شنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۱:۴۶Apr 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل غله و خدمات بازرگانی»

اقتصاد آنلاین   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: دستورالعمل اجرایی خرید توافقی گندم در سال 1403 توسط بخش غیردولتی را برای اجرا در مراکز خرید استان زنجان ابلاغ شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۱:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
دستورالعمل خرید گندم داخلی توسط بخش غیر دولتی (خرید توافقی) در سال 1403، برای اجرا در مراکز خرید 31 استان، توسط مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران ابلاغ شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر گفت: 88 درصدنان مصرفی در استان بوشهر نان لواش است که هیچ گونه ارزش غذایی ندارد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از توزیع 75 هزار کیسه آرد فوق العاده از ابتدای نوروز خبر داد و گفت: محدودیتی در عرضه نان وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه از فراهم شدن امکان پرداخت زکات فطره و کفاره از طریق دستگاه کارتخوان هوشمند نانوایی ها در استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از آغاز فصل خرید تضمینی گندم سال 1403 در این استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: امسال و در راستای خرید تضمینی گندم از کشاورزان، بیش از 60 مرکز خرید در سطح استان پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان گفت: امکان پرداخت کفاره و زکات فطره از طریق دستگاه کارتخوان هوشمند نانوایی فراهم شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سیستان وبلوچستان از راه اندازی 15 مرکز خرید تضمینی گندم در جنوب آن استان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان گفت: ضمن راه اندازی 15 مرکز خرید تضمینی گندم در جنوب سیستان و بلوچستان 31 هزار و 800 هکتار کشت قراردادی گندم منعقد شده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از خرید تضمینی 423 هزارتن گندم از کشاورزان زنجانی در سال 1402 در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان فارس از انتقال بیش از 2 هزار تن گندم به کارخانجات آردسازی شهرستان شیراز خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از آغاز خرید تضمینی کلزا و گندم در استان از اردیبهشت ماه امسال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از آمادگی برای دائر کردن مراکز خرید و دریافت محصول کلزا از کشاورزان استان از ابتدای اردیبهشت خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: 103 مرکز خرید گندم برای خرید تضمینی گنم از کشاورزان پیش بینی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی زنجان از خرید تضمینی 423 هزارتن گندم از کشاورزان زنجانی در سال 1402 در استان خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۰:۴۲    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: بیش از 140 هزار و 738 تن آرد به واحدهای خبازی، صنف و صنعت و آرد خام روستایی در سطح استان زنجان در سال 1402 تخصیص داده شده است.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: بیش از 140 هزار و 738 تن آرد به واحدهای خبازی، صنف و صنعت و آرد خام روستایی در سطح استان زنجان در سال 1402 تخصیص داده شده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۳    
نویسنده : علی طاقتی احسن با هدف تشریح اقدامات صورت پذیرفته در حوزه تأمین کالای اساسی استان در سال 1402 سیدحسین خوانساری مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان با قاسمی فرزاد استاندار همدان دیدار کرد. ...
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از آغاز تولید نان کامل در 3 واحد نانوایی سطح شهر خبر داد و گفت: به زودی در 3 واحد سنگک پزی و نانوایی نیز تولید نان کامل انجام خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: 5658 تن برنج و شکر در راستای تنظیم بازار استان در سال 1402 برای استان زنجان تامین و توزیع شده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: 4820 تن آرد خام به روستاهایی که فاقد نانوایی هستند در سال 1402 تامین و توزیع شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه، از تداوم توزیع برنج و شکر تنظیم بازاری در استان خبر داد و گفت: توزیع به موقع و تداوم توزیع این اقلام در روزهای آینده در کنترل قیمت این اقلام در بازار و خدمت رسانی مناسب به معیشت مردم نقش بسیار پررنگی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: با توجه به افزایش تقاضای مردم برای تهیه نان در ماه مبارک رمضان و لزوم نظارت هرچه دقیق تر بر عملکرد واحدهای نانوایی فعال در استان، میزان رصد و بازرسی از آن ها افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سمنان گفت: 401 تن برنج و 268 تن شکر سهمیه مصرفی خانوارهای این استان به منظور حفظ آرامش بازار ویژه ماه مبارک رمضان نوروز تامین در دست عرضه است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی گفت: 101 هزار تن گندم با کیفیت سال گذشته برای تامین مصارف مردم به استان