سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۰:۲۴May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تجهیزات صنعت نفت»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرسی مهندسی ایران گفت: شرکت های بازرسی می توانند بازرسی کالاهای خریداری شده را انجام دهند و یا حتی بازرس مواد اولیه ای باشند که به صنعت وارد می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرسی مهندسی ایران گفت: توان شرکت های داخلی باید برای تولید با کیفیت تجهیزات صنعت نفت افزایش یابد و در این زمینه شرکت های بازرسی می توانند کمک شایان توجهی داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون بازرسی کالا و تجهیزات صنعتی یک شرکت دانش بنیان گفت: در صنعت نفت برای صدور گواهی استاندارد و بازرسی دانش کافی وجود دارد و می توان گفت دانش روز بازرسی در تجهیزات صنعت نفت را در داخل کشور کسب کرده ایم و هیچ نیاز خارجی در این حوزه وجود ندارد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
روغن های موردنیاز تجهیزات صنعت نفت با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت های دانش بنیان بومی سازی شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره با بیان اینکه در دوره اخیر همه پیمانکاران فعال در پروژه های این شرکت، داخلی هستند و بیش از 80درصد کالا های مورد نیاز را سازندگان ایرانی تأمین می کنند،گفت: با همکاری دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان که در دوره جدید بسیار نمایان تر شده است ...
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران، 8 قرار داد و تفاهمنامه با شرکت های داخلی سازنده تجهیزات صنعت نفت به ارزش 4.5 همت با استفاده از دستورالعمل تولید بار اول امضا کرد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
14 قرارداد خرید کالا و تجهیزات به منظور بهره مندی از توان شرکت های دانش بنیان امضا شد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شانا _ گروه عکس: شرکت های ملی مناطق نفت خیز جنوب و بهره برداری نفت و گاز گچساران امروز (جمعه، 21 اردیبهشت)، 14 قرارداد خرید کالا و تجهیزات به ارزش 2 هزار و 225 میلیارد تومان با نمایندگان شرکت های دانش بنیان در حاشیه سومین روز از بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۹:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، وحیدرضا زیدی فر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وزارت نفت طی دو سال و نیم اخیر تلاش های زیادی را برای حمایت از شرکت های دانش بنیان داخلی برای بومی سازی تجهیزات صنعت نفت انجام داده است ...
مدیر پشتیبانی، ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران، حضور در بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز پالایش و پتروشیمی، فرصتی برای حمایت از سازندگان و شرکت های دانش بنیان و فناور و مشارکت مردم در پیشبرد نقشه راه ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت گفت: سالانه نزدیک به 710 میلیون یورو صادرات تجهیزات داریم.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری از عزم این شرکت برای حضور مؤثر در بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران با هدف استمرار حمایت از تولیدکنندگان و سازندگان داخلی تجهیزات صنعت نفت و حفاری خبر داد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل نظام تأمین و تجاری سازی فناوری وزارت نفت با تأکید بر اینکه وزارت نفت در دولت سیزدهم همواره کوشیده است در دوران تحریم، با حمایت از تولید داخل، کالاهای موردنیاز صنعت نفت را تأمین کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت از صادرات 710میلیون یورویی تجهیزات صنعت نفت در سال گذشته خبر داد و گفت: هدف گذاری شده است تا دو سال آینده صادرات تجهیزات صنعت نفت تولید ایران به 7.5میلیارد یورو در سال برسد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۴    
