سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۷:۵۸Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهسازی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس، اعلام کرد: دوره آموزشی راهسازی ویژه مسئولین فنی دهیاری های استان فارس برگزار شد و هم اکنون بیش از 100 نیروی فنی متخصص در کنار دهیاران در استان فارس مشغول فعالیت هستند.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: به منظور افزایش ایمنی، تسهیل رفت و آمد و کاهش تصادفات و سوانح رانندگی در محورهای فریدونشهر پروژه های راهسازی اجرا و پیش بینی شده است که پس از تامین اعتبار روند عملیاتی آن انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از اجرای 10 طرح راهسازی در این استان خبر داد و گفت: از این تعداد 9 طرح ملی و یک طرح استانی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
هپکو به گفته مدیران این شرکت توان تولید بسیاری از ماشین آلات معدنی را دارد؛ اما مافیای واردات تلاش دارد که این شرکت فعالیت خود را در حوزه تولید ماشین آلات راهسازی دنبال کند و به سود کلان خرید و فروش خودرو های معدنی کاری نداشته باشد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۲    
پروژه تعریض و بهسازی جاده دهدشت_طولیان بعد از یک دهه هنوز در میان وعده های مسئولان حوزه راهداری سرگردان است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۴    
استان کرمان با 13 هزار و 700 کیلومتر راه آسفالته، دومین شبکه طویل راه کشور است و پروژه های راهسازی مهمی در دستور کار دارد که اکنون فاصله چندانی تا زمان بهره برداری آنها باقی نمانده.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۸    
شرکت معتبر راهسازی بنیس پل جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نهایت تلاش مافیای واردات این است که هپکو بخش معدن را رها کند و به بخش راهسازی بپردازد؛ چرا که به دلیل کاهش بودجه های عمرانی ماشین آلات زیادی در حوزه راهسازی وارد نمی شود.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان تزریق اعتبارات به بخش راه در استان زنجان را بسیار ضعیف اعلام کرد و گفت: بخش راه استان در تزریق اعتبارات وضعیت خوبی ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ راه های مواصلاتی نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت هر منطقه ایفا می کند و بدون شک توجه به حوزه راه سازی و توسعه آن به خروج مناطق از بن بست جغرافیایی منجر می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران به همراه مدیران ارشد شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل از چهار پروژه راهسازی استان، بازدید کرد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام اظهار داشت: 46 پروژه راهسازی به طول 271 کیلومتر در استان ایلام درحال اجرا است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی لارستان گفت: مجوزهای لازم و موافقت اصولی در زمینه پرداخت 6هزار میلیارد ریال برای شتاب بخشی طرح های راهسازی در حوزه جنوب استان فارس داده شد.
مدیرکل راه وشهرسازی استان ایلام هزینه احداث طرح های راهسازی استان درحال حاضررا بالغ بر2000 میلیاردتومان عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - طرح ملی جاده پاتاوه به دهدشت با توجه به وضعیت طبیعی منطقه جزو خاص ترین طرح های راهسازی در کشور است که از سوی مهندسان خوشفکر ایرانی در دل رشته کوههای سخت گذر و کوهستانی زاگرس در مراحل پایانی اجرا است.
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ضعف نظارت در اجرای پروژه های عمرانی ضمن تحمیل هزینه های اضافی به بیت المال موجب نارضایتی مردم می شود. تصاویر ارسال شده از اسفالت جاده روستای سرپر در 20 کیلومتری دیشموک گویای آن است که اصول لازم در اجرای پروژه لحاظ نشده و به صورت رفع تکلیفی آسفالت شده است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۶:۴۳    
ایلام- پروژه های راهسازی شهرستان آبدانان در جنوب استان ایلام این روزها حال و روز خوشی ندارند چراکه در پیچ و خم اعتبارات گرفتار شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا- بخشدار مرکزی شهرستان ساوه گفت: در هزینه کرد اعتبارات امسال اولویت با تامین آب شرب، توسعه شبکه راهها و برق رسانی به روستاهای کمتر برخوردار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مراغه گفت: امسال 13 طرح عمرانی با حدود 19 میلیارد و 880 میلیون تومان اعتبار در مناطق برون شهری و روستایی این شهرستان اجرا می شود.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از مراحل پایانی پروژه راهسازی قاضی خان - بدره خبر داد و گفت: این پروژه طی روزهای آینده (کمتر 2 هفته) تکمیل و به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از مراحل پایانی پروژه راهسازی قاضی خان - بدره خبر داد و گفت: این پروژه طی روزهای آینده (کمتر 2 هفته) تکمیل و به بهره برداری می رسد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: طی 21 ماه اخیر با اولویت بندی پروژه های نیمه تمام و مسکوت مانده، توانستیم 270 کیلومتر از این پروژه ها را تکمیل و مورد بهره برداری قرار دهیم.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۰۳    
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: تدابیر لازم جهت رفع نقاط پرحادثه و گره های ترافیکی محور های منتهی به مرز بین المللی مهران اتخاذ شده و محور های مواصلاتی نیز ساماندهی شده اند.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: به تازگی تکمیل پروژه های راهسازی منتهی به مرز مهران تسریع داده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: به تازگی تکمیل پروژه های راهسازی منتهی به مرز مهران تسریع داده شده است.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
با افزایش 20 برابری اعتبارات در حوزه راهسازی در چهار سال اخیر بیش از 340 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته تا توسعه بزرگراه ها در استان اردبیل رقم بخورد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: سازمان همیاری شهرداری های استان باید خود را تقویت کند تا بتواند پروژه های بزرگی مانند راهسازی را متقبل شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۷    
همزمان با هفته دولت آیین کلنگ زنی و بهره برداری از چند پروژه راهسازی در حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان انجام گرفت .
