شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۸:۱۵Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت پشتیبانی امور دام»

ساعت24   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ساعت24-مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع 650 تن مرغ گرم از امروز شنبه (8 آذر) خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۲ ساعت پیش    
معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از چند روز گذشته شرکت پشتیبانی امور دام کشور روزانه حدود 300 تن مرغ گرم را با قیمت 18500 تومان در بازار عرضه می کند که پایین تر از قیمت مصوب است.
دانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از چند روز گذشته شرکت پشتیبانی امور دام کشور روزانه حدود 300 تن مرغ گرم را با قیمت 18500 تومان در بازار عرضه می کند که پایین تر از قیمت مصوب است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران اعلام کرد: 650 تن گوشت مرغ گرم و 300 تن مرغ منجمد با نرخ های مصوب از امروز - شنبه علاوه بر میادین میوه و تره بار در فروشگاه های زنجیره ای استان تهران عرضه می شود.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر شرکت پشتیبانی امور دام قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون 775 تن مرغ منجمد با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار از سوی این دستگاه برای توزیع بین مصرف کنندگان در اختیار مراکز عرضه قرار گرفته است.
شرکت پشتیبانی امور دام کشور گزارش بازرسان و حسابرسان قانونی را که پس از دو سال در خبرگزاری فارس منتشر شده است را نمی پذیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۱:۰۵    
مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع 650 تن مرغ گرم در روز شنبه (8 آذر) خبرداد و گفت: قرار است از روز شنبه مرغ گرم علاوه بر میادین میوه و تره بار در فروشگاه های زنجیره ای نیز توزیع شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۹:۲۵    
نصراله پژمانفر مدعی شده استکه قیمت تمام شده مرغ با نهاده وارداتی با ارز 4200 تومانی باید کیلویی 10 هزار تومان باشد، نه 20 هزار تومان. منتظر توضیحات شرکت پشتیبانی امور دام و وزارت جهادکشاورزی هستیم.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
برای تنظیم بازار گوشت مرغ مقرر شد، شرکت پشتیبانی امور دام با همکاری اتاق اصناف ایران، نسبت به توزیع گسترده مرغ منجمد در سراسر کشور با قیمت مصوب اقدام کنند.
برترین ها / ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۵۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع روزانه 950 تن گوشت مرغ گرم و منجمد در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای خبر داد. ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در اتحادیه صنف فروشندگان مرغ و ماهی اعلام کرد شرکت پشتیبانی امور دام مرغ دولتی با قیمت 14 هزار تومان به واحدهای صنفی این اتحادیه تحویل داده و این مرغ ها به قیمت 15 هزار تومان از فردا به مصرف کنندگان فروخته می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۶   + ۵۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ستاد تنظیم بازار، در چارچوب تنظیم بازار گوشت مرغ مقرر ساخت: شرکت پشتیبانی امور دام ( وزارت جهاد کشاورزی) با همکاری اتاق اصناف ایران، نسبت به توزیع گسترده مرغ منجمد در سراسر کشور با قیمت مصوب اقدام کند.
خبرگزاری تسنیم: مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع 650 تن مرغ گرم از امروز به قیمت 18500 تومان در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای خبرداد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شرکت پشتیبانی اموردام جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در آبان ماه بیش از 211 تن مرغ منجمد در مناطق مختلف استان توزیع شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون نماد های پربیننده بورس مشخص شدند، رکوردشکنی بورس ترکیه، ریزش بورس ها در آمریکا و اروپا، صعود جهانی دلار، ارائه داراسوم منتظر ثبت شرکت ها و اوضاع بازار است و پیش بینی رشد 4.4 درصدی اقتصاد ایران در سال آینده را در بر دارد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۷   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع 650 تن مرغ گرم در روز شنبه (8 آذر) خبرداد و گفت: قرار است از روز شنبه مرغ گرم علاوه بر میادین میوه و تره بار در فروشگاه های زنجیره ای نیز توزیع شود. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: شرکت پشتیبانی امور دام کشور از چند روز گذشته روزانه حدود 300 تن مرغ گرم را با قیمت 18500 تومان در بازار عرضه می کند که پایین تر از قیمت مصوب است. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۶    
جهاد کشاورزی اعلام کرد: شرکت پشتیبانی امور دام کشور از چند روز گذشته روزانه نزدیک به 300 تن مرغ گرم را با قیمت کیلویی 18 هزار و 500 تومان در بازار عرضه می کند که پایین تر از قیمت مصوب است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از چند روز گذشته شرکت پشتیبانی امور دام کشور روزانه حدود 300 تن مرغ گرم را با قیمت 18500 تومان در بازار عرضه می کند که پایین تر از قیمت مصوب است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۴۱    
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: با همراهی شرکت پشتیبانی امور دام کشور در خصوص طرح مدیریت تایید تخلیه، عرضه گوشت مرغ تولیدی و نظارت بر نحوه توزیع فرآورده های دامی به قیمت مصوب میدان بهمن تصمیم گیری شد.
