دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۰۶:۳۹May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آسفالت ریزی»

موج رسا   ۹ ساعت پیش    
فرماندار ماهنشان با بیان اینکه بیش از 900 کیلومتر راه فرعی در شهرستان ماهنشان استان زنجان وجود دارد گفت: اعتبار 3 میلیارد تومان برای آسفالت ریزی راه های شهرستان ماهنشان در نظر گرفته شد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۷    
بهرنگ دالوند با اشاره به آغاز فصل کار عمرانی و انجام عملیات آسفالت ریزی و موزائیک فرش معابر خیابان و کوچه ها و بلوارهای شهر اسدآباد، گفت: یک استخر قیر برای دپو در کارخانه آسفالت ایجاد کرده ایم تا در مواقع ضروری استفاده کنیم. ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شهریارنیوز، شهرداری تبریز مطابق رسالت عمرانی خود اقدام به ارائه خدمات محله ای کرده و انجام آسفالت ریزی سه هزارو 720 تنی شهرداری تبریز در نقاط مختلف شهر در دستور کار مناطق دهگانه قرار داده است. آسفالت ریزی معابر اصلی شهر یکی از دغدغه های مدیریت شهری برای بهبود کیفیت معابر است و در همین
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۱    
رکنا: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود پروژه های افتتاح شده این اداره به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد "سالگرد آزاد سازی خرم شهر "راتشریح کرد.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۸    
همزمان با سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر پروژه آسفالت ریزی روستای سه با حضور حمیدرضا نجفی بخشدار مرکزی شهرستان آغاز شد
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۲۶    
عملیات آسفالت جاده ارتباطی روستاهای عبداله کندی، قنبرلو و زنگیر از توابع بخش مرکزی از سه راهی جاده اظماره تا سه راهی قنبرلو آغاز شد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود از اجرای طرح آسفالت ریزی به طول نزدیک به 40 کیلومتر در این شهرستان خبر داد که برای این طرح ها نزدیک به 80 میلیارد تومان هزینه شده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
شهردار تهران با بیان اینکه هدف ما مدیریت شهر تهران با مشارکت دیگران از جمله نخبگان دانشگاهی است، گفت: به همین جهت به دانشگاه می آییم، نیازهایمان را تعریف می کنیم و با همراهی نخبگان پروژه های مشترک را پیش می بریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۹    
با اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار، آسفالت ریزی محلات مختلف شهر پاکدشت که از مطالبات جدی شهروندان این منطقه بود،آغاز شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۴    
رئیس اداره راه روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه توسعه روستاها در گرو آسفالت و قابل تردد شدن راه ها و مسیرهای روستایی است گفت: در یک سال گذشته 35 هزار تن عملیات آسفالتی در کل استان زنجان انجام شده است.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
نوآوران آنلاین - به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه5، حامد مقدسی معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه، درخصوص بهسازی و مرمت معابر سواره رو سطح منطقه خبر داد و گفت:با عنایت به دستور شهردار محترم تهران در خصوص اهتمام در بازسازی معابر ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۶    
رئیس اداره راه روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه یکی از مشکلات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان در گرو تامین اعتبارات لازم می باشد گفت: آسفالت ریزی مسیرهای روستایی جاده دندی شهرستان ماهنشان در دستور کار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: با قول مساعد رئیس سازمان راهداری 20 میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی و آسفالت ریزی محور گردشگری شال-ماسوله-ماجولان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان شهردار اردستان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده بیش از 20 هزار متر از معابر شهرک های اردستان زیرسازی و آسفالت جدید می شود.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
اصحاب رسانه از آسفالت ریزی در اتوبان آزادگان، پروژه احداث زیرگذر تقاطع بلوار کوهک با تقاطع بزرگراه شهید همدانی و پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی در روز دوشنبه 25 اردیبهشت ماه بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران اعلام کرد که آسفالت ریزی 9 کیلومتر از بزرگراه آزادگان تا پایان آبان ماه اجرایی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران گفت: روکش و آسفالت ریزی 22 بزرگراه و خیابان تا پایان 6 ماهه اول امسال به پایان خواهد رسید.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: برنامه ریزی ما این است که در شش ماهه اول سال، 300 هزار تن آسفالت در بزرگراه های تهران بریزیم. اعتبار این مقدار اسفالت که در کارخانه های خودمان تولید می شود هم بیش از هزار میلیارد تومان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اعلام کرد که در شش ماهه نخست سال باید 300 هزار تن آسفالت در بزرگراه های تهران ریخته شود.
