سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۱:۵۸Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنجاله سویا»

پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
محمد علی کمالی مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: نهاده در بازارگاه خوب عرضه شده است و قیمت به موقع اعلام شده و هم شاخص بازار آزاد نشان داد که بعد از تعطیلات عید افت در قیمت بازار آزاد کنجاله سویا و ذرت داشتیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیر تعاون روستایی آذربایجان شرقی اعلام کرد: سال گذشته بیش از 130 هزار تن انواع نهاده دامی شامل جو دامی، کنسانتره، سبوس، کنجاله سویا و ذرت دانه ای در استان توسط شبکه تعاونی روستایی و کشاورزی تأمین و در راستای رفاه حال دامداران توزیع شده است.
سخنگوی گمرک گفت: در سال 99 بیش از 23 میلیون و 107 هزارتن کالای اساسی به ارزش 12 میلیارد و 29 میلیون و 13 هزار و 305 دلار از گمرکات ترخیص شد که خوراک دام و طیور با بیش از 13 میلیون و 438 هزار تن 58 درصد وزن کل کالاهای اساسی ترخیص شده از گمرکات را به خود اختصاص دادند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت بیش از 100 قلم کالای اساسی در بهمن ماه سال گذشته روندی صعودی داشته به نحوی که سویا رکورد افزایش 257 درصدی را برای خود ثبت کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۳۸    
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: اصلاح نرخ مصوب مرغ، افزایش جوجه ریزی، تخصیص 100 درصدی ذرت و کنجاله سویا برای 50 روز، تداوم در عرضه نهاده از طریق سامانه بازارگاه منجر به این خواهد شد که در ماه های آینده بازار مرغ به ثبات و آرامش برسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی می گوید اصلاح نرخ مصوب مرغ، افزایش جوجه ریزی، تخصیص 100 درصدی ذرت و کنجاله سویا برای 50 روز، تداوم در عرضه نهاده از طریق سامانه بازارگاه منجر به این خواهد شد که در ماه های آینده بازار مرغ به ثبات و آرامش برسد.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: رئیس جمهور و وزرای جهاد و صمت با افزایش قیمت مرغ موافقت کردند/ این افزایش بدلیل افزایش قیمت جوجه ریزی، کنجاله سویا و حمل و نقل بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۹:۳۹    
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: رییس جمهور و وزرای جهاد و صمت با افزایش قیمت مرغ موافقت کردند. این افزایش به دلیل افزایش قیمت جوجه ریزی، کنجاله سویا و حمل و نقل بوده است. به این ترتیب قیمت مصوب مرغ دولتی به کیلویی 24 هزار و 900 تومان افزایش یافت.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: اگر دولت همین میزان ارزی که قرار است برای واردات مرغ تخصیص دهد که حدود 2000 تومان بیشتر از یارانه ای است که در ارتباط با ذرت و کنجاله سویا به مرغداران می دهند را به نرخ مصوب مرغ اضافه می کرد، قطعا بازار مرغ نظم بیشتری داشت. ...
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها_اصفهان_ جانشین انتظامی استان از کشف 67 تن و 500 کیلو کنجاله سویا قاچاق به ارزش 10 میلیارد و 122میلیون ریال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در بازرسی از چند واحد مرغداری موفق به کشف عرضه خارج از شبکه ذرت و کنجاله سویا شدند.
مشاور اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: فروشندگان و واردکنندگان نهاده های دام و طیور، این محصولات را با تاخیر به دست پرورش دهندگان می رسانند که این امر در حجم تولید و نامتعادل شدن قیمت ها در بازار اثرگذار است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۸    
سیاست های کشاورزی کشور نه به نفع تولید کنندگان بلکه به نفع رانت جویان است رانت حاصل از اختصاص ارز دولتی دو نهاده کنجاله سویا و ذرت دامی در در نه ماهه سال 1399 بیش از 45 هزار میلیارد تومان تخمین زده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
سیاست های کشاورزی کشور نه به نفع تولید کنندگان بلکه به نفع رانت جویان است رانت حاصل از اختصاص ارز دولتی دو نهاده کنجاله سویا و ذرت دامی در در نه ماهه سال 1399 بیش از 45 هزار میلیارد تومان تخمین زده می شود.
