دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۰۶:۴۷Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت پشتیبانی امور دام»

پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران اعلام کرد از امروز توزیع گوشت گوساله گرم و منجمد با نرخ های مصوب در میادین میوه و تره بار، فروشگاه های زنجیره ای و صنوف منتخب استان تهران شروع شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیر شرکت پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم گفت: 120 تن مرغ و 30 تن گوشت قرمز منجمد ویژه تنظیم بازار به این استان اختصاص داده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
ارومیه - مدیر شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان غربی از آغاز توزیع 400 تن مرغ منجمد آماده طبخ طرح تنظیم بازار، به منظور تعدیل قیمت هادر سطح بازار و فروشگاه های زنجیره ای استان خبر داد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل تامین دام و فرآوری محصولات دامی از آغاز توزیع گوشت تنظیم بازاری در استان های تهران و البرز خبر داد. *** توزیع گوشت قرمز تنظیم بازاری به گزارش خبرگزاری صنایع، محمد جعفری از توزیع گوشت قرمز تنظیم بازاری از 13 اسفندماه خبر داد و اظهار کرد: ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۲:۵۶    
بازار دچار فساد فراگیر شده است. مدیران دولتی فقط وعده می دهند. وعده هایی که باید الزاما مدعی العموم ورود کرده و مجازارت کیفری مستند به جرم اهمال و اختلال در اقتصاد بر آن ها جاری نماید. شرکت پشتیبانی امور دام هم یکی از این حلقه های تشدید کننده نابسامانی است ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران گفت: در هفته های اخیر مردم با دریافت عیدی و با توجه به نزدیک شدن شب عید و ایام نوروز اقدام به خرید شتاب زده گوشت کرده اند که همین امر در افزایش قیمت این محصولات موثر بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام تهران گفت: حواله از فرآیند عرضه مرغ به خرده فروشان حذف و مقرر شد با ارائه پروانه صنفی معتبر، این محصول در اختیار خرده فروشان قرار گیرد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۷    
رکنا: طبق اعلام مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور روزانه تعداد قابل توجهی مرغ در سراسر کشور توزیع میشود.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام تهران گفت: این توزیع بدون وقفه تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت و پس از آن، در صورت عدم تعادل در بازار و افزایش قیمت گوشت مرغ بیش از نرخ مصوب، شرکت پشتیبانی امور دام به عرضه ورود پیدا خواهد کرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل پشتیبانی امور دام سیستان وبلوچستان ازتوزیع مرغ منجمد در استان خبر داد و گفت:با توجه به افزایش قیمت گوشت مرغ در بازار، شرکت پشتیبانی اموردام استان،توزیع مرغ منجمد با قیمت 15هزارو500 تومان را طبق مصوبه تنظیم بازار برای مصرف کننده شروع کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مشهد - استاندار خراسان رضوی بر پیگیری های لازم برای افزایش ذخایر گوشت مرغ از سوی شرکت پشتیبانی امور دام استان تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیر شرکت پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم گفت: مرغ مورد نیاز بازار شب عید در استان به موقع تامین و وارد بازار می شود.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت مرغ امروز نسبت به روز گذشته بدون تغییر باقی ماند. دبیر ستاد تنظیم بازار کشور چندی پیش درباره تنظیم بازار مرغ اظهار کرد: دو ماه پیش مقرر شده بود جوجه ریزی به 130 میلیون قطعه برسد و اگر مازاد مصرفی بود شرکت پشتیبانی امور دام آن را خریداری و ذخیره کند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: هم اکنون ذخایر نهاده های دامی در بندرامام خمینی(ره) به 850هزار تن رسیده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۷    
وقتی جیبت به پیچ آب شهرداری وصل باشد و بجای آب، اسکناس بیرون بیاید، معلوم است که بازار وعده باید داغ باشد. وزارت جهادکشاورزی، صاحب چندین شرکت نظیر شرکت پشتیبانی امور دام است ...
