چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۱:۳۶Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل غله و خدمات بازرگانی»

عصر اترک   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان گفت: 45هزار تن شکر خام وارداتی تصفیه شده آماده عرضه به بازارهای کشور است.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان گفت: 45هزار تن شکر خام وارداتی تصفیه شده آماده عرضه به بازارهای کشور است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام شرکت بازرگانی دولتی ایران، عباسعلی وفایی نژاد میزان واردات گندم از بندر امیر آباد را بیش از 239 هزارو 300 تن اعلام کرد و گفت: واردات 25 هزار و 260 تن گندم نیز از بندر نوشهر عملیاتی شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: امسال بیش از 52 هزار تن شکر تصفیه شده در کارخانه قند شیروان این استان برای تنظیم بازار در داخل و خارج استان توزیع کرد.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۶    
مدیرکل غله وخدمات بازرگانی استان لرستان میزان ظرفیت ذخیره سازی استان بیش از 800 هزار تن اعلام کرد گفت: از اول بهمن ماه برای تحویل گندم و دانه های روغنی سال آینده برنامه ریزی خواهد شد تا در فصل خرید عملیاتی شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: 45هزار تن شکر وارداتی که در شرکت توسعه نیشکرو صنایع جانبی خوزستان تصفیه شده آماده عرضه به بازارهای کشور است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۷:۲۳    
گرگان- سجادی، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان با اشاره به طلب 50 میلیارد تومانی سویاکاران استان، گفت: علیرغم قول های داده شده مبنی بر پرداخت مطالبات در روزهای اخیر اما تاکنون این امر محقق نشده است.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان با اشاره به کشت سویا در بیش از 13 هزار هکتار از اراضی این استان گفت: تاکنون خرید تضمینی حدود 8 هزار تن سویا از کشاورزان گلستانی انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: چهار فروند کشتی اقیانوس پیما حامل 300 هزار تن گندم روز یکشنبه در اسکله غلات بندر امام خمینی(ره) پهلو گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان از پرداخت مطالبات باقی مانده سویاکاران استان در روزهای آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۵    
اراک - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: بازرسی از هفت هزار و 790 واحد نانوایی این استان از ابتدای سال جاری تاکنون انجام شد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
کریمی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری در جلسه ای که با حضور ابراهیمی مدیریت امور شعب بانک سپه استان و وفایی نژاد مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان و جمعی از نمایندگان فرمانداری و اتحادیه های خبازان استان در محل استانداری برگزار شد ضمن تشریح وضعیت پرداخت تسهیلات نوسازی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت: قرار بود بدهی به سویاکاران روز گذشته پرداخت شود اما به علت قطعی سامانه این اتفاق رخ نداد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله وخدمات بازرگانی استان یزد گفت: محدودیت اعمال شده در زمینه فروش آرد یارانه ای کارخانه آرد مهریز به زودی برطرف خواهد شد و مجددا این کارخانه میتواند با حداکثر ظرفیت خود فعالیت کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: خرید و فروش آرد برای نانوایی ها و صنف های مختلف در این استان از نیمه دوم آذرماه جاری یکپارچه خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی از توزیع 91 هزار تن شکر سفید تنظیم بازار در استان از ابتدای سال جاری خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، امیدجهان نژادیان گفت: برای تأمین نیاز مصرفی مردم به کالا های اساسی بندر امام استان خوزستان یکی از مبادی ورود کالا به کشور است که طی 8 ماه گذشته همواره فعال بوده است و 10 فروندکشی حامل 300 هزار تن روغن خام در این بندر پهلو گرفته ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: به منظور ارتقای کیفیت آرد تولیدی، 11 هزار تن گندم تولید خارج از کشور در سیلوهای این استان تخلیه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران گفت: با توجه به نظارت دستگاه های مسئول بر کارخانجات آرد، بی کیفیتی نان در برخی واحدهای خبازی ارتباطی به گندم ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۲    
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان لرستان گفت: برای بهترشدن کیفیت نان در پلدختر،کارگروه ارتقا کیفیت نان در این شهرستان راه اندازی شده است.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران در پاسخ به این پرسش که قیمت نان در برخی واحدهای صنفی افزایش یافته است؟ گفت: سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان نرخ نان را مشخص و ابلاغ می کنند تمام خبازی ها ملزم به رعایت این نرخ هستند ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان یزد گفت: با احداث پالایشگاه غلات در استان یزد برای بیش از 7هزار نیروی مهندسی یزد به صورت مستقیم ایجاد اشتغال می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۶:۵۳    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از تشکیل تیم نظارت بر روند توزیع آرد خام روستایی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران از تامین و توزیع 5000 تن برنج در سطح استان تهران خبرداد و گفت: 1500 تن برنج هندی،3000 تن برنج تایلندی و 500 تن برنج پاکستانی به نرخ مصوب توسط مراکز منتخب در سطح استان عرضه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۳    
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل غله وخدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: طی سال جاری تسهیلات بازسازی و نوسازی به 492 نانوایی در این استان اختصاص می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۸:۱۷    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: 492 واحد نانوایی استان تا پایان امسال 393 میلیارد تسهیلات بهسازی دریافت می کنند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: پاییز امسال بیش از 2 هزار تُن آرد در روستا های صعب العبور استان زنجان توزیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۸:۱۳    
اراک - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: واردات 80 هزار تن گندم به منظور بهبود کیفیت آرد مصرفی و تامین کمی این محصول تاپایان سال جاری به این استان هدفگذاری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت: طرح قراردادی کشت گندم در 55 هزار هکتار از اراضی گلستان اجرا می شود.
