دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۷:۲۰May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهسازی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز، با اشاره به پیشینه بیش از یک دهه طراحی و آغاز عملیات اجرایی پروژه بزرگراه شهید سپهبد سلیمانی، خاطرنشان کرد که وقوع ریزش در یک ترانشه، از نگاه فعالان حوزه عمرانی، همواره محتمل است و رخدادی نادر محسوب نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - "بهمن مرادنیا" استاندار کردستان از طرح چهار بانده کردن گردنه صلوات آباد سنندج و راه آهن همدان - سنندج، بازدید کرد. طرح چهار بانده کردن گردنه صلوات آباد سنندج، 21 کیلومتر طول دارد که تاکنون 12 کیلومتر آن زیر بار ترافیک رفته است ...
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۵    
کارشناسان راهسازی بر این باورند که ساخت و احداث غیر اصولی جاده و تونل و همچنین بی توجهی به زه کشی مناسب برای دفع آب های سطحی موجب بروز این گونه حوادث می شود.
نشست جذب سرمایه گذاری در تکمیل پروژه های راهسازی با هدف استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در تکمیل تقاطع های غیرهمسطح آزادراه ارومیه-تبریز تشکیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها روستای طارم از توابع بخش مرکزی شهرستان حاجی آباد به دلیل ترک فعل مدیران و پیمانکاران پروژه راهسازی به روستایی در محاصره خاکریزی بزرگ تبدیل شده است و این موضوع مشکلات زیادی برای اهالی ایجاد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یاسمی از راه ارتباطی عشایر منطقه شله کش شهرستان چرداول بازدید به عمل آورد.
به گفته مدیرکل راه و شهرسازی کردستان تعدادی از پروژه های شاخص حوزه راه در استان در ماه های آینده به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی گفت: اجرای پروژه راهسازی بجنورد-جنگل گلستان تاکنون 88 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اکنون بیش از 105 کیلومتراز این مسیر بهره برداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان با اشاره به توجه خاص دولت به توسعه زیرساخت های حوزه راه استان، گفت: پروژه های شاخص حوزه راه استان تا پایان دولت تدبیر و امید به بهره برداری می رسد.
مدیر کل راه و شهرسازی فارس اعلام کرد: با وجود کمبود اعتبارات و مشکلات مالی پروژه ها و موانع متعدد پروژه های راهسازی در شرق فارس فعال هستند.
فرماندار ویژه میانه به همراه معاون عمرانی فرمانداری و روسای ادارات راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان از پروژه های عمرانی در حال اجرا بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به اتفاق جمعی از معاونان و مدیران این سازمان سحرگاه جمعه دهم اردیبهشت ماه جاری از دو پروژه راهسازی و دو شهرک مسکونی در روستای طولا و شهرقشم بازدید وضمن بررسی آخرین وضعیت آنها برضرورت تسریع اجرای این پروژه ها و تقویت تعامل فعال با ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: هم اینک 25 طرح راهسازی به طول 251 کیلومتر با اعتبار هفت هزار و 230 میلیارد ریال در استان در حال اجراست.
معاون ساخت و توسعه راه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با حضور در استان کردستان و بازدید پروژه های راهسازی راهکارهای تسریع در اتمام عملیات اجرایی آنها را بررسی کرد .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۹    
شرکت پاسارگاد ماشین پرشیا جنوب (یک شرکت معتبر تولید کننده ماشین آلات راهسازی و معدنی) از رده های شغلی زیر دعوت به همکاری مینماید:
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
همدان - حسینی، مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از افتتاح سه پروژه راهسازی استان همدان تا اواخر تیرماه امسال خبر داد و گفت: این پروژه ها با اعتبار 39میلیارد تومان به بهره برداری خواهند رسید.
استانداری گیلان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در گیلان در دیدار با وزیر راه و شهرسازی، شتاب در تکمیل پروژه های عمرانی حوزه راهسازی و اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان را مورد تأکید قرار داد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۴۱    
یک شرکت معتبر راهسازی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس هیات مدیره کانون کارگران ساختمانی کشور با اشاره به اینکه مطالبات جامعه کارگری صنفی است نه سیاسی، گفت: حمایت این تشکل از جامعه کارگری کاملا صنفی و بدور از سیاسی کاری و کار حزبی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: 44 پروژه راهسازی به طول 217 کیلومتر با اعتبار 12 هزار میلیارد ریال در نقاط مختلف استان در دست اجرا است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دنا گفت: خسارت وارده به حوزه راهسازی 16میلیارد تومان، بخش گردشگری 15 میلیارد و 500میلیون تومان، آب و فاضلاب 30میلیارد تومان است که خسارت وارده به زیر ساخت های شهر سی سخت حدود 300میلیارد تومان بوده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از اجرای 44 پروژه راهسازی به طول 217 کیلومتردراستان خبر داد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم محور تیران-سامان به طول 15 کیلومتر و اخذ پروانه ساختمانی برای 190 واحدی مسکن ملی این شهرستان در سال جهش تولید خبرداد. تشریح اقدامات راه و شهرسازی تیران و کرون در سال جهش تولید ...
