شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۴۶Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت پشتیبانی امور دام»

دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
صفری گفت: کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان تشکیل شده و قیمت پیشنهادی استان پس تعیین در کمیته استانی می بایست در شرکت پشتیبانی امور دام کشور تایید، تا خرید عملیاتی شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۲:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از خرید تضمینی دام سبک و سنگین مازاد در استان ها خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۸:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: از روز گذشته دستورالعمل خرید دام سبک به کلیه استان ها ابلاغ شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۷:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از خرید حمایتی دام زنده سبک و سنگین در استان های سراسر کشور با تعیین نرخ توسط کمیته های استانی طی روزهای آینده خبرداد و گفت: این اقدام در راستای حمایت از تولیدکنندگان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور اعلام کرد: خرید تضمینی دام از دامداران این هفته آغاز می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۹:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور همچنان از عرضه گوشت شقه گوسفندی گرم با قیمت کیلویی 116 هزار و 900 تومان برای مصرف کنندگان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۶:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور همچنان از عرضه گوشت شقه گوسفندی گرم با قیمت کیلویی 116 هزار و 900 تومان برای مصرف کنندگان خبرداد و گفت: این اقدام به منظور حمایت از مصرف کنندگان و با در نظر گرفتن کشش این میادین عرضه می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی گفت: خریدهای شرکت پشتیبانی امور دام اگر به منظور جلوگیری از ضرر و زیان تولیدکنندگان باشد ظرف یک هفته باید قیمت ها واقعی شوند اما در عمل خریدهای شرکت تاثیر چندانی در بازار ایجاد نکرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: شرکت آریو تجارت سهیل از فرآیند واردات حذف و تامین و ارسال نهاده ها از هفته گذشته به شرکت پشتیبانی امور دام کشور منتقل شد تا واردات با حجم بالا از بنادر جنوب کشور و با سرعت بیشتر انتقال یابد.
فود پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مواد غذایی اقتصاد غذا - در حالی که معاون توسعه بازرگانی وزیر جهاد و همچنین مدیرعامل سازمان تعاون روستایی همچنان سکوت اختیار کردند اما بالاخره معاون اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی توضیحاتی را درباره ایجاد شرکت آریو تجارت سهیل ارائه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی استان البرز گفت: بیش از پنج هزار تن گوشت مرغ منجمد در انبارهای این شرکت در البرز ذخیره سازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نهاده های دامی که توسط شرکت پشتیبانی امور دام کشور وابسته به وزارت جهادکشاورزی خریداری شده و بر اساس یک برنامه زمان بندی وارد کشور خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۲    
کرج - ایرنا - سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت: خرید توافقی محصول جو برداشتی از مزارع البرز را شرکت پشتیبانی امور دام این استان را عهده دار شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
نعیمی، رئیس انجمن حمایت از حقوق تولیدکننده و مصرف کننده گلستان گفت: خرید تضمینی مرغ به قیمت مصوب توسط شرکت پشتیبانی امور دام استان از تولیدکنندگان منجر به رانت می شود.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس شورای تأمین کنندگان دام کشور گفت: بخشی از دام ها را قبلا دولت به اسم خرید تضمینی می خرید، اما الان قیمتی که دولت می خواهد آن را از دامدار بخرد با چیزی که دامدار می خواهد بفروشد خیلی متفاوت است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۱    
گرگان- نعیمی، رئیس انجمن حمایت از حقوق تولیدکننده و مصرف کننده گلستان گفت: خرید تضمینی مرغ به قیمت مصوب توسط شرکت پشتیبانی امور دام استان از تولیدکنندگان منجر به رانت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
خرید تضمینی جو به عنوان یکی از نهاده های مهم دامی در استان سمنان با جدیت ادامه دارد و آن گونه که اسفندیار مونسان مدیر شرکت پشتیبانی امور دام این استان گفته است؛ حداقل 10500 تومان برای خرید هر کیلوگرم از این محصول تعیین شد.
هه وال موکریان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۹:۰۶    
به گزارش هه وال موکریان ، بر اساس اعلام رییس جهاد کشاورزی آذربایجان غربی؛ متوسط سرانه مصرف روزانه مرغ استان240 تن است که با توجه به کاهش خرید در حال حاضر حدود 215 تن تولید می شود و جوجه ریزی در استان به میزان 25 درصد کاهش یافته است. ...