معاون فنی راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از آسفالت ریزی 2 هزار و 739 کیلومتر از راههای روستایی این استان تا پایان سال گذشته خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با حضور در برنامه صبحگاهی شبکه دو سیما به تشریح اقدامات این معاونت با نگاه ویژه به مساله آسفالت ریزی در پایتخت پرداخت.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در ادامه نهضت آسفالت ریزی معابر، بیش از 3هزار متر تراش و روکش آسفالت با 450 تن آسفالت در معابر منطقه8 انجام شد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۶    
روز جمعه 22داردیبهشت مهندس فتحی بخشدار مرکزی اردبیل بازدیدی سرزده از روند اجرایی عملیات آسفالت ریزی روستای دیجوجین انجام دادند. در این بازدید بخشدار مرکزی ضمن تقدیر و تشکر از دهیاری روستا و مهندسین و عوامل اجرایی اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردبیل ابراز امیدواری کردند تا در آینده نزدیک ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار فارسان از آسفالت ریزی مسیر روستای گوشه تا ده چشمه تا پایان امسال خبر داد و گفت: این مسیر می تواند مسیر جایگزین، گردشگرپذیر و زیبایی برای اتصال جونقان به فارسان باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار همدان گفت: پارسال 80 هزار تن آسفالت ریزی در خیابان ها و معابر مناطق مختلف این شهر صورت گرفته که در این خصوص نظارت ها در سه لایه انجام شده است.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان؛ حسین بابایی، معاون عمرانی شهرداری ملایر در جمع خبرنگاران با اشاره به حجم بالای آسفالت ریزی در شهری ملایر اظهار کرد: با اجرای طرح مهضت آسفالت در سال 1401 بیش از 300 هزار مترمربع آسفالت و لکه گیری به صورت یکپارچه با دستگاه های مکانیزه و با اکیپ های دستی انجام شد. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نصر: وسعت پنج هزار و 500 متر مربعی کوی کلانتری و کوچه های فرعی در محله منظریه، توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه سه تبریز آسفالت ریزی اساسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۴    
ایسنا/همدان معاون عمرانی شهرداری ملایر به نهضت آسفالت و افزایش دو برابری حجم آسفالت ریزی نسبت به سال گذشته اشاره و مطرح کرد: امسال 600 هزار مترمربع از معابر شهر ملایر را آسفالت و بهسازی می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در سال گذشته 153 کیلومتر از راه های روستایی استان بااعتبار 750 میلیارد تومان آسفالت ریزی شد.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
خیابانها و معابر شهری به عنوان شریان های ارتباطی، موجب تحرک و پویایی شهر می شوند و به همین دلیل است که هر چقدر کیفیت و کمیت این راهها مناسب تر و بهتر باشد، سهولت تردد در آنها آسان تر خواهد بود.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 2 تبریز گفت: برای عملیات آسفالت ریزی و لکه گیری معابر سطح حوزه این منطقه در طول هفته گذشته از 185 تن آسفالت استفاده شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۷    
مدیر شهرداری منطقه یک ارومیه گفت: عملیات اجرایی زیرسازی، جدول گذاری و آماده سازی برای آسفالت ریزی در خیابان بهارستان همچنین سروستان جهت بازگشایی مسیر دسترسی به نمایشگاه های بین المللی پارک جنگلی در حال اجرا است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اختصاص اعتبار 700 میلیارد تومانی از محل مالیات بر ارزش افزوده به روستاهای استان در سال گذشته، از آسفالت ریزی 400 کیلومتر از راه های روستایی استان طی سال گذشته خبر داد.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی قم گفت: محور چهار خطه پردیسان ورجان قم 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در حال حاضر در مرحله آسفالت ریزی است.
رئیس اداره نظارت بر ساخت راه های فرعی و روستایی اظهار کرد: در صورت تصویب در کمیته برنامه ریزی، عملیات آسفالت ریزی پنج کیلومتر از راه روستایی دورموشقان از توابع شهرستان ایجرود انجام می شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
نصر: در هفته نخست اردیبهشت، شهرداری تبریز با توزیع حدود سه هزار تن آسفالت اساسی و لکه گیری در نقاط مختلف شهر، ساماندهی معابر شهر را که یکی از مطالبات جدی شهروندان و از اولویت های مدیریت شهری است، تداوم بخشید.
اهر خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی نیز در این جلسه گفت: طبق تفاهم نامه مشترک رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و معاون وزیر راه و شهرسازی، اجرای زیرساخت های کمربندی شرقی تا مرحله آسفالت ریزی بر عهده راهداری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز اخذ وجه در قبال خدمات محله ای و آسفالت ریزی بعنوان خودیاری و یا هرگونه دریافت هزینه از طرف پیمانکاران مجری آسفالت را غیر قانونی اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه هشت شهرداری کرج گفت: آسفالت ریزی در دِه حسن کرج بعد از 10 سال انجام شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نصر: شهردار منطقه 3 از اجرای آسفالت ریزی اساسی بلوار نیایش جنوبی با پنج هزار تن آسفالت خبر داد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل از افزایش اعتبارات برای اجرای عملیات آسفالت ریزی در روستاهای تابعه خلخال و کوثر خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
نصر: شهردار تبریز گفت: فاضلاب شهری مسیرگشایی علی بقال پیش از انجام مراحل پایانی این مسیر و آسفالت ریزی اساسی آن باید انجام گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۹:۳۷    
شهردار کرمانشاه گفت: سال گذشته بسیاری از مناطق روستایی که به تازگی به شهر الحاق و تبدیل به شهرک های حاشیه ای شده بود آسفالت شد و عملیات آسفالت ریزی در سال جاری با قدرت بیشتری ادامه پیدا می کند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۲:۴۰    
همدان-سخنگوی شورای شهر اسدآباد با اشاره به معرفی شورای شهر اسدآباد به عنوان شورای برتر استان همدان گفت: آسفالت ریزی بی سابقه 13 هزار تُن در سال قبل بخشی از فعالیت ها بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار مراغه گفت: آسفالت ریزی و بهسازی آسفالت 600 هزار مترمربع از معابر این شهر آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
در یک ماهه ابتدایی سال، بخش های آسیب دیده محلات و معابر منطقه8 تهران با بیش از 3هزار تن آسفالت، بهسازی و نوسازی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۲۲:۰۴    
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیام روایت گر مشکلات جاده بخش موران شد و از مسئولان درخواست رسیدگی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۱    
رها شدن 12 ساله طرح آسفالت ریزی جاده نازیل - چاه احمد در شهرستان تفتان شهروندخبرنگار ما را گلایه مند کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سیرجان گفت: آسفالت ریزی خیابان خواجو یکی از خیابان های اصلی و پرتردد شهر در دستور کار شهرداری قرار گرفت.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عملیات آسفالت ریزی جاده کبودراهنگ – بیجار در سال جاری آغاز خواهد شد.