اقتصاد آنلاین / عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
شرکت های تولیدکننده تایر مجاز هستند بخشی از محصولات تولیدی خود را صادر کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
شرکت های تولیدکننده تایر مجاز هستند بخشی از محصولات تولیدی خود شامل 30 درصد از گروه تایرهای کشاورزی و راهسازی و صنعتی و 10 درصد از تایرهای گروه سواری را صادر کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق ابلاغیه امروز انجمن تایر به شرکت های زیرمجموعه، صادرات 10 درصد تایر سواری تولیدی و 30 درصد تایرهای کشاورزی، راهسازی و صنعتی آزاد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
جاده کندوان از صبح امروز بمدت 3روز مقطعی برای عملیات راهسازی و اصلاح ترانشه بسته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۲۳    
فروشگاه پارت یدک راهسازی از فروشندگان معتبر قطعات ماشین آلات راهسازی در کشور است که انواع قطعات اورجینال را به فروش می رساند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کهنه پوشی گفت: جاده جدید سنندج - مریوان و محور سقز - مریوان به دلیل اجرای عملیات راهسازی به طور موقت مسدود می شود.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ناوگان ماشین آلات معدنی و راهسازی کشور به دلیل آن که در سایت های خارج شهرها فعالیت می کنند، کمتر موردتوجه قرار می گیرد. با این حال اما نمی توان از فرسودگی این خودروها چشم پوشی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۲۵    
یاسوج - ایرنا - نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پروژه ملی جاده پاتاوه - دهدشت یکی از مهم ترین پروژه های راهسازی کهگیلویه وبویراحمد است گفت: قطعه دوم جاده ملی پاتاوه - دهدشت امسال به بهره برداری می رسد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شهابی نسب به تشریح جزئیاتی از آخرین خبرها در خصوص پروژه های عمرانی و راهسازی در شهرستان بویراحمد پرداخت.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت : 43 کیلومتر از محور اردبیل به سرچم یکی از سخت ترین پروژه های راهسازی کشور محسوب می شود.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و اقتصاد مقاومتی استان که امروز پنچ شنبه در سالن شهدای دولت برگزار شد ...
خالقی گفت: دولتی ها واردات را ترجیح می دهند. شرکت های خارجی برای هر معامله کمیسیونی در نظر می گیرند که می تواند رقم چشمگیری باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۰    
شرکت تولیدی سپاهان ماشین رهیار فعال در زمینه تولید ماشین آلات راهسازی واقع در شهرک صنعتی مورچه خورت استان اصفهان جهت فعالیت در بخش بازرگانی خارجی از خانم های فارغ التحصیل در یکی از گرایشهای فنی که مسلط به زبان انگلیسی باشند دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۵۶    
یک شرکت معتبر راهسازی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۷:۳۶    
قزوین - ایرنا - راهسازی و طرح های عمرانی به عنوان یکی از ارکان توسعه جوامع به اعتقاد بسیاری در تقابل و به زعم برخی در تعامل با محیط زیست قرار دارد و باید در اجرای این نوع پروژه های اقتصادی و توسعه ای توجه بسیار زیادی بر اثرات محیط زیستی آنها داشت.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، محبوب حیدری عصر چهارشنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی قطعه دوم محور کلور –درام در خلخال اظهار کرد: با تلاش و پیگیری استاندار اردبیل و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مجوز لازم برای بهره مندی محور کلور –درام از فاینانس بانکی فراهم آمده تا با تزریق منابع ...
علی اکبر بسطامی نماینده استان ایلام در مجلس شورای اسلامی و عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی ایلام به منظور بررسی پیشرفت طرح های عمرانی از چند پروژه راهسازی استان بازدید کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - بهنامجو، استاندار اردبیل گفت: با پیگیری های به عمل آمده درصدد تقویت اعتبار مالی با کمک بخش خصوصی و پیمانکاران برای شتاب بیشتر پروژه های مهم راهسازی استان اردبیل هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۴:۳۰    
ساوه - ایرنا - سه طرح راهسازی با حضور استاندار مرکزی در شهرستان زرندیه به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسید و همچنین تعدادی از طرح های صنعتی و عمرانی نیز کلنگزنی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت پیشرفت فیزیکی طرح احداث جاده تکاب - تخت سلیمان - دندی مناسب و قابل قبول نیست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای رفع مشکلات بخش راه این استان، به اعتبارات ویژه نیازمند است.