شانا_ گروه عکس: نشست خبری احسان ثقفی، رئیس هیئت مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، ظهر امروز (دوشنبه، 17 اردیبهشت) در ساختمان این انجمن برگزار شد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت گفت: در 2.5 سال اخیر، 710 میلیون یورو صادرات داشته ایم که این رقم فقط 10درصد توان ما بوده است و انتظار داریم تا دو سال آینده 100درصد توان صادراتی محقق شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت گفت: قریب به 710 میلیون یورو صادرات تجهیزات صنعت نفت داریم، اما ظرفیت در این حوزه و آنچه به عنوان هدف قرار داده ایم 10 برابر این عدد و معادل 7 میلیارد و 500 میلیون یورو است که امیدواریم طی یک تا دو سال آینده محقق شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت گفت: فعلا صادرات ما 10 درصد توان است، 710 میلیون یورو صادرات داشته ایم و طبق هدف گذاری انجام شده باید تا 2 سال آینده به 7 میلیارد و 500 میلیون یورو برسیم.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری خوزنیوز؛ مراسم تقدیر از خبرنگاران فعال در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت در خوزستان ظهر روز 15 اسفند ماه در سالن جلسات مجموعه فرهنگی ورزشی امام رضا (ع) شهرک نفت اهواز برگزار شد که در این مراسم از ابراهیم جرفی عکاس خوزنیوز به عنوان عکاس رتبه دوم در بخش گزارش ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بازار سازندگان تجهیزات نفتی به دلیل بودجه عمرانی ناچیزی که در لایحه بودجه سال آینده درج شده است، نیرو و توان خود را بر کشف بازارهای فرامرزی گذاشته اند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران گفت: قبل از انقلاب صنعت نفت در دست متخصصان خارجی بود اما هم اکنون 98 درصد تجهیزات صنعت نفت تولید داخل است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: قبل از انقلاب صنعت نفت دست متخصصین خارجی بود اما اکنون 98 درصد تجهیزات صنعت نفت تولید داخل است.
بانک کار آفرین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با هدف گسترش همکاری با انجمن ها و صنوف، با انجمن صنعتی کارفرمایی سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا و انجمن صنعتی کارفرمایی شرکت های خصوصی صنعت پالایش نفت دو سند تفاهم نامه امضا کرد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۳    
مهندس احسان ثقفی رئیس هیئت مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا) در مراسم افتتاحیه نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت به بیان موانع فعالان این حوزه پرداخت.
بانک صادرات ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۴   + ۴۸ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران با هدف حمایت از شرکت های تولیدکننده داخلی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، با مجموعه پارک علم و فناوری صنعت نفت و شرکت تجهیزات صنعت نفت تفاهم نامه همکاری امضا کرد. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۰    
در راستای تحقق خودکفائی کالا و بومی سازی تجهیزات صنعت نفت عملیات ساخت و نصب تیپ مشعل شماره 5 با استفاده از ظرفیت وتوان علمی شرکت های دانش بنیان انجام شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۷:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
غلامرضا کمالی در حاشیه نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان گفت: نخستین چاه شرکت بهره برداری گچساران سال 1304 شمسی حفاری و نخستین کارخانه بهره برداری در مجموعه گچساران یک، سال 1322 با ظرفیت اسمی 245 هزار بشکه در روز احداث و عملیاتی شد. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران وابسته به جهاددانشگاهی در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان حضور یافت.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۲۱:۱۳    
توسط مدیرعامل در نشست مطبوعاتی انجام شد؛ اهواز - شبنم قجاوند: در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان، نشست مطبوعاتی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با خبرنگاران و مدیران رسانه های مکتوب و آنلاین استان خوزستان برگزار شد ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۴    
به گزارش جهان نیوز به نقل از مشرق، علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت مناطق نفت خیز جنوب درباره نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت اهواز و فعالیت های این شرکت توضیحاتی ارائه کردند.
