شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۵:۳۰Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راه ارتباطی»

آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان 23 خرداد ماه 1184 خورشیدی، مقارن است با نبرد تاریخی مردم گیلان با قوای روسیه در روستای پیله داربن در نزدیکی بندرپیربازار؛ نبردی که مردم گیلان توانستند نیروهای مسلح روس را که قصد تصرف گیلان را داشتند، زمین گیر کنند. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری اصفهان از پایان عملیات ساماندهی خیابان بسیج خبر داد و گفت: قرارداد این پروژه شامل راه ارتباطی خیابان جی به رینگ چهارم حفاظتی شهر اصفهان و ساماندهی خیابان برای عبور و مرور اهالی محل در محدوده منطقه 15 شهرداری اصفهان است.
مهرصبا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۲۱    
مهدی مشایخی معاون عمرانی فرماندار میانه از روند اجرای پروژه راه ارتباطی روستای گاوینه رود(گؤنری)-آونلیق بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، این پروژه شامل زیرسازی و آسفالت به طول 10 کیلومتر است که با اتمام آن، بخش کندوان میانه به شهرستان ترکمانچای وصل می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۶    
با تلاش راهداری و حمل و نقل جاده ای، راه ارتباطی 9 روستای مسدود شده این شهرستان بازگشایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۰:۳۲    
راه ارتباطی لنده به تراب ، نقطه اتصال شهرستان لنده به جاده ملی دهدشت - پاتاوه یکی از مهم ترین جاده های دردست ساخت استان کهگیلویه و بویراحمد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
راه ارتباطی 9 روستای بخش زاوین شهرستان کلات به دلیل بارش های بهاری و وقوع سیلاب، قطع شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش های بهاری و سیلاب عصر امروز (چهارشنبه) موجب انسداد راه ارتباطی چهار روستا در شهرستان کوهستانی کلات شد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
یوسف نوری، استاندار مازندران امروز در ادامه بازدید از طرح های عمرانی شهرستان های نوشهر و چالوس؛ ضمن بازدید از پل واسپول بخش مرزن آباد چالوس بر احداث سریع این پل به عنوان راه ارتباطی 12 روستا در غرب این بخش تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون ارزیابی انطباق استاندارد کرمانشاه گفت : ارسال کد 10 رقمی درج شده زیر نشان استاندارد به سامانه پیامکی 10001517 برای اطمینان از صحت کالا و مراجعه به سایت یا تماس با شماره 08345170000 برای ثبت شکایات، راه ارتباطی مردم با اداره کل استاندارد استان خواهد بود.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
علی علیزاده ازبری – دیارمیرزا، جاده ها شریان های ارتباطی شهرها و روستاها و یکی از زیر ساخت های توسعه محسوب می شوند. جاده رشت به فومن تنها راه ارتباطی رشت به غرب گیلان نیست اما قطعاً اولین ...
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۰    
کاشغر، شهری که در امتداد جاده ابریشم، پلی میان تمدن ها بود، امروزه با احیای این مسیر باستانی، نقشی مهم در ارتباطات شرق و غرب ایفا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
راه ارتباطی لنده به تراب ، نقطه اتصال شهرستان لنده به جاده ملی دهدشت - پاتاوه یکی از مهم ترین جاده های دردست ساخت استان کهگیلویه و بویراحمد است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بی بی گل سلیمانی پیرزنی اهل روستای دور افتاده لبد منطقه بازفت در شهرستان کوهرنگ است که در سفر نخست آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سمت رئیس جمهور ایران به چهارمحال و بختیاری در نامه ای از وی خواست با ساخت خانه مشکل مسکنش را حل کند ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اشغال گذرگاه مرزی رفح در حدفاصل نوار غزه و خاک مصر، بحث و مذاکرات درباره سازوکارهای احتمالی برای راه اندازی این گذرگاه اصلی و تقریبا تنها راه ارتباطی صدها هزار فلسطینی با جهان خارج را دوباره به جریان انداخته و موضوع بازگشت هیئت اتحادیه اروپا به این گذرگاه مطرح شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار اردستان گفت: باند دوم محور اردستان به اصفهان اصلی ترین راه ارتباطی این شهرستان به مرکز استان است و تکمیل و بهره برداری محور یاد شده مطالبه 20 ساله مردم این شهرستان است که امیدواریم بعد از این همه سال به سرانجام برسد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۱    
محمدحسین پویانفر در برنامه صبحانه ایرانی گفت: راه ارتباطی با آیت الله رئیسی باز بود؛ امیدوارم ما را حلال کنند.
