پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۵۴Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تنظیم بازار»

کبنا نیوز   ۴۵ دقیقه پیش    
هر چند که مرغ منجمد در برخی از فروشگاه ها توزیع شد ولی قیمت مرغ در استان روند کاهشی نداشته است، هفته گذشته مرغ کیلویی 70 هزار تومان و این هفته کیلویی 69 هزار تومان به فروش می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: قیمت مرغ در ستاد تنظیم بازار 59 هزار و 800 اعلام شده که در استان ما رعایت می شود اما در استان های اطراف با قیمت غیررسمی از 63 تا 68 هزار تومان عرضه می شود و همین اختلاف قیمت باعث خارج شدن مرغ از استان می شود.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات شرکت مخابرات ایران گفت: مشترکان تهرانی از ابتدای شهریور با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار و براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررارت مبنی بر دستورالعمل هزینه ماهانه خدمات مکالمه صوتی مشترکان تلفن ثابت، می توانند با پرداخت 20 هزارتومان هزینه ماهانه خدمات مکالمات صوتی ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت در مقابل گله خودروسازان از زیان انباشته و درخواست آن ها برای افزایش قیمت ها اعلام کرد: این زیان نباید از جیب مصرف کننده برود؛ بلکه خودروسازان املاک و نیروی انسانی مازاد زیادی دارند که باید مدیریت شوند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
برنج تایلندی تنظیم بازار کیلویی 12 هزار و 500 تومان قیمت دارد.به جز برنج تایلندی، برنج پاکستانی و هندی هم معمولا ارزان تر از برنج ایرانی فروخته می شوند.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کریم اخوان با انتقاد از سیاست گذاری وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار برنج گفت: امسال حدود 800 هزار تن برنج خارجی واردات شده و همین مساله در تنظیم بازار تاثیر گذشته و احتمالا تعدیل قیمت در صورت ثبات قیمت ارز وجود دارد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
پس از حذف ارز ترجیحی در اردیبهشت ماه امسال نرخ مصوب مرغ افزایش یافت اما با افزایش قیمت نهاده های دامی مرغداران خواستار اصلاح دوباره قیمت مرغ و تخم مرغ شده اند.
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: قیمت تمام شده مرغ هم اکنون برای تولید کنندگان بالای 50 هزار تومان است.
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
به دلیل تامین نیاز بازار خروج مرغ از استان ممنوع است ... استاندار ایلام در نشست ستاد تنظیم بازار استان: باید عدالت و انصاف بین اتحادیه و کشتارگاه رعایت شود/اتحادیه مرغداران به تعهدات خود عمل کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: ستاد تنظیم بازار برای جلوگیری از کمبود دام و گرانی قیمت گوشت در استان ایلام سقف صادرات را برای هر فرد 500 رأس مصوب کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۵:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به دنبال تنظیم بازار و ایجاد رقابت با تصویب قانون واردات خودرو بود اما با آئین نامه نوشته شده نه به نیاز بازار پاسخ داده خواهد شد و نه اهداف قانون گذار محقق می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
عموزاده با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون 700 تن مرغ منجمد در راستای کنترل قیمت این محصول در بازار توزیع شده است، گفت: تنها استانی که در غرب کشور که مرغ کیلویی 63 هزار تومان عرضه می شود استان ایلام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان میادین میوه و تره بار تهران، قیمت هر کیلو گرم گوشت راسته با استخوان گوسفندی تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار تهران 125 هزار و 600 تومان است.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: وزارت جهاد کشاورزی برای کنترل بازار و صادرات محصولات جالیزی “گوجه فرنگی و پیاز” عوارض تعیین کرد. به گزارش اقتصادتهران به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، این اقدام در راستای تنظیم بازار داخلی محصول گوجه فرنگی و پیاز و به منظور پیشگیری از نوسان قیمت و کنترل مقدار صادرات انجام شده است. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۳    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خصوص ضرورت های واردات خودرو و برخی از جزئیات آیین نامه خودرو به بیان توضیحاتی پرداخت.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی برای کنترل بازار و صادرات محصولات جالیزی "گوجه فرنگی و پیاز" عوارض تعیین کرد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، این اقدام در راستای تنظیم بازار داخلی محصول گوجه فرنگی و پیاز و به منظور پیشگیری از نوسان قیمت و کنترل مقدار صادرات انجام شده است. ...
