یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۰:۳۲Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت پشتیبانی امور دام»

نصیر نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سیدمحمدحسن آل هاشم روز یکشنبه در گفت وگویی با بیان اینکه با هدف حمایت از عشایر در شرایط سخت خشکسالی مقرر شده شرکت پشتیبانی امور دام نسبت به خرید دام مازاد عشایر اقدام کند، افزود: برای جلوگیری از ایجاد تنش قیمت بازار، کمیته ای در استان با حضور رییس جهادکشاورزی، اداره کل امور عشایر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: به دستور معاون اول رییس جمهوری و وزیر جهاد کشاورزی به منظور تنظیم بازار، توزیع مرغ گرم از امروز (جمعه، دوم مهر) برای نخستین بار در 10 میدان میوه و تره بار تهران آغاز شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس: محمد سالمی مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران در پاسخ به اینکه پیش از این انتقاداتی از نبودن توزیع مرغ گرم در ایام تعطیل وجود داشت و آیا این مشکل بر طرف شده است؟ گفت ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اسفندیار حسنی مقدم در جلسه کارگروه تنظیم بازار این سازمان که امروز یکم مهرماه برگزار شد، اظهار کرد: در راستای ذخیره سازی کالاهای استراتژیک یک هزار تن گوشت مرغ توسط شرکت پشتیبانی امور دام استان لرستان با لحاظ کردن تمهیدات مراقبتی و کنترلی ذخیره سازی می شود ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۶    
مشکلات عشایر خیلی زیاد است؛ از کمبود آب و کمبود امکانات مختلف گرفته تا کمبود علوفه، همگی از مشکلاتی است که عشایر با آن دست و پنجه نرم می کنند. این روزها خشکسالی هم بار اضافه ای بر سر مشکلات عشایر شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور تصویب نامه مربوط به واردات تخم مرغ نطفه دار گوشتی توسط شرکت پشتیبانی امور دام کشور را ابلاغ کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی گلستان از آغاز طرح خرید تضمینی 50 هزار راس دام غیرمولد عشایر این استان، خبر داد. *** خرید تضمینی دام مرهم زخم دامداران به گزارش صنایع ، محمدرضا جامی در ادامه، گفت: ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دولت به منظور حمایت از عشایر کشور در شرایط خشکسالی براساس طرحی برای نخستین بار اعلام کرده که دام مازاد عشایر را به صورت تضمینی از آنان خریداری می کند اما چه عواملی سد راه این اقدام مؤثر دولت برای خرید دام مازاد عشایر کهگیلویه و بویراحمد شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: هیات وزیران با صدور مجوز برای شرکت پشتیبانی امور دام کشور به منظور واردات تخم مرغ نطفه دار گوشتی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما در جلسه هیات وزیران که به ریاست سیدابراهیم رئیسی برگزار شد، دولت به منظور تامین کافی گوشت مرغ و آرامش بازار در این محصول غذایی استراتژیک ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هیات وزیران به ریاست رئیس جمهور برگزار شد و در این جلسه اعضای دولت با واردات تخم مرغ نطفه دار گوشتی توسط شرکت پشتیبانی امور دام کشور موافقت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها - برای نخستین بار محموله وارداتی نهاده های دامی متعلق به شرکت پشتیبانی امور دام در بندر چابهار به صورت حمل یک سره تخلیه و ترخیص شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۸۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با توجه به اهمیت جوجه یک روزه به عنوان اصلی ترین نهاده تولید گوشت مرغ در کشور که هرگونه کمبود آن می تواند موجب کاهش تولید و نهایتاً افزایش قیمت گوشت مرغ برای مصرف کنندگان شود، هیئت وزیران با صدور مجوز برای واردات تخم مرغ نطفه دار گوشتی توسط شرکت پشتیبانی امور دام کشور موافقت کرد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : مدیر شرکت پشتیبانی امور دام جهادکشاورزی گلستان گفت که برای جبران ضرر و زیان عشایر استان از خشکسالی اجرای طرح خرید تضمینی 50 هزار راس دام غیر مولد از طریق اتحادیه تعاونی عشایری آغاز شد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: فرماندار گرگان گفت: خرید تضمینی دام توسط شرکت پشتیبانی امور دام از جمله اقدامات در دست انجام برای حمایت از دامداران در شرایط خشکسالی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت پشتیبانی امور دام استان مرغ مازاد تولیدی مرغداران را با نرخ مصوب خریداری می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر شرکت پشتیبانی امور دام خراسان جنوبی گفت: 12 هزار راس دام مازاد عشایر در 2 ماه گذشته خریداری و بخشی از مطالبات دامداران نیز پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر نمایندگی شرکت پشتیبانی امور دام استان البرز گفت: این شرکت 25 درصد نیاز واحدهای دامی استان به نهاده های دامی را از ابتدای سال جاری تاکنون تامین و توزیع کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۴:۴۲    
