پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۵:۳۸Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان خوسف»

بسیج   ۱۰ ساعت پیش    
در ششمین روز از هفته بسیج کارگاه اقتصاد مقاومتی در روستای تقاب شهرستان خوسف به نمایندگی از 15کارگاه دیگر با اعتبار 50میلیون تومان به بهره برداری رسید.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش    
در ششمین روز از هفته بسیج قنات روستای کاریزنو شهرستان خوسف با اعتبار 850میلیون ریال با همکاری جهاد کشاوزی افتتاح شد. از ابتدای سال نیز 23رشته قنات با همت بسیج سازندگی در شهرستان مرمت و بازسازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۲۶    
بیرجند - ایرنا - فرماندار خوسف گفت: با اطلاع رسانی های صورت گرفته میزان عبور خودروهای با پلاک غیربومی در روز چهارم اجرای محدودیت ها نسبت به روز قبل آن بیش از 50 درصد در این شهرستان کاهش پیدا کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به همت بسیج سازندگی خراسان جنوبی امروز در پنجمین روز هفته بسیج سه طرح عمرانی محرومیت زدایی شامل قنات و یک باب منزل روستایی در روستای نارگندل قاینات و قنات روستای کاریزنو شهرستان خوسف است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوسف از اختصاص 2 هکتار از اراضی این شهرستان به کشت سورگوم دانه ای خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
از 158 بیمار جدید شناسایی شده، 33 نفر مربوط به شهرستان بیرجند، 15 نفر فردوس، 34 نفر قاین، 19 نفر طبس، 8 نفر نهبندان، 5 نفر درمیان، 6 نفر سربیشه، 5 نفر سرایان، 28 نفر زیرکوه و 5 نفر نیز مربوط به شهرستان خوسف است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار خوسف خواستار مشارکت ایمیدرو در توسعه معادن شهرستان شد و گفت: توسعه سرمایه گذاری در حوزه معادن می تواند در راستای توسعه اشتغال و تسریع در بهره برداری معادن بسیار ارزشمند باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماه مقدار 19 تن کود شیمیایی سولفات پتاسیم در شهرستان خوسف از طریق کارگزاران تحت پوشش توزیع شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۰۶    
به مناسبت بیست هشتمین هفته کتاب و کتابخوانی مسابقه مجازی کتاب و کتابخوانی با نام خاطرات سفیر در شهرستان خوسف برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۷    
مهران پور گفت: در مرحله سوم از گام دوم کمک های مومنانه، 14 میلیارد و 236 میلیون ریال بسته غذایی، جهیزیه و بخاری گازی بین مددجویان کمیته امداد شهرستان خوسف توزیع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حسین خسروی در این دیدار با اشاره به استخر ورزشی نیمه تمام شهرستان خوسف سالن ورزشی شمال شهر بیرجند و خانه جوانان مرکز استان تصریح کرد: تکمیل این پروژه ها می تواند جمع کثیری از جوانان را منتفع و اوقات فراغت آنان را به بهترین شکل ممکن پر کند و موجب کاهش آسیب های اجتماعی در بین جوانان گردد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
از گذشته های دور مردم شهرستان خوسف در خراسان جنوبی به کاشت گل نرگس علاقمند بودند و هم اکنون سطح زیرکشت این محصول در این شهرستان 24 هکتار است. این روز ها که گل نرگس در کویر تشنه خوسف جادو و مشام مردمان این سرزمین را از دور دست ها نوازش می دهد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۷    
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: شرایط بحرانی کرونا، آموزش دانش آموزان شهرستان خوسف را هم غیرحضوری کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش و پرورش خراسان جنوبی گفت: بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان و باغیر حضوری شدن کلاس های درس دیار گل های نرگس، کلیه شهرستان های استان در وضعیت قرمز قرار گرفتند. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از تامین و توزیع 726 تن کود شیمیایی اوره در شهرستان خوسف در هفت ماهه نخست سال جاری خبرداد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت؛ آموزش غیر حضوری ده شهرستان تا پایان آبان تمدید شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی، عصر امروز با بیان این خبر اظهار کرد: کلاس های درس کلیه مدارس شهرستان های فردوس، قاین، نهبندان، طبس، بشرویه، بیرجند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۰۱    
سارق سابقه دار و حرفه ای در شهرستان خوسف به دام پلیس افتاد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان به نقل از ایسنا ، در خراسان جنوبی برداشت می شود که حدود یک سالی است ثبت ملی شده؛ این پنبه ارزش اقتصادی بالایی دارد، اما بیش از آنکه در سبد صادراتی قرار گیرد، در انبارها خاک می خورد به امید قیمت بالاتر. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۴۶    
خواستگاه پنبه مله در خراسان جنوبی شهرستان خوسف است که علاوه بر مشتریان در داخل نگاه اروپائیان را هم به خود معطوف کرده است.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر کشور در ابلاغیه ای به استاندارخراسان جنوبی با تاسیس شهرداری در شهر ماژان شهرستان خوسف موافقت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۱    
معاون نیروی انتظامی شهرستان خوسف گفت: بیش از 20 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در خوسف کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
6 قطعه انواع پرندگان وحشی از متخلفان شکار و صید در شهرستان خوسف کشف و ضبط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۱:۰۵    
با حکم وزیر کشور، محمدعلی آخوندی به سمت فرماندار شهرستان خوسف منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
