چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۶:۴۴Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

انقلاب نیوز (enghelab-news.ir)

مهمترین خبرهای انقلاب نیوز بر روی ایمیل شما

  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت، ایجاد نقاط امید در کشور، رفع کاهش تنش های آبی، ایجاد شفافیت اقتصادی تا برخی گشایش ابرطرح های کلان را در زُمره اقدامات بزرگ دولت در 1401 برشمرد .
  ۱ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران این جمعیت در هفت استان کشور به دنبال پیش بینی بارش شدید و رگباری باران و بارش برف در ارتفاعات خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۵۴   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور برنامه اصلی دولت در سال 1402 را کنترل تورم همراه با رشد پایدار اقتصادی عنوان و تصریح کرد: به مردم عزیزمان اطمینان می دهم در سال جدید تلاش خادمان شما در دولت برای تحقق وعده ها از جمله بهبود ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۹۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیام نوروزی سال 1402، سال جدید را به عنوان سال مهار تورم و رشد تولید نامگذاری کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۷۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به توافق ایران و امارات برای تسهیل مبادلات تجاری دو کشور با استفاده از ارز درهم ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش جهاد خدمت در آستانه نوروز 1402 با مشارکت 150 جهادگر در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قم از خدمات و همکاری شهرداری قم جهت برقراری نظم و امنیت در مأموریت های اخیر در نیمه شعبان و چهارشنبه آخر سال تقدیر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه سه شهرداری قم مجموعه اقدامات و فعالیت ها برای اجرای طرح استقبال از بهار در سطح منطقه را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۹   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: پادشاه عربستان در نامه ای به آیت الله رئیسی ضمن استقبال از توافق دو کشور برادر ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی صلح اسلامی گفت: اکنون شرایط بسیار خوبی برای احیای این روابط است و دور جدید از روابط نه تنها روابط ایران و عربستان بلکه روابط منطقه را به سامان خواهد رساند و موجب همبستگی میان ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصاد گفت: گواهی سپرده ی کالایی ابزاری برای کشف قیمت نفت است و به هیچ وجه برای تامین کسری بودجه نیست و خریداران می توانند برای سالیان سال بدون هیچ محدودیتی و با نگاه بلندمدت این دارایی را ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس انرژی گفت: ظرفیت های زیادی در کشور به لحاظ توان داخلی و دانش بنیانی وجود دارد و با استفاده از توان فناوری دانش بنیانی در صنعت نفت و گاز، زمینه برای صادرات خدمات فنی و مهندسی فراهم شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: آزمون های دریانوردی 2 فروند لندینگ کرفت نوساز 800 تُنی ساخت صنایع داخلی کشور در یکی از شرکت های کشتی سازی بندرعباس به آب اندازی شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از مردم خواست حتما در ایام نوروز به سالمندان سر بزنند و اگر علاقمند باشند حتی می توانند در مراکز نگهداری از سالمندان سازمان بهزیستی حضور پیدا ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودروی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با پالایش متقاضیان دریافت خودروهای وارداتی، اولویت تخصیص خودرو به حدود 34 هزار نفر مشخص و به آنان اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رفع موانع از رشد اقتصادی کشور، رسیدن به خودکفایی در تولید محصولات راهبری، اشتغال جوانان و توسعه شرکت های دانش بنیان را می توان سرفصل سخنان اقتصادی رهبر معظم انقلاب در سال 1401 برشمرد که در مناسبت های ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دشمن به دنبال تبدیل قوت های کشور به ناامیدی و ضعف است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مجتمع تجاری امین با بیان اینکه طبقه سوم این مجتمع به متراژ 4 هزار مترمربع به واحدهای تجاری بزرگ با متراژ های بالای صدمتر اختصاص داده شده است ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