عیار آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۷:۲۳    
اهمیت بخش کشاورزی در اقتصاد کشور تا آنجاست که هشت قلم از 10 قلم عمده محصولات وارداتی به کشور با ارزشی در حدود 6.2 میلیارد دلار را در سال 1399 محصولات کشاورزی نظیر گندم، ذرت، کنجاله سویا و نظایر آن تشکیل داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۰    
نهاده های ذرت، کنجاله سویا و جو در سامانه بازارگاه بارگذاری شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل پشتیبانی امور دام استان سیستان وبلوچستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 20 هزارو 886 تن نهاده، شامل 6539تن ذرت ،7262تن کنجاله سویا و6886 تن جو توسط این اداره کل بین دامداران و مرغداران توزیع شده است.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
بحران تامین خوراک که در ماه های پیش مرغداران با آن مواجه بودند سراغ دامداران آمده است و در حالی قیمت جو در بازار آزاد 4300 تا 4600 تومان به فروش می رسد که قیمت مصوب 1700 تومانی دارد. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۹:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مرتضی رضایی با اشاره به اینکه برنامه ریزی برای تولید تخم مرغ از ماه ها قبل انجام شده و هیچ مشکلی در تامین و جوجه ریزی وجود ندارد، افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی سالانه 16 میلیون تن نهاده دامی شامل ذرت، جو و کنجاله سویا با صرف میلیاردها دلار وارد کشور می کنیم که مدیرکل غلات وزارت کشاورزی می گوید: با بکارگیری ظرفیت های داخلی و اتخاذ سیاستهای جدید در یک سال امکان تولید 30درصد این رقم در داخل وجود دارد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سعید سلطانی سروستانی مدیر عامل اتحادیه دامداران گفت: علی رغم تخصیص ارز 4200 تومانی به واردات نهاده های دامی، اما متاسفانه این یارانه به دست تولیدکننده نرسید و التهاب های بسیار نامطلوبی در بازار رخ داد به طوری که قیمت کنجاله سویا به 18 هزار تومان و ذرت 4 هزار و 500 تومان در بازار سیاه رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید فارس گفت: از ابتدای امسال تاکنون سه هزار و 300 تن انواع نهاده دامی دولتی شامل جو، کنجاله سویا وذرت بین دامداران این شهرستان توزیع شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مردم نیوز :درباره کاهش واردات نهاده های دامی از جمله کنجاله سویا و جو طی 9 ماهه امسال و نگرانی هایی که در این حوزه شکل گرفته است، تصریح کرد: در حوزه تأمین ارز ما فقط در محصول جو نسبت به مدت مشابه سال گذشته عقب هستیم که وزارت جهاد کشاورزی این موضوع را پیگیری می کند تا حل شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - دادگستری مازندران اعلام کرد که با دستور ویژه دادستان سوادکوه طی بازرسی انجام گرفته با همکاری نیروهای انتظامی حدود سه هزار تن کنجاله سویا و دانه روغن قاچاق در یک انباری این شهرستان کشف و ضبط شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - قریب به 3 هزارتن کنجاله سویا و روغن قاچاق درشهرستان سوادکوه کشف و طی گزارش واصله مبنی بر احتکار فراورده های دامی توسط یک واحد تولیدی در این شهرستان، دستور قضایی صادر شد. ...
دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور با اشاره به کاهش واردات کنجاله سویا و جو،گفت:برای پیشگیری از ایجاد مشکل و تنش در بازار نهاده های دامی، لازم است برای کاهش کسری برنامه ریزی شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۳    
به گزارش مشرق، سیداحسان خاندوزی، نماینده مجلس طی توییتی نوشت: آقای دلواپس حذف رانت کالاهای اساسی، 7سال فرصت داشت برای انحصار این بخش چاره کند یک شرکت 74٪ واردات کنجاله سویا یک شرکت 52٪ واردات دانه سویا یک شرکت 36٪ واردات ذرت یک شرکت 21٪ واردات جو ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۴    
ناخالص بودن خوراک مرغ اثر مستقیم بر تخم گذاری آنها دارد. اضافه کردن موادی مانند شن و یا پودر آجر به نهاده دامی کنجاله سویا نه تنها سبب تضییع سرمایه مرغداران می شود بلکه حقوق مصرف کننده را هم ضایع میکند چرا که ممکن است برخی از این آلودگی ها از طریق مصرف این محصول به مصرف کننده هم منتقل شود.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: مطابق آمار وزارت صنعت، تیرآهن نمره 14 رشد 239 درصدی، تیرآهن نمره 18 رشد 119 درصدی، و عدس 170 درصد رشد قیمت داشته است. علاوه براین کنجاله سویا وارداتی 274 درصد، لپه 140 درصد، لوبیا قرمز 103 درصد، میلگرد عاج دار 200 درصد ...
