یکشنبه ۲۳ خردادساعت ۱۹:۴۳Jun 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر کل دامپزشکی»

آفتاب ایلام   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل دامپزشکی ایلام گفت: کانون مشکوک به بیماری سیاه زخم (شاربن) در روستایی واقع در بخش ماژین شهرستان دره شهر شناسایی و قرنطینه شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد بر احتمال شیوع بیماری تب کریمه کنگو در این استان هشدارداد و گفت: این بیماری ویروسی مشترک بین انسان و دام بسیار خطرناک است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل دامپزشکی لرستان از الزام نصب جی پی اس روی خودروهای حمل مرغ زنده تا پایان خردادماه خبر داد.
آفتاب ایلام   ۵ ساعت پیش    
ایلام - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی ایلام گفت: کانون مشکوک به بیماری سیاه زخم (شاربن) در روستایی واقع در بخش ماژین شهرستان دره شهر شناسایی و تمامی احشام این روستا قرنطینه شد.
مدیر کل دامپزشکی آذربایجان غریی از ارائه خدمات بهداشتی درمانی رایگان دامپزشکی در استان خبر داد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی ایلام گفت: کانون مشکوک به بیماری سیاه زخم (شاربن) در روستایی واقع در بخش ماژین شهرستان دره شهر شناسایی و تمامی احشام این روستا قرنطینه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال 3هزار و 215 کیلوگرم فرآورده دامی از چرخه انسانی خارج شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل گفت: یکی از مهم ترین راه های پیشگیری از بیماری تب کریمه کنگو، سمپاشی است که دامداران در این خصوص می توانند سموم مجاز را از نزدیک ترین داروخانه دامپزشکی با قیمت مصوب تهیه کنند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
توکسوپلاسموز (Toxoplasmosis) بیماری انگلی عفونی خطرناک که عامل ایجاد کننده آن انگل توکسوپلاسما گوندی است و بین انسان و دام مشترک است. توکسوپلاسما گوندی یک انگل تک یاخته داخل سلولی اجباری بوده که باعث عفونت های شدید در انسان و حیوانات اهلی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل گفت: در چند ماه آینده بساط کشتارهای غیرمجاز در سطح استان برچیده می شود.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
با حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، نماینده مردم شهرستانهای مراغه و عجب شیر و عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی ایلام گفت: ممنوعیت عرضه و کشتار مرغ غیرمجاز به منزله پایان فعالیت این صنف نیست، بلکه با ساماندهی عرضه کنندگان مرغ زنده، فقط نوع فعالیت آنها تغییر خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۳۷    
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی از واکسیناسیون 17 میلیون و 231 هزار و 646 مرغ گوشتی در دو ماه اول سال خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی به مردم توصیه کرد در هنگام خرید مرغ از مرغهای سایز خریداری نمایند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل دامپزشکی استان یزد از کاهش 25 درصدی مبتلایان به بیماری تب مالت در استان یزد با توجه به آمار ارسال شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید صدوقی یزد خبر داد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان گفت:تمامی مراکز پرورش میگو در استان خوزستان تحت نظارت دامپزشکی قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۳۹    
ایسنا/زنجان مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت: سم پاشی و ضدعفونی جایگاه های نگه داری دام و بدن آن ها از جمله مهم ترین راهکار برای پیشگیری از بیماری پوستی لمپی اسکین است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی لرستان گفت: مجوز صادرات 50 تن شیرخشک دامی از استان به کشور سوریه صادر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل دامپزشکی استان ایلام گفت: طرح ساماندهی کشتار غیرمجاز و عرضه مرغ زنده از دهم خرداد در ایلام آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۷:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی با اشاره به آغاز واکسیناسیون عمومی دام، گفت: بیش از پنج میلیون راس دام سبک در استان به صورت رایگان علیه بیماری طاعون واکسینه می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: با توجه به فرارسیدن فصل گرما، مراقب شیوع بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو باشید.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
علی علیزاده به عنوان نماینده مردم در خانه ملت طی این مدت با پیگیری مشکلات مرغداری های فاقد پروانه موجب مطرح شدن طرح تولید قراردادی در سطح کشور شده و امروز نیز همین موضوع را با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی و نماینده وزیر جهاد کشاورزی در شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی در جلسه شورای مرکزی این سازمان، نسبت به عدم اولویت دهی به همکاران دامپزشکی در خصوص واکسیناسیون بیماری کرونا به شدت انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی خوزستان در خصوص حادثه تلف شدن 52راس گوسفند و بز در روستای سرتنگ در منطقه کوشک خلف از توابع شهرستان مسجدسلیمان به صورت تخصصی تحقیق می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان یزد از اجرای طرح واکسیناسیون رایگان طاعون نشخوارکنندگان کوچک در گوسفند و بز در استان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد، در دیدار مدیرکل دامپزشکی این استان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه مدیران و کارکنان در خدمات رسانی به جامعه هدف و حفظ بهداشت و سلامت جامعه، تأمین غذای سالم و حلال را امری بسیار حائز اهمیت توصیف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: تولید گوشت قرمز در کشتارگاه های دام این استان امسال نسبت به مدت مشابه قبل آن 55 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- مدیر کل دامپزشکی کردستان نسبت به امکان افزایش شیوع انواع بیماری های مشترک بین انسان و دام از جمله تب کریمه کنگو در استان هشدار داد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۳:۰۱    
