دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۵:۳۲Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر کل دامپزشکی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۹ دقیقه پیش    
به دنبال شیوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان مرکزی، مدیرکل دامپزشکی استان به تمام مرغداری های قم هشدار داد که قوانین قرنطینه را به طور کامل رعایت کنند.
صاحب نیوز   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان گفت: هر گونه تلفات پرندگان در محیط وحش مورد نمونه گیری قرار می گیرد، تا این زمان تاییدیه سه کانون در استان های مازندارن، مرکزی و اردبیل صرفاً در حیات وحش اتفاق افتاده است و در استان اصفهان هیچ کانونی نداریم.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیرکل دامپزشکی استان همدان گفت: هیچ موردی از ویروس آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان طی سال جاری در این استان مشاهده و یا گزارش نشده است.
برترین ها   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: تاکنون 401 قطعه از لاشه پرندگان که بر اثر ابتلا به آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان تلف شده اند، از تالاب میقان اراک جمع آوری شده است. ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی قزوین گفت: تاکنون موردی از ابتلای پرندگان مهاجر و طیور واحدهای صنعتی استان به آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان مشاهده و گزارش نشده است.
دانا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فاتحی نیا مدیرکل دامپزشکی استان یزد از انجام اقدامات لازم برای مقابله با آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان یزد خبر داد.
دیار آفتاب   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شانقی مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی، گفت: از ابتدای هفته گذشته تا به امروز، 401 قطعه پرنده مهاجر که عمدتا غازهای وحشی هستند به دلیل ابتلا به آنفلوانزا فوق حاد پرندگان تلف شده اند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۳    
گروه استان ها- مدیرکل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: 34 هزار و 699 فقره گواهی حمل بهداشتی در سیستم یک پارچه قرنطینه برای حمل و نقل فرآورده های خام دامی خوراکی و غیرخوراکی دام و طیور و دام زنده به مقصد داخل استان، بین استانی و خارج از کشور صادر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۱    
اراک - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: 38 هزار و 299 تن گوشت مرغ امسال در این استان تولید و با تایید این اداره کل روانه بازار مصرف شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان گفت: اگرچه هنوز اصفهان درگیر آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان نشده اما کوچکترین غفلتی می تواند فاجعه ای نظیر کرونا را رقم زند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت: مراقبت های لازم در سطح مرغداری ها، واحدهای طیور بومی و تالاب های استان، کاهش رفت و آمد افراد متفرقه به داخل مرغداری ها و ... از جمله اقدامات پیشگیرانه شیوع آنفلوانزای پرندگان است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۲    
در متن این لوح آمده است: جناب آقای دکتر حسین رشیدی مدیر کل محترم دامپزشکی استان کرمان امروزه هیچ سازمانی بدون توجه به نیروی انسانی توانمند و نقش سازنده آن در ارایه خدمات، قادر به ادامه حیات نیست ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال بختیاری دکتر محمد اسدی سرپرست اداره کل دامپزشکی به اتفاق رئیس نظام دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری با حضور در محل دفتر استاندار با مهندس عباسی استاندار استان چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو کرد. ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۶    
مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان با گلایه از برخی از افراد در حوزه پزشکی گفت: متاسفانه برخی از افراد در حوزه هایی که تخصص ندارند اظهار نظر می کنند و این موضوع زجر آور است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی مازندران در مورد احتمال جهش ویروس آنفلوانزا فوق حاد پرندگان و انتقال آن به انسان توضیحاتی را ارائه داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل دامپزشکی خوزستان با تاکید بر ادامه مراقبت به منظور جلوگیری از بروز و انتقال آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در زیستگاه های استان، گفت: امسال با توجه به شیوع نسبتا وسیع بیماری آنفلوآنزای فوق حاد در کشورهای مختلف از جمله کشورهای مجاور ایران ...
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
زبردست، مدیرکل دامپزشکی لرستان گفت: کشتارهای غیرمجاز دام در مبادی ورودی شهرهای استان انجام می شود که برای سلامتی مردم مضر بوده و قطعاً با این افراد برخورد قاطع صورت می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی مازندران: تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر آلوده بودن صنعت طیور مازندران به این بیماری گزارش نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۵۳    
گرگان - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی گلستان با اشاره به استمرار پایش واحدهای پرورش طیور و زیستگاه های پرندگان آبزی وحشی این استان گفت که تاکنون موردی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در گلستان مشاهده نشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: با وجود تایید تلفات شماری از پرندگان مهاجر در تالاب میقان اراک به دلیل ابتلا به آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، موردی از این بیماری در بین طیور صنعتی و سنتی، پرنده فروشی ها و کشتارگاه های این استان گزارش نشده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مازندران- مدیرکل دامپزشکی مازندران گفت: مردم برای حفظ سلامتی خود و خانواده از شکار و یا خرید و فروش پرندگان وحشی جدا پرهیز کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل دامپزشکی استان همدان با تأکید بر اینکه همدان از نظر آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان پاک است، گفت: تلف شدن پرندگان در تالاب آق گل به علت آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان نبوده و استان همدان فعلاً از این نظر پاک است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۴    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: در 2 روز اخیر با همکاری نیروی انتظامی از خروج سه محموله مرغ زنده به میزان 6 هزار قطعه جلوگیری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی مازندران گفت که تمامی پرندگان بومی کانون آنفلوانزای استان در فریدونکنار با هماهنگی دستگاه های محلی معدوم شده اند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۱    
ساری- مدیرکل دامپزشکی مازندران گفت: گزارشی مبنی بر آلودگی صنعت طیور استان به آنفلوانزای فوق حاد پرندگان ارائه نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل دامپزشکی مازندران با بیان اینکه آنفلوانزای فوق حاد پرندگان بین پرندگان مهاجر ووحشی در استان تایید شده است از مردم خواست از شکار و صید و مصرف گوشت این پرندگان خودداری کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل دامپزشکی استان کرمان گفت: خوراک طیور یکی از مهمترین کانون های خطر انتقال و انتشار بیماری آنفلوآنزای پرندگان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل دامپزشکی مازندران گفت: مردم برای حفظ سلامتی خود و خانواده از شکار و یا خرید و فروش پرندگان وحشی جدا پرهیز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی مازندران گفت: پرندگان وحشی مهاجر که هم اکنون در تالاب های استان زمستان گذرانی می کنند، می توانند به عنوان مخزن و ناقل بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان باشند.
