چهارشنبه ۱۹ بهمنساعت ۰۰:۱۱Feb 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اینترنشنال»

آیا رسانه هایی از جمله اینترنشنال و بی بی سی و صدای آمریکا و اشخاصی همچون فرح و ربع پهلوی و حامد اسماعیلیون به دنبال افتخارآفرینی ایران در جهان هستند؟
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رسانه ملی ما جوری رفتار کرده که مرجعیت رسانه را در اختیار اینترنشنال و بی بی سی و دیگران گذاشته است. چرا باید مخاطب رسمی آنها از مخاطبان رسمی صدا و سیما بیشتر باشد؟ صدا و سیما مگر از پول این ملت اداره نمی شود؟ هزاران میلیارد تومان در کشور خرج می شود که این ملت را تحقیر و متهم کنند! ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مجید انصاری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رسانه ملی ما جوری رفتار کرده که مرجعیت رسانه را در اختیار اینترنشنال و بی بی سی و دیگران گذاشته است. چرا باید مخاطب رسمی آنها از مخاطبان رسمی صدا و سیما بیشتر باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۱۰    
پس از انتشار اخبار مبنی بر تمایل غربی ها به ادامه مذاکرات با ایران، رسانه های معاند واکنش های تندی از خود نشان دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
القای بن بست در بهبود امور، ادعای شکاف عمیق و گسترده میان مردم و حاکمیت، انکار نقش دشمن در آشوب های اخیر، القای آینده ای سیاه و تاریک، انکار اقدامات مثبت حاکمیت و انکار بدنه اجتماعی حاکمیت ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ادعای بی اعتقادی به دموکراسی در حالی طرح شده که تنها یک هفته بعد از پیروزی انقلاب و در 30 بهمن 1357در پیام بازگشایی مدارس، واژۀ دموکراسی را به همین صورت و نه حتی مردم سالاری به کار می برد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شبکه اینترنشنال و شبکه های دیگر معاند همیشه تناقض گویی در هر موضوعی را روش خود قرار می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۰   + ۴۸ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی با بیان این که موافقت با عفو معترضان حوادث اخیر، موجب خلع سلاح دشمنان کشور شد ، گفت: این عفو فرصت خوبی برای آشتی ملی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رسانه سعودی اینترنشنال یک بار دیگر ماهیت ضد ایرانی خود را پس از موفقیت کشتی گیران کشورمان نشان داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۱۱    
به گزارش مشرق ، یک کاربر فضای مجازی در توئیتر نوشت: هوک را در جشنواره فیلم فجر دیدم. فیلمی پر از تصاویر بدیع و متفاوت از مردمان سیستان وبلوچستان . بیش از هر چیز تماشای این فیلم را به سعودی اینترنشنال و من و تو و بی بی سی پیشنهاد می کنم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
این روزها غربی ها برای مذاکره با ایران پیام هایی ارسال کرده اند و این باعث عصبانیت ضدانقلاب شده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عصبانیت مزدوران شبکه سعودی اینترنشنال از التماس غربی ها و آمریکا برای مذاکره با ایران را در فیلم زیر ببینید. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
هجمه سعودی اینترنشنال به قهرمانان تیم ملی کشتی بعد از شکست در پروژه تحریم ورزش ایران را ببینید.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بررسی محتوای تولید شده در کانال تلگرامی رسانه های فارسی زبان خارجی در مورد موضوع وکالت به رضا پهلوی از 27 دی تا 12 بهمن، نشان می دهد شبکه من و تو از همه 144 پست تلگرامی، ایندیپندنت فارسی با 45 عنوان، ایران اینترنشنال با 24 پست، بی بی سی فارسی با 17 پست، رادیو فردا با 14 پست ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
با تلاش پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه کربلا، شبکه برانداز سازماندهی شده در فضای مجازی، که در ایام اغتشاشات به شبکه سازی و برنامه ریزی برای تحرکات ضدامنیتی در سطح استان فعال بوده، متلاشی شد.
