دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۵۵Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون راهداری»

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از اجرای پروژه بازیافت سرد در روستای شاکریه دشت آزادگان خبر داد . به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای گیلان با اشاره به زمان اجرای عملیاتی جاده امین آباد به خشکبیجار گفت: این جاده یکی از پرترددترین جاده های گیلان بوده و پس از طی شدن مراحل مناقصه و مشخص شدن پیمانکار و انعقاد قرارداد پروژه ی فوق الذکر عملیاتی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای زنجان گفت: راه ارتباطی 134 روستای زنجان که به دنبال بارش برف و کولاک بسته شده بود، بازگشایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با اشاره به شناسایی 87 نقطه پرتصادف در استان زنجان، گفت: بخش قابل توجهی از این نقاط بهسازی شده و 16 پروژه در حال تکمیل است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: 50 راه روستایی مازندران که در پی بارش برف مسدود بود، با تلاش راهداران بازگشایی شد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران: تمامی راه های روستایی برفگیر مازندران بازگشایی شد معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم: ترمیم محور قم جعفریه به طول 21 کیلیومتر و با اعتبار 23 میلیارد و 500 میلیون تومان از ابتدای سال 1400 اجرا می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ساری- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: در حال حاضر مسیر ارتباطی حدود 50 روستای مازندران بطول 300 کیلومتر بسته است و راهداران در حال تلاش برای بازگشایی این مسیر ها هستند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر راه 11 روستا در استان زنجان همچنان مسدود است و راهداران مشغول بازگشایی این راه ها هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون راهداری استان زنجان گفت: مسیر 11 روستای استان در برخی از مناطق با توجه به بارش سنگین برف هنوز مسدود است و راهداران در حال برف روبی و بازگشایی این مسیر ها هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: عملیات بازگشایی راه های روستایی استان که از روز گذشته به دلیل بارش برف و کولاک مسدود شده بود، آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای زنجان گفت: برف و کولاک سبب بسته شدن راه های ارتباطی 103 روستا در زنجان شده بود که باتلاش راهداران تاکنون مسیر های ارتباطی 70 روستا بازگشایی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: راه 95 روستای کم جمعیت مسدود شده بر اثر بارش برف که عمدتا در مناطق صعب العبور واقع شدند فردا بازگشایی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: کولاک شدید گردنه کوهستانی امین الله در بجنورد را به صورت موقت مسدود کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۰    
ایسنا/خراسان شمالی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: در حال حاضر گردنه های کوهستانی این استان مه آلود است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از کاهش دید افقی در محور هراز خبر داد و گفت: عوامل راهداری آماده باش 100 درصدی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۶    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: محورهای همدان باز است اما کولاک مقطعی در اکثر گردنه ها وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام کرد: بدلیل بارش های برف و باران تمامی مسیرهای این استان لغزنده شد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۱    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: با توجه به کاهش بارش و گرفتار شدن برخی روستاهای استان در برف، بازگشایی راه های روستایی از چند ساعت آینده آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری مازندران: رانندگان تجهیزات و امکانات ایمنی از جمله زنجیرچرخ همراه داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از بارش برف در اکثر محورهای کوهستانی استان خبرداد و گفت: مردم از رفتن به سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری استان زنجان گفت: بارش ها اغاز شده و به تبع با بارش برف سطح جاده ها لغزنده می شود که دراین میان به رانندگان توصیه می شود در حد ممکن از سفرهای غیر ضروری خود داری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت:2 هزار و 700 کیلومتر از محور های شریانی استان کرمان با اعتباری بالغ بر 190 میلیارد ریال خط کشی شده است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد: با توجه به کاهش دما و بارش برف در سطح محورهای کوهستانی به کلیه رانندگانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی را دارند توصیه می شود ضمن رعایت قوانین و مقرارت ، تجهیزات و امکانات ایمنی از جمله زنجیر چرخ را همراه داشته باشند. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۷    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی گفت: در سال جاری بیشترین خساراتی که به دلیل ایجاد سیل متوجه راه های ارتباطی شده است شامل تخریب سطح راه و ابنیه فنی که پل ها است مجموعا 59 میلیارد و 462 میلیون تومان بوده است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در پی بارش برف و بروز کولاک، راه ارتباطی 40 روستای استان بسته شد.
