سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۳:۱۳Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرانفروشی»

مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یکی از پیشنهادهای جدی و موثر در زمینه افزایش نظارت بر بازار و مقابله با گرانفروشی و کم فروشی می تواند استفاده از خیل نیروهای مخلص و پا به رکاب بسیجی به عنوان بازوی کمکی سازمان تعزیرات حکومتی باشد.
رییس اداره بازرسی سازمان صمت استان گفت: در 8 ماهه امسال 5 هزار و 352 گزارش تخلف از سوی مردم در سامانه 124 دریافت شده که بیشترین تخلفات در زمینه گران فروشی، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور بوده است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مسوول واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف مهاباد گفت: 12 پرونده تعزیراتی برای واحدهای گرانفروش روغن خوراکی طی یک ماهه گذشته در این شهرستان تشکیل شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: تمام نانوایی ها مکلف به درج نرخ نان مقابل دید مشتریان هستند. مردم در صورت مشاهده تخلف گرانفروشی با سامانه 135 سازمان تعزیرات و 124 سازمان صنعت و معدن تماس بگیرند.
معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: تمام نانوایی ها مکلف به درج نرخ نان مقابل دید مشتریان هستند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون اقتصادی استانداری اصفهان از راه اندازی سامانه رصد برای مهار کرونا و کنترل قیمت ها در بازار اصفهان خبر داد. سید حسن قاضی عسگر با اشاره به مؤثر بودن اعمال محدودیت های کرونایی آذر ماه اظهار کرد: همکاری اصناف و شهروندان در هفته نخست اعمال محدودیت ها قابل توجه است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت کنندگان در وبینار ایرانیان و واکسن کرونا با تبیین اقدامات انجام شده برای خرید واکسن کرونا برای 20 درصد از اقشار پرخطر جامعه در کنار تولید، اعلام کردند که پیشرفت محققان کشورمان در تولید واکسن، مانع گرانفروشی شرکت های خارجی شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۵   + ۷۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نیروی انتظامی در اطلاعیه ای از کشف بیش از 17 هزارتن کالای اسای و ضروری مردم و دستگیری 227 محتکر و 57 نفر اخلالگر بازار ارز ، طلا و سکه خبر داد. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کانون مرغداران گوشتی کشور نسبت به عملکرد تعزیرات در برخورد با گرانفروشی جوجه و دان انتقاد کرد. *** تعزیرات با گرانی جوجه یک روزه هم برخورد کند ...
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۲۹    
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز بیائید برای یکبار هم که شده؛ یک پویش و عزم ملی برای مبارزه با گرانفروشی را در زندگی خود تجربه کنیم. خائنین و فرصت طلبان همانند گرگهای گرسنه در کمین نشسته اند تا برای کسب منافع مادی خود؛ زندگی مردم و اقتصاد کشور را طعمه خود قرار دهند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه قلعه رئیسی بر برخورد شدید با مسببان گرانفروشی و محتکران تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه رابر گفت: گرانی های افسار گسیخته و تغییرات بی قاعده قیمت ها به یکی از موضوعات اصلی زندگی مردم تبدیل شده که نیازمند ورود مجلس و قوه قضائیه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۶    
حجت الاسلام محمد جعفری گفت: گرانفروشی و احتکار هیچ توجیه عقلی و شرعی ندارد و مصداق بارز ظلم به مردم است و این قبیل اعمال از زشت ترین گناهان جمعی است که در معارف دینی و روایات ما به شدت مذمت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: قرارگاه 17 ربیع، پایگاه کنترل قیمت ها و مبارزه با گرانفروشی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران گفت: در ستاد تنظیم بازار افزایش 40 درصدی قیمت روغن موتور خودرو های سبک و 53 درصدی روغن خودرو های سنگین مصوب شده و بیش از این ارقام گرانفروشی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۰    
فرمانده سپاه قصرقند گفت: به دنبال فرمان مقام معظم رهبری درباره کنترل قیمت ها و مبارزه با گرانفروشی ها و کمک بسیج در این راستا، قرارگاه کنترل بازار در حضور دستگاههای اجرایی و نظارتی تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: عرضه مرغ گرم در این استان با نرخ هر کیلوگرم بیش از 24 هزار تومان گرانفروشی است و تمام فروشندگان خرد موظف هستند قیمت مصوب را رعایت کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۵    
قرارگاه 17 ربیع سپاه،اقدامی پیش برنده در مقابله با گرانفروشی ها است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۱۷    
فروش مرغ با قیمتی بالاتر از نرخ مصوب گرانفروشی است
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نخستین جلسه قرارگاه ناحیه ای 17 ربیع با هدف کمک به مجمع امور صنفی در جهت انتظام بخشیدن به عرضه کالا و خدمات و همچنین کنترل قیمت ها و مبارزه با گرانفروشی ها در سپاه بجنورد برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان گفت: قیمت بسته بندی های مختلف روغن توسط سازمان حمایت محاسبه و در سامانه 124 بارگذاری می شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
سال 99 علاوه بر افزایش قیمت های غیررسمی (بدون مصوبه) یا گرانفروشی های رخ داده در بازار، قیمت بخش قابل توجهی از کالاهای مورد نیاز مردم با مجوزهای رسمی افزایش پیدا کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۴    
ایسنا/مرکزی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه قرارگاه 17ربیع پایگاه کنترل قیمت ها و مبارزه با مفاسد اقتصادی و گرانفروشی است از مردم خواست تا هرگونه گرانفروشی و افزایش قیمت ها را گزارش دهند.
