دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۹:۰۸Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قصابی»

سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دو متصدی از واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی اسفراین به علت عدم عایت قوانین و مقررات بهداشتی دامپزشکی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۵    
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان کوهبنان با اعلام این خبر افزود: حدود 968 مورد نظارت بهداشتی دامپزشکی بر مراکز تولید، عرضه و توزیع که شامل کشتارگاه دام، فروشگاه های زنجیره ای، رستوران ها، فروشگاه های مرغ و ماهی و قصابی ها انجام داده است.
اهل کاشانم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
شبکه دامپزشکی شهرستان کاشان از کشف و توقیف یک لاشه تک سمی (اسب) که در یک دامداری ذبح شده و آماده عرضه در قصابی بود با همکاری نیروی انتظامی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس ستاد تنظیم بازار بروجرد گفت: سه واحد قصابی در شهرستان پلمب شدند.
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، بخش هایی از بازار شهر داران توسط دادستان، فرماندار و رئیس اتاق اصناف فریدن با همراهی روسای تعزیرات حکومتی، شهرداری و جهادکشاورزی و اعضای ستاد تنظیم بازار مورد بازدید قرار گرفت ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی لرستان، گشت مشترک کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و دامپزشکی شهرستان کوهدشت در مورخه 1401/12/22 انجام شد. دکتر علی محمد کرمی رئیس دامپزشکی شهرستان کوهدشت در اینخصوص بیان کردند که با همکاری کارشناسان شبکه بهداشت و درمان علوم پزشکی، بازید از نمایشگاه نوروزی ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
افرادی که خودروتک سرنشین سوار می شوند تا به قصابی محل سر بزنند یا خیابان گردی کنند و هوا را از آنچه هست آلوده تر کنند، اکنون نگران حقوق حیوانات و تخریب محیط زیست شده اند.آنها حل مشکلات اقتصادی و وضعیت اندوه بار حیات وحش و بی مهری با طبیعت را از هفت سین آغاز کرده اند!
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی استان آذربایجان غربی ،دکتر جعفری رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان چالدران از اجرای طرح تشدیدنظارت های بهداشتی توسط کارشناسان دامپزشکی دراین شهرستان خبر داد. ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
قیمت گوشت امروز 22 اسفند در میادین تره بار اعلام شد. بسیاری از مردم به دلیل افزایش قیمت گوشت مصرف آن را به حداقل رسانده اند.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۶   + ۷۱ سایت دیگر  
مسعود امرالهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی، از کاهش قیمت گوشت با افزایش کشتار دام خبر داد و گفت: فروش مرغ با قیمت بیشتر از 63 هزار تومان تخلف است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام؛ درراستای اجرای طرح تشدید ئظارت های بهداشتی ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان بر اماکن عرضه، تولیدو نگهداری فرآورده های خام دامی در روز جمعه مورخ 19/12 ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
گوشت در قصابی ها باید در حضور مشتری چرخ شود و عرضه گوشت چرخ کرده و از قبل آماده در قصابی ها ممنوع می باشد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۴    
یک واحد قصابی متخلف به دلیل رعایت نکردن بهداشت عمومی و عرضه و فروش گوشت غیر قابل مصرف انسانی در شوشتر پلمب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۴۱    
طبق گزارش میدانی خبرنگار فارس از قصابی های اهواز گوشت گوسفندی به قیمت هر کیلوگرم 330 هزارتومان ، گوشت گوساله هر کیلوگرم 330 هزارتومان و مرغ گرم نیز هزارتومان66 تومان قیمت گذاری و به مصرف کنندگان ارائه می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در راستای بهتر اجرایی شدن طرح تشدید نظارت، سرپرست شبکه دامپزشکی به صورت سرزده و شبانه از قصابی ها و مراکز عرضه فراورده خام دامی سطح شهرستان بازدید نمود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان فردوس، دکتر جواد اسماعیلی رئیس شبکه دامپزشکی فردوس از تشدید نظارت دامپزشکی بر شیوه نامه های بهداشتی در این شهرستان خبر داد و گفت ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی آزادشهر در این جلسه پیرامون مسائل شرعی و بهداشتی مربوط به کشتارگاه سنتی دام آزادشهر بحث و تبادل نظر شد. قابل ذکر است در این شهرستان یک کشتارگاه سنتی دام وجود دارد که گوشت استحصالی برای بیش از 17 قصابی شهرستان آزادشهر و شهرستان مجاور تامین میشود ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان پشوا از کشف و ضبط 5 لاشه کشتار غیرمجاز از یک قصابی متخلف در این شهرستان خبر داد.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یک دزد مقداری گوشت از یک قصابی دزدیده است. آیا می توانید به پلیس کمک کنید تا دزد را دستگیر کند؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان این روزها مردم توجهی به تابلوی صرافی ها یا طلافروشی ها برای بالا رفتن ارز و طلا ندارند، بلکه چشمانشان به تابلوی قصابی ها و فروشگاه هاست که قیمت گوشت را دنبال کنند، گوشتی که قیمت های سرسام آوری دارد و وقتی بالا می رود، دیگر پایین نمی آید ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت در میادین اعلام شد. عرضه گوشت گوسفندی و گوساله وارداتی منجمد با نرخ دولتی در میادین در حال توزیع است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین این هفته برخی از انواع حبوبات و ماهی در بازار قزوین با افزایش قیمت مواجه شدند و در پی گران شدن گوشت قرمز و بی ثباتی قیمت این کالا، اغلب قصابی های بازار قزوین قیمت روی تابلوهای خود را پاک کرده اند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
در شهرستان فریدونشهر استان اصفهان که یکی از مستعدترین مناطق این استان و کشور برای پرورش دام سبک محسوب می شود، به دلیل اینکه قصابی ها قادر به تأمین گوشت قرمز نیستند، این محصول نایاب شده است!
