شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۳:۲۶Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

انقلاب نیوز (enghelab-news.ir)

مهمترین خبرهای انقلاب نیوز بر روی ایمیل شما

  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری قم با اشاره به اینکه انتظار داریم قانون 14ساله تعرفه گذاری خدمات پرستاری هرچه سریعتر اجرایی شود ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۰:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
اعتراض کشاورزان اصفهانی و شهرکردی شاید برای نخستین بار با حضور به موقع و اول وقت صدا و سیما، رنگ خودی گرفت و به نخودی ها و دیگرانی که معمولا دوست دارند از آب گل آلود، ماهی خود را صید کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که چارچوب و ساختار تحریم باید به طور کامل از بین برود، گفت: مراقب باشیم در دام “چانه زنی بر سر مطالبات حداکثری” طرف غربی نیفتیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نشست علمی خانواده،جمعیت و فرزند آوری در دانشگاه ادیان و مذاهب در قم برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۱    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز ، آیا به فکر طراحی یک بیزینس پلن برای مهاجرت به کانادا هستید؟ امروزه افراد زیادی هستند که فکر مهاجرت به کانادا را در سر می پرورانند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سردار شکارچی اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس نیز ظرفیت و توانمندی جوانان ساماندهی شد، باید مانند همان دوران توانمندی جوانان امروز نیز در حوزه فضای مجازی یکپارچه و منسجم شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
در حاشیه مرحله نهایی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج که در تهران در حال برگزاری است، از بازی نجات آزادی با موضوع نجات جرج فلوید رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز مرحله نهایی سومین رویداد تولید محتوای بسیج در مجموعه فرهنگی و آموزشی بسیج دانشجویی، سردار غلامرضا سلیمانی ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۴۴ سایت دیگر  
مرحله نهایی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج ظهر امروز در سالن رویدادهای شهید فخری زاده مجموعه بسیج دانشجویی و با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمان آغاز رقابت شرکت کنندگان در مرحله نهایی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صادر شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۱    
زهره بوکائی رئیس هیات مدیره موسسه علم جویان جوان به تشریح تفاهم نامه منعقده فی مابین موسسه علم جویان جوان و معاونت زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری جمهوری پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه کارآفرینی علم جویان جوان با اشاره به توانمندسازی 280زن سرپرست خانوار، گفت: توسعه فرهنگ خود اشتغالی از اهداف موسسه علم جویان جوان است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
کشاورزان و برخی از مردم استان اصفهان در تجمعی نجیبانه، ضمن مطالبه پیگیری خواست آبی خود از مسئولان، بر حقوق استانهای همجوار و جلوگیری از سوء استفاده های رسانه های خارجی تاکید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مهندس سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در نشست خبری با اشاره به اینکه حذف و یا کم توجهی به مخابرات در فرایند توسعه ICT، حذف سرمایه مردم است، اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
آنچه در خاتم دنبال می کنیم، دغدغه مقام معظم رهبری در حوزه آسیب های اجتماعی با تأکید بر خانواده محوری است و در این میان سیاست گذاری خانواده محور به عنوان یکی از مهم ترین راهبردها در سیاست تعالی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور گفت: مؤسسات غیردولتی و نهادهای مردمی می توانند در زمینه خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی نقش مهمی ایفا کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مسئله جمعیت و خانواده از اولویت های اصلی جامعه ما است که باید بیش ازپیش مورد توجه قرار بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز ، مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی مفسر کبیر قرآن علامه طباطبایی در مدرسه عالی تفسیرو دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد. انتهای پیام/
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
