سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۲۱:۳۴Oct 2020 20

جدیدترین‌های «لکه گیری»

ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون و در قالب طرح سراسری لکه گیری و روکش آسفالت محورهای شریانی، 157 کیلومتر از راه های شریانی استان بهسازی و آسفالت شده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اجرای عملیات لکه گیری آسفالت معابر سطح شهر کیلان از محله ساران آغاز شد.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۳    
بازدید از عملیات روکش آسفالت، لکه گیری و بهسازی مسیر ضیاآباد به خرمدشت
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مهندس فریبرز کرمی گفت: برای لکه گیری، روکش و اصلاح کلی رویه محور مواصلاتی اورامانات بودجه ای حدود 635 میلیارد ریال مورد نیاز است. به گزارش فرتاک نیوز ؛ وی در ادامه افزود: احیاءخط کشی، نصب حفاظ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اداره کل راهداری استان اصفهان از اجرای عملیات لکه گیری و تعویض آسفالت محورهای مهم استان اصفهان با اعتباری به ارزش 20 میلیارد تومان خبرداد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در قالب طرح سراسری لکه گیری و روکش آسفالت محورهای شریانی کشور، در نیمه نخست امسال 156 کیلومتر از راه های شریانی ایلام آسفالت شده است. ...
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از تداوم عملیات لکه گیری آسفالت در مناطق مختلف شهر تبریز توسط نیروهای زحمتکش خدمات شهری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کهگیلویه گفت: مشکلات بخش زیادی از راههای روستایی منطقه دیشموک بزودی برطرف می شود.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان ، به دنبال درخواست های اهالی محله سرابی مبنی بر پیگیری برای جمع آوری زباله های حاصله از پوست سبز و سیاه گردو و رها کردن آن در رودخانه سرابی ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۹    
شهردار تالش گفت: از بهمن ماه سال 1397 تاکنون حدود 42 هزار مترمربع از معابر شهری با اختصاص 25 میلیارد و 200 میلیون ریال لکه گیری و آسفالت شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۷    
در این بسته خبری از قطع درختان خشک و خطرساز قزوین تا کمبود ایستگاه های آتش نشانی در مبارکه و آسفالت و لکه گیری معابر ناحیه منفصل شهری قلعه را بخوانید.
عصر شرق   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۷    
لکه گیری آسفالت معابر اصلی و فرعی شهر دماوند انجام شد.
ندای موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۱    
محمد حضرتپور گفت: معاونت فنی و عمرانی، سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و مناطق 5 گانه شهرداری موظف شده اند تا پیش از بارشها و با تمامی توان در هر منطقه به مدت سه روز به امر آسفالت ریزی، ترمیم و لکه گیری و همچنین شن ریزی کوچه های خاکی اقدام کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- علی اکبری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای زنجان، از قرارداد 70 میلیارد ریالی برای بهسازی و لکه گیری آسفالت آزاد راه زنجان-تبریز در حوزه استحفاظی زنجان خبرداد.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ،علیرضا سیاهپور افزود: بحث رفع مشکلات و ترمیم این محور از حدود هشت ماه قبل مطرح شد که ظرف این مدت اقداماتی نیز در قالب لکه گیری به شکل مقطعی صورت گرفت اما با توجه به نیاز انجام ترمیم اساسی، این مساله در دستور کار قرار گرفت ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در محور فرعی ازگله- شیخ صله با توجه به قدمت بالای محور و تردد زیاد وسایل نقلیه به مرز، وضعیت روکش راه نامناسب بوده و جهت لکه گیری و روکش آسفالت به 120 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اعلام کرد: در 6ماهه نخست امسال بیش از 41هزار نقطه از معابر عمومی پایتخت توسط این نهاد مرمت و لکه گیری شد.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7، از اجرای عملیات واکاری چمن در سطح این منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7، عباس مافی با بیان این مطلب افزود: با توجه به آغاز فصل پاییز و با هدف زیباسازی و طراوت محیط شهری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: در 6 ماه نخست سال جاری با اجرای طرح سراسری لکه گیری و روکش راه های شریانی، 326 کیلومتر از راه های این استان با هدف افزایش ایمنی خط کشی شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۶    
این بازدید به منظور رفع ناهمواری ها، اجرای لکه گیری آسفالت و ساماندهی تابلوهای شناسه انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: از ابتدای سال جاری با اجرای طرح سراسری لکه گیری و روکش راه های شریانی 326 کیلومتر از راه های استان خط کشی شدند.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قرچک از اجرای عملیات لکه گیری و آسفالت ریزی کمربندی جنوبی این شهرستان خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محسن خرمی شریف شهردار قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه ...
تاریخ انتشار: 1399/07/08 مجری پروژه های آسفالت راه های شریانی استان اصفهان از پایان عملیات لکه گیری هندسی و روکش آسفالت بزرگراه آزادگان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان ...
