یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۶:۱۲Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هلیلان»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر کمیته امداد هلیلان گفت: 22 میلیارد ریال کمک هزینه عملیات گاز کشی خانگی به مددجویان کمیته امداد در این شهرستان پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
غلامی از کمک 2 میلیارد و 200 میلیون تومانی کمیته امداد به نیازمندان هلیلان برای هزینه گازکشی خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۳    
براساس آخرین پیگیری های صورت گرفته پل جزمان هلیلان تا دهه فجر به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هلیلان گفت: پل جزمان هلیلان در صورت تامین اعتبار تا 22 بهمن سال جاری به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کریمی گفت: ارزیابی رعایت شیوه نامه های بهداشتی به صورت گشت های مشترک نظارتی، به صورت مستمر در سطح شهرستان هلیلان انجام می گردد و این نظارت ها تشدید خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سلیمانیان فرمانده سپاه چرداول از اجرای 40 عنوان برنامه با 440 ریز برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان چرداول وهلیلان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام-فرمانده انتظامی ایلام گفت: 348 دستگاه انواع لوازم خانگی برقی و 100کیسه کود شیمیایی قاچاق به ارزش هشت میلیارد ریال در شهرستان هلیلان کشف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۲    
سرهنگ شهاب عزیز زاده از دستگیری 5 سارق حرفه ای در شهرستان هلیلان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۰    
عمران علی محمدی، نماینده سابق مردم شهرستان های ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی، چرداول، سیروان، هلیلان در مجلس شورای اسلام سحرگاه امروز 23 آبان بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام توسط یکی از شهروندان هلیلان زمینی به مساحت 2 هزار و 631 متر به بنیاد علوی اهدا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه چرداول گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 46 باب منزل مسکونی مددجویان در مناطق محروم شهرستان هلیلان با اعتبار بالغ بر 4 میلیارد تومان با همکاری و مشارکت کمیته امداد ساخته شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مهدهای کودک مناطق شهری و روستایی هلیلان که تنها شهرستان استان با وضعیت زرد بود و فعالیت داشتند، به دلیل قرمز شدن وضعیت این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۰۶    
ایسنا/ایلام فرماندار هلیلان گفت: با مراکز غیر مجاز که اقدام به بازگشایی صنوف می کنند برخورد و حتی پلمب شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر کمیته امداد هلیلان گفت: از سال 96 تاکنون 185 واحد مسکن برای مددجویان تحت پوشش این نهاد با همکاری سپاه پاسداران، بنیاد مسکن و خیرین در این شهرستان تازه تاسیس احداث شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از برنامه ریزی برای جبران محرومیت های شهرستان های هلیلان و ملکشاهی با همکاری بنیاد علوی و مستضعفان در ایلام خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: آموزش در مدارس این استان در هفته پیش رو تنها در شهرستان هلیلان حضوری و آنهم به شکل زوج و فرد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۰۵    
ایلام - ایرنا - نماینده مردم ایلام ، مهران ، سیروان ، ایوان ، چرداول ، ملکشاهی و هلیلان در مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت 2 تن از مدافعان وطن و سلامت را به عموم مردم استان و خانواده های داغدار تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار هلیلان گفت: این شهرستان در حال حاضر تنها شهرستان با وضعیت زرد کرونا در استان است که در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، سهل انگاری مردم وضعیت این شهرستان نیز قرمز خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وقف به عنوان یک احکام به روز اسلامی، زمانی داری تاثیر فزآینده است که نیازهای جدید جامعه را پوشش دهد به این منظور یک خیر ایلامی بانی امر خیر شده و زمین مسکونی خود را به منظور رفع مشکلات فرهنگی و فقر زدایی در هلیلان وقف کرده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 37 خانه روستایی استان ایلام به وسایل ورزشی تجهیز شده است. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۳:۰۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر نهاد پیشرفت و آبادانی شهرستان هلیلان گفت: 14 میلیارد ریال اعتبار جهت احداث هنرستان 8 کلاسه شهر کهره واقع در شهرستان هلیلان توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۶    
سرهنگ مهدیان از مقابله جدی با اراذل و اوباش و سوداگران مرگ خبر داد و گفت: در یک عملیات ضربتی سه نفر از اراذل و اوباش سابقه دار شهرستان هلیلان دستگیر شدند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۵۴    
