سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۳:۰۵Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صادر کننده»

محمدمهدی جوانمرد قصاب رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در افغانستان با اشاره به اینکه ایران از سال 95 بزرگترین صادرکننده به افغانستان بوده است، گفت:، اما اگر استراتژی و راهبرد تجاری نداشته باشیم، این قوی بودن برای همیشه ادامه نخواهد یافت.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- پنج دوره صادرکننده نمونه کشور گفت: سختی تولید فرش با هنر صادرات آن نتیجه بخش است در واقع تولید فرش هنر نیست بلکه پیدا کردن بازار فروش در بازارهای جهانی هنر است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار این شهرستان با ابراز خرسندی از کسب عنوان صادرکننده نمونه ملی توسط شرکت فولاد سپید فراب کویر و فرش قیطران طلایی در شهرستان آران و بیدگل گفت ...
جهان اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سازمان کشورهای صادرکننده نفت و متحدانش طی ائتلافی با عنوان اوپک پلاس توافق کردند 500 هزار بشکه در روز به تولید خود در ماه ژانویه اضافه کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: با توسعه زیر ساخت، توجه ویژه به نوآوری و سیاست گذاری متمرکز در زیست فناوری می توانیم صادر کننده واکسن باشیم.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت دلار و ارز که بالا می رود صادرکننده خوش وقت از موضوع شده، زیرا سودش در افزایش دلار نهفته است. از این رو تولیدکنندگان، واقعی شدن نرخ ارز را به نفع تولید می دانند و بیشترشان از این امر حمایت می کنند ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۹    
می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه گل گهر خواستار بازنگری در دستورالعمل های سهمیه بندی گندله شد. در بیست وچهارمین مراسم روز ملی صادرات، شرکت سرمایه گذاری و توسعه گل گهر با زمینه فعالیت معدنی و با صادرات 38 میلیون دلاری به عنوان صادرکننده نمونه کشور معرفی شد و مورد تجلیل قرار گرفت.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی گفت: چک های جدید، یک بارکد دو بعدی دارند که گیرنده می تواند با اسکن بارکد، وضعیت اعتباریِ صادرکننده را استعلام کند.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی اجرای قانون چک گفت: براساس دستورالعمل هایی که بانک مرکزی صادر کرده است، در صورتی که موجودی حساب صادرکننده کمتر از مبلغ چک باشد، دارنده آن چک می تواند از بانک تقاضا کند که وجه چک را از سایر حساب های انفرادی آن فرد در همان بانک، پرداخت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی اجرای قانون چک گفت: براساس دستورالعمل هایی که بانک مرکزی صادر کرده است، در صورتی که موجودی حساب صادرکننده کمتر از مبلغ چک باشد، دارنده آن چک می تواند از بانک تقاضا کند که وجه چک را از سایر حساب های انفرادی آن فرد در همان بانک، پرداخت کند.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: ایران بزرگترین تولید کننده و صادرکننده بنزین خاورمیانه است و بنزین خود را به افغانستان، پاکستان، ارمنستان، جمهوری آذربایجان و اقلیم کردستان عراق به طور مستقیم صادر می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت را با حداکثر 20 نفر پرسنل بعد از چند بار ورشکستگی و تعطیلی تحویل گرفته و برای 84 نفر به صورت مستقیم و بیش از 150 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال زایی ایجاد کرده است، ایجاد خط تولید استریل نیز از برنامه آینده شرکت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
دولت انگلیس که بزرگترین صادرکننده تسلیحات به قاتلان غیرنظامیان یمنی است، درخصوص حمله اخیر هوایی به ریاض ابراز نگرانی کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت با بیان اینکه ایران بزرگترین تولید کننده و صادرکننده بنزین خاورمیانه است، گفت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس نه تنها از خروج ارز از کشور برای واردات بنزین جلوگیری کرد بلکه به ارزآوری کشور از محل صادرات فرآورده های نفتی نیز کمک کرد تا شاهد جهش بیشتر قیمت ارز نباشیم.
