یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۱۷:۵۳Oct 2020 25

جدیدترین‌های «صهیونیسم»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۷    
با وجود بی نتیجه بودن تمام تلاش هایی که از ابتدای کلید خوردن پروژه صهیونیسم آغاز شد، اما صهیونیست ها همچنان برای محقق کردن اهداف خود یعنی به رسمیت شناخته شدن از سوی عرب ها و مسلمانان تلاش می کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۰    
مقامات آل خلیفه و آل نهیان در موضعی قابل پیش بینی، با صدور بیانیه هایی جداگانه از عادی سازی روابط میان سودان و رژیم صهیونیستی استقبال کردند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۸    
مقامات آل خلیفه و آل نهیان در موضعی قابل پیش بینی، با صدور بیانیه هایی جداگانه از عادی سازی روابط میان سودان و رژیم صهیونیستی استقبال کردند. به گزارش شیعه پرس به نقل از النشره، وزارت خارجه امارات بیانیه ای را در خصوص توافق عادی سازی روابط سودان با رژیم صهیونیستی منتشر کرد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش النشره، وزارت خارجه امارات بیانیه ای را در خصوص توافق عادی سازی روابط سودان با رژیم صهیونیستی منتشر کرد. بر اساس این گزارش، این وزارتخانه در بیانیه خود از توافق سودان و تل آویو به عنوان یک توافق تاریخی یاد کرده است! ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مردم بحرین امروز جمعه بار دیگر علیه اقدام آل خلیفه در امضای توافق عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی دست به برگزاری تظاهرات زدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رهبر حزب الامه سودان ضمن انتقاد شدید از عادی سازی قریب الوقوع روابط دولت انتقالی این کشور با رژیم صهیونیستی، اعلام کرد: عادی سازی روابط با تل آویو هیچ ارتباطی به صلح ندارد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
جماران: آیت الله غروی پیرامون حملات اخیر به رییس جمهور و دولت هشدار داد: این مواضع در دنیا و رسانه های بیگانه بازتاب پیدا کرده و تنها دشمنان اسلام و آمریکا و صهیونیسم شاد می شوند ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایوانز علاوه بر اعلام اسامی حکام و سردمداران عرب تأکید کرد این افراد به زودی سفارت خانه های خود را به قدس منتقل خواهند کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
واکنش ها به اعطای جایزه صهیون به سران پنج کشور سازشکار عرب در شبکه های اجتماعی جهان عرب، در برنامه امشب هاشتاغ (هشتگ) شبکه العالم بررسی خواهد شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی با اشاره به نقش آمریکا و صهیونیسم در جنگ علیه صنعاء، گفت: هدف از این جنگ اجرای پروژه های آمریکایی صهیونیستی است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از ایرنا، یک دیپلمات پیشین تاکید کرد: متحدین آمریکا در منطقه، برجام را بزرگترین تهدید علیه خود می دانستند و می دانند و ریشه اتهامات آنها در مورد اینکه برجام باعث ناامن تر شدن منطقه شده نیز همین موضوع است. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
یک سازمان حامی رژیم صهیونیستی در آمریکا از انقضای محدودیت های تسلیحاتی علیه ایران به شدت ابراز نگرانی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
یک سازمان حامی رژیم صهیونیستی در آمریکا از انقضای محدودیت های تسلیحاتی علیه ایران به شدت ابراز نگرانی کرده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یک پایگاه خبری مواردی مهم از همکاری لابی حامی رژیم صهیونیستی با دولت آمریکا برای راه اندازی جنگ رسانه ای-اقتصادی علیه ایران را افشا کرده است.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۲:۴۸    
انتخابات آمریکا کجا نان میشود؟ به گزارش واحد تحلیلی خبرگزاری صبح اقتصاد , باید غصه خورد که امروز عده ای در ایران کرسی های مسئولیت را در اختیار گرفته اند که به جای نگاه به دست کریم خدای منان به دست شیطان نگاه میکنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۶    
رهبر معظم انقلاب ، جبهه صهیونیسم و آمریکا را مصداق استکبار معرفی کرده ومبارزه با آن را یک تکلیف و وظیفه می دانند.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۰    
عرف سیاست بین الملل ایجاب می کند تا نسبت به تحولات کشورهای همسایه دقت نظر داشته باشیم چرا که مرز مشترک با کشوری به نوعی در امنیت و ابعاد دیگر کشور همسایه می تواند موثر واقع شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تاکنون ده قطعه موسیقی در واحد رادیو ترکمنی و برون مرزی صداوسیمای گلستان تولید شده است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، قطعه های موسیقی سردار وطن ، شاه مردان علی(ع) ، یا امام حسین(ع) از تو مدد ، صهیونیسم سرکرده جلادان ، آفتاب ولایت ، 14خورشید ، زنده باد ایران زنده باد رهبر ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