فرادید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۶    
در حال حاضر قیمت مرغ گرم در مراکز مختلف متفاوت است. مثلا شرکت پشتیبانی امور دام در میادین میوه وتره بار هر کیلو گرم مرغ گرم تنظیم بازار را با قیمت 8 هزار و 500 تومان و هر کیلوگرم مرغ منجمد را با قیمت 15 هزار تومان عرضه می کند. اما در واقع آنچه در بازار عرضه می شود با تمام قیمت های دولتی تفاوت دارد ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ، برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در بخش ویژه باسخنگویان با علیمراد سرافرازی، رئیس مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت جهاد کشاورزی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مرغ 15 هزار تومانی همان مرغ منجمد تنظیم بازاری است . اخیرا شرکت پشتیبانی امور دام اقدام به فروش مرغ گرم با قیمت 18500 تومان در میادین میوه و تره بار می کند که حتی پایین تر از نرخ مصوب کارگروه تنظیم بازار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس شرکت پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور تعادل قیمت گوشت سفید، مجوز 2 برابر شدن توزیع روزانه مرغ منجمد از سوی ستاد تنظیم بازار صادر شد که این میزان توزیع از 25 تن در روز به 50 تن رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای اخیر فعالان صنفی گرانی مرغ در بازار را به کاهش جوجه ریزی در 45 روز گذشته ربط می دهند و بی تفاوتی شرکت پشتیبانی امور دام کشور در اوایل مهرماه سال جاری نسبت به تامین نهاده ها را عامل گرانی مرغ می دانند.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
شرکت پشتیبانی امور دام کشور فروردین ماه 24 هزار تن مرغ مازاد را خریداری و ذخیره کرده است.اکنون 2 پرسش مطرح است:
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما منتشر کرد: شرکت پشتیبانی امور دام برای تنظیم بار در تعدادی از غرفه های میدان بهمن مرغ به قیمت 18 هزار و 500 تومان عرضه می کند که همین تفاوت قیمت میان میدان بهمن و مغازه داران صف های طولانی ایجاد کرده است.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: توزیع گسترده مرغ گرم در میادین میوه استان تهران به قیمت 18 هزار و 500 تومان آغاز شده و در روزهای آتی قیمت سطح شهر هم کاهش خواهد یافت،. مردم به اندازه خرید کنند و به فکر ذخیره سازی نباشند؛ مرغ به میزان کافی وجود دارد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
در پی دستور رییس سازمان بازرسی کل کشور، صبح امروز اشکان میرمحمدی بازرس کل امور صمت به همراه معاونین و بازرسان آن امور با حضور در میدان بهمن تهران بر نحوه عرضه مرغ در غرف اعم از عمده و خرده فروش نظارت کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رئیس شرکت پشتیبانی امور دام کهگیلویه و بویراحمد گفت:چهار هزار و 300 تن مرغ منجمد به قیمت مصوب دولتی از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان توزیع شده است.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۳:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
اکبر فتحی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از انبارها و سردخانه های شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران در ارتباط با گران شدن مرغ در طول چند روز گذشته گفت: متاسفانه به دلیل آزاد نشدن نهاده های دامی در بنادر مرزی و نوسان ارز در مهر ماه سال جاری، تامین نهاده ها با [...]
