چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۳:۳۷Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

انقلاب نیوز (enghelab-news.ir)

مهمترین خبرهای انقلاب نیوز بر روی ایمیل شما

  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
طرح از حقوق کاربران در فضای مجازی که به طرح صیانت معروف شده است، این روزها جنجال های فراوانی ایجاد کرده؛ اما آیا همه حرف ها و اهداف این طرح در میان این حجم از جنجال مورد بررسی منتقدان قرار گرفته است؟
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سبحانی گفت: در کنار آموزش رسمی در حوزه، از آموزش عمومی مردم هم غافل نبودیم و در این باره هم استقبال خوبی از سوی آحاد مردم نسبت به بحث امامت صورت گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تعاونی مسکن پیام قم گفت: شرکت های تعاونی مسکن نیازمند کمک و یاری مسئولان هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که در دهه های گذشته سفارت خانه های کشورمان در زمینه های مختلف خصوصاً اقتصادی ضعیف عمل کرده اند، گفت: دولت سیزدهم در تعیین سفرا به دنبال شایسته سالاری باشد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که روزهای پایانی دولت تدبیر و امید را می گذرانیم ، شنیده ها از این حکایت دارد که در اتفاقی کم سابقه استاندار قم مشغول جابجایی و انتصاب مدیران جدید در این استانداری است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
غیاثی اعتقاد به حجاب را اصلی ترین راهکار برای ترویج حجاب می داند و می گوید: به نظرم باید ابتدا به حجاب اعتقاد داشت حجاب در یک شخص عین یک درخت تناور است که باید از لحاظ ریشه قوی باشد
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با بیان این که باید به سمت علوم تخصصی تر و کاربردی تر گام برداریم، گفت: حوزه خواهران باید پاسخگوی نیازهای دینی جامعه در امور زن و خانواده باشد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که وظایف شورای نگهبان بسیار مهم و تعیین کننده است، گفت: شورای نگهبان نماد مردم سالاری و دفاع از حقوق عمومی و حاکمیت قانون است و تاختن بر او به معنی تاختن بر ارزش های ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم از آغاز به کار فصلنامه علمی خانواده اسلامی و تربیت معنوی و جذب مقالات پژوهشی به پنج زبان فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی و ترکی آذری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۵۴    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز ، کشوری که شهرهای ساحلی دارد، می تواند بخش بزرگی از توریست های جهان را به سمت خودش بکشد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان مرکزی با بیان این که رسالت اصلی حوزه تولید محتوا برای انقلاب اسلامی است، گفت: تقویت ارتباط میان مدیران استانی، مهم ترین رویکرد تحولی معاونت امور حوزه ها است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
در پی طوفان گرمسیری السا، سیل در نیویورک آمریکا خسارت زیادی برجا گذاشته است؛ همچنین باعث آبگرفتگی خیابان ها و ایستگاه های مترو شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۴۳ سایت دیگر  
این تمام مسئولین دلیل قطعی ها مکرر برق در کشور را مصرف بالا و گرم شدن هوا می دانند در حالی که شاید مهمترین دلیل آن بی برنامگی و بی تدبیری دولت در افزایش رشد ظرفیت تولید برق در کشور باشد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین گفت: ساخت واکسن کرونا در کشور علاوه بر توان محققان کشورمان موجب ایجاد خودباوری و امیدواری به توان داخلی و پیشرفت در دیگر عرصه های تولید و نیازهای کشور جامعه می باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اگر رفتارها و اعمال شهید بهشتی را در مسجد اسلامی هامبورگ ارزیابی کنیم و استقبال شدیدی که مردم از اقشار مختلف از این مسجد با حضور ایشان داشتند به وضوح این را می بینیم که بهشتی مرد اجماع ساز و وحدت گرا ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران گفت: شهید بهشتی قلب و روح جمهوری اسلامی است چراکه جان خودش را فدای انقلاب اسلامی کرد و امروز فرصت درخشانی که بار دیگر اندیشه های این شهید را مرور کنیم و از رهنودهایش در عصر حاضر ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که دولت سیزدهم به هیچ حزب، گروه و دسته وابسته نیست، گفت: رانت و فساد جایی در دولت انقلابی آیت الله رئیسی نخواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مرکز اسوه با صدور بیانیه انتخابات 1400 را تجدید میثاق دوباره با آرمان شهدا برشمرد و اعلام داشت: انتخاب آیت الله رئیسی پیام اقتدار، بالندگی و پویایی ایران و انقلابی گری است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران گفت: امیدهای زیادی با پیروزی آیت الله رئیسی در دل مردم ایجاد شده و عملکردش نشان داده است که وی اهل عمل است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
