یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۲:۳۸Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری»

دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری مرکز نوآوری صنعت قطعه سازی خودرو شرکت کروز را افتتاح کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، این مرکز نوآوری صنعت قطعه سازی خودرو با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط شرکت دانش بنیان کروز ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا 15 اسفندماه امسال تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با جمع آوری نیاز های فناورانه دستگاه ها، ارگان ها، شرکت ها، صنایع و مجموعه های تولیدی و اجرایی این نیاز ها را در قالب یک لیست مشخص و منسجم به شرکت های فناور و دانش بنیان عرضه می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ستاد توسعه فناوری نانو در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف حمایت از ارتقا و تبدیل ستاپ های آزمایشگاهی، توسعه و بومی سازی تجهیزات راهبردی حوزه فناوری نانو را دنبال می کند
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۶    
برای مرور مهمترین اخبار فناوری طی یک هفته گذشته در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تکنولوژی های روز با ما همراه باشید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره کاهش 50 درصدی بودجه نانو توضیح داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 17 دستورالعمل حمایتی برای توانمندسازی و توسعه صادراتی شرکت های خلاق اجرایی کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه گفت: شرکت چی چست الکترونیک مستقر در مرکز فناوری و رشد این دانشگاه از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مجوز دانش بنیان گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: بخش قابل توجهی از اعضای شبکه آزمایشگاهی را دانشگاه ها و مراکز پژوهشی تشکیل می دهند که باعث رونق ارائه خدمات دانشگاه ها به صنعت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۳    
با انعقاد تفاهمنامه بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق پژوهش و فناوری کریمه قم واحد های نوآور تسهیلات با بهره 4 درصد میگیرند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، با بیان اینکه ما باید قانون جامعی در جهت قانونمند کردن فعالیت شرکت های خلاق ایجاد کنیم تاکیدکرد که اگر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ساماندهی این شرکت ها لایحه بیاورد ما نیز از آن حمایت می کنیم در غیر این صورت در قالب طرح به این موضوع خواهیم پرداخت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تسهیلات 50 درصدی برای طراحی بسته بندی به دانش بنیان ها از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تعلق گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا سقف 200 میلیون ریال تسهیلات بلاعوض طراحی صنعتی و بسته بندی به محصولات دانش بنیان ارائه می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - 2 هزار و 157 نفر از کارآفرینان و متخصصان ایرانی که در دیگر کشورها حضور داشتند با برنامه مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به کشور بازگشتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از 90 محصول دانش بنیان بیش از 100 میلیارد تومان پول به خزانه داری کشور بازگردانده شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا اسپهبد، مشاور طرح توسعه نوآوری ها و فناوری های حوزه زمین شناسی، معدن و صنایع معدنی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در یادداشتی برای ایراسین در خصوص کانی سازی اورانیوم نوشت: عنصر اورانیوم در درجات حرارتهای متفاوت تمرکز پیدا میکند ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۹   + ۵۰ سایت دیگر  
شرکت توسعه قوای محرکه تیوان از شرکت های گروه بهمن در طرح کلان ملی، طراحی و تولید خانواده موتورهای 3 و 4 سیلندر کم مصرف با سطح آلایندگی یورو 6 و با حداکثر توان 143 تا 155 اسب بخار و گشتاور 220 تا 250 نیوتن متر را در دست اقدام دارد که تا پایان سال جاری فاز نخست آن به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- صادرات محصولات خلاق با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گسترش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: فناوران و محققان کشور باتوجه به توان دانشی بالا می توانند تمامی داروهای مورد نیاز یک ساله نظام بهداشت و درمان کشور را تولید کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره تجاری سازی حوزه نانو اظهار کرد: در علم بسیار مهم است که متوقف نشویم یعنی اگر فقط به تولید علم بپردازیم و این موارد به فناوری و تجاری سازی محصولات تبدیل نشود، در واقع کار ما ناقص است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۷    
برای مرور مهمترین اخبار فناوری طی یک هفته گذشته در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تکنولوژی های روز با ما همراه باشید.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا ،صالحی ویسی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ای با معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، گفت: یکی از بخش های طرح جامع کارآفرینی مربوط به کسب و کار دانش بنیان، استارتاپ ها و هسته های فناور است. به این منظور از معاونت علمی و فناوری رییس جمهور به عنوان متولی، دعوت شد ...
مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ده ها شرکت دانش بنیان، خلاق و فناور توانمندی خود را برای مقابله با آلودگی هوا به کار بردند تا محصولات فناورانه آنها هوای سالم تری را به شهرها هدیه دهد. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - آیین حمایت و راه اندازی مرکز نوآوری و فناوری این سازمان با همکاری طرح توسعه نوآوری ها و فناوری های حوزه زمین شناسی معدن و صنایع معدنی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور دکتر کامبیز مهدی زاده مدیر طرح توسعه نوآوری ها و فناوری های حوزه زمین شناسی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل موسسه دانش بنیان ترویج محصول سالم از برگزاری دومین سمپوزیوم علمی و نمایشگاه مجازی شبکه محصول سالم باهدف تامین امنیت غذایی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خبرداد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از سامانه برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان بین المللی با حضور مهدی محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزارشد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: براساس برنامه همکاری به متخصصان و کارآفرینان بین المللی واجد شرایط تسهیلات و اقامت حداقل از 3 تا 10 سال و اقامت دائم ایران داده می شود. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
حق دوست، معاون آموزشی وزارت بهداشت در این نشست گفت: امیدوار هستیم تا در سایه ارتباط ساختارمند حوزه آموزش و پژوهش پزشکی با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، زمینه دستیابی اساتید و دانشجویان علوم پزشکی به امکانات و امتیازاتی که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای آن ها تدارک دیده است، فراهم شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه گفت: آزمایشگاه مرکزی دانشگاه با اخذ استاندارهای لازم و قبولی در ممیزی به عمل آمده، به عضویت رسمی شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درآمد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
در نشست مشترک میان مسئولان ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف، تفاهمنامه همکاری مشترک با حضور دکتر منوچهر منطقی و دکتر علیرضا آخوندی به امضاء دو طرف رسید.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. مجوز تولید تجهیزات سخت افزاری حوزه پرداخت از سوی کارگروه ارزیابی شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری برای شرکت پرداخت الکترونیک سداد، صادر شد. ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری با ارائه بیش از 700 هزار خدمت آزمایشگاهی به توسعه این فناوری در کشور کمک کرده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی و فناوری رییس جمهور ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از مشارکت 9 هزار ایرانی متخصص در برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رویداد فناورانه ای برای استفاده از هوش مصنوعی با هدف حل چالش شناسایی متون در منابع کتابخانه ای و آرشیوی برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
گزارشی تحت عنوان "صف آرایی دانش بنیان در برابر ویروس تاجدار" توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منتشر شده است که این گزارش تجربه شرکت ها و کسب وکارهای دانش بنیان در مواجهه با همه گیری ویروس کرونا را مورد بررسی قرار داده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۰:۱۷    
ساخت یک رام قطار ملی بیش از 80درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا پایان سال روی ریل مترو قرار می گیرد. به گزارش همشهری، تیرماه سال گذشته تفاهمنامه سه جانبه ساخت یک رام قطار ملی میان شهرداری تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی منعقد شد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۶    
با همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در رصدخانه مهاجرت ایران، سالنامه مهاجرتی ایران منتشر شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر طرح توسعه نوآوری ها و فناوری های حوزه زمین شناسی، معدن و صنایع معدنی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در مراسم راه اندازی مرکز نوآوری و فناوری سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: نیاز است به علوم زمین بیشتر توجه شده و باید در مدیریت کلان کشور نگاه ویژه ای به جامعه زمین شناسی کشور شود.
سینا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۷    
رویداد ارائه نیازهای فناورانه هولدینگ گسترش و توسعه صنایع بهپرور با کارگزاری شرکت دانش بنیان کاریز اعتماد با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد. ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
دبیر ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق گفت: کشور های مدعی فناوری های پیشرفته در کار خود مانده اند و امروز آمریکا، انگلستان و آلمان بیشترین آمار مرگ ومیر کرونایی دنیا را دارند. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: تاکنون هیچ عارضه قابل توجهی در روند واکسیناسیون داوطلبان دریافت واکسن داخلی کرونا، خللی ایجاد نکرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان از افتتاح اولین مرکز رشد با همکاری پارک علم و فناوری استان در شهرستان اهواز توسط سورنا ستاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به صورت وبینار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان در خوزستان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری روز دوشنبه با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری منعقد شد.
مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
ستاد توسعه فناوری های اقتصادی دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از برنامه های حمایتی برای رونق گردشگری آنلاین در کشور خبر داد. بی تردید صنعت گردشگری یکی از بزرگترین و پربازده ترین فعالیت های اقتصادی در صنایع فرهنگی در جهان است و ارزش افزوده زیادی برای کشورها به همراه دارد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه تولید موتور سیکلت های برقی بین شهرداری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به امضا رسید.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینکه ما از کواکس واکسن کرونا را خریداری کرده ایم اظهار داشت: کواکس برای 10 درصد اولویت جمعیتی به ایران واکسن می دهد. این اتحادیه پول واکسن ها را دریافت کرده و سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت پیگیر واردات آن به کشور است ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری فارس: پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه مشترک شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با موضوع موتورهای برقی اظهار داشت ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری فارس: سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در مراسم امضای تفاهم نامه مشترک شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با موضوع موتورسیکلت های برقی اظهار داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در راستای توسعه موتورسیکلت های برقی در شهر تهران تفاهم نامه بین شهرداری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امضا شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یکی از نهادهایی است که در حوزه حمل و نقل فعالیت دارد ...