سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۲۱:۵۲Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرود اضطراری»

سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۲    
در ویدئو زیر ، فرود اضطراری هواپیما در یک بزرگراه را مشاهده می نمایید .خلبانی با کمتر از 100 ساعت تجربه پرواز. / عصر ایران
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
در ویدئو زیر ، فرود اضطراری هواپیما در یک بزرگراه را مشاهده می نمایید .خلبانی با کمتر از 100 ساعت تجربه پرواز.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۱    
یک خلبان هواپیمای بوئینگ 787 دریم لاینر که از میامی به سمت شیلی پرواز می کرد، در میان آسمان و زمین جان خود را از دست داد. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
یک هواپیمای مسافربری روز سه شنبه پس از صدور سیگنال خطر به دلیل نقص در سیستم هیدرولیک در زمین کشاورزی نزدیک روستایی در استان نووسیبیرسک روسیه فرود آمد. طبق اعلام اورژانس محلی و بر اساس اطلاعات اولیه، فرود به سلامت انجام شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مقام های روسیه از فرود اضطراری یک هواپیمای مسافربری در یک زمین کشاورزی در جنوب این کشور به دلیل نقص فنی در سامانه هیدرولیک هواپیما خبر دادند.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۵    
فرود اضطراری یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اورال روسیه در یک زمین کشاورزی در منطقه نووسیبرسک روسیه
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۳    
پرواز خطوط هوایی اورال با 167 سرنشین در منطقه سیبری روسیه فرود اضطراری کرد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۶    
به گزارش پارسینه به نقل از اسپوتنیک: تصاویری از هواپیمای مسافربری خطوط هوایی روسیه که به دلیل نقص فنی در یک زمین کشاورزی در منطقه نووسیبیرسک فرود اضطراری انجام داد را مشاهده می کنید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۵    
یک هواپیمای مسافربری روز سه شنبه پس از صدور سیگنال خطر به دلیل نقص در سیستم هیدرولیک در زمین کشاورزی نزدیک روستایی در استان نووسیبیرسک روسیه فرود آمد. طبق اعلام اورژانس محلی و بر اساس اطلاعات اولیه، فرود به سلامت انجام شد ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
یک فروند هواپیمای مسافربری با 170سرنشین که در منطقه نووسیبیرسک روسیه در پرواز بود، به دلیل نقص فنی ناچار به فرود اضطراری شد. براساس گزارش ها هیچ یک از سرنشینان هواپیما آسیب ندیده است و تمامی مسافران با موفقیت تخلیه شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۶    
هواپیمای ایرباس ای 320 روسیه روز سه شنبه در پی بروز نقص فنی در چمنزاری در منطقه سیبری فرود اضطراری کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مقام های روسیه اعلام کردند: یک فروند هواپیمای ایرباس A320 صبح امروز (سه شنبه) مجبور به فرود اضطراری در منطقه ای در سیبری شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
یک فروند هواپیمای مسافربری که در مسیر سوچی-اومسک با 170 سرنشین در حال پرواز بود، به دلیل نقص فنی، فرود اضطراری انجام داد. به هیچ یک از مسافران این پرواز آسیبی وارد نشده است و با موفقیت از هواپیما خارج شده اند./ اسپاتنیک
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
یک هواپیمای روسی با 170 سرنشین به دلیل نقص فنی در فضای خارج از باند فرودگاه فرود اضطراری انجام داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از استریتزتایمز ، پس از فرود اورژانسیِ این هواپیما که پرواز خود را از استان سیچوان آغاز کرده بود، تمام مسافران بدون آسیب جدی تخلیه شدند. پس از فرود هواپیما در یکی از باندهای فرودگاه چانگی در سنگاپور، آتش سوزی در موتور سمت چپ آن نیز بلافاصله خاموش شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه شهدای سبزوار گفت: دو پرواز از مبدأ تهران و اهواز به مقصد مشهد به دلیل گرد و غبار در فرودگاه شهدای سبزوار فرود آمدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
2 پرواز از مبدا تهران و اهواز به مقصد مشهد مقدس که امروز 20 شهریور به دلیل شرایط نامساعد جوی و وجود گرد و غبار موفق به نشستن در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد نشده بودند، در فرودگاه شهدای سبزوار فرود آمدند.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از مجروح شدن نه شهروند در فرود اضطرای هواپیمای چینی در سنگاپور به دلیل آتش گرفتن موتور خواهید بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
پرواز ایرچاینا از چنگدو، در استان سیچوان چین، بعد از ظهر یکشنبه پس از آتش گرفتن موتور سمت چپ آن در سنگاپور فرود اضطراری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۲۵    
یک فروند هواپیمای شرکت هواپیمایی ایر چاینا روز یکشنبه به دنبال وقوع حریق در موتور سمت چپ، ناچار به فرود اضطراری در سنگاپور شد. هیچیک از سرنشینان آسیبی ندیدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
هواپیمای مسافری ترکیه به علت آتش گرفتن موتور، مجبور به فرود اضطراری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۸:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرمانده کل فراجا با اشاره به اینکه پلیس مخلصانه و بدون هیچ ادعایی شبانه روز در میدان خدمات رسانی به زائران حضور دارد، گفت: پلیس به معنای واقعی کلمه خدمتگزار مردم است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: اسهال یک مسافر در کابین، هواپیمایی در آمریکا را وسط راه مجبور به بازگشت به مبدا کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۶:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