نگاهی به کارنامه پربار مدیریت مجتمع تجاری امین نشان می دهد مالکان این مجتمع کارنامه ای درخشان در احداث ساختمان های تجاری در قم و پایتخت دارند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
آیین واگذاری واحدهای مسکونی به خانواده های دارای 2 معلول در قم با حضور استاندار قم صورت گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۴۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه پایه اصلی رزمایش مرکب دریایی 2023، امنیت دریایی است، گفت: عمده تمرکز ما در روز اول نحوه هماهنگی ها، همکاری ها ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا از ترافیک سنگین در همه محورهای خروجی تهران خبر داد و گفت: هیچگونه مداخلات جوی در محورهای شمالی و جنوبی کشور مشاهده نمی شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ارتقای رتبه فناوری پارک علم و فناوری استان قم از سطح 3 به سطح 2 موافقت کرد
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب گفت: دانشگاه ادیان و مذاهب قم تنها دانشگاه ادیان جهان است که همه ادیان جهان را بررسی می کند البته در دنیا دانشگاه هایی وجود دارد که تنها یکی از ادیان را بررسی می کند اما ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۶۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از تأسیس و راه اندازی 3 شهرک صنعتی مشترک بین ایران و عراق در مرزهای مجاور استان های میسان، بصره و واسط این کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
جایگاه و نقش نوروز به عنوان یک مولفه فرهنگی در هم گرایی منطقه ای جایگاه و نقشی بی بدیل است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا پس از گذشت چند روز در نهایت به توافق جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی برای ازسرگیری روابط واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۱۲۵ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از آغاز واریز دومین مرحله واریز سود سهام عدالت از امروز (پنجشنبه) خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان این که باید تلاش کنیم دغدغه مردم نسبت به بیماری سرطان کاهش یابد، گفت: خدمت به مردم و گره گشایی از مطالبات مردم یعنی اقداماتی که امروز در کشور انجام می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان قم با اشاره به میزان مددجویان تحت پوشش گفت: در استان قم در حوزه توانبخشی حدود 22هزار تا 22هزار و 500 نفر تحت پوشش قرار گرفته اند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت پیشگیری توسعه سازمان بهزیستی قم با اشاره به طرح پیشگیری از اعتیاد کارزار والد آگاه و فرزند ایمن گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان بهزیستی استان قم با اشاره به طرح توانمندسازی معلولان گفت: موضوع توانمندسازی معلولان یکی از رسالت های مهم سازمان بهزیستی می باشد که در استان قم به طور ویژه درحال پیگیری است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در راستای نهضت آسفالت از ابتدای سال جاری بسیاری از معابر محله نیروگاه در منطقه 6 و 2 شهری در حال آسفالت است اما هنوز بسیاری از معابر منطقه نیروگاه آسفالت مناسبی ندارد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۱    
نشست خبری تشریح برنامه های اولین جشنواره کنگره روستایی شهدای فردو با عنوان"وصال شهدا و امام زمان(عج)" که در سالن جلسات خبرگزاری حوزه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از اجرای پویش 100 در استان قم خبر داد .