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار شهرستان سیروان و مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از پروژه های راهداری شهرستان سیروان بازدید کردند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان عمران شهرداری ساری گفت: در یک سال گذشته در 205 نقطه از شهر ساری عملیات ترمیم آسفالت انجام شده که در این بخش از خدمات نیز توانسته ایم 9 هزار و 73 مترمربع از معابر شهری را لکه گیری کنیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار مشکین دشت با بیان اینکه نامناسب بودن خیابان ها و معابر یکی از دغدغه های اصلی شهروندان مشکین دشت است، اظهار داشت: در راستای بهسازی خیابان ها، تسهیل در تردد شهروندان و وسایل نقلیه ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۰    
معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری بجنورد گفت: اجرای پروژه های آسفالت، لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر این شهر 180 میلیارد ریال اعتبار در سال جاری دارد.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 228 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان لکه گیری و روکش آسفالت شده است.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۱۶    
یکی از مشکلاتی که ممکن است برای رانندگان و مالکین خودرو به وجود آید و از آن همیشه ابراز نگرانی می کنند، ایجاد خط و خش روی بدنه خودرو از بین رفتن زیبایی خودرو می باشد. این موضوع حتی سبب افت قیمت خودرو نیز می گردد و به همین سبب یک مشکل بزرگ محسوب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز اعلام کردکه آتش سوزی در کارخانه تولیدی مواد شوینده در شهرستان اشتهارد مهار و کنترل شد و ماموران آتش نشانی در حال لکه گیری و تخلیه انبارهای مجاور هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۵    
بروجرد - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد گفت: 46 کیلومتر از جاده های شهرستان در 6 ماهه نخست امسال لکه گیری هندسی شد.
شمس خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح ساماندهی وضعیت آسفالت شهر و محلات و همچنین لکه گیری خیابان ها و معابر عملیات لکه گیری و آسفالت ترانشه ها در نقاط مختلف شهر در حال انجام است . ...
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۲    
دستگاه فلاسک لکه گیر آسفالت یک بسته کاملی است که به منظور لکه گیری و توزیع آسفالت به کار گرفته می شود، این دستگاه علاوه بر حفظ دمای آسفالت، به مدت ده ساعت، در ظرفیت های مختلف تولید می شود. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: آتش سوزی انبار کارتن در شهر لبنیات میهن این شهرستان توسط نیروهای آتش نشانی مهار شد. مسعود مرسلپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم های تخصصی آتش نشانی اکنون دود حاصل از آتش سوزی را پراکنده می کنند و مشغول لکه گیری هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شهردار اسلامشهر گفت: هم اکنون آتش سوزی در مرحله لکه گیری است و خوشبختانه حادثه خسارت جانی نداشته است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمانشاه/قلم: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اقدامات انجام شده در حوزه راهداری برای آماده سازی محورهای پر تردد، استان را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شهرداری منطقه 6 اهواز از اجرای عملیات لکه گیری آسفالت معابر اصلی و فرعی با کمک نیروهای شهرداری اهواز خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۱    
شهردار صالحیه از بیش از 13 تن آسفالت در 6 ماه نخست سال در صالحیه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران گفت: با هدف اجرای پروژه های محرک توسعه محله ای بیش از 5هزار تن تراش و روکش آسفالت و لکه گیری در معابر محله های مرکزی تاپایان سال اجرا می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج- به دلیل انجام عملیات بهسازی و لکه گیری آسفالت در آزادراه قزوین- کرج- تهران از ابتدا تا آخر مهر ماه محدودیت تردد اعمال می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: محدودیت تردد به دلیل استانداردسازی و لکه گیری آسفالت در آزادراه قزوین-کرج-تهران از یکم مهر تا سی ام این ماه اعمال می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در نشست جمعی از نمایندگان تهران با مسئولان شهرداری، اوقاف، بهزیستی، فرماندار شهرری و بخشدار کهریزک، وضعیت مرکز درمانی هاشمی نژاد پس از 5 سال بلاتکلیفی تعیین تکلیف و مقرر شد پل باقرشهر تا پایان دی ماه افتتاح و اعتبار روکش آسفالت خیابان شهید رجایی تا آرادکوه در بودجه 1400 لحاظ و لکه گیری آن هم در ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۵    
شهردار هرسین از عملیات اجرایی آسفالت معابر خبر داد و گفت: دو اکیپ به صورت فعال در حال لکه گیری و ترمیم نوار های حفاری و چاله های ایجاد شده در سطح شهر هستند.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران عادل مصدقی در خصوص پروژه های در حال اجرای محور ری – ورامین گفت :محور مذکور به طول 15 کیلومتر از سمت تهران تا ابتدای شهر قرچک به عنوان راه برون شهری بزرگراهی محسوب می شود و در حد فاصل مذکور روستاهای فیروز آباد و شهر قلعه نو هم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرری ایرنا شهرداری کهریزک گفت: 24 هزار مترمربع از معابر عمومی شهر با 48 میلیارد ریال هزینه طی سه ماه دوم سال جاری لکه گیری، زیرسازی و آسفالت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۷    
جاده سرچم در محدوده شهر باروق میاندوآب با پیگیری مردم و مسئولان، لکه گیری و آسفالت شد.
بام میبد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
شهردار میبد گفت: در طول یک سال گذشته 14 هزار تن آسفالت برای لکه گیری و روکش معابر سطح شهر با استفاده از یک کارخانه فرسوده 80 تن در ساعت و دارای کارکرد 25 سال تولید شده است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: عباس عبدی می گوید: برای گرم کردن فضای انتخاباتی کشور مشکل جدی وجود دارد و باید اراده ای شکل بگیرد که مشارکت همگانی با حضور همه نیروها را به رسمیت بشناسد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان سمنان از آغاز عملیات تراش، لکه گیری و روکش آسفالت محورهای حوزه استحفاظی دامغان خبر داد و گفت: 35 میلیارد ریال اعتبار به این پروژه اختصاص یافت.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ارسلان شکری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ایمنی، بهسازی و توسعه راه های استان ضروری است که با توجه به این امر، برنامه ارتقای کیفیت راهداری جاده های استان به ویژه در راههای شریانی و روستایی در اولویت کار این اداره کل قرار دارد. وی با اشاره به سفر وزیر راه [...]