دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۰:۵۰Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «علوفه»

ایرنا   ۹ ساعت پیش    
سمنان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی دامغان گفت: 400 تن نهاده دامی اضطراری شامل جو و ذرت به کشاورزان این شهرستان اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی از خرید 3 هزار تن ذرت برای تامین علوفه دام عشایر استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
سورگوم ظرفیتی مناسب برای تامین علوفه دامداران است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۱۸    
بجنورد- ایرنا- مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: بدون احتساب کنجاله سویا و ذرت دانه ای 100 درصد نیاز علوفه دام در استان تولید می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شناسایی و کشف چهار انبار بزرگ احتکار ذرت علوفه ای توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج)شاهرود کشف شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۳    
ریشه دردسرهای فعلی دامداران برای تهیه علوفه و خوراک دام خود که بیشترین سهم در تعیین قیمت تمام شده برای دام زنده را دارد، را باید در خشکاندن ریشه دامداری سنتی از طریق تحمیل سیاست یکجاگزینی عشایر توسط رضاشاه جستجو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ریشه دردسرهای فعلی دامداران برای تهیه علوفه و خوراک دام خود که بیشترین سهم در تعیین قیمت تمام شده برای دام زنده را دارد، را باید در خشکاندن ریشه دامداری سنتی از طریق تحمیل سیاست یکجاگزینی عشایر توسط رضاشاه جستجو کرد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وقتی لبنیات و گوشت و مرغ و همه ی اینها گران می شود، دامدار و مرغدار و تولید کننده دلیل افزایش قیمت را گران تر خریدن علوفه و نهاده های دامی عنوان می کند، در اینجا دولتی ها چه جوابی برای مردم دارند ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۶    
یک گراز با استارتی سریع از حمله یک پلنگ جان سالم بدر برد. به گزارش فرارو، ویدئویی که در پارک ملی کروگر فیلمبرداری شده یک پلنگ را نشان می دهد که از پشت و به آرامی در حال نزدیک شدن به یک گراز است. گراز در حال خوردن علوفه است و متوجه حضور این شکارچی نشده است. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان از تامین سموم مورد نیاز کشاورزان باری کشت نباتات علوفه ای در سطح استان سمنان خبر داد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزودند: ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان این روزها تهیه نهاده های دامی برای تولیدکنندگان دام و طیور به معضلی در چرخه روند تولید و دام و طیور تبدیل شده است به طوریکه روزانه شاهد نوسان قیمت مرغ و گوشت در بازار هستیم.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هوراند از کشت شش رقم پاییزه نباتات علوفه ای به صورت مقایسه ای در این شهرستان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۵    
اعظمی گفت: برای اولین بار در رشتخوار یک رقم از کنجد به نام ناشکوفا برداشت و کار کشت مخلوط گیاهان علوفه ای یک ساله با جو در سطح 2 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان انجام شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
محمدجعفر عبدالهی، رییس کل دادگستری استان سمنان در گفت وگو با میزان از کشف سه انبار غیرمجاز احتکار نهاده های دامی در شهرستان شاهرود خبر داد و عنوان کرد: برابر گزارشات واصله مبنی بر نگهداری و دپوی غیرمجاز نهاده های دامی (ذرت علوفه ای) ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۰۲    
ارومیه - ایرنا - مدیرکل امور عشایر آذربایجان غربی گفت: 200 میلیارد ریال تسهیلات بانکی قرض الحسنه از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون برای پایداری شغلی، تولید گوشت قرمز و علوفه مورد نیاز دام های عشایر استان پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۴:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که سالانه یک میلیون تن کاه و کلش تولید شده از 832 هزار هکتار اراضی شالیکاری گیلان تولید و بعضا سوزانده می شوند و پساب کارخانه چوکا وارد رودها و در نهایت دریای خزر می شود ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۳۶    
علوفه تازه به روش هیدروپونیک، نخستین بار در خراسان جنوبی تولید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۴۱    
از آغاز برداشت ذرت علوفه ای تا کنون بیش از 30هزار تن محصول در ایرانشهر برداشت شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۰    
نخستین بار در ایران تولید علوفه بدون نیاز به خاک در خراسان جنوبی با موفقیت انجام شد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۰۶    
مدیرعامل اتحادیه دامداران متحرک ایرانیان گفت: خرید سیلوی سه هزار تنی ذرت علوفه ای در خراسان جنوبی با سرمایه گذاری اتحادیه مرکزی دامداران متحرک ایرانیان و اتحادیه عشایری خراسان جنوبی کلید خورده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: از آغاز برداشت ذرت علوفه ای تا کنون افزون بر30هزار تن محصول برداشت و روانه بازار مصرف شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت همزمان با فصل سرما برنامه ها و اقدامات حفاظتی برای صیانت از حیات وحش در مناطق تحت مدیریت محیط زیست استان تهران افزایش خواهد یافت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