ندای گیلان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام گیلان گفت: از ابتدای امسال تا کنون 343 تن گوشت قرمز منجمد به ارزش 34 میلیارد تومان در بازار توزیع شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۲۱:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، محمد جعفری گفت: بر اساس شرایط در این مقطع از سال بیشترین برنامه ریزی برای تولید تخم مرغ را داریم و خوشبختانه شرایط تولید نسبت به مصرف افزایش پیدا کرده است و قاعدتاً قسمتی از تولید با نبود عرضه و تقاضا مواجه است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور در بندر شهید رجایی بندرعباس از تخلیه 64 هزار تن ذرت وارداتی از کشور برزیل در این بندر خبر داد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل تامین دام و فرآوری محصولات دامی شرکت پشتیبانی امور دام کشور، از اقدام وزارت جهاد کشاورزی برای خرید تضمینی مازاد تخم مرغ از مرغداران کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های سربیشه و نهبندان در مجلس گفت: مقرر شد از هفته آینده خرید تضمینی دام توسط شرکت پشتیبانی امور دام با قیمت و فرمول مناسب و منطقی از عشایر و دامداران خریداری شود.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۴:۱۷    
طرح خرید حمایتی مازاد مرغ قرار بود به کمک واحدهای مرغداری بیاید، ولی زمزمه ها حاکی از این است که مقدار مرغ مازاد خریداری شده در اصفهان، از سوی شرکت پشتیبانی امور دام محدود است؛ تا جایی که فعالان بازار هشدار می دهند با ادامه این روند، احتمال دارد مرغ ها روی دست مرغداران بماند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان غربی ازخرید یک هزار تن مرغ منجمد در راستای اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه ها و حمایت از تولید کنندگان در چرخه تولید طی 20 روز گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیر شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان غربی گفت: خرید یک هزار تُن گوشت مرغ در راستای اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها و حمایت گسترده از تولید کنندگان این استان در چرخه تولید طی 20 روز گذشته انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه - مدیر شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان غربی ازخرید یک هزار تن مرغ منجمد در راستای اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه ها و حمایت از تولید کنندگان در چرخه تولید طی 20 روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۱:۱۵    
شرکت پشتیبانی امور دام استان اصفهان با جمع آوری مرغ های مازاد، هفت هزار مرغ منجمد ذخیره کرده است.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: تامین نهاده مورد نیاز برای ادامه جوجه ریزی در دست پیگیری است و نهاده های مربوط به جوجه ریزی ماه های قبل نیز در حال تامین و ارسال است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: شرکت پشتیبانی امور دام در جهت حمایت از تولید و مصرف کننده، مازاد عرضه مرغ را از باراز جمع آوری می کند که در این راستا بیش از 7 هزار تن مرغ منجمد مازاد بر نیاز مصرف استان ذخیره شده است.
سلام نو / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۲۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست کمیسیون کشاورزی مقرر شد تولید قراردادی بدون محدودیت با محوریت اتحادیه ها در قالب مرغ گرم زنده و یا گرم توسط شرکت پشتیبانی امور دام اجرا شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به پیش بینی پس زدگی محصولات گوشتی، شرکت پشتیبانی امور دام وارد مدیریت مازاد احتمالی شده و مازاد مرغ تولیدی که وارد بازار مرغ می شود را خریداری و ذخیره می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۶۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به ورود شرکت پشتیبانی امور دام برای جمع آوری مازاد جوجه های یک روزه گفت: درصورتی که مازاد جوجه یک روزه وجود داشته باشد این مجموعه ها خریداری می کنند و به روستاییان تحویل می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
اهواز_ایرنا_ مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: 500 هزار تن انواع نهاده دامی وارداتی به بندر امام خمینی (ره) در مرحله نهایی فرآیندهای ترخیص قرار دارد که به زودی روند توزیع آنها در بین استانهای کشور آغاز می شود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
محسن سلامی در ارتباط زنده با خبر نیمروزی، با اعلام اینکه 30 هزار تن ذرت دامی از بنادر شمالی کشور در حال بارگیری و حمل برای توزیع بین دامداری ها است، افزود: 100 هزار تن کنجاله سویا از ساعت 14 امروز در بندر امام خمینی (ره) در حال تخلیه و بارگیری است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۷:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از آغاز بارگیری بیش از 100 هزار تن کنجاله سویای وارداتی از مبدا بندر امام خمینی از ساعت 14 امروز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: روزانه بین 25 تا 30 هزار تن نهاده بارگیری و به متقاضیانی که خرید دارند، تحویل داده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: امروز بیش از صد هزار تن کنجاله سویا وارد کشور شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: 30 هزار تن نهاده خوراک دام در حال تخلیه و بارگیری و ارسال برای دامداری هاست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام استان البرز گفت: به منظور حمایت از مرغداران استان طرح خرید گوشت مرغ منجمد از تولیدکنندگان به اجرا درآمد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه دام سبک با بیان این که عملکرد شرکت پشتیبانی امور دام با نام آن همخوانی ندارد، گفت: طبق آنچه که مدیرعامل این شرکت گفته است، روزی 60تن گوشت قرمز وارداتی از روسیه و مغولستان به بازار تهران تزریق می شود، این درحالی است که توان تأمین داخل را داریم ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه توزیع مرغ در بازار استان بیش از نیاز است، گفت: روزانه بین 90 تا 100 تن گوشت مرغ روانه بازار می شود. ...
ایانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: برای حمایت از تولید مرغ آرین در کشور گوشت این محصول 12درصد بالاتر از سایر مرغ ها خرید حمایتی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: شرکت پشتیبانی امور دام این سازمان از طریق اتحادیه ها با انعقاد قرارداد ضمن تأمین نهاده ها با هدف ذخیره و منجمد سازی، مرغ مازاد را با نرخ مصوب از تولید کنندگان خریداری خواهد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: قرارداد شرکت پشتیبانی امور دام با مرغداران یک طرفه است و در قراردادها قیمت خرید مرغ مشخص نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان قزوین گفت: تخم مرغ مازاد تولیدی مرغداران استان توسط شرکت پشتیبانی امور دام استان خریداری می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با بیان اینکه تولیدکنندگان بخش طیور جوجه ریزی کنند و نگران خرید مرغ تولیدی نباشند، گفت: شرکت پشتیبانی امور دام استان با انعقاد قرارداد از طریق اتحادیه ها مرغ مازاد را از تولیدکنندگان برای ذخیره سازی خریداری می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی با اعلام اینکه تولید مازاد مرغداری ها توسط شرکت پشتیبانی امور دام خریداری می شود، گفت: تولیدکنندگان این بخش نباید در این خصوص نگرانی داشته باشند و ظرفیت تولید را کاهش دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۹:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مازاد تولیدِ تولیدکنندگان مرغ گوشتی از سوی شرکت پشتیبانی امور دام کهگیلویه و بویراحمد خریداری می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان سمنان برای خرید تضمینی مرغ و جو در این استان فراخوان داد.