پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۱:۰۹Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قصابی»

روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۵۶    
وزیر نفت با بیان اینکه انتخابات نزدیک است، گفت: به وزارت نفت فحش می دهند که برای خود افتخار کسب کنند. اگر بحث تخصصی و مدیریتی کنیم، مشخص می شود که کارهای آنها نه تنها افتخار نبوده بلکه خطا بوده است ...
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
حمله تند زنگنه به منتقدان وزارت نفت: شاید رییس جمهور نشوند ولی مشتری قصابی شان زیاد می شود. اگر بخواهیم اغتشاش مدیریتی را در طرحی پیدا کنیم بدتر از طرح ستاره خلیج فارس در عمر کاری ام ندیده ام ...
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: وزیر نفت با بیان اینکه انتخابات نزدیک است، گفت: به وزارت نفت فحش می دهند که برای خود افتخار کسب کنند، اگر بحث تخصصی و مدیریتی کنیم مشخص می شود که کارهای آنها نه تنها افتخار نبوده بلکه خطا بوده است. ...
تبریزمن   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۷    
در قصابی ها و فروشگاه های عرضه کننده گوشت گوسفند در نقاط مختلف تبریز، قیمت ها متفاوت است و این امر سبب شده؛ مردم در پی یافتن گوشت نسبتاً ارزان، مقابل برخی از واحدهای فروش گوشت در منطقه بازار، کره نی خانا، مارالان و... صف بکشند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۰    
قاسم (کامران) صداقت جو کاسب قدیمی خیابان رودکی است. این همسایه قدیمی ما که در میان محلی ها به آقای صداقت مشهور شده، از سال 1360 قصابی اش را در محله سلسبیل، حوالی میدان جمهوری، راه انداخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یک واحد قصابی متخلف به دلیل عدم رعایت بهداشت عمومی و همچنین عرضه و فروش گوشت غیر قابل مصرف انسانی به دستور دادستان عمومی انقلاب شهرستان بناب پلمب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون اجرایی تعزیرات استان کرمانشاه از پاکسازی قصابی های خیابان" نواب" کرمانشاه از گوشت غیربهداشتی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: سه واحد قصابی متخلف در قزوین شناسایی و پرونده آنها به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فرزانه سالاری سرپرست شبکه دامپزشکی با اعلام این خبر گفت؛ از ابتدای سال 99 تاکنون طی بازدیدهای بازرسان دامپزشکی از مراکز عرضه و فروش فراورده های خام دامی از جمله قصابی ها، مرغ و ماهی فروشی ها، رستوران ها و کشتارگاه دام شهرستان بیش از 3200 کیلوگرم فرآورده های خام دامی آلوده ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: الشتر- مدیرکل دامپزشکی لرستان از پلمب 4 واحد قصابی در شهرستان سلسله به دلیل کشتار غیر مجاز دام خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی لرستان گفت: طرح لیبل زنی (برچسب زنی) در کشتارگاه صنعتی خرم آباد آغاز شده است بنابراین عرضه گوشت قرمز بدون برچسب در قصابی های این شهرستان تخلف است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۱    
مرصاد نیوز: رئیس اداره دامپزشکی هرسین گفت: طی بازدیدهای صورت گرفته از قصابی های سطح شهر هرسین مقدار 22 کیلو گرم گوشت و فرآورده خام دامی غیربهداشتی ضبط و امحاء شد.
اقتصاد آنلاین / کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۷:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
نزاع خونین 20 برادر سلاخ به خاطر اختلاف بر سر قیمت گوشت، با دو قتل و مجروح شدن 4 نفر به پایان رسید.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۳۶    
دعوا میان مردان افغان که کارکنان دو قصابی در شرق تهران بودند، جنایتی تلخ را رقم زد و باعث مرگ دو نفر و زخمی شدن سه تن دیگر شد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: طی 9 ماهه سال جاری، 65 واحد شامل کارگاه های تولید خوراکی دام غیر مجاز، قصابی و مرغ فروشی متخلف در استان، با دستور مراجع قضایی پلمب شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۱۷    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان دهلران از پلمپ 6واحد قصابی متخلف در این شهرستان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی گلستان از معدوم سازی بیش از 17 هزار کیلوگرم انواع فرآورده خام دامی غیربهداشتی در استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی گلستان ...
