شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۹:۲۴Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازفت»

ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مسوول تیم پیوند دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: اعضای بدن یک بیمار مرگ مغزی 23 ساله از اهالی بازفت با همراهی خانواده نیکوکار وی اهدا و نجات بخش بیماران نیازمند عضو شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مهندس سلیمیان با اشاعه به زنده نگه داشتن درختان بلوط رشته کوه زاگرس مدافع محیط زیست را استراتژی گاز استان دفاع کردند: شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از اهمیت بالایی برای رسانایی گاز به نقاط صعب العبور منطقه بازفت برخوردار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با استقرار کلینیک سیار دندانپزشکی در روستای گزستان بخش بازفت شهرستان کوهرنگ، طی دو روز اخیر بیش از 200 خدمت رایگان به مردم ارائه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۸:۴۰    
عشایر بازفت شهرستان کوهرنگ با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، حماسه ای دیگری را رقم زدند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون برنامه ریزی و رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان آئین تکریم و معارفه رئیس دادگاه عمومی بخش بازفت برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کلینیک سیار دندانپزشکی در روستای گزستان بخش بازفت شهرستان کوهرنگ مستقر شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از تداوم گرما برای این استان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: بازفت با بیشینه دمای 37 درجه سانتی گراد گرم ترین ایستگاه استان گزارش شد.
وانا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تصاویری از اخذ رای در منطقه عشایری بازفت استان چهارمحال و بختیاری مشاهده می کنید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۱:۰۹    
فرآیند اخذ رای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت 8 صبح روز جمعه ( 8 تیر 1403) در شعب اخذ رای سیار منطقه عشایری بازفت چهارمحال و بختیاری آغاز شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۹:۵۹    
شهرکرد- ایرنا- بخشدار بازفت کوهرنگ چهارمحال و بختیاری گفت: آتش سوزی مراتع این منطقه که روز جمعه به دلیل نامعلومی شکل گرفت با کمک نیروهای مردمی و منابع طبیعی مهار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عشایر بازفت با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، حماسه ای دیگری را رقم زدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۰۹:۱۵    
امروز پنج شنبه بازفت با دمای 37 درجه گرمترین نقطه چهارمحال و بختیاری گزارش شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از امدادرسانی نیرو های امدادی این جمعیت به یک مصدوم در محور کوهرنگ به بازفت خبرداد.
رادیو پیام   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان گفت: امروز بلداجی با دمای 8 درجه خنک ترین نقطه چهارمحال و بختیاری ثبت شد. چراغپور افزود: بازفت با دمای 39 درجه گرمترین نقطه در استان گزارش شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۰    
سرپرست مرکز خدمات جهاد کشاورزی بازفت از آتش سوزی مزرعه گندم در مهدی آباد دهناش بخش بازفت خبر داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه فیلم: ویدئویی منتشر شده در شبکه های اجتماعی یخچال های طبیعی دره عسل کشان در منطقه بازفت کوهرنگ را در آستانه تابستان نشان می دهد. یخچال های این منطقه یکی از منابع آبی سد زاینده رود هستند. ....
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۰۵    
بامداد امروز دوشنبه بازفت با دمای 37 درجه گرمترین نقطه در چهارمحال و بختیاری گزارش شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۱۸    
مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال بختیاری هفته گذشته به صورت سرزده از حوزه های آزمون نهایی شهرستان اردل و منطقه بازفت بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۲۱:۰۲    
تیم های تخصصی پزشکی به منطقه بازفت در شهرستان کوهرنگ اعزام شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه های جهاد با هدف محرومیت زدایی به مناطق عشایری بازفت خدمات پزشکی و دامپزشکی ارائه کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بی بی گل سلیمانی پیرزنی اهل روستای دور افتاده لبد منطقه بازفت در شهرستان کوهرنگ است که در سفر نخست آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سمت رئیس جمهور ایران به چهارمحال و بختیاری در نامه ای از وی خواست با ساخت خانه مشکل مسکنش را حل کند ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بزرگداشت شهادت رئیس جمهور و همراهان با حضور فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) و عشایر بسیجی شهرستان در مکان روستای لبد بازفت برگزار شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