جشن دومین سالگرد تأسیس مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم با حضور معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پست بانک استان قم در راستای کمک به توان مصرف کنندگان و تحقق شعار سال اقدام به اعطای تسهیلات به مشتریان تا سقف 200 میلیون تومان می نماید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عملیات برگردان با هدف توسعه وبهینه سازی و ایجاد مفصل جهت راه اندازی بی تی اس qo306 امامزاده عبداله در مرکز ابوذر از تاریخ 1400/08/19آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به افزایش مبتلایان کرونا در کشورهای مختلف خصوصاً اروپایی گفت: عدم رعایت اصول بهداشتی زمینه ساز پیک ششم کرونا خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
در دهم آبان ماه سال جاری، گزارشی با عنوان "چرا باید در سال مانع زدایی تولید، بانک صنعت و معدن، مانع تراشی و 200 کارگر و کارمند را بیکار کند؟!" در سایت آفتاب آن لاین منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۰۲:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
برای چهلمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی 22 ویژه برنامه امسال در نظر گرفته شده است که از این تعداد 13 برنامه تخصصی از سوی مجمع عالی حکمت اسلامی برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۰۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان قم از آمادگی ضلع شرقی نمایشگاه دائمی جهت بهره برداری خبر داد و گفت: این مجموعه با مساحت بیش از 45 هکتار یکی از مهم ترین ظرفیت های اقتصادی استان قم است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۰۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مرحوم شهید صدر(ره) جزو آخرین حلقه تحقیق مکتب نجف بودند و کسانی که بخواهند به مبانی نجف احاطه داشته باشند لازم است که از مبانی شهید صدر اطلاع داشته باشند و کتاب ” الآراء السدیده فی علم الاصول” برای ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از کتاب “الآراء السدیده فی علم الاصول” تالیف مرحوم علیرضا حائری نیا در سالن امام خمینی(ره) مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۳:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
سومین مرحله استانی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج قم با حضور تیم های مختلف آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه بسیج اقشار سپاه قم گفت: توجه به موضوعات اجتماعی و فرهنگی از نقاط قوت سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج قم است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر تخصصی رویداد تولید محتوای بسیج قم، گفت: 104 نفر در سومین رویداد سراسری تولید محتوای بسیج در قم رقابت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به همت اداره کل اوقاف استان قم تور بازدید از فعالیت های عمرانی امامزادگان شاخص استان قم برای خبرنگاران استان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
شهردار قم با اشاره به اینکه باید تمدن نوین اسلامی از قم شکل بگیرد، گفت: روز قم در شان و منزلت آن برگزار شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت شعب پست بانک استان قم از اهدای وام 200 میلیون تومانی به عموم مردم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۲۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان قم از برگزاری سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۲۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
این روزها گزینه های مختلفی برای تصدی پست استانداری قم مطرح می شود که هر چند برخی از این اسامی دارای سوابق خوب و تجارب ارزنده ای هستند لیکن در کنار آنها برخی نیز فاقد ویژگی های لازم برای یک مدیر عالی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که برقراری عدالت و رفع گرفتاری های اقتصادی از اولویت های اصلی گام دوم انقلاب است، گفت: در این زمینه بار اصلی بر دوش دولت است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
کارشناسان خانواده در سمینار تأثیر کارکردهای تربیتی خانواده در کاهش آسیب های اجتماعی بر ضرورت استفاده از نخبگان و روش های علمی برای مقابله با آسیب های اجتماعی تاکید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۰۸   + ۳۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای تأمین هدف مهم ایجاد تمدن نوین اسلامی را جز با اتحاد شیعه و سنّی ممکن ندانستند و گفتند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قم گفت: در شش ماه نخست امسال به میزان 25 میلیارد و 385 میلیون ریال پول نقد و طلا توسط مردم استان قم به قسمت های مختلف عتبات عالیات کمک شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
اولین مرکزفوق تخصصی تشخیص، ارزیابی و درمان خونریزی های غیر طبیعی رحمی کشور در استان قم راه اندازی شد
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم به امضا رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تجمع بزرگ حوزویان در محکوم نمودن جنایات تروریستی و حمایت از مردم افغانستان در مدرسه مبارکه فیضیه قم آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۸    