ورزش 3   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
کرونا دست بردار نیست،بسان قصابی قرون وسطایی ،بی رحم در ابتدای کشتارگاهی سرد و بی و روح ایستاده و خرد و کلان را می زند.سر و دست نه. فقط سر و گردن. همچون قصه برگ و پائیز.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- کرمانشاه با اینکه یکی از قطب های تولید گوشت در کشور محسوب می شود و به طور طبیعی باید قیمتش ارزانتر از دیگر استان ها باشد اما این موضوع برعکس شده است و دلیلش را باید در چرخه معیوب توزیع گوشت از دامدار تا قصابی جستجو کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قرچک گفت: در بازرسی های انجام گرفته دو واحد قصابی متخلف عامل کشتار غیر مجاز دام در شهرستان شناسایی و 500 کیلو گرم گوشت فاسد کشف ضبط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت فارس از تخلف برخی قصابی ها در شیراز خبر داد و گفت: پرونده تخلف یکی از قصابی ها در فروش تقلبی گوشت گوسفند به ارزش 900 میلیون ریال تشکیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره دامپزشکی باغملک از پلمب قصابی های متخلف در طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی فرآورده های خام دامی در سطح شهرستان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
منصور پوریان گفت: شیوع کرونا مصرف گوشت قرمز را حدود 40 درصد کاهش داده و در سالجاری تمام نیاز کشور به گوشت از محل تولیدات داخل تامین شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
محمد ابراهیمی گفت: کلیه واحدهای صنفی به غیر از واحدهای عرضه کننده ارزاق عمومی مانند نانوایی ها، خواروبار، لبنیات، قصابی ها و مرغ فروشی ها تا ساعت 18 مجاز به فعالیت هستند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۱:۱۵    
رئیس صنعت معدن تجارت آمل گفت: کلیه واحدهای صنفی به غیر از واحدهای عرضه کننده ارزاق عمومی مانند نانوایی ها، خواروبار، لبنیات، قصابی ها و مرغ فروشی ها تا ساعت 18 مجاز به باز بودن خواهند بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۷:۲۹    
یک واحد قصابی متخلف در بارنگرد باغملک که به صورت مخفیانه اقدام به کشتار غیرمجاز می کرد شناسایی و پلمب شد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۴    
قیمت گوشت طی ماه های اخیر برخلاف آنچه مسئولان اتحادیه های مرتبط اعلام می کنند کاهش خاصی نداشته و قیمت های بالای 130 و 140 هزار تومانی برای یک کیلو گوشت خارج توان خرید شش دهک از اقشار جامعه قرار دارد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رضا کریمی سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان اردل از پلمپ 3 واحد قصابی در شهر کاج به دلیل کشتار غیر مجاز دام از سوی این اداره خبر داد.
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
قدری در میان مردم عادی کوچه و بازار حضور یابید؛ اندکی سخنان شان را بشنوید؛ حتی شده به صورت ناشناس با مردم کوچه و خیابان همدل و هم سخن شوید تا ببینید چه رنجی می کشند از این اوضاع دشوار معیشتی؛ به بیمارستان ها، فروشگاه ها، بازارها، داروخانه های هلال احمر و 29 فروردین ...