سلام نو / تلنگر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
براساس مشاهدات از باز بازار قیمت مرغ امروز پنجشنبه 24 شهریور با تغییر اندکی همراه بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در کشور باید متولی کالا یکی باشد که بتواند تولید را با واردات و صادرات تنظیم کند؛ بنابراین در وضعیت فعلی استدلال تنظیم بازار با تشکیل وزارت بازرگانی اشتباه است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در شرایط کنونی حدود 20 درصد محصولات آی تی موجود در بازار قاچاق است. این وضعیت، درنتیجه قفل شدن ثبت سفارش محصولات آی تی از اردیبهشت ماه سال جاری تاکنون است. درباره وضعیت بازار محصولات آی تی دنیای اقتصاد با محمد فرجی رئیس اتحادیه فناوران رایانه گفت وگو کرده است ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۴   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار خاطر نشان کرد: مسئولان تنظیم بازار به تولیدکنندگان قول دادند که قیمت تخم مرغ را 31 شهریور مشخص کنند؛ اما جلسه ستاد به دلیل شرایط ایجاد شده به تعویق افتاد و همچنان تولیدکنندگان با ضرر اقدام به تولید می کنند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
برای کنترل و تنظیم بازار داخلی صادرات هر کیلوگرم گوجه فرنگی و پیاز به ترتیب مشمول عوارض 4 هزار تومانی و 2 هزار تومانی از ابتدای مهر ماه تا آخر بهمن ماه سال جاری شد. ...
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۲   + ۴۷ سایت دیگر  
برای کنترل و تنظیم بازار داخلی صادرات هر کیلوگرم گوجه فرنگی و پیاز به ترتیب مشمول عوارض 4 هزار تومانی و 2 هزار تومانی از ابتدای مهر ماه تا آخر بهمن ماه سال جاری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی نشان می دهد که قیمت هر کیلوگرم مرغ حدود 3 هزار تومان بالاتر از نرخ مصوب در تهران به فروش می رسد اما اقداماتی برای تنظیم بازار در دست اقدام است که می تواند این اختلاف قیمت محدود را نیز تعدیل کند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی استان تهران از عرضه گسترده مرغ منجمد با قیمت 40 هزار تومان برای تنظیم بازار عرضه خبر داد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جبرئیل برادری گفت: با توجه به روند افزایشی قیمت مرغ گرم در بازار و در راستای رفاه حال مصرف کنندگان ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: مابقی مرغ کشتار شده شامل 132 تن با هدف کمک به تنظیم بازار استان های دیگر به تهران و البرز ارسال شده است.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
پس از حذف ارز ترجیحی در اردیبهشت ماه امسال نرخ مصوب مرغ افزایش یافت و سرانه مصرف مرغ با کاهش 50 درصدی مواجه شد و وزارت جهادکشاورزی هم کاهش مصرف مرغ را تایید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: علی رغم اینکه برخی می گویند اگر وزارت بازرگانی تشکیل شود، تنظیم بازار رخ خواهد داد ولی من این عقیده را ندارم.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
با هماهنگی وزارت جهاد کشاورزی و شرکت پشتیبانی امور دام با هدف تسریع در تنظیم بازار این کالای اساسی، هر کیلوگرم مرغ منجمد با کاهش پنج هزار تومانی نسبت به قیمت مصوب با قیمت 40 هزارتومان عرضه می شود.
سلام نو / روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۳۰ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی استان تهران گفته در راستای رفاه حال مصرف کنندگان، عرضه گوشت مرغ منجمد در تمامی مراکز عرضه اعم از فروشگاه های زنجیره ای، صنوف منتخب و سازمان میادین آغاز شده و قیمت آن 40 هزار تومان است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت گفت: مسیر صدور مجوز افزایش قیمت ها را ما نبسته ایم و خودروسازان می توانند متناسب با افزایش هزینه های تولید درخواست های خود را به سازمان حمایت ارسال کنند تا در ستاد تنظیم بازار بررسی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۳   + ۷۲ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی استان تهران از عرضه گسترده مرغ منجمد با قیمت 40 هزار تومان در بازار خبر داد و گفت: این قیمت 5 هزار تومان کمتر از قیمت مصوب است و برای تنظیم بازار عرضه می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، ظاهر پورمجاهد روز پنج شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان همدان اظهار داشت: سازمان جهاد کشاورزی استان اطمینان خاطر داد که روند تولید مرغ، تخم مرغ و گوشت قرمز مناسب است و نیاز استان را برطرف می کند و دغدغه تامین اقلام اساسی مورد نیاز مردم در این استان وجود ندارد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۱:۵۹    
عنایتی گفت: استان مازندران در حوزه بازار و مردمی سازی یارانه ها نقش خود را به خوبی ایفا کرده و توانست بخشی از نیازهای اصلی کشور را تامین کند.