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری رونمایی از نرم افزار همراه "نور الجنان" که در سالن جلسات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نرم افزار همراه و اندرویدی نور الجنان که از جدیدترین محصولات مرکز نور با موضوع دعا و زیارت است که در آستانه ورود به ماه مبارک رمضان رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کنگره شهدای روستای فردو قم از برگزاری اولین کنگره شهدای روستایی با عنوان"وصال" شهدا و امام زمان(عج" در سال آینده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم از آماده باش نیروها و امکانات شهرداری در چهارشنبه آخر سال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره گردشگری و امور زائران سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم بر رونق صنعت گردشگری در قم تأکید و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مسئول کمیته عکاسان خبری خانه مطبوعات استان قم گفت: بیش از 100 عکاس برتر کشوری جشن های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران را پوشش دادند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به تشکیل شبکه گسترده درمان ناباروری در سه سطح در کشور، گفت: بیماران برای درمان ناباروری در سطح یک به مطب ها ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
همزمان با فعالیت سامانه بارشیِ فعلی در 10 استان طی امروز (سه شنبه)، با ورود سامانه بارشی جدید به کشور بارندگی ها از فردا در 20 استان شروع و تا روز جمعه تداوم خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مطرح کردن ادعای تلاش عامدانه دولت برای نوسان گیری از نرخ ارز به منظور رفع کسری بودجه در حالی از سوی عده ای مطرح می شود که کارشناسان اقتصادی عوامل دیگری را منشا افزایش و کاهش نرخ ارز عنوان می کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۳   + ۸۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: امروز که دشمنان با ابزارهای مختلف می خواهند افکار و رفتار جاهلیت مدرن را بر جوامع حاکم کنند، این خون مطهر شهداست که از جامعه ما جهل زدایی می کند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قم به همراه استاندار و جمعی از مدیران استانی و مدیریت شهری، به صورت میدانی از روند اجرای پروژه ساماندهی چهل اختران بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قم طی پیامی فرارسیدن روز بزرگداشت شهدا را گرامی داشت و پیشرفت امروز کشور را مرهون جانفشانی شهدای ایران اسلامی دانست.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سردار محمدرضا موحد در پیامی به مناسبت 22 اسفند و روز بزرگداشت مقام شهدا، گفت: پیام امروز شهیدان ترسیم و تداوم آرمان بزرگ انقلاب اسلامی در شکل گیری تمدن نوین اسلامی و باز کردن گره مشکلاتی که مردم ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه تمام امکانات نرم افزاری و سخت افزاری برای برگزاری آزمون های الکترونیکی آماده است و تنها نیازمند سالن های مجهز هستیم ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از آغاز به کار سامانه بومی معاملات بازار سهام در سال آینده خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سفیر ایران در بغداد در دیدار با نخست وزیر عراق، از تلاش ها و نقش این کشور در مسیر تحقق توافق اخیر میان ریاض و تهران تقدیر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۱۰    
شورای سیاست گذاری برنامه ریزی مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران، با هدف با تبیین نقش شهرداری ها و ارائه پیشنهادات لازم در تدوین برنامه هفتم توسعه کشور تشکیل و برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم گفت: یکی از حوزه های بسیار موفق در قم، توسعه فضای سبز شهری است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۱۰   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه عربستان سعودی در مصاحبه با الشرق الاوسط با اشاره به جزئیاتی درباره توافق با ایران برای از سرگیری روابط گفت که مشتاقانه منتظر دیدار با وزیر امور خارجه ایران در آینده نزدیک است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر مجتمع تجاری امین قم از برنامه ریزی برای اورهال کامل نمای این مجتمع خبر داد و گفت: سال آینده طبقات این مجتمع تجاری طبق اولویت های مشخص شده راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مسائل، مشکلات و جایگاه فعلی نرم افزار در کشور و به خصوص استان قم در کمیسیون نرم افزار نظام صنفی رایانه ای کشور که این بار در استان قم برگزار گردید ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که آمریکا، انگلستان و اسرائیل بازندگان اصلی عادی سازی روابط ایران و