چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۲:۰۶Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خوسف»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۹:۳۱    
بارندگی های زمستانه موجب آبگیری منطقه گردشگری گواب خوسف شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۰    
فرماندار خوسف گفت: مسجدها، آب انبارها، مدرسه ها و قلعه ها از جمله بناهای با ارزش این شهرستان هستند؛ هرچند که در گذر زمان آسیب های جدی به ساختار بافت بر اثر احداث ساختمان ها و خیابان های جدید وارد آمده است، اما هنوز قسمت های عمده بافت خوسف اصالت و هویت تاریخی خود را حفظ کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۱    
بیرجند - ایرنا - فرماندار خوسف گفت: بافت تاریخی خوسف همراه با مقبره ابن حسام خوسفی و دریاچه طبیعی گواب، قابلیت معرفی فراملی دارد و اینکه وارد چرخه اقتصادی منطقه شود.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مهدی نوفرستی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از تامین و توزیع 197 تن انواع کود در شهرستان خوسف خبر داد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مهدی نوفرستی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در دی ماه مقدار 187 تن کود شیمیایی اوره در شهرستان خوسف از طریق کارگزاران تحت پوشش توزیع شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۱:۲۰    
در راستای برگزاری نهمین دوره از جشنواره شعر فجر خراسان جنوبی، فرماندار شهرستان خوسف با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۱    
تصاویری ببینید از یخ زدگی تنگه دروند در جاده آرک_ بیناباد شهرستان خوسف
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۰:۱۱    
فرمانده انتظامی شهرستان خوسف از کشف 40 کیلوگرم تریاک در مسیر معدن قلعه زری به شهرستان خوسف خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۲    
سلیمی از افتتاح مدرسه تولید و کارافرینی احسان با رویکرد قرآن و زندگی در شهرستان خوسف استان خراسان جنوبی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی در جمع نمازگزاران شهر خوسف گفت: مشکلات اقتصادی مردم به مرور کمتر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی بیان کرد: در شبانه روز گذشته ایستگاه های ماهمیران خوسف و کریموی سرایان با 10 سانتی متر برف رکورددار بارش ها در خراسان جنوبی ثبت شدند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدارس شهرستان های بیرجند، خوسف سربیشه و سرایان به علت برودت هوا فردا تعطیل است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش وپرورش خراسان جنوبی ازغیرحضوری شدن خدمات آموزشی و پرورشی، در7شهرستان و 2 بخش رابه علت بارش برف، برودت شدید هوا و لغزندگی معابر و محورهای مواصلاتی و پیشگیری ازسوانح احتمالی خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۱    
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی امروز به طور سرزده در نماز جمعه خوسف حضور یافت و ضمن اقامه نماز، ساعاتی را پای صحبت و بیان مشکلات مردم این دیار نشست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۱:۳۹    
فرمانده انتظامی شهرستان خوسف گفت: یک سواری پژو سرقتی در کمتر از 2 ساعت در این شهرستان کشف و سارق آن بازداشت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست ما این است که شرکت های دولتی به سرمایه گذاری در خراسان جنوبی ورود پیدا کنند تا این استان از محرومیت خارج و در ریل توسعه قرار داده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۱    
بیرجند - نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه خراسان جنوبی سومین استان پهناور کشور است، گفت: به دلیل ضعف زیر ساخت ها بخش خصوصی تمایلی به سرمایه گذاری در استان ندارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رضایی گفت: با تأمین و تجهیز بهزیستی شهرستان خوسف به دستگاه پلاز اپتیکس بیش از 700 کودک مورد سنجش و غربال بینایی قرار گرفتند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۸    
معدنکاران "قلعه زری" خوسف بر اثر بارندگی های اخیر، در یک سیلاب گرفتار شدند که به گفته خودشان هیچ نیروی امدادی، به کمک آنها نرفت و این موضوع موجب گلایه معدنکاران از بی توجهی برخی مسئولان خراسان جنوبی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس بر پیگیری مصوبات سفرهای مسئولان به شهرستان خوسف تاکید کرد و گفت: اجرای پروژه فاضلاب و تکمیل بیمارستان در اولویت پیگیری ها باشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شهر خوسف در 36 کیلومتری غرب بیرجند و در حاشیه کویر و یکی از قدیمی ترین و کهن ترین شهرهای خراسان جنوبی است. سابقه تاریخی خوسف به دوران هخامنشی و سامانی بر می گردد. مشاهده آثار باستانی در تپه های دو کوهه خوسف، نشانگر این قدمت است ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
خسروی گفت: هم اکنون بیمارستان خوسف 30-40 درصد پیشرفت دارد و دیگر طرح مباحث انحرافی در این خصوص هیچ توجیهی ندارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از بارگیری و حمل 20 تن کود اوره برای کارگزاری مالک اشتر در شهرستان خوسف خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۱    