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: با وجود مازاد دام در کشور، شرکت پشتیبانی امور دام برای ذخیره سازی، گوشت یخی برزیلی را 38 هزار تومان گرانتر از گوشت داخلی می خرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۲:۵۷    
واحد امنیت غذایی موسسه مصاف به نقل از گزارش یک کاربر، مدعی دپوی حجم بالایی ذرت با کمترین استاندارد های نگهداری در انبار های شرکت پشتیبانی امور دام قزوین شده است. با قید فوریت تقاضای رسیدگی و ارایه توضیحات داریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۷:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل پشتیبانی امور دام سیستان و بلوچستان گفت: 65 هزار تن جو دامی خریداری شده توسط شرکت پشتیبانی امور دام کشور در بندر شهید بهشتی چابهار پهلو گرفت و عملیات تخلیه و دپوی آن آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل پشتیبانی امور دام استان سیستان و بلوچستان گفت: با هدف کمک به تامین گوشت مورد نیاز کشور، شرکت پشتیبانی امور دام بصورت مستقیم از دامداران و مرغداران گوشت خریداری می کند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه برای تنظیم بازار گوشت قرمز از ابتدای اسفند، گوشت گوساله منجمد وارداتی با قیمت 70 تا 75 هزار تومان توزیع می شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه برای تنظیم بازار گوشت قرمز از ابتدای اسفند، گوشت گوساله منجمد وارداتی با قیمت 70 تا 75 هزار تومان توزیع می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۹    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه برای تنظیم بازار گوشت قرمز از ابتدای اسفند، توزیع می شود گفت: قیمت مرغ و تخم مرغ درچند روز آینده به نرخ مصوب خود خواهد رسید.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: در راستای تنظیم بازار مرغ، توزیع مرغ منجمد از دیروز شروع شده است و برای تنظیم بازار شب عید هم هیچ مشکلی نداریم.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: از ابتدای اسفند گوشت منجمد وارداتی به قمیت 70 تا 75 هزار تومان در میادین میوه و تره بار توزیع می شود تا به کاهش قیمت این محصول کمک کند.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: برای تنظیم بازار گوشت قرمز از ابتدای اسفند، گوشت گوساله منجمد وارداتی با قیمت 70 تا 75هزار تومان توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: هفته پیش به سفارت عراق اعلام کردیم که اگر اجازه بدهند ایران هرمحموله جو را جداگانه از نظربیماری و مسائل کیفی کنترل کند، واردات انجام می دهیم و در حال حاضر منتظر پاسخ آنها هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: از ابتدای امسال تاکنون سه میلیون تن نهاده دامی وارد کشور شده و با توجه به ذخایر موجود تا پایان امسال مشکلی در تامین نهاده های بخش تولید نخواهیم داشت.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۷   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از توزیع گوشت منجمد از ابتدای اسفند خبرداد و اعلام کرد که شرکت پشتیبانی امور دام آمادگی کامل در توزیع مرغ و تخم مرغ شب عید را دارد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور قیمت دولتی هر کیلوگرم مرغ گرم 20 هزار و 400 تومان، مرغ منجمد درب سردخانه 14 هزار و 400 تا 14 هزار و 500 تومان و گوشت منجمد درب سرخانه را 70 تا 75 هزار تومان اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با اشاره به افزایش ذخایر نهاده های دامی تا پایان سال گفت: مشکلی در این زمینه نداریم و برای تأمین محصولات پروتئینی شب عید هم آمادگی کامل داریم.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت:از امروز تخم مرغ واحدهای بسته بندی توسط وزارت جهاد کشاورزی تحویل می شود. عرضه مرغ گرم نیز از امروز توسط شرکت پشتیبانی امور دام آغاز شده است. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت از عرضه مرغ گرم توسط شرکت پشتیبانی امور دام از 14 بهمن ماه خبر داد. *** عرضه تخم مرغ به گزارش خبرگزاری صنایع ، عباس تابش در حاشیه آغاز طرح ویژه بازرسی و نظارت در ایام پایانی سال و نوروز 1400، اظهار داشت: ...