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۸:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات دریافتی بیش از 2 هفته است که در یکی از قطب های دامداری استان اصفهان گوشت قرمز پیدا نمی شود و مردم این منطقه برای خرید گوشت قرمز ناگزیر باید به شهرستان های مرکزی استان سفر کنند.
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: گوشت گرم تولید داخل براساس دام زنده قیمت گذاری می شود و بر روند قیمت ها نظارت می شود و در این راستا حدود 34 فروشگاه عرضه گوشت و قصابی به تعزیرات معرفی و تعدادی از آن ها هم پلمب شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۰    
یکی از مهمترین وسیله هایی که در قصابی ها و فروشگاه های فروش گوشت مورد استفاده قرار می گیرد، اره استخوان بر می باشد. مدل های متنوعی از این دستگاه را مشاهده می کنید که هر یک از آنها ویژگی هایشان با یکدیگر فرق می کند ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یقیناً ایجاد فضای امید و نگاه اصولی به مشکلات از لوازم مقوّم هر جامعه ای است ولی اگر این فضا دچار آغشتگی به نمایش و ظاهرالصلاحی شود آنگاه شاهد اعوجاج و حضور دشمن برای سوء استفاده خواهیم بود ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قصابی یکی از شغل هایی است که احتمال آسیب به دست در آن بالا است. یک قصاب در طول روز مدام در حال بریدن تکه های گوشت با چاقو های تیز است و به همین خاطر باید از دستکش های ایمنی استفاده کند. دستکش قصابی از جنس فلز تولید شده است و به همین خاطر یک دستکش ضد برش محسوب می شود ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در راستای مقابله با کشتار غیر مجاز رییس اداره دامپزشکی شهرستان تبریز خبر از پلمب پنج واحد متخلف قصابی در این شهرستان داد.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۱    
قصابی ها مهمترین مکان هایی هستند که از چرخ گوشت صنعتی برای چرخ کردن گوشت استفاده می کنند. یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید چرخ گوشت های صنعتی اهمیت دارد این است که توان چرخ گوشت را بررسی کنیم. در واقع هر یک از قصابی ها میزان مشخص شده ای از گوشت را چرخ می نمایند ...
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
گزارش روزنامه تعادل از مصائب شهروندان برای خرید گوشت قرمز را بخوانید.
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، در حالی که قیمت گوشت قرمز در قصابی های شهر یاسوج به 300 هزار تومان و حتی بالاتر رسیده رئیس سازمان جهاد کشاورزی با بیان اینکه نرخ گذاری جدیدی صورت نگرفته گفت: گوشت قرمز با 220 تا 230 هزار تومان به دست مردم برسد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
امروز اعلام شد که نرخ مصوب هر کیلو مرغ گرم 63 هزار تومان است و فروش بیش از نرخ مصوب گرانفروشی است این در حالی است که قیمت مرغ در قصابی های سطح شهر و سوپرهای گوشت آنلاین بیشتر است و گرانی در مرغ های پاک شده و بسته بندی بیشتر به چشم می آید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان از پلمپ و جریمه نقدی یک واحد قصابی متخلف در یاسوج خبر داد.
