چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۰۴Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موتورسواران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از اهدای کلاه ایمنی به موتورسوارانی که از این وسیله ایمنی استفاده نمی کنند، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۴    
رئیس پلیس راهور مازندران با اشاره به تداوم طرح اهدای کلاه ایمنی به موتورسواران فاقد کلاه ایمنی در شهرهای آمل، جویبار و تنکابن، گفت: این مراسم در تمام شهرهای مازندران برگزار می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۵    
خلیج فارس: موتورسیکلت وسیله ای است که با توجه به شلوغی و مشکل تردد در سطح شهر تهران می تواند در این زمینه مشکل گشا باشد، اما تخلف عده ای از موتورسواران و رعایت نکردن مقررات، دردسرهای ترافیکی را کم نکرده بلکه بیشتر هم کرده و در نگاه جامعه نسبت به استفاده کنندگان این وسیله نقلیه تاثیر گذاشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگران با استفاده از نوعی مدل سازی و در یک مطالعه مورد شاهدی، عواملی که در مصدومیت موتورسواران موثر هستند را مورد بررسی قرار دادند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دوربین مدار بسته یک منزل مسکونی واقع در استان گلستان به وضوح نشان می دهدکه دو موتروسوار به طرزی وحشیانه کیف یک زن را ربوده اند
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
روزانه بیش از 2 میلیون سفر درون شهری به منطقه 12 رخ می دهد و اغلب این افراد را موتورسواران تشکیل می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فضاهای باز و مناسب سازی شده و رمپ ها در معابر قرار بوده تردد سالمندان، زنان باردار، بیماران و افراد معلول را ساده تر کند اما هر بار که پیاده رویی عریض با موزاییک های صاف یا رمپی در جایی احداث می شود، متاسفانه به جولانگاه موتورسواران تبدیل می شود.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
ایلنا: یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: آمدن زنان موتور سوار برای حمایت از رئیسی رفتار دوگانه نیست، بلکه برای یک جریان هدف وسلیه را توجیه می کند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از لغو ممنوعیت تردد شبانه به مناسبت سهولت در تردد شهروندان به دلیل انتخابات طی امروز و فردا خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور برزیل به دلیل حضور بدون ماسک در جمع هزاران تن از هوادارانش در سائوپائولو جریمه شده است. به گزارش فرارو، هزاران شهروند برزیلی مخالف محدویت های اعمال شده در کشورشان برای کنترل ویروس کرونا، با موتورسیکلت در خیابان های بزرگترین شهر برزیل رژه رفتند. ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، فرمانده انتظامی “فسا” از شناسایی عاملان انتشار فراخوان های راه اندازی کاروان موتورسواری در آن شهرستان خبر داد که با حرکات نمایشی موجب اخلال در نظم عمومی و آرامش شهروندان می شدند. ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور گفت: تا به امروز بیش از 20 دستگاه موتورسیکلت سنگین و فاقد مجوز به پارکینگ منتقل شده اند.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور گفت: تا به امروز بیش از 20 دستگاه موتورسیکلت سنگین و فاقد مجوز به پارکینگ منتقل شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه 4 نفره تورینگ موتورسواران خراسان شمالی، حرکت فرهنگی ورزشی خود را به سمت ارمنستان آغاز کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۱۱    
به گزارش مشرق سعید قاسمی در توئیتی نوشت: شنیدم آقای همتی با موتورسواران هم مسئله دارند میخواهند بین راننده موتورسیکلت ها و سرنشین ها هم دیوار بکشند. *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۷    
مراسم اهدای کلا ه ایمنی به موتورسواران فاقد کلاه ایمنی با حضور رئیس پلیس راهور مازندران امروز در شهرستان جویبار برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
صدای ویراژ موتورسواران در دره های پایین دست معدن سبز درکه می پیچد؛ صدایی مانند دیوار مرگ. حسین آخانی، استاد زیست شناسی و گیاه شناسی دانشگاه تهران: متأسفانه مسئله ای که ایران را از لحاظ زیست شهری و محیط زیستی تهدید می کند، حضور قشر خاصی در گروه های کوچک و بزرگ با عنوان آفرودبازها و موتورسواران است ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان سمنان گفت: استان سمنان زیرساخت های خوبی برای برگزاری مسابقات آفرود و موتورکراس دارد و همچنین قهرمانان زیادی در استان هستند که در رشته های مختلف به رقابت می پردازند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ علی همه خانی معاونت آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران درباره برخورد با موتور های سنگین فاقد مجوز و همچنین حرکات نمایشی موتورسواران، تصریح کرد: پلیس برحسب وظیفه با هر نوع تخلفی برخورد می کند ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ما در حال بررسی هستیم تا در محور هایی که فضای لازم وجود داشته باشد برای تردد موتورسیکلت ها مسیر جداگانه ای احداث کنیم. ما دنبال این هستیم که مسیر های جداگانه ایجاد کنیم تا از ورود موتورسیکلت ها به پیاده رو ها جلوگیری کنیم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ درخصوص علت بروز تصادفات زنجیره ای خسارت بار در معابر شهری پایتخت به میزان گفت: در این نوع تصادفات خسارت های زیانبار به کرات اتفاق می افتد. البته تصادفات زنجیره ای معمولا در جاده های برون شهری اتفاق می افتد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۷    
باقری رئیس کلوپ موتورسواران در گفتگو با بازار گفت: خودروهایی که اصالت دارند و دست کاری چندانی نشده اند،مدارکشان را به کانون جهانگردی می دهند و پس از بررسی های کارشناسی پلاک تاریخی به آنها داده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۶    
43 موتورسوار گیلانی امروز برای تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از رشت راهی مرقد امام خمینی (ره) شدند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، حوادث ترافیکی از جمله مهمترین خطراتی است که امروزه زندگی افراد را تهدید می کند و موجب آسیب ها و خسارات غیرقابل جبرانی در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه می شود ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، سرهنگ علی همه خانی معاونت آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران با برنامه صبح و گفتگو درباره برخورد با موتورهای سنگین فاقد مجوز به صورت تلفنی مصاحبه کرد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۶    
حوادث رکنا : معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در یادداشتی لزوم استفاده از کلاه ایمنی قبل از حرکت و زدن ماسک را امری ضروری برای موتورسواران دانست .
