پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۲:۵۵May 2021 13
جستجوی پیشرفته

کودک پرس (koodakpress.ir)

  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
تا شروع تابستان و آغاز تعطیلات فاصله زیادی نمانده است. سفرهای تابستانی یکی از اصلی ترین برنامه های خانواده های ایرانی در این روزهای گرم است چون می توانند با خیال راحت و بدون داشتن دغدغه درس و مدرسه ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۲۳:۵۸    
کودکان مبتلا به اوتیسم تقریباً همیشه متفاوت صحبت می کنند. مثلا ممکن است اصلاً حرف نزنند و یا حرف بزنند ولی غیر عادی صحبت کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: در مهدهای کودک محتوایی مبتنی بر فرهنگ ایرانی اسلامی تهیه و تدوین شده است که قابل تفکیک هم نیست و این محتوا تلفیقی از فرهنگ بومی و ایرانی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
جلد نخست مجموعه من و عروسکام با عنوان توی کمد نشسته و حرفی باهام نمی زنه! ورود هیجان انگیز به دنیایی است که ارزش های پایدار و بدون مرز اخلاقی را به کودکان معرفی و کودک در اولین برخورد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور معقتد است که در مهدهای کودک مسلمان به هیچ عنوان نباید از مربیان اقلیت های دینی استفاده کرد همانطور که در مهدهای کودک اقلیت های دینی و به احترام ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش کودک پرس، به نقل از روابط عمومی سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی، سازمان بین المللی کار، از سال 2002 بر گستره جهانی کار کودک و اقدامات و تلاش های مورد نیاز برای محو آن تمرکز کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
یک پژوهشگر مسائل اجتماعی گفت: مشهد بیش ترین کودک کار را در ایران دارد و بیش از 5 درصد کودکان کار در ایران مشغول به فعالیت های ساختمانی و کارگری ساختمان هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، گفت: کتابخوانی و قصه گویی مادر کودک، سواد پایه و دلبستگی های ایمن شیرخوار ناشنوا را بهبود می بخشد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: براساس آمار و داده های موجود، در گروه خشونت های خانگی ،کودک آزاری در رتبه نخست و بعد از آن همسر آزاری ،سالمندآزاری و معلول آزاری قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون نهاد کتابخانه های عمومی کشور تغییر کارکرد کتابخانه ها را از برنامه های اولویت دار این نهاد برشمرد و در این خصوص از افزایش کتابخانه های تخصصی کودک در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کودک پرس، بر اثر انفجار امروز در استان غزنی افغانستان هشت کودک کشته و زخمی شدند. عارف نوری، سخنگوی استانداری غزنی اعلام کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور پیشنهاد کرد تا به دنبال تاخیر سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان در اعلام نرخ جدید شهریه مهدهای کودک ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و مشارکت های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: یکی از مسایلی که در شهرداری اصفهان مورد توجه قرار گرفته مسئله پیشگیری از کار کودکان، کودک آزاری و تعرض به آنها است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی مبارزه با کار کودک؛ دیدار دوستانه تیم های مننتخب کودکان کار و ستارگان هنر ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه دو شهرداری اصفهان با اشاره به مهم ترین برنامه های سال 98 منطقه 2 گفت: احداث خانه کودک در حاشیه پارک قلمستان و احداث پارک سوار صمدیه دو برنامه اولویت دار امسال این منطقه است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۵:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: اعضای بدن کودک 7 ساله نهاوندی که در یک حادثه دچار مرگ مغزی شده بود، اهدا شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر 9 هزار کودک خیابانی در هرات وجود دارد که با تصویب قانون حمایت از کودکان این افراد شناسایی و ساماندهی خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۴:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
