یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۴۲Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قصابی»

برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: جوان قصاب تبعه خارجی که در یک نزاع مرگبار فامیلی، دایی اش را با ضربات کارد قصابی به قتل رسانده است، هنگام بازسازی صحنه جنایت گفت: وقتی خون از پیکردایی ام فواره زد، اعصابم به هم ریخت و ضربات دیگر را فرود آوردم. ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
نماینده مینودشت در مجلس شورای اسلامی نسبت به افزایش قیمت گوشت و کمبود آن در ماه های آتی هشدار داد و از وزیر کشاورزی خواست که به دامداران کمک شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فروش دام مازاد به عنوان یکی از راه های گُذر از کمبود نهاده ها به دامداران، پیشنهاد و اجرایی شد ولی پس از اجرای آن، مشکلاتی هم پیش آمد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس اتحادیه قصابان کرج با اشاره به کاهش مشتری با توجه به کاهش قدرت خرید مردم گفت: این موضوع باعث شده خیلی از واحدها تعطیل کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۱    
سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی، جهت معرفی سه نماینده استان به جشنواره تئاتر فجر، صبح هشتم آذر ماه با غبار روبی مزار شهدای گمنام و اجرای نمایش غریبستان به کارگردانی پوریا قصابی در قوچان آغاز به کار خواهد کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۱   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر نوشت: در زمینه توزیع کالاهای هدف، روش توزیع مویرگی کالاهای اساسی در همه واحدهای تجاری (مانند سوپرمارکت ها و قصابی ها و .. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل دامپزشکی استان فارس با اشاره به کشتار غیر مجاز دام، گفت: تعداد 29 قصابی غیر مجاز در بلوار خلیج فارس و بلوار ولایت در شیراز با همکاری دامپزشکی و سایر ارگان ها پلمب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۱    
قصابی های غیر مجاز شهر شیراز ساماندهی می شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۷:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خراسان: درگیری فامیلی قصاب های تبعه خارجی غیرمجاز در مشهد، در حالی به آدمکشی رسید که دو تن دیگر نیز در این نزاع مرگبار مجروح شدند. ماجرای این جنایت وحشتناک از حدود یک ماه قبل زمانی کلید خورد که دو جوان تبعه خارجی از محل کارشان در یک قصابی اخراج شدند. ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
در پی بارش برف و سرمای شدید و افت دما در شهر اردبیل، عملیات برفروبی فرودگاه در باند07-25 انجام و این باند برای نشست و برخاست پروازها آماده شد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان اردبیل؛ قصابی مدیر کل فرودگاههای استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: بلافاصله پس از بارش برف ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کیخا، کارشناس دامداری گفت: قیمت گوشت در محل پرورش و قصابی ها تفاوت زیادی دارد که به دلیل وجود دلالان است و این امر موجب شده عشایر انگیزه ای برای پرورش دام نداشته و لذا جمعیت عشایر رو به کاهش است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - معاون سیاسی فرماندار سلسله گفت: قیمت مصوب گوشت قرمز گرم با درجه بندی دام جوان، میانسال و پیر به قصابی های این شهرستان اعلام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۷:۲۶    
پلمپ قصابی هایی که قصاب سلامت مردم شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل دامپزشکی لرستان گفت: دو واحد قصابی متخلف شهرستان دلفان به دلیل کشتار غیرمجاز دام پلمب شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۱    
قصابی های غیر مجاز شیراز پلمب شدند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۶:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه خراسان - الهه توانا: باید برای یک ساعت سرفه کردن و اشک ریختن و مدام حبس کردن نفس آماده شوم. وقتی شغل قصابی را برای سوژه پرونده انتخاب می کردم، می دانستم چه چیزی درانتظارم است ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه هفت شیراز گفت: با توجه به اینکه فعالیت تعدادی از قصابی های غیر مجاز در بزرگراه خلیج فارس و بولوار ولایت مورد تأیید اداره دامپزشکی شهرستان شیراز و مرکز بهداشت شهدای والفجر قرار نگرفت با همکاری ارگان های ذیربط و با صدور مجوز از دادگستری نسبت به پلمپ ان اقدام می گردد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۱    
سنندج - ایرنا - تشدید نظارت بر مراکز عرضه مواد خامی، پلمب یک واحد مرغ فروشی و جریمه یک واحد قصابی کشتار غیرمجاز در سنندج، عناوین چند خبر از دامپزشکی کردستان است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۵:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