با حکم وزیر کشور، محمدعلی آخوندی به سمت فرماندار شهرستان خوسف منصوب شد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی محمدعلی آخوندی را به سمت فرماندار شهرستان خوسف منصوب کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۰۱    
آخوندی، با اشاره به 95 میراث ثبت شده شهرستان خوسف در فهرست آثار ملی، گفت: با برنامه ریزی دقیق، این شهرستان در بوم گردی و ایران گردی، به قطب گردشگری استان خراسان جنوبی تبدیل خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه اکنون آموزش در 9 شهرستان استان به صورت غیر حضوری است، بیان کرد: در حال حاضر تنها شهرستان خوسف در وضعیت نارنجی قرار داشته و کلاس درس مدارس این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی با فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۳:۲۵    
آخوندی گفت: 4 میلیارد و 900 میلیون تومان اعتبار برای تکمیل 14 پروژه نیمه تمام شهرستان خوسف از سوی استاندار سابق، به صورت صد درصد تخصیص داده شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با تصمیم ستاد استانی مبارزه با کرونا مدارس 8 شهرستان استان که در وضعیت قرمز قرار دارند؛ به مدت یک هفته تمدید شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماز جمعه این هفته، فقط در شهرستان خوسف اقامه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۳۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوسف پیش بینی کرد امسال حدود 372 کیلوگرم زعفران خشک در این شهرستان تولید شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: 8 واحد گردشگری در شهرستان خوسف دچار آسیب های جدی بر اثر شیوع بیماری کرونا شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی از کشف 90 کیلوگرم تریاک در شهرستان خوسف خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۱۰    
بیرجند ( پانا)- اردوی جهادی در روستای حصار دار باغ و فسون شهر خوسف با کمک مرکز نیکوکاری و هلال احمر برگزار شد. سرهنگ محمد علی بشیری فرمانده سپاه پاسداران شهرستان خوسف در راستای اردوی جهادی گفت ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان خوسف در استان خراسان جنوبی که دهستان های جلگه ماژان ، براکوه و قلعه زری را در زیر مجموعه خود دارد از مناطق محروم این استان به شمار می آید که از ابتدایی ترین امکانات رفاهی نیز برخوردار نیستند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۵۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در مهر ماه مقدار 53 تن کود شیمیایی اوره توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از طریق کارگزاران تحت پوشش شرکت در بین کشاورزان متقاضی شهرستان خوسف توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها شهرستان خوسف به عنوان شهر مله ایران معروف است. مله پنبه ای با ارزش اقتصادی سه برابر پنبه سفید که فرآوری این محصول که منحصرا در خوسف کشت می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی درپیامی، جان باختن دانش آموز دبستان فضه ی روستای قلعه زری خوسف در حادثه دلخراش تصادف رانندگی را تسلیت گفت. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی ...
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
محمد علی واقعی در گفتگو با مهر اظهار کرد: شهرستان های بشرویه، بیرجند، درمیان، سرایان، قاین، فردوس، طبس و نهبندان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند و کلاس های درس تمامی مدارس این شهرستان ها به صورت غیرحضور برگزار خواهد شد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از تامین و توزیع 72 تن انواع کود در شهرستان خوسف خبر داد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اکبری از کمبود شدید روغن مایع و جامد در شهرستان خوسف خبر داد و گفت: متاسفانه افزایش قیمت چشمگیری در حبوبات، مرکبات(گوجه فرنگی) روغن و پیاز داشته ایم.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از تامین و توزیع 10 تن کود سوپر فسفات تریپل به کارگزاران شهرستان خوسف در مهر ماه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شهرستان خوسف در حالی پائیز را می گذراند که گل های خوش بوی نرگس در مزارع آن خودنمایی می کند و بهاری تازه به این دیار آورده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۱:۰۳    
مهم ترین پیام های رسیده از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار در تاریخ 2 آبان، در قالب یک بسته قابل مشاهده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۲    
مسکن مهر شهرستان خوسف استان خراسان جنوبی سال هاست که به صورت نیمه کاره به حال خود رها شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۴۵    
با تلاش صدا و سیما، سه ایستگاه دیجیتال تا پایان سال در شهرستان خوسف راه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوسف گفت: امسال حدود 2 هزار و 530 تن انگور در خوسف تولید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوسف گفت: امسال حدود 2 هزار و 250 تن انار در خوسف تولید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوسف گفت: امسال حدود 12 میلیون شاخه گل نرگس در خوسف برداشت شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
بیابان های خراسان جنوبی چون صدف دهان باز می کنند و نیم رخی از مرواریدهای قیمتی را به دنیا نشان می دهند. روستای خور در شهرستان خوسف نگینی در دل کویر است که علاوه بر جاذبه گردشگری و طبیعت زیبا، سنگ های عقیق را با رنگ های زمرد و یاقوت در دل خود پنهان کرده و چون آفتابگردان می درخشد.