اولین مرکز تخصصی درمان خونریزی های غیرطبیعی رحم با حضور اساتید و صاحب نظران به زودی در قم افتتاح خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام دکتر بهرامی گفت: در راستای بازتعریف و بازآفرینی در علوم اسلامی از جمله حوزه لغت و ادب فارسی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
حضور میدانی رئیس جمهور در کنار مردم و سرکشی به واحدهای تولیدی تعطیل شده و کارگران بیکار شده در زمان دولت روحانی، عصبانیت چهره ها و رسانه های حامی روحانی را به دنبال داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران ایلام گفت: راهبرد مدرسه محوری مدارس را از حالت انفعال خارج کرده و در عرصه های مربوطه فعال، تصمیم گیر، مسئولیت پذیر، بانشاط و پویا می سازد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مردم قم بیش از ده کیلو گرم طلا برای بازسازی و توسعه عتبات عالیات اهدا کردند
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره توسعه و ارزیابی واحدهای علمی تربیتی حوزه های علمیه خواهران گفت: معاونت امور حوزه ها با اجرای طرح تجربه نگاری مدیران و در راستای تربیت نیروی متخصص و کارآمد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی گفت: انگشت اشاره اصلی و مقصر اصلی این جنایت خود آمریکاست، زیرا گروه جعلی داعش که توسط آمریکا و اسرائیل به وجود آمده صراحتا مسئولیت این کار را به عهده گرفته و از طرفی سیاستمداران ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
کارگردان مستند بانوی دریا با مهم خواندن نقش رسانه در بیان واقعیت ها به جامعه گفت: تبیین و بیان فعالیت های طلاب در قالب رسانه توطئه های دشمنان نظام را خنثی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مراجع عظام تقلید و علما با صدور پیام هایی اقدام تروریستی و جنایتکارانه در ایالت قندوز افغانستان را محکوم کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بعد از حدود سه ماه فعالیت انتخاباتی که از آن به طولانی ترین زمان تبلیغات انتخاباتی در عراق یاد شده، بالاخره این کشور 24 ساعت قبل از شروع رای گیری عمومی، وارد سکوت انتخاباتی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بر اساس اهداف در بخش لوازم خانگی تا سال 1404 دو برابر میزان واردات فعلی این صنعت، صادرات خواهیم داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام به مناسبت درگذشت عزت الله مهرآوران نوشت: مهرآوران از تئاتر آمده بود و دغدغه حضور مستمر در تئاتر داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس انستیتو پاستور ایران گفت: واکسن پاستوکووک بر روی 24 هزار نفر در کشور مورد مطالعه قرار گرفت و 99 درصد ایمنی زایی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گفت: با توجه به تحولات اخیر در مرزهای شمال غربی کشور، هیچ گونه مشکل امنیتی وجود ندارد و نیروهای پلیس در حال حراست از مرزهای کشور هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سفر دولتمردان به استان ها یکی از اولویت های راهبردی دولت سیزدهم با هدف آشنا شدن با مسائل و مشکلات مردم بویژه شناخت ظرفیت های اقتصادی هر استان است که می تواند در تحقق شعار سال با عنوان تولید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قم وضعیت رنگ بندی کرونایی این استان را نارنجی دانست و گفت: آموزش حضوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی از سر گرفته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز ، مراسم عزاداری اربعین سید و سالا شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و اصحاب با وفای ایشان از طریق ارتباط تصویری از دانشگاه تهران (محل تجمع هیئت های ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مداح اهل بیت (ع) با اشاره به تجمع میلیونی مردم سراسر جهان در کربلای معلی گفت: وحدت، همدلی و آزادگی سه پیام پیاده روی عظیم اربعین است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: نمی توان بخاطر عدم به رسمیت شناختن، از بعضی نقش های بانوان در عرصه های مدیریتی غفلت کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه کلید حل مشکلات کشور بازگشت به ارزش های دفاع مقدس است، گفت: از خودگذشتگی و خدمتگزاری خالصانه در کنار شایسته سالاری رمز موفقیت در مقطع کنونی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۹۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با صدور پیامی درگذشت مبارز پیشکسوت حاج هاشم امانی را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار عمومی صورت های مالی بانک ملی ایران در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال) ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران گفت: حضور کشورمان در سازمان همکاری شانگهای قطعاً می تواند در افزایش تبادلات تجاری کشورمان با کشورهای عضو دیگر تأثیر بگذارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی قهرمانی تیم ملی والیبال کشورمان در آسیا را تبریک گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت یاس نوین پارسه در حال حاضر در 18 استان کشور نماینده فعال دارد که تولیدکنندگان و کشاورزان می توانند با مراجعه به شعب این شرکت در همان استان نسبت به تکمیل فرم تامین محصول اقدامات لازم را انجام ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه قرآن و حدیث از دوره تکمیلی مدرسه پاییزه حدیث دانشگاه قرآن و حدیث خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره برنامه ریزی معاونت امور حوزه های علمیه خواهران گفت: طرح تجربه نگاری بانکی از تجارب سازمانی و مدیریتی به فراخور بوم های مختلفی که مورد رجوع و مصاحبه قرار می گیرند تدوین و تشکیل شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۲:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
تا همین صبح دیروز هم اقدام بزرگ پیوستن ایران به سازمان همکاری های شانگهای در مخیله اصلاح طلب ها و حامیان دولت قبل نمی گنجید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شاهین محمدصادقی اصلی ترین گزینه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است که احتمالاً این هفته به این سمت منصوب خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سامانه راسته بازار یک سامانه تخصصی در زمینه بازاریابی و فروش محصولات در حوزه کسب و کارهای خرد و خانگی است که با شعار از "خانه تا خانه" آغاز به کار نموده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره امور شعب بانک ملی قم گفت: سال گذشته 40 هزار فقره تسهیلات در بخش های مختلف به مبلغ بیش از 2 هزار و 300 میلیارد تومان توسط بانک ملی در استان پرداخت شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که ترمیم سرمایه اجتماعی و بازگرداندن اعتماد عمومی به جامعه باید در اولویت برنامه های آیت الله رئیسی باشد، گفت: شکل گیری تعامل بین دولت و مردم یک نیاز ضروری است
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه معارف بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت عباس آشورماهانی با حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا حامدی امام جمعه پردیسان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سازمان تعاون روستایی استان قم گفت: با برنامه ریزی های دقیق و حساب شده استان قم رتبه نخست در تولید بذر جو و گندم را به دست آورد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
از جمعی از اصحاب رسانه و خبرنگاران قم به مناسبت روز خبرنگار و بزرگداشت 21 مرداد سالروز حمایت از صنایع کوچک در حمایت از تولید داخلی تجلیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: حوزه های علمیه و آحاد طلاب باید توجه کنند که هر روز انگیزه و عمل خود را نسبت به حفظ انقلاب و استمرار آن مضاعف کنند چرا که ما باید بر استمرار این انقلاب کوشا باشیم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله مکارم شیرازی گفت: از روز عاشورا تا اربعین حسینی پویش قرائت دعای عهد جهت ظهور حضرت حجت و حل مشکلات برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با ارائه پیشنهادهایی به دولت سیزدهم گفت: عدم انسجام دولت روحانی در مبارزه با کرونا و تناقض گویی مسئولان مشکلی بود که مردم را دچار سردرگمی میکرد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که منطق قدرتمند انقلاب اسلامی باید با زبان روز به جوانان انتقال داده شود، گفت: ضرورت دارد که ادبیات گفتمانی رسانه های انقلابی در راستای کارآیی و نفوذ بیشتر تغییر کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز شرایط کشور به خوبی برای یک وحدت و همدلی ایجاد شده است تا بتوانیم برای خدمت به مردم و کشور گام های اساسی را برداریم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر هیئت خادم الشهدا بااشاره به وقف زمینی به نام هیئت خادم الشهدا، گفت: ترویج سبک زندگی اهلبیت(ع) وظیفه همگانی است و ما هم در هیئت برای تمام رده های سنی توجه ویژه داریم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی بانک ملی استان قم به عنوان روابط عمومی برتر در اولین جشنواره ایران مقتدر شناخته شد
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۲:۲۱   + ۷۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: شاید لفاظی یک مقام رژیم صهیونیستی باعث شود برخی فکرهایی کنند، اما حقیقت این است که ما منتظر یک حرکت اشتباه از آنها هستیم تا نابودشان کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۲:۲۱   + ۳۹ سایت دیگر  
اخیرا برخی از صفحات اینستاگرامی جعلی منتسب به رئیس قوه قضاییه، در حال انتشار اخبار کذبی به نقل از حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه ی آموزش عالی طلوع مهر گفت: توانمندسازی دانشجویان جهت ورود به بازار کار از اولویت های موسسه آموزش عالی طلوع مهر است .
