پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۴:۴۷May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون راهداری»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: عملیات مرمت و بازسازی پل حارث آباد در مسیر سبزوار - روداب و تکمیل پل ارتباطی شامکان در شهرستان ششتمد با 62 میلیارد ریال اعتبار اولیه در چند روز اخیر آغاز شد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اظهار کرد: در دو ماه گذشته عملیات شانه سازی و اصلاح شیب شیروانی حاشیه راه های محورهای اصلی و نقاط پر تصادف مازندران به طول 340 کیلومتر توسط این اداره کل انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان: بیش از 4 هزار خوزستانی برای حضور در آیین تشییع شهید رئیسی و همراهان به تهران و مشهد رهسپار شدند.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان یزد گفت: طی بارش های روزهای سوم تا ششم اردیبهشت ماه، مبلغ پنج هزار و 850 میلیارد ریال خسارت به زیرسازی، روسازی و ابنیه فنی شبکه راه های استان یزد در شهرستان های مهریز، تفت، یزد، بهاباد، اشکذر، بافق، خاتم و مروست، تحمیل شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۵    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: طرح احداث 29 پل در طول محورهای استان فعال است.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: طرح احداث 29 پل در طول محورهای استان فعال است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از شروع فاز دوم مرمت، بازسازی و تعمیر اساسی پل پنجعلی در کیلومتر 31 محور اراک - بروجرد خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از بهره برداری پل چنارک در محور مشهد_میامی با حضور مسئولین استانی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۱    
رکنا: معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از کاهش 50 درصدی تصادفات در اتوبان معلم با نصب گاردریل خبرداد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۲    
به گزارش زیرنویس از اصفهان؛ مهدی فقهی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه های جاده ای استان در مبادی ورودی شهرستان اصفهان اظهار کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان در خصوص افزایش ضریب ایمنی محورهای ورودی استان و تکمیل طرح های مختلف در این زمینه که نیازمند تامین اعتبار است، توضیحاتی ارائه داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان گفت: بیش از هزار کیلومتر از راه های شریانی استان نیازمند روکش آسفالت است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: 300 کیلومتر از محورهای خراسان شمالی با هدف تامین عبور و مرور جاده ای طی فروردین ماه امسال خط کشی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران از اعمال محدودیت در بخشی از محور تهران- فیروزکوه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران گفت: با توجه به آغاز عملیات اجرایی تعمیر اساسی عرشه پل دلیچایی در محور تهران _ فیروزکوه از امروز رانندگان عبوری در بخشی از این محور با محدودیت تردد مواجه خواهند شد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ روز شنبه 22 اردیبهشت مراسم تودیع و معارفه رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کهگیلویه با حضور معاون راهداری استان در راهداری انجام شد. در این مراسم سید اسلام آریاپناه بعنوان رییس جدید راهداری و حمل و نقل جادەای معرفی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان یزد گفت: علت فرسودگی آسفالت کمربندی محور یزد عبور بار های متعدد با تناژ غیرمجاز و بارندگی های فصلی است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: سه پروژه روکش آسفالت در شهرستان های دشتستان و تنگستان اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح ایمن سازی جاده دهدشت به لنده درحال اجرا است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: بارش ها به 6 هزار و 200 کیلومتر از راه ها و قریب به یک هزار و 480 دستگاه ابنیه این استان خسارت وارد کرده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۳    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان پیرامون ترافیک مجدد در بزرگراه خلیج فارس از سمت بهارستان یه علت عملیات راهسازی گفت: اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در شب برای ما وجود ندارد.
سروش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری از تامین ارز واردات 800 دستگاه ماشین آلات راهداری از منشا خارجی خبر داد.
با حضور دستاران معاون راهداری و روسای ستادی حوزه معاونت راهداری و ادارات جنوب شرق استان فارس جلسه راهداری محوری 9 شهرستان به میزبانی شهرستان فسا برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از اجرای طرح راهداری محوری در محور هراز خبر داد.
