چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۸:۳۲May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشتارگاه صنعتی»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی استان ایلام گفت: کشتارگاه صنعتی دام ایوان که در ماه های آینده شروع به کار می کند می تواند خلأهای زیادی در استان را پوشش دهد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بازدید مدیر کل به همراه مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه دامپزشکی استان گلستان از کشتارگاه صنعتی طیورشهید محسن فخری زاده شهر انبارالعلوم صورت گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۳    
بجنورد-ایرنا- شهردار بجنورد گفت: تصفیه خانه کشتارگاه صنعتی شهرداری مرکز خراسان شمالی با 35 میلیارد ریال اعتبار تا پایان خرداماه امسال به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام معاون امور اقتصادی استاندار ایلام خواستار واگذاری کشتارگاه صنعتی به شهرداری ایلام طبق قانون شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دامپزشکی مانه در پی گزارش تلفات 100 راس گوسفند عشایری در ارتفاعات روستای کلاین بازدید نمود که در این حادثه 39 راس دام پس از ذبح به کشتارگاه صنعتی دام بجنورد انتقال یافت و 56 راس دام تلف شده نیز به صورت بهداشتی دفن گردید. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی و دبیرکارگروه ساماندهی کشتارگاه های استان از موافقت اولیه با واگذاری کشتارگاه صنعتی دام به شهرداری ایلام خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۹:۳۵    
استاندار آذربایجان غربی از محل و امکانات کشتارگاه صنعتی شهرداری ارومیه در منطقه کشتارگاه بازدید کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۲۳    
کشتارگاه صنعتی هرمز دام بندرعباس، توسط مدیرکل دامپزشکی استان هرمزگان بازدید و توصیه های بهداشتی لازم، توسط ایشان، ارائه شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
در راستای حفظ سلامت جامعه، کلاس آموزشی بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو (CCHF) و هاری در حاشیه بازدید از کشتارگاه صنعتی هرمز دام بندرعباس، برگزار شد.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
نقدینه - وهب متقی نیا سرپرست و رییس هیات مدیره بانک کشاورزی، همزمان با سفر هیات دولت به استان مازندران، از بزرگترین و مدرن ترین کشتارگاه صنعتی طیور در خاورمیانه که با مشارکت و حمایت قریب به 1000 میلیارد ریالی بانک کشاورزی در این استان راه اندازی شده و درحال فعالیت است، بازدید کرد. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۲    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان تبریز از برگزاری برگزاری کلاس آموزشی-ترویجی جهت پیشگیری از بیماری تب کریمه کنگو توسط این اداره در برای کارکنان و عوامل کشتارگاه صنعتی دام این شهرستان خبر داد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در این نشست که مدیر اعتبارات بانک کشاورزی نیز حضور داشتند، استاندار ایلام خواستار مساعدت هر چه بیشتر این بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات برای کشتارگاه صنعتی مرغ پاطلایی کارزان شد و گفت: راه اندازی این کشتارگاه می تواند منشأ صادرات به استان های همجوار و استان های مرزی در کشور عراق باشد. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دوره آموزشی آشنایی با بیماری تب خونریزی دهنه کریمه کنگو، در کشتارگاه صنعتی دام کوهان شهرستان مشهد، برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
با تشخیص مسئول فنی کشتارگاه دام شهرستان خوسف لاشه دو رأس دام سبک بدلیل ابتلا به بیماری مزمن عفونی و لاغری مفرط حذف گردید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۵    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ملکان از برگزاری کلاس آموزشی بیماری تب کریمه کنگو برای مسئولین فنی و کارکنان کشتارگاه صنعتی دام دراین شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
صنعت دامپروری در شهرستان کرمان متاثر از شرایط آب و هوایی و اقلیمی دارای تنوع زیادی است و چالش های متعددی را پیش روی فعالان این حوزه قرار می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - بازرس کل استان مرکزی گفت: رفع مشکلات کشتارگاه صنعتی اراک با هدف ایجاد محیطی بهداشتی و سالم برای تولید مهمترین کالای سبد خانوار، نیازمند تعامل و همکاری تمامی دستگاه های مرتبط است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