مدیرکل شرکت پشتیبانی اموردام گلستان از توزیع 170 هزار تن انواع نهاده دامی مورد نیاز دامپروران در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رئیس شرکت پشتیبانی امور دام کهگیلویه و بویراحمد گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون 49هزار و 941 تن خوراک دام و طیور شامل جو، سویا و ذرت با نرخ مصوب دولتی بین بهره برداران در این استان توزیع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام لرستان گفت: تا کنون 18 هزار تُن جو کنسانتره بین دامداران هویت گذاری شده استان توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام لرستان گفت: یکی از روش های تشویق دامداران برای فروش دام های خود توزیع جو بود که تاکنون 18 هزار تن جو به صورت کنسانتره بین دامدارانی که در سیستم مالیار هویت گذاری شده اند توزیع شده است.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
هادی حق شناس در دهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان اظهار کرد: مطابق اعلام شرکت پشتیبانی امور دام استان گلستان، 50 هزار رأس دام سبک خشکسالی به استان گلستان اختصاص داده شده که پس از کشتار با قیمت تنظیم بازار در سطح بازار استان عرضه خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۰۰:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ، گوشت قرمز و تخم مرغ اهواز گفت: اخیرا، مرغ های منجمد ترکیه ای با قیمت دولتی توسط شرکت پشتیبانی امور دام برای بازار تهیه شده است که کیفیت آن به مراتب از مرغ های منجمد ما بهتر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان از تسریع روند ترخیص و خروج نهاده های دامی در بندر امام خمینی(ره) خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، عباس قبادی دبیر کارگروه تنظیم بازار در نامه ای به عباسپور مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات، موضوع معافیت مالیاتی گوشت های وارداتی منجمد از پرداخت مالیات علی الحساب 4 درصد را اعلام کرد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۱:۲۲    
سید محمدی، سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام استان گیلان با بیان اینکه از ابتدای سال تا کنون 110هزار تن نهاده های دامی در گیلان توزیع شد، گفت: به منظور حمایت از بخش تولید کنندگان صنعت دام و طیور از محل انبارهای داخل استان و مبادی ورودی بنادر مقدار 70 هزار تن ذرت توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان از تخصیص 420 تن مرغ منجمد برای توزیع در بازار استان خوزستان در هفته جاری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در آخرین مصوبات جلسه کارگروه تنظیم بازار دولت دوازدهم آمده است که برای تامین کسری مرغ استانها از محل ذخایر مرغ منجمد شرکت پشتیبانی امور دام استفاده شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق شرکت پشتیبانی امور دام گفت: متولیان وزارت جهاد کشاورزی در دولت روحانی وارد کننده گوشت از برزیل بودند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۲:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
بر این اساس در اواخر اسفند ماه، هیات وزیران مصوب کرد که شرکت پشتیبانی امور دام مجاز به واردات تا 50 هزار تن گوشت مرغ با ارز ترجیحی باشد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۱    
مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی از ثبت و خرید حمایتی 11 هزار راس دام از عشایر استان توسط شرکت پشتیبانی امور دام خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – مدیر نمایندگی شرکت پشتیبانی امور دام در استان البرز اعلام کرد که 20 واحد مرغداری این استان از هشتم مردادماه جاری گوشت مرغ با قیمت دولتی روانه بازار می کنند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دولت به منظور حمایت از عشایر کشور در شرایط خشکسالی براساس طرحی برای نخستین بار اعلام کرده که دام مازاد عشایر را به صورت تضمینی از آنان خریداری می کند اما اجرای این طرح در استان کهگیلویه و بویراحمد بلاتکلیف مانده است و آنگونه که فضل الله آذرفر مدیرکل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد شرکت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