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۹۴ سایت دیگر  
در قانون جدید چک، برای صادرکننده چک این وظیفه تعیین شده است که اطلاعات مربوط به تاریخ ، مبلغ و هویت گیرنده چک را که بر روی فیزیک چک درج می کند، در سامانه صیاد نیز ثبت کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۷:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر نفت با بیان اینکه ایران بزرگترین تولید کننده و صادرکننده بنزین خاورمیانه است، گفت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس نه تنها از خروج ارز از کشور برای واردات بنزین جلوگیری کرد بلکه به ارزآوری کشور از محل صادرات فرآورده های نفتی نیز کمک کرد تا شاهد جهش بیشتر قیمت ارز نباشیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۱:۲۵   + ۳۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بانک رفاه کارگران محرومیت های صادرکنندگان چک برگشتی را اعلام کرد. در اجرای تبصره (2) ماده (5) قانون، بانک هنگام صدور گواهینامه عدم پرداخت برای چک های برگشتی، علاوه بر اطلاعات صادرکننده چک برگشتی ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۱:۲۵    
دنیای اقتصاد – تبریز – سیما نیک رفتار : پتروشیمی تبریز به عنوان صادرکننده نمونه ملی در سال 99 انتخاب شد. سیاوش درفشی، مدیرعامل این شرکت در مراسم بیست وچهارمین سالروز ملی صادرات، تندیس صادرکننده نمونه سال 99 را از اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری دریافت کرد ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۳:۳۰    
مذاکرات و مکاتبات گازی جمهوری اسلامی ایران با روسای جمهور و سران 18 کشور گازخیز جهان به منظور سفر به تهران و حضور در سومین مجمع سران کشورهای صادرکننده گاز در سال جاری آغاز شده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ما شما را فردی شجاع می دانیم؛ خواهش می کنیم مصوبه ای بگذارید که از تولید کنندگانی که صادر کننده هستند حمایت شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۴    
شبکه خبر: سخنگوی اجرای قانون چک اعلام کرد: چک های جدید به رنگ صورتی و بنفش است. چک های جدید یک بارکد دو بعدی دارد که گیرنده می تواند با اسکن بارکد، وضعیت اعتباری صادرکننده را استعلام کنند. اگر چک در سامانه صیاد ثبت نشود بانک نمی تواند مبلغ آن را پرداخت کند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۶۲ سایت دیگر  
معاون اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی با اعلام جزئیات چک های جدید گفت: چک های جدید یک بارکد دو بعدی دارد که گیرنده می تواند با اسکن بارکد، وضعیت اعتباری صادرکننده را استعلام کنند.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۰    
نهمین جلسه کمیسیون ماده 33 امور اراضی صبح امروز یکشنبه 5/11/99 باحضور ریاست سازمان،مدیر امور اراضی، رئیس اداره کل منابع طبیعی و مدیران دستگاه صادر کننده موافقت اصولی ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۰:۲۵    
معاون وزیر نفت گفت: هم اکنون شرکت ملی پالایش و پخش، بزرگترین تولید کننده و بزرگترین صادرکننده بنزین در منطقه است.
گزارش عملکرد دوره ای شرکت های بورسی در فصل پاییز روی سامانه کدال نشست.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر امور بین الملل شرکت ملی گاز ایران گفت: تمام تلاشمان این است که تعهدات صادراتی را به خوبی و به نحو احسن به انجام برسانیم و بتوانیم به عنوان یک صادرکننده مورد اعتماد در بازارهای جهانی شناخته شویم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۲    
آمارهای جهانی نشان می دهد که کشور برزیل بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده شکر در جهان است و کشور ایران نیز در سال 2019 با تولید بالغ بر پنج میلیون تن چغندر قندر در رده دوازدهم تولیدکنندگان چغندر قند و قبل از کشورهای بلژیک، بلاروس و ژاپن قرار گرفته است.
سخنگوی اجرای قانون چک با اشاره به محرومیت هایی درباره صدور چک تاکید کرد: در قانون جدید که مصوب سال 97 مجلس شورای است، محرومیت های شدیدی برای صادرکنندگان چک های برگشتی در نظر گرفته شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۹    
5 صادرکننده نمونه کشور در گفت وگو با همشهری از مشکلات صادرات در شرایط فعلی می گویند.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه ایران بزرگترین صادرکننده بنزین در منطقه است، گفت: با این حجم از فروش و صادرات، معامله ای نبوده که پولی از دولت ضایع شده باشد.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
در مراسم بیست و چهارمین سالروز ملی صادرات که به منظور تجلیل از صادرکنندگان برتر کشوری برگزار شد، از شرکت ورق خودرو به عنوان یکی از واحدهای برتر حوزه صادرات محصولات فولادی تجلیل به عمل آمد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی مجموع ظرفیت تولید سالانه نهالستانهای مجاز را در سطح این استان افزون بر 2 میلیون اصله اعلام و بیان کرد: این میزان نهال نه تنها نیاز داخلی خراسان رضوی را تامین می کند بلکه بخشی از آن به کشورهای دیگر صادر می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
صادرات نفت عراق به هند سال میلادی گذشته رشد حدود دو رقمی داشت و کمک کرد عنوان بزرگترین صادرکننده نفت به هند در سال 2020 را حفظ کند اما اگر برجام توسط بایدن احیا شود و نفت ایران به بازار برگردد، ممکن است برای حفظ رشد مشابه در سال 2021 به مشکل بربخورد.