منابع رسانه ای اعلام کردند که اولین کشتی باری بحرین در راستای تقویت روابط با صهیونیسم وارد بندر حیفا رژیم صهیونیستی شده است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۵    
مجامع بین المللی سعی دارند که با هدایت نهادهای غربی جمعیت های ورزشی را از گرایش های سیاسی دور کنند و این کار را جرم می دانند؛ یعنی متاسفانه به نوعی تلاش می کنند با مانع تراشی در روند اجرای سیاستها و راهبرد رسمی کشورها مداخله کنند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - جانشین فرمانده سپاه عاشورا به شدت گرفتن درگیری ها میان ارمنستان و جمهوری آذربایجان اشاره کرد و گفت: این هم فتنه جدید آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که نتانیاهو همچنان برای بقا دست و پا می زند یک شبکه تلویزیونی عبری زبان از فلاکت جونان صهیونیستی در سرزمینی سخن گفت که جنبش صهیونیسم سعی دارد آن را برایشان سرزمین شیر و عسل توصیف کند.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امام موسی صدر، اسرائیل را شرّ مطلق می دانست و معتقد بود که هر فرد یا گروهی که با اسرائیل و صهیونیسم مبارزه کند و بجنگد، در جبهه خیر مطلق قرار گرفته و شایسته حمایت و پشتیبانی است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۴    
حوزه/ رایزن فرهنگی ایران و دبیرکل جنبش امت لبنان در دیداری، مقاومت را تنها راه برای حفظ حقوق ملت ها و شکست استعمار و صهیونیسم دانستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۲۵    
آیت الله رئیسی گفت: آنچه در امارات و بحرین اتفاق افتاد و برقراری ارتباط با رژیم منحوس اسرائیل را از مردم این کشورها نمی دانیم؛ بلکه مربوط به دولت هایی است که یا صهیونیسم اند و یا وابسته به آنها هستند، اینها به آرمان فلسطین خیانت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای امنیتی بحرین اخیرا موج بازداشت و احضار فعالان ضد صهیونیسم و نیز مداحان در این کشور را تشدید کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۳    
شبکه فیسبوک در ادامه اقدامات خود علیه فلسطینیان و در چارچوب منافع صهیونیسم بین المللی، حساب کاربری دکتر عدنان ابوعامر تحلیلگر سرشناس فلسطینی و رئیس دانشکده علوم سیاسی دانشگاه امت غزه را محدود کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۲    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج جغتای گفت: پروتکل دهم صهیونیسم تربیت فرزندان ما به شیوه خود است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۳    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان خراسان شمالی گفت: تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است که در بحرانی ترین رخدادها، کشور را از گزند استکبار و صهیونیسم در امان نگه داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مردم بحرین علیرغم تدابیر امنیتی شدید نظامیان آل خلیفه در نقاط مختلف این کشور، بار دیگر علیه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اقدام به برگزاری تظاهرات گسترده کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
فعالان تونسی نام گذاری روز اول اکتبر به عنوان روز ملی مقابله با صهیونیسم در تقویم ملی این کشور را خواستار شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۱    
ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره به اهمیت مساله فلسطین اظهار کرد: مبارزه با صهیونیسم و زیاده خواهی رژیم اشغالگر قدس را مسلمانان به هیچ وجه فراموش نمی کنند و همه مسلمانان در راه دفاع از قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین آماده هستند.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۴    
شهره بیات اعلام کرد که یک یهودی است و به دروغ خود را مسلمان معرفی کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - دبیرکل شورای عالی علمای شیعی پاکستان با ابراز اطمینان از هوشیاری جامعه این کشور برابر دشمنان مشترک و ترفند فتنه گران برای برافروختن آتش فرقه گرایی، گفت: برخی عوامل صهیونیستی به دنبال تخریب وحدت و ثبات پاکستان هستند اما تلاش این عناصر محکوم به شکست است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۶    
سپهرغرب، گروه - سمیرا گمار : پژوهشگر حوزه مهدویت گفت: بررسی ها و دلایل مستند نشان می دهد که مشکل اصلی استکبار و صهیونیسم با عقیده شیعه، مبتنی بر مهدویت است. ...