حمل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی گفت: با توجه به آغاز فصل خرید گندم در اردیبهشت ماه، کشاورزان گندم کار نسبت به ثبت نام در سامانه پهنه بندی وزارت جهاد کشاورزی اقدام کنند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با اشاره با اشاره به خرید تضمینی به مقدار مناسب گفت: در سال 1402 تعداد 21 فروند کشتی به میزان یک میلیون و 320 هزار تن کالا وارد بندر امام خمینی(ره) شد که نسبت به سال گذشته آن 48 درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته آرد مورد نیاز واحدهای نانوایی استان در ایام ماه مبارک رمضان و تعطیلات نوروز به خوبی تامین گشت و سامانه خرید آرد برای نانوایی ها زودتر باز شد تا آن ها بتوانند سهمیه آرد خود را خریداری و دریافت کنند تا مشکلی در ارائه خدماتشان ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از کاهش 48 درصدی واردات غلات در سال جاری در بندر امام خمینی خبر داد. امید جهان نژادیان اظهار کرد: در سال جاری در مجموع یک میلیون و 320 هزار تن گندم، برنج و روغن خام خوراکی از طریق بندر امام خمینی وارد کشور شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از کاهش 48 درصدی واردات غلات در سال جاری در بندر امام خمینی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اصفهان گفت: به منظور خدمت رسانی مطلوب در ایام نوروز به مردم کلان شهر اصفهان و میهمانان نوروزی، 210 واحد نانوایی به صورت کشیک فعالیت دارند.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۸    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان گفت: فروش نان روغنی از محل آرد یارانه ای نوع یک و نوع دو ممنوع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با بیان اینکه آرد مورد نیاز تمام نانوایی های استان تامین شده است و دغدغه ای برای تامین آرد وجود ندارد، گفت: هزار و 100 واحد نانوایی در نوروز دایر است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از فقر زیرساخت غلات در استان گفت و اظهار داشت: دولت باید به نقش مهم مازندران در این زمینه توجه بیشتری داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از فعالیت فوق العاده 1100 واحد خبازی به عنوان کشیک نوروزی در استان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از صدور مجوز فروش استانی 450 تن شکر با هدف تامین تقاضای شهروندان عزیز زنجانی برای مصرف در ماه مبارک رمضان و عید نوروز خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، بر اعلام مسئولان لرستان همه کالاهای اساسی موردنیاز شب عید در لرستان از جمله برنج، شکر، گوشت قرمز، گوشت مرغ، میوه و... تأمین و در حال توزیع هستند. حجت بیرانوند مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان دراین رابطه با مهر، اظهار داشت: اداره کل غله و خدمات بازرگانی در استان نسبت به [...]
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۰۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: به منظور خدمت رسانی مطلوب در ایام نوروز به مردم استان و میهمانان نوروزی، 465 واحد نانوایی به صورت کشیک فعالیت دارند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان گفت: پخت نان کامل در 15 نانوایی شهر همدان انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران: پیش بینی می شود؛ در سال زراعی جدید حدود 121 هزار تن گندم و 18 هزارتن دانه روغنی کلزا تضمینی از کشاورزان استان خریداری شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۶    
گرگان- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان و در آستانه سال جدید توزیع 480 تُن شکر با قیمت مصوب برای تنظیم بازار در این استان آغاز شد.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان از توزیع 480 تن شکر تنظیم بازار به قیمت 28 هزار تومان در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: 48 هزار و 70 تُن کالای اساسی شامل برنج و شکر از ابتدای امسال تاکنون در این استان توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: هفت هزار تن برنج و شکر امسال به نرخ دولتی در استان توزیع شده است و تا پایان سال به بیش از هشت هزار تن می رسد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۷:۱۲    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: تقویت بازرگانی خارجی و بازاریابی منطقه ای و برخورداری از بازار کشورهای شرقی امری ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: 75 هزار کیسه آرد سهمیه ویژه ماه رمضان و نوروز در استان توزیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: یک هزار و 696 تُن برنج خارجی و شکر برای مصرف خانوار و تنظیم بازار ماه مبارک رمضان و ایام پایانی سال در استان تخصیص یافته است.
ایانا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: با توجه به تقارن عید نوروز و ماه رمضان، در راستای تنظیم بازار بیش از یک هزار و 901 تن برنج و هزار و 280 تن شکر برای توزیع در این ایام اختصاص داده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از صدورمجوز ساخت مخازن 25 هزار تنی روغن خام با سرمایه گذاری2هزارو 500 میلیارد ریالی خبر داد.