شنبه ۱۶ اسفندساعت ۱۲:۲۷Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راه ارتباطی»

تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهر- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اهر از مسدود شدن راه ارتباطی هفت روستای این شهرستان بر اثر کولاک خبر داد.
رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای اشنویه گفت: راه دسترسی به 54 روستای این شهرستان که از شب گذشته به دلیل بارش سنگین برف مسدود شده بود، با تلاش راهداران و نیروهای مردمی بازگشایی شد و تلاش برای بازگشایی 20 روستای دیگر ادامه دارد.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
وقت نیوز - معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی از مسدود بودن 40 راه روستایی آذربایجان شرقی بر اثر بارش برف خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اهر از بازگشایی کامل 80 راه ارتباطی روستایی در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رئیس راهداری بستان آباد گفت: بارش سنگین برف که از شامگاه پنجشنبه آغاز شده راه ارتباطی 100 روستای شهرستان را مسدود کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
عدم وجود راه ارتباطی مناسب برای تنها غسال خانه لوداب و خانه بهداشت شهید صدیقی نژاد مردم را کلافه کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
روستای ورمله از توابع شهرستان چرداول با مشکلاتی از جمله نبود آب آشامیدنی، عدم برخورداری از راه ارتباطی دست و پنجه نرم می کرد که اکنون تا حدودی مشکلات مرتفع شده و نیازمند توجه جدی مسوولین برای رفع کامل محرومیت است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۳    
اقتصاد ایران: ایذه- بخشدار دهدز از مسدود شدن راه ارتباطی چندین روستا به دلیل بارش برف در دهدز خبر داد.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
حمیدرضا کاظمی در گفت و گو با خبرنگار مهر در سخنانی با اشاره به راه ارتباطی خرم آباد – پلدختر اظهار داشت: این پروژه دو بحث دارد، یکی بحث اصلاح کامل جاده بوده که حدود 30 کیلومتر اصلاح مسیر در آن داریم. وی با تاکید بر اینکه در این مسیر حدود هشت هزار متر تونل [...]
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
گلستان(پانا)-گلستان بیش از5 هزار کیلومتر راه ارتباطی شامل بزرگراه، راه اصلی و فرعی درجه یک، 2 و 3 دارد که حدود 1521 کیلومتر آن کوهستانی و یا سخت گذر است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری فرماندار کوهرنگ گفت: تردد در محورهای کوهستانی و گردنه های شهرستان کوهرنگ به کندی صورت می گیرد و لازم است رانندگان زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۸    
گروه استان ها - فرماندار شهرستان کوهرنگ گفت: به علت بارش شدید برف و باران راه دسترسی 30 روستای شهرستان کوهرنگ بسته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۱    
بارش برف راه ارتباطی 30 روستای شهرستان کوهرنگ را مسدود کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرماندار کوهرنگ با اشاره به بارش برف در این شهرستان، گفت: بارش برف و رانش کوه در گردنه تازار راه ارتباطی این شهرستان با استان خوزستان را مسدود کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار الیگودرز گفت: بارش سنگین برف از شب گذشته(چهارشنبه) تاکنون در این شهرستان ادامه دارد و موجب بسته شدن راه ارتباطی 372 روستا با مرکز این شهرستان شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرماندار دهلران از بستن راه ارتباطی ایلام به خوزستان در ایستگاه "سپتون" خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: باران و سیلاب پل دست ساز و چوبی روستای آبمورد (از توابع بخش لوداب شهرستان بویراحمد در استان کهگیلویه و بویراحمد) را با خود برد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: راه ارتباطی 95 روستای استان که در اثر بارش برف و کولاک 2 روز گذشته بسته شده بود، بازگشایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در طول دو روز گذشته راه ارتباطی 481 روستای استان مسدود شده بود که تا پایان امروز تمامی راه ها بازگشایی می شود و از فردا هیچ مشکلی در این زمینه باقی نخواهد ماند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در پی بارش سنگین برف در 2 روز اخیر راه ارتباطی 481 روستا در استان مسدود شده بود که با تلاش راهداران تاکنون راه ارتباطی 436 روستا بازگشایی شده و تردد در آنها در جریان است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نوروز پر باران سال 1398 و سیل آن سال پل تاریخی کن را دچار آسیب کرد. پل کن در دوران قاجار روی رودخانه کن احداث شد و مدت ها تنها راه ارتباطی روستای کن با اطراف بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود گفت: وزش باد شدید همراه با بارش برف و کولاک باعث مسدود شدن راه ارتباطی 50 روستا در بخش نظرکهریزی منطقه سهند آباد شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۵    
اقتصاد ایران: اهر- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اهر از مسدود شدن راه ارتباطی 25 روستای اهر به دلیل بارش شدید برف خبر داد.
