سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۹:۲۸Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش مسکن»

قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: بررسی ها از کاهش تا 11 درصدی قیمتهای پیشنهادی فروش مسکن شهر تهران در هفته اول آذرماه نسبت به هفته آخر آبان حکایت دارد.به گزارش ایسنا، رصد جدیدترین وضعیت بازار مسکن نشان دهنده افت قیمت در اغلب مناطق تهران طی اولین هفته آذرماه 1399 است ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۱:۳۵   + ۸۶ سایت دیگر  
بررسی ها از کاهش تا 11درصدی قیمت های پیشنهادی فروش مسکن شهر تهران در هفته اول آذرماه نسبت به هفته آخر آبان حکایت دارد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سه منطقه در شمال و غرب تهران بیشترین افت در معاملات مسکن را نسبت به مهر ماه تجریه کرده اند. به گزارش کاماپرس، خرید وفروش مسکن در آبان ماه به شدت کاهش یافت، البته خرید کاهش یافت و فروش به یکباره رشد کرد. ...
تابش کوثر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۷۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی گزارش تحولات بازار مسکن پایتخت مربوط به آبان ماه امسال را منتشر کرد که نشان می دهد سرعت رشد قیمت مسکن کاهش یافته است.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
واحدهای مسکونی میانسال در پایتخت (10 تا 15 سال) بخش قابل توجهی از تقاضای بازار مسکن را به خود اختصاص می دهند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۱:۱۰    
در آبان 1399 تعداد قرارداد خرید و فروش ملک که در شهر تهران به امضا رسیده نسبت به ماه مشابه سال گذشته 12 درصد افزایش نشان می دهد. ( منبع )
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
تحقیقات میدانی نشان می دهد در روزهای اخیر در برخی بنگاه های مسکن فعال در بعضی از مناطق و محلات شهر تهران حجم فایل های فروش مسکن تا 4 برابر نیز افزایش یافته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد : وبینار طرح بازاریابی و فروش شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن به منظور هماهنگی لازم شرکت های تابعه با برنامه و استراتژی هلدینگ در حوزه فروش و بازاریابی از سوی مدیر فروش گروه برگزار شد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
یک فعال بازار مسکن می گوید: اکثر خریداران به دلیل تداوم کاهش قیمت دلار از بازار مسکن عقب نشینی کرده اند و معامله ای هم در بازار انجام نمی شود. تهران – اقتصاد برتر – 29 آبان 99 ...
اقتصاد آنلاین / خبر استان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۷:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
در شرایطی که تعداد قابل توجهی از فروشنده های مسکن طی روزهای اخیر نسبت به کاهش قیمت های پیشنهادی فایل های عرضه شده برای فروش اقدام کرده اند بخشی از سازنده ها وفروشنده های واحدهای مسکونی نوساز در برابر انعطاف قیمتی ایجادشده مقاومت می کنند.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رکنا: شیوع ویروس کرونا بازارها و مشاغل مختلفی را تحت تاثیر قرارداده؛ یکی از این بخش ها مسکن و حوزه ساخت و ساز است که با وجود این بیماری و وضعیت اقتصادی ، روزهای سختی را پشت سر می گذارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه کاهش قیمت مسکن و ثبات بازار ماحصل اقدامات مجلس است، گفت: حباب قیمت در بازار مسکن به تدریج در حال کاهش است، این مسئله موجب شده که تقاضا برای فروش مسکن افزایش یابد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه در مقطع کوتاهی قیمت خانه به ثبات می رسد، ادامه این وضعیت را مشروط به کنترل نقدینگی، ثبات نرخ تورم و افزایش ساخت و ساز دانست و گفت: اگر این اقدامات انجام نشود رکود مسکن مدت زیادی طول نخواهد کشید ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۴    
معیشت مردم در گرو همت دولت، وضعیت بانک خون قرمز شد، چوب ادب بودجه لای چرخ معیشت، محتکران برای فروش مسکن به تکاپو افتادند، آماده باش برای تعطیلی دوهفته ای 150 شهر، مردم رفع تحریم می خواهند نه اعانه و یارانه از عناوین روزنامه هاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۵۷    
به رغم غیر قانونی بودن فروش عده ای اقدام به خرید و فروش مسکن ملی می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
فروش امتیاز واحدهای طرح اقدام ملی مسکن با نرخهای متفاوت به شکل علنی در سایتهای اینترنتی جریان دارد؛ این در حالی است که بارها وزیر و دیگر مسئولان وزارت راه و شهرسازی بر غیرقانونی بودن این معامله تاکید کرده اند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: بر اساس اطلاعات به دست آمده، بین روزهای 14 تا 21 آبان ماه تمایل برای فروش مسکن در تهران 24 درصد افزایش و تقاضا 43.7 درصد کاهش داشته است. از طرف دیگر قیمت پیشنهادی در نیمی از مناطق کاهش و در نیمی دیگر افزایش یافت. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
پس از کلی وعده و وعید توسط وزارت راه و شهرسازی درباره افتتاح اولین واحد های مسکن ملی، سرانجام تعدادی از این مسکن ها در آبان ماه سال جاری افتتاح شد. به نظر می رسد سرعت کُند دولت در تحویل این واحد ها موجب شده است که اطلاعیه های غیرقانونی فروش مسکن های ملی در فضای مجازی رو به رشد باشد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۸   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: به دنبال نگرانی از کاهش قیمت ملک و ایجاد رکود در بازار مسکن، شهر جدید پردیس هم تحت تاثیر قرار گرفت و نرخها مقداری پایین آمد؛ از طرف دیگر فروشندگان حاضر به فروش اقساطی شده اند. ...