عقیق   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۰:۳۴    
کربلایی محمد حسین پویانفر با حضور در برنامه صبحگاهی شبکه دو سیما از آیت الله رئیسی یاد کرد و گفت: امیدوارم ما را حلال کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
در پی رانش زمین، نخست وزیر پاپوآ گینه نو بە ارتش فرمان دادە است بە یاری مردم بشتابد، اما مقامات محلی می گویند تنها راه ارتباطی با مناطق آسیب دیدە مسیر هوایی است و تمامی راه های زمینی بستە شدەاند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
چالوس- مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران از بازگشایی راه ارتباطی روستاهای کوهستانی بخش مرزن آباد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
بی بی گل سلیمانی پیرزنی اهل روستای دور افتاده لبد بازفت در شهرستان کوهرنگ است که در سفر نخست آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سمت رئیس جمهوری اسلامی ایران به چهارمحال و بختیاری در نامه ای از وی خواست با ساخت خانه مشکل مسکنش را حل کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: تاکنون در مجموع 24.8 کیلومتر روکش آسفالت در محور برهان جاده مهاباد_ بوکان انجام شده است.
مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت از سامانه 190 به عنوان راه ارتباطی مردم با این وزارتخانه یاد کرد و از اختصاص خط 6 این سامانه برای قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۴    
مصطفی حقیقی تحیت ، نخستین راه ارتباطی یکی از راهکارهای تقویت علقه وابستگی بلکه همبستگی اجتماعی ، تقویت ابعاد عاطفی است. عاطفه مهم ترین و نخستین عامل ایجاد همبستگی میان زوج و اجتماع کوچک خانواده است. اگر بخواهیم در اجتماع بزرگ تر از این عامل استفاده کنیم امکان بهتری برای موفقیت خواهیم داشت ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سید احسان قاضی زاده هاشمی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حادثه سیل اخیر در خراسان رضوی که منجر به درگذشت تعدادی از همشهریان و هم استانی های ما شد را تسلیت می گویم ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی بخشدار بخش هزار مسجد کلات با اشاره به خسارات سیل برای این منطقه گفت: مسئولان و ادارات خدمات رسان شهرستان کلات شبانه روز در حال تلاش و خدمت رسانی به مردم بخش هزار مسجد هستند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۰:۵۶    
سرپرست مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی با توجه به بارش های عصر امروز در استان از مسدود شدن 5 محور روستایی در تایباد و عدم بازگشایی مسیر ارتباطی با روستای شوریجه سرخس خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس از تسنیم، بخشدار احمدآباد مشهد گفت: پیکر پیرمرد 70 ساله اهل روستای سرغایهدر حوالی روستای حسن آباد توسط گروه های مردمی از میان گل و لای بیرون کشیده شد. به دلیل آب گرفتگی زیر گذر ریلی، راه ارتباطی روستای سلطان آباد مسدود شده است و به حدود 300 نفر از اهالی منطقه در یکی [...]
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی در اطلاعیه از مردم خواست به خاطر احتمال سیلاب و آبگرفتگی از منزل خارج نشوند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به نقش مهم پیست اسکی اوجور سرعین در گردشگری زمستانی استان و ظرفیت بین المللی آن، گفت: پیست اسکی اوجور سرعین نیازمند تأمین و ارتقای زیرساخت ها از جمله راه ارتباطی و کیفیت مخابراتی بوده که در این راستا اعتبارات لازم تخصیص داده شد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۹    
سیل روستای قازقان، راه ارتباطی با شهر را بست و شهرک صنعتی چرمشهر را تعطیل کرد
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۷    
سیل روستای قازقان، راه ارتباطی با شهر را بست و شهرک صنعتی چرمشهر را تعطیل کرد
تبیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
وقتی متوجه شدید که به کسی صدمه زده اید و می خواهید آن را جبران کنید با یک عذرخواهی صمیمانه شروع کنید. با عذرخواهی می توانید راه ارتباطی را باز کنید و روند ترمیم رابطه خود با طرف مقابل را آغاز کنید. یک عذرخواهی واقعی نشان می دهد که شما برای کارهای خود متاسف و ناراحت هستید و می خواهید بهتر عمل کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۱:۳۸    
بجنورد_ بارش شدید باران باعث تخریب راه ارتباطی قلعه صفا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۰    
بجنورد_ بارش شدید باران باعث تخریب راه ارتباطی قلعه صفا شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۶    
ساری-ایرنا- رئیس بنیاد نخبگان مازندران از حضور 2 نماینده تام الاختیار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همزمان با سفر دور دوم رئیس جمهور در مازندران خبرداد و گفت: نخبگان و چهره های علمی از طریق آنان می توانند مسائل و مطالبات خود را بیان و در اسرع وقت به آنها رسیدگی می شود.