پس از پایان هر دوره انتخابات، شهرداری شهرهای بزرگ کشور باید هزاران نیروی خدماتی را به کار بگیرند تا حجم بالایی از تراکت ها، پوسترها و بنرها را از سطح بزرگراه ها، خیابان ها و کوچه ها پاکسازی کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۴۹ سایت دیگر  
رای گیری انتخابات 1400 به پایان رسید و تمام آمارها و نشانه ها حاکی از حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
اوقات صهیونیست ها از حضور ایرانی ها در انتخابات تلخ شد
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۷    
عدالت ، محوری اصلی ترین برنامه دکتر شاهین صادقی نسب نامزد انتخابات شورای شهر تهران است
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
غلامعلی علائی سخنگوی ائتلاف نخبگان انقلابی شهر کریمه با بیان این که سوء مدیریت مهمترین مشکل شهر قم است، گفت: در بدنه مدیریتی شهر قم نخبگان و متخصصین دیده نمی شوند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی انجمن نسل سومی ها و جوانان انقلابی مسلمان (انسجام) با بیان این که تشویق مردم به حضور در حماسه انتخابات یک وظیفه ای شرعی و ملی است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
اولین حضور رئیس قوه در تالار معاملات بورس در طول 30 سال گذشته بهانه ای شد تا جای خالی مسببان وضع موجود پررنگ تر دیده شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با اشاره به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت انقلابی، استبدادستیز و مردم محور می تواند در مدت کوتاهی بسیاری از مشکلات کشور را حل کرده و موانع تولید را برطرف کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران و عضو لیست شورای ائتلاف مدیران انقلابی تهران (اسوه) با بیان این که پارلمان شهری باید در راس همه امور باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اندیشکده اسوه با بیان این که هیئت های مذهبی بزرگ ترین سازمان های مردم نهاد تاریخ بشریت هستند، گفت: در انتخابات شورای شهر تهران به تکراری ها و پدرخوانده ها رأی ندهیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
از ساخت مدرسه علمیه تا ساخت بیمارستان برای بیماران دیالیزی تنها گوشه ای از فعالیت های خیّر نمونه مازندرانی است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی از جعبه و ساک طلای کدام مدیر بانک مرکزی گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد محسن مهرعلیزاده نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری از انصراف خود به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی این کاندیدا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان گفت: در مناظره ها نامزدهای رقیب اصلاحات و دولت، ما را از نظر عملکردی زیر سوال بردند و ما هم چیزی برای دفاع نداشتیم و در واقع عملکرد دولت دامن کاندیداهای اصلاح طلب را ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۷    
مشکل عمده ای که در حال حاضر واردات ، تخصیص ارز و ترخیص کالا و مواد اولیه واحدهای تولیدی و صنعتی را دچار معضلات عدیده ای نموده است ، عدم هماهنگی بین وزارت صمت ، بانک مرکزی و گمرک می باشد
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۰:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
بخش زیادی از مردم و جریانهای سیاسی معتقدند که کاندیداهای نزدیک به دولت یعنی همتی و مهرعلیزاده در جلب نظر مردم ناامیدانه عمل کردند بر همین اساس در یک نظرسنجی وسیع که در گروه های مردمی بیش از 400 ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
حضرت معصومه(س) از جایگاه و عظمت ویژه و ممتازی برخوردار هستند که باید این عظمت و جایگاه و سبک زندگی این بانو در جامعه و الخصوص برای بانوان تبیین شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۳۷    