شانا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاونت امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت، فراخوان ارزیابی صلاحیت سازندگان و تأمین کنندگان تجهیزات و سامانه های همسان اندازه گیری کمی و کیفی (میترینگ) در همه نقاط مبادلات مواد نفتی با الزام های تازه را اعلام کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب درجلسه ای با حضور معاونت های روابط عمومی از رانندگان محترم در راستای تعامل مناسب درهرچه باشکوه تر برگزار کردن چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان تقدیر کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز به نقل از مشرق، علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت مناطق نفت خیز جنوب درباره نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت اهواز و فعالیت های این شرکت توضیحاتی ارائه کردند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۱:۲۱    
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در دومین روز از چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان با دانشگاه آزاد اسلامی قرارداد امضا کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز آغاجاری از سرویس و برداشت از چاه هایی که در نیمه دوم عمر خود هستند، خبر داد. جواد تقی زاده در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان اعلام کرد: نفت و گاز آغاجاری دومین شرکت نفتی کشور است که حوزه پیرامونی آن 8شهرستان خطوط لوله آن و 7هزار و 500کیلومتر است.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در آیین گشایش چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان که در سرسرای اجتماعات کوی فداییان اسلام برگزار شد، بر ضرورت تلاش برای تکمیل زنجیره تولید تجهیزات نفتی در خوزستان تاکید کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۵    
در نمایشگاه تجهیزات صنعت نفت، شرکت های دانش بنیان توانایی های خود را در قالب محصولات و قطعه های مورد نیاز صنعت نفت به نمایش گذاشتند. در چهاردهمین نمایشگاه تجهیزات صنعت نفت ، علاوه بر خوزستان، 15 استان دیگر نیز حضور داشتند و شرکت کنندگان تلاش کردند با بهره گیری از مهندسی معکوس ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۰    
سکینه مهرائی در نمایشگاه چهاردهم تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت که امسال برگزار شد 50 قرارداد به ارزش 7 هزار میلیارد تومان به امضا رسید و این در حالیست که بخش عمده ای از این قرار دادها با شرکت های دانش بنیان و مراکز علمی و پژوهشی منعقد شده است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان در اهواز از یکشنبه (24 دی 1402) آغاز و چهارشنبه (27 دی 1402) به کار خود پایان داد. علیرضا دانشی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۲:۱۷    
شرکت جهان صنعت کرائی یکی از شرکت های دانش بنیان ساخت تجهیزات صنعت نفت کشور است که در نمایشگاه اهواز نیز حضور داشتند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - شبنم قجاوند: در حاشیه سومین روز نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان در آیین ویژه ای از 14 نفر از پژوهشگران و نوآوران برتر و فعالان پژوهشی و مدیریت دانش سال 1402 شرکت ملی حفاری ایران تقدیر به عمل آمد ...
جام جم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین – خوزستان، علیرضا دانشی در چهاردهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان در نشست خبری با بیان اینکه این نمایشگاه فرصت و نقطه عطفی برای فعالیت های اقتصادی سازنده کشور است، اظهار کرد: در این نمایشگاه 281 مجموعه شامل 109 شرکت دانش بنیان، 97 شرکت سازنده ...
جام جم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
جام جم آنلاین - خوزستان، به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب،شرکت ملی حفاری ایران و شرکت تولید تجهیزات سنگین ایمن رسا (هپکو اراک) در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان در غرفه شرکت ملی نفت ایران تفاهمنامه همکاری امضا کردند. ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ابوالقاسم حبیبی پور در سومین روز نمایشگاه تخصصی صنعت نفت اهواز از غرفه های نمایشگاه بازدید و با مدیران و نمایندگان شرکت های سازنده تجهیزات صنعت نفت گفت وگو کرد.
سازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
شرکت راصد صنعت توسعه با حضور در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان دستاوردهای خود را به نمایش گذاشت.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۳:۴۷    
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین – خوزستان، مرتضی شاه میرزایی در حاشیه بازدید از چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد ...
شانا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۱:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت های ملی حفاری و تولید تجهیزات سنگین - ایمن رسا (هپکو اراک) در چهارمین روز نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبر روز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
گزارش ویدئویی از حضور متفاوت غرفه ی شرکت لوله سازی در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان را ببینید.
معدن نامه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مهندس کهزاد مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان دوشنبه 25 دی به همراه جمعی از مدیران و روسای ستادی و عملیاتی این شرکت از چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان بازدید و از نزدیک با تعدادی از شرکت های دانش بنیان، نمایندگان پارک های علم و فناوری ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۱    
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان در غرفه شرکت ملی نفت ایران دو قرارداد پژوهشی با دانشگاه صنعت نفت امضا کرد.