اهر خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اهر از مسدود شدن راه ارتباطی 25 روستای اهر به دلیل بارش شدید برف خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اهر- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اهر از مسدود شدن راه ارتباطی 25 روستای اهر به دلیل بارش شدید برف خبر داد.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار ریگان گقت :با تلاش نیروهای راهداری راههای ارتباطی 27روستای این شهرستان که بر اثر طوفان 2روز گذشته شن و گرد و غبار بسته شده بود را نیز بازگشایی کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون نیروهای راهداری در حال بازگشایی راه ارتباطی 120 روستای بسته شده در اثر بارش برف هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا - فرماندار ریگان گقت :با تلاش نیروهای راهداری راههای ارتباطی 27روستای این شهرستان که بر اثر طوفان 2روز گذشته شن و گرد و غبار بسته شده بود نیز بازگشایی شد.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
گردنه گله بادوش در محور الیگودرز_شول آباد که در بارش های روز گذشته مسدود شده بود، با تلاش راهداران الیگودرز بازگشایی و تردد در آن برقرار شد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: 80 میلیارد تومان برای تکمیل و بهره برداری از پل های نیمه تمام این استان نیاز است تا نگرانی های ناشی از سیل و قطع راه ارتباطی روستاها به حداقل برسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان 10 سال قبل جاده 16 کیلومتری وزوه از توابع شهرستان فریدونشهر با عبور از میان جنگل، راه ارتباطی این روستا با مرکز شهرستان را برقرار کرد و حالا قرار است دومین جاده این روستای 10 خانواری نیز احداث شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی بر ایجاد راه ارتباطی بین سرخس و چابهار تاکید و اضافه کرد: اتصال چابهار به سرخس، تحولات چشمگیری در ارتباطات تجاری کشور و توسعه و پیشرفت استان های جنوب شرق کشور ایجاد می کند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حسین کلانتری در گفت وگو با میزان، با اشاره به زلزله 5.6 ریشتری 29 بهمن ماه در منطقه سی سخت اظهار داشت: پس از بروز زلزله، جلسه مدیریت بحران تشکیل و با تقسیم بندی امور، کار های امدادرسانی به زلزله زدگان آغاز شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
شهرکرد- فرماندار کوهرنگ از مسدود شدن راه ارتباطی 30 روستا در شهرستان کوهرنگ در پی بارش برف خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۶    
بارش برف راه ارتباطی 30 روستا در شهرستان کوهرنگ را مسدود کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کوهرنگ گفت: با بارش برف راه ارتباطی 30 روستا در شهرستان مسدود شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا- بارش 70 سانتی متری برف در گردنه ها و جاده های کوهستانی شهرستان سلسله منجر به مسدود شدن راه ارتباطی 50 روستا شد که عوامل راهداری در حال بازگشایی این مسیرها هستند.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بارش برف در جاده سپیدان- اقلید آغاز شده است. همتی افزود: هم اکنون این جاده ها لغزنده است، اما تردد در آن ها جریان دارد. معمار رئیس اداره راهداری و حمل و نقل سپیدان هم گفت: گروه های راهداری با ماشین آلات مخصوص در جاده های مواصلاتی شهرستان مشغول برف روبی و پاکسازی جاده ها هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا- فرماندار سلسله گفت: راه ارتباطی 50 روستای شهرستان به علت بارش سنگین برف مسدود شده و عملیات بازگشایی آنها در حال انجام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - بارش شدید باران و بالا آمدن اب رودخانه کشکان موجب قطع راه ارتباطی هفت روستایی بخش "ویسیان" از توایع شهرستان چگنی لرستان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
پلدختر- دهیار روستای پران پرویز با اشاره به طغیان رودخانه کشکان در پی بارش باران، گفت: این امر موجب مسدود شدن راه ارتباطی این روستا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - دهیار روستای پران پرویز پلدختر گفت: راه ارتباطی این روستا بر اثر بارندگی های اخیر، طغیان رودخانه کشکان و جاری شدن سیلاب امروز پنجشنبه قطع شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بارش سنگین برف و باران راه ارتباطی 300 روستا در شهرستان دلفان را قطع کرد و منجر به قطع 110 روستا نیز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۲    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان از مسدود شدن راه ارتباطی 600 روستای این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۱    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری فرماندار کوهرنگ گفت: متاسفانه راه ارتباطی 30 روستای شهرستان کوهرنگ به دلیل بارش برف، مسدود شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: ریزش سنگین برف در دلفان ارتباط 300 روستای این شهرستان را با مرکز نورآباد قطع کرد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: راه ارتباطی 600 روستای این استان در حال حاضر به دلیل ریزش سنگین برف مسدود است. به گزارش خلیج فارس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۱    
گروه استان ها- فرماندار الیگودرز گفت: راه ارتباطی 249 روستای الیگودرز بر اثر بارش شدید برف قطع شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۶    
پازوکی گفت: بارش سنگین برف راه ارتباطی 670 روستای استان را قطع کرده و تردد در بیشتر راه های اصلی نیز با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۱    
گروه استان ها- مدیرکل مدیریت بحران لرستان با بیان اینکه بارش شدید برف راه ارتباطی 600 روستای لرستان را مسدود کرده است گفت: هم اکنون برق 110 روستا نیز قطع است.