه از سد سیمره جبران شود. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۱۳   + ۳۸ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی در جلسه کارگروه تنظیم بازار که امروز دوشنبه (4 مرداد ماه) برگزار شد، با اشاره به مشکلات ناشی از قطعی برق برای صنعت کشور گفت: با توجه به تصمیماتی که در وزارت نیرو گرفته شده بود واحد های مختلف صنعتی با قطعی برق روبرو شدند و بیشترین فشار ناشی از این عدم تامین برق ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۰۴    
رمتنلبهروز عبدیلی از توزیع برنج تنظیم بازاردر این شهرستان خبرداد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مسوولان درصدند بازار ملتهب سیمان در کردستان را با مصوبه کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید و تنظیم بازار استان متعادل سازند و این اقدام انجام شده و امید می رود که اثر بخش باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: در راستای اقدامات نظارتی، تنظیم بازار و برخورد با گرانفروشی انبار کالای احتکار شده با همکاری اطلاعات سپاه کشف و ضبط شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
در بخش کشاورزی کشورهای پیشرو حداقل 7 نهاد تنظیم گر در بخش کشاورزی فعال هستند که از برنامه های تنظیم بازار نهاده، نحوه تخصیص یارانه ها، تا کنترل های کیفی نظارت بر سلامت غذا ، انتصاب مدیران اصناف و اتحادیه ها را تحت کنترل دارند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: ستاد تنظیم بازار در شرایط کنونی هنوز به این نتیجه نرسیده است که قیمت مرغ تغییر داده شود، اگر چه مرغداران تقاضای افزایش قیمت دارند اما فعلا تغییر نمی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کارگروه تنظیم بازار و نظارت بر فرآیند عرضه مایحتاج عمومی و کالا های اساسی، نحوه قیمت گذاری و توزیع شکر، تخم مرغ و شیر و ذخیره سازی گوشت قرمز منجمد را مصوب کردند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
برچسب ها بندر شهید رجایی بندرعباس تأییدیه دامپزشکی خرید کالاهای اساسی مرغ وارداتی برچسب ها
رییس کل دادگستری استان هرمزگان از صدور دستور قضایی برای ترخیص فوری 1000 تن مرغ وارداتی از بندر شهید رجایی بندرعباس خبر داد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۳۲    
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به ارزیابی عملکرد سال 1399 استان ها با محوریت تنظیم بازار و نظارت و بازرسی از سوی سازمان حمایت ، از کسب رتبه دوم کشوری سازمان صمت آذربایجان شرقی در بخش نظارت و بازرسی خبر داد .
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از رویداد24، بر این اساس روزانه 6 هزار تن مرغ در کشور تولید می شود که مرغداران؛ مرغ زنده را با قیمت 17 هزار و 100 تومان (نهایت 17 هزار و 300 تومان) به کشتارگاه ها می فروشند و طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار باید مرغ با قیمت 24 هزار و 900 تومان به دست مردم برسد ...
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایجاد فروشگاه جدید زنجیره ای در این استان تا اطلاع ثانوی ممنوع شد. نشست ستاد تنظیم بازار استان با دو دستور کار ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری- میران، فعال اقتصادی و نایب رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به محدودیت در صادرات مرغ گفت: جلوی صادرات مرغ برای تنظیم بازار داخل گرفته شده است.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
در سال های اخیر کالاها برای تنظیم بازار با چالش های مختلفی همراه شده اند و حجم رسوب کالاهای اساسی در بنادر افزایش یافته است. *** رسوب کالاهای اساسی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ابوذر انصاری، کارشناس بازار در خصوص رخدادهای بازار سیمان در خصوص مدیریت بازار عنوان کرد: ناهماهنگی و کمی تقابل بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و بورس کالا می تواند به تنظیم بازار خدشه وارد کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
خبر ها حاکی از آن است که ستاد تنظیم بازار قرار است قیمت هر کیلو گرم شیرخام را از 4500 تومان به 6400 تومان تغییر دهد، ولی با این حال این ستاد هنوز این قیمت را به تصویب نرسانده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، اکبر فتحی در جلسه تنظیم بازار مرغ با اشاره به عدم همخوانی موجودی نهاده های دامی با نیازهای استان و تشدید این امر با وقوع خشکسالی ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۴۹    
معاون اقتصادی استاندار در ستاد تنظیم بازار در خصوص فروشگاه های زنجیره ای گفت: با راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای یک شغل ایجاد می شود در صورتی که 200 شغل دیگر از بین می رود.