یکی از رهبران کردهای سوریه چهارشنبه اعلام کرد، دو زن آمریکایی و شش کودک در شمال سوریه به ایالات متحده تحویل داده شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام گفت: خیرین از سه هزار و 303 کودک در ایلام؛ حمایت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سازمان ”کودکان را نجات دهید“ اعلام کرد 85 هزار کودک زیر پنج سال به سبب سوء تغذیه جان خود را طی سه سال از دست داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس برنامه ریزی شهری گفت: باغ کتاب به عنوان یک فضای شهری می تواند تعامل مناسبی بر کودکان داشته باشد، اندیشیدن به موضوع باغ کتاب به عنوان کانون حضور باعث اعتلای روح و روان انسان می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فخاری گفت: ارائه دستکش به کودکان زباله گرد مجاز نیست. این کار سبب رسمیت بخشیدن به کاری است که خلاف قانون است؛ باید نظارت بر پسماند قوی تر باشد و با پیمانکار متخلف برخورد شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
چهارمین جشنواره تئاتر و موسیقی کودکان بچه های ایران ایل به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و موسسه تئاتر ازاد بهاران و انجمن موسیقی استان زنجات تیرماه امسال در زنجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نگارش بزرگترین کتاب مردمی قدس همزمان با راهپیمایی روز جهانی قدس شامل دلنوشته ها و نامه های مردم و کودکان به مسلمانان فلسطین آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مهتاب کرامتی، بازیگر سینما که سفیر حسن نیت یونیسف در ایران است، عکسی از همراهی خود در اهدای کمک های این سازمان جهانی به سیل زدگان استان گلستان و شهرستان آق قلا را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
افزایش جرایم ناشی از نفرت علیه کودکان سیاه پوست در انگلیس آنان را مجبور به سفید کردن صورت ها ی خود کرده تا قربانی سوء استفاده نژادپرستانه قرار نگیرند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده حضرت آیت الله سیستانی خواستار تربیت کودکان به دور از فرهنگ خشونت شد و مدارس و خانواده ها را نسبت به این موضوع مسئول دانست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
برنامه تلویزیونی اختیاریه شب گذشته روایتگر فداکاری زنی شد که سرپرستی یکی از کودکان سندرم دان را پذیرفت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تا کنون چه قدر یک پست اینستاگرامی یا یک تبلیغ آموزشی، یا مقاله ای در روزنامه محلی درباره مصرف پلاستیک باعث شده شما را ترغیب به کنترل و عدم مصرف پلاستیک کند؟!
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
یکی از برنامه های مهم شرکت اپل که بسیار زود از گردونه برنامه های این شرکت خارج شد، برنامه های نظارت بر تلفن های همراه و فعالیت های مجازی کودکان بود ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر بهزیستی شهرستان کرج گفت: هیچ فرد معلولی در اتوبوسی که در اسلام آباد کرج تصادف کرد حضور نداشت و سرنشینان آن کودکان کار و خیابان بودند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور گسترده و پرشور مردم روزه دار استان بوشهر در شرایط سخت آب و هوایی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به زمینه های شکل گیری ادب و تربیت در وجود فرزندان تأکید کرد که غذای حلال و سالم جسم و روح کودک را می سازد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی گفت: در زمینه کودک همسری، قانونگذار ما دوگانگی عجیبی دارد و معلوم نیست در کدام طرف و با کدام قضیه راحت تر است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
3 کودک خردسال در بخش پلان شهرستان چابهار واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان هنگام برداشت آب از هوتگ ها (گودال های جمع آوری آب) غرق شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) فولادشهر گفت: در حال حاضر حدود هزار و 159 نفر حامی حمایت ایتام و محسنین را بر عهده دارند و حدود 245 نفر نیز در انتظار حامی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه قضایی عراق امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که این کشور 188 کودک که فرزندان اتباع ترکیه ای مظنون به عضویت در داعش هستند را بر اساس توافق میان دو کشور، تحویل آنکارا داده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاهی از کتاب های کودک ایرانی همراه با معرفی برنامه با من بخوان در ژاپن برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در 2 ماهه سالجاری هشت کودک زیر 12 سال در سوانح رانندگی جان خود را از دست دادند که عمده علت آن نبستن کمربند و پرت شدن به بیرون از خودرو است | مجهز کردن خودرو به صندلی کودک شمار مجروحان و متوفیان سوانح ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۵۱ سایت دیگر  