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه ایران بزرگترین صادرکننده بنزین در منطقه است، گفت: با این حجم از فروش و صادرات، معامله ای نبوده که پولی از دولت ضایع شده باشد. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
آیا مطالبه وجه چک شامل مرور زمان می شود یا بدون محدودیت و در هر زمان می توان وجه چک را از صادرکننده آن مطالبه کرد؟ کارشناسان به این پرسش پاسخ داده اند.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۳    
نام استیل البرز از نمادها و اسطوره های ایران گرفته شده و به معنی کوه بلند و استوار است. این شرکت، یکی از معتبرترین تولیدکننده ها و صادرکننده های سینک ظرفشویی در خاورمیانه است. کاماپرس در ادامه به 8 ویژگی شاخص برند استیل البرز که دانستن آنها برای فعالان صنعت لوازم خانگی مفید است، اشاره می کند؛ ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
عربستان سعودی توانست در رقابتی تنگاتنگ با روسیه در سال 2020 همچنان به عنوان برترین صادرکننده نفت خام به چین باقی بماند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عربستان سال گذشته میلادی در یک رقابت تنگاتنک با روسیه برای فروش نفت خام، موفق شد عنوان بزرگترین صادرکننده نفت به چین را به خود اختصاص دهد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی معتقد است در بازار بورس باید مرجع خرید و فروش سهام خود صادر کننده سهم باشد. دیگر معنا ندارد به دیگری سهام خود را بفروشند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون پربیننده های بورس کدامند؟ کسانی که مردم را به بورس دعوت کردند پای کار بایستند، بورس های آمریکا و آسیا صعودی ماندند، دلار پایین آمد، عربستان بزرگ ترین صادرکننده نفت خام به چین شد و نوسان قیمت سکه در کانال 10 میلیون تومانی را در بر دارد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۲:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
استفاده از کارت های اعتباری با هدف تقویت قدرت خرید مردم در ایران رواج یافته، اما در ماه های اخیر برخی از بانک های صادرکننده این کارت ها با اتحاذ شیوه های انحصارگرایانه مشکلاتی را برای دارندگان این کارت ها ایجاد کرده و باعث سرگردانی آنها شده اند.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری اتاق بازرگانی ایران و چین، ضمن تبیین داده های توسعه اقتصادی چین در سال 2020، توسعه اقتصادی این کشور را محصول سختکوشی مردم چین دانست. ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (چهارشنبه، یکم بهمن ماه) به مرز 56 دلار رسید.
شانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (چهارشنبه، یکم بهمن ماه) به مرز 56 دلار رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
عربستان با افزایش 1.9 درصدی بزرگترین صادرکننده نفت خام به چین شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا : بر اساس گزارش رویترز، ایران در دسامبر 518 هزار و 758 تن نفت به چین صادر کرد که 2/ 28 درصد رشد در مقایسه با دسامبر سال 2019 داشت. صادرات نفت ایران به چین در سال 2020 به 91/ 3 میلیون تن رسید که 5 ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۱۹    
دنیای اقتصاد- سعید نادری : نهادهای بین المللی اصلی در حوزه صنعت نفت گزارش های چشم انداز خود در زمینه تقاضا، تولید و قیمت نفت در سال 2021 ارائه کردند که نشانگر انتظارات افزایشی در صنعت نفت جهانی در تمامی بخش ها طی سال جاری است ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۳:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عربستان طی سال 2020 میلادی در زمینه صادرات نفت به چین گوی سبقت را از روسیه ربود و جایگاه نخست فروش نفت به سرزمین اژدهای زرد را از آن خود کرد. تهران – اقتصادبرتر – 01 بهمن 99 ...