شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۷:۳۶Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تنظیم بازار»

خبرگزاری دانشجو   ۱ ساعت پیش    
استاد اقتصاد گفت: عملکرد دولت در بازار کالاهای اساسی نشان می دهد که متاسفانه هیچ برنامه ای برای تنظیم بازار ندارد؛ به عبارت بهتر دولت مدیریت و اداره اقتصاد کشور را رها کرده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
خان محمدی، مدیر عامل مجمع ملی نخبگان کشاورزی گفت: با بازپس گیری قانون انتزاع به وزارت جهاد کشاورزی، مشکلات تنظیم بازار به علت از بین رفتن رانت ها مرتفع می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نعمت آقاپور روز جمعه به خبرنگاران گفت: بر اساس مصوبات ستاد تنظیم بازار شهرستان ری در خصوص تامین گوشت مرغ در ماه مبارک رمضان، با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی شهرستان طی 24 ساعت گذشته 25 تن مرغ وارد کشتارگاه های شهرستان و سپس از طریق اداره صمت و اتاق اصناف بین [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۱۶    
طرح توزیع حواله روغن تنظیم بازار به صورت خانه به خانه در شهر بردسکن و روستاهای این شهرستان اجرا شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۳    
ضعف مدیران درگیر ماجرای مرغ در ماه های اخیر کاملا مشخص شده است و استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز باید پاسخگوی ضعف مدیران خود باشد که چرا پس از پشت سر گذاشتن تعطیلات نوروزی و مشکل تامین مرغ در استان، این ضعف همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۲    
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: به منظور تنظیم بازار گوشت در قزوین و تعدیل قیمت ها گوشت منجمد برزیلی از این پس با 40 هزار تومان کاهش و با قیمت 80 هزار تومان به مردم فروخته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: این سازمان به صورت شبانه روزی در تلاش است تا فرآیند توزیع کالاهای اساسی در این ماه مبارک به نحو احسن انجام شود و به این منظور در استان اصفهان به عنوان تنها استان در سطح کشور فرآیند توزیع هوشمند کالاهای اساسی آغاز شده و تا پایان هفته ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۲۱    
گروه استان ها- معاون سازمان صمت گیلان از توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار ماه رمضان در گیلان خبر داد و گفت:هزار و 157 تن روغن تنظیم بازار در گیلان توزیع می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۲:۱۵    
یزدخواستی، عضو هیات مدیره ذوب آهن اصفهان، گفت: می توان با مشورت با کارشناسان اقتصادی، فعالان صنعتی و همچنین تنظیم مکانیسمی از ابتدا تا انتهای زنجیره تولید فولاد، زمینه تنظیم بازار را فراهم کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۳:۵۳    
بسیجیان حوزه اصناف شهریار اقدام به نظارت و بازرسی در جهت توزیع مستقیم مرغ و تنظیم بازار حضور موثری دارند .
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
حفظ و تداوم جریان تأمین مواد اولیه تولید کالاهای اساسی مورد نیاز کشور یکی از بخش های مهم تنظیم بازار به شمار می رود. این موضوع وقتی بیشتر نمایان می شود که استکبار جهانی با اعمال تحریم های ظالمانه آمریکا برای در تنگنا قراردادن مردم ایران تلاش می کند تا تامین مایحتاج عمومی مردم ایران را با مشکل مواجه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - توزیع روزانه حدود چهار تا پنج تن گوشت مرغ در ابرکوه و راه اندازی آشپزخانه اطعام مهدوی از جمله خبرهای روز پنجشنبه این شهرستان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۴۶    
گروه استان ها- معاون بازرگانی سازمان صمت گلستان از توزیع روغن خوراکی، شکر و برنج با قیمت تنظیم بازار به منظور تأمین مایحتاج مردم در ماه مبارک رمضان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۹    
به مناسبت ماه مبارک رمضان، سیاست های تنظیم بازار و نظارت های بیش ازپیش برای ثبات قیمت ها همچنان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی با اشاره به اینکه نوغانداری برای خراسان شمالی مزیت نسبی دارد، گفت: از ورود تشکل ها در تنظیم بازار پیله تر ابریشم و توزیع تخم نوغان حمایت می کنیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سید امید خلیل زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون نیاز استان در روز 210 تا 230 هزار تن است که 40 تا 50 تن مازاد برنیاز استان تولید می شود. وی با اشاره به برنامه ها و اقدامات دامپزشکی استان برای تنظیم بازار مرغ گفت: تشدید کنترل و نظارت بهداشتی [...]