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: در سال جهش تولید برای افتتاح، بهره برداری و اخذ اعتبار برای پروژه های راهسازی این شهرستان تلاش های بسیاری صورت گرفت.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کریمی نماینده اراک گفت: با توجه به توانمندی و ظرفیت تولید خوبی که در شرکت هپکو وجود دارد باز کردن بازارهای کشور به روی واردات خارجی قطعاً بر ضد تولید و برخلاف مصالح کشور است و قطعاً این موضوع ا در مجلس پیگیری خواهیم کرد که تولید داخل از واردات بی رویه و بدون منطق و توجیه ضربه نخورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۸:۱۶    
چند روز قبل بر اثر برخورد یک دستگاه تریلر کشنده با سواری پژو 206 در محور اصلی سروآباد به مریوان حوالی روستای قلعه جی سه نفر از سرنشینان پژو در دم جان باختند و یک نفر هم به شدت مصدوم شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: واردات ماشین آلات راهسازی در شرایطی که شرکتی مانند هپکو توان تولید این کالا را دارد مغایر با شعار سال است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ جعفر شهامت روز جمعه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: راه های روستایی استان از هزار و 857 کیلومتر در سال 92 اکنون به چهار هزار و 652 کیلومتر رسیده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مهران از افزایش ضریب ایمنی جاده های مواصلاتی مهران با توجه به ظرفیت تجاری و تردد زائران این شهرستان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۹    
یک شرکت مهندسین مشاور راهسازی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران نیاز به تکمیل کادر خود با مهندسینی با مشخصات زیر دارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون هشت هزار کیلومتر بزرگراه در کشور احداث شده است که یک رکورد محسوب می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۳    
قیر معدنی نقش مهمی در آسفالت و راهسازی ایران دارد. در این مطلب برای شما از کاربرد، قیمت، مشخصات و فواید قیر معدنی و همچنین پور قیر معدنی گفتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
برای توسعه شبکه راه های اصلی و روستایی و تکمیل کریدور شمال به جنوب 153 کیلومتر طرح راهسازی و روکش آسفالت در شهرستان خوی در دست اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۱    
سنندج - ایرنا- استاندار کردستان گفت: پیشرفت پروژه های حوزه راهسازی استان با همت جمعی و همکاری همه جانبه بخش های مختلف صورت گرفته است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت صمت در جدیدترین اقدام خود با صدور بخشنامه ای در تاریخ 18 فروردین 1400در کمال تعجب راه را برای واردات ماشین آلات راهسازی و معدنی نو و دست دوم بازکرده و حتی معافیت های گمرکی را برای واردکنندگان آن در نظر گرفته است!
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۰۱    
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: ارتش جمهوری اسلامی در امدادرسانی و نصب تجهیزات موقت راهسازی در سیل 98 استان، نقش موثری داشت.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: پروژه های راهسازی در خوزستان ماهیت فرا استانی دارد و نیازمند مساعدت همه جانبه است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۷    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: اولویت اصلی این اداره کل، تسریع در اتمام پروژه های راهسازی راه و شهرسازی استان با توجه به عبور سالانه 20 میلیون زائر ثامن الحجج (ع) از این استان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
بسیاری از وعده های وزارت راه و شهرسازی در استان ایلام به سرانجام نرسیده و هم اکنون بیشتر پروژه های راهسازی در استان به دلیل مشکلات مالی یا تعطیل هستند و یا به کندی پیش می روند.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
آفتاب ایلام؛ محمد نوذری در دیدار محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر لزوم تکمیل تونل کبیرکوه به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های راهسازی کشور و همچنین پرداخت مطالبات پیمانکاران این طرح افزود: تکمیل و بهره برداری از این پروژه راهسازی نقش مهمی در توسعه استان ایلام دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 550 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح بزرگ راهسازی شهر دوگنبدان به بندر گناوه اختصاص یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در تکمیل طرح های راهسازی در محورهای روستایی استان گفت: تمام روستاهای بالای 20خانوار استان بوشهر از جاده آسفالته برخوردار می شوند.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یورول لوبریکنتس eurol lubricants به عنوان یکی از روانکارسازهای هلند در حال توسعه محصولاتی است که مورداستفاده ماشین آلات سنگین راهسازی همچون بولدوزر، بیل مکانیکی، جرثقیل و شاول (وسیله بارگیری در معادن) از نوع برقی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: پروژه راهسازی قاضی خان - بدره با پیشرفت فیزیکی 95 درصدی خردادماه سال جاری تکمیل و به بهره برداری می رسد.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در بازدید از عملیات راهسازی در بزرگراه ارومیه-مهاباد-میاندوآب گفت: در روزهای آینده 103 کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: به ثمر رساندن و بهره برداری از پروژه های آغاز شده حوزه راهسازی در سنوات گذشته از مهم ترین اولویت های هدف گذاری شده سال 1400 این اداره کل در سال جاری به شمار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-معاونین وزرای امور خارجه ایران و افغانستان توافق کردند که عملیات راهسازی و نوسازی گذرگاه مرزی بدون تاثیر بر مسائل مرزی و حقوقی با سرعت ادامه یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۲:۰۳    
استاندار اردبیل گفت: پروژه راهسازی خلخال کلور درام از بالاترین سطح اعتبارات راهسازی در سطح استان برخوردار بوده است.
زریان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۳:۳۰    
سرویس موکریان_مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در پیامی از تلاشهای نماینده بوکان در خصوص پروژه های راهسازی این شهرستان تقدیر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۱    
محور ایلام - سرابله - حمیل به طول 78 کیلومتر سال هاست به علت کمبود اعتبارات عملیات راهسازی در آن به کندی انجام می شود.