جمعه ۰۷ آذرساعت ۰۸:۴۷Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل غله و خدمات بازرگانی»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- منوچهری، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سمنان با بیان اینکه امسال هشت هزار و 300 تن شکر در سطح استان توزیع شده است، گفت: بیش از دو هزار و 500 تن از این میزان بین خانوارها و مابقی بین نهادهای صنعتی و تولیدی توزیع شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان از پلمب 8 واحد خبازی در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران یکی از دغدغه مداوم استان را ذخیره استراتژک گندم عنوان کرد و گفت : خوشبختانه امسال از محل خرید تضمیمی دولت توانستیم 115 هزار تن گندم در استان ذخیره کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: 125هزار تن شکر خام خارجی برای تبدیل به شکر سفید و مصرف داخلی به تازگی از بندر امام خمینی(ره) در جنوب خوزستان ترخیص شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از آغاز طرح نظارتی بر خبازی های استان از امروز سه شنبه به مدت دو هفته و تا پایان اعمال محدودیت های جامع مقابله با کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۳    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سمنان گفت: قیمت هر یک کیلوگرم برنج وارداتی در بازار استان سمنان برای مصرف کننده 18 هزار تومان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سمنان گفت: شکر به نرخ تنظیم بازار بر اساس مصوبه های ستاد تنظیم بازار از این پس به صورت فله در استان عرضه نمی شود و به میزان نیاز و سهمیه استان شکر در اختیار واحدهای بسته بندی قرار می گیرد و پس از بسته بندی در بازار عرضه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران به طرح ساماندهی کیفیت آرد در استان اشاره کرد و نوسازی تجهیزات کارخانه های آرد را ضروری دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سمنان گفت: 236 تن سهمیه مواد اولیه واحدهای تولیدی و فرآوری روغن خوراکی، به منظور تنظیم بازار، به استان اختصاص یافت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۶    
سمنان- منوچهری، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سمنان از اختصاص 300 تن برنج وارداتی به استان خبر داد و گفت: قیمت مصوب این نوع برنج 18 هزار تومان برای هر کیلوگرم قیمت گذاری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سمنان گفت: 300 تن سهمیه برنج وارداتی از نوع دانه بلند به منظور حفظ آرامش بازار استان اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی از افزایش 13 درصدی خرید گندم در استان در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب http://www.rivasjonoob.ir و به نقل از روابط عمومی اداره غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرمدل که به همراه سرهنگ برومند زاده معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان از بخش های مختلف ذخیره سازی گندم و سایر کالاهای اساسی همچون برنج و شکر بازدید داشت ...
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرانوند، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: 157 پرونده تخلف نانوایی ها در لرستان تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۹    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان ایلام گفت: سالانه 150 هزار تن گندم از ایلام به سایر مناطق کشور ارسال می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: 120 هزار تن گندم وارداتی از انبارهای بندر امام ترخیص شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: 400هزار تن گندم تولیدی مورد نیاز خوزستان تا اردیبهشت ماه سال آینده که زمان برداشت این محصول در استان است، در سیلوها ذخیره سازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: برای نوسازی و سرمایه در گردش، به نانوایان استان تا سقف40 میلیون تومان تسهیلات اعطا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: بارگیری ضربتی 75هزار تن برنج وارداتی از بندر امام روز شنبه پس از انجام مراحل ترخیص و تشریفات گمرکی آغاز شد.
عباس ارشدی با بیان اینکه مصارف 10 هزار واحد خبازی در تهران بازبینی می شود، گفت: تفاهم نامه ای با مراکز بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی منعقد شده است تا در زمان کرونا با کنترل های ما همراه باشد و این فعالیت مشترک می تواند جنبه تنبیهی و تشویقی از لحاظ تخصیص گندم و آرد داشته باشد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار دشتستان با حضور رییس سازمان صنعت ، معدن تجارت استان بوشهر و مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قزوین از تخصیص وام بهسازی و نوسازی به نانوایان استان خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۰    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متاسفانه شرکت حمل و نقل خلیج فارس در استان سیستان و بلوچستان با مشکل کمبود کامیون مواجه است و پراکندگی واحد های خبازی در سطح استان مزید بر علت شده و در حال حاضر تا حدودی در حوزه جنوب استان با مشکل حمل و نقل آرد مواجه هستیم که البته این ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۶    
ساری- وفایی نژاد، مدیرکل غله وخدمات بازرگانی مازندران نیاز سالانه استان به گندم را بیش از 400 هزار تن اعلام کرد و گفت: کمبود آرد و گندم نداریم.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر- شکیبا کولیوند:درحالی که این روزها شاهد نگرانی مردم استان برای تأمین کالاهای اساسی و اقدام آن ها برای انبار کردن برخی از محصولات هستیم، شایان ذکر است که بدانیم به گفته معاون صمت همدان و مدیرکل غله و خدمات بازرگانی همدان ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۱:۱۵    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر خلاف برخی شایعات و نگرانی هایی که در مورد کمبود روغن در بازار پیش آمده است خوشبختانه در بازار استان کمبود روغن نداریم و تمهیدات لازم پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت:نانوایان غیرمجاز و بدون پروانه فعالیت بزرگترین عامل تولید نان بی کیفیت در این استان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۱    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان از راه اندازی مرکز ذخیره سازی روغن خام در نهاوند خبر داد و گفت: مشکلی در تامین کالاهای اساسی همدان نیست.