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
فارس نوشت: در ادامه ناامنی های سال های اخیر در نیجریه مرتبط با حملات گروه های مسلح، روز یکشنبه هم مهاجمان مسلح موتورسوار با حمله به یک مدرسه، ده ها دانش آموز را با خود بردند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، هونداسوارانی که دست به گوشی قاپی می زدند در حالی با هوشیاری نیرو های گشت کلانتری سجاد مشهد دستگیر شدند که به زورگیری با سنگ! نیز اعتراف کردند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
عطش سیری ناپذیر موتورسواران از یک سو و ناگزیر بودن پلیس در اجرای قانون منع تردد موتورهای سنگین بدون مجوز، داستانی تکراری است؛ پلیس توقیف می کند و مدتی بعد موتورسواران قدیم و جدید دوباره با کورس در شهر، سوهان روح مردم می شوند.
شبکه ورزش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۷    
ادای احترام موتورسواران مسابقات موتوجی پی ایتالیا به جیسون دوپاسکیه .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات موتورسواری و اتومبیل رانی خراسان جنوبی گفت: برخی کمبودها و نبود زیرساخت ها در تنها پیست اتومبیل رانی مرکز استان وجود دارد که شرایط کنونی پیست، تاسف بار است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح کمپین موتورسوار خوب به منظور کاهش تخلفات و تصادفات با مشارکت پلیس راهنمایی و رانندگی و استارت آپ ها برای حمایت از موتورسواران و شهروندان با هدف الگوسازی و فرهنگ سازی در خیابان های شهر در حال اجرا است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق کانال تلگرامی اخ فی الله ویدئویی از رژه موتورسواران لبنانی در مرز لبنان و فلسطین منتشر کرد. دانلود *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
اجرای طرح موتور سوار خوب در شهر تهران و تشویق موتورسواران قانونمند و اخطار جدی به راکبین موتورسوار متخلف خبر داد.
روزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ علی همه خانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اجرای طرح موتورسوار خوب که از مدتی قبل در شهر تهران به اجرا درآمده است، گفت: هدف این طرح تشویق موتورسواران قانونمند و اخطار به موتورسواران متخلف است ...
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان از توزیع 160 کلاه کاسکت بین موتورسواران جنوب این استان همزمان با هفته جهانی ایمنی راه ها خبر داد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران در برنامه دوچرخه سواری سه شنبه های بدون خودروی خود با حضور در پویش موتورسوار خوب از واکنش مسی و رونالدو، دو بازیکن مطرح جهانی فوتبال نسبت به نحوه رانندگی موتورسواران تهران بازدید به عمل آورد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۷:۰۵    
رزمایش اقتدار موتورسواران بسیج گردان امام علی (ع) سپاه خرم آباد برگزار شد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۹    
در سالروز آزاد سازی خرمشهر و عملیات غرور آفرین حاج عمران و بیت المقدس، رژه اقتدار موتورسواران بسیج خرم آباد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و امور حمل و نقل شهرستان نکا از توزیع کلاه ایمنی میان موتورسیکلت سواران این شهرستان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: همزمان با هفته ایمنی راه ها و به منظور ارتقای ایمنی موتورسواران تعداد 60 عدد کلاه ایمنی به راکبین موتورسیکلت در روستای کوییک اهدا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: به علت بی تدبیری شاهدنادیده گرفتن حق شهروندان محله کوثر در تخریب و تغییر کاربری زمین فوتبال بوستان ری و تبدیل آن به محل آموزش و آزمون موتورسواران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران در صحن امروز شورا مباحثی را درباره انتخابات ریاست جمهوری و شورای ششم، سرنوشت تهیه شناسنامه باغات و اراضی مشجر در پایتخت و ماجرای تبدیل زمین فوتبال در یک بوستان برای آموزش موتورسواران را مطرح کردند .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ کریمی گفت: رژه حماسی موتورسواران نیرو های مسلح به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در روز سوم خرداد برگزار می شود که از مقابل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی شروع و به گلباران گلزار مطهر شهدای اراک ختم خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۶    
رزمندگان در سخت ترین شرایط هم روحیه خود را از دست نمی دادند. وقتی گردان پشت خاکریز رسید و منتظر رمز عملیات بود، دیدم هر کدام از رزمنده ها در جایی ایستاده و مشغول راز و نیاز با معبود شدند. بعضی ها حتی در این لحظات هم دست از شوخی بر نمی داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
در شهر می بینیم که با کم کردن یک لاین از مسیر تردد خودروها و تبدیل آن به مسیر دوچرخه سعی در توسعه دوچرخه سواری کردند اما لاین ها خالی از دوچرخه است و تنها یک مسیر اختصاصی برای موتورسواران ایجاد شده است که زمینه کیف قاپی و... را فراهم کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۳:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران با اشاره به برگزاری دومین مانور گسترده موتورسوار خوب گفت: دومین دور مانور موتورسوار خوب از امروز در تقاطع جمهوری- ولیعصر (عج) آغاز و به مدت 10 روز در نقاط پرتردد شهر ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۵    
سرهنگ شفیعی: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، برخورد با موتورسواران متخلف به صورت ویژه در دستور کار مامورین پلیس این شهرستان قرار گرفت.