سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۹:۲۵Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معنوی»

سازمان بهزیستی کشور   ۲۲ دقیقه پیش    
با شرایطی که کرونا در جامعه ایجاد کرده است تنها بعد سلامت که کمترین آسیب را دیده بود، بعد معنوی سلامت بوده است.
نماینده ولی فقیه در مازندران بر اهمیت آموزش و پژوهش و رعایت ارزش های معنوی در دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد.
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) گفت: آنچه که به عنوان یک تجربه در ماه های اخیر کسب کرده ایم این است که توجه به سلامت معنوی و اجرای برنامه هایی که می تواند این بعد سلامتی را ارتقا دهد بی شک در بهبود بیماری اثری مطلوب دارد.
دولت   ۳ ساعت پیش    
معاون کتابخانه ملی ایران معتقد است، کتابخانه ملی ایران میراث دار داشته های معنوی یک ملت است که وظیفه گردآوری، دسترس پذیر کردن و اطلاع رسانی این میراث را دارد و توانسته با اطلاع رسانی بهینه میراث معنوی نقش موثری در ترویج علم داشته باشد. ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان گفت: تمامی دستگاه ها و امکانات لجستیگی و معنوی استان باید در اختیار فرمانده عملیات این طرح قرار گیرد و انتظار داریم فرمانداران سراسر استان نیز این موضوع را جدی بگیرند و در همین راستا نیز فاز اول طرح شهید سلیمانی در راستانی مقابله با ویروس کرونا تا پایان سال ادامه دارد و ...
رسا   ۳ ساعت پیش    
خراسان شمالی - حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: حرکت روبه جلوی حوزه علمیه خراسان شمالی را شخصی نبینید، بلکه جریانی معنوی ببینید که به سمت قله در حرکت است.
نصیر نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه حوزه ایثار و شهادت ایرنا، شهید احمدیان فرزند شاهمراد اول فروردین 1344 در خانواده ای مستضعف از نظر مادی و غنی از نظر معنوی در بخش صالح آباد از توابع شهرستان مهران دیده به جهان گشود.دو ساله بود که پدرش از دنیا رفت و سرپرستی وی را مادر غمدیده و [...]
حوزه   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: ارتقای حوزه علمیه استان، مرهون هدایت ها و حمایت های معنوی و مادی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی است.
بهداشت نیوز   ۶ ساعت پیش    
کلیسای ارتدکس روسیه پس از نزدیک به 80 سال تحت کنترل اتحاد جماهیر شوروی ، به عنوان مرکز هویت روسیه ، از نظر معنوی و معنوی به شکوه قبلی خود بازگردانده شده است.
حوزه   ۶ ساعت پیش    
حوزه / مدیر حوزه علمیه قزوین اهانت به ساحت نورانی حضرت امام خمینی (ره) را محکوم کرد و گفت: امام خمینی(ره) حق حیات مادی و معنوی بر گردن ملت ایران دارند.
بسیج   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بی تردید می توان با امام زمان(ع) ارتباط معنوی بر قرار کرد. البته این ارتباط با بهره گیری از تقوا، دعا و توسل به ائمه(ع)، به ویژه به ساحت مقدس امام زمان امکان پذیر است.