سخنگوی ائتلاف نخبگان انقلابی شهر کریمه گفت: ایجاد تحول در شهر مقدس قم نیازمند فکر و نیروهای جدیدی است که با رویکرد انقلابی و جهادی، نگاه علمی و تخصصی به مسایل داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو لیست شورای ائتلاف مدیران انقلابی تهران (اسوه) در انتخابات شورای شهر تهران با بیان این که هوشمندسازی تعامل مردم با مدیران را بالا می برد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسن ناصری پور، رئیس اندیشکده علمی مدیریت اسوه لیست شورای ائتلاف مدیران انقلابی تهران برای انتخابات شورای شهر تهران را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۰:۳۷   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه تیلبرگ هلند در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری فارس تأکید کرد که محسن مهرعلیزاده پایان نامه خود را در این دانشگاه به اتمام نرسانده و بنابراین هیچ عنوانی از این دانشگاه هلندی دریافت نکرده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر اسبق کشاورزی گفت: آقای مهرعلیزاده مدتی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری شاهد در آلمان بوده است و مدرک دکتری خود را در آلمان و به صورت پروازی گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر حوزه خانواده و رئیس مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم از عدم توجه جدی به خانواده محوری در برنامه های کاندیداهای ریاست جمهوری انتقاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۴۵ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که کلیپ مذکور قدیمی بوده و اتومبیل موصوف در سال 1398 فک پلاک گردیده اما متاسفانه برخی جریانات سیاسی در مقطع حساس انتخابات با اهداف تخریب قوه قضائیه و ایجاد ناامیدی و بی اعتمادی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ائتلاف نخبگان انقلابی شهر کریمه با صدور بیانیه ای اعلام موجودیت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۷    
امام جمعه بخش مرکزی شهرستان میرجاوه با دبیرکل انسجام دیدار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که امام خمینی (ره) راه و مسیر سیدالشهدا (ع) را ادامه داد، گفت: قیام 15 خرداد برگرفته از قیام امام حسین (ع) بود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن نسل سومی ها و جوانان انقلابی مسلمان با بیان این که راه عبور از مشکلات کشور حضور مسئولانه در انتخابات است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
همتی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با انتقاد از کسانی که مردم را به بورس دعوت کردند، حل مشکل آن را زمانبر دانست و از سوددهی منطقی این بازار سخن گفت؛ اما وی در زمان مدیرکلی بانک مرکزی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مرکز اسوه برای حضور در ششمین دوره ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر تهران اعلام حضور کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
نشست خبری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی به مناسبت شانزدهمین سالگرد تاسیس این صندوق با خبرنگاران سرتاسر کشور برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
آیا باور پذیر است که رئیس بانک مرکزی دولت روحانی که با حکم وی منصوب است و قرار است نماینده طیف دولت و اصلاحات در انتخابات باشد، ادعای جدایی از دولت را بکند؟ بانک مرکزی زیر مجموعه روحانی است!
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن نسل سومی ها و جوانان انقلابی مسلمان تاکید کرد: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی های خود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اساتید حوزه و دانشگاه با بیان این که شورای نگهبان در تأیید صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری قانون مدارانه، بی طرفانه و اخلاق مدارانه عمل کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرمسؤول روزنامه کیهان گفت: هر یک از نامزدها سوابق شناخته شده ای دارند که می تواند مورد ارزیابی و قضاوت قرار بگیرد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۲:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
پس از اعلام عدم احراز صلاحیت علی لاریجانی، اختلاف در اردوگاه اصلاح طلبان درباره حمایت از مهرعلیزاده و عبدالناصر همتی به عنوان گزینه نهایی بالا گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه حضرت مهدی (عج) گفت: قرارگاه حضرت مهدی از این لحظه حمایت رسمی خود را از آیت الله رئیسی اعلام می کند و در ایام باقی مانده از هیچ گونه کمکی در راه حمایت از این سید بزرگوار دریغ و مضایقه ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که شورای نگهبان در تأیید صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری قانون مدارانه، بی طرفانه و اخلاق مدارانه عمل کرده است، گفت: این شورا نماد مردم سالاری و دفاع از حاکمیت