برترین ها / ساعت24   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: روسیه مجوزهای مورد نیاز برای صادرات گوسفند و بز به ایران را دریافت کرد. به گزارش اسپوتنیک، وزارتخانه مسئول در امور کشاورزی و دامداری در روسیه اعلام کرد که گواهینامه های دامپزشکی را برای انتقال ژنتیکی و همچنین صادرات گوسفند و بز زنده به ایران تأیید کرده است. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
افزایش قیمت ماهی در یک سال اخیر این ماده غذایی ارزشمند را به خوراکی لوکس و مناسبتی تبدیل کرده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- با اینکه در روزهای سخت کرونایی قرار داریم و رعایت بهداشت باید از سوی تمام افراد جامعه رعایت شود اما در کمال تاسف هیچ گونه نظارتی بر اقدامات غیربهداشتی قصابی های زنجان صورت نمی گیرد و همین موضوع سبب اعتراض شهروندان زنجانی شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آمل- کمبود و کسری روغن در آستانه شب یلدا برخی خانوارها را به قصابی ها کشاند تا دنبه های گوسفندی را جایگزین روغن خوراکی کنند، این درحالی است که بازار سیاه دلالی همچنان وجود دارد.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
قاتل 30 ساله ژاپنی پذیرفت 9 مقتول خود (همگی زن به جز یک نفر) را پس از قتل قصابی کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رییس اداره دامپزشکی بابل از پلمب 3 واحد قصابی در این شهرستان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مشاهدات و برآوردها نشان می دهد برای خریدهای متوسط نمی توان با زیر 80هزار تومان به میوه فروشی، با زیر 100هزار تومان به سوپرمارکت و با زیر 800هزار تومان به قصابی رفت.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
با ابلاغی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، "محمد قصابی " به عنوان سرپرست اداره کل فرودگاه های اردبیل منصوب شد. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۵    
امروزه در رستوران ها، سوپرگوشت ها، قصابی ها و سوپرمارکت ها از دستگاه کالباس بر استفاده می شود که این محصول برای برش ورقه ای کالباس، پنیر و سوسیس مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در بازار با نام های مختلفی اعم از دستگاه اسلایسر و کالباس بر شناخته می شود.
فرمانداری اردستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اردستان گفت: کشتارگاه مشترک دام اردستان و زواره با توجه به وضعیتی که دارد تهدید جدی علیه بهداشت عمومی است حمیدرضا تأملی، در کارگروه بررسی مشکلات کشتارگاه های شهرستان اردستان، اظهار کرد: با توجه به وضعیتی که از کشتارگاه های شهرستان گزارش شده است ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۱    
معاون فرماندار مینودشت بهمراه رؤسای صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و نماینده مرکز بهداشت شهرستان بمنظور رعایت موارد بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از برخی قصابی ها، سوپرمارکت ها، لبنیاتی ها، مراکز فروش و عرضه کالا و مواد غذایی در سطح شهرستان بطور سرزده بازدید کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بیرجند گفت: 20 کیلوگرم گوشت چرخ کرده تاریخ گذشته و فاقد هویت از یک واحد قصابی در بیرجند کشف و ضبط شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نگاهی به قیمت گوشت بوقلمون در قصابی ها و همچنین انواع بسته بندی شده گوشت بوقلمون در فروشگاه های زنجیره ای نشان می دهد بین نرخ این محصولات با قیمت این کالا در میادین میوه و تره بار اختلاف زیادی وجود دارد ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: یک مدیر قصابی گفت: الان قیمت دیگر چندان تاثیری ندارد، چرا که همه اقشار مشتری ما نیستند. فقط عده ای پولدار مشتری ما شده اند. ما هر قیمتی بگوییم آنها می خرند.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
گوشت قرمز مصرفش در کشور کم شده است، این را رئیس اتحادیه قصابان می گوید و علت آن را هم گرانی دام عنوان می کند. به گزارش کاماپرس، در حال حاضر قیمت گوشت در داخل کشور گران است و بسیاری از خانواده ها ماهی یک نوبت و یا هر دو ماه یک نوبت گوشت قرمز مصرف می کنند. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
آندونی گویگوچه آ مدافع سابق اتلتیک بیلبائو و تیم ملی اسپانیا که به قصاب بیلبائو معروف بود، درگذشت دیگو مارادونا را با انتشار پیامی در توئیتر تسلیت گفت. ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۹    
قاتل گفت:آن روز وقتی پس از رابطه شیطانی زن ها شروع به داد و فریاد کردند مجبور شدم هر دو را بکشم و من از ترس اینکه همسایه ها متوجه شوند مجبور شدم سر آنها را ببرم چون کارم قصابی است به خوبی می دانستم که چگونه و با سرعت این کار را انجام دهم.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اعمال محدودیت ها در سنندج
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش میرملاس ؛ مصطفی زبردست روز دوشنبه به رسانه ها اعلام کرد: طرح لیبل زنی (برچسب زنی) در کشتارگاه صنعتی خرم آباد به صورت پایلوت آغاز شده و از این پس گوشت با سه برچسب مختلف در قصابی های این شهرستان ارائه می شود. وی اظهار داشت: برچسب قرمز برای گوشت بره، بزغاله و [...]