قصابی گران فروش در تهران، طبق مصوبه جدید 10 برابری جرایم سازمان تعزیرات حکومتی سران قوا، توسط بازرسین جهادکشاورزی 75 میلیون تومان جریمه شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بویراحمد ، از کشف و ضبط 100 کیلوگرم گوشت منجمد گوسفندی تنظیم بازاری که توسط قصاب متخلف به جای گوشت تازه به مردم عرضه می نمود، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۲    
مدیر بازرسی و نظارت بر قیمت کالا های اساسی جهادکشاورزی لرستان گفت: 85 پرونده طی یک ماه گذشته برای قصابی های متخلف در استان تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به ماجرای گوشت های نیم میلیونی از تشدید نظارت بازرسی بر قصابی ها و گوشت فروشی ها خبر داد و گفت: میانگین قیمت گوشت بین 280 تا 290 هزار تومان است.
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۳:۱۱    
به گزارش خبر دیشموک ، حجت الاسلام شیخ علی اکبر راوند امام جمعه دیشموکدر خطبه های این هفته ی نماز جمعه دیشموک به مشکلات در بخشِ قصابی ها در منطقه اشاره و گفت: نبود گوشت در بازار باعث نگرانی مردم و نارضایتی آنها شد و عدم نظارت و مدیریت و عدم توجه به این مورد مهم جای سوال است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
برای اطلاع از قیمت گوشت قرمز در سطح شهر تهران، به قصابی ها و میادین میوه و تره بار سری زدیم و جویای قیمت این کالای پروتئینی شدیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۷    
خبرنگار خبرگزاری برنا به صورت میدانی به برخی قصابی ها و فروشگاه ها در مناطق مختلف تهران رفت تا واقعیت شایعه گوشت 500 هزار تومانی را بررسی کند. بررسی خبرنگار برنا نشان می دهد که بازار گوشت و قیمت گذاری آن از منطق خاصی پیروی نمی کند و گویا نظارت مناسبی بر این بازار وجود ندارد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام ایران در مورد قیمت گوشت گوسفندی گفت: قیمت منطقی و کارشناسی برای هر کیلوگرم گوشت در هنگام عرضه به قصابی ها 250 هزار و پس از آن برای عرضه به مصرف کنندگان در حدود 265 تا 270 هزار تومان است و بیشتر از آن گرانفروشی است.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۸   + ۳۸ سایت دیگر  
چند روزی است که بازار گوشت قرمز دچار تنش شده و هر کیلو گوشت قرمز به بیش از 400 هزار تومان و در برخی موارد به حدود 500 هزار تومان رسیده است. قیمت بالای این ماده پروتئینی سبب شده تا گوشت در قصابی ها فروش نروفته به طوری که صاحبان این مغازه ها ناچار شوند برای جلوگیری از خشک و بیات شدن روی شقه های گوشت ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۳    
رئیس اتحادیه قصابان و فروشندگان مرغ و ماهی شهرستان لنجان گفت: سود قصابان براساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود؛ باید توجه داشت کاهش شدید قدرت خرید مردم عاملی شده تا برخی از فعالان این صنف به فکر تغییر شغل خود بیفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین، ضمن هشدار به عرضه کنندگان متخلف گوشت قرمز از مجازات تعزیری 6 واحد قصابی خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: در روز های گذشته گزارش هایی از افزایش قیمت گوشت قرمز به کیلویی 500 هزار تومان نیز بیرون آمد که البته به سرعت تکذیب شد. هرچند شرکت های عرضه کننده گوشت قرمز که اتفاقا در فضای مجازی هم به شدت فعال هستند؛ قیمت ها را بالا برده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۲:۴۶    
36 قصابی متخلف در قزوین شناسایی و برای آن ها پرونده تشکیل شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۱:۴۴    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. انسان سه میلیون سال پیش چگونه قصابی می کرد؟ عکس های بی نظیر از آبشارهای رنگارنگ دریاچه های پلیتویس چگونه یک اتاق خواب کوچک با زوایای مختلف را تزیین کنیم؟ ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۷    
یکی از مهم ترین تجهیزات هر قصابی و سوپرگوشت پروتئینی یخچال قصابی می باشد.این محصول با سایر یخچال ها مانند یخچال لبنیاتی و یخچال سوپرمارکت تفاوت زیاد و عملکرد کاملا متفاوتی دارد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
دانشمندان قبلا تصور می کردند که ابزارهای اُلدُوان از انواع ساده بود که فقط اجداد هومو ساپین - یا به اصطلاح انسان خردمند گروهی که شامل گونه های ما و نزدیک ترین خویشاوندان ما است - از آنها استفاده می کردند.