قانون است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: پوستر جدیدترین محصول مؤسسه فرهنگی منادیان بصیرت با عنوان فرمانده مقاومت؛ نبرد آمرلی رونمایی شد و در ایام تابستان روانه بازار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که اتحاد، هم بستگی و وحدت رمز فتح خرمشهر بود، گفت: امروز هم جمهوری اسلامی ایران به دنبال رابطه عزتمندانه و برابر با جهان است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران گفت: دولت انقلابی تمام اتکا و پشتوانه اش به ملت و توان داخلی است و برای مردم کار می کند و توسط مردم هم اداره می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از ساعت 8 صبح روز سه شنبه 21 اردیبهشت آغاز و تا ساعت 18 روز 25 اردیبهشت ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
طی بیانیه ای از سراسر کشور بیش از هزار جوان جوان جهادی و بسیجی از مهرشاد سهیلی اعلام حمایت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با تقدیر از اهدای تجهیزات پزشکی مقابله با کرونا توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان گفت: این اقدام ارزشمند بانک مهر ایران باید الگوی نظام بانکی کشور باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ابرشهر یا مگا سیتی شهرهایی هستند که جمعیت بالای ده میلیون نفر را دارند و نیاز به توسعه با برنامه ریزی و مدون شهری دارند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
15 اقتصاددان مطرح کشور معتقدند که دولت پیش از این نیز می توانست قیمت ارز را پائین بیاورد، اما بنابر گفته رئیس دفتر رئیس جمهور، این کار را انجام نداد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مردم ایران در 500 شهرستان کشور و همزمان با سخنرانی روز قدس مقام معظم رهبری نشان رژیم کودک کش صهیونیستی را سوزاندند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مرورگر خود را بروز کنید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنرانان ویژه اولین همایش بین المللی شهید قدس با بیان این که روز قدس با نام شهید سردار سلیمانی عجین شده است، تاکید کردند:سردار سلیمانی برای برگزاری روز جهانی قدس اهتمام ویژه ای داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو خبرگان رهبری با اشاره به نقش موثر رسانه ها در افزایش بصیرت و آگاهی مردم، گفت: یکی از مهمترین وظایف رسانه ها در امر انتخابات معرفی شاخصه های کاندیدای اصلح و ضرورت انتخابات آگاهانه است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از آنجایی که مسئولان وزارت خارجه خطوط قرمز را در برجام رعایت نکردند و از طرف مقابل هم تضمین نگرفتند، فشار تحریم ها به کشور و مردم تحمیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به احتمال توافق موقت و سست با هدف انتخاباتی در مذاکرات وین گفت: این توافق بیش از آنکه عزمی برای حل مشکلات و مسائل کشور داشته باشد یک پروژه انتخاباتی است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با بیان اینکه امروز صهیونیست ها به بسن بست رسیده اند، گفت: جمهوری اسلامی ایران با افتخار اعلام می کند که همچنان از مقاومت و مردم فلسطین با قدرت و قوت حمایت می ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که هدف از تشکیل شوراها ارتباط حداکثری با مردم است، گفت: استقلال و حاکمیت شورای شهر باید حفظ شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه گفت: یک کشور زمانی نابود می شود که نخبگان خائن به مردم باشند هیچ دشمنی از بیرون نتوانست موفق شود بلکه توسط خائنین داخلی توانست پیروز شود و در وضعیت کنونی نیز بیان واژه تعلیق ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به اینکه نتیجه مذاکرات قطعا رفع تحریم ها نخواهد بود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
داشتن شجاعت، شهامت و صداقت از جمله ویژگی های یک کاندیدای شورای شهر است اما نباید فراموش کنیم که داشتن برنامه، کاربلد و قانون مدار بودن از مهمترین اولویت های یک کاندیدای شورای شهر برای انتخاب است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
ضروری است مجلس و نهادهای امنیتی درباره چگونگی نفوذ امنیتی در مراکز حساس دولت و هزینه های میلیاردی برای افراد مشکوک مرتبط با سرویسها و شبکه های خارجی تحقیق و تفحص فوری را در دستور کار قرار دهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کلیدواژه"میدان" در این مصاحبه بارهاوبارها برای نقش بستن در ذهن مخاطب "تَکرار" می شود. آیا هدفی غیر از استفاده های انتخاباتی و دو قطبی سازی برای آن می توان متصور شد؟!