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سکه و طلا ارزان شد، تصویب بسته سیاستی برگشت ارز حاصل از صادرات سال های 1400-1397، تنظیم بازار رمضان نیازمند تدبیر بیشتر، حرکت در مسیر رونق تولید با پرداخت تسهیلات 167 هزار میلیارد ریالی برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: برای ماه مبارک رمضان از سوی ستاد تنظیم بازار کشور هزار و 100 تن برنج وارداتی هندی و به همین میزان شکر به این استان اختصاص یافت.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین تهران، ابوالقاسم مهری در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ضمن تقدیر از همکاری بازاریان و کسبه با ستاد تنظیم بازار در ایام نوروز تصریح کرد: بی تردید حضور مداوم و مستمر اعضا ستاد در سطح شهر و بازار علاوه بر همراهی عمومی باعث نظم و ثبات بازار می شود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۸    
مدیر صمت شهرستان فاروج گفت: اقلام تنظیم بازار ویژه ماه رمضان اوایل هفته آینده جذب و از سوی 15 مباشر در سطح بازار توزیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۸    
آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا از اعضای ستاد تنظیم بازار این شهرستان خواست: کنترل و نظارت بر فعالیت اصناف را تشدید کرده و میزان رعایت پروتکل های بهداشتی بازدارنده از کرونا را با جدیت پایش و گزارش کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۴    
شهروندان یاسوجی با بیان اینکه در بازار باید نظارت ها جهت جلوگیری از تخلفات ادامه داشته باشد، گفت: قیمت ها نظارت ها باید مستمر باشد و از طرفی فروشندگان برای اجناس خود سودی که قانون پیش بینی کرده لحاظ کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نهادها و بخش های مختلف اقتصادی پیش از ماه مبارک رمضان اعلام کرده بودند که بازار برای تامین نیاز روزه داران آماده است اما با وجود وجود کالاها، قیمت بالای آنها جامعه مصرف کننده را دچار مشکل کرده است که رفع آن نیازمند تدبیر بیشتر است.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان گفت: با هدف تنظیم بازار استان، روزانه بیش از 20 تن گوشت مرغ کشتار روز در سطح شهرستان های جنوبی توزیع و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از مشخص شدن قیمت اقلام مصرفی ماه مبارک رمضان در استان خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه کمیته فرعی تنظیم بازار مرکز استان قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه ممتاز 43 هزار تومان تعیین شده است.
یزد آوا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
افشارپور گفت: برنج هندی، 18 هزار و 500 تومان، شکر بسته 900 گرمی 7 هزار و 800 تومان، قیمت گوشت یخی هم حدود 80 هزار تومان است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صمت اظهار داشت: مشکل جدی در فرآیند تامین وجود ندارد و همینطور کمبود خاصی گزارش نشده است. در مورد روغن، از برخی استان ها گزارشاتی به ما می رسد که انتظار تقویت میزان عرضه را دارند که دفتر برنامه ریزی ستاد تنظیم بازار این موضوع را از طریق واحدهای تولیدی ذی ربط پیش می ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان- قراگوزلو، مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان همدان تاکید کرد: قطعه بندی مرغ بدون مصوبه تنظیم بازار مرغ استان همدان ممنوع است.