با مشارکت با مشارکت همکاری میان نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی هلیلان و اداره نوسازی مدارس استان، تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید پرونده مدارس کانکسی برای همیشه در این شهرستان بسته شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- شهرستان هلیلان در حالی به عنوان قطب اصلی تولید چغندرقند در استان ایلام شناخته می شود که محصول این منطقه به دلیل نبود کارخانه قند به سایر مناطق کشور ارسال می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام- معاون عمرانی استاندار ایلام از اختصاص 40 میلیارد تومان برای رفع محرومیت شهرستان هلیلان خبر داد و گفت: این اعتبار صرف پروژه های زیرساختی منطقه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۰۱    
این اعتبارات به همت بنیاد علوی کشور ودر حوزه های راه سازی، ساخت پل، تکمیل طرح های نیمه تام واحداث طرح های ورزشی هزینه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام قاسم سلیمانی در جلسه محرومیت زدایی شهرستان های هلیلان و ملکشاهی اظهار کرد: برای دو موضوع آب شرب و بیمارستان شهرستان ملکشاهی شرمنده مردم این شهرستان ها هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۹    
به مناسبت هفته تربیت بدنی وورزش یکدوره مسابقه تنیس روی میز باشرکت 25 ورزشکاردرشهرستان هلیلان برگزارگردید
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان - مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگاه عمومی شهرستان هلیلان با حضور جناب آقای قدوسی نیا سرپرست معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان، جناب آقای دارابی فر معاون قضایی دادگستری، شهبازی فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۳۱    
سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان هلیلان گفت: 180 هکتار از مزارع این شهرستان به کشت چغند قند اختصاص یافته است.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: باقیمانده بخاری های نفتی از مدارس این استان جمع آوری خواهد شد. "نصرت الله رحیمی" اظهار داشت: قرارداد جمع آوری این بخاری ها با پیمانکار منعقد و با اولویت شهرستان هلیلان طرح جمع آوری آنها آغاز شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام، گفت: هم اکنون 81 درصد شهرستان هلیلان از نعمت گازرسانی برخوردار هستند و 19 درصد باقیمانده نیز در دستور کار قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام گفت: در طول یک سال گذشته تاکنون 103 میلیارد ریال توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای اجرای پروژه های ارتباطی شهرستان تازه تاسیس هلیلان سرمایه گذاری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۳۰    
شهبازی گفت:کرونا در شهرستان هلیلان روند افزایشی داشته است و مردم باید به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و عدم حضور در تجمعات توجه داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار هلیلان گفت: بنا براعلام نتایج آزمایشات کرونا در چند ماه اخیر شهر توحید هلیلان و روستای چشمه ماهی بخش جزمان آلوده ترین و پر خطرترین نقاط شهرستان از نظر ابتلا به کرونا هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
برداشت دانه روغنی آفتابگردان از اراضی کشاورزی شهرستان هلیلان آغاز شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۶    
ایلام- راه اندازی کسب و کارهای کوچک در منطقه محروم هلیلان در استان ایلام باعث اشتغال زایی در منطقه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مسوول بنیاد علوی ایلام گفت: 3هزار و 400بسته معیشتی در بین نیازمندان هلیلانی توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۷    
با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین( ع) استان ایلام و جمعی دیگر از مسئولین محلی کلنگ ساخت ساختمان سپاه ناحیه هلیلان بر زمین زده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
با افتتاح نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در شهرستان هلیلان اجرای طرح های محرومیت زدایی در این شهرستان شتاب می گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۳    
علیشایی مدیرکل ورزش وجوانان استان ایلام به منظور پیگیری وبررسی مشکلات ورزشی هلیلان روز چهارشنبه به این شهرستان سفر کرد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل نوسازی مدارس استان ایلام، گفت: تا پایان سال جاری تمامی مدارس کانکسی در شهرستان هلیلان جمع آوری می شوند و 11 مدرسه نیز در سطح روستاهای هلیلان در حال ساخت و بازسازی هستند.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام گفت: شهرستان های این استان به منظور جذب سرمایه گذاری و افزایش رغبت سرمایه گذاران نیازمند توسعه و تکمیل زیرساخت ها هستند. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان با بیان اینکه تعداد مدارس استانی کمتر از 50 درصد، 184 مدرسه است، افزود: شهرستان چرداول با 41 مدرسه بیشترین و شهرستان هلیلان با چهار مدرسه کمترین تعداد را به خود اختصاص دادند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان هلیلان از دستگیری سه نفر متخلف صید و زنده گیری پرندگان شکاری در این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۷:۵۲    
یادواره شهدای والا مقام بخش جزمان، شهرستان هلیلان با حضور خانواده های معظم شهدا ،مسئولین ادارات وبا سخنرانی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج چرداول سرهنگ هدایت سلیمانیان برگزار شد.