عربستان هستند، گفت: ایران می تواند امنیت کشورهای حاشیه خلیج فارس را تأمین کند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: وزارت صمت نیمی از خودروهای عرضه شده در طرح یکپارچه عرضه خودرو داخلی را به مادران مشمول اختصاص می دهد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد اعلام کرد: دولت سیزدهم در عرصه اقتصاد با دو رویکرد هم زمان پیشبرد طرح های تحولی در اقتصاد و کنترل موتورهای تورم زا، برنامه های خود را به پیش برد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پیشین اداره اطلاعات ملی آمریکا (DNI) با بیان اینکه توافق تهران و ریاض در پکن، ضعف دولت بایدن را به نمایش می گذارد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سال آینده یکی از بزرگترین فودکورت های ایران در مجتمع تجاری امین قم در فضایی به وسعت 2500 متر مربع راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مراکز و مؤسسات فرهنگی و قرآنی از خدمات شهرداری قم در اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان تقدیر کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
قیمت فروش کارت شهروندی "قم کارت" با مصوبه شورای اسلامی شهر مشخص شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال تیم پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان شکست خورد تا زردپوشان اصفهانی تک و تنها در صدر بایستد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۴۱ سایت دیگر  
اعلام توافق میان جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی، در روز جمعه 19 اسفند ماه 1401 برای از سرگیری روابط پس از هفت سال تنش، بازتاب گسترده ای در آمریکا به ویژه در میان مقامات و تحلیلگران آمریکایی داشت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ریزش نرخ ارز از ساعات اولیه کاری امروز آغاز شد و در صرافی ها در حال حاضر معاملات توافقی دلار با قیمت 43500 تومان شروع شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۸۰ سایت دیگر  
همزمان با رونمایی از نسخه اسپانیولی کتاب خاطرات دوران مبارزات رهبر انقلاب اسلامی در کاراکاس، پیام حضرت آیت الله خامنه ای به ملت های اسپانیولی زبان منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر مجتمع تجاری امین از آغاز راه اندازی این مجتمع تجاری با اولویت بندی صورت گرفته در چهار طبقه از مجموعه این مجتمع خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
45 نهاد آمریکایی در نامه ای به جو بایدن رئیس جمهور آمریکا خواستار عقب نشینی سفیر این کشور در سرزمین های اشغالی فلسطین از مواضع ضدایرانی خود در حمایت از رژیم صهیونیستی و اعلام صریح مخالفت بایدن با این ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد تصریح کرد: در سال آینده به بی ثباتی ارزی غلبه می کنیم، هرچند این موضوع با شرایط تحریم های خارجی و هجمه های دشمن که برای ما وارد می شود، دشوار است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مشاورعالی ستاد کل نیروهای مسلح در قرارگاه مهارت آموزی گفت: هر سرباز باید بتواند با یک مهارت از نیروهای مسلح ترخیص شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه حضور صهیونیست ها در قفقاز را تهدید جدی علیه صلح و ثبات منطقه خواند و گفت: به همه طرف ها هشدار می دهیم که نسبت به رفتار این رژیم جعلی هوشمندانه عمل کرده و در قفقاز و سایر مناطق پای این ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور درسخنانی در مراسم افتتاح بیمارستان حضرت مهدی(عج)، برنامه دولت را تکمیل پروژه های نیمه تمامی دانست که سال ها بر زمین مانده اند و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بهزیستی استان قم گفت: بهره برداری از واحد کاردرمانی و اشتغال قمرود در راستای اشتغال زایی مددجویان است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای ایجاد مراکز بهبود و اشتغال در استان قم گفت: احداث واحدهای کاردرمانی و اشتغال صدقه جاری است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور رئیس اداره کل هماهنگی امور اجرایی شعب و باجه ها پست بانک ایران 27 نهال در قم غرس شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۵    
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم، حضور شهرداری های دیگر شهرها در نیمه شعبان امسال را مدنظر قرارداد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قم با اشاره به اصلاح مسیر و پروژه های عمرانی در سطح شهر، مطرح کرد: باید تمام این پروژه ها تا پیش از نیمه شعبان سامان پیدا کند ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد راهبری دعا و رثا گفت: نقش آفرینی فعال حوزه در تحولات فرهنگی کشور و اقامه فرهنگ دینی در جامعه و ارتقاء مرجعیت فکری حوزه های علمیه از جمله رسالت های ستادهای رهبری حوزه های علمیه است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بنیاد بین المللی صحیفه سجادیه و مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام با حضور حج اسلام والمسلمین وافی رئیس بنیاد صحیفه سجادیه و فرمانیان ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۵   + ۷۸ سایت دیگر  