شبکه قدس در صفحه کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس ویدئویی را از لحظه هدف قرار دادن ایستگاه ارتباطی شهر رفح منتشر کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا - فرماندار کلات گفت: بارش باران و وقوع سیلاب طی دیروز و امروز(پنجشنبه) موجب بسته شدن راه ارتباطی 20 روستا و قطع آب شرب 10 روستا در این شهرستان شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۴    
گریه تنها راه ارتباطی نوزاد شما در ماه های اولیه زندگی است. با یادگیری زبان گریه او، می توانید نیازها و احساساتش را به درستی درک کرده و او را آرام کنید. در این ویدئو، انواع مختلف گریه نوزاد و راه های آرام کردن آنها را به شما آموزش خواهیم داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
سیلاب و ورود گل و لای به برخی محورهای روستایی مازندران سبب رانش جاده شد.
تلنگر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۳    
شاید سوال چگونه کار پیدا کنیم؟ هم برای شما پیش بیاید. امروزه راه ارتباطی زیادی وجود دارد تا شما بتوانید یک شغل خوب پیدا کنید. در این مقاله بهترین روش برای پیدا کردن کار را در اختیار شما قرار می دهیم.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه اینوتکس از سال 1390 هر سال با حضور شرکت های بین المللی و به همت پارک فناوری پردیس برگزار می شود و تلاش می کند علاوه بر معرفی فناوری های روز به صنایع بزرگ و متوسط، راه ارتباطی بین مشتریان فناورانه با تولید کنندگان باشد. همچنین سرمایه گذاران را هم با فرصت های سرمایه گذاری بیشتر آشنا کند.
بام میبد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۳    
یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و روز معلم با نواخته شدن زنگ سپاس در دبستان مهرایران زمین گرامی داشته شد. یک روز خاطره انگیز و خیلی شاد نیز برای مدیر مدرسه رقم خورد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- فرماندار داورزن گفت: راه ارتباطی 2 روستای این شهرستان غربی خراسان رضوی که امروز به دنبال جاری شدن سیلاب بسته شده بود، بازگشایی و تردد در آن برقرار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بخشدار کن گفت: همزمان با شروع بارندگی شدید در شب گذشته راه ارتباطی پنج روستا در بخش کن مسدود شد که با حضور به موقع بخشداری، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای سنگان و کشار علیا و با همکاری عوامل شهرداری منطقه 22 و با استفاده از امکانات و ماشین آلات روستایی ...
لنگه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۱:۲۲    
به گزارش لنگه نیوز، ارتباط روستایی دهنو میر به جاده اصلی به علت بارندگی اخیر و از بین رفتن پل جاده دهنو میر به شهرستان بندرلنگه بسته شد.
مکران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۲۲:۴۹    
به گزارش پایگاه خبری مکران، راه ارتباطی به روستاهای دهنو میر در بخش شیبکوه و پس بست در بخش مهران شهرستان بندرلنگه بر اثر بارندگی های شدید روزهای گذشته و جاری شدن سیلاب و رودخانه های فصلی قطع شده است. بر اثر سیلاب پل در مسیر ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، طرح بر زمین مانده پل ارتباطی که به پیشرفت فیزیکی 90 درصد در قائمشهر رسیده است؛ باپیگیری رسانه استانی مازندران در آستانه بهره برداری قرار دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
با اجرای عملیات برف روبی، محور سه هزار تنکابن به الموت قزوین پس از 5 ماه بازگشایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۸:۰۶    
نوشهر- ایرنا- هچیرود در محور چالوس - رامسر بیش از یک دهه است که به شهر تبدیل شده، اما شهروندان این شهر ساحلی گردشگرپذیر و گذرگاهی همچنان چشم انتظار تصویب طرح هادی هستند تا گره پیش روی توسعه شهرشان که به گفته رئیس شورای اسلامی گام هایی برای حل آن نیز برداشته شده باز شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۷:۳۱    
بجنورد-ایرنا- فرماندار بجنورد گفت: راه ارتباطی 49 روستای این شهرستان در سال 1402 از محل منابع اعتباری استانی، ملی و قیر رایگان آسفالت شد.