کشتارگاه صنعتی طیور در شهرستان فسا پس از 4 سال، بار دیگر به چرخه فعالیت بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۰    
بزرگترین کشتارگاه صنعتی و مدرن شمال آذربایجان غربی با 15 درصد ظرفیت فعالیت می کند.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس / به منظور اجرایی شدن سیاست های ستاد تنظیم بازار، مدیرعامل سازمان میادین و هیئت همراه از میدان فروش دام در مجتمع بهپرور دامشهر بازدید به عمل آوردند. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزازش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، در اجرای مصوبات اولین جلسه کارگروه ساماندهی کشتارگاه های دام استان، روز یکشنبه مورخ: 16 اردیبهشت ماه 1403 اعضای کارگروه یاد شده به ریاست آقای دکتر حبیبی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان از محل کشتارگاه صنعتی دام سنندج بازید نمودند ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
در جریان سفر رئیس کل دادگستری استان فارس به شهرستان فسا یک کشتارگاه صنعتی طیور که از 4 سال قبل فعالیت آن متوقف شده بود با حمایت قضایی به چرخه تولید بازگشت.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۳:۴۳    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی، اولین جلسه واگذاری کشتارگاه صنعتی دام ایلام به بخش خصوصی به ریاست مهندس عزیزان رئیس سازمان جهادکشاورزی استان ایلام در این سازمان برگزار گردید. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۲۶    
فرماندار ورئیس اداره صمت شهرستان حمیدیه از کشتارگاه صنعتی مرغ پرناز بازدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نکا- نوری، استاندار مازندران، راه اندازی واحدهای زنجیره تولید در محصولات کشاورزی و مرغداری را ضروری دانست و از هدفگذاری سالانه 60 هزار تن گوشت مرغ در کشتارگاه صنعتی استان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۸:۰۸    
بازدید رئیس اداره نظارت شرعی بر ذبح و صید حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور از کشتارگاه صنعتی طیور سپیدماکیان لوشان در استان گیلان روز چهارشنبه مورخ 1403/02/05 ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، یوسف نوری شامگاه جمعه پس از بازدید از کشتارگاه صنعتی ساوانا گلوگاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در آستانه روز کارگر این روز را تبریک گفت و این مجموعه بزرگ ساوانا به واسطه ایجاد زنجیره تأمین، ارزش آفرینی بسیار خوبی داشته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۵:۳۷    
اقلید - امام جمعه اقلید به رفع موانع پیش روی تولیدکنندگان اقلید تاکید کرد و گفت: حل مشکلات سرمایه گذاران مجتمع کشتارگاه صنعتی اقلید و جلوگیری از تعطیلی آن باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان مرکزی گفت: با توجه به افزایش جمعیت استان، نیاز ضروری است که کشتارگاه سنتی شهر اراک به کشتارگاه صنعتی تبدیل شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارش تصویری بازدید حجت الاسلام والمسلمین بهلول مرادی منش مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان اردبیل از کشتارگاه صنعتی دام مشگین شهر در راستای نظارت بر ذبح شرعی و نشست با مدیران این کشتارگاه در راستای مرتفع نمودن مسائل کشتارگاه روز یکشنبه 2 اردیبهشت ماه 1403
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۲:۱۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در راستای ساماندهی کشتارگاه سنتی دام جوانرود و حل مسائل و مشکلات کشتارگاه صنعتی دام روانسر جلسه ای به ریاست فرمانداری شهرستان جوانرود و با حضور معاون سیاسی فرماندار، بخشدار مرکزی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری- سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: شرق مازندران نیازمند کشتارگاه صنعتی و پایانه دام است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۷:۴۲    
نظارت های حاکمیتی اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان بر تولید فراورده های خام دامی سالم و بهداشتی، انجام می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
روز چهارشنبه مورخ 1403/1/29 مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه دامپزشکی استان گلستان حجت الاسلام توحیدی راد به همراه مدیرکل دامپزشکی استان آقای دکتر کاووسی از کشتارگاه صنعتی طیور پیگیر بازدید و همزمان جلسه شورای فرهنگی برگزارگردید.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۳    
عبداله بهرامی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان تربت جام از بازدید سرزده دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان از کشتارگاه صنعتی سالم گوشت و تعدادی از جایگاههای سوخت در این شهرستان خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار ایلام با بیان اینکه منافع مردم خط قرمز ما است، گفت:به مدیر پشتیبانی امور دام استان یک ماه فرصت می دهیم که کشتارگاه صنعتی ایلام تعیین تکلیف شود هیچ توجیهی قابل قبول نیست کارگران این مجموعه باید تعیین تکلیف شود و گزارش آن را ارائه دهید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به عنوان دستگاه تخصصی از اراده، نقش و حمایت ویژه استاندار محترم" در روند بازگشت کشتارگاه صنعتی دام ایلام به دامن بیت المال به ارزش مادی صدها میلیارد تومان و نقش مهم آن در سلامت مردم قدردانی می نمائیم
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان گلستان از کشتارگاه مرغ صنعتی زرپاک در تاریخ 20 فروردین 1403 بازدید کردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۶:۲۲    
دوره آموزش ذابحین کشتارگاه صنعتی طیور درسا پارسیان، توسط مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان، برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی خراسان شمالی، با توجه به نقش کشتارگاه های طیور در تامین سلامت شهروندان و لزوم رعایت دستورالعمل های دامپزشکی در مراحل قبل، حین و بعد کشتار مرغ بویژه در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان و همچنین درخواست مدیریت کشتارگاه جهت اخذ کد IR ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فراشبند از کلنگ زنی بزرگ ترین کشتارگاه صنعتی دام و طیور در این شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی خوسف گفت کشتارگاه صنعتی دام استان روزانه مورد بازدید و بررسی کارشناسان بهداشتی قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رییس شبکه دامپزشکی سبزوار گفت: هرچند احداث تنها کشتارگاه صنعتی شهرستان از حدود 2 دهه قبل آغاز شده ولی همچنان نیمه کاره باقی مانده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۶    
از کشتارگاه صنعتی دام قهستان شهرستان خوسف در قالب گشت مشترک بازدید شد.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، مهدی فیضی صبح پنجشنبه در بازدید از مراکز عرضه محصولات دامی و فرآورده های گوشتی در اردبیل اظهار کرد: طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی دامپزشکی ویژه ماه رمضان و عید سعید نوروز در اردبیل آغاز شده و در این طرح از ورود 67 هزار [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل گفت: در حال حاضر 7 باب کشتارگاه صنعتی دام و طیور و 8 باب کشتارگاه سنتی دام در سطح استان فعالیت می کنند.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، حسین گروسی در دیدار مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجانغربی با بیان اینکه احداث کشتارگاه دامی در حال تکمیل است گفت: از سرمایه گذاری در زمینه تاسیس کشتارگاه صنعتی با زنجیره کامل آن حمایت میکنیم و امکان تامین فراورده های گوشتی کشور با راه اندازی کشتارگاه صنعتی دامی ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان درگز از امحا و معدوم سازی حدود 140 کیلوگرم گوشت قرمز و انواع آلایش غیر قابل مصرف در کشتارگاه صنعتی این شهرستان خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۶:۴۱    
مسعود ایرانی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از کشتارگاه صنعتی دام مرکز استان بازدید بعمل آورد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۷:۲۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ، شامگاه 4شنبه نهم اسفندماه 1402 ، دکتر سید احسان عسکری ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار به همراه تیم اقتصادی استان بصورت سرزده از دو کشتارگاه صنعتی دنا مرغ و سپید مرغ یاسوج بازدید نمودند. ...