برداشت ذرت علوفه ای از حدود هزار و 500 هکتار از مزارع فاریاب آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی قروه گفت: طرح اجرای جهش تولید و ارتقا کیفیت تولید محصولات زراعی در 5 محصول اصلی شامل گندم، جو، کلزا، گلرنگ و علوفه با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در سطح این شهرستان در دست اقدام است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: عملیات بیولوژیک آبخیزداری در سطح چهار هزار و 132 هکتار از مراتع استان توسط تشکل های تخصصی منابع طبیعی و بهره برداران محلی آغاز شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گچساران -ایرنا- رییس اداره جهاد کشاورزی باشت گفت:12 هزارو100 تن محصول کشاورزی شامل برنج،ذرت دانه ای،ذرت علوفه ای،ماش و کنجد در این شهرستان تولید و در حال برداشت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- سرپرست اداره جهاد کشاورزی جوین در استان خراسان رضوی گفت: سرمای پاییزه افزون بر 55 میلیارد ریال به مزارع پنبه و علوفه این شهرستان خسارت وارد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۳۲    
دهیار روستای بهرام آباد خلیفان گفت: آتش سوزی انبار علوفه دامی در این روستا خسارت 150 میلیون ریالی بر جای گذاشت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی گفت: با آغاز فصل سرما و زایش تدریجی دام، کوچ پاییزه عشایر این استان به منظور تامین علوفه مورد نیاز همانند سنوات گذشته آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۵    
دامدار آملی برای افزایش بهره وری بالاتر از دام های سبک اقدام به وارد کردن بزهای کوه های آلپ کرده و توانسته در مقوله پرورش و تولید شیر حرف هایی برای گفتن داشته باشد همچنین کشت شبدر نیز شیوه ای برای تأمین علوفه بعد از برداشت برنج برای تامین تغذیه دام بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۴۹    
انبار علوفه یک مجتمع گاوداری در محدوده روستای دینان اصفهان دچار حریق شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۳:۱۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از ایجاد حریق در یک انبار علوفه در روستای دینان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع حادثه آتش سوزی در انبار علوفه گاوداری در بزرگراه شهید اردستانی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فردیس از تولید بیش از 23 هزار تن ذرت علوفه ای در شهرستان خبر داد و گفت: پس از برداشت محصول غلات و کلزا در خرداد و تیرماه ماه سال جاری، 420 هکتار از اراضی زراعی شهرستان تحت کشت ذرت علوفه ای (سیلویی) قرار گرفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نوجوان گفت: مرودشت با تولید 617 هزار و 520 تن علوفه، مقام اول کشت و تولید این محصول در استان فارس را کسب کرد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۲    
دامدار و کشاورز کلاله ای که برای دروی علوفه رفته بود؛ با سقوط در چاه جان خود را از دست داد.
سلام مرودشت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۸    
رئیس اداره بهبود تولیدات گیاهی شهرستان مرودشت از پایان برداشت ذرت علوفه ای از سطح ده هزار و 292 هکتار ذرت علوفه ای این شهرستان خبر داد و گفت: مرودشت با تولید 617 هزار و 520 تن علوفه مقام اول کشت و تولید این محصول در استان فارس را کسب کرد.به گزارش سلام مرودشت، جلال [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۲    
بهره مندی30 روستای مرزی سردشت از نعمت گاز، اختصاص60 میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان سلماس ، کشت پاییزه گیاهان علوفه ای در 758 هکتاراز اراضی در آذربایجان غربی، رهاسازی 7 میلیون قطعه بچه ماهی در منابع آبی آذربایجان غربی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور زراعت جهادکشاورزی لرستان گفت: گیاه علوفه ای ماشک محصول جدیدی است که با وجود آنکه در شرایط دیم کاشت می شود بسیار مورد علاقه دام است در همین راستا برای گسترش کاشت این محصول در استان به افرادی که اقدام به کاشت این محصول کنند مقداری بذر رایگان داده می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
آتش سوزی بامدادی انبار علوفه در شهر کارچان با حضور آتش نشانان سه ایستگاه از اراک و آتش نشانی خیرآباد، مهار و خاموش شد و از سرایت به انبار و منازل مسکونی مجاور آن جلوگیری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۰    
زاهدان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: از آغاز فصل برداشت ذرت علوفه ای تا کنون بیش از 20 هزار تن محصول برداشت و روانه بازار مصرف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۰:۰۷    
سورگوم؛ شتر گیاهان زراعی و جایگزین خوبی برای ذرت است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، مدیر استان سمنان ازتامین سموم کورد نیاز کشاورزان برای کشت نباتات علوفه ای در سطح استان سمنان خبر داد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزودند: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۸    
مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر گفت: کشاورزان ایرانشهری این روز ها مشغول برداشت ذرت علوفه ای هستند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ افشین یاری روز پنجشنبه با اعلام این خبر، افزود: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر این که فردی در یک انبار علوفه در حاشیه شهر اسدآباد، اقدام به احتکار مقدار زیادی جو کرده، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی اظهار داشت: [...]
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان از کشف 5 هزار و 625ذرت علوفه ای در شهرستان "روانسر" خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: از آغاز برداشت ذرت علوفه ای تاکنون بیش از 15 هزار تن محصول برداشت و روانه بازار مصرف شده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری با اشاره به پایان عملیات برداشت ذرت علوفه ای در جنوب تهران، گفت: کشاورزان شهرستان ری با تولید 528 هزار تن ذرت علوفه ای نسبت به سال گذشته در حدود 10 درصد افزایش تولید داشته اند.