سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۲۰:۴۴Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل غله و خدمات بازرگانی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: بیش از 10 هزار تن آرد به واحدهای خبازی سطح استان زنجان در دی ماه سالجاری توزیع شده است.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: بیش از 100هزار قرص نان بسته بندی شده توسط شرکت کیان گرم نان و با همکاری اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان و حوزه مقاومت آیت اله مشکینی سپاه ناحیه زنجان به مردم مناطق زلزله زده شهرستان خوی توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۶:۲۱    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان یزد: نانوایی ها باید به مقدار سهمیه آرد مشخص شده، نان بپزند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: 39 واحد متخب نانوایی لواش در مرحله 16 برای ارائه خدمات و تامین نان شهروندان زنجانی از تاریخ 8 بهمن تا 7 اسفندماه امسال به صورت دو شیفت و یک سره در سطح شهر زنجان پخت خواهند داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت: از ابتدای آذرماه تاکنون 32 هزار و 500 هکتار از اراضی آبی این استان در سامانه هوشمند کشت قراردادی به ثبت رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل غله و خدمات بازرگانی فارس از اجرایی شدن آزمایشی طرح تولید و عرضه نان کامل(نان سبوس دار) در 17 واحد از کل نانوایی های شیراز در بازه زمانی 16 تا 26 بهمن امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: 835 تن آرد خام خانه پز روستایی در روزهای برفی به صورت مستمر توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۰    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از صدور مجوز فروش استانی یک هزار و 285 تن برنج و شکر برای مصارف صنعتی و شهروندان زنجانی با هدف تامین تقاضای واقعی و حفظ آرامش در ایام پایانی سال تا 20 اسفند ماه 1401 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران: 21 هزار هکتار از زمین های کشاورزی استان امسال زیر کشت قراردادی گندم قرار گرفت.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سمنان گفت: 6 هزار تن گندم مرغوب برای ارتقای کیفیت و پایداری آرد تولیدی استان خریداری و تهیه شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: 21 هزار هکتار از گندم زارهای استان تحت کشت قراردادی قرار گرفته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
شهرام ملایی هزاروندی ظهر امروز چهارشنبه در نشست با امید جهان نژادیان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با اشاره به تعاملات و همکاری های صورت گرفته در سال های گذشته میان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان اظهار کرد ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: انعقاد قرارداد با کشاورزان زنجانی در بستر نرم افزار کشت قراردادی در ساعت 16 روز چهارشنبه مورخ 5 بهمن ماه سال جاری پایان می باید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: انعقاد قرارداد با کشاورزان زنجانی در بستر نرم افزار کشت قراردادی (پلتفرم) در ساعت 16 روز چهارشنبه مورخ 5 بهمن ماه سالجاری پایان می باید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سمنان با بیان اینکه کمبودی در زمینه تأمین آرد نانوایی ها وجود ندارد، گفت: هیچ نانوایی در استان به دلیل کاهش یا عدم سهمیه تعطیل نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سمنان گفت: تکمیل و بهره برداری از سیلوی 100 هزار تنی گندم در گرمسار به عنوان ذخیره گاه راهبردی کشور تسریع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی یزد: فقط 20 واحد نانوایی در سطح استان به سامانه نانینو متصل نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۰:۳۲    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سمنان گفت: 100 درصد آرد توزیعی در نانوایی های سراسر استان بر اساس آزمایش ها و نمونه گیری های انجام شده دارای کیفیت مطلوب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: 2 هزار و 340 تن انواع کالاهای اساسی شامل برنج تایلندی رده ب و شکر سفید برای مصرف شهروندان زنجانی در زنجان توزیع خواهد شد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از تخصیص 2 هزار و 340 تن برنج و شکر برای مصرف شهروندان زنجانی در دی ماه سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت: از ابتدای آذرماه تاکنون کشت قراردادی 20 هزار هکتار از اراضی آبی این استان در سامانه کشت قراردادی به ثبت رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: 33 هزار و 475 حواله به تناژ 71 هزار و 373 تن از طریق کارخانجات آردسازی بین نانوایی های زنجان توزیع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر 11 کارخانه آرد درسیستان و بلوچستان فعال است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مشهد مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: با اجرای طرح کشت قراردادی در سال جاری 82 هزار هکتار از مزارع گندم آبی استان تحت پوشش این طرح قرارگرفتند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سیدمجتبی طباطبایی زاده از خبرگزاری جام جم آنلاین سیستان وبلوچستان ؛ هر چند ملاک این انتخاب قطعاً نانوایی های دارای مجوز فعالیت و تحت نظارت بوده است که همان ها نیز گلایه های زیاد شهروندان را به همراه دارد که در جای خود باید بحث شود اما بهتر است دستگاه های ذیربط در کنار نشر این اخبار ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت:مازندران تا عید دغدغه تامین آرد ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۵    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: از ابتدای امسال تاکنون 138 هزار و 810 تن گندم در استان توزیع شده که نشان دهنده وضع مطلوب تامین و تدارک این محصول در استان است