رییس گشت تعزیرات حکومتی تهران نسبت به گرانفروشی میوه در فروشگاه های پایتخت واکنش نشان داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در تمام این سال ها بلاانقطاع رشد نقدینگی بیش از رشد اقتصادی بوده و تا آینده ای نا معلوم این روند استمرار خواهد داشت و مثل دیگر مشکلات مزمن ما هیچ چشم اندازی برای حل علمی و عملی آن در افق دیده نمی شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۳۱    
فروش لبنیات بیش از نرخ های اعلام شده ممنوع و قابل پیگیری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا از پلمب یک واحد مرغ فروشی به دلیل گرانفروشی و اعمال جریمه به 22 خودرو دارای پلاک غیربومی، در اجرای مقررات محدودیت تردد برای پیشگیری از شیوع کرونا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: فروش مرغ با قیمت بیش از 24 هزار تومان، مشمول تخلف گران فروشی است.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش گلستان 24؛ معاون سازمان تعزیرات حکومتی: قیمت مرغ 20 هزار و 400 تومان است که اگر بیشتر از آن بفروشند تخلف محسوب می شود و مردم از طریق سامانه 124 گزارش گرانفروشی را اطلاع دهند. به طور ویژه شعب تعزیرات برای رسیدگی به پرونده تخلفات افزایش قیمت مرغ مامور شده اند. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات تهران درباره برخورد با گرانفروشی اعتراف عجیبی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۷    
قیمت مرغ درب مرغداری 16 هزار و 500 تومان، کشتار عمده 23 هزار تومان و برای مصرف کننده 24 هزار تومان است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در پی افزایش قیمت مرغ در بازار، اشکان میر محمدی بازرس کل امور صنعت معدن و تجارت سازمان بازرسی کل کشور، ناصر مدیحی طامه سرپرست مجتمع و رییس گشت های تعزیرات حکومتی تهران و محمدی پور معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت صبح امروز به صورت سرزده از مرکز توزیع مرغ در میدان بهمن بازدید کردند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
در پی انتشار گزارشی در مورد وضعیت قیمت لاستیک و روغن موتور، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان توضیحاتی را ارائه کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در روز های گذشته 233 مرغ فروشی استان بر اثر گران فروشی مبلغ دو میلیارد و 116 میلیون تومان جریمه شده اند.
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
خبراستان:1 آذر99، رسانه ها شاهد ابلاغ مصوبه ای از کارگروه تنظیم بازار بودند که بر اساس آن 20قلم کالا رسماً گران شد تا این روز در تقویم تنظیم بازار به عنوان روز گرانی ثبت شود، امید به اینکه این ستاد روزی هم تصمیمی برای مقابله با گرانفروشی بگیرد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۰    
اسفنانی با اشاره به افزایش قیمت مرغ گفت: قیمت مرغ بالاتر از 20 هزار و 400 تومان گرانفروشی و تخلف است.
کاهش عرضه مرغ گرم و افزایش قیمت آن را باید در احساس ناامنی مرغداران و بی نظمی در تامین نهاده های دامی جستجو کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۵    
سرابیان معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: به طور ویژه شعب تعزیرات برای رسیدگی به پرونده تخلفات افزایش قیمت مرغ مامور شده اند. گشت های نظارتی و نمایندگان شعب سیار در محل حضور پیدا می کنند و متخلفان در اسرع وقت با شدیدترین مجازات در نظر گرفته شده روبرو خواهند شد ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۰    
هشدارسازمان تعزیرات حکومتی درباره افزایش قیمت مرغ از23 به 35 هزارتومان را ببینید:
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد از محکومیت یک شرکت تولیدی بتن به دلیل گرانفروشی و عدم عرضه بتن به پرداخت 950 میلیون ریال جزای نقدی خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
روز گذشته یعنی 1 آذر99، رسانه ها شاهد ابلاغ مصوبه ای از کارگروه تنظیم بازار بودند که بر اساس آن 20قلم کالا رسماً گران شد تا این روز در تقویم تنظیم بازار به عنوان روز گرانی ثبت شود، امید به اینکه این ستاد روزی هم تصمیمی برای مقابله با گرانفروشی بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- گرانفروشی این بار به خرید آنلاین میوه و تره بار در یکی اپلیکیشن های تاکسی های اینترنتی رسیده به طوری که قیمت برخی از اقلام در خرید آنلاین نسبت به خرید حضوری 47 درصد تفاوت دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: نرخ مصوب فروش کپسول های گاز مایع به شرکت های توزیع در استان اعلام شده است و با هرگونه گرانفروشی در این زمینه به شدت برخورد خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۷    
گروه استان ها این روزها درحالی مردم از برخی گرانفروشی ها گلایه دارند که به گفته مسئولان اقتصادی استان مرکزی تعداد بازرسان استان مرکزی جوابگوی نظارت بر بازار نیست.
598   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اما هنوز چندماه از جریمه اپراتورها به دلیل گرانفروشی نگذشته که مجددا از سوی یکی از اپراتورها، زمزمه هایی مبنی بر احتمال افزایش دوباره قیمت اینترنت شنیده می شود که دور از انتظار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا از عرضه 12 تن مرغ منجمد یارانه ای در بازار و 25 تن روغن مایع به قنادی ها به منظور مقابله با گرانفروشی و کنترل قیمت این کالاها خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
محمد اقوامی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: قضات شعبه های تعزیرات حکومتی در سراسر استان با توجه به درخواست عمومی برای مقابله با گرانفروشی و محکومیت گرانفروشان، اقدامات اساسی را برای مقابله با این تخلف طی سال جاری انجام داده اند ...