برترین ها / فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه اصولگرای فرهیختگان در گزارشی از اعدام ها در عربستان با تیترِ روزگار سخت سعودی اینترنشنال انتقاد کرده.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
شواهد فراوانی وجود دارد که نشان می دهد دولت کنونی عربستان منطقی است– و در واقع نمی خواهد جمهوری اسلامی سقوط کند. در عوض، ریاض به دنبال تضعیف تهران به اندازه کافی برای گرفتن امتیازات ژئوپلیتیکی کلیدی است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
ریشی شیو پراسانا(Rishi Shiv Prasanna) نام پسر بچه هشت ساله هندی است که به عنوان یک اعجوبه، ضریب هوشی بالاتری نسبت به آلبرت اینشتین دارد و با درخشش و خلاقیت خود توجه جهانیان را به خود جلب کرده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۰:۳۵    
پس از تبلیغ سیاستهای رضا ربع پهلوی در تلویزیون ایران اینترنشنال، گروهکهای تروریست کردی با خبرنگار این شبکه سعودی درگیر شدند.
آنا / اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۵۵   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در رابطه با ادعا های مطرح شده در مورد صدور حکم اعدام برای زنی به نام شهلا عبدی گفت: طبق پیگیری ها در استان آذربایجان غربی هیچ محکوم و یا زندانی به نام شهلا عبدی وجود ندارد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
علینژاد و اینترنشنال البته به اختلاف عمیق اپوزیسیون و رسیدن به مرحله سهم خواهی و تقسیم غنائم در پایان شکست (!) واقف اند، به همین خاطر سعی می کنند مدعی شوند که اپوزیسیون الان خیلی به هم نزدیک شده اند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۶:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
ریاض تاکنون به اتهامات ایران مبنی بر دخالت در اعتراضات، با سکوت محتاطانه پاسخ داده است. در همین حال، بازوی رسانه ای تحت کنترل دولت سعودی، زمان زیادی از برنامه های خود را به تظاهرات در ایران اختصاص داده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : البرزدارو، بزرگ ترین تولیدکننده داروهای قلبی عروقی در ایران، در سال 1355 با نام اینترنشنال پروداکتس به ثبت رسید و در سال 1358 نام آن به تولی فارما و در سال 1363به البرزدارو (سهامی خاص) تغییر کرد. این شرکت یکی از شرکت های بازار اول بورس است که در گروه دارویی درج نماد شده است ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۳۲    
قابل توجه روشن فکرها فاطمه شریف با انتشار این تصویر نوشت: خطاب به جمعی از دوستان روشنفکر خواستم بگم این عکس ها متعلق به مترو دوبی هست که واگن کودکان و بانوان جدا از واگن آقایون! کسی هم نمیگه زن آزاده منم هیز تویی. اعتراف خوبیه ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مسیح علی نژاد در گفتگو با برنامه اینترنشنال گفت: کاخ سفید و دفتر مکرون از من می پرسند انقلاب شما تمام شده است و کسی در خیابان نیست، پس چرا نباید به میز مذاکره برگردیم؟ منبع: تسنیم
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
محسن مهدیان فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود با عنوان کشکول نوشت: دیروز نوشتم اگر فردا بی بی سی و اینترنشنال تیتر زدند "حضور نظامی ها برای حفظ حجاب در خوی" باور نکنید. برخی فکر کردند طنز نوشتم. حالا امروز ربع پهلوی نوشته: جمهوری اسلامی بجای نیروهای امدادی نیروی سرکوبگر فرستاده. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مسیح علینژاد در گفتگو با اینترنشنال می گوید: کاخ سفید و دفتر مکرون و رهبران کشوران غربی از من می پرسند، الان انقلاب شما تمام شده و کسی در خیابان نیست، پس چرا نباید به میز مذاکره برگردیم؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۰۶    
در حالی که سعودی اینترنشنال سعی دارد با گردهمایی اپوزوسیون علیه ایران فعالیت رسانه ای انجام دهد، اما اختلاف نظر شدید این کارشناسان به بحث و مجادله می انجامد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تیم ملی فوتسال بانوان ایران که قهرمان تورنمنت کافکا شده هنوز به تهران نرسیده هدف تیر انتقام اینترنشنال قرار گرفت. شبکه سعودی چند ساعت بعد از قهرمانی دختران ایران بدون اشاره به موفقیت آنها فیلمی از چند بازی قبل را منتشر کرد تا آنها را به حاشیه ببرد. ...
کارشناس برنامه درباره سلطنت طلبان گفت: سلطنت طلب ها به آرمان زن زندگی آزادی پایبند نیستند. از حزبی حرف می زنند که حتی محمدرضا پهلوی هم آن را منحل کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۹    
سارا و نیکا که بعد از مصاحبه با اینترنشنال درباره درگذشت روحی در ناآرامی های تهران دیگر قید بازیگری در ایران را زده اند در سوئد جولان لاکچری می دهند !