مجید قناد، کارگردان، بازیگر و مجری برنامه های کودک ونوجوان به عنوان دبیر بیست وششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک ونوجوان معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بنابر اعلام مرکز ملی خانواده های بی خانمان آمریکا، 2.5میلیون کودک بی خانمان در آمریکا وجود دارد که همگی در معرض تبدیل شدن به بزهکاران حرفه ای هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
با وجود گذشت حدود سه ماه از سال، هنوز شهریه مهدها در سال 98 تعیین تکلیف نشده و مهدهای کودک در این شرایط خواهان افزایش نرخ شهریه و تعیین آن براساس قیمت تمام شده هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۵   + ۳۹ سایت دیگر  
یک نوجوان استرالیایی به امید این که شرکت اپل او را استخدام کند، اقدام به هک کردن سایت آن کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران از غرق شدن، چهار نفر در رودخانه هراز حوالی پل وانا در شهرستان آمل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کارگاه آموزش تفکر به کودکان و نوجوانان با رویکرد تمرین فلسفی از سوی مرکز تخصصی فلسفه و کلام و با همکاری گروه علمی فلسفه اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد رضا زرگر نژاد دندان پزشک خیّری است که بیش از 11 سال دندان صدها کودک سرطانی از اقصی نقاط کشور را به صورت رایگان درمان کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه حفظ خلاق ویژه کودکان و نوجوانان همزمان با ایام ماه مبارک رمضان در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ستاد اقامه نماز تهران با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و هماهنگی های صورت گرفته دوره آموزشی توانمند سازی شیوه های انس کودکان و نوجوانان با نماز در اریبهشت ماه برگزار گردید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان از ارسال 500 شناسنامه کودکان ایتام و محسنین سیل زده به استان های تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی و فارس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به حساسیت این موضوع و لزوم تصویب نهایی لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان برای تحول جدی در بحث حقوق کودکان ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اگر کودک نیازمندی را می شناسید که برای درمان یا بازگشت انگیزه درمان نیاز به سفر دارد، سیمرغ را معرفی کنید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
درد و عفونت ناشی از پوسیدگی دندان اگر درمان نشود می تواند منجر به مشکلاتی از قبیل مشکلات حین غذا خوردن، صحبت کردن، یادگیری شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
محدودیت و فرسودگی فضاهای آموزشی در کنار کمبود نیروهای متخصص برای آموزش و توانبخشی کودکان استثنایی سد بزرگی در راه نزدیک کردن این افراد به سطح فراگیری کودکان دیگر در استان اصفهان است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه قرآن کریم با محوریت کودک و نوجوان و جذب این این گروه سنی به آموزه های قرآن کریم در فرهنگسرای آیینه اراک دایر شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
زوج ایثارگر یزدی پس از اطلاع از وضعیت چهار کتابدار منطقه سیل زده گلستان با اهدای بخشی از لوازم اولیه زندگی آنان از بین کالای ایرانی، هدایایی را نیز برای کودکان سیل زده این منطقه ارسال کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در بیمارستان مفید برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
بدن بیماران ای بی به این نوع پانسمان وابسته شده و حیات آنان در معرض خطر جدی قرار گرفته است؛ به گونه ای که از آغاز تحریم های آمریکا تاکنون بر اثر این تحریم ها 300 نفر از این بیماران دچار وخامت حال شده ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