فرارو- نشریه آمریکایی فوربس، در گزارشی مدعی شده است که روسیه به زودی تعدادی هواپیمای جنگی سوخو 35 تحویل ایران خواهد داد. بر اساس گزارش فوربس، تحویل چند یاک 130 آموزشی نشان می دهد که احتمالاً در آینده ای نزدیک، سوخو های 35 نیز به ایران تحویل خواهند شد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مدیر فرودگاه شهدای خرم آباد گفت: پرواز روز یکشنبه شرکت هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران – خرم آباد به دلیل نقص فنی به فرودگاه مهرآباد بازگشت.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۳:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: پس از وقوع حادثه منجر به فرود اضطراری فرمانده انتظامی استان و همراهان وی، خوشبختانه وضعیت مصدومان از جمله سردار مهدی حاجیان کاملا مساعد است و هیچ خطری آن ها را تهدید نمی کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۳۱    
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه، دلیل سقوط بالگرد فراجا که حامل سردار حاجیان فرمانده انتظامی استان و همراهان وی بود را نقص فنی اعلام کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اولین تصاویر از بالگرد سقوط کرده فراجا در ارتفاعات کرمانشاه منتشر شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۱:۳۶    
مرصاد نیوز: رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فرود اضطراری بالگرد حامل فرمانده انتظامی استان گفت: خوشبختانه این حادثه فوتی نداشته و حال فرمانده انتظامی استان هم خوب است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۱:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه، دلیل سقوط بالگرد فراجا را نقص فنی اعلام و اظهار کرد: خوشبختانه خلبان توانست حادثه را کنترل و بالگرد را به زمین برساند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: یک فروند بالگرد فراجا در شهرستان دالاهو از توابع استان کرمانشاه دچار سانحه شد و با فرود اضطراری به زمین نشست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بالگرد حامل سردار حاجیان ساعتی پیش، پس از بازگشت از مرز خسروی در دالاهو در پی فرود اضطراری دچار حادثه شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فرود اضطراری بالگرد حامل فرمانده انتظامی استان گفت: خوشبختانه این حادثه فوتی نداشته و حال فرمانده انتظامی استان هم خوب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۰:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فرود اضطراری بالگرد حامل فرمانده انتظامی استان، گفت: خوشبختانه این حادثه فوتی نداشته و حال فرمانده انتظامی استان هم خوب است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
هواپیمای وزیر خارجه آلمان به علت نقص فنی ناچار به فرود اضطراری در فرودگاه ابوظبی امارات شد. هواپیمای ایرباس حامل وزیر خارجه آلمان به علت بسته نشدن چرخ هواپیما مجبور به بازگشت به فرودگاه ابوظبی شد و به دلیل این مشکل، سفر او به استرالیا، نیوزلند و فیجی لغو شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مسافران اسرائیلی این هواپیما که در انتظار نشستن در فرودگاه تل آویو بودند، مجبور شدند به دلیل نقص فنی یک شب در عربستان سعودی بمانند. پرواز ایرسیشل، حامل 128 مسافر از جزیره سیشل در اقیانوس هند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۰    
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان درباره فرود اضطراری پرواز اصفهان_ تهران گفت: خلبان دقایقی پس از پرواز متوجه نقص فنی هواپیما شده و تصمیم گرفت که به فرودگاه باز گردد و خوشبختانه پرواز در سلامت کامل به زمین نشست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان درباره فرود اضطراری پرواز اصفهان_ تهران گفت: خلبان دقایقی پس از پرواز متوجه نقص فنی هواپیما شده و تصمیم گرفت که به فرودگاه باز گردد و خوشبختانه پرواز در سلامت کامل به زمین نشست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
در ادامه واکنش رسانه های رژیم صهیونیستی به اقدام عربستان سعودی برای دادن اجازه فرود اضطراری به یک هواپیمای مسافربری این رژیم در جده، بنیامین نتانیاهو از عربستان سعودی تشکر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی به تعامل مقامات سعودی با مسافران صهیونیستی که هواپیمایشان به دلیل نقص فنی مجبور به فرود اضطراری در جده شده بود، واکنش نشان داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
128 شهروند اراضی اشغالی که هواپیمای آنها در عربستان فرود اضطراری داشته است تا صبح در عربستان منتظر می مانند تا هواپیمای جایگزین برسد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی اعلام کردند، یک هواپیمای حامل ده ها صهیونیست در فرودگاه جده در عربستان سعودی فرود اضطراری کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۱:۳۱    
گروه جامعه: یکی از مسافران پرواز هواپیمایی قشم ایر در ویدئویی می گوید آنها از استانبول به سمت تهران در حال پرواز بودند که در میانه راه مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه تبریز شده اند! ...
سلام نو / بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۵۰ سایت دیگر  
امروز دو هواپیمای قشم ایر و سپهران در ایران به صورت اضطراری فرود آمدند.