اقتصاد آنلاین / اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان حمل ونقل جاده ای گفت: با توجه به فعالیت سامانه بارشی تازه در کشور، از امشب تا 48 ساعت آینده صدور بارنامه برای ناوگان کامیونی در مسیر استان های گیلان، مازندران و آذربایجان غربی ممنوع می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: پروژه زیرگذر پل فردیس با سرعت قابل قبولی در حال تکمیل است و امید است به زودی به پایان برسد تا مشکل ترافیک این محدوده رفع شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۵    
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از لغو محدودیت تردد یکطرفه در محور هراز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا – معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون بارش برف در جاده های کوهستانی این استان جریان دارد، رانندگان با احتیاط تردد کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون راهداری لرستان با بیان اینکه 12 درصد فوتی های تصادفات در لرستان مربوط به راکبین موتورسیکلت هستند گفت: امسال آمار فوتی های ناشی از تصادفات در لرستان 28 درصد کاهش یافت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم درراستای اجرای طرح نوسازی ناوگان راهداری قم ، دودستگاه لودر خریداری وبه مجموعه ناوگان اضافه شد . ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ترافیک سنگین در آزادراه ساوه - تهران محدوده نسیم شهر خبر داد و گفت: ترافیک در سایر محورهای مواصلاتی تهران عادی و روان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان گفت: جاده های منطقه غرب و شرق این استان بیش از محورهای دیگر نقاط به اصلاحات زیرساختی نیاز دارد.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۶    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از مسدود شدن محور پدافند جنوب غرب به امیدیه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از آغاز روند اصلاح جاده پر خطر سوزا-رمکان با همکاری خیران و این اداره کل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد: برای تکمیل جاده خضرآباد به 20 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از انسداد محور هراز از امشب تا بامداد فردا خبر داد و گفت: جاده جایگزین برای تردد خودروها فیروزکوه و آزادراه تهران شمال خواهد بود.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:با تلاش راهداران 491 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و سازغیرمجاز شناسائی، توقف و قلع و قمع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: محور شوشتر- اهواز به منظور انجام عملیات روکش آسفالت از ساعت 7 تا 13 روز یکشنبه 21 دی ماه مسدود می شود.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۱:۵۷    
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت جاده قدیم تهران - ساوه به طول بیش از 10 کیلومتر خبر داد: به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در اجرای عملیات آسفالت و روکش جاده های روستایی با کمبود اعتبارات روبه رو هستیم و منابع استانی پاسخگو نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: 102 گروه با 750 نفر عضو در طرح زمستانی راهداری ساماندهی و فعال شده اند.
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان آذربایجان شرقی از روکش آسفالت 219 کیلومتر از راه های شریانی فرعی وروستایی استان در 9 ماه اول سالجاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان از برفی و بارانی بودن جاده های استان خبر داد و گفت: رانندگان در ترددهای جاده ای نکات ایمنی را رعایت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا – معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در زمان حاضر مه غلیظ در جاده های کوهستانی این استان موجب کاهش دید افقی شده است و رانندگان ملزم به استفاده از چراغ های مه شکن هستند.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۲:۴۵    
شهردار رشت به اتفاق معاون راهداری سازمان حمل و نقل جاده ای کشور و یکی از سه نماینده مردم رشت در مجلس از محدوده اجرای پروژه تعریض جاده لاکان بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : دستگاه ترمیم شانه جاده توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه ساخته شد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر یک روزه به استان گیلان وضعیت راه ها، ابنیه فنی و پروژه های در دست اجرای حوزه راهداری استان گیلان را مورد بررسی قرار داد. ...