صندوق کودکان سازمان ملل اعلام کرد، شمار حملات صورت گرفته علیه مدارس در افغانستان طی یک سال حدوداً سه برابر شده و بیش از نیم میلیون دانش آموز افغان را از تحصیل بازداشته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حمله با چاقو به گروهی از کودکان در ژاپن دو کشته و 17 زخمی برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
چندین گروه حامی حقوق بشر در نامه ای به دبیر کل سازمان ملل متحد از وی خواسته اند نام عربستان سعودی را در فهرست ناقضان حقوق کودکان در جنگ قرار دهد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش همچنین تعداد کودکان بازمانده از تحصیل را درسال گذشته 15 نفر اعلام کرد و گفت:باتوجه به شناسایی انجام شده از این 15 نفر 5 نفر دختر و 10 نفر پسر بودند که 3نفر مشغول به تحصیلند ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
وقوع گردباد ها و طوفان های شدید در چندین ایالت آمریکا منجر به کشته شدن 8 نفر و مفقود شدن یک کودک 4 ساله شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: استقبال از مهد کودک های شهری در استان کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایش شاد و موزیکال بی بی جون به کارگردانی علی حسنی در سالن آمفی تئاتر فرهنگ سرای فردوس روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
انصاری کارگردان نمایش تئاتر عروسکی گفت: حوزه تئاتر کودک هم مانند دیگر حوزه ها افت و خیزهایی داشته است. ما شاهد آثار قابل تامل و ارزشمند و آثاری با جنبه سرگرمی بیشتر، بوده ایم .
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عباسی گفت: امروزه حقوق کودک و مسائل ناشی از آن، بخش عمده ای از متون حقوقی اسناد بین المللی را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مرکز امور اسرای فلسطینی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی از سال 2000 تاکنون حدود 16 هزار و 500 کودک فلسطینی را بازداشت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بخش های کودک و نوجوان در نمایشگاه قرآن، اگرچه به شکلی درون زا و با تلاش افرادی که خود سال ها تجربه کار با کودک را دارند، برپا شده است اما کماکان از کمبود فضا ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال مرگ یک کودک مهاجر در مرکز نگهداری کودکان مهاجر در شهر ال پاسو در ایالت نیومکزیکو در آمریکا ده ها نفر خواستار اجرای عدالت درباره این موضوع شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
داعشی ها وقتی با وجود مقاومت و مخالفت مادر کودک، سر کودک را می برند و دستان مادر را به خون او آلوده می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از غرق شدن کودکی 4 ساله در یک کانال آب در اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سال ها است که مردم شهرستان های جنوبی استان بوشهر، به ویژه عسلویه در معرض بیشترین حجم از آلودگی هایی قرار دارند که توسط صنایع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی تولید می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
امارات متحده عربی در کنار عربستان سعودی، حملات موشکی به خاک یمن انجام داده است. آمریکا و انگلیس، حمایت لجستیکی و اطلاعاتی را برای ائتلاف به رهبری عربستان سعودی فراهم آورده اند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: 2 هزار و 500 کودک یتیم در طرح اکرام ایتام ماه رمضان سال جاری دارای حامی شده اند اما کماکان 2 هزار و 500 کودک یتیم در انتظار حامی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش مرد چینی یک کودک به طور معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات یافت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آمارها نشان می دهند که مردم انگلیس در فقر و گرسنگی شدیدی به سر می برند و به همین دلیل برای رهایی از ریاضت اقتصادی رأی به خروج از اتحادیه اروپا داد ه اند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
مادر ایلیا، کودک 13 ساله ای که مبتلا به اتیسم است از شرایط سخت نگهداری دشوار کودکش که از دو سالگی مبتلا به اتیسم است، گفت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر داخلی مدرسه رمان شهرستان ادب گفت: اسامی نویسندگان برگزیده سال اول مدرسه رمان کودک تا نیمه خرداد مشخص خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وحید غفران نیا کودک 9ساله دیروز که حدود 5 ساعت توسط مقام معظم رهبری مورد آزمون تخصصی قرار گرفت و عنوان اولین نونهال قرآنی جهان تشیع را به خود اختصاص داد امروز به عنوان پرافتخارترین نماینده جمهوری ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
