پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۷:۲۲Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خوسف»

خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه برخی از مردم می خواهند به واسطه عملکرد هشت ساله دولت روحانی اعتراض خود را با رأی ندادن نشان دهند، گفت: نباید مردم به سبب مشکلات با صندوق های رأی قهر کنند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۲۵    
به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم قاین، با تاکید بر پاسداشت نعمت بزرگ انقلاب، اظهارکرد: خداوند نعمت های بی شماری به ما داده است که یکی از آنها، نعمت بزرگ انقلاب و ثمره آن جمهوری اسلامی و حاکمیت اسلام ناب پیغمبر(ص) است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۴    
بیرجند-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با تأکید بر اینکه با شرکت در انتخابات دین خود به شهدا را ادا کنیم،گفت: امانت انقلاب را به فرد متعهد و متخصص بدهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۲:۱۲    
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: روستانشینان راه حل مشکلات را از شورای اسلامی روستا مطالبه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: تمام منافقین این چند هفته خیر کار می کنند و علنا مردم را به عدم حضور در انتخابات دعوت می کنند لذا مشارکت مردم در انتخابات مشتی بر دهان دشمنان خواهد بود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی امام جمعه موقت بیرجند و نماینده سابق مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خاورستان ، درمورد اهمیت انتخابات و مشارکت حداکثری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - طرح آبیاری تحت فشار در سومین روز هفته جهاد کشاورزی با حضور استاندار خراسان جنوبی در شهرستان خوسف به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۸    
بیرجند - ایرنا - مسوول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خوسف از آغاز مرمت خانه غفاری این شهرستان خبر داد و گفت: مرمت این خانه تاریخی از اعتبارات ملی مشارکتی و با مشارکت مالک انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
500 میلیون ریال اعتبار ملی مشارکتی برای مرمت خانه غفاری شهرستان خوسف تخصیص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار خوسف فضای مجازی را یک فرصت و ظرفیت ویژه برشمرد و خاطرنشان کرد: تاکنون بررسی های لازم در خصوص محل شعبه و تعداد شعبه اخذ رای انجام و 71 شعبه در شهرستان خوسف مصوب و پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز یک انبار ادوات کشاورزی واقع در روستای فخرآباد خوسف در آتش سوخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
شهرستان خوسف منبع تولید پنبه بی نظیر مله است. روش های کاشت، داشت و برداشت این نوع پنبه مانند پنبه معمولی است، اما به لحاظ کوتاهی الیاف، آن را با کمان حلاجی نمی کنند؛ بلکه با چوبالش روی بالشتک حلاجی می شود. ارزش اقتصادی این پنبه سه برابر پنبه معمولی است ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از بهره برداری واحد فرآوری طلای کودکان شهرستان خوسف به عنوان اولین واحد استحصال طلای استان خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۴    
مدیر کل کانون استان از پایگاه کتاب خانه سیار روستایی کانون در شهرستان خوسف بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی این مرکز سیار قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
700 میلیون ریال اعتبار ملی برای مرمت خانه شکوهی شهرستان خوسف اختصاص یافت.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، اهالی روستای معصوم آباد بخش مرکزی شهرستان خوسف از قطعی آب در این روستا گلایه داشته و خواستار پیگیری شدند. یک نفر از اهالی روستای معصوم آباد شهرستان خوسف در گفت وگو با خاورستان ...
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بهاباد درمجلس شورای اسلامی درسخنانی درجمع مردم این شهرستان بابیان اینکه با احداث جاده بهاباد دربند نایبند، مسیر بهاباد به مشهد مقس 70 تا 90 کیلومتر نزدیک تر می شود گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۴:۲۵    
امام جمعه شهرستان خوسف گفت: اداره بهتر کشور در آینده به دست جوانان امروز رقم خواهد خورد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی به همراه خسروی؛ نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، جرجانی؛ رئیس سازمان صمت استان و نیز آخوندی؛ فرماندار خوسف از معدن و طرح فرآوری طلای هیرد بازدید کردند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۲    
استاندار خراسان جنوبی گفت به دلیل کاهش مصرف و صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی ساعات کاری ادارات استان از دوشنه هفدهم خرداد ماه تغییر می کند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، حمید ملا نوری در نشست شورای اداری شهرستان خوسف اظهار کرد: در راستای صرفه جویی برق ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کارخانه فرآوری معدن طلای کودکان در شهرستان خوسف به عنوان اولین واحد استحصال طلای خراسان جنوبی به بهره برداری رسید تا با تولید شمش طلا در این واحد قابلیت دیگری از این استان معدنی نمایان شود.