بشار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۳    
حسین پور، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه وبویراحمد گفت: پس از انجام عملیات روکش آسفالت در محور دهدشت - سوق - لنده و همچنین عملیات خط کشی به طول 42 کیلومتر، هم اکنون عملیات نصب نیوجرسی به طول 4 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان در حال اجرا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان جنوبی از ترمیم محورها و ابنیه فنی خسارت دیده از سیل اخیر خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان عنوان کرد: با توجه به اقدامات به هنگام راهداران در ترمیم آب بردگی ها و رفع خسارات، تردد ایمن در تمامی محورهای استان برقرار است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از انسداد برخی جاده های فرعی و روستایی در استان طی بارندگی های اخیر به دلیل طغیان رودخانه ها خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری جنوب استان کرمان، گفت: به علت عملیات انفجار در محور دولت آباد - بحرآسمان این مسیر تا اطلاع ثانوی مسدود است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از تکمیل روشنایی محور برازجان به شهرک صنعتی (پل میدان میوه و تره بار) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پل روستای نوخاله صومعه سرا با حضور رضا اکبری معاون راهداری و حمل و نقل کشور به بهره برداری رسید.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۸:۳۵    
رشت – ایرنا – معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با تاکید بر این که متولیان باید مسئولیت پذیری و دغدغه مندی داشته باشند، گفت که برای کاهش حوادث رانندگی به طرح و ایده های نو نیاز است. این پست 42 بار بازدید شده
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با تاکید بر این که متولیان باید مسئولیت پذیری و دغدغه مندی داشته باشند، گفت که برای کاهش حوادث رانندگی به طرح و ایده های نو نیاز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رشت- معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: نقاط حادثه خیز جاده های گیلان شناسایی و رفع شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: بزرگراه آستارا- آستارا در مرز ایران و جمهوری آذربایجان با هدف تسهیل در ترانزیت و حمل و نقل بین المللی تا پایان شهریورماه تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید. ...
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۵:۵۱    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: گردنه تته در محور سروآباد_ نودشه_ پاوه پس از پنج ماه انسداد، امروز با تلاش نیرو های راهداری بازگشایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۷    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل نقل خراسان جنوبی گفت: با توجه به باران زیادی که آمده در شهرستان زیرکوه سیل رخ داده و مسیرهای زیرکوه مسدود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: گردنه تته در محور سروآباد_ نودشه_ پاوه پس از پنج ماه انسداد، امروز با تلاش نیرو های راهداری بازگشایی شد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم در پی بارش های اخیر باران، از هدایت سیلاب ها، پاک سازی سطوح جاده ای، ترمیم، تثبیت و پایدارسازی 4 مقطع از راه های بخش سلفچگان طی شبانه روز گذشته خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مرکزی گفت: به منظور ارتقای رویه آسفالتی راه های استان مرکزی، کارگاه جاده ای لکه گیری و روکش آسفالت کمربندی شهر دلیجان فعال شده و قرار است به طول 6 کیلومتر اجرا شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: امسال 14 نقطه حادثه خیز در راه های ارتباطی این استان اصلاح و حذف می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: راهداران در هفته پایانی فروردین ماه با تلاش شبانه روزی نسبت به پاکسازی و لایروبی هزار و 600 کیلومتر از راه های استان اقدام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد: تاکنون بیش از 29 کیلومتر از جاده یزد-خضرآباد، تعریض و بهسازی شده و تنها حدود یک کیلومتر انتهایی آن باقی مانده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۷    
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ترافیک سنگین در محور شهریار- تهران خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از آغاز عملیات ترمیم روکش آسفالت محور سربیشه- نهبندان به طول 17 کیلومتر خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از شروع عملیات اجرایی پروژه روکش آسفالت محور سیاوشان به جعفرآباد در شهرستان آشتیان به طول هشت کیلومتر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: سال گذشته 9 نقطه پرحادثه در طول محورهای استان با اعتباری بالغ بر370 میلیارد ریال رفع شد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش سفرهای تعطیلات عید فطر در استان، گفت: روز گذشته همزمان با عید سعید فطر بیشترین تردد را در محور تبریز - جلفا داشتیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: همه مسیرهای استان با توجه به بارندگی در روز گذشته اتفاق افتاده است باز بوده و مشکلی در تردد وجود ندارد.