پنجشنبه ۱۶ اردیبهشتساعت ۱۶:۲۴May 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل غله و خدمات بازرگانی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با بیان اینکه برداشت گندم در استان همچنان ادامه دارد گفت:رخرید تضمینی گندم از کشاورزان خوزستان به 750 هزار تن رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی از دایر بودن 64 مرکز خرید گندم در فصل خرید تضمینی این محصول در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت:2 فروند کشتی حامل شکر خام(زرد) روز دوشنبه در بندر امام خمینی(ره) پهلو گرفتند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۳۷    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فصل برداشت محصولات کشاورزی در استان شروع و مراکز خرید استان آماده خرید این محصولات از کشاورزان استان است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: 2 فروند کشتی حامل روغن خام خوراکی روز یکشنبه در بندر امام خمینی (ره) پهلو گرفتند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: طرح درجه بندی کارخانه های تولید آرد استان، امسال اجرا می شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۱:۴۰    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان ایلام به اقدامات صورت گرفته در استان در راستای ارتقای کیفیت و سلامت نان اشاره نمود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: 598هزار و500 تن گندم و دانه روغنی کلزا از ابتدای شروع برداشت این 2 محصول به نرخ تضمینی از کشاورزان استان خریداری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی هرمزگان گفت: سه فروند کشتی حامل کالا های اساسی برای تخلیه، در بندر شهید رجایی پهلو گرفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمانشاه- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه از آمادگی 61 مرکز برای خرید 650 هزار تن گندم کشاورزان کرمانشاهی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: 61 مرکز آماده خرید تضمینی گندم از کشاورزان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سمنان گفت: همزمان با افزایش قیمت نان در استان، قیمت آرد نانوایی هیچ افزایشی نداشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه از آمادگی این اداره کل جهت آغاز خرید تضمینی گندم و دانه روغنی کلزا از کشاورزان استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: 306هزار تن گندم و دانه روغنی کلزا از ابتدای فصل خرید تاکنون به صورت تضمینی از کشاورزان خوزستانی خریداری و در سامانه ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان با بیان اینکه سیلوهای استان بیشترین ذخیره گندم را در کشور دارند گفت: افزایش 100 درصدی نرخ تضمینی گندم در سال جاری راهکاری اساسی برای حمایت از قشر کشاورز و افزایش میزان فروش گندم به دولت محسوب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: یکهزار و 200 تن برنج و شکر برای تنظیم بازار استان در ماه مبارک رمضان تامین شده است و با نرخ مصوب دولتی توزیع می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۵    
بوشهر- هاشمی، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر گفت: از ابتدای فصل برداشت گندم تاکنون 12 هزار تن گندم از کشاورزان استان بوشهر خریداری شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با اشاره به آغاز فصل خرید دانه های روغنی گفت: پیش بینی می شود امسال 11 هزار تن محصول خریداری شود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر گفت: تا کنون 12 هزار تن گندم از کشاورزان استان خریده شده است یعنی 52 درصد کمتر از زمان مشابه پارسال.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۴    
ساری- وفایی نژاد، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با اشاره به اینکه گندم استان کیفی است، گفت: 90 درصد گندم استان از کیفیت مطلوبی برخوردار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: کالاهای اساسی در خوزستان موجودی دارند اما ممکن است سهمیه ای که ستاد تنظیم بازار کشور به استان خوزستان اختصاص می دهد، کم باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۱    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان گفت: 366تن و 580 کیلوگرم گندم مازاد بر مصرف کشاورزان شهرستان های راسک و ایرانشهر خریداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت:97هزار و422تن گندم و دانه روغنی کلزا در خوزستان از شروع برداشت این 2 محصول راهبردی (22فروردین) تاکنون به صورت تضمینی خریداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان گفت: 366تن و 580 کیلوگرم گندم مازاد بر مصرف کشاورزان شهرستان های راسک و ایرانشهر خریداری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: علاوه بر سهمیه ماه رمضان، 30 هزار تن برنج دولتی و 20 هزار تن شکر مصرف خانوار در انبارهای ما وجود دارد و کمبودی در این زمینه نداریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۲    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی از کاهش 25 درصدی قدرت خرید گندم در خراسان رضوی در دو سال خبر داد و خواستار تک نرخی شدن گندم شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از حمل 45 هزار تن کالای اساسی از خوزستان به اقصی نقاط کشور خبر داد و گفت: در تامین ذخایر کالاهای اساسی، مشکلی وجود ندارد و انبارها و سیلوهای ذخیره سازی در شرایط مطلوبی قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: رکورد حمل کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره) به نقاط مختلف کشور از طریق شبکه ریلی و جاده ای شکسته شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: موجودی گندم استان در حاضر 14 هزار تن است و محموله 3000 تنی نیز به زودی وارد استان می شود، گندم مورد نیاز استان تا پایان خرداد تامین شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با اشاره به اوج گیری ویروس کرونا در استان، گفت: نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در نانوایی های مازندران تشدید می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: طرح تنظیم بازار اقلام اساسی ضیافت به مناسبت ماه مبارک رمضان با توزیع سه هزار و 200 تن کالای اساسی در استان اصفهان آغاز شد. مدیرکل غله وخدمات بازرگانی استان اصفهان گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر گفت: با توجه به آسیب دیدن مزارع دیم، برداشت و به دنبال آن تحویل دادن گندم به کندی صورت می گیرد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان قیمت پایه خرید تضمینی کلزا در این استان را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: نخستین محموله گندم و دانه روغنی کلزا روز دوشنبه از مزارع به سیلوهای 2 شهرستان خوزستان انتقال یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی از افزایش 60 درصدی قیمت خرید تضمینی گندم در سال جاری خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
آیین آغاز خرید دانه روغنی کلزا توسط تعاون روستایی خوزستان با حضور مدیر تعاون روستایی خوزستان، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان و هیئت همراه در شرکت تعاون روستایی امید شهرستان اهواز برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با اشاره به آغاز خرید گندم و کلزا در خوزستان گفت: مقرر شده است که هزینه خرید محصول از کشاورزان حداکثر تا 24 ساعت بعد از خرید، به حساب آن ها واریز شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی گفت: براساس تصمیم ستاد تنظیم بازار استان و برای کمک به پاسخگویی افزایش تقاضای مصرف در ماه رمضان حدود 350 تن شکر خانوار توزیع می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان گفت: پیش بینی می شود تا پایان فصل برداشت امسال بیش از 70 هزار تن گندم مازاد بر نیاز از کشاورزان سیستان و بلوچستان خریداری و در سیلوهای استان ذخیره سازی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: در تامین چهار قلم کالای اساسی برنج، شکر، روغن و گندم مشکلی در خوزستان وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: پارسال 228 واحد نانوایی استان با دریافت بیش از 91 میلیارد ریال اعتبار تسهیلاتی نوسازی و بهسازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 10 هزار تن روغن خام خوراکی آفتابگردان وارد بندر امیرآباد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله وخدمات بازرگانی خوزستان از ورود 3 کشتی حامل گندم در مجتمع بندر امام خمینی(ره) خبر داد.
شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: خرید تضمینی گندم در مناطق جنوبی کشور و در استان های فارس و کرمان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان قم: بیش از 28 هزار تن گندم در سیلو های استان قم ذخیره شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۳:۱۷    
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه از تعطیلی نانوایی های استان در روز طبیعت(سیزده بدر) طبق روال هر سال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: سه فروند کشتی اقیانوس پیما حامل 180هزار تن گندم در بندر امام خمینی(ره) پهلو گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: تعطیلی خودسرانه نانوایی ها سبب گلایه مندی مردم و افزایش مشکل صف در این واحدها شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: 110 مرکز خرید گندم و دانه روغنی کلزا آماده سازی و ضدعفونی شده و همه چیز برای انتقال و ذخیره سازی این 2 محصول اساسی با مباشرت تعاون روستایی استان فراهم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: 345 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان سال گذشته از کشاورزان استان خریداری گردید که 145 هزار تن آن برای تامین نیاز این منطقه ذخیره و 200 هزار تن به سایر نقاط کشور ارسال شد.