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
با اعلام نتیجه آزمایش علت مرگ مشکوک تعدادی از پرندگان وحشی در تالاب ازباران شهرستان فریدونکنار، شیوع آنفلوانزا حاد پرندگان وحشی در مازندران تایید شد. مدیرکل دامپزشکی استان مازندران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۵    
ساری-ایرنا- مدیرکل دامپزشکی مازندران گفت که آزمایشات اخیر نشان داد که مرغداری های صنعتی این استان عاری از بیماری آنفلوانزا مرغی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۶    
مدیرکل دامپزشکی استان با اشاره به مشاهده بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در حیات وحش تالاب سد میل مغان نسبت به بروز و شیوع این بیماری در طیور صنعتی و سنتی هشدار داد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۷    
مدیرکل دامپزشکی مازندران گفت: براساس اطلاعیه سازمان دامپزشکی کشور، استان مازندران یکی از 3 کانون آنفلوانزای فوق حاد پرندگان معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان قزوین گفت: با تمهیدات انجام شده نگرانی از شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در واحدهای صنعتی نداریم و بیشترین نگرانی ما مربوط به روستاها و حیات وحش است، از روستاییان ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۱    
محسن شانقی مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: هنوز مورد انسانی آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان(گونه تالاب میقان) در هیچ کجای دنیا گزارش نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان قزوین گفت: در سه سال اخیر هیچ موردی از آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان گزارش نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۲    
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: خوشبختانه در واحد های مرغداری و روستایی تاکنون گزارش بروز بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان نداشته و این واحدها روزانه پایش می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: 889 هزار و 344 قطعه انواع آبزیان زینتی امسال با نظارت اداره کل دامپزشکی از این استان به خارج از کشور صادر شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
محسن شانقی مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: هنوز مورد انسانی آنفولانزای فوق حاد پرندگان در هیچ کجای دنیا گزارش نشده است ولی به هر حال کسانی که با پرندگان سر و کار دارند باید با جدی گرفتن مباحث امنیت زیستی، هر گونه تماس پرندگان خود با پرندگان دیگر(کلاغ ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی مازندران گفت: موردی از ویروس آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در واحدهای پرورش طیور صنعتی استان مازندران گزارش نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۹    
مدیر کل دامپزشکی همدان: پس از آزمایشهای لازم، هیچ مورد مشکوکی دال بر وجود انفلولانزا در پرندگان مهاجر به استان یافت نشد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
همدان - رسولی؛ مدیرکل دامپزشکی استان همدان با بیان اینکه همدان از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان پاک است، گفت: احتمال بروز این بیماری وجود دارد و مردم باید موارد مشکوک و تلفات را به دامپزشکی اطلاع دهند تا بررسی ها صورت گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل از مشاهده بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در حیات وحش تالاب سد میل مغان در شهرستان اصلاندوز خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی از ممنوعیت خروج گوشت مرغ از استان خبر داد و گفت: 70درصد تولید استان مازاد بر نیاز است و کاهش جوجه ریزی توجیه درستی برای گرانی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۴    
بیرجند- مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی با اشاره به ورود دادستانی به موضوع گرانی گوشت مرغ در خراسان جنوبی گفت: کاهش جوجه ریزی دلیل موجهی برای افزایش قیمت مرغ نیست.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی خوزستان در خصوص رخداد بیماری کویی هرپس ویروس در ماهیان گرمابی(KHV) هشدار داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: صادرات مرغ از استان به منظور کنترل بازار و جلوگیری از روند افزایشی قیمت این فرآورده پروتئینی پر مصرف ممنوع است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- مدیرکل دامپزشکی یزد با بیان اینکه تاکنون موردی از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان مشاهده نشده است از مردم خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را به این نهاد و یا شبکه های دامپزشکی 10 شهرستان گزارش کنند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان لرستان اعلام کرد:تفکیک سنی دام های کشتاری راه حلی برای جلوگیری از پیرکشی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، زنجانی ها فرآورده های دامی را بسته بندی شده تهیه کنند؛ چرا که آماده سازی و خردکردن مرغ و ماهی در مغازه های استان ممنوع است.