سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۵:۲۷Oct 2020 27

جدیدترین‌های «فرود اضطراری»

همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۸    
هواپیمایی که حامل گوسفندهایی که از ترکیه عازم یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس بودند، در فرودگاه امام تهران فرود اضطراری کرد و گوسفندها سه روز در محوطه این فرودگاه نگهداری شدند تا هواپیمایشان تعمیر شود و به سفر خود ادامه دهند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۴۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور با صدور اطلاعیه ای در ارتباط با حضور گله گوسفندان مشاهده شده در محوطه فرودگاه امام خمینی (ره) توضیحاتی ارائه کرد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۱۸    
برترین ها: طی دو سه روز اخیر یک فروند هواپیمای باری حامل دام زنده مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه امام شد که در پی آن، بار این هواپیما در محوطه فرودگاه رهاسازی شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
هواپیمای باری 747 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” با محموله دام زنده از کشور ترکیه عازم یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس بود، به دلیل نقص فنی در قسمت موتور مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه امام خمینی(ره) شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
یک فروند هواپیمای آمریکائی در پایگاه هوایی واقع در ولایت قندهار افغانستان مجبور به فرود اضطراری شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
هواپیمای باری 747 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) که با محموله دام زنده از کشور ترکیه عازم یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس بود به دلیل نقص فنی در قسمت موتور مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه امام خمینی (ره) شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: طی دو سه روز اخیر یک فروند هواپیمای باری حامل دام زنده مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه امام شد که در پی آن، بار این هواپیما در محوطه فرودگاه رهاسازی شد. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
هواپیمای باری 747 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) که با محموله دام زنده از کشور ترکیه عازم یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس بود، به دلیل نقص فنی در قسمت موتور مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه امام خمینی(ره) شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
ایلنا : شرکت ایران ایر (هما) درباره فرود اضطراری هواپیمای باری حامل دام های زنده توضیح داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فرماندهی نیروهای آمریکایی در افغانستان از فرود اضطراری یک فروند هواپیمای C-17 نیروی هوایی این کشور در پایگاه هوایی قندهار خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۷   + ۴۱ سایت دیگر  
برترین ها: به دنبال انتشار فیلمی از فرودگاه امام در شبکه های اجتماعی، اعلام شد: هواپیمای باری 747 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) که با محموله دام زنده از کشور ترکیه عازم یکی از کشور های حاشیه خلیج فارس بود، به دلیل نقص فنی در قسمت موتور مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه امام خمینی (ره) شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فیلمی از لحظات پراضطراب مسافران پرواز آبادان به تهران که به دلیل نقص فنی در فرودگاه آیت اله جمی (ره) آبادان فرود اضطراری کرد. خوشبختانه این پرواز جمعه شب بدون هیچگونه حادثه در سلامت کامل به زمین نشست.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نقص فنی هواپیما منجر به بازگشت پرواز تهران-اردبیل شرکت هواپیمایی آسمان به مبدا و فرود اضطراری در فرودگاه مهرآباد شد. این فرود اضطراری برای دقایقی یکی از باندهای فرودگاه مهرآباد را بست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رسانه ها از فرود اضطراری یک فروند هواپیمای نظامی هرکولس آمریکا در اودسا واقع در اوکراین خبر می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یک هواپیمای نظامی متعلق به ارتش آمریکا پس از آنکه دچار نقص فنی شد، درخواست فرود اضطراری در یکی از فرودگاه های اوکراین را داد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۴۸    
رسانه ها از فرود اضطراری یک هواپیمای نیروی هوایی ایالات متحده به دلیل خرابی موتور در اودسا خبر دادند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۴۴    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی هاون مدیا درباره سقوط چندباره جنگنده های آمریکایی نوشت: یک فرونده جنگنده F35 آمریکا در هنگام سوختگیری تمرینی از یک هواپیمای KC-130 در جنوب کالیفرنیا با آن برخورد و سقوط کرد هواپیمای سوخترسان هم مجبور به فرود اضطراری در یک مزرعه شد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
صبح امروز یک اف 35 در حال سوختگیری از یک KC-130J بود که به یکدیگر برخورد میکنند و F35 سقوط میکند، هواپیما دیگر نیز فرود اضطراری می کند.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرود اضطراری و بدون چرخ هواپیمای KC-130 در مزرعه ای در کالیفرنیا، بعد از برخورد با جنگنده F35 در هنگام سوخت گیری، و حین تمرین روزانه.
مدیر کل دفتر بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی کشوری از فرود اضطراری پرواز مشهد-چابهار در فرودگاه زاهدان خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۴۵    
پرواز بویینگ 737 هواپیمایی آسمان در مسیر مشهد به چابهار در فاصله 100 مایلی به زاهدان به دلیل نقص فنی در فرودگاه بین المللی این شهر به زمین نشست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل فرودگاه بین المللی شهدای زاهدان گفت: ساعت 11:25 دقیقه امروز پرواز مشهد- چابهار به علت نقص فنی مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه زاهدان شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان از فرود اضطراری هواپیمای بوینگ 737 شرکت آسمان در 100 مایلی زاهدان بعلت نقص فنی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان گفت: پرواز بویینگ 737 هواپیمایی آسمان در مسیر مشهد به چابهار در فاصله 100 مایلی به زاهدان به دلیل نقص فنی در فرودگاه بین المللی این شهر به زمین نشست.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۴   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از فرود اضطراری هواپیمای چابهار- مشهد در فرودگاه زاهدان به دلیل نقص فنی خبر داد. سید محمد هاشمی شهری ...