جوان 28 ساله منطقه عشایری در منطقه سخت گذر کنگرستان بازفت با تلاش امداد گران هلال احمر نجات یافت.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بی بی گل سلیمانی پیرزنی اهل روستای دور افتاده لبد بازفت در شهرستان کوهرنگ است که در سفر نخست آیت آلله سید ابراهیم رئیسی در سمت رئیس جمهوری اسلامی ایران به چهارمحال و بختیاری در نامه ای از وی خواست با ساخت خانه مشکل مسکنش را حل کند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۹:۳۴    
شهید سید ابراهیم رئیسی در خرداد سال 1401 در اولین دور سفر ریاست جمهوری از روستای لبد منطقه بازفت یکی از مناطق دور افتاده چهارمحال و بختیاری بازدید کرد؛ رئیس جمهور در پایان این بازدید خطاب به استاندار چهارمحال و بختیاری می گوید: امسال نه امروز؛ مردم باید اثر کارها را ببیند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۷    
بی بی گل پیرزنی اهل روستا لبد بازفت است، که زمانی که آیت الله رئیسی در حال برگشت از منطقه بازفت بود، شخصا نامه ای را به ایشان می دهد و از او درخواست کمک می کند. از این درخواست کمتر از یک سال می گذشت که با دستور ویژه رئیس جمهور مشکلات این پیرزن و هم روستایی هایش حل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- بی بی گل سلیمانی بانوی اهل بازفت شهرستان کوهرنگ است که در 2 سفر استانی رییس جمهور موفق به دیدار با آیت الله رئیسی شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور؛ آیت الله رئیسی به عنوان رییس جمهور اسلامی ایران، در سفر به منطقه محروم لبد بازفت پس از دیدن مشکلات اهالی؛ دستور داد از همین امروز برای رفع این منطقه تصمیمات لازم از سوی وزارتخانه ها گرفته شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بی بی گل سلیمانی بانوی اهل بازفت که در سفر استانی رئیس جمهور شهید و با دستور وی صاحب خانه ای نو شده بود، اکنون با شنیدن خبر آسمانی شدن آیت الله رئیسی چشمانش گریان شده است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۸    
همزمان با هشتمین رزمایش مشترک محرومیت زدایی، جمعی از مسئولین سازمان بسیج عشایری، جهاد کشاورزی، دامپزشکی و .... پس از طی مسافت افزون بر 5 ساعته با عشایر بخش بازفت دیدار و میز خدمت جهادی برپا کردند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در محور بازفت به کوهرنگ در گردنه چری منجر به جان باختن سه نفر شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
طایفه ی بزرگ شیخ رباط یکی از اقوام بختیاری است که جشن های عروسی چندهزار نفری شان را در منطقه بازفت برگزار می کنند. این قوم با حفظ آداب اصیل یکی از کهن ترین اقوام ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره دختران آفتاب در منطقه بازفت برگزار شد.
ایانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۹:۵۱    
هشتمین رزمایش مشترک جهادی گروه یاوران امام رئوف در بخش بازفت شهرستان کوهرنگ برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در محور بازفت به کوهرنگ حوالی گردنه چری منجر به جان باختن سه نفر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۲    
اردوی جهادی مناطق صعب العبور بازفت با حضور دانشجویان دکترای دامپزشکی دانشگاه آزاد شهرکرد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
اردوی جهادی منطقه مناطق صعب العبور بازفت شهرستان کوهرنگ با حضور دانشجویان دکترای دامپزشکی دانشگاه آزاد شهرکرد برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: بالگرد اورژانس هوایی استان جان مادر باردار در روستای تلخدان بخش بازفت شهرستان کوهرنگ را نجات داد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فرید محمودی چلیچه معلم مدرسه کانکسی روستای کچوز از بخش بازفت شهرستان کوهرنگ است
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معلم فداکاری که پس از مشاهده دانش آموزان خود در مسیر عبور سیل در منطقه بازفت شهرستان کوهرنگ با حضور به موقع و با به خطر انداختن جان خود، جان آن ها را نجات داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- برخی از کارشناسان عقیده دارند که مدیریت پسماند و ساماندهی زباله در چهارمحال و بختیاری سال هاست که با چالش روبرو است و در حالی که از "زباله با توجه به امکان بازیافت آن با عنوان طلای کثیف" یاد می شود اما این استان به سبب نداشتن کارخانه بازفت از این فرصت محروم مانده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
روستای کیکاووس از توابع منطقه بازفت در استان چهارمحال و بختیاری دارای 3 خانوار است و مدرسه این روستا 2 دانش آموز دارد. آقای فاضلی معلم این روستا، هر روز برای رسیدن به مدرسه از عرض رودخانه بازفت عبور می کند تا خود را برای تدریس به دانش آموزانش برساند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه ورزش بانوان چهارمحال و بختیاری از برگزاری جشنواره دختران آفتاب در منطقه بازفت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۱۰    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از امدادرسانی نیرو های عملیاتی به گردشگر گرفتار در پل خداآفرین روستای گزستان بخش بازفت خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری از امدادرسانی نیرو های عملیاتی این جمعیت به گردشگر گرفتار در پل خداآفرین روستای گزستان بخش بازفت خبرداد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بهار منطقه بازفت در چهارمحال و بختیاری، با دو گونه آب و هوای متفاوت کوهستانی همراه است.