دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۶:۰۴Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون راهداری»

خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری در خصوص آمار بالای حوادث در جاده بروجن_لردگان گفت: علی رغم کمبود بودجه ایمنی این جاده را به بالای 85 درصد رسانده ایم اما برای کاهش حوادث تعریض جاده باید انجام شود که در حوزه وظایف راه و شهرسازی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در هشت ماه امسال 2 میلیون و 800 هزار تن کالا در این استان جابجا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۶    
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از بارش برف در محور هراز خبر داد و گفت: عوامل راهداری به طور کامل در محورهای مواصلاتی استان در آماده باش قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری استان همدان از برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت بحران و اپراتوری راهداری زمستان در همدان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت:28 هزار و 500 تن نمک و شن برای نمک پاشی جاده ای استان در روز های یخبندان در راهدارخانه های استان ذخیره شده است.
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از اصلاح و رفع نقاط پرحادثه راه ها و محورهای مواصلاتی تا دوسال آینده خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رامبد نوذری معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای از آسفالت 50 درصد راه های روستایی کردستان خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه تاکید کرد: بحث ارتقای ایمنی راه ها جزو اولویت های این اداره کل است.
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از دستور وزیر راه و شهرسازی برای رفع نقاط حادثه خیز ظرف 2 سال آینده خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از خط کشی1925 کیلومتر از راه های ارتباطی مازندران از ابتدای سال تا به امروز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
البرز - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای البرز از آغاز لکه گیری و روکش آسفالت در محدوده آزادراه کرج- قزوین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: فعالیت راهداری زمستانی در این استان با فعالیت 72 گروه راهدار در پایگاه های ثابت و سیار جاده ای آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان با اشاره به آغاز طرح راهداری زمستانه، گفت: در این طرح 750 نفر نیروی راهداری و 600 دستگاه ماشین آلات و تجهیزات زمستانه فعال هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: هم اکنون 31 اکیپ راهداری با 450 راهدار در سطح جاده های این استان خدمات ارائه می کنند.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با اشاره به بارش باران و لغزنده بوده راه های مواصلاتی استان زنجان گفت: با آغاز طرح زمستانی نیز 50 گروه راهداری در جاده ها و محورهای مواصلاتی استان زنجان مستقر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از آغاز طرح راهداری زمستانه و خدمات جاده در محورهای مواصلاتی خوزستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : با ریزش برداری برخی نقاط کوهستانی بر اثر بارندگی اخیر ، در حال حاضر تردد در تمامی راه های استان خوزستان برقرار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از لغزنده بودن محورهای مواصلاتی در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون بارش باران، آزادراه زنجان به قزوین و جاده ترانزیت این مسیر و دیگر جاده های استان را لغزنده کرده است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 54 کیلومتر از جاده های روستایی این استان روکش آسفالت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون آزادراه زنجان - قزوین و جاده ترانزیت و سایر جاده های اصلی این استان را مه فراگرفته و دید رانندگان کاهش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۶    
معاون راهداری استان همدان گفت: صبح امروز حاکم شدن مه غلیظ، میزان دید افقی در برخی از محور های استان را به طرز محسوسی کاهش داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۲:۰۸    
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ترافیک روان در راه های استان خبر داد و گفت: با توجه به هشدار نارنجی هواشناسی 27اکیپ راهداری در محورهای مواصلاتی آماده باش کامل هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۱    
گرگان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از مشارکت 315 راهدار در اجرای طرح راهداری زمستانه خبر داد و گفت: 167 دستگاه ماشین آلات سنگین ، نیمه سنگین و سبک برای نگهداری مطلوب راه ها و بازگشایی جاده ها در راهدارخانه های استان حضور دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون راهداری گلستان گفت: 167 دستگاه ماشین در طرح راهداری زمستانی امسال به کارگیری می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۸:۰۵    