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
پوریا زراعتی مجری و گوینده شبکه ضد انقلاب منوتو و ایران اینترنشنال در واکنش به حمله ناکام ریزپرنده ها در اصفهان در ادامه توهمات خود نوشت: این جت جنگنده پیش از بلند شدن در آسمان تهران مشاهده شده است!
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ویدئویی از گفت وگو و بحث اپوزیسیون باهم دیگه در شبکه سعودی اینترنشنال را تماشا می کنید. جماعتی که حرف هم دیگه را نمیخواهند که بفهمند چطور میخواهند حرف مردم را گوش دهند!
پرسش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۵۶    
صباغ گفت بی بی سی و ایران اینترنشنال از جمله شبکه هایی هستند که با ایران دشمنی می کنند و خواستند با من در این مورد مصاحبه کنند که من درخواست آنها را ان طور که دیکته می کردند، رد کردم.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مرکز رسانه قوه قضائیه گفت وگویی از حسن فیروزی همان فردی که برای فرار از دست طلبکارهایش نقشه زندانی شدن خیالی اش را به بی بی سی و اینترنشنال داد، منتشر کرده و به نقل از او نوشته: ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مایا صباغ، فعال رسانه ای لبنانی گفت: بی بی سی و اینترنشنال از واشنگتن و لندن پخش می شوند و برخی از عربستان حمایت مالی می شوند و متاسفانه چهره ای غلط از ایران مخابره می کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مایا الصباغ فعال رسانه ای لبنانی: بی بی سی فارسی و اینترنشنال از جمله شبکه هایی هستند که با ایران دشمنی می کنند و خواستند با من مصاحبه کنند که من درخواست آنها را رد کردم.
برترین ها / ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
پاسخ عجیب عبدلله گنجی (عضو شورای اطلاع رسانی دولت و مدیرمسئول سابق روزنامه جوان) زیر توییت سیما ثابت، توجه برانگیز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سال 88 مقامات صهیونیست، از اصلاح طلبان با عنوان سرمایه های اسرائیل در ایران و نیروهای نیابتی اسرائیل در مواجهه با حاکمیت در ایران نام بردند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۱    
در ادامه دروغ پردازی های سعودی اینترنشنال، این شبکه برای چندمین بار اقدام به انتشار اخبار دروغین پیرامون رهبر معظم انقلاب اسلامی کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
شب گذشته تعداد زیادی از کانال های تلگرامی به واسطه ادعای مجری اینترنشنال، کلیپ هایی با عنوان پرواز جنگنده بر فراز شهر تهران پخش کردند
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۸۸ سایت دیگر  
هفته گذشته مرکز رسانه قوه قضاییه، با انتشار خبری اعلام کرد، فردی به نام حسن فیروزی که رسانه های ضدانقلاب ادعا کرده بودند در زندان شکنجه شده و به کما رفته است، در حال فرار از مرزهای کشور در محدوده آب های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران نزدیک جزیره قشم بازداشت شد. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
کیهان پیشنهاد داد برای مقابله با شبکه های فارسی زبان خارج از کشور ، شبکه تلویزیونی جنگ نرم افتتاح شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۰    
مجری برنامه اینترنشنال صحبت های یکی از کارشناسان را قطع کرد.
برترین ها / گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۶۲ سایت دیگر  
شنیده می شود عاطفه احمدی، پرچمدار ایران در المپیک زمستانی 2022 پکن و نفر اول اسکی ایران به آلمان پناهنده شد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فرهاد خسرو خاور جامعه شناس و تحلیلگر در شبکه سعودی اینترنشنال گفت: سازماندهی جنبش در ایران غیرممکن است و حرکت “زن، زندگی، آزادی” در بحران بوده و در حال عقب رفتن است؛ اپوزیسیون در حال دریدن یکدیگر هستند. همین صحبت ها موجب شد تا سخنان کارشناس این شبکه قطع شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۴۲    
بعد از این که جوزپ بورل اعلام کرد برای تروریستی اعلام کردن سپاه باید دادگاه کشورهای اروپایی حکم بدهد، اینترنشنال دیوانه وار او را سردار سرتیپ می نامد!
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرهاد خسرو خاور جامعه شناس و تحلیلگر در شبکه سعودی اینترنشنال: سازماندهی جنبش در ایران غیر ممکن است و حرکت "زن زندگی آزادی" در بحران بوده و در حال عقب رفتن است.