یک مقام امنیتی در خصوص حوادث اخیر برخی مدارس گفت: دوربین های مدارس بررسی شده اند و هیچ مورد مشکوکی دیده نشده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
یک کارآفرین و مشاوره سلامت پوست و مو گفت: در ارائه محصولات مراقبتی پوست و مو و آرایشی و بهداشتی، مشاوره و فروش براساس نیاز مشتری اهمیت دارد و صرف فروش و سودآوری مطرح نیست و با این دیدگاه سلامت مشتری ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۵    
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری و معاون خدمات شهری شهرداری در این بازدید گزارشی از برنامه ریزی ها، اقدامات و تلاش ها برای برگزاری باشکوه جشن های نیمه شعبان ارائه کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست دفتر ارتباطات و اموربین الملل شرکت ملی پست از اعلام شرایط شرکت در مسابقه نامه نگاری اتحادیه پستی جهانی در سال 2023 خبر داد
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۵   + ۵۶ سایت دیگر  
تعدای از عوامل اصلی التهاب آفرین در بازار ارز که نقش موثری در تعیین نرخ موسم به دلار تلگرامی داشتند، دستگیر شدند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۵   + ۷۶ سایت دیگر  
دادگاه انقلاب شهرستان اهواز، 6 نفر از عناصر گروهک تروریستی حرکه النضال را به اعدام محکوم کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تولید مستند تلویزیونی اشک شوق به پایان رسید و آماده پخش از رسانه ملّی است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم گفت: از مردم استان درخواست داریم که به محض رویت حریق یا تخریب عرصه های ملی با سامانه 1504 یا 139 ارتباط گیرند و یا اگر با مقامات ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم از اجرای ویژه برنامه های مختلف به مناسبت هفته منابع طبیعی خبرداد و گفت: جشن روز ملی درختکاری، کاشت نهال در نقاط مختلف، رزمایش مبارزه با قاچاق چوب ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم از اجرای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در کشور طی چهار سال خبرداد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم گفت: کلیه پایانه های مسافربری شهر قم همزمان با نیمه شعبان به منظور ارائه خدمات به زائران و مسافران در آماده باش کامل هستند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت : مهم ترین کارهایی که می توان طرح های عمرانی قم را پیش ببرد ؛ هماهنگی بین دستگاهی است .
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم از آمادگی شرکت توزیع نیروی برق استان قم جهت تأمین برق پایدار در ایام جشن بزرگ نیمه شعبان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی قم گفت: این استان دارای دهکده پردیس فناوری و نوآوری کشاورزی و منابع طبیعی است و از استان های پیشگام کشور در عرصه کشاورزی دانش بنیان به شمار می آید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت با بیان اینکه قرعه کشی خرید خودروهای وارداتی در هفته جاری برگزار می شود، گفت: 120 هزار نفر متقاضی خرید خودروهای وارداتی در مرحله پیش ثبت نام خرید این خودروها ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۱۷۶ سایت دیگر  
وزیر کشور در بیانیه ای اعلام کرد: در تحقیقات میدانی نمونه های مشکوکی یافته شده که برای بررسی های تخصصی جهت شناسایی علل عوارض ایجاد شده در دانش آموزان ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر کل جمعیت جانبازان با تشریح اهمیت ویژه کشورمان برای همه کشورهای قدرتمند جهان گفت: همه قدرت های استکباری توافق کردند مقابل ایران و انقلاب اسلامی بایستند اما محاسبات آن ها که صرفا مبنای مادی دارد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: با اجرای مصوبه کمیسیون تلفیق و حذف عرضه نهاده های کشاورزی در بورس کالا، منابع لازم برای تامین اعتبار نهاده های کشاورزی دچار مشکل می شود و دولت در ادامه چنین اتفاقی با ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
4 دلیل اساسی برای نیاز غرب به مذاکره در این گزارش مورد بررسی قرار گرفته است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی از برنامه مجلس برای اتمام بررسی و تصویب لایحه بودجه سال 1402 تا روز سه شنبه در صحن خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...