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۱:۱۳   + ۳۷ سایت دیگر  
کاهش عرضه مرغ گرم و افزایش قیمت آن را باید در احساس ناامنی مرغداران و بی نظمی در تامین نهاده های دامی جستجو کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۴    
توزیع مرغ گرم و منجمد با نرخ دولتی تا کاهش قیمت مرغ ادامه خواهد داشت. به گفته مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور در حال حاضر روزانه 300 تن مرغ گرم با نرخ مصوب مرغ گرم کیلویی 18 هزار و 500 تومان و مرغ منجمد 15 هزار تومان بدون هیچ محدودیتی در سراسر کشور توزیع می شود ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۰۵    
مدیر عامل محترم شرکت پشتیبانی امور دام از توزیع روزانه 300 تن مرغ به صورت گرم و منجمد با قیمت 18 هزار و 500 تومان و قیمت 15 هزار تومان در استان های مختلف کشور صحبت می کند، در حالی که گزارشات متعدد پایگاه تحلیلی خبری شعار سال از شهرستان های مختلف، حکایت از صف های بسیار طولانی در شرایط کرونایی دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۴۱    
طالبی، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: امروز 285تن مرغ گرم، زیر قیمت مصوب توزیع شد که باعث کاهش 3 هزار تومانی قیمت ها شد. فردا 400تن مرغ توزیع می کنیم و این روند ادامه خواهد داشت.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: وقفه ای در روند تولید صورت گرفته بود که با توجه به جوجه ریزی های انجام شده قیمت مرغ تا 10 روز دیگر متعادل خواهد شد و به قیمت مصوب می رسد.
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه قیمت مرغ به دلیل خلا کوتاه مدت در تولید ایجاد شده است گفت: بر اساس جوجه ریزی های انجام شده قیمت مرغ تا 10 روز دیگر متعادل می شود.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: توزیع مرغ منجمد و گرم در سراسر کشور انجام می شود و این توزیع تا رسیدن قیمت مرغ به قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
اسناد ده ها ساختمان و زمین و وسایط نقلیه در شرکت پشتیبانی امور دام کشور گم شده و تکلیف آن ها معلوم نیست؛ هم چنین ملک هایی هم به نام اشخاص حقوقی زده شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی ایلام گفت: در طول هفته گذشته 241 تن مرغ شامل 61 تن مرغ گرم کشتار روز توسط 2 کشتارگاه فعال استان و همچنین 180 تن مرغ منجمد توسط شرکت پشتیبانی امور دام توزیع شده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام از توزیع روزانه 61 تن مرغ کشتار روز در استان ایلام خبر داد و گفت: هیچ نگرانی بابت تأمین گوشت مرغ وجود ندارد. محمدعلی اقدسی اظهار کرد: هیچ نگرانی بابت تأمین گوشت مرغ در ایلام وجود ندارد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ارومیه- قربان نژاد، سرپرست مدیریت شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان غربی گفت: به منظور تعدیل قیمت ها در سطح بازار و فروشگاه های زنجیره ای، 400 تن مرغ منجمد آماده طبخ در سطح استان در آبان ماه توزیع شده است.
اقتصاد آنلاین / صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور با اشاره به اینکه تعداد زیادی دام روی دست تولید کنندگان مانده است که باید به بازار عرضه شود گفت: قیمت گوشت کاهشی است و شرکت پشتیبانی امور دام برای جلوگیری از ضرر و زیان تولید کنندگان برای مرحله دوم خرید حمایتی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۵۶    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور با اعلام اینکه بیش از 200 شرکت در حوزه نهاده ها در حال فعالیت هستند تاکید کرد که همه این شرکت ها حجم متفاوتی از واردات را انجام می دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان البرز اعلام کرد که با گران شدن گوشت مرغ در بازار، 600 تن گوشت مرغ منجمد داخلی با قیمت مصوب طی یک ماه اخیر در سطح واحدهای عرضه استان توزیع شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۹:۲۶    
شرکت پشتیبانی امور دام کشور در بازار های بین المللی غلات و نهاده ها 60 هزار تن از هر محصول ذرت، جو و سویا خریداری می نماید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ابتدای ماه جاری قیمت گوشت قرمز روند افزایشی به خود گرفت افزایش تا جایی بود که قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله از 120 هزار تومان عبور کرد. با گران شدن گوشت قرمز تقاضا در بازار کاهش یافت و به ناچار قیمت ها شروع به کاهش کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا طلایی مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا به تشریح دلایل افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ پرداخت و ازاقدامات صورت گرفته برای کاهش قیمت آن ها تا رسیدن به قیمت مصوب خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
بدوی با اشاره به اینکه روند واردات نهاده های دامی طبق برنامه توسط شرکت پشتیبانی امور دام و بخش خصوصی از طریق بندر امام (ره) وارد کشور می شود افزود: واردات نهاده های دامی و طیور به صورت روان ادامه دارد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۲:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سیداحمد مقدسی در گفت و گو با مهر ، اظهار داشت: ستاد تنظیم بازار به منظور حذف واسطه ها و اتصال زنجیره های تولید به یکدیگر برای تنظیم بازار داخل، از شرکت پشتیبانی امور دام خواسته برای تأمین ذخایر گوشت اقدام به خرید توافقی از دامداران کند. ...