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
یک فایل محرمانه که به شکلی مشکوک از وزارت خارجه دولت آقای روحانی به دست رسانه سعودی رسیده است به نوعی حکایت از یک نفوذ سازمان یافته در دستگاه دیپلماسی کشور دارد که یک مصاحبه داخلی وزیر خارجه از رسانه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه فرهنگی آیین معنویت از آغاز پیش تولید فیلم سینمایی حضرت خدیجه(س) با عنوان" مروارید حجاز" خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه جهادی عَلَمدارِکَربَلا(قم) با اشاره به شناسایی 1500خانواده نیازمند، گفت: در میلاد امام حسن(ع) 150بسته معیشتی با ارزش هر بسته 600هزار تومان بین نیازمندان منطقه هدف توزیع خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۳:۰۷   + ۵۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در واکنش به ادعایی در خصوص دستکاری جداول بودجه 1400 توسط آقایان قالیباف و نادران گفت: هیچ تصمیمی، بدون مجوز از اعضای کمیسیون تلفیق و صحن علنی گرفته نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که اختلاف جایی در بین نیروهای نظامی کشورمان ندارد، گفت: همان جریانی که در سال های نخستین انقلاب صحبت از انحلال ارتش می کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
محمد خاتمی را در کنار اکبر هاشمی رفسنجانی می توان اصلی ترین حامی دولت روحانی دانست که علاوه بر روی کار آوردن دولتی که به دلار 30 هزار تومانی، بنزین 3 هزار تومانی و پراید 100 میلیونی شناخته می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور صبح امروز در سخنانی با انتقاد به کسانی که می گویند باید بازگشت به توافق با صحت سنجی کامل و بدور از عجله مشابه در برجام که باعث ناکام ماندن آن شد انجام شود گفت: چرا از وین می ترسید؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور روحانی صبح امروز گفت: برخی می گویند دست ظالم باید قطع شود ولی در اردیبهشت و خرداد کراهت دارد، بگذارید به تیر ماه و این ها برسیم بعد!
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
یکسال از رونمایی از شبکه شاد می گذرد؛ شبکه ای که قرار بود تمام آموزش ها در بستر آن ادامه پیدا کند اما چالش های زیرساختی این شبکه آن را از استانداردهای یک پلتفرم آموزشی دور کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایران در حوزه بهره گیری از نیروی هسته ای در تولید برق نتوانسته از ظرفیت های موجود بهره چندانی ببرد در حالی که این موضوع در دنیا از اهمیت بسیاری برخوردار است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که توسعه پایدار کشور نیازمند دانش و صنعت هسته ای است، گفت: صنعت هسته ای موتور رشد علمی در کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج گفت: در شرایط فعلی، با وزارت بهداشت توافق کردیم تا با همکاری مردم مجدداً بر قطع زنجیره کرونا متمرکز شویم و طرح غربالگری شهید سلیمانی را اجرا کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه متولیان فضای مجازی این فضا را پالایش و کنترل کنند، گفت: مسئولین درخصوص فضای مجازی فعالانه احساس مسئولیت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به اینکه وابستگی به خارج مشوق دشمنان برای تحریم است، گفت: بی شک امروزمهم ترین ابزار خنثی نمودن حربه ی تحریم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
کارشناسان فضای مجازی با اشاره به تهدیدها و معضلات پیش روی کودکان ونوجوانان در فضای مجازی، مطرح کردند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین با اشاره به اینکه دشمن با تهاجم فرهنگی و جنگ اقتصادی به دنبال آسیب زدن به پایه های اقتدار و امنیت کشور است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه از دشمن ضربه زیاد نمی خوریم بلکه از درون ضربه می خوریم، گفت: مسئولین و دولتی ها بجای شعار دادن به میدان بیایند تا مشکلات را رفع کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
برای داشتن یک اقتصاد شکوفا و پایدار باید توجه ویژه ای به بحث تولید داشته و یک برنامه کلان برای آن ایجاد کنیم و در رفع موانع تولید برنامه ریزی منسجم داشته باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:باید در مسیر تولید مشکلات را کنار زده و این مسیر را هموار کنیم و با پشتیبانی و حمایت لازم از تولید ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو خبرگان رهبری با بیان این که پشتیبانی و مانع زدایی از تولید نیازمند کار جهادی و انقلابی است، گفت: مجلس و دولت موانع تولید را برطرف کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
امروز فضای مجازی یکی از مهمترین عرصه های قدرت در دنیا می باشد که همین موضوع اهمیت حضور در آن را می رساند اما این حضور باید با برنامه و تولید محتوا و جلوگیری از آسیب باشد در حالی که فضای مجازی امروز ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
در سایه نظارت های ناکافی و بدون برنامه ریزی مسئولان و از همه مهمتر عدم تحقق شبکه ملی اطلاعات که از مهمترین مطالبات رهبری و مردم است ...
مشاهده نتایج بیشتر...