این کشتی تا 3روز آینده تخلیه و محموله روغن آن برای کارخانه های سراسر کشور فرستاده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: 131هزار تن روغن خام وارداتی به تازگی وارد بندر امام خمینی(ره) در جنوب خوزستان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله وخدمات بازرگانی استان بوشهر گفت: همه محموله های برنجی که شرکت بازرگانی دولتی وارد بندر بوشهر کرده، از گمرک ترخیص شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۱:۰۰    
ساری - خبرنگار کیهان: تعطیلی نانوایی ها خارج از برنامه ابلاغی اداره کل غله و خدمات بازرگانی مازندران، موجب پیگرد قانونی و کسر سهمیه آن ها می شود. مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: با توجه به هشدارهای جدی نسبت به تعطیلی خودسرانه برخی نانوایی ها در مازندران ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان از خرید بیش از 2000 تن کلزا در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: کار نظارت بر نانوایی های استان آغاز شده است و ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان از کشف هزار و 13 کیسه آرد یارانه ای احتکار شده در انبارهای این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۴۷    
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل غله وخدمات بازرگانی لرستان گفت: 148 واحد متخلف نانوایی و کارخانه آرد استان در قالب برگزاری رزمایش نظارت بر چرخه تامین آرد و نان شناسایی و جریمه شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با اشاره به اینکه کمبود سهمیه آرد در استان نداریم، گفت: تمامی نانوایی ها دارای سهمیه مشخص شده هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: در استان مرکزی به لحاظ تامین گندم و آرد مورد نیاز مشکلی وجود ندارد و به میزان کافی موجود است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: با تعطیلی خودسرانه نانوایی ها در استان به ویژه در روزهای تعطیل رسمی برخورد قانونی صورت می پذیرد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: در آذربایجان غربی برای تامین نان دچار مشکل شدند که طی 24 ساعت نان مورد نیاز این استان از طریق خوزستان تهیه و ارسال شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با اشاره به تخلفات برخی نانوایی ها در فروش آرد سهمیه ای به نانوایان آزادپز گفت: آنچه موجب شده که سودجویان و اخلالگران اقتصادی از این فضا سوءاستفاده کنند، شکاف بین قیمت آرد دولتی و آرد آزاد است.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با اشاره به اینکه تاکنون هیچ تغییراتی در تامین و میزان آرد ایجاد نشده است گفت: مشکلی در تامین آرد و گندم در مازندران نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۸    
خرم آباد – ایرنا – مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: تمام مطالبات گندم و کلزاکاران استان به ارزش 732 میلیارد و 449 میلیون و 500 هزار تومان تسویه و پرونده خرید تضمینی محصولات سال 99 بسته شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۹    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با اشاره به اینکه تاکنون هیچ تغییراتی در تامین و میزان آرد ایجاد نشده است گفت: مشکلی در تامین آرد و گندم در مازندران نداریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان از خرید بیش از 287 هزار تن گندم در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۲    
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه از مردم خواست شایعات مرتبط به کمبود آرد و نان را جدی نگیرند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه با بیان اینکه گندم مورد نیاز 14 استان دیگر توسط کرمانشاه تامین می شود گفت: مشکلی از نظر تامین آرد برای نانوایان نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم با اشاره به این که گندم و آرد مورد نیاز قم به صورت کامل تامین است، گفت: هیچگونه مشکلی درتامین گندم و آرد و همچنین فرآیند حمل و توزیع آرد در استان وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان البرز اعلام کرد که با اقدامات صورت گرفته ، وضعیت ذخایر آرد استان مطلوب بوده و هیچ گونه نگرانی در زمینه تامین آرد برای پخت نان در این استان وجود ندارد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گالیکش گفت: خروج آرد از هر مسیری غیر از شبکه قانونی در خبازی های دولتی و اتحادیه مربوطه شهرستان ممنوع است و این مسئله باید به صورت جدی دنبال شود. ...