آخوندی گفت: اعتبار مورد نیاز برای تکمیل محور خوسف به نایبند بیش از هزار میلیارد ریال است اما مسیر نایبند به مرکز خراسان جنوبی را بیش از 100 کیلومتر کوتاه می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۶    
ایسنا/خراسان جنوبی مسئول نمایندگی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خوسف اظهار کرد: بافت قدیم تاریخی شهر ماژان شهرستان خوسف خراسان جنوبی در فهرست میراث ملی ثبت شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خواستار اولویت بندی مشکلات شهرستان درمیان شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۹    
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس بر پیگیری راه اندازی تعاونی محصولات استراتژیک استان تاکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۹    
خسروی اسفزار با بیان اینکه سیلاب در خراسان جنوبی خساراتی را به بار آورده است، گفت: مدیریت بحران در جریان سیل شهرستان های خراسان جنوبی را باید در یابید چراکه این استان امکانات و ادوات سنگین کمی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۶:۵۳    
بافت تاریخی شهرستان خوسف در استان خراسان جنوبی، یکی از بافت های با ارزش شهری است که چند سال قبل ثبت ملی شده است. شهر خوسف 97 اثر تاریخی، طبیعی و معنوی دارد و به شهر مله بافی نیز مشهور است. در این ویدئو با این منطقه و آثار و ویژگی های آن آشنا خواهید شد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۸    
فرماندار خوسف در ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان گفت: تقویم گردشگری شهرستان خوسف برای نوروز 1401 تدوین می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از بارگیری و حمل 10 تن کود اوره برای کارگزاری مالک اشتر در شهرستان خوسف خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز ساخت بیمارستان محلی در بخش قهستان شهرستان درمیان از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اخذ شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۹    
فرماندار خوسف در دیدار با مادران شهدا گفت : اگر امروز در دنیا سربلندیم به خاطر رشادت شهیدان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در قسمت شمال شهر بیرجند خدمات قابل توجهی پزشکی وجود ندارد و مردم از این بابت گلایه دارند که باید این دغدغه مردم برطرف شود.
رئیس شعبه خوسف جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از نجات 15 نفر از کارگران معدن، گیرافتاده در سیلاب توسط نجاتگران این جمعیت خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۲    
بافت تاریخی روستای دستکند گارجگان خوسف در فهرست میراث ملی ثبت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: 15 نفر از کارگران معدن کودکان که مینی بوس حامل آنان در سیلاب گرفتار شده بود، با تلاش امدادگران نجات یافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
15 نفر از کارگران معدن طلای کودکان خوسف به کمک نیروهای مردمی و ماشین آلانت سنگین معدن از سیلاب نجات یافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۱    
خانه آقا سید علی حسینی شهرستان خوسف در فهرست میراث ملی ثبت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی فرماندار خوسف گفت: نوروز عید باستانی با مناسبت های مختلف فرهنگی ، مذهبی، باستانی برای این ایام باید برنامه ها و جشن های متناسب با این ایام پیش بینی و تقویم گردشگری شهرستان در ایام نوزور تدوین شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خوسف از دستگیری 9 سارق با کشف 17 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۶    
خشکسالی ها و کمبود آب، تولید گل نرگس در شهرستان خوسف را 50 درصد کاهش داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۹    
بیرجند - ایرنا - مرکز شهرستان خوسف در فاصله 35 کیلومتری بیرجند قرار دارد و بافت قدیمی این شهر با مساحت حدود 120 هکتار، تعداد زیاد بناهای با ارزش تاریخی و فرهنگی را در خود جای داده که در سال های اخیر متناسب با تخصیص اعتبارات لازم، مرمت شده است. عکس: حسین محمودی ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مهدی نوفرستی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در آذر ماه مقدار 82 تن کود شیمیایی اوره در شهرستان خوسف از طریق کارگزاران تحت پوشش توزیع شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از بارگیری و حمل 7 تن کود اوره و 1 تن کود سولفات پتاسیم و 2 تن کود فسفاته 13 درصد برای کارگزاری مالک اشتر در شهرستان خوسف خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرماندار خوسف گفت: 65 درصد مساحت این شهرستان را مناطق کویری تشکیل می دهد و تجهیز امکانات و فرماندهی انتظامی منطقه ضروری است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۸    
طی مراسمی محمدحسن اکبری به عنوان فرمانده جدید انتظامی خوسف معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
هر چند از زمان آغاز پروژه بیمارستان خوسف چند سالی می گذرد اما هنوز خبری از به سرانجام رسیدن آن نبوده که یکی از دلایل اصلی آن کم کار پیمانکار اعلام شده است.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با بیان اینکه مزایده محدوده طلای خونیک برگزار و سرمایه گذار آن مشخص شد گفت: این طرح، ظرفیت تولید سالانه 200 کیلوگرم طلا را دارد. ...