جامعه شناسان و آسیب شناسان مسائل اجتماعی با تأیید سهم تأثیرپذیری بیشتر دختران و زنان از آسیب های فضای مجازی معتقدند در صورت پرداختن هر چه بیشتر نظام آموزشی و پرورشی به آموزش سواد رسانه ای ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
پس از پخش این سریال، کودکی تصمیم گرفت تبدیل به یک روح شود و به مکان های مورد علاقه اش سر بزند. این کودک به میله بارفیکس خانگی یک روسری را قلاب کرد و سرش را داخل آن قرار داد و ناگهان حلق آویز شد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
موسوی پناه اظهار داشت با وجود گذشت حدود شش ماه از تصویب و اصلاح ماده 19 قوانین راهنمایی و رانندگی و الزام استفاده از صندلی کودک در خودروهای حامل کودکان توسط مجلس تا کنون ابلاغی برای اجرا توسط پلیس ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کودک 10 ساله با شلیک گلوله مادر خود را کشت و برادرش را زخمی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ارتباط خانواده های مازندرانی با مهد های کودک های تحت نظارت بهزیستی استان در سامانه کیتا افزایش می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ده ها کودک مالزیایی با پوشیدن نوعی عبای خاص در جلسات قرائت قرآن در این مناسبت مشارکت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در یکی از محله های شهر اهرم یک کودک 5 ساله در حال بازی بود که یک سگ وحشی به این کودک حمله ور می شود و بدن این کودک معصوم گاز می گیرد و جای ندان سگ به یادگار در بدن این کودک می ماند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بخش کتاب کودک در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن در سایه بخش های دیگر قرار گرفت و چندان نمودی نداشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کیهان کلهر آهنگساز و نوازنده مطرح کشور عکسی از نامه یک کودک در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اینکه بیشتر کودکان مناطق روستایی شهرستان های کنگان و عسلویه از قشر ضعیف جامعه هستند، بیش از کودکان شهری دچار فقر مواد غذایی و کمبود کلسیم ها و مواد مغذی برای رشد جسمانی می باشند و اکثراً ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
پلیس انگلیس در پی جان باختن دو پسر 13 و 14 ساله و جراحت چهار کودک دیگر در سانحه ای در شهر شفیلد انگلیس که جزئیاتی از ان اعلام نشده است ، یک مرد 37 ساله و یک زن 34 ساله را به اتهام قتل بازداشت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان البرز از پلمب 40 مرکز تجهیزات تفریحی کودک در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر آیین رونمایی و نقد و بررسی دو کتاب کودک در حوزه دفاع مقدس در سیرجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار سمنان از حرکت سمنان برای کسب برند جهانی شهر دوستدار کودک از سازمان جهانی یونیسف خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) به همت مؤسسه خیریه مهرماندگارمولانا مراسم جشنی با حضور کودکان بیمار این مؤسسه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه روز جهانی حفاظت از کودکان، در شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان جشنواره کودک برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند از اعزام یک کودک 4ساله توسط بالگرد اورژانس هوایی به همدان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
جامعه یهودیان امریکا به قرار گرفتن کتاب کودک گلبرگ باشی، نویسنده و ناشر ایرانی مقیم امریکا تحت عنوان ف مثل فلسطین در قفسه های کتابخانه محلی نیوجرسی اعتراض کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش کودک پرس ،به نقل از اکسپرس، جودی کر نویسنده انگلیسی-آلمانی که جوایز متعددی در کارنامه اش داشت، چشم از جهان فروبست ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سیده خدیجه حسینی از ایجاد باغ کودک در راستای دستور العمل های شهر دوستدار کودک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
دفترهیات معاونت سازمان ملل متحد در افغانستان (یوناما) نسبت به افزایش شمار تلفات غیرنظامیان افغان در عملیات های هوایی هشدار داد.
مشاهده نتایج بیشتر...