گرگان- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: پیرو هشدار هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران در گلستان، همه اکیپ های برف روب در راهدارخانه ها مستقر شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر که مه غلیظی در آزادراه های زنجان - قزوین، زنجان - تبریز، جاده های ترانزیت و سایر مسیرهای ارتباطی حاکم شده و دید افقی به شدت کاهش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا عرب احمدی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در اتاق خبر در خصوص وضعیت روشنایی و علائم جاده سمنان_دامغان در گردنه آهوان و جاده سمنان_فیروزکوه گردنه بشم توضیح داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با بیان اینکه مه صبحگاهی تردد در بیشتر گردنه های این استان را کُند کرده است گفت: صبح امروز(دوشنبه) حاکم شدن مه غلیظ، میزان دید افقی در طول 14 کیلومتر مسیر گردنه "اسدآباد" را به طرز محسوسی کاهش داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون آزادراه زنجان - تبریز و جاده ترانزیت و سایر جاده های اصلی را مه فراگرفته و دید رانندگان کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: ایمن سازی و ساماندهی بیش از 60 درصدراه های ورودی روستایی استان با کمک دهداری ها و سازمان های خدمات رسان در 2 سال اخیر انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۶    
سنندج - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده امسال، 500 نفر از نیروهای راهداری در 24راهدارخانه ثابت و سیار برای ارایه خدمت در فصل زمستان ساماندهی شده اند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۶    
معاون راهداری از برفروبی ونمک پاشی بیش از5 هزارکیلومتر- باند از راه های استان آذربایجان شرقی توسط اکیپ های راهداری خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۱    
معاون راهداری اداره کل راهداری گلستان گفت: حدود 50 کیلومتر از کابل های برق جاده های استان به سرقت رفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: آزادراه زنجان - تبریز، جاده ترانزیت و برخی گردنه های کوهستانی استان زنجان پوشیده از مه غلیظ بوده و موجب کاهش دید افقی رانندگان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: ‭‭‭‭‭‭101‬‬‬‬‬‬راه روستایی که بر اثر بارش برف و کولاک شدید مسدود شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد و تردد در این مسیرها جریان دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از انسداد 30 محور روستایی به علت بارش برف خبر داد.
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۷:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران از بازگشایی جاده چالوس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: درعملیات راهداری زمستانی دربارش های اخیر درکلیه محورهای استان بیش از500 تن مخلوط شن و نمک استفاده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: جاده گنجنامه - تویسرکان که به دلیل ریزش برف روز /جمعه/ چند ساعت مسدود شده بود، شب گذشته بازگشایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر تردد در گردنه های کوهستانی و شمالی این استان فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۳:۱۸    
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از بازگشایی محور هراز که به دلیل بارش برف و ریزش سنگ مسدود شده بود خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: جاده قدیم و آزادراه تهران- شمال در منطقه مرزن آباد همچنان به دلیل جاری شدن سیل و حجم بالای گل و لای مسدود است و تلاش برای بازگشایی آن ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سروآباد- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان از بارش سنگین برف در شهرستان سروآباد و مسدود شدن گردنه تته به دلیل کولاک، بهمن و بارندگی 30 سانتی متری برف خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۰:۴۸    
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: در پی بارش شدید برف و مسدود شدن راه ارتباطی 98 روستای استان با کمک راهداران راه 55 روستا بازگشایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از انسداد مسیر رفت و برگشت محور هراز در محدوده کهرود به علت بارش شدید برف و ریزش سنگ خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: در حال حاضر تردد در همه محورهای استان برقرار بوده و مشکلی وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۱    
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از بارش خفیف برف در ارتفاعات شمیرانات و اجرای طرح زمستانه راهداری خبر داد و گفت: ترافیک در گردنه قوچک محور تهران - لواسان پر حجم است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: بارش برف که از شب گذشته آغاز شده موجب انسداد راه ارتباطی 97 روستای استان شد که تاکنون و با تلاش تیم های راهداری 82 محور از این تعداد، برف روبی و بازگشایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۰    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از مسدود بودن سه محور زنجان به ذندی، زنجان_ تهم_ چورزق و همچنین زنجان به طارم خبر داد و گفت: با رفع مشکلات و پاکسازی لین محورها بازگشایی می شوند.