برترین ها / روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۱:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: شرکت هواپیمایی معراج بابت لغو پرواز امروز تهران-کرمانشاه که به علت نقص فنی و فرود اضطراری اتفاق افتاده بود، از مسافرانش عذرخواهی و اعلام کرد که پرواز دیگری برایشان برنامه ریزی کرده است. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
صابر نوروزی سخنگوی ایرلاین این پرواز در گفت وگو با خبرنگار مهر درباره نقص فنی هواپیمای پرواز ساعت 20 دیشب (5 مهر) عسلویه-تهران به شماره 1305 اظهار داشت: برخی منابع خبری شب گذشته از آتش سوزی موتور هواپیما خبر داده بودند که این موضوع تکذیب می شود؛ چون در صورت آتش سوزی موتور هواپیما ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۶    
در حالی صبح امروز خبرهایی مبنی بر فرود اضطراری هواپیما مسافربری در نزدیکی پلیس راه اندیمشک خوزستان منتشر شد که فیلم های منتشر شده نشان می دهد این تصاویر مربوط به هواپیمای سانحه دیده کاسپین در ماهشهر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از آلماتی، یک فروند هواپیما مسافربری خطوط هواپیمایی ایرآستانا که صبح امروز از فرودگاه آلماتی به مقصد شهر کیزل ارده به پرواز درآمده بود به علت نقض فنی در فرودگاه چیمکنت در جنوب قزاقستان فرود اضطراری کرد. ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تابا از اندیمشک، پس از انتشار خبری در خصوص فرود اضطراری یک فروند هواپیمای مسافربری شرکت های هواپیمایی در مسیر اتوبان شهر اندیمشک و نزدیک به پلیس راه این شهر طی تماسی که با فرماندار گرفته شد اطلاعات تکمیلی در این خصوص گردآوری شد. ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۸    
در ساعات گذشته خبری مبنی بر فرود اضطراری یک هواپیما مسافربری در نزدیکی پلیس راه جاده اندیمشک، خرم آباد در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رضایی فر مدیرکل دفتر بررسی سوانح سازمان هواپیمایی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، اظهارداشت: هیچ رویدادی مبنی بر وقوع سانحه یا حادثه هوایی در حوالی اندیمشک به سازمان هواپیمایی کشوری گزارش نشده است. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار اندیمشک در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر فرود اضطراری یک هواپیما در این منطقه گفت: در استعلاماتی که از پلیس راه، نیروی انتظامی و فرودگاه گرفتیم، مشخص شد که این خبر کذب است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۷    
پلیس راه اندیمشک فرود اضطراری هواپیما در اندیمشک را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اندیمشک-ایرنا- فرماندار شهرستان اندیمشک فرود اضطراری یک فروند هواپیمای مسافربری در این شهرستان را تکذیب کرد و گفت: این خبر منتشر شده در فضای مجازی صحت ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار اندیمشک فرود اضطراری هواپیمای مسافربری در اندیمشک را رد کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
خوزتاب نوشت: یک منبع خبری محلی دزفول خبر داد که یک هواپیما مسافربری در نزدیکی پلیس راه جاده اندیمشک، خرم آباد فرود اضطراری کرد. تکذیب خبر فرود اضطراری هواپیمای مسافری در جاده اندیمشک فرود اضطراری هواپیمای مسافربری در جاده اندیمشک - خرم اباد تکذیب شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بعد از آن که هواپیمای حامل مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا با یک پرنده برخورد کرد، کادر پرواز مجبور شدند در فرودگاه مبدأ فرود اضطراری کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
دفتر معاون رئیس جمهوری آمریکا از بازگشت اضطراری هواپیمای وی به فرودگاه شهر منچستر در ایالت نیوهمپشایر پس از برخورد با یک هواپمای دیگر هنگام برخاستن خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۴:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
هواپیمای حامل مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا به دلیل مشکل فنی در قسمت موتور مجبور به فرود اضطراری شد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پرواز تهران به گرگان به دلیل نقص فنی در فرودگاه ساری زمین گیر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- هواپیمای مسیر تهران - گرگان که به دلیل نقص فنی در فرودگاه ساری فرود اضطراری داشت، پس از رفع نقص فنی به گرگان پرواز کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۹    
متانت آخرین جزئیات فرود اضطراری پرواز تهران به گرگان در فرودگاه ساری را تشریح کرد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
دقایقی قبل پرواز تهران- گرگان به علت نقص فنی مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه ساری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دادستان اولیانسک و خلبان پرواز در حادثه فرود اضطراری یک هواپیما در روسیه جان باختند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
یکی از وقایعی که در کتاب " فرمان تشکیل نیروهای سه گانه سپاه" توضیح داده شده است، پرواز هواپیمای دی. سی 8 آمریکایی از فرودگاه تبریز و سپس فرود اضطراری آن در فرودگاه بن گوریون اسرائیل است ...