حجت الاسلام و المسلمین محمد حسنی در مراسم تجلیل از خانواده شهدا: رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: با اینکه پادگان های ارتش به امر امام خالی شده بود با آغاز جنگ دوباره به امر امام (ره)، همه پادگان ها پر شد و صدام ابتدا توسط ارتش و سپس با سپاه و نیروهای مردمی بسیج غافلگیر شد . ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شیعه نیوز ، شیخ "محمد مهدی خالصی" از روحانیون برجسته عراق با صدور بیانیه ای دعوت به حمایت از ملت مصر در قیام علیه "عبدالفتاح السیسی" رئیس جمهور مصر و ظلم و طغیان در این کشور کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل است: ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کشورهای عربی که طی 7 دهه گذشته همواره از مَنظر قومیت گرایی عربی به مسأله فلسطین می نگریستند، با عادی سازی روابط با صهیونیسم نشان دادند که حتی عنصر قومیت گرایی شان نیز رنگ باخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بی تردید از اصلی ترین دلایل توهین ها به اسلام و تبلیغات منفی علیه ارزش های اسلامی، ترس صهیونیسم جهانی از گسترش بی حد و مرز دین مبین اسلام در کشورهای غربی است.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز هفته بزرگداشت ایام دفاع مقدس، یادآور دفاعی جانانه و مبتنی بر ایمان، ایثار، همت و اراده بلند ملتی بزرگ است که هم زمان با تهاجم نظامی رژیم بعثی عراق به نمایندگی از استکبار و صهیونیسم جهانی به ایران، در 31شهریور سال 59، آغاز و به حماسه ای ماندگار تبدیل شد. ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصرهمدان ، از 31 شهریور تا ششم مهرماه هر سال به نام هفته دفاع مقدس نامگذاری شده و امسال چهلمین سالروز حمله نظامی رژیم بعث عراق به ایران اسلامی است. پس از دوران طلایی هشت سال دفاع مقدس هر ساله چنین روزهایی را گرامی می داریم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: منطقه غرب آسیا با وجود تروریست های آمریکایی همیشه در تنش است و برای رسیدن به آرامش باید این تروریست ها را از منطقه اخراج کنیم.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
هنوز طشت رسوایی صهیونیسم از بام جهان نیفتاده بود که یک عالِم شیعه از خطر صهیونیست ها آگاه بود. او 12 سال پیش از استقرار این رژیم، علیه صهیونیسم چنان سخنانی گفت که به خطبه ناریه معروف شد؛ خطابه آتشین ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۲    
حوزه/ استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب در اجرای طرح عادی سازی روابط با کشورهای مسلمان در صدد انحراف افکارعمومی ملت ها و توده های مسلمان از اهمیت و جایگاه قدس شریف است و همواره با فتنه انگیزی و شیطنت می خواهد افکار عمومی مسلمانان را از مساله فلسطین و قدس شریف منحرف نماید.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عادی سازی رابطه چند دولت عربی با رژیم صهیونیستی اگر برای برخی صلح باشد، برای منطقه صلح نیست، هر چند در آستانه انتخابات آمریکا، هدیه خوبی برای لابی صهیونیسم است. آیا واقعا می توان آن را صلح تلقی کرد؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
عادی سازی رابطه چند دولت عربی با رژیم صهیونیستی اگر برای برخی صلح باشد، برای منطقه صلح نیست، هر چند در آستانه انتخابات آمریکا، هدیه خوبی برای لابی صهیونیسم است. آیا واقعا می توان آن را صلح تلقی کرد؟