یک مقام مسئول گفت: توزیع گوشت قرمز به قیمت تمام شده و به منظور تنظیم بازار با همکاری شرکت پشتیبانی امور دام کشوربه مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان آغاز شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر گفت: سهمیه شکر، برنج، روغن و گوشت قرمز استان ویژه ماه مبارک رمضان جذب شده و در حال توزیع در بازار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا از آغاز عرضه 30 تن شکر و 50 تن روغن مایع خوراکی در فروشگاه ها و مغازه ها، برای تنظیم بازار ماه رمضان خبر داد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۰۶    
چهارشنبه 00/1/25 ، اردبیل , (اخبار رسمی) : امکان خرید عمده قند برای تنظیم بازار قند ایران توسط شرکت قند شیرین کام فراهم شد. فروش قند به قیمت مناسب باعث بهبود قیمت کالاهای اساسی کشور می شود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: توزیع گوشت قرمز به قیمت تمام شده و به منظور تنظیم بازار با همکاری شرکت پشتیبانی امور دام کشور به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان آغاز شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: در کمیسیون توسعه و بهبودمحیط کسب وکار اتاق بازرگانی اصفهان، مصادیق مخل کسب و کارآخرین بخشنامه دستورالعمل تنظیم بازار محصولات پتروشیمی بررسی شد. ...
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش رشت20و به نقل از گیل خبر، مهدی نقدی با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و افزایش مصرف برخی از کالاها، اظهار کرد: با توجه به آخرین مصوبه ستاد تنظیم بازار استان گیلان نرخ بعضی از اقلام پر مصرف در ماه مبارک رمضان اعلام شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۰    
بمناسبت ماه مبارک رمضان 15 تن برنج و 16 تن شکر تنظیم بازار در شهرستان بشاگرد در حال توزیع است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
چندی پیش براساس بند 2 مصوبات نخستین جلسه قرارگاه ساماندهی مرغ کشور، ممنوعیت عرضه مرغ قطعه بندی شده یا عرضه مرغ قطعه شده با طعم های مختلف توسط واحد های صنفی صادر شد ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۱    
شبکه توزیع کالاهای اساسی و تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در سایه پروتکل های بهداشتی، 976تن کالای اساسی در سطح استان سمنان توزیع می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران اعلام کرد که سیاست دولت برای تنظیم بازار همانند سالیان گذشته تامین و تخصیص ارز 4 هزار 200 تومانی برای واحد تولیدی از جمله واحدهای دامداری و مرغداری ها خواهد بود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۴۱ سایت دیگر  
معاونت بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی از خرید تضمینی 23 هزار تن پیاز مازاد در کشور خبر داد و گفت: خرید تضمینی پیاز با هدف تنظیم بازار این محصول، حمایت از کشاورزان در حال انجام است.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس: به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان توزیع گوشت قرمز به قیمت تمام شده و منظور تنظیم بازار با همکاری شرکت پشتیبانی امور دام آغاز شد.
تیک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۷   + ۵۳ سایت دیگر  
سجاد امیر زادگان مدیر شبکه توزیع هوشمند "هستین اینجا"، اظهار کرد: به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان سامانه هست اینجا وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در همه استان ها گوشت و برنج به قیمت تمام شده و به منظور عمل به مسئولیت های اجتماعی عرضه می کند. ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
براساس بیانیه سازمان دولتی تنظیم بازار چین، 12 پلتفرم اینترنتی در این کشور تعهد کرده اند از رفتارهای ضدرقابتی مانند اجبار فروشندگان به استفاده انحصاری از پلتفرم هایشان، اجتناب کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۴    
خرم آباد - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سلسله گفت: چهار هزار و 500 کیلوگرم مرغ گرم در راستای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان با نرخ مصوب هر کیلوگرم 24 هزار و 900 تومان در این شهرستان توزیع شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ری با حضور نعمت آقاپور سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان ری، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ری و سایر مسئولین در محل فرمانداری ری برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان به منظور تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی مردم در این استان آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: توزیع 6 هزار و 500 تن انواع کالای اساسی شامل شکر، روغن، گوشت و برنج ویژه ماه مبارک رمضان در استان آغاز شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۴    
کارشناس بازرسی سازمان صمت خراسان رضوی گفت: برخی قیمت گذاری ها توسط واحد تولیدی صورت می پذیرد و مراتب تابع سیاستهای کلی از سوی ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت می باشد
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش نما به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، طی ماه های اخیر، بازار کالاهای اساسی به علت برخی سو مدیریت ها با روند صعودی قیمت روبرو شد به طوریکه خانوارها بارها برای تامین مایحتاج مجبور به ایستادن ساعت ها در صف دریافت شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۲    
بروجرد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان 290 تن کالای اساسی برای تنظیم قیمت اجناس در بازار شهرستان توزیع شد.