این قصابی در محدوده خیابان وحدت اسلامی واقع شده بود. بازرسی از این واحد صنفی انجام و طی این عملیات یک تن و 260 کیلوگرم گوشت قرمز فاسد در محل کشف شد. /عکس تزئینی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران از کشف یک تن و 260 کیلوگرم گوشت قرمز فاسد در یک واحد صنفی در جنوب تهران خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رژیم پهلوی از قدرت حداقلی برای حفظ تمامیت ارضی هم برخوردار نبود. به طوری که از زمان تبدیل شدن بحرین به استان چهاردهم ایران در 20 آبان 1336 تا تجزیه آن در سال 1349 تنها 13 سال فاصله بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۳:۲۱    
سنندج - ایرنا - هشدار درباره دقت در خرید ماهی، توقیف محموله فاسد ماهی در سنندج، بازدید از مراکز عرضه مواد غذایی خام در قروه و دهگلان و پلمب یک واحد قصابی در سنندج، عناوین چد خبر از دامپزشکی کردستان است.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۳۶    
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ در راستای اجرای مرحله دوم طرح نظارت و کنترل بازار و دستور العمل دادستانی کل کشور مبنی بر نظارت بر توزیع مایحتاج عمومی و حفظ حقوق عامه، سند تحول قضایی، پیشگیری از وقوع جرایم و مفاسد اقتصادی با حضور فرحبخش رئیس دادگستری، مجتبی استوار زاده معاون دادستان ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
محمد قصابی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه علاوه بر تهران به شهرهای مشهد و اهواز نیز از فرودگاه اردبیل پرواز انجام می شود، افزود: این تعداد مسافر با انجام هزار و 500 پرواز از طریق فرودگاه اردبیل به نقاط مختلف جابجا شدند. وی اظهار کرد: به طور میانگین هر هفته 60 پرواز از فرودگاه اردبیل [...]
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
محمد قصابی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: فرودگاه اردبیل به شکل هفتگی شاهد انجام 60 پرواز به مقصد تهران، مشهد و اهواز است و ما به دلیل شرایط خاص پروازهای اهواز را تا اطلاع ثانوی کنسل کردیم ...
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
محمد قصابی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: در استان اردبیل 2 فرودگاه در شهر اردبیل و پارس آباد وجود دارد که به صورت منظم با پروازهای روزانه سعی دارند به اهالی ارائه خدمات کنند. وی تصریح کرد: در فرودگاه پارس آباد به صورت هفتگی 2 پرواز از پارس آباد به تهران و بالعکس انجام [...]
صریح خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۰    
اداره دامپزشکی بدانید مردم به نظارت و توصیه های شما راحت میخرند و میخورند و چون شما ساکتید فکر میکنند حتما همه چیز درست است و قصابی ها گوشت مهر و موم شده میدهند و هیچ گوشت ناسالمی عرضه نمی شود!!
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۲۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: دبیر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان خراسان رضوی از راه یابی نمایش غریبستان به کارگردانی پوریا قصابی به سی و یکمین جشنواره تئاتر استان خبرداد.
فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
1400-08-14 11:31 به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری تسنیم، کمبود شدید نیروی کار که طی چند ماه گذشته اقتصاد انگلیس را تحت تاثیر قرار داده، حالا کارخانه های فرآوری گوشت این کشور را مجبور کرده لاشه های حیوانات را برای قصابی به کشورهای دیگر بفرستند و بعد دوباره برای فروش به انگلیس بازگردانند. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حسین ابویی تعداد واحدهای دارای مجوز را حدود250 واحد برشمرد و گفت: حدود 50 واحد قصابی هم بدون مجوز فعالیت می کنند. روال قانونی رسیدگی به این واحدها از طریق اتحادیه و اصناف انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۶:۰۳    
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان مریوان از پلمب یک واحد قصابی به علت عرضه گوشت حاصل از کشتار غیر مجاز در مریوان خبر داد.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۷:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان اردبیل گفت: با تأمین اعتبار 10 میلیارد تومانی دستگاه یخ زدا برای فرودگاه اردبیل خریداری شده تا در ایام سرد سال مشکلی در پرواز هواپیماها رخ ندهد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کردستان با بیان اینکه عرضه گوشت گوساله و گوسفندی درجه یک باقیمت 150 و 130 هزار تومان به قصابی ها و واحدهای صنفی را کاری مهم است، گفت: بر سر منافع و غذای مردم در مقابل سودجویان عقب نشینی نمی کنیم!
