دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۹:۱۶May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهید ابراهیم هادی»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۲    
کتاب با بابا با موضوع تجربه نزدیک به مرگ مصطفی طاهری فرزند سردار شهید محمد طاهری جانشین تیپ امام جعفر صادق (ع) با مقدمه حسن رحیم پور ازغدی توسط انتشارات شهید ابراهیم هادی منتشر و روانه بازار نشر شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۹    
جوان اعجوبه اثری دیگر از انتشارات شهید ابراهیم هادی است که خاطرات و زندگینامه چریک مبارز و سردار بیداری اسلامی شهید سید مصطفی الحسینی را بیان می کند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۳    
ملارد(پانا)- مدیر آموزش و پرورش ملارد طی مراسمی از تیم مناظره دانش آموزی شهید ابراهیم هادی تقدیر کرد. طیب رضایی فر، مدیر آموزش و پرورش ملارد، طی سخنانی به اهمیت سخنوری و توانایی بیان نظرات در دانش آموزان اشاره کرد و گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
دهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روزهای 21 تا 31 اردیبهشت ماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با ماه مبارک رمضان و شب های قدر به همت گروه جهادی شهید ابراهیم هادی بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای الغدیر زنجان 500 پرس غذای گرم طبخ در بین نیازمندان توزیع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی روزهای 17 تا 26 اردیبهشت در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از روز 17 اردیبهشت ماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۰    
امیرحسین گفت: خانم! رفیق شهید من که باهاش حرف می زنم و درددل می کنم شهید ابراهیم هادی . من هم با بغض او بغض کردم و گفتم: پس شما امشب مهمان ویژه شهید هستی، قدر خودت و پاکی این دوران رو بدون و از رفیق شهیدت هم بخواه به ما کمک کنه .
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری صبا: در پی مصاحبه علی رویین تن درباره سرنوشت پروژه سینمایی شهید ابراهیم هادی و توقف کار، فارابی اعلام کرد اگر فیلمنامه ای ظرفیت تبدیل شدن به یک اثر جذاب و فاخر را داشته باشد، حتما به تولید می رسد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری صبا: علی رویین تن می گوید به دلیل اختلاف سلیقه مدیران فارابی با فیلمنامه سینمایی شهید ابراهیم هادی، ساخت این پروژه در هاله ای از ابهام قرار دارد. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۵    
به همت پایگاه معصومیه حلقه صالحین شهید ابراهیم هادی با موضوع بهره گیری از ماه میهمانی خدا و شب های قدر با مربی گری خانم شمس الدین برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه جهادی شهید ابراهیم هادی ، از توزیع 700 بسته کمک معیشتی بین نیازمندان استان یزد خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین چاپ از کتاب سه ماه رؤیایی توسط گروه شهید ابراهیم هادی منتشر شد. این اثر روایتی است از زندگی شهید کاظم عاملو؛ شهیدی که به اخلاص و معنویت شهره بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۹    
گروه استان ها- خادمان پویش شهید ابراهیم هادی در گیلان همزمان با سالروز ولادت این شهید، بسته های افطاری ساده بین مردم توزیع کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۰    
حلقه صالحین شهید ابراهیم هادی در بوستان نگار با حضور پرشور نوجوانان پایگاه و سرگروه حلقه سرکار خانم شمس الدین برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
نهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی آزاد از فردا به مدت 12 روز در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان طی روزهای پنج تا 17 اردیبهشت ماه در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در سالگرد تولد شهید ابراهیم هادی، چند خاطره کمتر شنیده شده از زبان برادر، دوست و حسین الله کرم منتشر می شود.
هراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۱۸    
وصیتنامه شهید ابراهیم هادی بسم رب الشهداء و الصدیقین اگر چه خود را بیشتر از هر کس محتاج وصیت و پند و اندرز می دانم، قبل از آغاز سخن از خداوند منان تمنّا می کنم قدرتی به بیان من عطا فرماید که بتوانم از زبان یک شهید ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح علمی و فرهنگی مدرسه خوب برای همه به همت گروه جهادی شهید ابراهیم هادی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه جهادی شهید ابراهیم هادی کهگیلویه با اجرای طرح مدرسه خوب برای همه زمینه آموزش رایگان برای دانش آموزان را فراهم کرده است.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
خبرورزشی: اردونشینان بعد از تست کرونا و منفی بودن جواب آزمایشات، بارعایت پروتکلهای بهداشتی، اجازه حضور در اردو را دارند. برای شرکت در این مرحله از تمرینات آماده سازی 28 فرنگی کار به اردو دعوت شده اند که باتوجه به حضور نماینده کشورمان در مسابقات گزینشی کسب سهمیه المپیک با شرکت همه مدعیان جهانی که ...
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
هشتمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی روزهای اول تا 12 اردیبهشت ماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۰    
به مناسبت سالروز تولد شهید ابراهیم هادی بسیج دانشجویی دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار میکند.