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان در خصوص برنج های دپو شده در انبارهای بندر امام خمینی گفت: این محموله برنج ظرف مدت یک ماه آینده از بندر خارج می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پهلوگیری 4 فروند کشتی اقیانوس پیما حامل گندم در اسکله غلات بندر امام خمینی (ره) خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران سرانه آرد نانوایی های استان را 5.5 کیسه در روز و پایین تر از نرخ کشوری ذکر کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: بر اساس مصوبه ای که با حضور دادستان کل کشور به تصویب رسیده، قرار است این محموله برنج ظرف یک ماه آینده از بندر امام خمینی خارج شود.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان تهران ؛ با حضور رییس سازمان ، قائم مقام رییس سازمان ، معاون بهبود تولیدات گیاهی ، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی دولتی ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ، صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان ، بنیاد ملی گندم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 242 هزار تن گندم و 90 هزار تن روغن خام خوراکی با 75 فروند کشتی از طریق بنادر وارد استان شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۲۳:۴۵    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خراسان جنوبی گفت: 500 متصدی نانوایی در طرح آکادمی ملی نان برای ارتقای کیفیت نان تولیدی با شرکت در دوره های آموزشی، فرآیند پخت مطلوب نان را آموختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد_ایرنا_ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی از اجرای مانور به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل در سیلوی دولتی 55 هزار تنی شهید سردار قاسم سلیمانی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۶:۰۴    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان از خرید تضمینی 400 تن محصول سویا در استان خبر داد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۰۹:۱۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم، جلسه اجرای کشت قراردادی با حضور ریاست سازمان جهاد کشاورزی، مدیر زراعت، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی و مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم و سایر مجریان این طرح در راستای اجرای سیاست ها و بسته های حمایتی و پشتیبانی به تولیدکنندگان و ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۰۹:۰۹    
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی از ورود ماهانه 12 تا 13 هزار تن گندم به این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: چهار فروند کشتی اقیانوس پیما روز یکشنبه در اسکله غلات بندر امام خمینی پهلو گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۰۷:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اردبیل با بیان اینکه خرید محصول سویا از کشاورزان منطقه مغان از نیمه دوم آبان ماه آغاز می شود، بیان کرد: کشاورزان از برداشت زودهنگام محصول خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان از بازرسی 1700 واحد نانوایی استان در مهرماه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۸    
اراک - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: 9 هزار و 200 تن انواع کالاهای اساسی با قیمت دولتی در این استان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۰۷:۵۱    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: ادعای مطرح شده در کلیپ توزیع آرد بی کیفیت در یکی از نانوایی های آبادان، نادرست و غیر واقعی است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به کارخانجات آرد با توجه به دستورالعمل ابلاغی شرکت بازرگانی دولتی نسبت به برآورد تقاضای مشتریان گندم صنف صنعت و اعلام نیاز سالانه خود اقدام و با کشاورزان قرارداد منعقد نمایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران، تولید باکیفیت را، معیار سهمیه گندم کارخانجات آرد دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه، از بهره برداری پایانه حمل ونقل ریلی کالاهای اساسی غرب کشور در این استان در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران: طرح اختصاص بسته حمایت از کشاورزی قراردادی گندم در استان اجرا می شود
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بندرعباس- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی هرمزگان گفت: 10 کشتی حامل کالای اساسی نیز تا دو هفته آینده به مجتمع بندری شهیدرجایی بندرعباس وارد می شود.