رئیس کمیته امداد جغتای با اعلام ابن خبر که، طرح پویش ایران مهربان با مشارکت نیکوکاران و دستگاههای اجرایی شهرستان در حال اجراست، گفت: در هفته اخیر نیکوکاران حمایت مالی و معنوی از 242 فرزند یتیم و محسنین را متعهد شدند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - پیرو تفاهم رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام و حوزه علمیه این استان، اجرای طرح حمایت روانی و معنوی از بیماران مبتلا به کرونا در استان ایلام آغاز شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۸ ساعت پیش    
نخستین جلسه هیئت امنای مرکز نیکوکاری دانش آموزی وابسته به اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با حضوراعضا برگزار شد به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در این نشست ضمن تاکید بر تشکیل این مرکز ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۰ ساعت پیش    
پیکر مطهر 6 شهید گمنام که چندی پیش با استقبال مسئولان استان خوزستان از طریق فرودگاه بین المللی اهواز وارد خوزستان شدند به محفلی برای دلدادگان فرهنگ ایثار و شهادت تبدیل شده اند.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
داستان پیشگویی آسمانی نوشته جیمز ردفیلد با ترجمه هرمز عبداللهی به چاپ یازدهم رسید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۱۲    
خواست عمومی مردم عدالت و رفع تبعیض و رفع گرانی ها و حفظ عزت و استقلال کشور و پیشرفت مادی و معنوی کشور است و مسیر آن مسیری است که امام خمینی ( ره) و رهبری ترسیم نموده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار کاشمر گفت: آرامگاه شهید مدرس، مرد دین و سیاست با حمایت های آستان قدس رضوی به یک پایگاه فرهنگی و معنوی در منطقه تبدیل شده است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
رایزن فرهنگی ایران در آتن گفت: ارسال نسخه دیجیتال کتاب های گفتارهای معنوی شهید مطهری(ره)، حضرت مسیح(ع) و حضرت مریم(س) از دیدگاه قرآن و عشق در اسلام برای بیش از 2000 نفر از یونانیان، مورد توجه قرار گرفت.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
در بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان در محکومیت اهانت به امام راحل آمده است: اطمینان می دهیم تا زمانی که فرزندان معنوی امام عزیز و این ملت روشن ضمیر، بصیر و انقلابی در صحنه هستند، اجازه چنین مهمل بافی ها را به فرزندان خلف امریکای جنایتکار! در هر پست و منصبی نخواهند داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
روحی گفت:طلبه امروز می تواند با فعالیت های علمی و فرهنگی، امور دینی و معنوی مردم را احیاء کند و به صورت حضوری و یا با استفاده از ابزارهای ارتباط جمعی در فضای مجازی، مانع از انحراف جوانان، مردم و جامعه شود.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
در ادامه اقبال شاکری با بیان اینکه بهشت زهرا(س)یک کشور معنوی است که شهدای بزرگی در خاک آن آرمیده اند، گفت: در گذشته و دوره ای که در شورای اسلامی شهر تهران بودیم،دلیل مخالفت ما با یکسان سازی در بهشت زهرا(س)این بود که وضعیت کنونی آن نماد اصول و ارزش های دفاع مقدس و تاریخ پرافتخار کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندارسیستان وبلوچستان: ساختمان اداری مدیریت حج و زیارت باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که هم درشان مردم این استان و هم به عنوان یک نماد و المان معنوی مورد استفاده قرار گیرد.
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۶   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی گروه صنعتی ایران خودرو، از آغاز گسترده ثبت مالکیت اموال فکری این گروه خودروساز در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: همانطور که پاسداری از مرزهای فیزیکی بر عهده فرماندهان و مسئولان ارتش است حفاظت و حراست از مرزهای ایمانی و معنوی نیز به عنوان یک وظیفه شرعی و قانونی از اهمیت مضاعفی برخوردار است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از تدوین سیاست های تشویقی مادی و معنوی برای اعضای هیأت علمی دانشگاه با هدف کیفیت بخشی به علم و فناوری خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۲    
آیت الله رشاد گفت: در مسائل مادی و معنوی با کسی مشارکت کنید که رزق و روزی الهی به سوی او روی آورده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و دانشمند برتر سال به گزارش دانشگاه استنفورد، موفقیت خود را با وجود همه تنگناهای مالی مرهون حمایت های معنوی مردم و مسئولان استان می داند و می گوید: کسب علم در رشته های مختلف همچنان راه بی پایانی دارد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از شهادت آیت الله مدرس(ره)، مردم ایشان را آقای شهید نامیدند و اینک، پس از گذشت سال ها، مزارش برکات فرهنگی و معنوی فراوانی برای مردم منطقه دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۶    
خرید بلیط هواپیما مشهد از ره بال آسمان، سفری راحت و ایمن به پایتخت معنوی ایران را تجربه کنید. زیارتتان قبول.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
صفحه نخست روزنامه های دوشنبه 10 آذر به دبیرستان شهیدستان به عنوان ذخیره معنوی شهرستان کرج و برخورد با اخلالگران قوانین ضدکرونایی اختصاص یافت.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۷    
تهران (پانا) - اسامی برگزیدگان آبان ماه کانال لاله های روشن اعلام شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، ضمن تقدیر از تمامی عزیزانی که با ارسال آثار ارزشمند خود موجب غنای معنوی کانال لاله های روشن شدند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۳    
ایسنا/خراسان رضوی موزه ها علاوه بر نگهداری کامل از آثار تاریخی، فرهنگی و هنری، در مورد آثار و شواهد به جای مانده از انسان و محیط زیست او نیز کنکاش می کند و از این جهت برای بهره وری معنوی و ایجاد ارتباط بین این آثار نقش مهمی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
استاد عبدالباسط برای تلاوت قرآن ارزش ویژه معنوی قائل بود و حتماً باید قبل از تلاوت، عبادتی می کرد؛ مثلاً دو رکعت نماز می خواند و با روحیه ای خاص و معنوی به تلاوت می پرداخت.