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیئت قایقرانی استان قم با اشاره به نام نویسی طرح استعدادیابی قایقرانی اظهار داشت: دوره آموزشی قایقرانی برای افراد دارای خوش استعداد جهت فعالیت در این رشته به صورت رایگان برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۰۲:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبی که بنده به عنوان سخنگوی کمیسیون درباره ترک فعل سازمان انرژی اتمی در اجرای قانون اقدام راهبردی لغو تحریم ها مطرح کردم، نظر کمیسیون بود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۰۲:۲۱    
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که در انتخاب سفرا باید شایسته سالاری حاکم باشد، گفت: دیپلماسی اقتصادی سفرای کشورمان در سال های گذشته ضعیف بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل کلینیک دندانپزشکی سینا وی با اشاره 16 مرداد و سالروز تأسیس این مرکز اشاره کرد و گفت: در همین راستا از 16 مرداد تا 22 مردادماه خدمات این مرکز با تخفیف 16 درصدی همراه خواهد بود و شهروندان می ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس و اعضای هیئت رئیسه اولین سال فعالیت ششمین دوره شورای اسلامی شهر قم انتخاب شدند .
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در مراسم تحلیف آیت الله سید ابراهیم رئیسی، چینش مقامات خارجی در این مراسم مورد توجه رسانه ها و مردم قرار گرفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کمتر از دوهفته دیگر جلسات رأی اعتماد وزرای دولت سیزدهم به پایان خواهد رسید و وزیر کشور دولت سیزدهم در خیابان فاطمی مستقر خواهد شد اما به نظر می آید اولین چالش وزیر کشور انتخاب زودهنگام استاندار قم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۷۸ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه در سیاست ها و راهبردهای دفاعی ما هیچ گونه عملی، از هیچ دشمنی، در هیچ نقطه ای با هیچ مقیاسی نیست که قابل تحمل باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
طرح از حقوق کاربران در فضای مجازی که به طرح صیانت معروف شده است، این روزها جنجال های فراوانی ایجاد کرده؛ اما آیا همه حرف ها و اهداف این طرح در میان این حجم از جنجال مورد بررسی منتقدان قرار گرفته است؟
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سبحانی گفت: در کنار آموزش رسمی در حوزه، از آموزش عمومی مردم هم غافل نبودیم و در این باره هم استقبال خوبی از سوی آحاد مردم نسبت به بحث امامت صورت گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تعاونی مسکن پیام قم گفت: شرکت های تعاونی مسکن نیازمند کمک و یاری مسئولان هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که در دهه های گذشته سفارت خانه های کشورمان در زمینه های مختلف خصوصاً اقتصادی ضعیف عمل کرده اند، گفت: دولت سیزدهم در تعیین سفرا به دنبال شایسته سالاری باشد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که روزهای پایانی دولت تدبیر و امید را می گذرانیم ، شنیده ها از این حکایت دارد که در اتفاقی کم سابقه استاندار قم مشغول جابجایی و انتصاب مدیران جدید در این استانداری است.
مشاهده نتایج بیشتر...