امسال در 9 ماهه گذشته 17 میلیون و 460 هزار و 40 تن کالای اساسی به ارزش هشت میلیارد و 763 میلیون و 359 هزار و 218 دلار از گمرکات کشور ترخیص شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مجید احمدی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این نهاده ها شامل 285 تن جو، 65 تن ذرت، 65 تن کنجاله سویا و 3 هزار و 238 تن سبوس گندم بوده که از سوی مدیریت جهادکشاورزی بین تولیدکنندگان دام و طیور شهرستان توزیع شده که ر مقایسه [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل پشتیبانی امور دام استان فارس از توزیع 160 هزار تن نهاده های دامی شامل جو، ذرت و کنجاله سویا در این استان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
اکبر فتحی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه نهاده های مورد نیاز برای پرورش مرغ گوشتی، تولید گوشت مرغ و تخم مرغ اعم از ذرت و کنجاله سویا از خارج تهیه می شود، افزود: نوسانات ارزی که در کشور به وقوع پیوست تمامی مولفه های اقتصادی را تحت الشعاع خود قرار داد و صنعت مرغداری نیز [...]
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۰۲    
چین بزرگترین تولیدکننده و واردکننده کنجاله سویا در جهان محسوب می شود، ایالات متحده نیز بالغ بر یک سوم از ذرت جهان را تولید می کند. کشور ایران نیز در مورد محصول جو با تولید 3 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام مسئول از تعدیل بازار نهاده های دامی خبر داد و گفت: عمده تخصیص ارز کنجاله سویا از شهریور به بعد بوده که هنوز وارد کشور نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن کشتارگاه های طیور صنعتی خراسان رضوی گفت: در این استان 10 هزار تن پودر گوشت تولید می شود که با این شرایط می تواند به قطع وابستگی ما به کنجاله سویا بیانجامد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۰:۰۵    
با وجود مصوبات دولت برای تخصیص ارز و ترخیص نهاده های دام و طیور از گمرک، گلایه های مرغداران از کمبود و گرانی نهاده ها و ناهماهنگی سیاست های ستاد تنظیم بازار برای گرانی نرخ مصوب کنجاله سویا و ذرت و تثبیت قیمت مصوب تخم مرغ ادامه دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: بیش از 5 تن کنجاله سویا که خارج از شبکه عرضه شده بود، کشف و ضبط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 50 تن نهاده دامی کنجاله سویا در همدان خبر داد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : روزنامه کیهان در ستون اخبار ویژه خود نوشت: آفتاب یزد با اشاره به وعده کاهش نرخ تورم به 22 درصد، از قول یک کارشناس اقتصادی نوشت: آمار رسمی وزارت صمت نشان می دهد در مهرماه امسال در بین 89 قلم کالای اساسی ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۳:۱۶   + ۳۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: حبیب اسداله نژاد نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی در گفت و گویی از تسهیل در توزیع نهاده های دامی خبر داد و گفت: با توجه به تسهیل در توزیع و تخصیص نهاده های دامی به نظر می رسد که در ارتباط با نهاده دامی ...
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۷:۳۸    
به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم ، جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد که در مهر ماه امسال در بین 89 قلم کالای اساسی، قیمت 84 کالا بین 4/0 تا حدود 6/314 درصد نسبت به خرداد سال گذشته افزایش داشته، بیشترین افزایش قیمت هم مربوط به گروه آهن آلات ...
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمدی، فرمانده انتظامی الیگودرز گفت: محموله 58 تنی کنجاله سویا در الیگودرز کشف شد.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۰:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
اشاره: جدیدترین آمار منتشرشده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که در مهرماه امسال در بین 89 قلم کالای اساسی، قیمت 84 کالا بین 0.4 تا حدود 314 ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که در مهرماه امسال در بین 89 قلم کالای اساسی، قیمت 84 کالا بین 0.4 تا حدود 314 ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۶۸ سایت دیگر  
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که در مهر ماه امسال در بین 89 قلم کالای اساسی، قیمت 84 کالا بین 0.4 تا حدود 314 ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر غلات و محصولات اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با اجرای طرح کاهش وابستگی به واردات نهاده های دام، طیور و آبزیان، در یک پروژه یک ساله، حدود 3 میلیون تن حجم ذرت وارداتی کشور و حدود 400 هزار تن کنجاله سویا را کاهش دهد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
غلامحسین دغاغله در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درباره آخرین پیگیری های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در موضوع ادعای مطرح شده مبنی بر اختلاط نهاده های دامی از سوی رانندگان کامیون در مسیر حمل ...