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کارخانه فرآوری معدن طلای کودکان به عنوان اولین واحد استحصال طلا در خراسان جنوبی با حضور استاندار در شهرستان خوسف در جوار معدن طلای کودکان با سرمایه گذاری 70 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۷    
قنواتی گفت: ظرفیت فعلی کارخانه طلای کودکان 70 کیلوگرم در سال است اما زیرساخت ها برای تولید 200 کیلوگرم در سال فراهم است و مشکلی برای افزایش تولید نخواهیم داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۷    
ملانوری گفت: طرحی ویژه برای سنگ های قیمتی و صنایع دستی خوسف باید تهیه شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۴۷    
خسروی اسفزار با اشاره به بیکاری 250 کارگر در کارخانه چدن خوسف، گفت: این واحد باید هرچه سریع تر در جهت رفع مشکلات کارگران رفع شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۴۷    
اولین کارخانه فرآوری طلا در شرق کشور با سرمایه گذاری 70 میلیارد تومان در شهرستان خوسف به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کارخانه فرآوری معدن طلای کودکان در شهرستان خوسف به عنوان اولین واحد استحصال طلای خراسان جنوبی به بهره برداری رسید تا با تولید شمش طلا در این واحد قابلیت دیگری از این استان معدنی نمایان شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۷    
بیرجند - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: 200 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان خوسف نیاز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۹:۰۱    
ظرفیت های شهرستان خوسف امروز در سفر استاندار خراسان جنوبی بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: طرح ویژه ای برای سنگ های قیمتی و صنایع دستی خوسف تهیه شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۹    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از اختصاص ردیف اعتباری در قانون بودجه به جاده خوسف- سه راهی راهداران خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- استاندار خراسان جنوبی گفت: سرمایه گذار کارخانه چدن خوسف متعهد شده است تا پایان تیرماه این واحد تولیدی به چرخه تولید بازگردد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۷    
آخوندی گفت: انتقال پساب تصفیه خانه بیرجند به شهرک صنعتی خوسف برای جذب سرمایه گذاران، توسعه معادن و واحدهای صنعتی خوسف نیاز است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خسروی گفت: در صورتی که مشکلات کارخانه طلای کودکان، کشتارگاه طیور و کارخانه چدن رفع شود، فرد بیکاری در شهرستان خوسف نخواهیم داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین ایستگاه فرستنده دیجیتال شهرستان خوسف با حضور استاندار خراسان جنوبی، مدیرکل صدا و سیمای استان و جمعی از مسئولان و مردم به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۱    
استاندار خراسان جنوبی امروز از دو طرح صنعتی و بهداشتی در شهرستان خوسف بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۵    
بیرجند - ایرنا - فرستنده دیجیتال شهر خوسف روز چهارشنبه با حضور استاندار خراسان جنوبی افتتاح شد و با بهره برداری از این فرستنده 2 هزار و 200 نفر از جمعیت شهرستان خوسف زیر پوشش شبکه های دیجیتال قرار می گیرند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ملانوری گفت: پیشرفت پروژه تنها بیمارستان خوسف مطلوب نیست و این پروژه ظرف هفته آینده تعیین تکلیف می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: مقدار25 تن کود اوره برای کارگزاری مالک اشتر در شهرستان خوسف از مبدا هرمزگان تامین وتوزیع شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی به نقل از مدیر زراعت سازمان سازمان از کشت محصول چغندرقند در سطح 465 هکتار از اراضی کشاورزی خراسان جنوبی خبر داد و گفت: این محصول از اسفند سال گذشته در شهرستان های قاینات، درمیان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان در کمین نظام اسلامی هستند و اگر مردم در انتخابات شرکت نکنند، دست به اجرای نقشه های شوم خود در کشور خواهند زد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی فرستنده دیجیتال شهر خوسف با حضور استاندار خراسان جنوبی افتتاح شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حسین خسروی نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، در مورد اهمیت انتخابات و مشارکت حداکثری، اظهار کرد: یکی از فرصت های بی بدیلی که مردم ما در تعیین سرنوشت خودشان دارند فرصت انتخابات در 28 خرداد ماه امسال است. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در جمع طلاب حوزه علمیه خواهران بیرجند، اظهارکرد: طلاب به عنوان مرزداران فرهنگی و معنوی جامعه مطرح هستند و چون کارشان تبلیغ و رساندن پیام است، وظیفه آنها در حوزه روشنگری برای انتخابات مضاعف است ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۶    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی ، مورخ 1400/2/6 جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوسف با حضورمدیر ستاد اقامه نماز استان و جناب آقای فاضلی مشاور محترم استاندار به همراه جناب آقای اخوندی فرماندار محترم شهرستان و حجت الاسلام و المسلمین شاهبیگی امام جمعه شهرستان خوسف و همچنین جناب ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رهاسازی پساب تصفیه خانه بیرجند معضلاتی را در منطقه خوسف ایجاد کرد اما بعد مشکل رفع شد و هم اکنون این پسابِ سرگردان، منتظر تصمیم مسئولان است تا در بخش های صنعت، معدن و کِشت های مناسب استفاده شود ولی با گذشت ماه ها هنوز این مهم محقق نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۴    
استاد دانشگاه و حوزه علمیه گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات قدرت دیپلماسی وچانه زنی ما را در سطح جهان بالا می برد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به ضرورت بازگشایی و فعال شدن بازارچه های مرزی خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: زیرساخت های این استان (راه آهن، جاده و فرودگاه) نیازمند سرمایه گذاری و توجه ویژه دولت آینده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۵    
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اهمیت انتخابات در این است که هم می تواند فرصت و هم تهدید باشد، چرا که اگر باشکوه شرکت و درست انتخاب کنیم فرصت، در غیر این صورت دشمنان انتخابات را به یک تهدید تبدیل خواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اهمیت انتخابات در این است که هم می تواند فرصت و هم تهدید باشد، چرا که اگر باشکوه شرکت و درست انتخاب کنیم فرصت، در غیر این صورت دشمنان انتخابات را به یک تهدید تبدیل خواهند کرد.