یزد فردا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یزدفردا: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان یزد با بیان اینکه آرد به میزان کافی در استان موجود است گفت: تعطیلی برخی از نانوایی ها در استان بعلت قطع سامانه ثبت آرد بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان قزوین ازتحقق 54 درصدی کشت قراردادی در این استان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۸    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان قزوین گفت: سطح زیر کشت گندم آبی استان قزوین 49 هزار و 700 هکتار است که از ابتدای سال جاری تاکنون 26 هزار و 483 هکتار معادل 54 درصد آن در قالب کشت قراردادی محقق شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان یزد از آغاز طرح هوشمندسازی توزیع آرد نانوایی های در سراسر استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان یزد از فروش اینترنتی و هوشمندسازی توزیع آرد نانوایی های استان یزد خبر داد.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 138 هزار و 810 تُن گندم در این استان توزیع شد که نشان دهنده وضعیت مطلوب روند تامین و تدارک این محصول درقم است.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: تاکنون 10 هزار و 720 هکتار کشت قراردادی گندم آبی سال زراعی 1402–1401 در استان زنجان اجرایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۸    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم از ذخیره سازی 7 هزار تن برنج و شکر به منظور تامین نیاز مردم در پایان سال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: تاکنون 10 هزار و 720 هکتار کشت قراردادی گندم آبی سال زراعی 1402–1401 در استان زنجان اجرایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران: جشنواره خبازان برتر ، بهمن امسال در استان برگزار می شود .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اصفهان، قطع سهمیه آرد برخی نانوایی ها را شایعه خواند و گفت: تاکنون تخلف بین نانوایی های اصفهان مشاهده نشده که به قطع سهمیه آرد منجر شود.
یزد فردا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۳:۳۶    
نشست خبری سید جلال موسوی شمس آباد مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان یزد روز چهارشنبه 21 دی ماه با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۱    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان یزد گفت: فروش و تحویل آرد به نانوایی ها صرفا توسط سامانه سیما انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران: بیش از سه هزار نانوایی استان معادل 62 درصد دوگانه سوز می باشند و در صورت قطع گاز می توانند پخت نان را انجام دهند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با تاکید بر مدیریت بهینه سوخت در واحدهای نانوایی، گفت: هم اکنون 62 درصد نانوایی های مازندران دوگانه سوز هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان از رتبه برتر نان استان در سطح کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۷:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از توزیع بیش از 101 هزار و 818 تن کالای اساسی از اول فروردین تا آخر آذر ماه سال 1401 در استان زنجان خبر داد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۰۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از رکورد استان در طرح ملی کشت قراردادی گندم خبر داد و گفت: عقد قرارداد کشاورزان در خوزستان به بیش از 248 هزار هکتار رسید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت: هم اکنون 132 هزار هکتار از اراضی آبی گلستان معادل 91 درصد اراضی کشت آبی گندم با این اداره کل قرارداد بسته اند.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۵:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: از ابتدای فروردین ماه تا 30 آذر ماه سالجاری حدود 25 هزارتن گندم معمولی تولید استان زنجان به سایر استان های دیگر انتقال داده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت: از ابتدای آذرماه تا دهم دی ماه کشت قراردادی 12 هزار هکتار از اراضی آبی این استان در سامانه به ثبت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 17 هزار و 601 هکتار معادل 35.4 درصد آن در قالب کشاورزی قراردادی محقق شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: 3 هزار و 167 تن آرد خام به روستاهایی که فاقد نانوایی هستند مثل سالیان گذشته توزیع شده است.