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با ابلاغ بخشنامه ای به روسای دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی و فناوری، با اشاره به اینکه دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان غیرهیئت علمی موسسات آموزش عالی ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۵    
قل ما سالتکم من اجر فهو لکم ان اجری الا علی الله وهو علی کل شیء شهید. بگو: هر اجر و پاداشی از شما خواسته ام برای خود شماست اجر من تنها بر خداوند است، و او بر همه چیز گواه است!
آن نگاه و خلوت آرام و معنوی و صمیمی را هر گز از یاد نخواهم برد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۷:۵۹    
تهران (پانا) - بازیگر سریال از سرنوشت می گوید دلیل انتخاب شغل بازیگری برای او شهرت و ثروت نبوده بلکه او می خواهد از فرصتی که خدا در اختیارش گذاشته استفاده کند و زندگی های متفاوت را تجربه کند. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مریم کاویانی، بازیگر می گوید که چالش کنونی شیوع ویروس کرونا تنها با همدلی و حمایت مادی و معنوی مردم از یکدیگر قابل تحمل می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گنجینه خواف مجموعه درس ها و یادداشت های شهید سیدحسن مدرس در تبعید است که مشتمل بر یک مقدمه و چهل درس و یک خاتمه است. موضوعات و مباحث این درس ها عمدتاٌ حول چهار محور خودشناسی، انسان شناسی، هستی شناسی و خداشناسی است که نشان از عمق بینش و مقام بلند علمی و معنوی آن بزرگوار دارد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسین صادقی مدیر هنری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ در هرمزگان ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۴۰   + ۹۵ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری در پیامی درگذشت حجت الاسلام شهیدی را تسلیت گفتند. در این پیام آمده است: حضور در عرصه های گوناگون انقلاب و نظام اسلامی که آخرین آن مسئولیت در بنیاد شهید و خدمتگزاری به خانواده های معظم شهیدان بود، ذخیره ی معنوی عظیمی است که موجب علو درجات ایشان خواهد بود ان شاءالله.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سایت افغانستان خبرگزاری فارس، بهادر امینیان ، سفیر ایران در کابل در دیدار با فضل احمد معنوی ، وزیر دادگستری افغانستان گفت که تهران آماده است حدود 20 هزار زندانی شهروند افغانستان را به این کشور بسپارد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: آیت الله مصباح یزدی در توییتر نوشت: در اجرای حدود الهی جای رأفت نیست و همان گونه که نباید از حدود الهی تجاوز شود، نباید در اجرای آن ها کوتاهی شود. به نظر می رسد توییت پدر معنوی جبهه پایداری در ارتباط با ترور شهید محسن فخری زاده باشد که عصر روز جمعه اتفاق افتاد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۷    
از بدو ورود به عرصه معلمی می شنیدیم که در عرصه تعلیم و تربیت جنگی بر پاست؛ اما فکر نمی کردیم که پدران معنوی دانشگاه فرهنگیان (شاید هم پدرخوانده)در جبهه مقابل باشند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بشر امروز نیز می تواند با پیروی از تعالیم معنوی نور عالم ، رسول رحمت محمد مصطفی (ص) و اولیای الهی (ع) و عارفان دل سوخته به حریم عشق الهی راه یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۵    
گروه استان ها امام جمعه قزوین گفت: امنیت ایجادشده توسط پلیس مائده معنوی خدا بر سفره مردم است و در واقع امنیت از آب و نان هم مهمتر است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/فارس تاریخ و آثار برجا مانده از تاریخ، بخشی از سند هویتی هر دیاری است؛ اما نامهربانی با این اسناد، آنها را در معرض طوفان ناملایماتی قرار داده و به سمت ویرانی می کشاند؛ گاه این ویرانی شامل تخریب فیزیکی بناها و آثار است و گاه عمیق تر شده و به ابعاد معنوی و معنایی ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان اصفهان گفت: کلانشهر اصفهان، بعد از مشهد در رتبه دوم فرزند خواندگی قرار دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت اله عابدینی گفت: در نیروی انتظامی شاهد ارائه خدمات هستیم و امنیت ایجاد شده توسط پلیس، مائده معنوی خدا برسفره مردم است و در واقع امنیت از آب و نان مهمتر است.