کلام تازه   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | در راستای مصوبات کمیسیون فرعی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین کارگروه تنظیم بازار شهرستان چناران، کارگاه آموزشی ویژه فروشندگان لوازم التحریر و نوشت افزار شهرستان های چناران و گلبهار برگزار گردید.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۲   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت گفت: مسیر صدور مجوز افزایش قیمت ها را ما نبسته ایم و خودروسازان می توانند متناسب با افزایش هزینه های تولید درخواست های خود را به سازمان حمایت ارسال کنند تا در ستاد تنظیم بازار بررسی شود.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت گفت: مسیر صدور مجوز افزایش قیمت ها را ما نبسته ایم و خودروسازان می توانند متناسب با افزایش هزینه های تولید درخواست های خود را به سازمان حمایت ارسال کنند تا در ستاد تنظیم بازار بررسی شود.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۱    
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی پیش بینی کرده که قیمت مصوب مرغ گرم در روز های آینده به 73 تا 74 هزار تومان برسد. اما هنوز ستاد تنظیم بازار به این موضوع واکنش نشان نداده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۰    
شهباز حسن پور گفت: بنده در خصوص تفکیک وزارت صمت تحقیقات لازم را انجام داده ام و به دلایل قانع کننده ای رسیده ام و از این رو امیدوارم که کارشناسان و صاحب نظران هم بیش از پیش پای کار بیایند تا با یک کارِ کارشناسی شده، مزیت های تفکیک بر همگان روشن شود.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
علاوه بر تنظیم بازار کالاهای اساسی برای حمایت از مصرف کنندگان، از زمان شروع به کار دولت سیزدهم وزارت جهاد کشاورزی به اقدامات زیادی برای حمایت از کشاورزان و تولیدکنندگان روی آورده است که برخی از این اقدامات بی سابقه بوده و در دولت های گذشته صورت نمی گرفت.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه تشکیل وزارت بازرگانی عملاً تشکیل وزارت واردات است، تاکید کرد تکلیف احیاء وزارت بازرگانی مشخص است و نباید با فضاسازی به دنبال تشکیل این وزارتخانه باشیم. *** احیای وزارت بازرگانی یا وزارت واردات؟ ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان خراسان شمالی، ظهر امروز هفدهمین کارگروه تنظیم بازار و قرارگاه امنیت غذایی استان با حضور فخر موحدی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری،بدری مدیرکل امور اقتصادی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۶    
دریا قدرتی پور: وعده ها برای کاهش قیمت مرغ و تخم مرغ تو زرد درآمده و هر روز این محصولات قیمت های جدیدی را تجربه می کنند. گرچه در جدیدترین اظهار نظر معاون بهبود دامی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان آمده که قیمت مرغ ثابت می ماند و دیگر گران نخواهد شد اما گمانه زنی ها بر این است که قیمت ها بر اساس کاهش و ...
سلام نو / ناطقان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
لطف الله سیاهکلی عضو کمیسیون صنایع و معادن، با انتقاد صریح از آیین نامه واردات خودرو گفت: این آیین نامه خاصیتی ندارد و بی توجه ای به مردم در آن بارز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از عرضه گسترده مرغ منجمد در بازار خبر داد و گفت: به منظور تنظیم بازار گوشت مرغ، هر کیلوگرم گوشت مرغ منجمد با 5 هزار تومان کاهش نسبت به قیمت مصوب پیشین عرضه می شود.
چرخان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۵۷ سایت دیگر  
مدیرعامل لیزینگ ایران خودرو با اعلام این خبر گفت: به منظور تنظیم بازار و جلوگیری از سودجویی واسطه گران در فرآیند فروش محصولات، گروه صنعتی ایران خودرو برای فروش به صورت لیزینگی اقدام کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام خراسان شمالی گفت: قیمت خرید حمایتی گوشت قرمز مطابق مصوبه کارگروه تنظیم بازار استان از یک کیلوگرم 212 هزار تومان به 217 هزار تومان افزایش یافت.
تاپیکو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر فروش داخلی شرکت نفت ایرانول از افزایش 400 درصدی تعداد اتوسرویس های تحت پوشش توزیع مویرگی محصولات شرکت با هدف تنظیم بازار خبر داد.
خبر ماشین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر قیمت خودروها توسط ستاد تنظیم بازار تعیین و اعلام می شود؛ این در حالی است که انتظار می رود با توجه به چالش های این سیاست، طی سال جاری شیوه تعیین قیمت خودرو تغییر کند.
آنا / دولت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: حضور بازرسان جهاد کشاورزی در برخی کارخانه ها براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار و کالاهای اساسی است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۴    
ستاد تنظیم بازار خوزستان با حضور اعضای کارگروه در استان برگزار شد.