قیمت اوراق تسهیلات مسکن همزمان با ورود بازار مسکن به فاز رکود، با کاهش 20 تا 25 هزار تومانی از کانال 90 به 70 هزار تومان سقوط کرد.
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۷:۲۶   + ۴۸ سایت دیگر  
معاملات مسکن مطابق پیش بینی ها به افت شدید قیمت در بازارهای موازی واکنش نشان داد. نتایج تحقیقات میدانی، از سه تغییر معنادار در رفتار فروشنده های آپارتمان حکایت دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۲۸    
قانون پیش فروش ساختمان در حالی دهمین سال تصویب خود را پشت سر می گذارد که به گفته انبوه سازان قرار بود این قانون توسط مجلس اصلاح شود اما این قانون پیچیده نه تنها اصلاح نشد بلکه باعث شده تا سرمایه گذاری در این بخش دچار اخلال و به احتمال کلاه برداریها افزوده شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۶:۰۸    
قیمت مسکن در منطقه22 در بازه متوسطی قرار دارد. گران ترین آپارتمان معامله شده یک ماه اخیر در این منطقه متری 46میلیون تومان بوده است. البته طی یک ماه اخیر، معاملات زیادی در حوزه خرید و فروش مسکن در این منطقه انجام نشده است.
صبح کیش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ناصر آخوندی در گفتگوی خبری، به جهش قابل توجه قیمت خرید و فروش مسکن در یک سال گذشته در کشور اشاره کرد و گفت: منطقه آزاد کیش نیز متاثر از تحولات اقتصادی کشور است. وی افزود: فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت مسکن در جزیره کیش بین 30 تا 35 درصد بالاتر از کشور است. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: آمار های مربوط به نرخ های قطعی فروش مسکن در مناطق مختلف شهر تهران و مقایسه آن با قیمت های پیشنهادی نشان دهنده فاصله بین نرخ های قطعی و قیمت های پیشنهادی در معاملات خرید و فروش آپارتمان های عرضه شده به بازار ملک است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا تهران گفت: طرح مقابله با ارازل و اوباش در فضای به صورت منسجم در کل کشور انجام می شود، در نیمه نخست سال جاری این موضوع با قدرت بیشتری پیگیری شد و بیش از 120 نفر از اوباشی که در فضای مجازی فعالیت داشتند، توسط پلیس فتا تهران بازداشت شدند.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ملک رادار در آخرین گزارش خود با توجه به تحلیل آمار خرید و فروش مسکن در استان تهران به این نتیجه رسیده که فاصله قیمت املاک در گران ترین و ارزان ترین مناطق حومه شهر تهران، بیش از 11 برابر است. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۴    
در بسیاری از کشورها، خرید و فروش مسکن در همه نقاط به وسیله سیستم های الکترونیکی یکپارچه ای اداره می شوند و این امکان را به فروشنده و خریدار می دهند تا معاملات خود را در فضایی کم تنش، به دور از بازارگرمی ها و حباب های موقت بازار انجام دهند و از معامله خود مطمئن باشند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
گزارش پیش رو به قیمت مسکن در منطقه 5 که پر معامله ترین منطقه در حوزه خرید و فروش مسکن در سال جاری بوده است، می پردازد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: خرید و فروش مسکن ملی ممنوع بوده و مردم باید نسبت به این موضوع آگاه باشند.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
همگام با افزایش قیمت خرید و فروش مسکن از ابتدای سال تاکنون، نرخ رهن و اجاره هم رشد قابل قبولی داشته و در برخی مناطق پایتخت بیش از 100 درصد رشد کرده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه درج قیمت در آگهی های اینترنتی خرید و فروش مسکن تخلف است، گفت: دستگاه قضا و پلیس فتا باید با سایت های متخلف برخورد جدی کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