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۲۸   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: عرضه مرغ گرم نیز از امروز توسط شرکت پشتیبانی امور دام آغاز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - رئیس شرکت پشتیبانی امور دام کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک ساله گذشته 61هزار و 650 تن خوراک دام و طیور شامل جو،سویا و ذرت با نرخ مصوب دولتی بین بهره برداران در این استان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۲    
شهرکرد-ایرنا-مدیر شرکت پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری گفت: طرح خرید تضمینی مرغ منجمد با توجه به تلاطم بازار و افزایش قیمت مرغ گرم، با وجود انعقاد قرارداد، مورد استقبال مرغداران استان قرار نگرفته است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۶    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور علت گرانی امروز قیمت مرغ را ناشی از کمبود جوجه یکروزه و کاهش تولید آن در مهر گذشته اعلام کرد.
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، در طول سال بازار مرغ تحت تاثیر عوامل متعدد چندین بار دچار نوسان می شود. امسال در آذر ماه قیمت مرغ با جهش چشمگیری به بالای 40 هزار تومان دربازار رسید که پس از اعتراض های شدید، شرکت پشتیبانی امور دام وارد میدان شد و با عرضه مرغ منجمد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار هرمزگان گفت: شرکت پشتیبانی امور دام عرضه گسترده مرغ منجمد در بازار هرمزگان را در دستور کار قرار دهد همچنین عرضه خارج از شبکه مرغ قاچاق محسوب می شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کارگروه تنظیم بازار از تأمین نهاده های مرغداران مرغ تخمگذار به صورت 100 درصدی در اینده ای نزدیک خبر داد. *** تأمین نهاده های مرغداران مرغ تخمگذار ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ضمن برشمردن گرانی مرغ، عرضه نشدن، بارندگی های اخیر و جمع آوری مرغ توسط شرکت پشتیبانی امور دام به عنوان دلایل اصلی افزایش قیمت روزهای اخیر مرغ، اعلام کرد در 24 ساعت آینده مرغ به قیمت مصوب باز می گردد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۱:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین دام شرکت پشتیبانی امور دام گفت: درخصوص علت افزایش قیمت گوشت با وجود تولید کافی در کشور گفت: با شروع فعالیت دوباره برخی مراکز از جمله تالارهای پذیرایی تقاضای گوشت بیشتر شده و این امر هیجانی در بازار ایجاد کرده است
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
بازهم دو عامل توزیع ناعادلانه و مدیریت ناصحیح و واسطه گری عوامل اصلی افزایش قیمت گوشت و به حاشیه بردن تولید کننده داخلی مطرح است.
کانون سراسری مرغداران گوشتی در نامه ای به دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار و معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی خواستار اصلاح قیمت مصوب مرغ با توجه به افزایش نرخ مصوب مؤلفه های تولید شد.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۶   + ۵۱ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ضمن برشمردن دلایل افزایش قیمت مرغ از روز شنبه (4 بهمن) وعده داد که تا 24 ساعت آینده قیمت مرغ دوباره به نرخ مصوب، یعنی 20 هزار و 400 تومان بازگردد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان تخم مرغ شناسنامه دار ایران گفت: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار قرار بود وزارت جهاد کشاورزی و شرکت پشتیبانی امور دام تخم مرغ با قیمت مصوب هرکیلو 14 هزارتومان در اختیار شرکت های بسته بندی قرار دهند ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خرید کالای فوق صرفاً از طریق انعقاد قرارداد با مرغداران، اتحادیه ها، تعاونی ها و تشکل های تولید گوشت مرغ و گوشت قرمز با رعایت دستور العمل های ابلاغی کنترل کیفی انجام می گردد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۳:۱۸    
آمادگی خرید مرغ و گوشت منجمد از تولیدکنندگان مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از آمادگی خرید مرغ منجمد و گوشت قرمز منجمد گوساله را از تولیدکنندگان داخلی و ذخیره سازی به منظور تزریق به بازار در مواقع مورد نیاز خبر داد ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از آمادگی خرید مرغ منجمد و گوشت قرمز منجمد گوساله را از تولیدکنندگان داخلی و ذخیره سازی به منظور تزریق به بازار در مواقع مورد نیاز خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
دبیرکل کانون سراسری انجمن های صنفی پرورش دهندگان مرغ تخمگذار گفت: در حالی که قیمت تخم مرغ درب مرغداری از 18 تا 20 هزار تومان به 16 هزار تومان کاهش یافته اما مغازه داران حاضر به کاهش قیمت این محصول در خرده فروشی ها نیستند.