در راستای حمایت از بخش مولد و زحمت کش عشایر در شرایط سخت خشکسالی و بر اساس مجوز صادره از سوی شرکت پشتیبانی امور دام کشور،طرح خرید دام مازاد و قابل کشتار عشایر تحت عنوان طرح خشکسالی آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر نمایندگی شرکت پشتیبانی امور دام استان البرز اعلام کرد که از امروز سه شنبه روزانه 50 تن گوشت مرغ منجمد وارداتی در بازارهای استان عرضه می شود.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایری خراسان شمالی با اشاره به اینکه خشکسالی و گرانی نهاده ها از دلایل اصلی روی آوری عشایر به فروش دام مازاد است، گفت: تاکنون حدود چهار هزار راس دام در قالب خرید تضمینی از عشایر این استان خریداری شد و وجه خرید این دام ها نیز تاکنون از سوی شرکت پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی استان ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان فارس گفت: میش و بز مازاد بهره برداران عشایری از قرار هر کیلوگرم 31 هزار تومان از طریق این شرکت خریداری می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۹    
مدیر امور عشایری استان همدان با اشاره به اهمییت عشایر در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از مشکلات ناشی از خشکسالی و عملکرد کُند شرکت پشتیبانی امور دام به عنوان مباشر خرید دام عشایر سخن گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل کالای سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با بیان اینکه شرکت پشتیبانی امور دام وعده داده است تجهیزات تخلیه و بارگیری و کارکنان خود در بندر امام را افزایش دهد، از پرداخت کرایه کالاهای دولتی حداکثر تا 48 ساعت بعد خبر داد.
مدیرکل امور عشایر کرمان از آماده عرضه بودن 250 تا 300 هزار راس دام عشایر استان برای خرید تضمینی توسط شرکت پشتیبانی امور دام خبر داد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۳۱    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- با وجود این که از حدود یک ماه قبل شرکت پشتیبانی امور دام خرید تضمینی دام را در این استان ها شروع کرد، ولی همچنان به دلیل کندی طرح خرید ناشی از ظرفیت پایین کشتارگاه، بازار غیر رسمی دام به جولان دلالان و بزخری دسترنج دامداران تبدیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۸    
بجنورد-ایرنا- با وجود این که از حدود یک ماه قبل شرکت پشتیبانی امور دام خرید تضمینی دام را در این استان ها شروع کرد، ولی همچنان به دلیل کندی طرح خرید ناشی از ظرفیت پایین کشتارگاه، بازار غیر رسمی دام به جولان دلالان و بزخری دسترنج دامداران تبدیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس شرکت پشتیبانی امور دام و سازمان تعاون روستایی این استان را مباشر خرید تضمینی شیر به قیمت مصوب شورای قیمت گذاری کرد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: شرکت پشتیبانی امور دام و سازمان تعاون روستایی استان فارس مباشران خرید تضمینی شیر و موظف به خرید با نرخ مصوب شورای قیمت گذاری هستند.
رئیس سازمان امور عشایر ایران با انتقاد از شرکت پشتیبانی امور دام از تاخیر در خرید تضمینی دام عشایر، گفت: تاکنون تنها 13 هزار راس دام از عشایر خریداری شده که این قابل قبول نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۴    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام لرستان با اشاره به این که منتظر بخشنامه جدید خرید دام خشکسالی و آغاز این طرح هستیم، گفت: برای خرید دام از عشایر به یک قیمت مرجه نیاز داریم که کارگروه تنظیم بازار باید آن را به ما بدهد در غیرصورت مجبوریم دام های خریداری شده را در استان های دیگر به فروش ...
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رفسنجان به ارائه توضیحاتی درباره کمبود مرغ در این شهرستان پرداخت. به گزارش ایسنا، مجید فصیحی هرندی ظهر امروز 23 تیرماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در کل کشور کمبود تولید مرغ وجود دارد و استان کرمان نیز از این مسئله مستثنی نیست. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر ذبیح الله اعظمی ساردویی، عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس با برنامه صبح و گفتگو در مورد اوضاع بازار مصاحبه تلفنی کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام خراسان شمالی گفت: با اجرای طرح خرید تضمینی از اواسط تیرماه سال جاری تاکنون دو هزار راس دام عشایر این استان خریداری و 30 تن گوشت ذخیره سازی شد.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۱:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهدای و حمل و نقل جاده ای استان البرز اعلام کرد که خودروهای حمل بار مسیر البرز- بندر امام خمینی (ره) به ازای هر چهار هزار کیلومتر مسافت 2 حلقه لاستیک با نرخ دولتی دریافت می کنند.