در حالیکه این روزها بازار مسکن در یک حالت نیمه رکود از لحاظ خرید و فروش مسکن قرار دارد هزینه خرید وام اوراق مسکن همچنان برای متقاضیان این اوراق بالاست، به طوریکه متاهلان برای تهیه وام 240 میلیونی باید 25 میلیون تومان هزینه کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی درج دوباره قیمت در آگهی های خرید و فروش مسکن در برخی از سایت های اینترنتی، اقدامی غیرقانونی است و دستگاه های نظارتی باید با متخلفان برخورد جدی کنند.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی گیلان از آماده بودن 2500 واحد مسکن مهر خبر داد و گفت: متقاضیان برای خریدن این واحدها می توانند از تسهیلات مسکن مهر استفاده کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بررسی میدانی فایل های عرضه شده به بازار خرید و فروش مسکن نشان می دهد: همچنان حجم فایل های بزرگ متراژ (بیش از 100 مترمربع) نسبت به فایل های کمتر از 100 مترمربع به میزان قابل توجهی بیشتر است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۶:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت: بررسی میدانی فایل های عرضه شده به بازار خرید و فروش مسکن نشان می دهد: همچنان حجم فایل های بزرگ متراژ (بیش از 100 مترمربع) نسبت به فایل های کمتر از 100 مترمربع به میزان قابل توجهی بیشتر است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه ریزی و سیاست گذاری اصولی به منظور توجه به همه استانداردهای الزامی از جمله قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان، در همه فرآیندهای زنجیره تامین و عرضه انواع ملک، اعم از مسکونی، تجاری، کارگاهی، تفریحی، اداری و.. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸    
با پیشرفت روزافزون فناوری در جهان، همه کسب وکارها به سمت استفاده از نوآوری های استارت آپی رفته اند و بخش مسکن نیز از این قاعده مستثنی نیست. در مجموع 6 تا 7 پلت فرم آگهی خرید و فروش مسکن در کشور فعالیت دارند و به طور متوسط حدود 45 هزار آگهی مسکن در روز در این پلت فرم ها ثبت می شود که نسبت به سال 96 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۰۵    
معاون املاک و حقوقی راه و شهرسازی:برای جلوگیری از تخلف در خرید و فروش واحد های مسکونی در حال ساخت، قرارداد پیش فروش این واحد ها باید در دفاتر اسناد رسمی ثبت شود.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۴    
بررسی وضعیت بازار مسکن در تناظر با تورم کل و در مقایسه با سایر دارایی ها نشان می دهد که هم اکنون بهترین زمان برای فروش مسکن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سرخه گفت: وضع خرید و فروش مسکن در سرخه بسیار نامطلوب است و باید با نظارت لازم به این مهم توجه ویژه شود.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، محمود محمودزاده معاون امور مسکن و ساختمان درباره آثار و نتایج حذف قیمت ها از آگهی های اینترنتی فروش مسکن اظهار داشت: مهم ترین اثر این اقدام کنترل بازار و هیجان گیری در بازار مسکن بود و در این زمینه موثر عمل کرد. ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
بازیگر اول معاملات مسکن وارد بازار دوم شد. تقاضای سرمایه ای آپارتمان که طی نیمسال اول 99 نقش اصلی - در مقایسه با خریداران مصرفی - را در بازار داشت اکنون به پیش خرید گرایش پیدا کرده است. این حرکت دو پیام دارد که مهم ترین آن ناامیدی از رشد کوتاه مدت قیمت است ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۵۷    
میدل ایست نیوز: سازمان آمار ترکیه آمار فروش مسکن در این کشور در فاصله میان سپتامبر 2015 تا اوت 2020 را اعلام کرد. براساس این آمار مجموع فروش مسکن در ترکیه در این پنج سال 7 میلیون و 154 هزار و 871 واحد بوده که بیشترین آنها به ترتیب به استانبول، آنکارا، ازمیر، و آنتالیا مربوط می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- یک کارشناس بازار مسکن می گوید تفاوت قیمت ساخت و قیمت فروش مسکن ناشی از تورم است و ایده های مانند زمین رایگان نمی تواند راه حل مدیریت قیمت در بازار مسکن باشند. راه حل جایگزین، توسعه زیرساخت ها و گسترش شهرهای اقماری در چارچوب طرح آمایش ملی است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: هنوز سه ماه تا پایان سال 2020 باقی مانده است اما می توان از همین حالا صدرنشینی ایرانی ها را در جدول خریداران ملک در ترکیه قطعی دانست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با اشاره به شیوع کرونا ویروس، گفت: به منظور جلوگیری از تجمعات و جلب رضایت شهروندان، فروش مسکن مهر به صورت اقساطی در بستر مجازی انجام خواهد شد.