ورزش خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
خوزستان اسپورت- 9 ورزشکار و 2 مربی از خوزستان در دهمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی حضور دارند. به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، دهمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی به میزبانی خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال برگزاری است که در این اردو 11 خوزستانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کتاب شنود که راوی تجربه یک نیروی امنیتی از لحظات نزدیک به مرگ است، به چاپ سیزدهم رسید. این کتاب توسط گروه شهید ابراهیم هادی منتشر شده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - هشتمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان روزهای 1 تا 12 اردیبهشت ماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی کتاب خاطرات شهید مصطفی علی دادی، از شهدای مدافع سلامت، را تا پایان بهار امسال منتشر خواهد کرد.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: هشتمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان روزهای 1 تا 12 اردیبهشت ماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود. اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: پویا دادمرز (خوزستان) سجاد عباس پور (مازندران) امید آرامی (سیستان و بلوچستان) ...
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۴۸    
شهید ابراهیم الگوی واقعی امر به معروف و نهی از منکر بود؛ شهیدی که به معنای واقعی کلمه در 25 سالگی آنچنان بزرگ و با مردانگی رفتار می کرد که بعد از شهادت بسیاری از همسن ها و کسانی که از او بزرگتر بودند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
کتاب تا شهادت شامل 40 روایت از زندگی افرادی است که توبه کرده و پس از آن به شهادت رسیدند. چاپ سوم این اثر توسط گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی منتشر شده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۳:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
*مرحله هشتم اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت های بین المللی جام دانکلوف بلغارستان و مسابقات گزینشی و قهرمانی آسیا در قزاقستان روزهای 15 تا 25 فروردین ماه در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۸:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
از روز 15 فروردین ماه و در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مرحله هشتم اردوی تیم ملی کشتی آزاد برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۷:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرحله هشتم اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان از روزهای 15 تا 25 فروردین ماه در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی ، مرحله هشتم اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت های بین المللی جام دانکولف بلغارستان و مسابقات گزینشی و قهرمانی آسیا در قزاقستان روز های 15 تا 25 فروردین ماه در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۷:۲۰    
الهه افتخاری گفت: از اولویت های کانون شهید ابراهیم هادی در سال نو، بزرگداشت مناسبت های ملی و مذهبی است که در همین راستا یکسری ویژه برنامه برای بزرگداشت نیمه شعبان اجرا کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی در آستانه حضور در رقابت های گزینشی المپیک توکیو2020 و قهرمانی آسیا در قزاقستان با سرمربیگری محمدبنا در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی درحال برگزاری است.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ نهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از روز گذشته، نهم فروردین ماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است که پویا دادمرز، مهدی محسن نژاد، پویا ناصرپور، حسین اسدی، امین کاویانی نژاد، محمد ناقوسی، رامین طاهری ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو گروه جهادی شهید ابراهیم هادی گفت: 14پروژه عمرانی در روستا های صیدون با مشارکت بسیجیان در ایام نوروز انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو گروه جهادی شهید ابراهیم هادی از انجام 14پروژه عمرانی در روستا های صیدون خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۷:۱۷    
کتاب نوجوان پنجاه ساله روایت زندگی نامه و خاطرات شهید حمید هاشمی است که توسط گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی به رشته تحریر درآمده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۰:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
هفتمین و آخرین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در رقابت های گزینشی المپیک و قهرمانی آسیا در قزاقستان، روزهای 9 فروردین تا زمان اعزام به این مسابقات در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۷    
گروه جهادی شهید ابراهیم هادی حوزه شهیده نسرین افضل توانست با تهیه و قربانی 6 راس گوسفند، تعداد 155 بسته گوشت قربانی را به دست نیازمندان برساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
هافبک تیم آلومینیوم اراک گفت: شهید ابراهیم هادی می تواند برای تمام جوان ها و ورزشکاران مثل خود من الگو باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۱۱    
ابراهیم هادی (با نام کامل ابراهیم هادی پور) در 1 اردیبهشت 1336 تهران متولد شد. وی از نیرو های مردمی داوطلب حاضر در جنگ عراق و ایران است که در عملیات والفجر مقدماتی در جنگ ایران و عراق به شهادت رسید. مروری پند آموز از اخلاقیات و مرام شخصیتی این شهید را در ادامه می شنوید.
سینما سینما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۲:۲۱    
حمید داودآبادی پژوهشگر و نویسنده دفاع مقدس در اینستاگرام خود نوشت : سلام بر ابراهیم “علی روئین تن” کارگردان جنگ دیده و چشیده را با فیلم سینمایی “دلشکسته” شناختم. در جلسه ای که بر سر فیلم “زمهریر”ش بود، شناختمش و افتخار دوستی با او را پیدا کردم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اردوی هفتم تیم ملی کشتی آزاد بدون نمونه مثبت کرونا در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان های کشور گفت: ایجاد پویش های کتاب خوانی به خصوص کتب خاطره شهدایی همچون شهید ابراهیم هادی تاثیرات شگرفی در متحول شدن زندانیانی که به دلایل گوناگون از فضاهای مذهبی دور بوده اند، شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۷:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
هفتمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت های گزینشی و قهرمانی آسیا در قزاقستان، طی روزهای 2 تا 12 فروردین ماه سال 1400 در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود.