چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۸:۳۱Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان خوسف»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۱    
بیرجند - ایرنا - فرماندار خوسف گفت: بافت تاریخی خوسف همراه با مقبره ابن حسام خوسفی و دریاچه طبیعی گواب، قابلیت معرفی فراملی دارد و اینکه وارد چرخه اقتصادی منطقه شود.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مهدی نوفرستی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از تامین و توزیع 197 تن انواع کود در شهرستان خوسف خبر داد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مهدی نوفرستی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در دی ماه مقدار 187 تن کود شیمیایی اوره در شهرستان خوسف از طریق کارگزاران تحت پوشش توزیع شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۱:۲۰    
در راستای برگزاری نهمین دوره از جشنواره شعر فجر خراسان جنوبی، فرماندار شهرستان خوسف با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۱    
تصاویری ببینید از یخ زدگی تنگه دروند در جاده آرک_ بیناباد شهرستان خوسف
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۰:۱۱    
فرمانده انتظامی شهرستان خوسف از کشف 40 کیلوگرم تریاک در مسیر معدن قلعه زری به شهرستان خوسف خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۲    
سلیمی از افتتاح مدرسه تولید و کارافرینی احسان با رویکرد قرآن و زندگی در شهرستان خوسف استان خراسان جنوبی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۱:۳۹    
فرمانده انتظامی شهرستان خوسف گفت: یک سواری پژو سرقتی در کمتر از 2 ساعت در این شهرستان کشف و سارق آن بازداشت شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رضایی گفت: با تأمین و تجهیز بهزیستی شهرستان خوسف به دستگاه پلاز اپتیکس بیش از 700 کودک مورد سنجش و غربال بینایی قرار گرفتند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
حسین خسروی اسفزار روز سه شنبه در نشست بررسی مشکلات زیرساختی شهر خوسف افزود: با توجه به اینکه منابع دولت و استان محدود است باید برنامه ریزی ها طوری باشد که طرح ها و پروژه ها اولویت بندی و در سفر استاندار مطرح تا بر همین اساس اعتبار لازم دریافت شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس بر پیگیری مصوبات سفرهای مسئولان به شهرستان خوسف تاکید کرد و گفت: اجرای پروژه فاضلاب و تکمیل بیمارستان در اولویت پیگیری ها باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از بارگیری و حمل 20 تن کود اوره برای کارگزاری مالک اشتر در شهرستان خوسف خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۶    
ایسنا/خراسان جنوبی مسئول نمایندگی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خوسف اظهار کرد: بافت قدیم تاریخی شهر ماژان شهرستان خوسف خراسان جنوبی در فهرست میراث ملی ثبت شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۹    
خسروی اسفزار با بیان اینکه سیلاب در خراسان جنوبی خساراتی را به بار آورده است، گفت: مدیریت بحران در جریان سیل شهرستان های خراسان جنوبی را باید در یابید چراکه این استان امکانات و ادوات سنگین کمی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۶:۵۳    
بافت تاریخی شهرستان خوسف در استان خراسان جنوبی، یکی از بافت های با ارزش شهری است که چند سال قبل ثبت ملی شده است. شهر خوسف 97 اثر تاریخی، طبیعی و معنوی دارد و به شهر مله بافی نیز مشهور است. در این ویدئو با این منطقه و آثار و ویژگی های آن آشنا خواهید شد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۸    
فرماندار خوسف در ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان گفت: تقویم گردشگری شهرستان خوسف برای نوروز 1401 تدوین می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از بارگیری و حمل 10 تن کود اوره برای کارگزاری مالک اشتر در شهرستان خوسف خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: 15 نفر از کارگران معدن کودکان که مینی بوس حامل آنان در سیلاب گرفتار شده بود، با تلاش امدادگران نجات یافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
15 نفر از کارگران معدن طلای کودکان خوسف به کمک نیروهای مردمی و ماشین آلانت سنگین معدن از سیلاب نجات یافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۱    
خانه آقا سید علی حسینی شهرستان خوسف در فهرست میراث ملی ثبت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خوسف از دستگیری 9 سارق با کشف 17 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۶    
خشکسالی ها و کمبود آب، تولید گل نرگس در شهرستان خوسف را 50 درصد کاهش داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۹    
بیرجند - ایرنا - مرکز شهرستان خوسف در فاصله 35 کیلومتری بیرجند قرار دارد و بافت قدیمی این شهر با مساحت حدود 120 هکتار، تعداد زیاد بناهای با ارزش تاریخی و فرهنگی را در خود جای داده که در سال های اخیر متناسب با تخصیص اعتبارات لازم، مرمت شده است. عکس: حسین محمودی ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مهدی نوفرستی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در آذر ماه مقدار 82 تن کود شیمیایی اوره در شهرستان خوسف از طریق کارگزاران تحت پوشش توزیع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرماندار خوسف گفت: 65 درصد مساحت این شهرستان را مناطق کویری تشکیل می دهد و تجهیز امکانات و فرماندهی انتظامی منطقه ضروری است.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با بیان اینکه مزایده محدوده طلای خونیک برگزار و سرمایه گذار آن مشخص شد گفت: این طرح، ظرفیت تولید سالانه 200 کیلوگرم طلا را دارد. ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۲    
بیرجند/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان جنوبی در ادامه سرکشی از معمرین و خانواده مرحومین استان خراسان جنوبی ضمن دیداری با روحانی معمر این شهرستان و دلجویی، از زحمات ایشان تجلیل کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۱    
به دنبال تداوم بارندگی در خراسان جنوبی ، رصد و پایش تالاب ها و آبگیر های شهرستان خوسف زیر ذره بین کارشناسان دامپزشکی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از بارگیری و حمل 1 تن کود سولفات پتاسیم و 3 تن کود سوپر فسفات تریپل و 6 تن کود اوره برای کارگزاری ابن حسام در شهرستان خوسف خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۲:۲۲    
بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خوسف به مناسبت گرامیداشت روز 9 دی با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۲:۱۳    
پویش ملی ایران سرسبز به نام شهدا شهرستان خوسف با حضور خانواده های شهدا و ایثارگران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۸:۱۹    
بیرجند - ایرنا - عملیات بذرپاشی و نهالکاری در 9 هزار هکتار از عرصه های طبیعی شهرستان خوسف خراسان جنوبی در قالب پویش ملی ایران سرسبز روز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور در استان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از توزیع 17 تن کود فسفاته 13 درصد در نه ماهه نخست سال جاری توسط کارگزاری مالک اشتر در شهرستان خوسف خبر داد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۱۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از توزیع 195 تن کود در نه ماهه نخست سال جاری توسط کارگزاری ابن حسام در شهرستان خوسف خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
صبور شهردار خوسف از خرید سردخانه جسد دوکابین در شهرستان خوسف خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۵:۱۴    
بیرجند - ایرنا - برداشت گل نرگس در خراسان جنوبی از اواخر آبان آغاز شد و در صورتی که شرایط جوی استان مساعد باشد تا نیمه اسفند ادامه دارد. بیشترین سطح زیر کشت مربوط به شهرستان خوسف با 24 هکتار و بعد شهرستان طبس با 14.5 هکتار است. عکس: حسین محمودی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نرگس کاران در شهرستان خوسف مشکلات زیادی دارند اما برای محصولشان هیچ گونه تسهیلاتی در نظر گرفته نشده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خوسف از کاهش 60 تا 80 درصدی برداشت گل نرگس در این شهرستان خبر داد و گفت: سالانه به طور میانگین 12 تا 16 میلیون شاخه گل نرگس از باغات شهرستان خوسف برداشت می شود اما امسال به دلیل کمبود بارندگی، خشک شدن قنوات و آبیاری نشدن مزارع پیش بینی برداشت پنج تا 6 میلیون شاخه گل نرگس می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۴    
برداشت گل نرگس در شهرستان خوسف به علت خشکسالی و نبود بارندگی مناسب 60 تا 80 درصد کاهش یافته و مردم این دیار نیز با وجود اینکه رغبت زیادی برای کاشت نرگس دارند اما متاسفانه توانایی مالی برای توسعه نرگس زارها ندارند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از بارگیری و حمل 7 تن کود اوره و 2 تن کود سولفات پتاسیم و 2 تن کود فسفاته 13 درصد برای کارگزاری مالک اشتر در شهرستان خوسف خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۳:۵۲    
رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان خراسان جنوبی از آغار طرح نظارتی شب یلدا در شهرستان خوسف خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۳:۳۱    
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس از مسئولان کشوری و استانی خواست ظرفیت های شهرستان خوسف را شناسایی و بهره برداری کنند.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۲:۳۳    
فرماندار شهرستان خوسف از اقدامات شرکت گاز خراسان جنوبی برای گازرسانی به روستاهای شهرستان تشکر کرد و گفت: در حال حاضر 3 شهر و 175 روستای خوسف از این نعمت بهره مند هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
میرزائی مسئول آتش نشانی شهرستان خوسف از زنده گیری یک مار یک ونیم متری در آشپزخانه منزل مسکونی شهرستان خوسف خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۳:۰۱    
کشاورز خوسفی 10 فنجان آب در روستای خور وقف کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۴:۲۲    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی صبح امروز به همراه معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان از بزرگترین کشتارگاه صنعتی استان در شهرستان خوسف بازدید و مسائل مرتبط با حوزه صنعت و تجارت این واحد را بررسی کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از توزیع 296 تن کود اوره توسط کارگزاری مالک اشتر شهرستان خوسف در هشت ماهه نخست سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۰۷:۵۶    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خوسف از واژگونی خودروی سمند در کیلومتر 22 محور بیرجند-خوسف خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۹:۴۵    
4 سارق شهرستان خوسف بازداشت شدند و به 19 فقره سرقت اماکن خصوصی اعتراف کردند.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۳:۳۳    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: 2 سازه آبخیزداری شهرستان خوسف در حوضه آبریز سیوجان تجک آبگیری شد.