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۴    
طی مراسمی با حضور اعضای شورای نظارت و بازبینی نمایش شهرستان قوچان، پوستر نمایش "غریبستان " به کارگردانی پوریا قصابی و کاری از گروه نمایشی اشک اول منتخب بخش صحنه ای یازدهمین دوره تئاتر صاحبدلان رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به دلیل شرایط کسادی بازار از ابتدای سال تاکنون تعداد 12 واحد قصابی همدان نسبت به ابطال پروانه کسب و تعطیلی واحد خود اقدام کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل دامپزشکی استان همدان از ضبط و معدوم سازی 400 کیلوگرم گوشت قرمز غیر قابل مصرف از یکی از قصابی های همدان خبر داد.
سینا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۰    
باستان شناسان در کاوش های جدید خود در نزدیکی قطب شمال موفق به کشف محوطه ای شدند که در آن گوشت ماموت ها قصابی شده و مورد استفاده قرار می گرفت. این سایت حدودا 26 هزار سال قدمت داشته و متعلق به عصر پارینه سنگی است. ...
سینا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۷:۲۶    
باستان شناسان در کاوش های جدید خود در نزدیکی قطب شما موفق به کشف محوطه ای شدند که در آن گوشت ماموت ها قصابی شده و مورد استفاده قرار می گرفت. این سایت حدودا 26 هزار سال قدمت داشته و متعلق به عصر پارینه سنگی است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۳:۰۶    
وضعیت پیاده راهی که پیاده راه نیست تا امکان تصویری شدن کتاب های درسی و قصابی باذوق در زنجان ، که مغازه اش را به ویترینی برای عرضه ی اولین صنعت دستی زنجان بدل کرده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
قصابی با بیان اینکه 11 ایستگاه استقبال از زائران در ورودی های مشهدالرضا فعال می شود؛ افزود: این ایستگاه ها از فردا در ورودی مشهد از سمت قوچان، نیشابور، کلات، سرخس، طرقبه و شاندیز و همچنین در پایانه مسافربری امام رضا (ع) و راه آهن هستند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
دولت دام را از دامداران با قیمت تضمینی 26 هزار تومانی می خرد. موضوعی که سبب قاچاق دام شده است. اما در همین دوره خبر رسیده که ایران قرار است گوشت منجمد وارد کند. دلیل واردات گوشت منجمد چیست؟ ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: خرید فرآورده های گوشتی از کشتارگاه ها و قصابی های غیرمجاز یک ناهنجار بهداشتی و ضد فرهنگی محسوب می شود که باید اصلاح شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۸    
ایسنا/همدان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان همدان از پلمب چهار واحد متخلف بهداشتی خبر داد و گفت: سه واحد مرغ فروشی و یک واحد قصابی متخلف پلمب شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۲    
قصابی یا همان فروش محصولات پروتئینی از جمله مشاغلی است که نیاز به روحیه و مهارت های خاص دارد. این جمله ای است که اسد سلطانی میرزایی می گوید.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۳:۴۷    
سال ها قبل زنده یاد قاضی جواد اسماعیلی خاطره پرونده جنایی هولناکی را در جمع خبرنگاران بازگو کرد که در این گزارش آن را بازخوانی می کنیم. ماجرا سال ها قبل اتفاق افتاده بود ...
برترین ها / اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۸:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: عملیات دستگیری افرادی که قصد داشتند گوشت اسب های بیمار را به خورد مردم بدهند.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
محمد قصابی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: در آستانه اربعین حسینی و به درخواست زائران و عاشقان سیدالشهدا (ع) به ویژه موکب داران اردبیل برای حضور در مسیر کربلا و ارائه خدمات به زائران، پرواز مستقیم اردبیل به نجف و بالعکس دایر می شود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۱:۴۰    
متصدی یک دامداری در جنوب تهران به اتهام ذبح الاغ و اسب و فروش گوشت آنها به قصابی ها از سوی پلیس دستگیر شد. به گزارش ایران، سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت درباره این خبر به فارس گفت ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۵۱ سایت دیگر  
متصدی یک دامداری در جنوب تهران به اتهام ذبح الاغ و اسب و فروش گوشت آنها به قصابی ها از سوی پلیس دستگیر شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند از تشدید نظارت بر بازار به منظور جلوگیری از افزایش قیمت ها در این شهرستان خبر داد و گفت: در تأمین کالاهای اساسی کمبود موثری در دماوند نداریم.