مدیرکل دامپزشکی ایلام از برخورد با مراکز عرضه دام زنده در استان خبر داد و گفت: روزانه 400 راس دام در این مراکز کشتار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی ایلام از برخورد با مراکز عرضه دام زنده در استان خبر داد و گفت: روزانه 400 راس دام در این مراکز کشتار می شود.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی از کشف و ضبط 25 قلم داروی تقلبی و غیر مجاز در یک مغازه پرنده فروشی در تبریز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: صادرات آبزیان زینتی از این استان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30 برابر افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت: افراد در تماس با دام و فرآورده های دامی شامل دامداران، توزیع کنندگان فرآوردهای خام دامی، سلاخان، قصابان و بانوان خانه دار، افراد در معرض تب کریمه کنگو هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۶    
سنندج - ایرنا - مصاحبه اختصاصی ایرنا با مجتبی ورمقانی مدیرکل دامپزشکی استان کردستان در خصوص اقدامات انجام شده در استان کردستان در راستای پیشگیری و کنترل بیماری تب مالت (فیلم از سید مصلح پیرخضرانیان)
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۵    
ایسنا/زنجان مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت: واکسیناسیون طیور بومی در روستاهای استان زنجان علیه بیماری نیوکاسل در خردادماه امسال به صورت رایگان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: عملیات واکسیناسیون رایگان گوسفند و بز علیه بیماری طاعون نشخوار کنندگان کوچک یا ppr و بروسلوز بره و بزغاله از 15 اردیبهشت ماه آغاز و تاکنون 340 هزار راس دام در این زمینه مایه کوبی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۸:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل دامپزشکی کردستان با اشاره به آغاز طرح واکسیناسیون جمعیت دامی استان اعلام کرد که از آغاز این طرح تاکنون بیش از 380 هزار راس دام در کردستان واکسن دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان کرمان گفت: بعد از پزشکان و کادر درمان و بیمارستان های علوم پزشکی و مراکز بهداشت، گروههای عملیاتی و نظارت بهداشتی دامپزشکی که بطور مستمر بر بهداشت مواد غذایی و سلامت دام ها فعالیت می کنند از قشرهای در معرض خطر ابتلای بالای کرونا هستند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی خوزستان از آغاز طرح پایش شیر خام از ابتدای خرداد ماه سالجاری در واحد های تولیدی، مراکز جمع آوری شیر و کاخانجات لبنی در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان کرمان از اجرای طرح ملی کاهش کانون های بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی مازندران گفت که به علت ناکافی بودن تعداد مقالات ارسالی ، همایش بررسی علت تلفات پرندگان میانکاله به تعویق افتاد و مدت زمان ارسال مقاله هم تمدید شده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۸    
مدیر کل دامپزشکی استان تهران با فرماندار ورامین دیدار و گفت و گو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی استان سمنان گفت: سه میلیون و 340 هزار نوبت راس دام سبک و سنگین علیه بیماری های واگیر مانند تب برفکی، تب مالت و شاربون به صورت رایگان سال گذشته واکسینه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان تهران گفت: موضوع مهار بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که در صورت شیوع، تلفات بسیار زیادی به مرغداری های گوشتی و تخم گذار وارد می کند.
نگاه اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی اصفهان گفت: هفت پناهگاه موجود نگهداری سگ های ولگرد تحت مالکیت شهرداری های استان مجوز ندارند و مورد تایید این اداره کل نیستند . شهرام موحدی با بیان اینکه تنها پناهگاه نگهداری سگ های ولگرد نجف آباد مجوز موقت دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: 41 هزار و 198 کیلوگرم فرآورده خام دامی غیر بهداشتی ماه رمضان امسال در طرح نظارت بر مراکز تهیه و عرضه مواد خام دام و طیور این استان کشف و از چرخه مصرف انسانی خارج شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۲۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با تکذیب برخی صحبت ها مبنی بر استفاده دام و طیور منطقه شرق اصفهان از پساب فاضلاب، گفت: به هیچ عنوان دام نمی تواند از پساب فاضلاب استفاده کند، چرا که دام بیمار و در نهایت تلف می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر در سه شهرستان استان مرغ بدون آنتی بیوتیک در حال تولید است .
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۱    
همدان - رسولی، مدیرکل دامپزشکی استان همدان با بیان اینکه اقدامی که باعث به خطر انداختن سلامت عمومی مردم شود جایگاه قانونی و شرعی ندارد و قابل اغماض نیست از تعطیلی کشتارگاه طیور تویسرکان خبر داد.