چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۶:۲۱Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون راهداری»

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای شرق استان سمنان(شاهرود) از آغاز عملیات محل حادثه خیز سه راهی مجن در محور شاهرود- گرگان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به گزارش هواشناسی مبنی بر وقوع تندباد و رگبار و رعد و برق گفت: مردم استان تهران برای امروز22فروردین از سفر به ارتفاعات بپرهیزند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ترافیک سنگین در محورهای مواصلاتی استان تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری حمل و نقل جاده ای استان سمنان در اتاق خبر در خصوص وضعیت جاده روستای علاء توضیح داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ترافیک سنگین در محور تهران - لواسانات علیرغم وضعیت قرمز کرونایی در استان خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: 60 کیلومتر نیوجرسی مفصلی بتنی در محورهای مواصلاتی استان تهیه و نصب خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: 200 کیلومتر از راه های استان همدان در سال 1400 بهسازی و روکش خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به مشاهده 43 میلیون وسیله نقلیه طی نوروز 1400 در راه های استان، گفت: در مقایسه با نوروز 98 افزایش16 میلیونی تردد ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا – معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون مه، بارش برف و باران پدیده غالب در محورهای ارتباطی استان بوده که موجب لغزندگی سطح جاده ها شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام کرد: تردد خودروها در تمامی مسیرهای ورودی پایتخت بصورت روان و عادی در جریان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از روند رو به افزایش ورود وسایل نقلیه به تهران خبر داد و گفت: طی روز گذشته 269 هزار و 944 وسیله نقلیه به استان وارد شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۷    
زنجان- یوسفی، معاون راهداری زنجان گفت: در روز طبیعت ممنوعیت تردد در جاده های استان اعمال می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: تردد روزانه 43 هزار خودرو در محورهای مواصلاتی استان در تعطیلات نوروز به ثبت رسیده که از این تعداد، 13 هزار تردد مربوط به محور سنندج - کرمانشاه است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: با توجه به ادامه انتشار ویروس کرونا در کشور و استان، محدودیت های تردد برای 13 به در در استان زنجان اعمال می شود.
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به خروج 271 هزار و 839 وسیله نقلیه طی بامداد امروز دوشنبه تاکنون از استان گفت: خروج وسایل نقلیه از استان تهران همچنان صعودی است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۰:۰۶    
خارگ نیوز: معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: بررسی های صورت گرفته نشان می دهد که کیفیت روکش آسفالت ها نسبت به سال 95 و 97 با اُفت روبه رو شده که علت آن افزایش قیمت قیر و افزایش مطالبات پیمانکاران بوده است.
معاون راهداری خراسان جنوبی از اجرای 1120 کیلومتر خط کشی سرد در راه های استان طی 12 ماهه سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: در طرح نوروزی 1400 ، 420 نیروی راهدار در قالب 28 اکیپ حضور فعال دارند و صیانت از حریم راه ها نیز با جدیت ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۳    
ایسنا/خراسان شمالی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: در حال حاضر جاده های این استان لغزنده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از اولین بارش برف بهاری در نوروز 1400 خبر داد و گفت: این بارش ها در گردنه کدوک شهرستان فیروزکوه روی داد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۵    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان گفت: با توجه به اعلام هواشناسی در خصوص احتمال طوفان شن در منطقه جنوب کرمان رانندگان در مسیر رودبارجنوب – ایرانشهر با احتیاط عبور و مرور کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر طوفان شن در منطقه جنوب کرمان رانندگان در مسیر رودبارجنوب - ایرانشهر با احتیاط تردد کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری گفت: کیفیت روکش آسفالت ها با افت کیفیت روبه رو شده که علت آن افزایش قیمت قیر و افزایش مطالبات پیمانکاران بوده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۱:۱۰    
اقتصاد ایران: تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: از 25 اسفند ماه 99 تا ششم فروردین ماه 1400 تعداد 26 میلیون و 500 هزار وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی استان تهران مشاهده شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۶    
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ترافیک روان در محورهای مواصلاتی هراز و فیروزکوه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۳    
دماوند- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ترافیک روان در محورهای مواصلاتی هراز و فیروزکوه خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۲:۱۵    
تهران- مصدقی، معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به اینکه هم اکنون محورهای مواصلاتی استان تهران دارای ترافیک روان است، گفت: 248 هزار و 282 خودرو طی 24 ساعت اخیر از استان تهران خارج شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به ترافیک روان در محورهای مواصلاتی از افزایش ورود خودروها به استان تهران خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۱    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان گفت: از روز پنج شنبه تا شنبه با پیش بینی طوفان شن و تندباد لحظه ای همراه است و لازم است شهروندان از هرگونه سفر غیرضروری اجتناب کنند.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۸    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: جاده های استان زنجان در حال حاضر دارای ترافیک نسبتا روان هستند.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان از ایجاد طوفان شن در در برخی از مناطق استان اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون راهداری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی از افزایش 62 درصدی تردد خودرو در جاده های استان در مدت سپری شده از تعطیلات نوروزی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۵۱    
معاون راهداری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی از افزایش 62 درصدی تردد خودرو در جاده های استان در 10 روز گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: 300 مامور راهداری در طرح نوروزی امسال مشارکت داشته و در جاده های خوزستان مستقر هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران _ ایرنا _ معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام کرد: میزان سفرهای نوروزی این استان نسبت به سال گذشته افزایشی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۴۰    
اقتصاد ایران: تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: خروج وسایل نقلیه از استان تهران همچنان رو به افزایش است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا – معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در طرح نوروزی این اداره کل ‭200‬‬ راهدار در 30 راهدارخانه برای کاربران جاده ای استان خدمات می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: سفرهای نوروزی استان تهران در مقایسه با سال های گذشته 50 درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۵:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: در حال حاضر هفت هزار روستای کشور از نعمت راه آسفالته بی بهره هستند که رسیدگی به وضعیت این راه ها در دستور کار سازمان راهداری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری جنوب استان کرمان از بازگشایی محور ترانزیتی جیرفت - دهبکری که به دلیل واژگونی یک تریلر،مسدود بود خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام کرد: حرکت خودروها و بار ترافیکی در تمامی مسیرهای این استان بصورت روان و عادی در جریان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: ورود خودرو به این استان منتهی به مشهد مقدس از بدو شروع غیر رسمی تعطیلات نوروزی ( 25 اسفند سال گذشته ) تاکنون به نسبت مدت مشابه سال قبل 62 درصد بیشتر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال محدوده ورودی تونل 13، ورودی تونل 16، شهرستانک خبر داد.
معاون راهداری استان تهران ازطرح خانه تکانی حاشیه راهها با هدف تنظیف حاشیه راه ها و مسیرهای ارتباطی در آستانه نوروز خبر داد به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران مهندس عادل مصدقی با بیان این خبر به نقش راه به عنوان محور توسعه استان اشاره و خاطر نشان ساخت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از تداوم افزایش خروج وسایل نقلیه از استان تهران خبر داد.
تاریخ انتشار: 1399/12/29 معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان از آغاز طرح راهداری نوروز1400 در سراسر محورهای مواصلاتی استان اصفهان خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام کرد: تردد خودروها در بیشتر مسیرهای خروجی پایتخت پرحجم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران درباره افزایش کرایه جابجایی مسافر در استان توضیحاتی داد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از افزایش خروج وسایل نقلیه از استان تهران طی روز گذشته خبر داد.